کمک! من به طور تصادفی روی صفحه نمایش به اشتراک گذاشته شده, وابسته به عشق شهوانی فن داستان در یک جلسه کار.

قسمت یادداشت ها

احتیاط این است که پیوست این هفته توسط Milisa برک بر اساس بروکلین tech کارگر که بخشی از برنامه این کمیته برای نیویورک, آسیایی, آمریکا, جشنواره بین المللی فیلم.

Prudie و برک مقابله با نامه در مورد چه باید بکنید هنگامی که شما به طور تصادفی روی صفحه نمایش-به اشتراک گذاری وابسته به عشق شهوانی, فن داستان در طول یک جلسه کسب و کار بیش از زوم, چگونه برای گفتن دوستان خود را برای جلوگیری از تظاهر به سیاه و سفید در یک گروه آنلاین در مورد سیاه, مو, آیا شما باید سعی کنید به از دست دادن وزن حتی اگر شما فکر می کنم آن را به همسرتان احساس بدی که آیا شما باید ارسال کارت تولد خود را جدا و مادر و چه به نظر با سوء استفاده نوشیدن شوهر که گاهی اوقات در تلاش برای دریافت کمک.

دسترسی به تمام Prudie این پادکست ها و ستون ها در اینجا.

یه سوال برای Prudie? ارسال آن به [email protected] و یا ترک یک پیام صوتی در 401-371-عزیز (3327) و شما ممکن است شنیدن سوال شما پاسخ داده در آینده قسمت از نشان می دهد.

تولید توسط فیل Surkis.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>