کمک! من هرگز متوجه شدم شوهر من چنین حرکت تند و سریع خود را به همکاران.

قسمت یادداشت ها

احتیاط این است که پیوست این هفته توسط سارا جونز تونی – و Obie برنده جایزه بازیگر و نویسنده شناخته شده برای او multicharacter یک فرد را نشان می دهد از جمله فعلی تحسین منتقدان نشان می دهد فروش/خرید/تاریخ.

Prudie و جونز مقابله با نامه های در مورد چگونه برای پیدا کردن صلح در حالی که خانواده خود را استدلال می کند در مورد خود خوانده عروسی چه باید بکنید هنگامی که شما در قرنطینه و دور از شما دوست و هم اتاقی خود را با او لاس زدن آنچه که در نظر بگیرید هنگامی که برادر خود را در قانون شروع به آشنایی کسی که به نظر می رسد مثل شما که آیا شما باید دسترسی به دوستان طولانی از دست رفته در طول قرنطینه آنچه که در نظر بگیرید هنگامی که آن را به نظر می رسد مانند دوست پسر خود را هرگز پیشنهاد و نحوه رسیدگی به کشف که شوهر شما یک حرکت تند و سریع واقعی به همکاران خود.

دسترسی به تمام Prudie این پادکست ها و ستون ها در اینجا.

یه سوال برای Prudie? ارسال آن به [email protected] و یا ترک یک پیام صوتی در 401-371-عزیز (3327) و شما ممکن است شنیدن سوال شما پاسخ داده در آینده قسمت از نشان می دهد.

تولید توسط فیل Surkis.

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>