کمک! من شده اند با گرفتن عکس از زیر دامن همسرم.


Two hands are shown taking a photo with an iPhone, with a red flash seen.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس Jelleke Vanooteghem/Unsplash.

تخته سنگ در حال حاضر درخواست کسانی که به خواندن بیشتر برای حمایت از ما روزنامه نگاری به طور مستقیم با اشتراک به تخته سنگ به علاوه. بیشتر بدانید.

عزیز احتیاط است آنلاین هفتگی به چت زنده با خوانندگان. در اینجا یک ویرایش متن این هفته chat.

دنی Lavery: خوب بعد از ظهر همه! بیایید چت.

Q. دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن: من و همسرم ساخته نشده و در بیش از یک سال و چون او شده است, مبارزه با درد مزمن مسائل. من به تازگی شروع به عکس گرفتن از او در حیله گر که در آن من می توانید ببینید لباس زیر خود را از طریق او شلوارک یا دامن یا پیراهن او که در آن من می توانید ببینید که سینه های خود را, و سپس من به آنها. من نگران هستم—این است نامناسب ؟ من نقض حریم خصوصی?

یک: آیا همسر خود را می دانم که شما در حال گرفتن عکس از زیر دامن ؟ این است که بسیار ساده “بله یا خیر” سوال. اگر آن را “هیچ” و سپس شما در حال تهاجم به حریم خصوصی آسیب رساندن به اعتماد او در مکان شما به عنوان شریک زندگی خود را و نقض حق او را به رضایت. این اشتباه است و شما نیاز به جلوگیری از انجام آن در حال حاضر. شما همچنین نیاز به او بگویید که چه شما انجام داده ام عذر خواهی برای این کار در حال انجام تخلف و مسئولیت برای هر درد شما ایجاد می شود و هر پاسخ او ممکن است به این وحی است.

شما به هر حال حق به مباحثه صادقانه خود تمایلات جنسی در این زمینه از او درد مزمن و این واقعیت است که شما دو متوقف شده بود داشتن رابطه جنسی, اما شما نمی باید حق را به creepshots در, راز برای به دست آوردن آنچه شما می خواستم از او. من فکر می کنم شما در حال حاضر می دانستند که این اشتباه بود. این واقعیت است که شما نمی بپرسید برای او اجازه شما نشان می دهد و می دانستم که او نمی دهد اما شما می خواستم برای انجام آن به هر حال.

من نمی دانم آنچه شما را پاسخ خواهد بود و یا چه این معنی خواهد بود که برای ازدواج خود را. من نمی توانم به شما قول می دهم او را ببخشد شما و یا که شما قادر خواهید بود برای خنثیسازی درد شما از بودن با عرض پوزش پس از این واقعیت است. اما شما باید قدرت هرگز به او صدمه دیده است و یا هر کسی دیگری این کار را دوباره و به دنبال راه در آینده به معنی جبران احترام به حریم خصوصی حدود و مرزهای دیگر مردم به صحبت می کنند بیشتر صادقانه در مورد خواسته های خود را به جای استفاده از آنها به عنوان بهانه ای برای توجیه استثمار و پنهان کاری. هیچ چیز می تواند توقف شما را از زندگی متفاوت از هم اکنون اگر شما را که خود را بالاترین اولویت به جای ادامه پنهان کاری اجتناب از عواقب و یا به حداقل رساندن اقدامات خود را.

چگونه به دریافت مشاوره از Prudie:

ارسال پرسش برای انتشار به [email protected]. (سوالات ممکن است ویرایش شود.)

عضویت در چت زنده در روزهای دوشنبه ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول بحث.

تماس صوتی از عزیز احتیاط پادکست در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

س دوست من آینده کودکان: دوست من از 15 سال “جوجو” شده است با استفاده از زندگی خود را “آینده کودکان سیاه” به عنوان استدلال در برابر نژاد پرستی. او در حال حاضر قدمت یک مرد سیاه و سفید و در حالی که آنها جدی من شنیده ام او را مورد بحث کودکان تا آوردن نظری نژاد پرستی آنها صورت. او سابقه بازی کردن او نزدیکی به گروه های به حاشیه رانده شده (زمانی که ما در دبیرستان او گفت مردم او یهودی بود چون او خواهر در قانون است). او نظر من را بسیار ناراحت کننده است. این احساس وحشت زده, طلسم,-y, و بسیار نامناسب است. او سابقه اخراج من (من یک دیپلم دبیرستان و مدیریت یک رستوران—او یک استاد و یک معلم) بنابراین من می خواهم به دلایل جامد چرا که این یک حرکت بد. در این عصر مردم سفید برگزاری همکار سفید مردم پاسخگو, من می خواهم به انجام این کار تا دوست پسر یا یک فرد سیاه و سفید ندارد. هر گونه مشاوره در یک اسکریپت ؟

یک: “ما اصلا به بحث در مورد فرضی آینده افرادی که تجربه نژادپرستی به بحث در مورد افراد واقعی تجربه نژادپرستی در حال حاضر.”

پرسش: بیشتر مواد غذایی رایگان: همسایگان ما باید تلاش شده است پس از تنها دو نفر از بزرگسالان را شغل. دختر من و من نمی توانیم به پول اما دختر من با این نسخهها کار در یک اغذیه فروشی. آنها پرتاب بسیاری از مواد غذایی داغ را در پایان شب (مرغ و لوبیا سبز غذاهای نشاسته ای). آن است که از لحاظ فنی در برابر قوانین اما مدیر او به نظر می رسد راه دیگر. ما شده اند مصرف بیش از باقی مانده غذا را به همسایه ما تقریبا چهار بار در هفته. همسایگان ما بودند بسیار ممنون اما قدیمی تر دو دختر شروع به درمان ما بد است. آنها کار نمی کنند اما اجازه دهید بچه های خود را به اجرا در اطراف در حالی که آنها را آویزان بر روی تلفن های خود را. آنها هستند که همیشه در خانه و چه کسی را تحویل. آنها را استهزاء در مواد غذایی و نظرات مانند “هیچ رول امروز ؟” یا “این مرغ به نظر می رسد تند و زننده.” من سعی کنید به آن را نادیده بگیرد اما دختر من حساس تر است. او در اواخر یک بار و در آمد از طریق درب لعن و گریه. او تا به حال تا به حال یک روز بد در محل کار: مشتریان فریاد در او و همکار سرگرم کننده از او را برای مصرف مواد غذایی در خانه. او در تحویل مواد غذایی به کشورهای همسایه ما و در مبارزه با دختران. آنها بی اعتنا و موهن. دختر من به آنها گفتم سپاسگزار برای یک بار. آنها به او گفتن او آنها نمی باید سپاسگزار برای این “مزخرفات” و توهین به وزن و ظاهر خود.

من سعی کردم به صحبت کردن با من ، او عذرخواهی کرد اما پس از آن ساخته شده ببخشید میشه بهانه ای برای دخترش: چگونه “دشوار” آن را به ماندن در خانه با بچه های خود را و آنها را به انجام درس خود را و چگونه آنها گرفتن نیست به اندازه کافی پشتیبانی از منطقه مدرسه. من از او پرسیدم چه چیزی است که با درمان آنها از دختر من. من به او گفتم برای تشکر از دختر خود را به خاطر ما را نمی شود با قرار دادن خودمان در خارج کنه. از آن شده است چند هفته. همسایه من است صمیمانه عذرخواهی کرد. دختران خود را به سمت چپ صمیمانه نامه در صندوق پستی ما و بچه های خود را متوقف کرده اند و من چندین بار گفت که آنها گرسنه هستند و خود را mommas هستند متاسفم. دختر من حاضر به پذیرش عذرخواهی و حتی بدست عصبانی با من برای همکاری با آنها. من با همین همسایه چند صد دلار برای کمک به, اما این است که بیشتر از من می توانید انجام دهید. شما نمی تواند جایگزین مواد غذایی داغ مانند آن. وجود دارد مقدار زیادی از دهان گرسنه در آن خانه. من نمی دانم چه باید بکنید. لطفا راهنمایی کنید.

یک: من فکر می کنم مهم ترین جزئیات در اینجا این است که همسایگان خود را به کودکان گرسنه هستند و هیچ کنترل بیش از چگونه پدر و مادر خود صحبت می کنند به دیگر بزرگسالان است. من تعجب می کنم اگر آن را کمک خواهد کرد که شما و دختر خود را به reframe این: شما لازم نیست که به مانند قبول و یا حتی بزرگسالان’ عذر خواهی به منظور پیدا کردن راه هایی برای کمک به کودکان خود. او مایل به آوردن غذا از خانه اگر شما هر دو توافق کردند که دختر خود را به حال هرگز آن را به همسایگان خود را ، ترتیب می تواند یک نقطه افت کردن به طوری که شما لازم نیست که به یک مکالمه روزانه در مورد آنچه که در منو (که احتمالا نیز امن تر از یک اجتماعی فاصله چشم انداز)? اگر وجود دارد هر راه شما و دختر خود را می تواند به حداقل رساندن تماس های شخصی شما را با مشکل همسایه در حالی که همچنین مطمئن شوید که بچه های خود را رنج می برند نیست دلیلی, من می خواهم شما را تشویق به دنبال آن است. هدف در اینجا این است که به ترمیم نرده ها و تبدیل شدن به دوستان عزیز فقط به کسانی که بچه ها شام.

اگر دختر خود را کاملا مرده مجموعه در برابر آوردن هر گونه مواد غذایی بیشتر از دلی شما نمی توانید (و نباید) سعی کنید به زور او. که در آن نقطه شما می توانید سعی کنید تماس با مواد غذایی محلی بانک ها/وعده های غذایی بر روی چهار چرخ/کمک های متقابل گروه برای دیدن اگر وجود دارد هر وعده غذایی خدمات امدادی موجود در محله خود را و آنها را در همسایه خود را جهت. فقط به خودتان یادآوری آن برای بچه ها و پدر و مادر خود و اجازه دهید که راهنمای اقدامات خود را.

Q. از دست یک دوست: من به تازگی نقل مکان کرد و نزدیک به خانواده من است. چند سال پیش من مشغول به کار در یک شرکت با چند نفر دیگر برخی از سن و سال من و برخی نه. به هر حال یک دختر جدید نشان داد و من را از طریق یک زمان سخت و نمی دانم که چگونه به یک دوست. من بی ادب, حسود, و خرده آوردن درام به کار می کنند. نی که پشت شتر را شکست بود که نامه من به او در آخرین روز بود که بسیار افراط است. او به من مسدود شده on Facebook. من فرستاده متون عذرخواهی کرده اند اما هیچ پاسخی دریافت نکرده که به من می گوید او احتمالا مسدود شماره من. من واقعا از دست او دوستی و من خیلی افسرده است که من آن را منفجر ، من فکر کردم از دوستان ما بودند وقتی که من سمت چپ این شرکت است. ما دوستان شما در Facebook برای یک مقدار کوتاه از زمان و در آخرین روز من وقتی که من به او صحبت کرد او به نظر نمی رسد که احساسات بد نسبت به من. بد حرف باید آخرین کلش. که من پیدا کردم او را در Instagram و باید در نظر گرفته شود پیام او وجود دارد. من فقط واقعا می خواهید او را به می دانم که چگونه متاسفم من است و من در تفکر او و دست دوستی خود را.

در اینجا این است که پیام من فکر می کنم از ارسال. لطفا اجازه دهید من می دانم آنچه شما فکر می کنم: “سلام آن را____ از [شرکت]. من می خواهم برای معذرت خواهی برای چگونه به طرز وحشیانه ای من درمان شما در زمانی که ما مشغول به کار وجود دارد. من عمیقا و صمیمانه متاسفم برای صدمه زدن و ناراحت کننده شما. من اقدامات خودخواه و مضر و شما سزاوار نیست چیزی به من گفت و انجام داد. من یک مقدار زیادی از ندامت و پشیمانی برای رفتار من و من امیدوارم که شما من را ببخش. من می دانم که شما نمی خواهید به شنیدن از من از شما مسدود شده من در Facebook. من همچنین می خواهم برای معذرت خواهی برای من نامه من به شما در فرد است. ببخشید اگر ناراحت و یا به شما صدمه دیده است. من درک و اذعان چگونه خودخواه نامه من بود. من می توانم تصور کنید که چگونه ناراحت کننده و ناراحت کننده اعمال من ساخته شده شما احساس می کنید و من آرزو می کنم من می تواند آنها را لغو کنید و یا آنها را به عقب. من در تلاش برای ایجاد بهانه برای خودم اما من در غم تاریک و خودخواه محل و پس از آن و احساس می کنم مثل [شرکت] بیرون آورده بدترین در من. من فکر نمی کنم در مورد اقدامات و یا عواقب قبل از من عمل آنها و من شرمنده از آنها و از رفتار من نسبت به شما. من می خواستم به شما اجازه می دانم که من شده فکر کردن در مورد شما و من شما را از دست ندهید. من آرزو می کنم من تا به حال انجام یک کار بهتر از نشان دادن شما که من می خواستم به دوستان خود. من رشد کرده ام مقدار زیادی از آن انجام می شود و بسیاری از روح جستجو. من واقعا می خواهم یکی دیگر شانس خود را. من می خواهم به بیش از شروع با شما. به هر حال من امیدوارم که شما می توانید من را ببخش و شاید اگر شما می خواهید ما می توانیم ملاقات و مرتب کردن چیزها است. من خوشحال خواهد بود برای درمان شما به ناهار. لطفا اجازه دهید من می دانم اگر یک راه وجود دارد من می توانم کسب و بخشش خود را. با تشکر از شما.”

یک: بسیاری وجود دارد که خوب است در مورد پیشنهادی خود را نامه: شما شروع با یک عذرخواهی اذعان کرد که شما صدمه دیده است او را به طور خاص ذکر است این نامه به عنوان یک عمل خودخواهی و ظلم و ستم نمی سعی کنید برای به حداقل رساندن و یا اخراج خود را از رفتار گذشته و باید به وضوح صرف برخی از زمان خودتان قرار دادن در کفش و با توجه به احساسات خود را. اما شما همچنین می گویند “من می دانم که شما نمی خواهید به شنیدن از من” و شما به ذکر است که شما سعی در حداقل دو نوبت جداگانه برای تماس با او از طریق متن و Facebook و او مسدود شده و یا نادیده گرفته و شما هر دو بار. که باید به شما واقعی مکث! بخشی از آنچه می سازد عذرخواهی معنی دار است توانایی برای نشان دادن تغییر رفتار مانند یادگیری چگونه به را بدون پاسخ و نه احساسات خود را خود سابق co-worker مشکل به مدیریت. شما می توانید صمیمانه ترین متفکر و معنی دار با دقت در نظر گرفته عذرخواهی در جهان, اما اگر شخص شما صدمه نمی خواهید به آن را بشنوند شما رندر آن را بلافاصله بی ارزش اگر شما سعی می کنید به اذیت کردن آنها را به گوش دادن.

آن را زودرس شامل بسیاری از درخواست در پایان یک نامه عذرخواهی. شما از او بپرسید به سر دوستی خود را به بیش از شروع به شما را ببخشد و به شما اجازه می دانم که راه شما می توانید درآمد خود را آمرزش و برای دیدار با شما برای قهوه—که خیلی همه در یک بار. بیش از حد من فکر می کنم, به ویژه هنگامی که شما درخواست آن را از کسی که در حال حاضر تصمیم به توقف صحبت کردن با شما کاملا احتمالا حداقل در بخشی از دلیل این که شما ساخته شده یک عادت از درخواست بیش از حد از او و گوش دادن در بازگشت. من فکر می کنم شما باید یکی دیگر از تصویب در این نامه حذف این قسمت از جایی که شما بخواهید او را به دوست خود را دوباره و پس از این زمان کمی بیشتر. تأمل در خود انگیزه. از خود بپرسید که چگونه شما رسیدگی خواهد آن را اگر شما فرستاده او یک عذرخواهی و او آن را نادیده گرفته و یا نوشت چیزی بی رحم است. شما خواهد بود قادر به نگه داشتن آرامش خود را? شما خواهد بود قادر به احترام او انتخاب نه به رزومه سابق خود دوستی ؟ آن بهتر خواهد بود به می گویند هیچ چیز از شروع به عذرخواهی و سپس به مبارزه هنگامی که شما نمی توانید آنچه شما می خواهید. من فکر می کنم شما به اندازه کافی شواهد به فرض او نمی خواهید به شنیدن از شما دوباره آن ممکن است که بهترین عذرخواهی شما می تواند ارائه دهد او فاصله است. اما اگر شما در نهایت تصمیم به ارسال یک نسخه ویرایش شده از این نامه را—تا زمانی که شما آماده هستید به هیچ برای جواب این زمان من امیدوارم که آن را به شما به ارمغان می آورد برخی از صلح است.

Q. نه خانه من: من خود را یک خانه شهری. آن یکی اتاق مهمان. خواهر من است متاهل, یک مرد متنفرم. او بازی خود را به طور منظم و نژاد در برابر دیگر زنان است اما دور تا هر شخصی با توجه از او. او دیگر زن باردار در طول نامزدی خود را, اما خواهر من او را در زمان به عقب زمانی که دیگر کاری کرد. او حاضر به پاک او حاضر به طبخ او برگ messes و اجرا می شود و پس از او با یک جارو برقی. آنها 3 ساله با هم. آنها در مواجهه با اخراج و خواهر من است که در تلاش برای پایان می رسد دیدار با فرفره شغل در حالی که شوهرش است “بیش از حد افتخار” برای پیدا کردن کار پاره وقت. خواهرم التماس به حرکت در با من. من به او گفتم که او و فرزند خود را می تواند حرکت کند اما شوهر او نیست. من نمی تواند زندگی با مرد است. او به من به نام یک سگ ماده و به من گفت من اصلا به “خرابکاری” ازدواج او. من به او گفتم اگر به من می دهد یک چک خرد من را مطابقت آن; در غیر این صورت او می تواند چیزی. خواهر من برای نگهداری از کودکان به خاطر شوهر او را نمی توان به زحمت از دنبال پس از خود بچه. در حال حاضر خواهر من نیست صحبت کردن به من. من او را دوست دارم و نمی خواهم او را به بی خانمان. اما این خانه من است. من می خواهم او را بکشند پس از دو روز. کمک کند.

یک: من خود را به نگرانی که خواهر خود را تبدیل خواهد شد به طور فزاینده ای منزوی و وابسته به شوهرش اگر آنها اخراج در حال حاضر. من که نگرانی خودم! اما این مربوط است که شما می دانید آن را غیر ممکن خواهد بود برای شما به زندگی با او را—آن را نمی خواهد برای او مفید اگر آنها در نقل مکان کرد دو نفر از شما را منفجر کرد در هر یک از دیگر و آنها تا به حال به حرکت دوباره. به خصوص با توجه به وجود خواهد بود حداقل چهار نفر از شما در یک اتاق خواب دو شهری که در آن شما خواهد بود قادر به دریافت هر نوع فاصله از یک دیگر. اگر وجود دارد هر گونه کمک به شما آماده برای ارائه به او خواهم برای پیدا کردن یک وکیل به مسابقه اخراج قرار دادن یک تماس محلی خود را مستاجران حقوق هیئت مدیره و پیدا کردن چه گزینه های دیگر آنها را مجبور به درخواست برای اقامت فعلی خود را در آپارتمان تقاضا برای مسکن مقرون به صرفه ارائه به نگاهداری یا به دنبال آپارتمان با او و یا برای کمک به جمعیت صندوق پول به صورت سپرده و اجاره ماه اول (یا به یک وام و یا هدیه اگر شما احساس می کنید آماده نمی بینم که دوباره پول)اجازه دهید او را می دانم آنچه شما مایل به انجام است. اما معقول به رسم خط در اجازه دادن به آنها را به حرکت در زمانی که شما می دانید با هم زندگی غیر ممکن خواهد بود برای بیش از چند روز.

Q. خواب تنظیم مخمصه: شریک زندگی من و من نقل مکان کرد و در چند ماه برگشت. اکثر شب, من لذت بردن از خواب در کنار او. اما گاهی اوقات شاید یک بار در هر هفته و یا من فقط احساس می کنم مثل خواب مثل من قبل از ما شروع cohabitating. بنابراین در اینجا سوالات من: 1. آن است که عجیب و غریب به گاهی نمی خواهید به خواب در کنار شریک زندگی خود را? 2. اگر آن را در واقع نه عجیب و غریب است که وجود دارد یک راه برای درخواست اگر او می خواهم خوب با من گهگاه خواب مبل راحتی و بدون صدایی مانند من نمی لذت بردن از خواب در کنار او ؟

یک: مایل به تنهایی و گاهی اوقات حتی اگر شما در یک رابطه عاشقانه است و نه عجیب و غریب است. نه هر کس که در یک رابطه عاشقانه می خواهد به خواب خود یک یا دو بار در ماه, اما قطعا آن را نمی کند به من اعتصاب به عنوان فراتر از رنگ پریده و یا بی سابقه است. من نمی توانم به شما قول می دهم که دوست دختر خود را پاسخ خواهد داد به سادگی “برای تلفن های موبایل بزرگ فقط اجازه دهید من می دانم آنچه که تاریخ شما فکر” و شما ممکن است نیاز به کمی عقب و جلو بیش از چگونه او احساس می کند در مورد آن, اما شما قطعا باید فقط آن را به ارمغان بیاورد.

Q. جنسیتی غافل مادر بزرگ: من messed تا. من در مورد به برنامه ریزی برای عمل جراحی هنگامی که COVID-19 رسید. بعد از سه ماه من فقط تماس و رسمی عمل جراحی تاریخ. من خیلی هیجان زده است که من در مورد آن نوشته شده در Facebook … به طور کامل فراموش کردن که حتی تکنولوژی به چالش کشیده و به یک Facebook account. نشانه احساس خطر پیام های متنی. من در ابتدا پاسخ داد که عمل جراحی لازم است که با داشتن یک مجموعه تاریخ واقعی بود تسکین. در حال حاضر او می خواهد اطلاعات در مورد چه چیزی اشتباه است. اوه!

مادر بزرگ تنها عضو خانواده نه. او و مادر من (دختر او) نیست قبل از اینکه مامان درگذشت. در حال حاضر او تنها به من می فرستد و منفعل-تهاجمی متون در مورد چگونه به تنهایی او است. من اصلا انرژی به آموزش خود را در مورد اطلاعرسانی به طور کلی اجازه دهید به تنهایی من طعم خاص از genderqueer. من امیدوار بودم که او ممکن است مرگ من قبل از انتقال به “بیش از حد-واضح-به-می شود-نادیده گرفته شده” مرحله. او سفر نیست و من نه برنامه ریزی در بازدید خود را به زودی اگر تا کنون. راه من آن را ببینید من سه گزینه:

A. او را نادیده متون (من رفتن به گزینه) و به یاد داشته باشید نه پست در مورد مسائل جنسیتی در FB.

B. نیش گلوله و آمد به او.

C. ادامه گشتن به طور فزاینده ای وب سایت درهم از دروغ و می گویند عمل جراحی برای پیشگیری از سرطان پستان.

یک: کدام گزینه برای تلفن های موبایل حداقل طاقت فرسا و آزادی? من فکر می کنم این واقعیت است که شما لیست گزینه C به عنوان “گر چه هنر به طور فزاینده ای وب سایت درهم از دروغ” است مدارک شما واقعا نمی خواهید به آن را انجام دهد که آن را برای تلفن های موبایل گیج کننده و خسته کننده و مانند بسیاری از کار های غیر ضروری. که برگ و یا ب شما نزدیک نیست بنابراین بسیار وجود دارد برای از دست دادن و من فکر نمی کنم شما باید به “آموزش” او در مورد ترانس مردم اگر شما تصمیم به آمدن به او را. شما می توانید به سادگی بیرون آمده و به او! بیرون آمدن معنا نیست که شما باید به امضای یک قرارداد که در آن شما توافق می کنید به خودتان توضیح دهید که بارها و بارها برای کسی تعیین دچار سوء تفاهم شما. من درک می کنم که آن را دشوار است به مقاومت در برابر فشار خانواده به ویژه خانواده فشار شما بوده ام به تحمل تا زیر برای سال, اما فکر می کنم این راه: شما در حال حاضر در حال گرفتن بسیاری از متون از او پرسیدن سوال. این گربه واقعا از کیسه. شما در حال 80 درصد از راه در حال حاضر به او. اگر شما می خواهید به تقسیم تفاوت بین A و B شما می توانید می گویند چیزی شبیه “من یک ماستکتومی [یا بالا عمل جراحی و یا بازسازی سینه یا هر مدت که شما در حال استفاده از] برنامه ریزی برای سقوط. من واقعا به دنبال به جلو به آن است و سلامت من هم خوب است اما با تشکر برای چک کردن در و” و سپس تصمیم می گیرید که آیا برای پاسخ دادن به آینده متون در مورد این موضوع.

شما همچنین می توانید با تغییر تنظیمات خود را با مادر بزرگ خود را در Facebook به طوری که او را نمی بینم همه چیز شما پست فقط برای مراجعات بعدی.

Q. Re: بیشتر مواد غذایی رایگان: دنی مشاوره خود را از دست رفته خوانده شده را علامت. عذرخواهی نمی کند, اعطای مجرم اختیار تام برای دریافت آنچه آنها می خواهند. دختر که ارائه مواد غذایی به جلوگیری از انجام این کار, حتی اگر او پذیرفته همسایه عذر خواهی. دختر که قرار بود در برابر سیاست های شرکت از دادن غذا به طور بالقوه قرار دادن خود در معرض خطر برای کمک به افرادی که تحت درمان با بد. آن بود که متوجه شد و اظهار داشت: در توسط همکاران پس از آن واقعا ممکن است آن را به پایان منفی برای دختر در کار.

همچنین شما با دادن یک پاس به کشورهای همسایه است که آنها سزاوار نیست. بچه ها در آینده بیش و گفت: آنها گرسنه هستند به احتمال زیاد شده است وادار به انجام این کار توسط پدر و مادر خود را. همسایه ها باید هزینه های انرژی خود را برای امضای AFDC چک کردن در به بانک های مواد غذایی و انجام آنچه آنها می توانند برای مراقبت از کودکان خود را.

بچه ها می تواند گرسنه اما چگونه بسیاری از مردم هستند که واقعا گرسنه هستند بی رحمانه و توهین آمیز به مردم و کمک به آنها را? شما بگویید زنانی که مورد آزار قرار گرفته در روابط عاشقانه آنها می توانند و باید ترک کنید اما در اینجا شما در حال گفتن یک نوع دل به فرد اجازه دهید خود را به احتمال زیاد مورد آزار قرار گرفته بود دوباره برای شخص دیگری به بچه ها. وجود دارد برنامه های حمایتی برای کسانی که بچه ها اگر پدر و مادر مایل به قرار دادن تلاش به گرفتن دسترسی به برنامه های. اگر بچه ها در حفظ و گفت: آنها گرسنه هستند و پدر و مادر خود را به مایل و یا قادر به مراقبت از آنها شاید خدمات اجتماعی باید به نام به جای انتظار همسایگان به مسئولیت برای مراقبت از خود.

یک: من کاملا موافقم! به همین دلیل من توصیه نامه نویسنده به دنبال گزینه های دیگر اگر دختر او را ثابت تمایلی به آوردن مواد غذایی بیشتر خانه چون من موافقت می کنم که او نمی تواند نیروی خود را به انجام این کار. اما من قاطعانه مخالفم که بودن در فریاد می زدند: یا درمان گستاخانه با همسایگان خود است و قابل مقایسه با به دام افتاده در یک ازدواج سوء استفاده—من فقط فکر نمی کنم که مقایسه مناسب است.

Q. Re: از دست یک دوست: از آن صدا مانند شما تا کنون یک دوست به او از آنچه شما نوشت. و خود را coup de فضل بود که یک نامه در خروج ؟ از خود و حفاظت از او را مسدود کرده است در تماس با شما و شما همچنان به دنبال راه هایی برای تعامل او با وجود او روشن ساخت که او می خواهد چیزی برای انجام با شما. هر گونه تلاش در تماس با او را مضطرب است. او نمی خواهند شما عذر خواهی ندامت یا گناه. او می خواهد شما را به او را به تنهایی ترک. دیدن یک مشاور قبل از اینکه شما متهم از تعقیب است.

یک: من با شما موافقم که نوشتن نامه ای عصبانی در کسی را تا آخرین روز کار در مورد بد یک راه برای حل تعارض به عنوان هر گونه. من نوع از تعجب من را فراموش کرده به ذکر است مشاوره با توجه به اینکه چگونه اغلب آن را توصیه میکنم اما من فکر می کنم که رفتن به مولد ترین محل برای نویسنده نامه به کشف احساسات خود را از احساس گناه و شرم و پشیمانی تمایل به ببخشند ضربه به تغییر و حس که در آن آنها رفت و اشتباه در گذشته است.

بحث در این ستون ما در Facebook صفحه!

کلاسیک Prudie

پرسش: من دوست پسر, تمرین حیوانیت به عنوان یک نوجوان: من نیاز به مشاوره در مورد چیزی است که من می توانید بپرسید نه هر کس دیگری. من شده اند با من دوست پسر برای دو سال. او جذاب خنده دار و بهترین دوست من. ما هر دو حرفه به اشتراک گذاری منافع مشترک و عشق به یکدیگر بسیار زیاد است. با این حال او اعتراف کرد چیزی برای من وحشتناک شب دیگر. او در یک مزرعه و مرتع پرورش احشام بسیار محافظه کار و مذهبی خانواده و خانه درس. “ری” را دریافت آموزش های اولیه در مورد رابطه جنسی و اجازه داده نمی شد به بحث در مورد آن و یا سوال بپرسید. در سن 12 سالگی در حالی که به دنبال پاسخ های در اینترنت, او در بر داشت ، برخی از آن حیوانیت. او سپس شرکت در این فجيع فعالیت از سن 12 تا 15. ری رفت و به دبیرستان در 15 در نهایت یاد گرفته در مورد رابطه جنسی و دختران است. او شده است به این عمل برای بیش از 10 سال و احساس یک حس باور نکردنی از تاسف و شرم و احساس گناه در مورد آن. من اولین کسی او همیشه می گفت. من شوکه و منزجر و ترس از این وسیله برای خود روان است. او حاضر به یک درمانگر مراجعه کنید. من خیلی احساس ضعف این اعتراف که من نمی دانم چه باید بکنید. باید بسته بندی شده در کیسه های من که شب ؟ آیا به دنبال مشاوره است ؟ می تواند ما را در حرکت رو به جلو ؟ لطفا کمک کنید من روند این. خواندن آنچه Prudie تا به حال به می گویند.

دنی M. Lavery جدید کتاب چیزی است که ممکن است شوک و بی اعتبار شما ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>