کمک! من تا به حال بسیار واضح سکس رویای در مورد بهترین دوست من.


Collage of a woman sleeping with two women kissing above her.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس Kinga Cichewicz در Unsplash و شارون McCutcheon در Unsplash.

عزیز احتیاط است آنلاین هفتگی به چت زنده با خوانندگان. در اینجا یک ویرایش متن این هفته chat.

دنی Lavery: خوب بعد از ظهر همه! بیایید با هم و حل برخی از مشکلات.

Q. جنس رویا از جهنم: من با خوشحالی ازدواج کرده و من فهمیدم بهترین دوست من از دوران کودکی—به ما بگویید که در هر یک از دیگر تقریبا همه چیز. شب دیگر من تا به حال بسیار واضح سکس رویای در مورد او. این هرگز اتفاق افتاده و من از خواب بیدار شدم بسیار آشفته و ناراحت کننده; نه تنها من خوابیده در کنار شوهر, اما از لحاظ تاریخی من هرگز جذب شده به بهترین دوست من. که تغییر نکرده پس از رویای. او یکی از افراد مورد علاقه من تا کنون اما هیچ با تشکر.

مشکل این است که من نمی توانم از فکر کردن در مورد آن نیست که در راه است. من creeped بیرون—من نمی خواهم که من تا به حال این رویا در مورد کسی غیر از من مهم دیگر به ویژه به کسی که من خیلی عاطفی نزدیک با. شوهر من آسین عاشق من بهترین دوست و بالعکس اما با توجه به شرایط آن تقریبا احساس می کند مانند من در هر دو آنها است. به طور معمول من می خواهم بحث این طریق با بهترین دوست من یا شوهرم, اما من نمی خواهم به هر کدام از آنها ناراحت کننده است. آیا شما فکر می کنید این به این معنی هر چیزی و من باید سعی کنید به صحبت کردن با آنها در مورد آن ؟

یک: من فکر می کنم رویاهای می توانید تعدادی از احتمالا معنی دار تفسیر نیست چون یک پیام خاص از خواب ذهن است که در تلاش برای قرار دادن ذهن خودآگاه اما از آنجا که واکنش ما به رویاهای ما می تواند بینش واقعی. شما در مورد خواب یک نوع صمیمیت با یک دوست بسیار نزدیک که شما نمی خواهید به دنبال در زندگی بیداری خود را. ناراحتی خود را در حال حاضر ناشی از ترس این که بخشی از شما باید در واقع می خواهید چیزی است که باعث می شود شما احساس بیگانه خاموش و creeped کردن (“و یا دیگری چرا من خواب آن را؟”). اما شما نمی تقلب در هر کدام از آنها را—هیچ چیز حتی نزدیک است. شما به عنوان بخش خصوصی در نظر رویاهای است که به شما احساس ناراحت کننده است. که همان چیزی که به عنوان خودداری اطلاعات مهم و فریب و یا حتی fantasizing (که شما هنوز هم می توان حق را به انجام اگر شما می خواهید).

شما ممکن است پیدا کردن روزنامه نگاری مفید در موضوع “چرا من این کار؟” (همه چیز در مورد رویاهای سازمان ملل متحد-چرا بودن آنها داده شده است که آنها نمی تواند آگاهانه برنامه ریزی شده و یا کنترل) اما “آنچه من در مورد احساس رویای من ؟” و “آیا من احساس می کنم در مورد پاسخ من به رویای من ؟” و “آیا من احساس می کنم در مورد پاسخ من به پاسخ من به رویای من ؟” و به همین ترتیب تا زمانی که در نهایت رویای محو می شود به چیزی کمتر روشن و فوری کمتر مانند فلش از یک راز پنهان حقیقت در مورد شما و بیشتر مانند بخشی از یک مجموعه ای از خاطرات/انگیزه/انجمن ها/ترکیبات/ترس/امید/کنجکاوی است که از طریق سر خود را هر شب.

چگونه به دریافت مشاوره از Prudie:

• ارسال پرسش برای انتشار به [email protected]. (سوالات ممکن است ویرایش شود.)

• عضویت در چت زنده در روزهای دوشنبه ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول بحث.

• تماس صوتی از عزیز احتیاط پادکست در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

Q. بیش از حد قدیمی به parented مثل این: من 22 ساله دانشجوی کارشناسی ارشد که به تازگی نقل مکان کرد و در بازگشت به خانه با توجه به کروناویروس بحران است. من دوست پسر من با من بماند که من هرگز قبل از انجام داده اند. ما یک مهمان و سوئیت با یک اتاق خواب و اتاق نشیمن است که او را به ماندن در. من نه تا به حال یک گفتگو با او را از ما اینجا بوده ام و حتی از او تشکر برای همه چیز او انجام داده به زمین در اطراف خانه از جمله ساخت شام تقریبا هر شب و هر روز. امروز او کشید کنار و به من گفت که من نمی تواند در اتاق خود را با درب بسته. من کبود. من به او گفتم که او را مسخره بودن. او “مصالحه” است که من می توانم در را بست اگر من قول می دهم که تا به حال رابطه جنسی داشته و هرگز به خواب شبانه وجود دارد. من او را به نظارت بر زندگی خصوصی من و من خشم او انتظارات. او گفت که آن را “نفرت انگیز” است که من می خواهم که روابط جنسی با کسی که قبل از ازدواج و این که او نمی تواند تحمل بدونم اگر که اتفاق می افتد در خانه او. من به اندازه کافی خوش شانس را به معنی حرکت کردن (من از نظر مالی مستقل و من تنها ماندن با پدر و مادر من با توجه به کروناویروس تحول) اما می خواهم بدانم که هست سلامت عمومی تعهد به ماندن قرار داده و در حال حاضر? من می خواهم در حال حرکت با دوست پسر من به یک آپارتمان که در آن ما می خواهم البته همچنان به لحاظ اجتماعی فاصله از دیگران است. اگر من یک تعهد اخلاقی به ماندن قرار داده و در حال حاضر چگونه در جهان می تواند به من در برخورد با او ؟ چگونه می توانم تعادل “این خانه” با من استقلال و مرزهای مناسب?

A: اگر شما قادر به بازدید و امن یک آپارتمان بدون که به غیر ضروری تماس مستقیم با دیگران—اگر از نظر مالی امکان پذیر است اگر مدیریت مایل به انجام یک semidistant کلید handoff و/یا از راه دور, تور, محل, اگر شما قادر به حرکت می کند مسائل خود را بدون نیاز به استخدام محرک و یا درخواست های متعدد دوستان در یک فضای محصور در همان زمان—پس از آن که بزرگ و شما قطعا باید به دنبال آن بروید. زندگی با کسی که خیلی وحشت صرف امکان ازدواج که او را قادر به عمران گفتگو با کسی که او شام هر شب برای تلفن های موبایل بسیار غیر قابل تحمل و من تعجب نیست که شما می خواهید به خارج شدن از وجود دارد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. موفق باشید!

Q. مردم در حفظ و تبریک من دوستم مرگ: در طول چند سال گذشته من شد دوستان با همسایه بیوه که به تنهایی زندگی می کردند و تا به حال هیچ خانواده. من در اواخر 20s و او 70 اما ما تا به حال بسیاری از سرگرمی های مشترک و طولانی چت تقریبا هر روز. این بود برخی از عمل خوب است—من او را دوست داشت! در اوایل این سال او تا به حال یک آنوریسم. من سوار با او در آمبولانس برگزار شد و دست او را در حالی که او درگذشت. افتضاح بود. در یک خیره کننده عمل محبت او اراده من خانه او. این یک زیبا اما بسیار غیر معمول ملک و او می دانست که من ستایش را در حالی که او دور از خانواده قطعا نیست.

من صرف بیشتر از زندگی بزرگسالی من فقیر به اندازه کافی برای به وعده های غذایی پرش و زندگی کرده اند در موقعیت های خطرناک چون من نمی تواند استطاعت به ترک. من بسیار سپاسگزار و لمس و من آگاه هستم که چگونه بسیاری از مردم دیگر لازم نیست از خانه پایدار من در حال حاضر. اما من عزادار و بوکس تا همه چیز خود را به منظور به حرکت در خود من بوده است فوق العاده دردناک است. و Prudie مردم در حفظ و تبریک من! کلمه واز اطراف در مورد اینکه چرا من در حال حرکت و تقریبا همه من می دانم که احساس می کند نیاز به به من بگویید که چگونه فوق العاده این. (اگر آن مسائل آنها بیشتر از نظر مالی راحت و آگاه هستند از چه چیز بد بوده برای من.) یک نفر رفت تا آنجا که به من بگویید من باید سرنوشت. روشن است که آنها فکر می کنم از مرگ او صرفا به عنوان یک ثروت باد آورده برای من. چه من می گویم در پاسخ به این نظرات عجیب و غریب? آنها مرا خاموش و گم دوست من.

یک: “من می توانم درک که منظور شما هست اما در حال حاضر من فقط واقعا از دست من و آن را کمک نمی کند سعی کنید به دنبال در سمت روشن از مرگ او.” اگر این است که کسی به شما نزدیک است و شما می خواهید به کمی بیشتر در عمق گفتگو در مورد چقدر شما خود را از دست همسایه های قدیمی و یا چه چیز دیگری در جریان است در زندگی خود را و یا چگونه دوست خود را می تواند پشتیبانی بهتر شما در حال حاضر احساس رایگان. اما اگر این فقط یک تن-ناشنوا آشنایی که باید مودبانه اصلاح شده در چگونه به بحث در مورد ارث خود را, شما به سادگی می توانید ترک آن را در آن و تغییر موضوع است.

Q. چه وفاداری من? من شرکت فقط با ارسال یک اخطار در مورد خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل به عنوان آن است که توسط قانون مورد نیاز را انجام دهد. من احساس می کنم مانند بسیاری از همکاران من از جمله برخی از گزارش مستقیم ایستاده برای بهره مندی از اعمال حق خود برای پرداخت را ترک و به منظور مراقبت از کودکانی که مدارس و مراقبت روز تعطیل هستند. اما من می توانم بگویم من کارفرما ترجیح می دهند که کارمندان را به استفاده از این برنامه به دلیل آن را می توان پر هزینه برای شرکت ما (که مسلما در معرض خطر ورشکستگی به دلیل COVID-19 اختلال). من بخشی از تیم مدیریت. آنچه که من تعهد اخلاقی در اینجا ؟ من باید مطمئن شوید که کارکنان واجد شرایط می دانم که آنها ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن این ترک حتی اگر من می دانم که کارفرمای من ترجیح می دهم که من خاموش ماندن به کاهش جذب?

یک: شما تعهد اخلاقی است به مطمئن شوید که هر کارمند واجد شرایط می داند در مورد این ترک و آنها را تشویق به آن را. چه آسان سوال!

س: پس از بیرون آمدن: من به عنوان عجیب و غریب برای بسیاری از سال و هر چند از آن شده است یک راه دشوار من نمی تواند شادتر با کسی که هستم تبدیل شدن به. خانواده مادرم شامل مؤمن مسیحیان انجیلی و من مطرح شد ، آن را پیچیده! من یک مقدار زیادی از مذهبی تروما! عمه من استفاده می شود به قهرمان من, تا زمانی که او را تهدید به قطع مالی نادیده گرفته شده من در آینده (چند بار) و فرستاده من یک مقاله از یک نفرت گروه وقتی باز کردم تا در مورد تبعیض مواجه ایم (من از کار اخراج شد در نقطه پس از بیرون آمدن). من نشستم و نوشت: او قلبی در نامه دعوت او به من می دانم که من بدون دیدن من به عنوان نابجا و یا نیاز به اصلاح. او پاسخ افتضاح بود. او برای اولین بار رد او تا کنون با ارسال مقاله و سپس به نام من خالی و یک فرد بد با توجه به افسردگی مزمن. او از من خواست به دعا و توبه از گناهان من, بنابراین من می تواند شفا از من brokenness. نباید آن را به عنوان یک شگفتی آمده من حدس می زنم. من مسدود شده و من نمی خواهم به صحبت می کنند به او دوباره مگر اینکه همه چیز را تغییر دهید. به من گفت: پدر و مادر من می توانم یک رابطه با کسی که درک نمی کنند, هویت من است, اما من می توانم آن را با کسی که احترام نیست من حد و مرز است.

او زندگی با مادر بزرگ من بود که حداقل و مهربان هنگامی که من به او گفتم در مورد کار من و بیرون آمد. مادر بزرگ من نیست و من در این است ، آخرین باری که ما صحبت کرد او مصمم بود که عمه من مرا دوست داشت و من نیاز به صحبت کردن با او به خاطر “او صدمه زدن به.” که من انجام نداده است. من فرض این است که حداقل بخشی از دلیل که آنها با هم زندگی می کنند. اما من بیش از حد صدمه دیده و هیچ کس به نظر می رسد به تصدیق آن است.

هیچ راهی وجود دارد به ارتباط با مادر بزرگم اما نه عمه من? من نمی بینم یک راه رو به جلو است که شامل یکی و نه دیگر اما من می دانم که آن را گاهی اوقات سخت تر برای حل این چیزها را از داخل.

یک: من فکر می کنم خط شما کشیده ام (“من می توانم با کسی که نمی درک هویت من نه با کسی که پیام می فرستد از گروه های نفرت و یا معتقد است که من ذاتا شکسته و نیاز به درمان اصلاحی”) یکی عالی. بخشی از مشکل به عنوان شما می دانید این است که بدانند چگونه به طبقه بندی کسی که سقوط به رده از “دفاع از مردم که با ارسال پیام از گروه های نفرت و باور من ذاتا شکسته” کسی که فکر می کند خود را عمه “احساسات صدمه دیده” بیش از هویت خود را به نوعی معادل خود احساسات صدمه دیده بیش از اینکه نادیده گرفته demeaned هستند, berated و محکوم کرد. اگر شما فکر می کنم از آن خواهد شد ممکن است برای حفظ گاه به گاه نیست-در-شخص در تماس با مادر بزرگ خود را بدون تلاش به شما را مجبور به صحبت می کنند به عمه خود را و شما احساس می کنید از لحاظ عاطفی آمادگی برای حفظ این رابطه شما قطعا باید به من اجازه انجام این کار. اما اگر شما فکر می کنم این امر می تواند خیلی دردناک برای شما و یا که مادر بزرگ خود را خواهد سعی کنید به نوبه خود این گفتگوها به سفرهای گناه در مورد چگونه غم عمه خود است که شما اذعان کرد او تعصب و سپس آن را می شود کاملا مناسب و به رسمیت شناختن انتخاب مادر بزرگ خود را در حال حاضر ساخته شده است: برای مودب بودن به چهره خود را هنگامی که شما بیرون آمد اما برای دفاع و حمایت از دیگران که نفرت شما برای بیرون آمدن. به شما می گویند که شما “بیش از حد صدمه دیده” اما من فکر نمی کنم که در واقع این مورد. من فکر می کنم شما تنها کسی که صدمه دیده است در اینجا. من اعتقاد ندارم عمه شما در واقع رنج می برد چرا که شما از کار اخراج شدند برای بیرون آمدن; من باور دارم او را متعصب و ضد همجنس و فقط زرنگ و دانا به اندازه کافی برای تسلیحاتی زبان “آسیب” به منظور وادار کردن شما به مسئولیت برای او ضد همجنس ظلم و ستم. اگر مادر بزرگ خود را می یابد که استدلال قانع کننده پس از آن من فکر می کنم آنچه که ممکن است نگاه مانند “حمایت” در واقع فقط نرمی. او را به عنوان ضد همجنس به عنوان عمه خود را. او فقط کمی بیشتر از دو رو در مورد آن.

س: به دنبال راهی برای خروج از خشم: یک سال پیش من نشست به من و گفت که من “سزاوار بهتر” بدون ارائه توضیح بیشتر. ویرانی کتمان حقیقت است. او نقل مکان کرد و بعد گفت که او نیاز به زمان در حالی که همچنین در آینده و از زندگی من در راحتی خود را. ما متوقف شد و پس از تماس با او نادیده گرفته و درخواست من برای هر کدام توضیح دلایل خود را و یا برای جلوگیری از تماس با من در مورد nonbreakup مسائل مربوط به. من در حال حاضر فکر می کنم او به من دروغ گفتند در مورد طلاق از مادر از فرزند خود یک دروغ ممکن است برای حفظ توجه به جغرافیا. من خشم این با آنچه او به من و آنچه او به همسرش. من حتی بیشتر عصبانی در مورد او چگونه است و توجیه آن را به خود. درمان کنار آن یک ایده خوب اگر من او را نوشتن یک نامه بیان احساسات من? من نمی فکر می کنم من نیاز به یک پاسخ. این می خورد در من تقریبا هر روز و من به دنبال راهی برای خروج.

A: شما می توانید به او نامه ای نوشت! من احساس می کنم مثل کسی که در موقعیت من قرار است به می گویند چیزی شبیه “هدر ندهید هر زمان بیشتر و انرژی در این مرد که به وضوح نیست زمان زیادی را صرف نگرانی در مورد احساسات خود را” اما شما به من اعتصاب به عنوان یک نسبتا مناسب و معقول نامزد برای نوشتن چنین نامه—تا حدودی به این دلیل شما آماده برای به دست آوردن یک پاسخ و تا حدودی به دلیل این که شما توصیف احساسات خود را منطقی و عقلانی در نامه خود به من بنابراین من نگران نیستم شما در مورد رفتن گراز وحشی و ارسال چیزی شبیه به “من امیدوارم که شما گام بر تیغ هر روز برای بقیه عمر خود را پر از بدبختی زندگی شما مانده است.” یکی از چیزهایی که من می خواهم به شما هشدار می دهند در برابر انجام است از جمله خشم از طرف همسر خود را در نامه خود; شما باید کاملا مشروع و قانونی زمینه را برای بحث در مورد خشم خود شما در مورد چیزهایی که شما می دانید که او انجام داد. اما شما در واقع نمی دانم که آیا او به دروغ به مادر از فرزند خود و یا چگونه او احساس می کند در مورد آن پس از اقامت در جامد خاک و چوب به صحبت در مورد خودتان.

من همچنین فکر می کنم آن را خوب خواهد بود به آمده تا با یک طرح پشتیبان برای امکان بسیار واقعی است که این نامه نیست دائم راه است. چه می شود اگر شما آن را بنویسید و ارسال آن و هرگز نمی شنوند و آن را هنوز هم می خورد در شما هر روز ؟ چه می شود اگر شما آن را بنویسید و ارسال آن و دریافت پاسخ است که باعث می شود شما حتی عصبانی تر از قبل از شما بودند? چه استراتژی خود را برای برسمیت شناختن و ارج نهادن به خود خشم و پرورش رضایت در زندگی خود را بدون در نظر گرفتن چگونه سابق خود رفتار? نوشتن و ارسال این نامه ممکن است کمک به کمی یا زیادی ممکن است انجام هیچ چیز ممکن است چیزهای کمی بدتر حداقل برای مدتی. این جایی است که “درمان کنار” خط ممکن است دوباره در دستی.

Q. اجتماعی دور درمانی: خانواده ما تبدیل شده است به لحاظ اجتماعی از راه دور. من مشغول به کار از خانه برای سال و ضروری خدمات پس تنها چیزی متفاوت در من روز به روز دختر نوجوانم بودن در خانه. Prudie من دختر شگفت انگیز است. او مهربان و با محبت و کمک می کند تا در اطراف خانه. او همچنین جنگ اضطراب و افسردگی با افکار خودکشی ناشی از سوء استفاده در سال های شکل گیری. خوشبختانه او یک درمانگر است که برگزاری جلسات از طریق ویدئو چت.

چه مشکلی از شما بپرسم ؟ او تصمیم گرفت بهترین مکان برای این جلسات در اتاق نشیمن در حالی که ما پدر و مادر در حال حاضر! من می دانم که این احتمالا برای تلفن های موبایل غیر منطقی اما گوش دادن به او را به او بگویید درمانگر او افکار تاریک باعث می شود من واقعا ناراحت کننده است. من هم می ترسم که او را ناخودآگاه با استفاده از این به عنوان بهانه ای برای نه گفتن او درمانگر همه چیز را از “مادر را در اتاق است.” من از او خواست برای رفتن به طبقه بالا به اتاق کار یا اتاق خواب من, اما او همیشه “فراموش” هنگامی که زمان می آید. چگونه می توانم کمک به دختر من کمک او نیاز دارد در حالی که همچنین کمک به خود من اضطراب در مورد وضعیت ؟

یک: این است که به طور کامل در کنترل شما برای رفع و شما به هر دلیلی می خواهید به آن را تعمیر! اگر دختر خود را فراموش می کند به حرکت به یک اتاق متفاوت هنگامی که زمان برای درمان می آید, به او یادآوری می کنند. امیدوارم آن را نمی خواهد آمد به این, اما اگر نیاز باشد شما باید از او حمایت درمانگر که مطمئنا نمی خواهید eavesdroppers (حتی آنهایی که تمایلی) در وسط یک جلسه و توافق می تواند صبر کنید برای شروع یک جلسه تا دختر خود را واقعا به تنهایی. شما قطعا می توانید دختر خود را بپرسید اگر چیزی در مورد اتاق نشیمن است که احساس می کند به خصوص برای او مفید به عنوان یک فضای درمانی (شاید آن بهترین نور در خانه و یا راحت ترین مکان برای نشستن); اگر شما و شوهر شما ممکن است قادر به جلوگیری از بودن در اتاق نشیمن برای یک ساعت در هفته است. اگر هیچ چیز دیگری کار می کند, اعلام, به دختر خود را و او را درمانگر است که شما در حال ترک اتاق را برای مدت زمان جلسه خود را و پیدا کردن یک محل خصوصی خود را برای ساعت. اما شما واقعا مجبور به توسل به آن است. فقط به او بگویید لطفا به اتاق را ترک زمانی که درمانگر تماس.

پرسش: Re: به دنبال یک راه خروج از خشم: به عنوان کسی که رفت و از طریق یک مجموعه مشابه از شرایطی که آیا نوشتن چنین نامه من به شما توصیه نمی شود مگر اینکه شما آماده برای او به استفاده از آن به عنوان بهانه ای برای تماس با شما و سپس نگه داشتن در تماس با شما. در حالی که وجود دارد اولیه ارضاء از دیدن من بسیار صدمه دیده توسط من دقیق در نامه خود به موارد نقض حقوق بشر نسبت به من همه چیز پایان ندارد تا انجام می دهند بسیار خوب است. برای تقریبا یک سال تمام او با استفاده از این نامه به عنوان یک دلیل برای نگه داشتن رسیدن حتی پس از من به او گفتم که برای متوقف کردن.

نوشتن آن احساس هر بیت از خشم/غم/هر, و سپس اجازه دهید آن را برو. متاسفانه برخی از درس های بسیار ویرانگر است. در پایان این دقیق حرکت را به مراتب آسیب بیشتری به حرکت در بیش از خوب است.

یک: از شما بسیار سپاسگزارم برای به اشتراک گذاری این دردناک درس با ما. من امیدوارم که این کمک می کند تا نویسنده نامه به شنیدن از کسی که در چنین یک وضعیت مشابه است. من فکر می کنم مهم ترین نتیجه ممکن است از نوشتن نامه ای خواهد بود که فرصتی برای ساخت یک معنی روایت برای خودش به مرتب کردن بر اساس از طریق خواسته های خود را از ترس و خشم و تلاش برای ایجاد حس از تجربه خود را از این رابطه. شما لازم نیست که برای ارسال نامه به که اتفاق می افتد.

پرسش: Re: به دنبال یک راه خروج از خشم: , هیچ, هیچ, هیچ, هیچ, هیچ. آیا نوشتن یک نامه. انجام تماس نیست. آیا ارسال یک ایمیل به. آیا ارسال یک تلگراف آواز خواندن و یا در غیر این صورت. این مرد از زندگی خود را. باز کردن یک خط ارتباطی دوباره و او را استفاده از آن به عنوان یک راه برای خزش در.

یک: شایان ذکر بسیاری از پاسخ ها در آینده در مورد این موضوع هستند که در امتداد خطوط همان ، یعنی نه به ارسال آن نامه.

بحث در این ستون ما در Facebook صفحه!

کلاسیک Prudie

پرسش: من در یک, خال کوبی امتیاز هر زن او را در خواب با: من به تازگی کشف کرده اند که ناتمام تسبیح مانند تو در دوست پسر من را به عقب می شود یکی از جدید مروارید برای هر دختر او را با خواب و یا تاریخ. او “به” من چهار مروارید در پشت او به عنوان یک “تعجب در حال حاضر” برای ما سال دوم با هم. قبل از اینکه من همیشه فرض بر این بود که یک مذهبی تو (او تا به بسیاری از خالکوبی) و هرگز خواسته اما او به طور داوطلبانه اطلاعات در تقریبا همه دیگران است. به طوری که او را “شگفت زده” من فکر کردم او شوخی بود و فقط می خواستم مروارید. من خندید. سپس من بی اعتقاد بود. او کردم و جنسی قدمت تاریخ یک تسبیح را در پشت خود می آیند. او آن را در زمان بسیار بد (چهار مروارید است هر دختر رو ظاهرا) و نمی خواهد با من صحبت تا زمانی که عذرخواهی می کنم. ما در اواسط 20s و ما با هم خوب اما من اشتباه فکر می کنم این یک پرچم قرمز یا من عدم همدلی? خواندن آنچه Prudie تا به حال به می گویند.

دنی M. Lavery جدید کتاب چیزی است که ممکن است شوک و بی اعتبار شما ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>