کمک! من گزارش من از دوستان سابق اف بی آی است.


Hands are seen on a keyboard for a laptop displaying the FBI logo on its screen.
تصویر عکس با تخته سنگ. Photo by Simon Hattinga Verschure در Unsplash.

تخته سنگ در حال حاضر درخواست کسانی که به خواندن بیشتر برای حمایت از ما روزنامه نگاری به طور مستقیم با اشتراک به تخته سنگ به علاوه. بیشتر بدانید.

عزیز احتیاط

پنج سال پیش بهترین دوست من, “جین” شروع به قدمت “اسکات.” در نهایت جین و من افتاد چون من را پشتیبانی نمی کند و رابطه خود را. او بی ادب و اغلب تضعیف او و پرشور تهمت حامی. (جین و من نه تهمت حامیان.) به تازگی آنها را شکست و جین و من پس از آن قادر به را تشکیل می دهند. او به من گفت که او می شده است “اقدام bizarrely” و کشف او آباد سفید supremacist مرجع تخصصی آنلاین. جین سیاه و سفید است. او آموخته است که او ادعا کرد که او نژادپرست رفقا که او تنها با او برای پول (او پرداخت برای همه چیز) که او منزجر بود از طریق تماس فیزیکی با او و این که او هرگز کودکان خود را به دلیل آن را لکه دار خود را نسب.

من تصمیم به ارسال یک ناشناس نکته به اف بی آی در مورد اسکات آنلاین دخالت در سفید برتری امید کسی را نگه زبانه ها در او را در مورد او همیشه به تشدید خشونت است. من ایستاده است که تصمیم گیری و همین حالا آن را پشیمانی. اما زمانی که جین متوجه او خشمگین بود و گفت من باید اعتماد او را به تماس بگیرید. او به من برش از زندگی خود را. من نا امید چون من واقعا ارزش دوستی خود را و نمی انجام این کار به تضعیف او. من می خواهم برای حمایت از دوست من. آیا من حق تماس بگیرید ؟ باید چه کار کنم ؟

—سازمان دیده بان محله

ممکن است آن را سرد راحتی, اما حداقل شما باید هدیه ای از وضوح در جین رد: هیچ راهی وجود دارد شما می توانید از او در حال حاضر از آنجا که او نمی خواهید به صحبت کردن با شما. برخی از پاسخ او ممکن است inflected توسط خجالت است که مرد او را دوست داشت برگزار شد و او در چنین تحقیر و با موفقیت آن را مخفی می کردند از او برای مدت طولانی. او ممکن است پیدا کردن آن را آسان تر به برخی از خشم بر شما از آنجا که شما یک readier و امن تر هدف از نژادپرست سابق است. او حتی ممکن است در حال حاضر احساس حفاظتی از او اگر او ساخته شده یک عادت دفاع از او را از دوستان و خانواده او در طول سال و یا او ممکن است نا امید بیش از آنچه که او می بیند به عنوان یک فرصت از دست رفته برای به دست آوردن مجدد کنترل وضعیت. اما شما صدای بسیار امن در انتخاب شما ساخته شده است. من فکر می کنم تنها دلیل شما نگران شما تماس اشتباه است زیرا جین عصبانی است در حال حاضر نه به خاطر شما مجددا ممکن است تهدید اسکات شمار به دیگران است. شاید اگر شما تا به حال صحبت در این مورد با او قبل از شما ساخته شده است گزارش خود را, همه چیز متفاوت خواهد بود, اما هیچ تضمینی وجود ندارد که. اگر او به شما گفت: “نه ارسال در نوک—او واقعا معنی آن” اما شما آن را به هر حال شما دو نفر خواهد کاهش یافته است بیش از دقیق همان چیزی. در حال حاضر بیشتر شما می توانید انجام دهید این است که فکر می کنم جین با محبت از فاصله دور.

عزیز احتیاط

شریک زندگی من به طور معمول خود را خط بیکینی حرفه ای مومی و با توجه به همه گیر شده و قادر به رفتن به قرار ملاقات. آنها نمی خواهند به اصلاح به دلیل پتانسیل برای التهاب و عفونت است. I hate myself for گفت: این, اما من واقعا نمی مانند رشد کردن مو. دلایل آن را به من تبدیل کردن در لحظات کلیدی و من خودم هراس ، من می دانم این است که 100 درصد از مردسالاری, صحبت کردن, اما من نمی تواند کمک کند این اولویت! باید چه کار کنم و یا می گویند برای کمک به درمان این ؟

—درمانده

من فکر می کنم این ممکن است به درخواست یک شریک برای اصلاح موهای ناحیه تناسلی خود را بدون هیچ گونه نگرانی در شما تبدیل به یک وحشتناک, کنترل عامل ظلم و ستم. وجود دارد هیچ خطر التهاب و یا عفونت های برقی مو-صاف کننده. شما فقط می توانید مجموعه ای از گارد به هر طول شما ترجیح می دهند و تر و تمیز در پنج دقیقه یا کمتر. شما لازم نیست که به طور کامل به بررسی هر چه باقی مانده مسائل شما باید برای کار کردن با صنعتی-زیبایی پیچیده قبل از اینکه شما می توانید (مودبانه و معمولی) درخواست شریک زندگی خود را برای اصلاح موهای ناحیه تناسلی خود را قبل از رابطه جنسی. اگر شریک زندگی خود را استفاده نمی شود برای داشتن موهای ناحیه تناسلی آنها ممکن است خیلی خوب نیست خود را به روز کرده نظافت روال و آن را قابل فهم خواهد بود اگر شما یافت mustiness یا mattedness یک turnoff.

که گفت:, من فکر می کنم شما در حال دادن مردسالاری را کمی بیش از حد اعتباری در اینجا: شما ممکن است آگاهانه انتخاب هر اولویت فرض و تمایل شما در مورد شریک زندگی خود را و شما می توانید به سادگی نمی خواهد خود را به احساس متفاوت است. اما شما همچنین قادر به بررسی ناراحتی که در آن شما پیدا کردن آن گاهی اوقات رها از قضاوت و کاوش جایگزین سند چشم انداز زیبایی در خارج از گفت مردسالار استاندارد. این استاندارد ممکن است وجود داشته باشد و ممکن است آنها ثابت کرده اند که شکل به شما در حال رشد است اما این به آن معنا نیست شما شده ام بی اراده به طور دائم شستشوی مغزی و ناتوان از اعمال خود خواهد شد یا نه.

چگونه به دریافت مشاوره از Prudie

ارسال پرسش برای انتشار به [email protected]. (سوالات ممکن است ویرایش شود.)
عضویت در چت زنده هر شنبه در ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول زندگی بحث و گفتگو.
تماس صوتی از عزیز احتیاط پادکست در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

عزیز احتیاط

ده سال پیش برادر من تا به حال یک کودک زیر کمتر-از-شرایط ایده آل. او رها شده است که زن و فرزند خود را ملاقات شخص دیگری است و حق دور تا به حال یکی دیگر از کودک با او است. او دارای دو فرزند یک سال از هم جدا (او پدری تاسیس شد در هر دو) اما هرگز ملاقات و یا انجام هر چیزی برای او اولین فرزند برادرزاده من. برادرزاده من مطرح شده توسط مادر او و شریک زندگی یک مرد فوق العاده است که برادرزاده من پدر واقعی در هر حس. من در تماس با برادر زاده من را برای به روز رسانی و فرصتی برای دیدار با او چند سال پیش. گفتم برادر من که در مورد احتمال از احترام و او به من گفت که او می تواند بسیار عصبانی اگر من ملاقات با پسر. من تصمیم به انجام آن به هر حال. آن را بسیار انجام و عاطفی اما من غمگین بود من تا به حال به راه رفتن بر روی پوسته فقط به برادرزاده من ، برادر من صحبت نمی کنم به من برای ماه می باشد.

من به تازگی یکی دیگر از فرصت برای دیدن برادرزاده من است و من آن را گرفت و این بار بدون گفتن برادر من. این احساس وحشتناک را به یک راز نگه دارید اما من یک زن رشد با هر حق به ارتباط با خود من برادرزاده. من نمی خواهم به را انتخاب کنید بین آنها است. من اصلا اشاره ای برادرزاده من به برادر من. او بخشی از زندگی من اما برادر من در تلاش برای دیکته به من گفت اگر من همچنان به ارتباط با من برادرزاده او نمی خواهد صحبت می کنند به من. آیا من همچنان در پنهان کاری نمی کنند ؟ آن است برادر من حق را به می دانم که اگر من یک رابطه با برادرزاده من او نه پدر و مادر ؟ من نیش زبان من خیلی با برادر من به دلیل خلق و خوی خود را و آن را استرس زا باشد. من فقط می خواهم به عشق دو برادر و برادرزاده من بدون اینکه قطع.

—خاله عذاب

من که شما نمی خواهید به انتخاب بین آنهاو من موافقت می کنم که شما نباید به—اما مهم نیست که چقدر شما یا من ممکن است بر این باورند که آن را واقعا مهم نیست اگر برادر خود را تصمیم می گیرد به اصرار شما را به یک انتخاب. شما می توانید در ادامه به صحبت می کنند به برادرزاده خود و پدر و مادر بدون گفتن برادر خود را در مورد آن—شما ممکن است قادر به جلو و آن را برای ماه ها یا حتی سال—اما من شک دارم شما قادر خواهید بود به آن را به پایان زندگی خود را بدون برادر خود را پیدا کردن به خصوص هنگامی که خود را برادرزاده یک فرد بالغ می شود. پس از آن یک سوال که اگر بیشتر پنهان کاری غیر ممکن می شود.

شانس عالی هستند که در برخی از نقطه برادر خود را به شما قطع دوباره بیش از برادرزاده اش. شما نمی توانید کنترل کنید که و شما باید سعی کنید برای جلوگیری از آن با اجتناب از برادرزاده خود را. اما من تعجب می کنم که این وضعیت ممکن است مانند نگاه کنید اگر شما متوقف مدیریت, آرام, assuaging و اجتناب از برادر خود خشم. آن را برای تلفن های موبایل مانند او یک عادت فرد عصبانی, در علاوه بر این به یک سکون و او را مصمم به مجموعه ای بی دلیل محدودیت برای مردم در زندگی خود و کاملا مایل به توقف شما را هنگامی که شما دلگیر و یا مخالفت با او. این بدان معنی نیست که شما باید آن را هدف خود را به شما را ناراحت برادر اما این به آن معنا است که او احتمالا رفتن به پیدا کردن یک راه برای عصبانی با شما مهم نیست که چقدر با دقت شما آج در اطراف او. آن را همه چیز را آسان تر اگر شما درمان طغیان خود را نه به عنوان تکان دهنده نتایج باید در تمام هزینه های اجتناب اما به عنوان یک ماده البته و چیزی است که شما واقعا نمی تواند جلوگیری از هنگامی که او تصمیم به ضربه زدن. شما می توانید از فکر می کنم از برادر خود خشم مانند یک چشمه اب گرم: شما می توانید نه علت آن را به فوران و نه جلوگیری از آن را از فوران و شما مسئول هنگامی که آن را خاموش می رود. (بدیهی است که در برخی از نقطه این استعاره از هم جدا می افتد اما من فکر می کنم این مقایسه هنوز هم ممکن است مفید باشد.) همه شما می توانید انجام دهید این است که محافظت از خودتان را توسط پله به عقب زمانی که شما در معرض خطر سوزانده شدن.

کمک! من پیدا کردن دوست دختر من یک بار گفت:, مردم سیاه و سفید نیست “از نوع او.” من سیاه و سفید.

دنی M. Lavery پیوست توسط Krystal کشاورز در این هفته قسمت از عزیز احتیاط پادکست.

اشتراک عزیز احتیاط پادکست در اپل پادکست, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

عزیز احتیاط

من شده اند برای ازدواج 23 سال است. من و همسرم در اوایل 50s. بیش از پنج سال گذشته گفت: من در سه یا چهار نوبت که من نسبت به عدم ما را از یک زندگی جنسی و می خواهم او را به بیشتر علاقه نشان می دهد. هر بار که او موافق است و وعده به “بیشتر” اما هیچ چیز تغییر نکرد. من پرسید: اگر من این است اگر من بد در, جنسی, یا مشکل چیست و او می گوید: از آن من نیست اما نمی پاسخ روشن بدهد فقط گفت که او را “بهبود بخشد.” من آخرین بار آورده این در ماه نوامبر و پس از آن ما تا به حال فیلم یک بار.

من آماده برای جلوگیری از داشتن رابطه جنسی. من آماده ترک—نه فقط به دلیل جنسیت, اما به دلیل آن احساس می کند مانند او دروغ گفتن به من و نگه داشتن اسرار است. این احساس دردناک و بی احترامی به گفته “مطمئن شوید که من شروع به ایجاد تغییرات” بیش و بیش از زمانی که هیچ چیز اتفاق می افتد. اگر من همچنان به نگه داشتن دهان من بسته من نگران آن را تقویت خواهد کرد او اعتقاد به این که من خوب با آن است. اما من می دانم که ما سه تا از بچه ها ناراضی خواهد شد اگر ما تقسیم کردن. یکی از فرزندان ما در این طیف و من نمی دانم که چگونه او را از این خبر. نیز وجود دارد امکان واقعی که من می تواند تنها به پیدا کردن هیچ کس دیگری می خواهید با من باشد. آنچه را که به شما نشان می دهد ؟

—یک پا از درب

آیا هر یک از فرزندان خود را در خانه می ماند و یا از نظر مالی به شما وابسته و همسر خود را ؟ اگر نگرانی خود را در مورد آنها عملی است که ارزش توقف و تأمل در بیشتر اما اگر آن را به سادگی به یک نگرانی که “من فرزندان ممکن است ناراضی اگر پدر و مادر خود را طلاق” شما موظف به ماندن فقط به نگه داشتن آنها را در سهولت. در صورتی که شما را ترک و آنها ناراحت هستند شما می توانید آنها را تشویق به دنبال حمایت از صحبت کردن با دوستان شما سوال بپرسید (در منطق) و به دنبال درمان اما در غیر این صورت اجازه می دهد آنها را برای رسیدگی به خود و واکنش های.

معمولا در نامه های مثل این یکی که نویسنده نامه می گوید: چیزی شبیه به “گذشته از مشکل ازدواج ما بزرگ است” و من نمی تواند کمک کند اما توجه کنید که شما نمی. اگر شما تصمیم به این ازدواج نیست ارزش کار شما لازم نیست که به اگزوز تمام گزینه های دیگر خود را قبل از ترک. شما باید به حساب این امکان وجود دارد که شما هنوز هم ممکن است در نهایت با یک زندگی جنسی رضایت بخش. اما فقط شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا آن را به ارزش خطر است و اگر شما می خواهم به جای سعی دوستیابی باقی می ماند و تنها از چوب آن را با یک شریک که اجتناب از هر دوی شما از نظر جسمی و عاطفی. اما اگر شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما انجام داده ام بهترین سطح خود را قبل از حرکت من فکر می کنم در حال حاضر زمان به آن را حذف به همسر خود فقط به آنچه ریسک برای شما: “من آورده ام این چند بار قبل و چیزی تغییر نکرده است. من می خواهم شما بدانید که من به طور جدی با توجه به ترک ازدواج ما بیش از این نه فقط به خاطر من آماده به رها کردن در داشتن یک زندگی جنسی بلکه به این دلیل من فکر نمی کنم شما با من صادق بودن در مورد اینکه چرا شما دیگر علاقه مند است. من نمی توانم به زور شما به من بگویید چه خبر است و من نمی خواهم به begrudging, وظیفه شناس ، اما آنچه که ما در حال انجام در حال حاضر کار نمی کند.” شاید که اطلاعات کافی خواهد بود برای همسر خود را به شما را به اعتماد به نفس خود را, و یا برای دیدن یک مشاور زوج با شما و یا به بحث در مورد داشتن رابطه جنسی با افراد دیگر (اگر چنین ترتیب تجدید نظر به شما که آن را ممکن است خیلی خوب نیست). من شک دارم شما لازم نیست به از دست دادن توسط صادق بودن. موفق باشید.

عزیز احتیاط بدون سانسور

“این است که خود را همه گیر قربانی.”
دنی Lavery و نیکول Cliffe بحث در مورد یک نامه در این هفته عزیز احتیاط بدون سانسور—فقط برای تخته سنگ به همراه اعضای.


عزیز احتیاط

من 65 ساله ای که صاحب خود من (حصار و دردار) خانه در آب و هوای گرمسیری با توجه به یک حل و فصل از یک تصادف چند سال پیش. من عاشق گذراندن وقت به تنهایی مشغول به کار در باغ من و شنا در استخر من. من از دوستان نزدیک “لیندا” شده است و زندگی در دختر و اجاره خانه-رایگان برای پنج سال گذشته. در حال حاضر که لیندا دختر, فروش خانه, لیندا خواسته است به حرکت به اتاق خواب مهمان. من به او گفت که بیش از یک بار من نمی خواهم به زندگی می کنند با هر کسی حتی دوست پسر من. ما شده ایم دوستیابی برای چهار سال و او تنها می ماند بیش از آخر هفته.

لیندا را برای اعمال (و پذیرفته شده است به) بسیار زیبا ارشد مسکن اما هنوز این کار را نکرده چیزی به جلو حرکت کند. او به نظر می رسد به انتظار دیگران برای مراقبت از او به صورت رایگان. او پرسید که آیا او می تواند زندگی می کنند در یک چادر در حیاط خلوت من که پوچ است. من به تازگی شنید او گفتن به دوست پسر من که او را برای زندگی با من قبل از او می کند. سلامت من ضعیف است و این است که واقعا وزن من است. من بیش از حد خوب است ؟ چگونه می توانم آن را روشن است که من به مراقبت از او را برای بقیه زندگی خود را ؟ غیر از این او یک دوست بزرگ.

—هیچ هم اتاقی

“خیلی خوب” و “جنگ-اجتنابی” همان چیزی نیست. شما حتی ممکن است به خصوص درگیری-اجتنابی! شما فقط ممکن است بسیار ماندگار (و من مطمئن هستم که در غیر این صورت لذت بخش) که یاد گرفته برای استقرار انتخابی گوش دادن زمانی که آن را مناسب است. شما بوده ام به فرانک با لیندا بیش از یک بار در مورد چگونه او نه می تواند حرکت در با شما, بنابراین من فکر نمی کنم شما ایجاد می شود و یا حتی طولانی مدت این مشکل از طریق توقف یا فرار. همه شما می توانید انجام دهید در حال حاضر درست است او هنگامی که او نهفته است: “لیندا, من شنیده ام به شما می گویند به تازگی است که شما می خواهم به زندگی با من به زودی. شما می دانید که این درست نیست و ما تا به حال این گفتگو بیش از یک بار. اگر شما نیاز به کمک برای ساخت ترتیبات برای حرکت به مسکن ارشد, من خوشحال هستم برای کمک به, اما من می خواهم شما را به توقف گفت: شما در حال رفتن به حرکت در من است.” اگر شما فکر می کنم ممکن است کمک به حلقه دخترش به مکالمه شما می توانید—و نه به خاطر لیندا لزوما نیاز به یک دست مداخله اما از آنجا که این امکان وجود دارد لیندا گفتن است او دختر شما ارائه یک محل برای اقامت.

من امیدوارم که شما قادر به دریافت از طریق به او. این قابل فهم است که او احساس عصبی و نامشخص در چشم انداز حرکت به مسکن جدید و شما می توانید ارائه خود را عملی و حمایت عاطفی او به عنوان هدایت این تغییر است. اما شما لازم نیست که به او اجازه استفاده از حیاط خلوت خود را برای ساخت یک فانتزی در مورد ابدی سفر کمپینگ برای جلوگیری از برخورد با واقعیت است.

عزیز احتیاط

من زنده در زمین-طبقه آپارتمان در یک شهر بزرگ. اتاق خواب من است که در کنار خیابان و به عنوان اتفاق می افتد در شهرستانها گاهی اوقات مردم نشستن در اتومبیل های خود را در خارج از اتاق من انفجار موسیقی. اغلب پنجره ها در ماشین هستند اما سر و صدا هنوز هم می تواند سفر. این است که واقعا فقط یک مشکل در اواخر شب و یا در صبح زود زمانی که من در تلاش برای خواب. من سعی کردم سر و صدای محیط دستگاه و شمع اما نه برای من کار می کند. معمولا من فقط منتظر سر و صدا متوقف شود. گاهی اوقات من بیرون بروید و از آنها بخواهید (مودبانه) آن را به نوبه خود و مردم به طور کلی سرد در مورد آن.

این شنبه از خواب بیدار شدم ساعت 6 صبح به صدای موسیقی با صدای بلند. من بسته ویندوز است که کمک نمی کند و بعد از یک ساعت رفتم بیرون و راننده خواست تا آن را به نوبه خود. او بدیهی است که ناراحت است اما او آن را انجام داد و من رفتم به خواب. من یک زن سفید و فرد پخش موسیقی سیاه و سفید بود. من نگران که آیا نزدیک شدن به او بود و خود را نژادپرستانه و یا تلاش برای کنترل فضای عمومی است. من نمی نیاز به اعتبار سنجی, اما من می خواهم به انتقادی ارزیابی چگونه من می توانم بهترین تعامل با سیاه همسایه است. یا شاید من overthinking آن است. وجود دارد هر چیزی من می توانم انجام داده اند متفاوت است ؟

—آیا می خواهید به یک Busybody

شما درخواست مودبانه از یک غریبه و او آنچه را که از شما خواسته. او کمی ناراحت اما او اجازه داده بود. شما دو یکدیگر را نمی دانم و تا به حال در رقابت منافع در آن زمان است. شما به نظر می رسد بسیار آگاه است که برخی از این تنها چیزی است که می آید از زندگی در یک شهر بزرگ به خصوص اگر شما زندگی می کنند در طبقه همکف. شما نیز آگاه باشید که شما نمی توانید کنترل کنید چقدر سر و صدا مردم را در خیابان به طور کلی, و شما هرگز تلاش برای تهدید کسی به تبدیل کردن موسیقی خود را و یا به نام پلیس و یا منصوب خودتان سر و صدا-فرمان کمیسر بلوک خود را. شما در حال قطع مردم پیکنیک در وسط یک پارک عمومی یا زیر آنها را از طریق ترافیک. شما فقط گاهی از رانندگان در حال پخش موسیقی با صدای بلند در حالی که آنها در حال پارک شده در خارج از پنجره خود را در ساعت 6 صبح به نوبه خود آن را. تا زمانی که شما آماده را به “هیچ” برای پاسخ بدون افزایش و آن را برای تلفن های موبایل مانند شما هستند—من فکر نمی کنم شما باید انتقادی به ارزیابی اقدامات خود را در اینجا هر بیشتر.

کلاسیک Prudie

من و همسرم در انتظار اولین فرزند ما در چهار ماه و ما واقعا هیجان زده است. این مشکل ؟ برادر من و دوست دختر خود را در حال انتظار دومین فرزند خود از دو ماه بعد از ما و ما هر دو واقعا عصبانی در مورد آن. من می دانم که من باید خوشحال باشد اما این خاص این تاریخ به طور مداوم در تلاش برای یکی کردن و انجام همه چیز فقط به خاطر من انجام آنها. من واقعا فکر می کنم او برنامه ریزی شده این کار به طوری که آنها می توانید سعی کنید برای انجام دو نوزاد و پول نقد در در هدیه ما (که نمی توان خارج از شخصیت). سوال من دو قسم است: چگونه می توانم بیش از این خشم در مورد این و من چگونه می توانم مودبانه بگویید برادر من از آنجایی که من می دانم که او خواهد پرسید که من نمی خواهم به انجام دو حمام نوزاد?

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>