کمک! من فکر می کنم من همسایه است که با استفاده از یک بانک مواد غذایی توسط حادثه.


Man handing a box of cans to a woman.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس onkeybusinessimages/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

تخته سنگ در حال حاضر درخواست کسانی که به خواندن بیشتر برای حمایت از ما روزنامه نگاری به طور مستقیم با اشتراک به تخته سنگ به علاوه. بیشتر بدانید.

عزیز احتیاط است آنلاین هفتگی به چت زنده با خوانندگان. در اینجا یک ویرایش متن این هفته chat.

دنی Lavery: خوب بعد از ظهر همه! خوشحالم که ساخته شده آن را یک هفته دیگر. بیایید آغاز شده است.

Q. یورش شربت خانه مواد غذایی: من همسایه آغاز شده است رفتن به “مواد غذایی رایگان آموزش سیستم عامل ها” در طول چند هفته گذشته. من فکر نمی کنم او متوجه می شود او در حال رفتن به غذا pantries. ما بخشی از نظامی زندگی بر پایه وجود دارد و معمولا هفتگی مواد غذایی pantries چرا که برخی از اعضای خدمات را پس پول کمی آنها در WIC/مواد غذایی. سوال من این است آیا من می گویند چیزی به او در مورد آن ؟ از بسیاری از قبل پول مکالمات من برای یک واقعیت او در تلاش است از نظر مالی.

یک: من می خواهم به ترک باز احتمال این که همسایه خود را به خوبی می داند که او در حال رفتن به pantries غذایی و او ساخته شده است یک نقطه ادعا می شود “خوب مالی انجام می دهند” چرا که او خجالت زده و می خواهد به صرفه جویی صورت. و بسیاری از مردم که به خوبی انجام شد چند ماه پیش در حال پیدا کردن خود را در نیاز به غذا آشپزخانه خدمات برای اولین بار در زندگی خود را. من فکر می کنم شانس است که همسایه خود را در حال رفتن به pantries غذایی به جای آن از حد معمول سوپر مارکت حادثه بسیار پایین و شانس است که هر گونه تلاش برای گفتن “سلام آیا شما می دانید که کیسه است از شربت خانه مواد غذایی می کنی و تحقیر و به او بسیار بالا است. بهتر است به اندازه کافی به تنهایی در اینجا من فکر می کنم. اگر شما بسیار در مورد مواد غذایی-نا امنی در حال حاضر و شما وسیله ای برای انجام این کار, چرا که نه کمک مالی خود را به شربت خانه مواد غذایی محلی امروز ؟

چگونه به دریافت مشاوره از Prudie:

ارسال پرسش برای انتشار به [email protected]. (سوالات ممکن است ویرایش شود.)

عضویت در چت زنده در روزهای دوشنبه ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول بحث.

تماس صوتی از عزیز احتیاط پادکست در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

Q. آن منفعل-مهاجم ؟ من دختر در قانون ادعا می کند به رنج می برند از چیزی به نام “اختلال اضطراب” که ظاهرا باعث می شود او را به احساس ناراحت کننده صحبت ذهن خود را برای ترس از اشتباه به دنبال احمقانه و یا صدمه زدن به دیگران احساسات. اگر چه این باعث می شود هیچ حس به من و سعی کنید به درک. اما در اخیر زوم مکالمه او به من گفت که او “تحسین توانایی من به طور صریح و نه بیش از حد تثبیت شده بر روی چیزهایی که من می گویم.” در آن زمان من آن را به عنوان یک تعریف اما بعد شوهرم به من گفت که آن را فقط به او گفت که من تا به حال هیچ فیلتر در گفتار من و که من احتمالا می خواهم به او توهین کرده قبلا در این گفتگو. برای اینکه عادلانه او است که به راحتی توهین چیزهایی که من می گویند, اما من نمی توانم تصور آنچه که من ممکن است باید گفت که لازم است که او را به چنان منفعل-پرخاشگر است. من باید این آدرس ، و اگر چنین است چگونه است ؟ همه چیز من می گویند به نظر می رسد به rub او راه اشتباه است.

یک: من خیلی مطمئن نیستم شما به عنوان ناتوان از درک اضطراب به عنوان شما ادعا می شود! شما شرح داده ایم آن را نسبتا به وضوح و به طور مستقیم در اینجا: دختر خود را در قانون است که گاهی اوقات ترس به صحبت می کنند و ذهن او را چرا که او نگران چشم انداز به دنبال احمقانه و یا صدمه زدن به احساسات کسی. من فکر نمی کنم شما از دست رفته هر چیزی در مورد مفهوم اصلی اضطراب است. شما باید برای تحقیر آن است همان چیزی که به عنوان درک آن است. در اینجا من فکر می کنم از آن خواهد شد بهترین برای شما به هدایت می شود با اصل موضوع “اگر شما لازم نیست که هر چیزی را بگویم [درباره شخص دیگری تجربه با اضطراب] نمی گویند هر چیزی در همه.” آن را قابل استفاده در همه شرایط, اما من فکر می کنم آن را در اینجا قابل اجرا.

من نمی دانم اگر شوهر خود را ادعا می کنند که دختر خود را در قانون تعریف شد و در واقع به خاک سپرده شد شکایت درست است و من فکر نمی کنم شما نیاز به فرض که او لزوما حق در او چگونه به عنوان خوانده شده بیانیه است. دو چیز به خوبی ممکن است درست در همان زمان: ممکن است که شما ممکن است گاهی اوقات (و یا حتی اغلب) می گویند چیزهایی که مالش او راه را اشتباه و آن را نیز ممکن است که او ممکن است واقعا تحسین راه های که در آن شما قادر خواهید بود به صحبت می کنند با اعتماد به نفس و بدون بی امان خود اتهام. من فکر نمی کنم آن را کمک خواهد کرد که ارتباط خود را با دختر در قانون اگر شما شروع به فرض هر تعریف در واقع یک محجبه انتقاد فقط به خاطر شوهر خود را به نظر می رسد فکر می کنم. آنچه را که او گفت: در ارزش اسمی و رفتن نیست به دنبال مشکل است.

Q. ماندن پشت ؟ شریک زندگی من به تازگی همسان برای اقامت در شهر X—او شماره 1 انتخاب اما من فقط tepidly در مورد هیجان زده. این محل گران به زندگی می کنند و ما در حال حاضر هیچ حمایت اجتماعی وجود دارد. در اصل این طرح برای من ترک کار من در اینجا و دریافت یک جدید وجود دارد با شروع در ماه ژوئن یا جولای. در حال حاضر من فکر میکنیم همه چیز. به نظر می رسد وحشی را امتحان کنید به جستجوی کار در حال حاضر بسیار کمتر حرکت می کند به طور کامل شهر جدید که در آن من خواهد بود قادر به ارتباط برقرار کردن با هیچ کس در فرد است. هر زمان که من فکر می کنم در مورد حرکت من خودم احساس رنجش و منفی است. این نمی تواند یک راه خوب برای حرکت درست است ؟ نامزدی در افق است اما همه من می خواهم به انجام است که ماندن در اینجا برای چند ماه و پیوستن به او را بعد از آن. این است که مطمئن شوید که به اعتصاب یک مرگ به ما ارتباط است ؟ من خودخواه بودن برای عدم تمایل به قرار دادن نیازهای خود را 100 درصد بالاتر از خود من در حال حاضر ؟

یک: که آخرین خط احساس می کند مانند آن را از قاب به عنوان یک بیت از یک مارپیچ—نه لزوما خودخواه به کاهش برای قرار دادن شخص دیگری نیاز دارد “100 درصد” بالاتر از خود را, اما من فکر می کنم شما در حال حاضر می دانستم که. این سوال شما رو نیست “آیا این حق را به جای شخص دیگری نیاز 100 درصد بالاتر از خود من” اما “من چگونه می توانم صادقانه و غیر نگرانی صحبت کردن با دوست دختر من در مورد این واقعیت که من آن را جدی رزرو در مورد حرکت با او هنگامی که او خیلی هیجان زده و رها شده اند پذیرفته شده با شماره 1 انتخاب؟” و پاسخ آن بسیار ساده است:

“من واقعا هیجان زده هستم که شما رو قبول در انتخاب اول خود را. اما من دوباره این چشم انداز ترک کار من در حال حاضر و تلاش برای حرکت به یکی دیگر از شهرستان و به دنبال کار دیگری یک بار من وجود دارد. من شما را دوست دارم و من می خواهم همه چیز را کار می کنند اما آنچه من می خواهم انجام دهید این است که ماندن در اینجا برای چند ماه و پیوستن به شما بعد.” (در این مرحله ارزش آن ممکن است از خود بپرسید: آیا شما واقعا می خواهید به ماندن در اینجا برای چند ماه و پیوستن او بعد ؟ آیا شما هنوز هم تنها tepidly هیجان زده در مورد آن شهرستان ؟ شما چه فکر می کنم در حال رفتن به تغییر در چند ماه است که در حال حرکت وجود دارد به نظر می رسد ارزشمند است ؟ این است که تلاش برای بی اهمیت جلوه دادن آنچه که شما در واقع می خواهید دلیل این که شما ترس از آن او را ناراحت کنید ؟ اگر چه شما واقعا می خواهید به حرکت نمی کند و در همه حال بهتر است با خودتان صادق باشید و دوست دختر خود را در مورد آن در حال حاضر به جای گفتن “من بیا پیوستن به شما در چند ماه” تنها برای چند ماه برای رفتن و پیدا کردن خود را گفت: “در واقع … “)

آن را به صورت خودکار مرگ ضربه به رابطه شما. آن را به عنوان یک ناامیدی به دوست دختر خود را. او ممکن است ناراحت شود. که به معنی شما را از تجربه جنگ است که همان چیزی که به عنوان یک ضربه مرگ; شما می توانید اجازه می دهد تا او ناراحت شود و بدون سرزنش خود را برای تغییر ذهن خود را به عنوان وضعیت روشن تر شد. او اجازه داده بود نا امید; شما مجاز به تغییر ذهن خود را. شاید شما دو قادر خواهید بود به فکر می کنم چند ممکن است خطر انداخته است. شاید شما دو نفر را شکستن. شاید شما تاریخ راه دور در حالی که برای. وجود دارد تعدادی از نتایج قابل قبول! اما شما نیاز به شروع به صادق بودن.

Q. من نمی تواند تصمیم بگیرد که آیا به ماندن در خانه با مادرم در این تابستان! من رفتن به دانشگاه در شهر و معمولا دوباره به خانه مادرم که تنها چند ساعت دور در یک منطقه روستایی برای معافیت. مامان من می خواهد من به خانه آمده و هر زمان که من می توانم, اما ما گاهی استدلال می کنند که من در واقع صفحه اصلی. او می تواند یک کمی فرار: وقتی که او را در خلق و خوی خوب ما یک مقدار زیادی از سرگرم کننده اما گاهی اوقات او حالات که در آن او می بیند همه چیز منفی به خصوص من و خواهرم. من فکر می کردم رابطه ما تا به حال بدست بهتر است اما از آنجایی که من شده اند در خانه (دانشگاه من منتقل آنلاین) ما تا به حال چند مسائل و امروز او را منفجر کرد: به من گفتن او نمی خواست من برای همیشه به او صحبت می کنند که ما تنها در رابطه با این استدلال (که نیست چگونه من آن را دیدم) و این که من می توانم اقامت در خانه این تابستان به عنوان من برنامه ریزی شده اما تنها اگر من به او صحبت کنید.

من واقعا به دنبال به جلو به این تابستان به خصوص در شرایطی که دلیل این منطقه زیبایی و باغ ما و سواحل نزدیک! خواهر من این است که اقامت در یک آپارتمان در این شهر است که دارای یک اتاق خواب اضافی و واقعا می خواهد من را به زندگی با او را. من پاره شده چرا من خیلی هیجان زده برای این تابستان و آیا احساس می کنید شاید من می تواند به رفع چیز با مادرم اگر من در آنجا ماند چرا که من واقعا می خواهید ما را به یک رابطه مثبت. من نگران نباشید اگر من ترک در حال حاضر در شرایط بد من را خراب کرده اند همه چیز و خانواده است که واقعا برای من مهم است! اما من می دانم آن است که شاید گنگ به عمد ماندن در جایی با جنگ وقتی که من می تواند به جایی که در آن من به طور کامل خوش آمدید. آن را فقط باعث می شود من احساس بد به فکر خروج از این شرایط و من نگران آن را به طور کامل خراب کردن رابطه ما و من دیگر نمی خواهد باید یک خانه واقعی و من در اصل واقعا هیجان زده برای زمان من در خانه است.

یک: خوب داشتن—یا خوب-کافی—ارتباط با مادر خود را نمی خواهد در نهایت لولا در مورد اینکه آیا شما صرف یک تابستان زندگی با او. اگر “اصلاح رابطه خود را” هدف این است که شما هر دو به اشتراک گذاری آن را کاملا امکان پذیر است برای پیشرفت در این جبهه بدون تبدیل شدن مشاوره ازدواج دوباره فرزندان که صرف کالج تعطیلات به دور از خانه و خانواده نیست “خراب کردن همه چیز” در انجام این کار. من فکر می کنم شما می دانید که در برخی از سطح است که آنچه را ادعا مضحک است که شما باید هرگز به او صحبت می کنند دوباره اما زندگی با او را در سکوت و خود اتهام, دلیل این که شما چنین بد و استدلالی کودک است که شما باید مجبور به زندگی با کسی که نمی تواند ایستاده به صحبت می کنند به شما. آن را تلاش برای دستکاری و کنترل شما نیست صمیمانه درخواست برای نزدیک شدن.

اگر شما به قبول خود را دستکاری شرایط شما را نمی خواهد باعث خرابی رابطه خود را با شما خواهد بود به دلیل خودداری از خرید در برای او آشکار نهفته است در مورد آنچه که یک رابطه خوب به نظر می رسد. او با استفاده از ادعا در مورد “رابطه باعث خرابی” به منظور شما را به سرکوب خود را به طور کامل متناسب با سن استقلال. ماندن خود را با خواهر و باید به عنوان دوست داشتنی تابستان به عنوان امکان پذیر است. (سواحل ممکن است باز شود اما من امیدوارم که شما می توانید باغ به محتوای قلب خود را.) اگر یک ارتباط واقعی خود را با مادر است که همیشه ممکن است من امیدوارم که شما قادر به پیدا کردن آن, اما آن را نمی خواهد بر این اساس او در حال حاضر پیشنهاد.

Q. گناه بیش نژادپرستانه نظر به دوستان: من مصرف با تکرار احساس گناه بیش از چند سال گذشته با توجه به چیزی که من گفتم برای یک دوست چند سال پیش زمانی که من دانشجوی سال اول در دانشگاه. او یک زن سیاه و سفید و من ساخته شده یک شوخی در مورد داشتن یک “سیاه چهره است.” من اعتقاد دارم که آن را ساخته دردناک تصور او از آنجا که من به یاد داشته باشید که به نقل از ناشناس به عنوان بخشی از یک دانشگاه, مقاله در microaggressions. زمان به عذرخواهی شد و پس از آن, البته, اما من نمی. من بسیار خودخواه و عمیقا مشکل فرد در زمان. من از آنها بدم میاید که من صدمه دیده است کسی که تنها بود همیشه به من محبت. ما بازم از هم جدا پس از سال اول و صحبت نکرده در سال است. وجود دارد هیچ بهانه ای برای آنچه که من گفتم و من گمان گناه است و راه ما احساس ضرورت تغییر برای بهتر. من فکر می کنم من تغییر مقدار زیادی از آن اما آن را پاک نمی کند آنچه که در گذشته اتفاق افتاده است. من بحث عذرخواهی به او, اما من نمی خواهم به یک حافظه دردناک است که احتمالا فقط برای من بهره مند شوند. من نمی خواهم برای قرار دادن بار عاطفی در او به احساس او را به من ببخش ، در همان زمان, من تعجب می کنم اگر من می بزدلانه و یا اینکه آیا چیزی وجود دارد من می توانم به کفاره برای آسیب من و یا متوقف کردن نگرانی بیش از این نفرت چیزی به من گفت که من فکر می کنم در مورد اغلب و که من را به برخی از مکان های تاریک که بسیار ذهنی سالم است. من یک درمانگر من رفتن به در مورد خود آسیب افکار و مسائل دیگر اما او نیز یک زن سفید که به نظر نمی رسد کاملا درک مسائل اطراف نژاد. (من هم یک فرد رنگ است.) با تشکر از شما برای کمک شما.

یک: من فکر می کنم این یک احتمال است ارزش کاوش به عنوان طولانی به عنوان شما انجام این کار با دقت و با چند اولویت های کلیدی در ذهن است. من موافقت می کنم که درمانگر خود را صدا نمی مانند نامزد ایده آل برای هدایت شما از طریق این فرایند است. اما در بسیاری از راه های شما صدای نسبتا آماده به ادامه: شما می دانید آنچه شما گفته اشتباه بود و به همین دلیل شما نمی خواهید به فشار خود را دوست سابق به احساس او به شما گوش کردن و یا شما را ببخشد و شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما لازم نیست بار او را با خود نگرانی در مورد صدمه به اگر و هنگامی که شما عذرخواهی می کنیم. این است که می گویند که افکار خود را از خودآزاری هستند ذاتا سنگین. آنها نیست و شما مستحق واقعی کمک به مراقبت و حمایت در برخورد با آنها. اما در متن عذرخواهی به یک دوست سابق برای یک شوخی نژادپرستانه آنها مربوط نیست.

اگر شما قادر به در تماس گرفتن با شما ممکن است می گویند چیزی شبیه به این: “سال پیش به من گفت چیزی نژادپرستانه به شما و شما صدمه دیده است. من مدیون شما عمیقی عذرخواهی و اگر شما همیشه در دسترس من می خواهم به ارائه آن را به شما. اگر شما نه شنیدن از من نمی خواهد سعی کنید به تماس با شما دوباره و ترک آن را در آن.” من نمی دانم اگر او را در نظر بگیرید عذرخواهی شود در درجه اول به نفع خود و یا اگر آن را به معنی چیزی است که به او—تنها او می داند که. من فکر می کنم بهترین شما می توانید انجام دهید در حال حاضر است به او این فرصت را به تصمیم بگیرد که آیا او می خواهد به آن را بشنوند. سپس شما می توانید شاید مقداری از انرژی خود را به بدانند چه کار طولانی مدت شما می توانید در زمان خود و با منابع خود به مقابله خود را با گناه و کار بیشتر به علت مبارزه با ضد سیاه نژادپرستی.

Q. همه گیر فاصله: دوست پسر من بوده است بسیار دور از همه گیری آغاز شده است. ما اصلا با هم زندگی می کنند و ما باید با هم برای تقریبا یک سال. من درک می کنم همه ما رنج می برند و او می گوید که او فقط در تلاش برای دریافت از طریق روز. من همدلانه به آن و تلاش من برای مراقبت از خودم در حالی که او را ترک به تنهایی. که گفت من خیلی صدمه دیده است که او نکرده بیشتر از تلاش برای حفظ روابط ما در طول این زمان. من آماده به ترک آنجا که ما در غیر این صورت پایه محکم و ما همه عزادار در حال حاضر, بنابراین من باید صبر اما من نگران گاهی اوقات شاید من به عنوان یک حصیر یا فرش جلو. در گذشته من برداشت اشتباه همکاران و توجه بیش از حد به مردانی که قادر به بازگشت مردانی که می تواند سوء استفاده و تجاوز جنسی من به عنوان به خوبی. من شده است در, درمان, برای همیشه, اما در این جداسازی من پیدا کردن خودم خیلی بیشتر به راحتی جویده در رابطه با ترس. من بودن بی دلیل می خواهید بیشتر ؟

یک: نمی کنی. من آرزو می کنم من تا به حال بیشتر از یک جواب به شما می دهد اما به نظر می رسد مانند بسیار ساده سوال: نه بی دلیل به می خواهید به شنیدن از شریک زندگی خود را بیشتر. من فکر می کنم زمینه ای سوال این است که چیزی مانند “اگر من غیر منطقی بودن و قبول دارم که شریک زندگی من نیست به من چه من می خواهم چگونه می توانم اقامت با او؟” این یک وضعیت دشوار است; خود را شریک رنج می برند (به عنوان بسیاری از مردم—به عنوان مهم و لازم است به عنوان پناهگاه در محل محدودیت برای امنیت عمومی نیز وجود دارد بسیار واقعی عاطفی و روانی عوارض آن محدودیت های دقیق در افرادی که هزینه های بسیاری از روز خود را در انزوا و بدون تماس و یا به راحتی و یا در حضور دیگران) و تلاش برای نگه داشتن سر خود را بالای آب و شما نیز درد و رنج از احساس پس از قطع کردن از شریک زندگی خود را. از آن صدا مانند دوست پسر خود رفتار ظالمانه یا abusively, و من امیدوارم که شما می توانید به خودتان یادآوری کنید که شما نه یک حصیر یا فرش جلو و نه به نحوی مقصر فاصله خود را. اما این امکان را برای شما به صداقت در مورد از دست رفته او و مایل بیشتر از او بدون بودن “دشوار” و یا شکستن تا با او در نقطه ای. و نه شما را به “او را ترک تنهایی” تمام وقت—اگر شما هنوز به او گفت که چقدر شما او را از دست ندهید و یا آنچه شما انتظارش را از او را در حالی که شما دو تا از هم جدا هستند در حال حاضر. موفق باشید.

Q. من مرده برادر اولین نوه: برادر بزرگتر من درگذشت بیش از دو سال پیش و در حال حاضر 19 قطع خانواده من تقریبا به طور کامل (مسدود شده خود را پدربزرگ و مادربزرگ’ تعداد blocked me on Instagram نمی کند نشان می دهد تا به خانه در تعطیلات حتی اگر او را دعوت). این کریسمس او پدرم را دیدم و به او صحبت کرد و برای اولین بار در, من نمی دانم چه مدت—او سپس به شام رفت با پدر و مادرم و آنها را داد جدید خود را به شماره تلفن. او و دوست دختر خود را در حال انتظار یک کودک در ماه سپتامبر. من به او را از طریق Facebook Messenger کردم و هیچ پاسخ. من می خواهم به ارسال یک هدیه ای برای برادر من اولین نوه. من دل شکسته که من ممکن است هرگز ملاقات این کودک و امیدوارم که من می تواند انتقال است که در حالی که من امیدوارم که مجدد این هدیه ای است از عشق با هیچ رشته های متصل.

می شود آن را خارج از خط برای تماس با دوست دختر خود را که من هرگز ملاقات از طریق Facebook? من نمی خواهم برای قرار دادن یک زن باردار در یک موقعیت بی دست و پا در وسط این استرس همه گیر (وضعیت من هم خودم را به عنوان من انتظار دوم من در ماه ژوئن). چگونه می توانم انتقال است که این هدیه ای است که من از صمیم قلب آرزو می کنم این بچه را که من انتظار نداریم که هر چیزی در بازگشت بلکه من می خواهم آشکارا استقبال مخاطب از برادرزاده من?

یک: این چنین دردناک و مملو وضعیت. من خیلی متاسفم. روشن است همه شما می خواهید برای ارائه یک هدیه و اگر در همه ممکن است که شما در حال فکر کردن به دقت در مورد همه راه هایی که برادرزاده خود را ممکن است تحت فشار بزرگ در حال حاضر. اما من فکر می کنم که حتی اگر نیت خود را کاملا خالص خود را برادرزاده خواهد بود تمایل به خواندن این حرکت به عنوان تلاش برای دور زدن او و به احتمال زیاد پاسخ با عقب کشیدن و حتی بیشتر.

این احتمال وجود دارد که او فقط نمی check Facebook Messenger بسیار اغلب. پس از برادرزاده خود را در حال حاضر صحبت به پدربزرگش (پدر شما) دوباره آنها به حداقل رو هر یک از دیگر و شماره تلفن جدید, من فکر می کنم که بهترین مسیر که از طریق آن به دقت بررسی کنید. اگر پدر شما مایل به انجام این پیام از طرف شما از او بخواهید بگویید برادرزاده خود را که شما می خواهم عشق را به ارسال یک هدیه نوزاد و اگر او را علاقه مند به هم قرار داده و شما دو نفر به طور مستقیم و یا به ترتیب برای هدیه به آن ارسال شود به آدرس سمت راست. من امیدوارم که او پاسخ می دهد و شانس خوب خود را با خود و آینده کودک!

Q. Re: شد آن را منفعل-مهاجم ؟ دنی من فکر می کنم شما از دست رفته سرنخ در این نامه! مادر در قانون برای تلفن های موبایل مانند یک فاسد, معنی زن و شوهر او به وضوح اشاره به او که او با این مشکل است. او احتمالا مشاهده سوء استفاده از دختر در قانون بیشتر بار است که او می تواند و هنگامی که او شروع به در هجوم به دختر در قانون یک بار دیگر شوهر پا کردن و تحت فشار قرار دادند. از لحن تند و زننده از نامه اش روشن بود از اول خط.

یک: من فکر می کنم وجود دارد سرنخ انبوه که نویسنده نامه است که اغلب بی اعتنا و خصمانه خود را نسبت به دختر در قانون! اما من فکر می کنم آن را نمی خواهد کمک به چیزهایی که برای شوهر به عادت از “ترجمه” پیام ها از دیگر مردم یا برای نویسنده نامه برای شروع اسکن اظهارات به صورت دوم ممکن است معانی است. من فکر می کنم بهترین چیزی که نویسنده نامه می توانید انجام دهید این است که 1. توقف تحقیرآمیز دختر خود را در رابطه به اضطراب و نگه داشتن دهان خود را بسته در مورد این موضوع و 2. اجازه دهید این خاص (احتمالا اشاره کرد بلکه احتمالا واقعی) نظر بروید.

Q. Re: ماندن پشت ؟ من در حال حاضر چهار سال از اقامت. من یک زن هستم. من در آن پسر (در حال حاضر شوهر) و من به طور فزاینده ای به فواصل طولانی تر از ما راه دور ارتباط در طول پس از کارشناسی های پزشکی و اقامت برای بیش از 13 سال است. ما درگیر سه سال به دانشکده پزشکی و چهار سال به من اقامت. شما می توانید انجام این کار. آن را خوب خواهید بود.

یک: من خیلی خوشحالم که این کار را برای شما! من نمی خواهم به قول نویسنده نامه که همه چیز کار خواهد کرد فقط خوب برای آنها, البته, اما آن را قطعا بی سابقه برای زوج به تاریخ دور و دراز برای حداقل بخشی از اقامت و یا مدرسه گراد. من فکر می کنم مشکل واقعی برای نویسنده نامه است که به دلیل ترس آنها پس از توافق چیزی است که آنها در حال حاضر رفتن به بد فرد برای داشتن رزرو—اما بسیاری از مردم تغییر ذهن خود را هنگامی که قصد حرکت از “شاید X اتفاق خواهد افتاد و ما سعی خواهیم Y” برای “من در حال حرکت به X شهرستان در طول یک بیماری همه گیر و بحران است.” آنها در انجام هر چیزی اشتباه است با داشتن رزرو و یا مایل به انجام کاری متفاوت!

بحث در این ستون ما در Facebook صفحه!

کلاسیک Prudie

س: شوهر من می خواهد با او بهترین دوست جذاب: من و همسرم در 20s. ما شده ایم با هم بیش از 10 سال و دو بچه. ما زندگی جنسی عالی است, اما شوهرم می کند یک مقدار زیادی. او در بر داشت یک ویدئو پورنو با یک دختر که به نظر می رسد دقیقا مانند من—فوق العاده وحشت زده! او از من خواست چند بار اگر من تا به حال فریب خورده او. حدود یک هفته بعد او از من پرسید اگر من می خواهم به یک, خود, دوران کودکی بهترین دوست کسی که من شناخته ام برای 18 سال است. او گفت: او او را چرا که او را دیده و او را برهنه و از آنجا که او ازدواج نکرده و جذاب نیست (در همه eww اگر چه شوهر من می گوید او که بد نیست) و در نتیجه تهدید به سرقت از من دور است. من نمی دانم اگر آن را فقط فوق العاده درشت و توهین آمیز چون که او برداشت و یا اگر من احساس می کنم که با هر کسی. ما دوست داریم برای دریافت, پیچ خورده, اما من نمی دانم در این مورد. لطفا کمک کنید. خواندن آنچه Prudie تا به حال به می گویند.

دنی M. Lavery جدید کتاب چیزی است که ممکن است شوک و بی اعتبار شما ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>