کمک! من نگاه یکسان به دوست پسر سابق.


Photo collage of a woman next to a man and a woman who looks similar to her

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های igor_kell/iStock/گتی ایماژ به علاوه و Astarot/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

برای دریافت مشاوره از Prudie, ارسال پرسش برای انتشار به prudence@slate.com. (سوالات ممکن است ویرایش شود.) پیوستن به چت زنده هر شنبه در ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول زندگی بحث و گفتگو. تماس بگیرید و یا عزیز احتیاط پادکست صوتی در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

عزیز احتیاط

من شده اند در ارتباط با “جیسون” برای نزدیک به دو سال است. ما با هم زندگی می کنند و همه چیز عالی است. با این حال, خود, دوست دختر سابق, “سکس” است که خود را بهترین دوست. او زندگی می کند چند کشور دور و او می بیند او شاید یک یا دو بار در سال و در زمانی که او در این منطقه است. آنها تاریخ برای نزدیک به پنج سال و شکست تا زمانی که او بیرون آمد ،

من احساس می کنم کاملا غیر منطقی در این مورد اما من از آنها بدم میاید دوستی خود را. من می دانم که هیچ چیز اتفاق خواهد افتاد بین آنها هر دو به دلیل گرایش جنسی و چون او را قابل اعتماد, اما هر بار که او در اطراف همه آنها این است که بحث در مورد روزهای خوب و همه چیز را آنها انجام داده ایم با هم. این باعث می شود من احساس می کنم مثل یک چرخ سوم. من هم ناراحت کننده این واقعیت است که زمانی که آنها مورخ او نگاه astoundingly مثل من. (او پس از تغییر سبک خود را به طور قابل توجهی.) او خواهد ساخت راه خود را در سراسر کشور برای یک سفر جاده ای و خواسته است تا با ما بماند برای چند روز. من احساس می کنم مثل من اجازه نه گفتن به این درخواست به عنوان Jason دوست دارم برای او با ما بماند. من تنها ملاقات او چند بار او همیشه بسیار خوب است. من فقط نمی خواهم و من از آنها بدم میاید که من احساس می کنم این راه است. من می ترسم اگر من بگویم Jason چگونه من احساس می کنم او را ببینید من به عنوان حسادت, حرکت تند و سریع, من در واقع هستم. چگونه می توانم حل این مشکل ؟

—چرا من حسادت ظروف سرباز یا مسافر ؟

شروع به فکر کردن در مورد آنچه باعث می شود شما ناراحت کننده در مورد رابطه خود و این واقعیت که او استفاده می شود به مانند شما. آیا این زحمت شما بیشتر به فکر دوست پسر خود را ممکن است یک نوع یا این که نگاه خود را نه به عنوان مجزا به عنوان شما فکر می کنید آن بود ؟ شما می توانید بیشتر زبان خاص که ناراحتی و راه شما ترس آن را تهدید می کند فردیت خود را و یا اهمیت خود را در ارتباط با جیسون در حال حاضر ؟ گفت: “من احساس می کنم مثل من مجاز به گفتن” چرا که او خوب و دوست پسر خود را دوست دارد او یک دستور العمل برای خشم.

سپس بگویید Jason چگونه شما احساس می کنید. این بدان معنی نیست که شما باید برای آمدن به او را هنگامی که شما احساس مانند یک توپ از اضطراب اعتراف هر نا امنی و بی رحم فکر کردم شما تا به حال در مورد Sammie. شما می توانید شروع به تصدیق خود شما گناه است که شما بسیار آگاه است که او را و او متعهد بودن را به شما وفادار است و این ناامنی و ترس نیست همه چیز بر اساس واقعیت. اما این بدان معنا نیست که آنها بی اهمیت و یا نشانه آن است که شما یک حرکت تند و سریع. باید صادقانه صحبت با او در مورد اینکه او چگونه فعال خشم و نا امنی برای شما ناخواسته و بدون آنکه به جرم. آن را بی سابقه برای کسی که به احساس کمی پرتاب شده توسط شریک زندگی خود را کاملا دوست داشتنی سابق است. به عنوان طولانی به عنوان شما ملاحظه چگونه شما را در قاب آن خواهید بود آن را حذف به جیسون که شما در حال داشتن بر شخصیت او صرفا برای درخواست پشتیبانی کمی اضافی به عنوان شما کشف کردن که چگونه به مربوط به او.

اگر شما دو نفر را به پیشرفت واقعی در این جبهه و شما تصمیم می گیرید شما راحت ارائه یک اتاق مهمان بزرگ! و این بدان معنی نیست که شما باید برای روشن شدن خارج از خانه در طول هر یک از بازدیدکننده داشته است. شما لازم نیست برای رفتن همراه با آنها را در هر زمان آنها گرفتن اگر شما می دانید که آنها در حال رفتن به صرف زمان صحبت کردن در مورد دوستان قدیمی و خاطره. در عوض چیزی که برای تلفن های موبایل سرگرم کننده برای شما. اگر شما هنوز هم نمی راحت با این ایده پس از صحبت شما آن را در همه تکان دهنده و یا غیر منطقی برای گفتن یک دوست از دیدن یا سابق است که شما نمی توانید میزبان آنها را برای سفر بعدی خود را, اما شما می خواهم عشق را به صرف شام و گرفتن.

عزیز احتیاط

دوست دختر من و من در انتظار اولین فرزند ما در ماه جولای. برای بسیاری از زندگی من در محدوده مخالف دوسوگرا در مورد داشتن بچه ها اما احساس خودم را تغییر بیش از چند سال گذشته است. من هر روز خودم را بیشتر و بیشتر هیجان زده برای تبدیل شدن به یک پدر. با توجه به برخی از بد در نظر گرفته snooping در بخشی از من متوجه شدم که سابق از معدن نیز باردار است. او جنون افسردگی و دچار PTSD از سوء استفاده در دوران کودکی. متاسفانه او نیز آزار من است. هنگامی که ما در نهایت شکست, او تا به حال یک فرار از واقعیت به من حمله کرد و در نهایت غیر ارادی متعهد به یک مرکز روانپزشکی. من نقل مکان کرد و دور و صرف چند سال آینده زندگی در ترس زمانی که او اقدام به upend زندگی من در هر راه است که او می تواند. او مورد آزار و اذیت من از طریق سیستم قانونی رفت و پس از من دوستان و خانواده و تهدید من بارها و بارها. او مرا فرستاده وحشتناک انتقادات تند در بین تلاش برای “برنده شدن من است.” من صحبت نکرده به او در هفت سال است.

من بهترین من برای التیام: من نقل مکان کرد با من زندگی من رفت و به درمان, و من با تمرکز بر روی چیزهایی که من می تواند کنترل و شروع به بازسازی. شادی به آرامی شروع به بازگشت به زندگی من. اما وحی که سابق من است که ساخته شده است که اضطراب من ضربه زدن به سقف. حتی مطمئن نیستم که آنچه من نگران. بیش از آن که خشم و تنفر من فکر کردم من می خواهم شفا از آمده اند عجله برگشت. من از آنها بدم میاید که همه چیز را او به من و عزیزان او می شود به یک کودک در آن احساس ناعادلانه است. پس از آن من احساس گناه می کنم برای داشتن چنین منفی افکار مزاحم. چگونه می توانم این را کنار گذاشته و تمرکز خود خانواده ؟ فقط به نوشتن این نامه به من احساس وحشت زده و عصبی و بیمار بلکه رها برای قرار دادن چگونه من احساس به کلمات. به من گفت: من در مورد شریک سابق من بارداری در گذشت اما نه در حد کامل از چگونه آن را ساخته شده من احساس می کنم. او رفتن را از طریق به اندازه کافی در حال حاضر. من دوست ندارم که عصبانی تلخ فرد است.

—اضطراب پدر-به

در حال حاضر ممکن است زمان بسیار عالی به نظر بازگشت به درمان. نه به عنوان یک جایگزین برای صحبت کردن با شریک زندگی خود را, چرا که من فکر می کنم شما می خواهم می خواهم به می دانم که چگونه او انجام و ارائه حمایت خود را اگر شما شرایط معکوس شد اما در علاوه بر این به آن. این واقعیت است که شما تجربه کرده ام هر دو نفرت و امداد در اعتراف به این احساسات در نوشتن به یک غریبه یک شاخص قوی است که شما نیاز به صحبت از طریق آنها—و نه کار سخت تر برای سرکوب آنها و یا قرار داده و آنها را به سمت.

این زن آزار شما برای سال ها و ترس و وحشت شما طولانی پس از شما با او را شکست و به دور نقل مکان کرد. شما وحشت زده در فکر او را به مسئول چیزی به عنوان کوچک و آسیب پذیر به عنوان یک کودک به دلیل شما می دانید بهتر از اکثر چقدر خطرناک او است. و سخت برنده صلح شما به دست آورده ام مختل شده است به عنوان شما فکر می کردم بیشتر در مورد سابق خود را به تازگی. این بدان معنا نیست که صلح شد دروغ برنده و یا که شما را تجربه نکرده واقعی شادی و شفا در طول سال تنها است که شما باید جای تعجب نیست اگر شما همیشه احساس بی قراری و اضطراب و عصبانی هنگامی که شما به یاد ناخواه از آزار دهنده خود را. من نمی دانم اگر این همیشه آمد تا خود را با آخرین درمانگر, اما شما ممکن است پیدا کردن آن مفید به کشف یک PTSD تشخیص خود را و ببینید که چگونه تاثیر می گذارد که در آینده درمان است. من امیدوارم که شما به خودتان اجازه را به او بگویید و دیگران چقدر دشوار است برای شما و به صحبت می کنند به یک درمانگر را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

عزیز احتیاط

دوست من “اشلی” است که خروجی سرگرم کننده و مهربان است. ما همسفری به کلیسا ترین روزهای یکشنبه از آنجا که ما زندگی می کنند در همان محله در یک شهر بدون قابل اعتماد حمل و نقل عمومی. من به طور طبیعی وقت شناس و لذت بردن از بودن پنج تا 10 دقیقه زود به کلیسا بنابراین من می تواند به حل و فصل و می گویند سلام به دوستان قبل از این سرویس شروع می شود. هنگامی که اشلی درایوهای من می دانم که ما خواهید بود کمی دیر که من خوب با. آن را بسیار گذاشته پشت کلیسا و هیچ یک خفاش ها چشم در latecomers.

وقتی که من او را انتخاب کنید تا من متن زمانی که من ترک خانه و تماس زمانی که من پارک شده در خارج. اغلب من به صبر بیش از 10 دقیقه در حالی که او را در حال اجرا در اطراف در حال آماده شدن است که باعث می شود من استرس و عصبانی است. برای اولین بار چند دقیقه رانندگی وجود دارد مقدار زیادی از تنش در ماشین. سپس من سرد ما به کلیسا و همه چیز خوب است. اما این الگوی من در صبر بر من رانندگی روز است که شروع به رانندگی من آجیل.

او به وضوح می داند که آن را به من اذیت من مخالف به رویارویی یا صداقت و من آن را ساخته ام روشن به او هر زمان او ساخته شده من صبر کنید که آن را به من اذیت. من زیاده? من فقط باید آن را خورد در حال حاضر و امیدوارم که او شروع می شود مدیریت زمان بهتر است ؟ من نمی خواهم برای متوقف کردن استفاده مشترک از ماشین — از آن خواهد بود بنابراین بی فایده درایو جداگانه!

—دیر به کلیسا

آن را بی فایده به نشستن در خارج از معطل ماندن برای 10-15 دقیقه کله پاچه در خود خشم و نیاز به مبارزه برای آرام کردن و ورود به یک مناسب روح مسیحی خیریه در راه خود را به کلیسا! شما در حال صرف راه بیش از حد وقت و انرژی اشلی را مزخرف و من می گویم که کسی که به طور طبیعی تمایل به دقت. به او بگویید: “شما می دانید من شما را دوست دارم و شما نیز می دانید که این واقعا خسته کننده برای من به صبر در خارج از خانه خود را در روز به درایو. من نمی خواهم به شما را مجبور به تغییر روال صبح خود پس بیایید هر دو به کلیسا در خود ما و من می تواند به شما صرفه جویی در یک صندلی.”

گرفتن در این هفته Prudie.

مشاوره بیشتر از مراقبت و تغذیه

پسر من در یک sleepover یک ماه پیش با بسیار فقیر نظارت بزرگسالان و زخم تماشای The Babadook. به عنوان شما می توانید تصور کنید که این مطلق فاجعه و ما شده ایم تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر تا کنون از. شما در حال رفتن به فکر می کنم ما در حال مسخره است اما ما در واقع تا زخم او را به یک درمانگر پس از دو هفته از خواب امتناع و نیاز به صرف شب در تخت خواب ما و ده ها تن از سوالات در مورد مرگ و هیولا و ارواح. چند جلسه در واقع واقعا به نظر می رسد که انجام داده و او را در بستر خود را در حال حاضر و به دنبال کمتر مانند مرگ گرم ،

سوال من این است: آیا ما می توانیم از پدر و مادر که به میزبانی sleepover به تراشه برای هزینه ؟ من به طور کامل آماده برای شنیدن “نه این خوب نیست” اما من فقط باید آنقدر آزاد شناور خشم در کل وضعیت است. بچه ها تمام شد 9 سال!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی