کمک! من پرداخت می شود بچه ها من به اویختن با آنها طاقت فرسا مادر بزرگ.


A collage of an annoyed teen girl next to an older woman wagging her finger.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس stockyimages/iStock/گتی ایماژ به علاوه و Prostock-استودیو/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

برای دریافت مشاوره از Prudie, ارسال پرسش برای انتشار به prudence@slate.com. (سوالات ممکن است ویرایش شود.) پیوستن به چت زنده هر شنبه در ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول زندگی بحث و گفتگو. تماس بگیرید و یا عزیز احتیاط پادکست صوتی در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

عزیز احتیاط

مادر من بسیار سالمندان و فراموشکار و او هیچ کاری نمی کند اما شکایت دارند. او را تکرار همان مفصل شکایت پنج بار در 30 دقیقه, و آن را بسیار دشوار است به اطراف او. این یک مادام العمر مسئله و آن را برای بهبود در این نقطه است. زمانی که او بازدید او می خواست به صرف وقت با بچه ها که نوجوانان هستند. من این را فهمیدند. اما نفرت آنها از بودن در کنار او و من صادقانه آنها را سرزنش نیست.

من آنها را مجبور به اطراف او. پس از یک ساعت و یا هر دو آنها احساس آنها در حال انجام وظیفه خود را. اما سفر او بود به مدت دو هفته. بنابراین من به آنها پرداخت می شود. من مخفیانه به آنها پرداخت می شود به نشستن و گوش دادن به مادر بزرگ خود شکایت دارند. بنابراین من وحشتناک یک شخص و یا فقط یک نسبتا بد ؟

—پرداخت اصحاب

این کاملا خوب است. آن را نمی ممکن است از نظر مالی پایدار اگر مادر خود زندگی می کردند و در محله خود و تعداد بازدید هر روز, اما شما می توانید فایل “گوش دادن به شکایت با صبر و لبخند” زیر چتر از کارهای که بچه ها در حال انتظار برای انجام و آن را بی سابقه به پیشنهاد خود بچه ها یک کمک هزینه حداقل تا حدودی بر اساس کارهای. مادر شما است که احتمالا مبارک او را برای دیدن بچه ها, بچه ها خوشحال هستند که پول اضافی و شما خوشحال هستید که تنها فرد جذب او شکایت. ضرب و شتم نیست خود را برای ساخت بهترین از وضعیت بد.

کمک! آیا ما باید به صحبت می کنند و با مهربانی از من بی رحمانه پدر در تشییع جنازه ؟

دنی M. Lavery پیوست توسط کمدین جاش Gondelman در قسمت این هفته از عزیز احتیاط پادکست.

عزیز احتیاط

من به تازگی شروع به قدمت یک مرد فوق العاده. او به من گفت که یکی از چیزهایی که او را جلب کرد به من بود و من حس اعتماد به نفس و عدم اضطراب است. او با برخورد سهم خود را از اضطراب در طول سال اما نه به حال خیلی از آنجایی که ما شروع به آشنایی. من نسبتا مثبت فرد و مانند دیدن مردم برداشته بنابراین من اغلب بسیار دلگرم کننده است. من لذت بردن از این بیشتر از زمان, اما من با داشتن یک مشکل با تشویق “رایان” یک دوست از دوست پسر من. او به نظر می رسد بسیار نگران مهارت های خود شده است و با داشتن زمان خشن به عنوان یک نویسنده. مشکل این است که من فکر می کنم او وحشتناک است نویسنده. او دو کتاب نوشته شده است و چندین داستان کوتاه. من به سختی می توانید از طریق داستان های کوتاه و نتوانسته اند به پایان کتاب است. او در تلاش برای نوشتن به کار می کند که ترکیبی از ادبیات و فلسفه, اما آنها فقط به عنوان درهم و برهم messes از افکار است. من فکر می کنم او به ویژه می خواهد توصیه من به خاطر من (Ph. D.) در یک میدان است که متکی بر برخی از آثار فلسفی است. به نظر می رسد مثل هیچ کس در این گروه از دوستان قادر بوده است به پایان Ryan کار یا. برخی از آنها وانمود کردن فقدان آموزش و پرورش و برخی از آنها به نظر می رسد به دروغ می گویند و آنها مانند کار خود را. من از دروغ متنفرم اما من نمی توانم به نظر می رسد به آمده تا با یک کلمه از تشویق. چه کار کنم ؟

—بلوک نویسنده

اجازه دهید این مرد که یک دوست از دوست پسر خود را شکل حرفه خود را به عنوان یک نویسنده. شما نمی توانید به او پیشنهاد واقعی تشویق به کار خود را—و بیشتر مهمتر او نیست در واقع شما خواسته تا او را افزایش می دهد. اگر دوست پسر خود را به شما می پرسد به او بگویید که شما نمی تواند کمک کند Ryan. اگر شما احساس می کنید ضمنی-اما-نه-اعلام-آشکار فشار از بقیه دوستان خود را به حل این مشکل از رایان انگیزه فقط اجازه می دهد تا لحظه به تصویب بدون نظر. شما یک سخنور ماهر و به طور کلی تشویق به حضور دوستان خود و شریک زندگی تان است. شما یک تشویق-تولید ماشین آلات است که می تواند تولید حمایت محتوای تقاضا و بدون دلیل.

عزیز احتیاط

خواهر من در قانون می گوید او می خواهم به دوستان و هم خارج از خانواده توابع. من کاملا در حمایت از این ایده است. هر چند او 10 سال از من جوانتر آن را به خوبی خواهد بود برای رسیدن به او را می دانم بهتر است. با توجه به تفاوت سن من نیست که به برادر و خواهر خود من.

مشکل این است که هر وقت من تماس بگیرید و یا متن او هرگز تماس و یا متون بازگشت. یا او را با ارائه یک بهانه و می گویند چیزی مبهم مانند “شاید دفعه بعد!” پس در آینده هم خانواده او می گویند: “اوه چرا ما همیشه با هم؟” “آیا شما می خواهید به دوستان خارج از خانواده توابع؟” من نمی دانم چه بگویم. “شما یکی نادیده گرفتن من” برای تلفن های موبایل بی ادب. من نمی دانم اگر او واقعا می خواهد به دوستان. من خیلی اشتباه است. من نمی خواهم بیشتر به دور خودم از برادر من و من می دانم که او می خواهم ما را به همراه.

—گرم-و-سرد Sister-in-Law

من هیچ ایده چه چیزی در خود را با خواهر یا نهاما من فکر می کنم بهتر است به او اجازه می دانیم که توپ در دادگاه او انتظار چیزی و سپس غافلگیر اگر او تا به حال در واقع نشان می دهد یک تاریخ خاص برای گرفتن قهوه. “من دوست دارم به هم! پس از آخرین تلاش های چند من برای رسیدن به شما کار نمی کند, من به شما اجازه شما را منجر شود. فقط تماس بگیرید و یا متن من هر زمان که شما می خواهید به مجموعه ای چیزی. آیا شما سعی پیاز شیب هنوز ؟ این وحشتناک است.”

گرفتن در این هفته Prudie.

مشاوره بیش از چگونه به آن را انجام دهد

من فوق العاده دوست پسر که بسیار از نظر جنسی سخاوتمندانه (پایین می رود بر من می پرسد آنچه که من در طول رابطه جنسی و غیره.) اما برای یک چیز: او کاملا اجتناب من در طول دوره. ما نمی لمسی و او اجازه نمی دهد که من به پایین او را به خاطر او می گوید که او نمی خواهید به خودخواه. من او را خواسته ایم و آنچه من می توانم او را راحت تر و او می گوید: او فقط به زمان نیاز دارد چرا که او همیشه “فروش” به خون و هرگز درگیر در دوره رابطه جنسی با هر کسی. چرا که از قرص من به سختی باید یک جریان کوچک وجود دارد این است که هنوز هم بیش از حد برای او. برای بافت ما در 30s و صحبت در مورد ازدواج و من بی تاب کمی در فکر آینده با 25 درصد از ماه کردن جدول ، من نمی خواهم به ناگ او و یا او را تحت فشار اما مواردی وجود دارد که می توانید انجام دهید تا او راحت تر با برخی از (هیچ!) تماس در طول این زمان ؟ آن را می سازد من احساس خودآگاه و نامطلوب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی