کمک! من تاریخ نیست هر کسی که سهام یک نام با هر یک از اقوام من است.


A woman is shown pursing her lips in thought as she looks at her phone.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس miya227/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

عزیز احتیاط است آنلاین هفتگی به چت زنده با خوانندگان. در اینجا یک ویرایش متن این هفته chat.

دنی Lavery: سلام دوباره به همه! بیایید چت.

پرسش: نام خانوادگی و آشنایی: من شده اند از بازی دوستیابی در حالی که به تازگی آغاز شده و دوباره از طریق نرم افزار دوستیابی و گاه به گاه اجتماعی فاصله گرفته و یا نقاب پیاده روی اگر ما صحبت کرده ام در حالی که برای. وجود دارد یک مسئله تکراری است که در حال آمدن است برای من: من واقعا نمی تواند نظر هر کسی با همین نام به عنوان یک عضو خانواده زنده عاشقانه, گزینه است. من درک می کنم اجتناب از کسی که با همین نام به عنوان یک پدر و مادر و خواهر و برادر و یا شپشو سابق اما من صحبت کردن در مورد عموزاده و من پدر و مادر خواهر و برادر به عنوان به خوبی. واقعا محدودیت استخر قدمت زمانی که شما از یک خانواده بزرگ و آن را احساس می کند کمی غیر منطقی به تخفیف یک فرد چرا که آنها با همین نام به عنوان یک, سراخ کون, پسر عموی. با اخیر تاریخ من سعی کردم به ماهی و بپرسید اگر آنها تا به حال هر لقب من می تواند کار کند اما آنها می خواستند به استفاده از نام کامل خود. به عنوان دوستان و یا فقط صحبت کردن, چیزهای خوب برای من اما به عنوان به زودی به عنوان من فکر می کنم در مورد استفاده از این نام در اتاق خواب من بیش از حد فروش ، این مشترک یا من رفته بیش از حد? ایده من فکر تا کنون: می گویند نام هزار بار تا زمانی که آن را از دست می دهد معنی دیدن یک درمانگر و یا اجتنابی و تماس با یک شریک جنسی “کودک” برای همیشه لطفا برای. هر گونه پیشنهادات و یا باید من فقط نگه دارید و کشیدن به سمت چپ ؟

یک: من مطمئن هستم که اگر فقط گفت: “رابرت, رابرت, رابرت” بارها و بارها خواهد بود به اندازه کافی رضایت بخش از بین بردن تمام خانواده انجمن برای شما. (اگر شما هم به دنبال آن بروید و اجازه دهید ما می دانیم که آیا آن کار می کند.) من تعجب می کنم اگر بخشی از دلیل این است که در آینده در حال حاضر است چرا که شما بیشتر در ملاقات با غریبه ها در نرم افزار دوستیابی. آن را کمی متفاوت اگر شما دوست کسی که سهام یک دور پسر عموی نام آشنا و آنها را به عنوان یک فرد و در نهایت توسعه کاملا مستقل و روانی و عاطفی اتصالات به “سارا از تریستان حزب” و از کسانی که با شما مرتبط با “سارا و مامان, مامان و خواهر.” اما زمانی که شما برای اولین بار می دانم کسی که به عنوان یک نام و مشخصات بر روی گوشی های هوشمند خود را, آن را بسیار سخت تر به لرزش سارا شما شناخته شده است تمام زندگی خود را.

که دقیقا نمی حل مشکل شما را من می دانم. و گمان می کنم شما همیشه می توانید فقط سعی کنید گفت: نه نام کسی را در اتاق خواب و ببینید اگر که کمک می کند تا هر—شما نیاز به استفاده از کسی نام در هنگام رابطه جنسی. اگر شما هنوز هم احساس می کنم فروش شما لازم نیست که همه چیز را هر بیشتر. اما این نوع اتصال و گریزی که خیلی سخت به دست داده شده است که شما شناخته شده این بستگان تمام زندگی خود را. و در حالی که به شما می گویند این یک مسئله تکراری شما همچنین ذکر رفتن در چند قدم با افراد مختلف است و شما تنها نگرانی در مورد این سیاست به دلیل آن ممکن است یک “کمی غیر منطقی است.” اما مایل به احساس راحت با امکان نام شریک زندگی است که به سختی و بی دلیل تمایل یا نه, من فکر نمی کنم آن را بسیار مهم به درخواست یک موضوع از “معقول” خود را به ارتباط با بستگان خود را به نام.

اگر هر یک از خوانندگان دیگر را تجربه خوشحالی کشیدن سمت چپ بر روی غریبه ها با بستگان نام گناه-دانلود رایگان یا با موفقیت exorcised اتصال و قادر به تاریخ کسی که به اشتراک گذاشته پسر عموی نام به ما اطلاع دهید!

چگونه به دریافت مشاوره از Prudie:

ارسال پرسش برای انتشار به [email protected]. (سوالات ممکن است ویرایش شود.)

عضویت در چت زنده در روزهای دوشنبه ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول بحث.

تماس صوتی از عزیز احتیاط پادکست در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

Q. نگه داشتن عمل جراحی من خصوصی: پس از بیش از یک دهه از چند جراحی شکم من باقی مانده بود با مقدار زیادی از پوست شل. با وجود تلاش های مداوم هیچ چیز تغییر کرده است. از آن به علت بسیار پایین اعتماد به نفس برای سال. شوهر من و من تا به حال در مورد احتمال یک “tummy tuck.” (من شکم عمل جراحی در حال حاضر همه در گذشته است.) از آنجایی که ما نمی تواند سفر در تابستان امسال ما تصمیم به استفاده از پول ما می خواهم به طور معمول صرف تعطیلات من و پهلو چند هفته پیش. من بسیار خوشحال با نتایج. من جراح حتی تعمیر چند ضعف در دیواره شکم که به احتمال زیاد تبدیل به فتق توجه به من تا به حال بسیاری از اعمال جراحی در همان منطقه است.

مشکل این است که خانواده شوهرم. همه آنها محلی و آنها بسیار قضاوت. ما نمی خواهیم به آنها بگویید. حتی اگر ما همیشه از نظر مالی پایدار آنها را به ما بگویید ما نمی توانیم آن را. آنها به من بگویید من نمی سعی کنید سخت به اندازه کافی برای تغییر معده من از طریق رژیم غذایی و ورزش حتی اگر من کاملا فعال است. من دیده نمی شود آنها را پس از کریسمس, اما من می دانم که من یکی از آنها را (به لحاظ اجتماعی فاصله) در اواخر این ماه. من هنوز هم در یک گن و نمی قادر خواهد بود برای شرکت در بسیاری از فعالیت های فیزیکی است. آن است که مناسب به سادگی به آنها بگویید که من تا به حال یک فتق تعمیر عمل و ترک آن را در آن? آنها را متوجه من معده تملق گفتن, مطمئنا, اما من ترجیح می دهم می گویند هر چیزی در مورد آن.

A: بله کاملا. این می رود برای هر کسی نه فقط در قوانین با سابقه خشونت در رفتار; شما لازم نیست که به بحث در مورد هر یک از عمل جراحی خود را, لوازم آرایشی و بهداشتی و یا در غیر این صورت با هر کسی که شما نمی خواهید به. فقط به خاطر اینکه کسی نصی معنا نیست که آنها باید حق فضولی به سابقه پزشکی خود را—که مایل به دانستن چیزی است که همان نیاز به دانستن.

Q. او به نظر نمی رسد با در نظر گرفتن تذکر: حدود یک سال و نیم پیش یک زن که من به دانشگاه رفت و با شروع Facebook پیام من (من هم یک زن) بسیار به طور منظم. ما تا به حال چند کلاس را با هم اما به ندرت صحبت می کرد و ما قطعا نیست دوستان. او گفت که او می خواست دوباره به هم متصل زیرا او همیشه دوست داشتم که چگونه متفکر من شد و پاسخ در کلاس. اما من دل و روده واکنش به این out-of-the-blue تعارف بود که او می خواست برای جذب من به نوعی از طرح MLM است که نمی خواهد اولین بار این اتفاق افتاده است. گفت: من چیزی لذت بخش اما noncommittal. او پس از من فرستاده او شماره خواسته به FaceTime با ارسال یک پیام ویدئویی در روز تولد من و دنبال کرد تا هر چند ماه فقط برای دیدن آنچه که من تا به. گاهی اوقات من در پاسخ به این; گاهی اوقات من نمی. او به وضوح می خواهد به دوستان اما من فقط علاقه مند نیست. ما لازم نیست که یک تاریخ ما ندارد و بسیار مشترک او زندگی می کند چهار ساعت به دور و من در حال حاضر با داشتن یک زمان دشوار مجازی حفظ تماس با دوستان واقعی در طول یک بیماری همه گیر, بنابراین من واقعا نمی باید خیلی بیشتر به اینجا. من نمی خواهم به صدمه زدن به احساسات خود را اما او واقعا به نظر نمی رسد مصرف اشاره. باید چه کار کنم ؟

یک: شما باید مقدار زیادی از گزینه های! شما می توانید در ادامه عمدتا نادیده گرفتن پیام خود را در Facebook (خاموش کردن اطلاعیه ها و هشدار های صوتی کمک خواهد کرد که وجود دارد اگر شما انجام داده اند بنابراین در حال حاضر) و تنها نوشتن هنگامی که شما چیزی می گویند و یا احساس به آن. شما می توانید با ارسال پاسخ های عمومی برای او آخرین تلاش خود گفت: “[که بزرگ/من هست با تشکر]. من در Facebook بیش از حد اغلب به طوری که من ممکن است در پاسخ به برخی از این, اما من امیدوارم که شما به خوبی انجام می دهند.” شما می توانید یک تماس مستقیم تر و می گویند: “این خوب است برای گرفتن اما من خیلی غرق در تلاش برای ماندن در بالای همه چیز در همه گیر بنابراین من نمی خواهد بود قادر به نگه داشتن در حال اجرا مکالمه و یا برنامه به صحبت می کنند بیش از FaceTime. مراقبت” و unfriend او پس از آن. همه کسانی که گزینه کاملا مودبانه و مناسب و هیچ نیاز به تهدید MLM زمین به عنوان توجیه. فقط به خاطر شخص دیگری solicits دوستی خود را معنا نیست که شما آن را مدیون آنها را حتی اگر آنها آن درخواست مودبانه.

Q. دوستان قدیمی رفته: من نزدیک به 33 و باید خودم را بدون بستن زن دوستان است. من خوب رابطه عاشقانه و خوب روابط خانوادگی اما چیزی از دست رفته است. به تازگی من شده فکر کردن در مورد دو زن در خاص است. ده سال پیش من تا به حال سقوط با یک دوست. سه سال بعد او به من نوشت به عذرخواهی می کنیم اما من هرگز پاسخ داده است. شش سال پیش من در حال سقوط با یکی دیگر از دوستان من بهترین و قدیمی ترین و با ما صحبت نکرده است. در هر دو مورد بیگانگی نبود تقصیر من اما در سمت راست سرد راحتی زمانی که من می دانم که من می توانم انجام داده اند چیزی به ذخیره و یا برگرداند دوستی. من می خواهم به نوشتن نامه برای هر دو زنان به اذعان فاصله بین ما و چه غم انگیز آن باعث می شود من و به طور کلی آرزو آنها را به خوبی. این نامه می تواند به خودی خود یک نوع بسته اما اگر آن را در یک آشتی بسیار بهتر است. آیا این عاقلانه است ؟ مضر است ؟ خودخواه ؟

یک: من فکر نمی کنم آن را خودخواه یا مضر برای پاسخ به فرد دیگری عذرخواهی, حتی اگر آن را بیش از چند سال در گذشته است. وقتی که می آید به اولین زن من فکر می کنم شما قطعا باید زمینه را برای رسیدن به, اگر چه من فکر می کنم شما باید یک گام بیشتر از فقط تصدیق خود را از راه دور و آرزوی او خوب شما باید به او بگویید که چه او عذرخواهی به معنای به شما آن را قبول (من فرض کنید شما احساس می کنید شما می توانید در حال حاضر) و پیشنهاد خود را برای عذرخواهی نیست, پاسخ دیر. سپس شما می توانید ترک امکان مکالمه بیشتر یا آشتی کردن به او.

وقتی که می آید به خود را دوست یکی از شما افتاد با شش سال پیش من فکر می کنم این نوع از نامه شما شرح داده شده برای تلفن های موبایل بسیار مناسب است. هیچ تضمینی وجود ندارد که او را پاسخ یا این که او هم معتقد است که شما در سمت راست بودند و او در اشتباه است اما از آنجا که شما نمی طرح در litigating گذشته خود را برای مبارزه با و یا او را گفتن شما می خواهید عذرخواهی شما واقعا نمی باید به نگرانی در مورد آن بخش. همه شما می خواهید این است که به او اجازه می دانیم که درب باز است.

موفق باشید. حتی اگر شما را نمی شنوند و من امیدوارم که شما تجربه برخی از کمک در نوشتن هر دو حروف و که شما قادر به اولویت بندی و پیگیری افلاطونی دوستی دوباره به زودی.

Q. استعمار لامپ جدول: من دوست دارم ’50s-عصر kitsch, و هنگامی که من به دنبال لامپ برای میز کنار تخت من می خواستم یکی از آن “دختر و پسر” مجموعه استفاده می شود که به محبوب است. من به پایان رسید تا با استفاده از یک جفت رقصنده باله, اما من هم به دست آورد و یک جفت از “جزیره” لامپ جدول. آنها یک زانو زدن زن و شوهر از نامشخص نژاد: برای بازی در یک درام دست و هر دو آنها با پوشیدن طلا و جواهر و پر. پوست خود را یک “قهوهای مایل به زرد” رنگ اما نه خیلی تیره. شاید لباس خود را متمایز از یک فرهنگ خاص, اما من مطمئن نیستم. آن را احساس نمی کند برای من یک فرد سفید به نمایش آنها, اما آنها به نظر می رسد بیش از حد جذاب برای از بین بردن. من می خواهم به آنها را به هر کسی که احساس نشان داده شده توسط آنها! پس چه باید بکنم با آنها ؟

یک: من فکر می کنم به طور فعال به دنبال افرادی که احساس می کنید به نمایندگی kitschy “جزایر” مجسمه به regift این لامپ بسیار بلند مرتبه. شما ممکن است پیدا کردن کسی که آنها را دوست دارد اما من مطمئن هستم که شما باید خیلی شانس پیدا کردن کسی که می گوید: “این لامپ ها به من احساس به عنوان دیده می شود هرگز قبل از.” اگر شما احساس نمی خوب نمایش آنها را در خانه خود را و شما نمی خواهید به پرتاب آنها را دور و یا در غیر این صورت دور از آنها, شما می توانید سعی کنید به کمک آنها, اما من فکر می کنم آن را یک پل خیلی دور برای شروع canvassing مردم در مورد اینکه آیا آنها فکر می کنم این مجسمه نشان دادن آنها است. بهترین پیشنهاد این است که به پژوهش در موزه ها و archivists که تخصص در تاریخ استعمار و شئ پلینزی “چهره” و ببینید که اگر هر یک از آنها به پذیرش کمک های مالی—بهترین مکان برای این ارقام ممکن است در نمایشگاهی که در آن زمینه خود را در یک نژادپرست تاریخچه جلو و مرکز.

Q. نمی توانید مجازی خانواده درمانی در سراسر خطوط دولت: من بسیار نگران آن است که خانواده من است در یک مسیر است که منجر به برادرم برش پدر و مادر من و من از زندگی خود را. هر سه توافق کرده اند که به دنبال خانواده درمانی است که به من بسیار امیدوارم—تا زمانی که من کشف کرد که درمانگران نمی خواهد وکیل ما از آنجا که ما زندگی می کنند در سه ایالت مختلف. با توجه به درگیری با درمان در سراسر خطوط دولت ما با داشتن مشکل پیدا کردن یک درمانگر خانواده به کار با ما. من به شدت می خواهم به آشتی با برادر من و التیام خانواده ما. می تواند به شما کمک کند ؟

A: شما می توانید پیدا کردن یک فرد درمانگر است که می تواند با شما در دولت خانه خود را در میان? من می ترسم من نمی دانم چه قوانین حاکم بر خانواده درمانگران درمان بیماران در کشورهای مختلف (خانواده درمانگران احساس رایگان به صدای سنج ایجاد کردن اگر شما می توانید ریختن نور بیشتری در این وضعیت!), اما من نمی دانم که شما هنوز هم می توانید دنبال درمان خود را که باید اثبات مفید به عنوان شما سعی می کنید برای پیدا کردن راه های جدید برای صحبت کردن با برادر خود. این کمک خواهد کرد که من فکر می کنم برای درمان هر گونه درمانی بالقوه ارتباط نه به عنوان یک راه برای جلوگیری از برادر خود را از انتخاب بیگانگی اما به عنوان یک راه برای کمک به شما در مقابله با خود ترس و نگرانی یاد بگیرند که چگونه به گوش دادن بدون قضاوت و یا defensiveness و پیدا کردن یک جامد عاطفی بنیاد صرف نظر از آنچه برادر خود را بخواهد به انجام بعدی.

Q. سابق با استفاده از دختر پول برای خود صورتحساب: من سابق حاضر به پرداخت حمایت از کودکان برای 7 سال برای من شخصا چون او از ترس من می خواهم با استفاده از این پول برای خودم. بنابراین خود را در حمایت از کودکان—به علاوه دولت ما کودک-مزایای مربوط—قرار داده است به حساب ما هر دو به اینترنت دسترسی دارند. ما در نوشتن قرار داده است که پول تنها می تواند صرف دختر ما (مراقبت از کودک, اسکناس, لباس و ورزشی و غیره.). هر ماه پس ما تقسیم, او به من به نام به من بگو او خواهد بود “کمی” از دختر ما که پول از حساب پس او نمی تواند پرداخت هزینه برای مواد غذایی. “کمی بیت” اضافه شده اند به حدود 300 یورو در حال حاضر. مشکل مالی یکی از دلایل ما تقسیم می شود. من پیشنهاد بودجه او می گویند بله اما نه آن را دنبال کنید و یک هفته پس از دیدار حساب های ما خالی خواهد بود. در نه سال ما با هم من دیدم همه پس انداز پایین کشیدن حتی پس انداز ما تا به حال ساخته شده برای ما ، من می دانم که او موفق به دریافت دو مقدار زیادی از پول را در دو ماه گذشته که او با استفاده از چیزهایی مانند لباس های گران قیمت و یک ساعت مچی. او مرا فرستاده تصاویری از مقدار پول به او منتقل و تصاویر از چیزهایی که او صرف پول خود را در. اما چگونه می توانم به او بگویید برای متوقف کردن زمانی که من در گذشته نیز استفاده می شود دختر پول برای خود من صورتحساب ؟ من که یک منافق? من بودن بیش از حد ملایم? آنچه در مرزهای آیا من می توانم در قرعه کشی ؟ من نیاز به برخی از خارج از چشم انداز ،

یک: این به نظر می رسد مانند یک سوال برای یک وکیل و در نهایت حمایت از کودکان و توافق را تعیین و اجرا توسط دادگاه به ویژه از آن را برای تلفن های موبایل مانند شما دو سهم بازداشت در سراسر مرزهای ملی. اگر سابق خود را که گرفتن پول خود را از حساب مشترک برای بچه خود را هزینه (به خصوص برای خرید مناسب) آن را کمتر مفید سعی کنید به صحبت کردن با او را از یک عادت است که برای تلفن های موبایل مانند آن بوده است سال در ساخت از آن است که به ایجاد یک حقوقی بنیاد برای آنچه که او مدیون فرزند خود را و مطمئن شوید که او نمی پرداخت حمایت از کودکان به حساب او همچنین می توانید با برداشت از.

من نمی توانم صحبت می کنند به این که آیا شما شده است ریاکارانه در گذشته است. اگر شما با استفاده از این پول برای پرداخت صورتحساب شما وارده به عنوان یک نتیجه مستقیم از بازداشت اولیه من فکر نمی کنم وجود دارد هر گونه نفاق در پرداخت برای برق یا حرارت و یا مواد غذایی دختر خود را با بهره گیری از. اما نکته این نیست که آیا شما تا کنون چیزی اشتباه انجام می شود بنابراین سابق خود را می تواند توجیه جمع کودک خود را حمایت پرداخت اما در مورد تعیین چه در دختر خود را در بهترین منافع. که پایان من فکر می کنم بهترین گزینه این است که به صحبت می کنند به یک وکیل و ایجاد یک جدید, جداگانه, تعرض مصون حساب برای دختر خود را. موفق باشید.

پرسش: Re: نگه داشتن عمل جراحی من خصوصی: شما لازم نیست که به آنها بگوید اما باید چیزی در دست زمانی که آنها می پرسند: “این فقط چیزی است که من تا به حال به مراقبت از هیچ چیز به نگرانی در مورد.” شما می توانید اگر شما می گویند آن متصل شد به عمل جراحی شما تا به حال چند سال پیش و هیچ چیز به نگرانی در مورد. که ممکن است جلوگیری از هر گونه پیگیری و سوال است.

یک: فرض کنید من یک فرد پوشش نقره ای در اینجا این است که نویسنده نامه تا به حال تعدادی از مشابه عمل جراحی پس از آن خواهد شد احتمالا به نظر می رسد بیشتر شبیه به همین و نه چیزی خارج از عادی (اگر چه آنها هنوز هم می خواهم که هر راست را تعطیل سوالات حتی اگر آن بودند). اما اگر قوانین خود را انجام دهید شروع به فضولی و یا کمی نظرات در مورد چگونه “چیزی به نظر می رسد متفاوت” در مورد این یکی من نمی خواهم آنها را به احساس فشار و سپس تا توضیحات بیشتر و یا رفتن به جزئیات بیشتر و یا توجیه این که چرا عمل نمی های مختلف جراحی از سال 2008: “راستش من فقط از صحبت کردن در مورد این شکم جراحی و من امیدوارم که این یکی از آخرین. من خسته به اشک با آنها. اجازه دهید بحث در مورد هر چیز دیگری.”

پرسش: Re: نگه داشتن عمل جراحی من خصوصی: شما ممکن است شگفت زده می شود! من تا به حال چانه ایمپلنت در 20s به متعادل برخی بیش از حد پرخاشگرانه نوجوان orthodontia. من آن را دوست داشتم و فکر می کردم این یک تفاوت بزرگ. اما هیچ کس قادر به قرار دادن انگشت خود را بر روی چه چیزی تغییر کرده بود درباره من: “شما نگاه بزرگ. آیا شما کوتاه کردن مو ؟ ” رایج ترین پاسخ است. مردم به ندرت برگزاری یک عکس-تصویر دقیق از شما در حافظه خود را. می گویند هر آنچه شما می خواهید برای گفتن در مورد گن—و یا می گویند هیچ چیز—اما من نمی خواهد نگران باشید که آنها در حال رفتن به حدس می زنم شما تا به حال شکم و پهلو. اگر فشرده اکثر مردم راضی خواهد بود با “من از دست دادن چند پوند. آیا شما دیده می شود که توله سگ جدید, گشت و گذار, ویدئو است؟”

یک: این خیلی عجیب و غریب چه تغییراتی انجام دهد و لازم نیست بلافاصله ثبت نام به دیگران به خصوص افرادی که به ما مراجعه کنید اغلب. من فرض بالا عمل جراحی که قرار بود برای ایجاد یک بزرگتر چلپ چلوپ بازگشت در سال 2018 اما من به پایان رسید تا خودم شگفت زده چگونه بسیاری از مردم در زندگی من نیز نمی تواند کاملا با قرار دادن انگشت خود را بر روی چه چیزی متفاوت در مورد من. یک پرده نقش دار غنی زندگی!

بحث در این ستون ما در Facebook صفحه!

کلاسیک Prudie

Q. من باید هشدار می دهند زنان من تاریخ که من مخالف? من 31 ساله و نر و خودم به یک مرزی مخالف. به نظر من این به عنوان یک توسعه عصبی اختلال که در آن بسیاری از مردم سقوط در امتداد یک طیف است و چیزی نیست به “درمان” و یا تغییر کرده است. من باید قوی منطقی “اخلاق” و نمی خواهید آسیب به هر کسی اما من برای اولین بار می آیند و آیا معمولا احساس گناه یا پشیمانی. این به نظر می رسد به کار در بسیاری از زمینه های زندگی من, اما قدمت یک مشکل است. توسط همه قابل تشخیص حساب من بی خیال, موفق, جذاب و طبیعی است. اما من احساس نمی عشق راه من تصور بسیاری از مردم انجام دهد. عشق من برای کسی که قله حدود دو ماه را در رابطه و احساس می کنم که راه را برای تقریبا هر کسی که با من آشنایی داشتند. اما من شده اند “عشق از زندگی خود را” برای بسیاری از زنان که در فرم فوق العاده عمیق اوراق قرضه و در نهایت ویران کرد و پس از آنها متوجه رابطه ما نمی خواهد پیشرفت و پایان آن را به ظاهر بدون هیچ دلیل. در برخی از این روابط من حتی شده به طور کامل به جلو است که من به سادگی نمی “احساس” راه بسیاری از افراد انجام دهد و آنها را منصرف شده است. پس من چه کنم ؟ من نمی لذت بردن از صدمه زدن به دیگران اما من لذت بردن از زمانی که دیگران برای مراقبت از من. من فقط در ادامه این الگو در طول زندگی, بهره گیری از هر رابطه برای آنچه در آن است و دانستن است که اگر زن می شود قلب او را شکسته و او را در نهایت بیش از آن و رفتن به روابط بهتر? و یا این است که سنگدلانه و اخلاقی خواستار یک رویکرد بهتر? خواندن آنچه Prudie تا به حال به می گویند.

دنی M. Lavery جدید کتاب چیزی است که ممکن است شوک و بی اعتبار شما ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>