کمک! من عاشق دوست پسر من اما می خواهم یک دوست دختر.


Collage of a couple hugging while the woman looks away.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس AntonioGuillem/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

تخته سنگ در حال حاضر درخواست کسانی که به خواندن بیشتر برای حمایت از ما روزنامه نگاری به طور مستقیم با اشتراک به تخته سنگ به علاوه. بیشتر بدانید.

برای دریافت مشاوره از Prudie, ارسال پرسش برای انتشار به [email protected]. (سوالات ممکن است ویرایش شود.) پیوستن به چت زنده هر شنبه در ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول زندگی بحث و گفتگو. تماس بگیرید و یا عزیز احتیاط پادکست صوتی در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

عزیز احتیاط

شریک زندگی من است مهربان و با محبت و احترام شریک زندگی من می تواند برای بپرسید. او از من حمایت از طریق بار دشوار است و وزن نوسانات سوال من جنسیت و تغییر نام من و هوشیاری در میان چیزهای دیگر. من فوق العاده جذب به زنان است. او این را می داند و ما صحبت کردیم در مورد باز کردن روابط ما. او در طیف asexuallity است و تنها علاقه مند به داشتن رابطه جنسی با من. فکر من داشتن رابطه جنسی با افراد دیگر باعث می شود او را عمیقا ناراحت کننده است که ما هر دو مربوط به رابطه جنسی به روش های بسیار متفاوت. ما تا به حال این گفتگو چند بار در سال است که ما با هم بوده است اما با هیچ برنامه ریزی جامد یا نتیجه. من احترام و قدردانی از رابطه ما بیشتر از من تمایل به خواب اما من نگران هستم که من چیزی از دست رفته. من تنها 20, و من می دانم که احساسات را تغییر دهید اما او باور نکردنی داخلی و شریک جنسی, و من می خواهم با او را برای یک زمان طولانی. است وجود دارد یک راه برای کشف این ؟ خواهد شد و یا این هسته ناسازگاری بود آنچه می شکند و ما را از هم جدا ؟

—عشق من اما می خواهم یک دوست

پاسخ به هر دو سوال شما این است که برخی از نسخه های “بله” من می ترسم که نمی توان تصمیم گیری رو به شما و یا دوست پسر خود را از هر گونه آسان تر است. من نمی توانم به شما قول می دهم که اگر شما شکستن تا با او در سفارش به تاریخ زنان است که شما هرگز تجربه یک لحظه پشیمانی; برعکس من نمی توانم به شما قول می دهم که اگر شما دو نفر با هم ماندن و باقی می ماند بیماریهای تک همسری است که شما نمی خواهد شروع به ساییدگی در چه احساس محدود برای شما اما لازم است برای او. نکته کلیدی در اینجا این است که صادقانه با یکدیگر در مورد آنچه شما می خواهید و نمی خواهید به پرداخت با توجه به آنچه که کار می کند و آنچه را نمی کند و نه به اختصاص اخلاقی وزن به هر یک از خواسته های جنسی خود را.

همچنین ارزش تصدیق کرد که شما ذکر بودن “فوق العاده جذب” به زنان اما signoff شما را انتخاب نمی کند و فقط باید با جنس اما با عاشقانه. شما نه فقط فکر کردن در مورد به دنبال زنان به خواب با اما زنان به تاریخ به لاس زدن با جذابیت برای شناختن بهتر برای ایجاد جنسی و nonsexual intimacies با. است که ارزش توجه به. خواسته های خود را برای زنان ممکن است سازگار با دوست پسر خود را برای اهداف این رابطه است. که ناسازگاری ممکن است باعث شود هر دو شما درد اما این به آن معنا نیست که خواسته های خود را در اشتباه هستند و یا خودخواه و یا هر کمتر مهم خود را. او برای تلفن های موبایل مانند یک فرد فوق العاده که درمان شما خوب است اما این یک دلیل برای ماندن در یک رابطه, اگر شما نمی خواهید به. این است که می گویند شما باید او کمپرسی فردا صرفا که من می خواهم به شما برای جلوگیری از, اگر ممکن است فکر او را به عنوان یک فرد خوب و مناسب با خواسته و خود را به عنوان یک فرد خودخواه با مضر خواسته. اگر این هسته ناسازگاری می کند و در نهایت باعث شود شما دو تا شکستن آن ممکن است در نهایت پرداخت خواهد شد به طوری که شما می توانید هر یک از دنبال کردن این نوع رابطه شما بیشتر می خواهید با یک شریک (یا شرکای!) به دنبال همین است.

کمک! شوهر من از همسر مرده اش نام در حالی که ما با داشتن رابطه جنسی.

دنی M. Lavery پیوست توسط سیسیلیا Corrigan در قسمت این هفته از عزیز احتیاط پادکست.

اشتراک عزیز احتیاط پادکست در اپل پادکست, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

عزیز احتیاط

شوهر من است قطع. او بیش از من به طور مداوم هر دو هنگامی که ما با داشتن یک مکالمه عادی و هنگامی که ما استدلال می کنند. من هرگز احساس می کنم مثل من می توانم افکار من است. این در جریان بوده است و من در پایان عقل. من مانند از دست دادن احساس. من احساس می کنم بی احترامی. من به او گفتم چگونه آن را به من اذیت و چگونه من احساس می کنم بی سابقه. من حتی سعی کردم صحبت کردن خود را از طریق وقفه. هیچ چیز کار می کند. من فکر می کنم او آن را به سکوت من, اما او استدلال می کند که من گاهی اوقات او را قطع کرد در گذشته پس از خود را ندارد ، من احساس می کنم مثل من می خواهم به طور کامل برای او و حتی سعی کنید. باید چه کار کنم ؟

—قطع شوهر

این وضعیت برای تلفن های موبایل خسته نا و مانند عمیقی مانع به صمیمیت و اعتماد و احترام و عشق—همه چیزهایی که یک عمر همکاری مطلوب است. شوهر خود را به طور کامل قفل شده است و به موقعیت خود و در تلاش است تا با استفاده از درخواست خود را به عنوان یک گوه به خواسته های خود را به جای تلاش برای دیدار با شما در نیمه راه. شما لازم نیست به صرف یکی دیگر از پنج یا 10 یا 20 سال تلاش به استدلال می کنند با او در مورد اینکه آیا او بی احترامی شما. شما می توانید او را در کلام او هنگامی که او می گوید: او نمی خواهید برای جلوگیری از ایجاد وقفه شما که او فکر می کند شما در اشتباه هستید ناراحت شود آن است که شما سزاوار نیست برای مشارکت کامل در مکالمه روزمره زیرا هنگامی که در مارس 15, 2003, شما قطع او هنگامی که او در تلاش بود به شما جهت به یک جشن تولد دوستان. بسیاری از مشکلات رابطه می توان کار می کرد به هر دو طرف مایل هستند—حتی در صورتی که تمایل کوچک است یا begrudging و یا بی علاقگی به تماس با آن مشکل است. اما شوهر خود مصمم است برای حفظ موقعیت خود—که او را واقعا نمی وقفه شما و یا این که بد نیست و یا شما آن را بیش از حد مهم نیست که چند بار شما سعی کردم به درخواست و توضیح و خواهش و سازش. شما نمی توانید جایگزین برای عدم علاقه به تغییر در بخشی خود را. شما باید به من اجازه داد تا اگر این چیزی است که شما را انتخاب کنید, و اذعان کرد که ازدواج خود را به این مرد بیش از همه اما نام. من فکر می کنم آن را احساس عمیقی امداد.

عزیز احتیاط

من مراقبت های بهداشتی حرفه ای است که کار از خانه در شش هفته گذشته. بخشی از کار من است در نظر گرفته شده ضروری است, بنابراین من گاهی اوقات کار از یک بیمارستان جامعه برای nonurgent ارزیابی. من نیز آشنایی یک پسر دوست داشتنی از ژانویه و ما بسیار در عشق. به تازگی شده است وجود دارد یک نیاز ضروری برای متخصصان مراقبت های بهداشتی در مراقبت دراز مدت امکانات در یک شهر بزرگ حدود سه ساعت به دور است. آنها را با یک تماس برای داوطلبان در حرفه من هفته گذشته و من معمولی ذکر شده به دوست پسر من بود که من با توجه به آن. ما واقعا نمی بحث در مورد آن فراتر از آن است. روز بعد من را به نام من به جلو و پیامک او را در مورد آن; او نمی گویند بسیار فراتر از ابراز نگرانی برای امنیت من و سپس به من گفتن او افتخار من است. یک روز بعد هنگامی که ما صحبت می کردند او شروع به گریه و گفت: او ناراحت بود که من این بحث هر بیشتر با او قبل از تصمیم گیری. من می دانم که من باید انجام داده اند که. اما پس از آن او به من اتمام حجت کرد و گفت که او “نیست, ثبت نام برای این” و مطمئن بود که او می تواند در طول زمان (حدود پنج سال) ما را باید از هم جدا.

قبل از این من احساس بسیار امن در رابطه چندان امن فکر بودن “فاصله” برای یک ماه به من مربوط نیست در همه. من احساس برای مطمئن شوید که ما می تواند آن را اداره کند. او آمد بعد از آن شب بود و بسیار شرمندگی. ما صحبت کردیم و او با تاسف به من اولتیماتوم. اما من احساس می کنم عمیقا صدمه دیده و مانند چیزی است که شکسته شده است بین ما. من می خواهم به دریافت بیش از آن, اما من نگران هستم این یک پرچم قرمز برای چالش های آینده است که مطمئن شوید که به راه ما آمده. باید چه کار کنم ؟

—از راه دور-اضطراب

شما در حال حاضر متوجه است که شما یقین یک طرفهاز آنجا که شما در واقع نه بپرسید دوست پسر خود را اگر او فکر او می تواند مسئولیت رسیدگی به این تغییرات. شما هم اکنون می دانیم که شما باید به گنجانیده شده اند او را به این تصمیم دیر نه لزوما به خاطر شما او را با توجه به حق وتو قدرت بر انتخاب نهایی خود را, اما به سادگی به خاطر شما دو نفر در عشق هستند و احتمالا می خواهید به ماندن بگیرید به روز در مورد هر یک از دیگر تصمیمات.

من فکر نمی کنم آن را لزوما یک پرچم قرمز که دوست پسر خود را به طور خلاصه freaked و ابراز عدم اطمینان در مورد آینده. او قادر به گرفتن یک زمان کمی برای خنک کردن عذر خواهی برای ارائه حجت و ترمیم نرده در همان روز. شما مجاز به احساسات خود و واکنش خود را به واکنش و اگر شما صدمه دیده است هنوز هم مردد است در یک یا دو روز و شما می خواهید به دوباره مکالمه شما باید انجام دهید. اما من فکر می کنم شما دو نفر به کار گرفته شده در این درگیری نسبتا خوب با توجه به این که شما هر دو عامل زیر بسیار شدید شرایط در حال حاضر. آموزش مبارزه به خوبی با شریک زندگی در نظر من حداقل—لزوما به این معنا نیست همه همیشه باقی می ماند آرامش و هرگز هراس و یا freaks هرگز overstates چیزی در حرارت لحظه ای. یعنی انجام آنچه شما دو بود: در نظر گرفتن زمان برای خنک کردن و عذرخواهی در صورت لزوم گوش دادن به یکدیگر و reevaluating آنچه شما می تواند انجام داده اند متفاوت است. شما داوطلب به انجام یک کار خوب و یک چیزی که لازم است; دوست پسر خود را ابراز کرده است هر دو پراید در تصمیم خود و ترس در مورد توانایی خود برای رسیدگی به حال کسی که منتظر در خانه و نگرانی در مورد ایمنی خود را. بدیهی است که اگر شما تصمیم می گیرید شما می خواهید برای شکستن تا با او بیش از این شما می توانید—اما من فکر می کنم شما دو نفر انجام می دهند بهتر از شما به خودتان اعتبار.

گرفتن در این هفته Prudie.

مشاوره بیش از چگونه به آن را انجام دهد

من و همسرم برای ازدواج شده است 15 سال با هم 20. او فوق العاده پدر و شوهر و یک بازی بزرگ برای من در راه های بسیاری. من او را بسیار دوست دارم. اما جنس ما همیشه کمی کمتر از رضایت بخش است. آن را دوست داشتنی و آرامش و اتصال و نادر است, اما آن را دریافت نمی کند من ، در کل خیلی مختصر و خیلی پایین-کلید و اساسی به من آمده است. بسیاری از زمان آن را به اندازه کافی به طوری جنسی و خود من در خود من در زمان. وجود دارد بسیاری از چیزهای دیگر در مورد رابطه ما که مش من خوب بود با ساخت فیلم کمتر از یک اولویت است. اما هر یک بار در در حالی که این امر می تواند خوب برای رابطه جنسی باید از لوسیون صورت اولیه بیشتر شدید انواع.

این نیست که زندگی جنسی ما شروع دیدنی و پژمرده; همیشه در این راه بوده است. من نمی ارگاسم جعلی—من نمی دانم اگر او فکر می کند من با داشتن یک. این چیزی است که او تا کنون مورد بحث است. او این نوع از کسی که نمی صحبت در مورد رابطه جنسی. تا کنون. آن را می سازد او ناراحت کننده و سخت گیر—آن را فقط شخصیت او را به علاوه چگونه او مطرح شد (و نوع راه من مطرح شد و همچنین). و در این نقطه آن را در این راه بوده است تا زمانی آن را به نظر می رسد غیر ممکن است به ارمغان می آورد. من نمی خواهم به او احساس بد و یا ناکافی و این ایده از بالا آوردن یک موضوع ما نیست و صحبت در مورد 20 سال است عمیقا ناراحت کننده است. این راه کارها عبارتند از همیشه خواهد بود ؟ وجود دارد هر چیزی من می تواند انجام دهد ؟ شما چطور از 20 سال شیار?

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>