کمک! من صفحه اصلی-تحصیل دختر خوانده من. در حال حاضر مادر او می خواهد من را به یاد همه بچه های خود را.


Woman home-schooling her daughter.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس digitalskillet/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

تخته سنگ در حال حاضر درخواست کسانی که به خواندن بیشتر برای حمایت از ما روزنامه نگاری به طور مستقیم با اشتراک به تخته سنگ به علاوه. بیشتر بدانید.

عزیز احتیاط است آنلاین هفتگی به چت زنده با خوانندگان. در اینجا یک ویرایش متن این هفته chat.

دنی Lavery: ما همه در اینجا! بیایید بهترین ها را از آن و چت.

Q. نمی تواند تدریس همه: من در حال حاضر صفحه اصلی-تحصیل من 7 سال و 5 سال از من یک فوق لیسانس. من 12 ساله خوانده است با ما نقل مکان کرد تمام وقت چون همه موافق این بیماری همه گیر را نمی خواهد بیش از ماه اوت است. “آنا” است که دختر خوانده من و دو سابق خود را. آنها تنها کمی کمتر از نادختری من زندگی می کنند و در درجه اول با مادر خود. من آشنا هستم با دختران از آنجایی که آنها اغلب پیوست و دیگر کودکان و نوجوانان در فعالیت های خانواده اما تنها ملاقات مادر خود را چند بار. آنا خواسته است من و شوهرم شامل stepdaughters در مدرسه در منزل. او از شوهرش و مادر خود قادر به مراقبت از آنها. مادر خود را خواهد آنها را رها کردن در خانه من برای “ساعات مدرسه.”

من درک نیاز او و ما اصلا یک رابطه بد اما من هیچ ایده چه چیزی را دختران در مدرسه و یا آنچه آموزشی خود نیاز دارد. من در حال حاضر دست من کامل ایجاد وسط-برنامه درسی مدرسه برای دختر خوانده من در علاوه بر این به فرزندان خود من. چگونه ما خلاص درخواست در حالی که نگه داشتن ما همکاری پدر و مادر ارتباط جامد ؟ این فقط تماشای آنها را برای یک آخر هفته! کمک کند.

یک: من فکر می کنم شما فقط به او بگویید که شما نمی توانید آن را انجام دهد و امیدواریم که او پاسخ منطقی و مهربانانه به جای torpedoing خود را به شرکت پدر و مادر رابطه در اقدامی تلافی جویانه. به عنوان به شما می گویند آنا در یک وضعیت دشوار است اما تلاش برای آموزش ابتدایی دو-سن دانش آموزان و سه junior-بالا-سن دانش آموزان پنج روز در هفته نیست feat کوچک است و به معنی ایجاد و آموزش!—چندین طرح درس به طور همزمان. شما ممکن است تشویق آنا به صحبت می کنند به برخی از stepdaughters’ دوستان’ پدر و مادر در مورد های طرح درس/از راه دور و در خانه آموزش/مهد کودک. اما من فکر می کنم شما راست به نوبه خود این درخواست هر اعتماد به نفس است که شما می توانید انجام دهید تا با احترام با استناد به محدودیت های خود را از زمان و انرژی و منابع بدون در هم شکستن یک وعده و یا احساس گناه.

چگونه به دریافت مشاوره از Prudie:

ارسال پرسش برای انتشار به [email protected]. (سوالات ممکن است ویرایش شود.)

عضویت در چت زنده در روزهای دوشنبه ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول بحث.

تماس صوتی از عزیز احتیاط پادکست در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

Q. غم انگیز پدر و التماس برای بد کتاب در مورد ساس: من ویلی Loman–esque پدر و بعد فورا رفت واز به سر خود را که او تا به یک دلار چند ایده برای یک کتاب—یک کتاب است که به سرعت تبدیل به چند رسانه ای حق رای دادن. فیلم دنباله بازی های ویدئویی کار می کند. هر چند او به شدت پارانوئید که کسی را سرقت ایده, I don’t mind های آن است. این مفهوم به سادگی اگر تخت اشکالات در زمان بیش از جهان است ؟ در این 30 سال که من او را شناخته ام پدر من هرگز خواندن کتاب. در واقع نه پدر و مادر من. اما آنها می دانند که من به عنوان خوانده شده زیادی است. من هم یک زن و شوهر از طرف مباحث حاشیه های مربوط به چاپ و نشر, اما آنها نمی دانند که در مورد آن و من وحشت زده از آنها پیدا کردن.

من فکر کردم این ایده به سرعت محو شد اما یک سال بعد از او برای اولین بار به ارمغان آورد تا ایده خود را به من او تولید کامل (سه فاصله) صفحه شروع خود رمان و پرسید: به نظر من. آن بد است. من نمی تواند متوقف خنده. او واقعا صدمه دیده است. او می خواهد مرا به ویرایش کتاب تایپ کردن خود دست نویس صفحات و کمک به او را در جهان چاپ و نشر. من به او گفتم او نوشتن بد بود. او گفت که او می داند و این چیزی است که سردبیران ، من به او گفت که او نمی تواند به دنبال یک ناشر تا این کتاب انجام شده است. او پاسخ داد: “سنگی نوشته شده بود در سه روز.” من نمی دانم چه باید بکنید. من خوشحالم که او دارای یک خروجی و من تحت تاثیر قرار است که او در واقع ارتکاب به چیزی, اما من نمی خواهم درگیر می شود. من در حال حاضر زندگی با آنها و تلاش برای ترمیم رابطه سنگی با آنها, اما من نمی دانم که چگونه به رویکرد این کتاب چیزی. او است به طوری که برخی آن را به او Stephen King.

یک: بخشی که در آن شما همه با هم زندگی می کنند باعث می شود همه چیز کمی سختتر به دلیل آن را بسیار سخت تر برای قرار دادن فضای بین خود و کسی که می خوابد در اتاق بعدی از کسی که زندگی سراسر کشور. اما آن را واقعا تغییر چه چیزی در مقابل شما است که فقط یک سوال از چسبیدن به اصلی خود را پاسخ دهد: “من نمی تواند به شما کمک کند با این.”

شما می توانید عذر خواهی به پدر خود را برای خندیدن به او و صدمه زدن به احساسات خود را. شما لازم نیست که به تظاهر به دوست خود کتاب و نه شما را مجبور به موافقت با تبدیل شدن به ویرایشگر خود را, اما آن را قابل فهم است که او صدمه دیده بود توسط خود مایه خنده و تمسخر. من فکر می کنم این امر می تواند معنی دار به عذر خواهی برای راه پاسخ شما اگر نه به صورت واقعی خود را پاسخ.

اما به جای تلاش برای استدلال با او دوباره در مورد چگونگی انتشار آثار—که در آن نقطه من فکر می کنم شما می توانید فرض کنیم او همیشه صدای یورتمه رفتن اسب از یک استثنا مانند سنگی به نگه داشتن بحث رفتن و پوشیدن شما پایین—من فکر می کنم شما واقعا باید متعهد به اصل کمک پدر خود را با این کتاب. که شامل تلاش به او توصیه (به خصوص مشاوره شما می دانید او را رد) تلاش برای متقاعد کردن او باید به این یا آن مرحله او را به گفتن آنچه شما فکر می کنم او نوشتن ، فقط تکرار است که شما نمی تواند کمک به او را با این پروژه اما شما آرزو می کنم او شانس پیدا کردن شخص دیگری که می تواند تکرار به عنوان اغلب به عنوان لازم است. (و خوب شانس پیدا کردن محل دیگری برای زندگی! من امیدوارم که شما می تواند حرکت کند به زودی.)

ق. هنگامی که شما می دانید آن را کار نمی کند؟: من 23 سال با 22 سال سن ، ما با هم زندگی می کردند برای کمی بیش از یک سال و در سراسر ما تقریبا سه سال رابطه چیزهایی که احساس می کنید مثل آنها عمدتا در محدوده بسیار بد به نوع خوب است. این عادی است ؟ ما باید اصل اعتماد و عشق, زیبا و دلفریب, داستان خانواده ما هر دو عاشق ما به صورت جداگانه و به عنوان یک زن و شوهر. اما من فقط نمی دانم اگر من خوشحال هستم. مبارزات او با (تشخیص) اختلال اضطراب و بسیار فرار نوسانات خلقی (خشم و نا امیدی و درماندگی)—کامل-در stomping و کوبیدن درب بر روی یک بیشتر-از-ماهانه. به عنوان من می دانم خانواده اش بیشتر از من می بینم این است که جدید نیست. به عنوان سخت به عنوان من می دانم که در برخورد با مشکلات روحی و روانی می شود, من نمی خواهم برای همیشه در لبه یک فوران. آن را احساس می کند مانند من به طور مداوم wading را از طریق منفی و رفتن بیشتر به شریک زندگی من به جای مثبت و رشد. من نمی خواهم به کسی که برگ زمانی که شریک زندگی خود را با داشتن یک زمان سخت. اما من احساس می کنم مانند ما شده است و در طرف اشتباه از یک زمان دشوار برای تقریبا سه سال در حال حاضر. همه ما می دانیم هنگامی که آن را بیش از حد بد برای ادامه. چگونه شما می دانید زمانی که آن را نه بد بد اما شما هنوز پر رونق?

یک: من امیدوارم که این به دست نمی آید در سراسر به عنوان flippant, اما من فکر نمی کنم ما “همه می دانیم که” هنگامی که چیزی بیش از حد بد است به ادامه این نامه من اعتصاب به عنوان یک مثال که تقسیم. رابطه شما توصیف کرده است در سه سال هرگز دست به یک ارتفاع بیشتر از “نوع خوب است.” هنگامی که فهرست آنچه که حق خود را در رابطه شما شامل “خانواده ما عشق ما” بلافاصله پس از “ناز داستان” که نیست به من اعتصاب به عنوان یک زنگ تایید. شما همچنین می گویند که شما احساس می کنید همه چیز شده اند بیشتر-اشتباه به مدت سه سال است که در تمام طول رابطه خود را. من نمی دانم که در آن شما فکر کردم که به طور منظم درب-کوبیدن و stomping متناسب با خشم چیزی است که شما باید به عنوان بخشی از معامله وقتی که می آید به اضطراب و یا مسائل مربوط به سلامت روانی به طور کلی—اگر دوست دختر خود را گفته است آنجا که بسیار نگران کننده است—اما آن را به سادگی درست نیست. شما می توانید تمام محبت و صبر و شکیبایی در جهان برای او اختلال اضطراب و هنوز هم انتظار می رود به درمان با احترام و ایمنی. او اختلال اضطراب توجیه نمی کند او متناسب با خشم و نه آن را غیر ممکن است برای او برای درمان به شما لطفا.

آن را برای تلفن های موبایل مانند شما برای مراقبت از این زن است که شما نمی خواهم راه او رفتار شما یا پاسخ خود را به او خشم است که شما را دیده اند هر گونه بهبود در سه سال است. من فکر می کنم شما می توانید می گویند این ارتباط بیش از حد بد است به ادامه در حال حاضر.

پرسش: تشخیص سرطان: من به تازگی مبتلا به سرطان است. من به اشتراک گذاشته ام آن را با چند از دوستان و خواهر و برادر من. من نمی خواهم برای رفتن با این اخبار در حال حاضر به دلیل من فکر نمی کنم من می تواند رسیدگی به سوالات و توجه است. من هم نه گفت: من افراد مسن پدر در عین حال تا زمانی که من یک دوره مشخص از عمل است. من انجام درست است ؟

یک: من متاسفم در مورد خود تشخیص. من امیدوارم که شما احساس می کنید مقدار زیادی از آزادی به افشای زمانی که آن را احساس می کند حداقل طاقت فرسا و باز به انجام این کار. و هر گاه که زمان می آیند, من امیدوارم که شما می توانید می گویند—یا deputize کسی می گویند از طرف شما—است که آنچه شما می خواهم پیدا کردن مفید است به خواسته نمی شود بسیاری از پیگیری سوال خود را در مورد درمان. در تجربه من, بسیاری از مردم رشد در حال گفت آنچه که در یک بحران. آن ممکن است مفید باشد برای دوستان خود را به شنیدن “در حال حاضر و مفید ترین چیز شما می توانید انجام دهید برای کمک به ____ برای نجات سوالات خود را برای [هر کدام از دوستان و یا خواهر و برادر شما deputized به عنوان نقطه خود را در فرد] و بحث در مورد به طور منظم هر روز با موضوعات _____ برای کمک به حفظ یک حس عادی.”

من فکر می کنم این خوب است برای نگه داشتن در صحبت کردن با پدر خود در مورد تشخیص شما تا زمانی که شما کشف کردن آنچه شما در حال رفتن به انجام. آن را ممکن است متفاوت باشد اگر شما نگران خواهر و برادر خود را نمی خواهد بود قادر به نگه داشتن یک راز است اما آن را به عنوان اگر شما در حال برنامه ریزی در اجتناب از او برای سال ها. شما در یک موقعیت دشوار است و اگر شما نیاز به چند روز یا چند هفته به تمرکز تمام انرژی خود را بر روی بدانند چه می خواهید انجام دهید قبل از صحبت کردن به پدر خود, من فکر می کنم آن را به خوبی سزاوار. اگر کسی تجربه مشابه می خواهد برای به اشتراک گذاشتن چه کار کرده یا کار نمی کند زمانی که آن را آمد به های تشخیص با دوستان و خانواده, لطفا اجازه دهید ما را در نظرات. من دوست دارم به شنیدن از شما!

Q. کاملا قابل مقایسه: من یک nonbinary, لزبین, و یکی از نزدیکترین دوستان من است و کشورهای مستقل مشترک المنافع مستقیم و demisexual. او اغلب در مورد مبارزات خود را برای پیوستن به, با عجیب و غریب جامعه و چه در دبیرستان او سرنگون شد از همجنسگرایان حمایت باشگاه برای “نه همجنسگرا بودن به اندازه کافی.” او همچنین دارای یک میلی برای PDA که او می گوید که چرا او دوست نداشتن غرور حوادث. وجود دارد زمانی که او را به من شکایت در مورد “ما” جامعه المثل مثل او نیست “مثل” آن زمانی که همجنسگرا بودن است “کسی کل شخصیت” و صادقانه آن را می سازد من عصبانی است. من در یک بسیار مذهبی شهر که تا حد زیادی تحت تاثیر خود من-تصویر و سرکوب توانایی من برای بیرون آمدن حتی به خودم تا بعد از دانشگاه. آن را گرفته و آنقدر وقت و انرژی ذهنی و از طریق حفر self-loathing برای رسیدن خودم که احساس می کنم بسیار ناراحت زمانی که او مانند ما تجربه مشابه هستند. در حالی که من فکر نمی کنم آن را درست به تقاضا است که عجیب و غریب مردم رنج می برند به منظور دریافت پذیرش توسط جامعه خود من هم لازم نیست مقدار زیادی از دلسوزی برای وضعیت خود را. من می توانم درک که آن را دشوار است به تاریخ راست مردان هنگام رابطه جنسی نیست و در جدول تا بعدا در یک رابطه, اما به نظر نمی رسد که بسیار با تجربه من ،

او بسیار حساس است و موضوع از آنجا که تجربه در دبیرستان و من فقط نمی دانم چگونه این را تا با ایجاد یک ظرف غذا بزرگ است. دوستی ما است فاصله طولانی در حال حاضر, اما من صحبت کردن به او در برخی از راه در هر روز است. من می ترسم که من در نهایت شروع به دنبال کردن خود من عجیب و غریب, جامعه, در, شهر من, او شروع می شود تا دوباره در مورد demisexual محرومیت و PDA. باید من حتی این را تا با او ؟ آیا ارزش آن را به تماس از چیزهایی که او می گوید/گفت: من آزار زمانی که ما حتی در همان شهر دیگر ؟

یک: من کمی شگفت زده به شنیدن خود را دوست لگد از همجنسگرایان حمایت گروه در دبیرستان—در تجربه من اکثر دبیرستان پشتیبانی از گروه های از این نوع شد/GSAs و استقبال هر کسی که در هیئت مدیره با کلی اصل حقوق بشر بدون توجه به جهت گیری خود را. بدون در نظر گرفتن به عنوان شما می گویند این واقعیت که برخی از دوستان خود گی با همکلاسی تحت درمان با unkindly در دبیرستان در حالی که غم هیچ تاثیری در تمایل خود را به دنبال کردن جنسی, داستان عاشقانه, دوستی, پشتیبانی, احزاب, گی, میله یا غرور رویدادهای در حال حاضر. (من در تلاش برای جلوگیری از catch-all “عجیب و غریب جامعه” چرا که همانطور که شما بدون شک می دانید که وجود دارد تعدادی از عجیب و غریب جوامع و هیچ فرد یا گروهی صحبت می کند و برای همه آنها.)

اگر به شما می گویند برای دوست شما “من برنامه ریزی در [پرسیدن از کسی که رفتن به یک, گی, نوار, روش سوارکاری, لزبین در, دوچرخه, پیوستن عجیب و غریب گروه meetup]” و پاسخ او این است که “برخی از این افراد ممکن است در مکان و یا موفق به شامل در جامعه, حوادث” سپس شما باید هر حق رد که گمراهی و به او بگویید که آن را برای بحث. همچنین شما می توانید از سمت راست به تماس برخی از این هوموفوبیا حتی اگر او با شما موافق نیستم; رد مردم به عنوان “بیش از حد گی” یک ضد همجنس پاسخ.

من فکر می کنم این است که ارزش بالا آوردن, به دلیل آن را به شما زحمت به نقطه که در آن شما دیگر احساس همدردی و یا صبر برای یک دوست شما را به صحبت هر روز که بدان معنی است که مصرف آن را تا مقدار زیادی از اتاق را در رابطه شما در حال حاضر. او هر راست صدمه دیده است با او همکلاسی های دبیرستان به دوست نداشتن و PDA و به دنبال روابط او تایید می یابد و معنی دار است. اما تلاش برای دیکته کردن تصمیمات خود را به منظور جبران خسارت خود را فردی نارضایتی یک پل است بیش از حد.

Q. پیر عشق: ما وصل تلفن پس از 40 سال. او به من گفت که من او را دوست دارم و او هرگز فراموش من است. ما هر دو ازدواج دیگر مردم و دیدم یکدیگر گاهی اوقات در طول سال اما هیچ چیز قابل توجه است. او گفت که او استفاده می شود به نگه داشتن در تماس با خانواده من فقط به شنیدن اخبار از من. زمانی که او طلاق همسر اول خود او بازدید من برای دیدن اگر وجود دارد یک فرصت برای من و او. او را دیدم آنچه او فکر یک ازدواج شاد و چپ. او بعد از ازدواج شده است و با همان زن برای 15 سال با دو بچه. ما متصل به یک زن و شوهر از سال پیش توسط تلفن و این زمانی بود که او به من گفت که من او را دوست دارم و او هرگز فراموش من است. او را نگه می دارد من در قلب خود را. او گفت: شگفت انگیز ترین چیز برای من است و من اعتراف که من همیشه رویا پردازی در مورد او. ما رابطه, رشد, چت تصویری و ما از مرزها عبور کنند. او گفت که او با خوشحالی متاهل و عاشق همسر خود را, اما همچنین دوست من. او گفت که او نمی خواهید به از دست دادن من.

او می گوید که او نمی خواهید به از دست دادن آنچه که او با همسر خود و یا صدمه دیده خود بچه ها اما او نمی تواند فراموش کرده ام من. او غرق احساسات خود را برای من. اگر او می تواند او را اجرا میشه اما که هرگز نمی تواند اتفاق می افتد. به من می گوید من در رویای خود زن و او بسیار غم انگیز است که ما از دست رفته هر یک از دیگر. او ندارد و این را به عنوان تقلب در همسر خود. من باور دارم که او می تواند او را دوست دارم اگر آن را بسیار آسان برای دریافت به ارتباط با من, البته فاصله طولانی است. او تا به حال هیچ سود برای نگه داشتن در تماس با من به ما ارتباط فیزیکی نیست به جز که در یک زمان. ما استفاده می شود به صحبت می کنند در هر روز و سپس یک بار در هفته و در حال حاضر به دلیل خانواده اش است و او با من تماس حداقل یک بار در هفته برای چند دقیقه. من نا امید و حسادت. حق بود. چه هستم من انجام دهید ؟ او دیوانه وار حسادت هر مرد که او فکر می کند ممکن است طرح های من است.

یک: من از ترس پاسخ شما به دنبال چیزی است شبیه به این: “او را زیر خاص اولتیماتوم. با استفاده از این کلمات دقیق. سپس یک هفته صبر کنید: او را به طور ناگهانی از خواب بیدار با تجدید قدرت و حل و فصل ترک همسر و ماهوت پاک کن زدن شما دور او را دنبال کنید از طریق تمام وعده های او ساخته شده در مورد عشق شما بیش از هر کسی.” من نمی توانم به شما که پاسخ دهد. بهترین من می تواند ارائه دهد این است: شما نمی توانید کنترل کنید که چگونه اغلب او تماس شما نمی توانید کنترل وعده های او باعث می شود به شما اطمینان داد که اگر فقط زمان کار کرده بود کمی متفاوت می شود با هم در حال حاضر شما نمی توانید کنترل خود را تلاش برای نگه داشتن شما را از حرکت در با قدمت شخص دیگری. آن را برای تلفن های موبایل مانند او آنچه او می خواهد که او می خواهد—با شما تماس هنگامی که او فکر می کند او را به چیزی خارج از آن نیست شما تماس بگیرید زمانی که آن را مناسب شما بر میدارد و شما قرار می دهد پشت در قفسه با توجه به خود را فانتزی می گوید: “همه چیز شگفت انگیز” هنگامی که او می خواهد برای تشویق توهمات خود را در مورد او می رود که سکوت او می خواهم و نه با خانواده اش تلاش می کند تا به شما در حفظ و بر روی نامحدود ذخیره برای او منع شما از رفتن در تاریخ با کسی در دسترس است. شما با خیال راحت می توانید فرض کنیم که او را نگه دارید انجام این کار تا زمانی که او هنوز هم می شود چیزی از آن یعنی توجه خود را. من فکر نمی کنم شما می توانید او را برای همیشه ماهی یا کاهش طعمه به هم می گویند “من تصمیم به ماندن با همسر و واقعا متعهد به این رابطه که دارم پایان همه چیز بین ما” و یا “من آماده هستم به توقف سرزنش زمان و شرایط و متعهد به بودن با شما.”

به اندازه کافی در مورد آنچه که شما نمی توانید کنترل کنید. چه می تواند شما را کنترل کرد ؟ اگر شما چیزی از این متناوب بیشتر-تلفن مبتنی بر ارتباط و شما می توانید تصور خود بیشتر-با خوشحالی ادامه با آن دانستن که شما upsides (شدت حس خصوصی انحصار بودن در شکوه راز آشنایی) و جنبه های منفی (furtiveness, غیر قابل پیش بینی عدم تعهد آشنایی نیست هر کس دیگری) شما می توانید نگه دارید از گرفتن تماس های خود را. اما اگر این ایده از آینده ای که به نظر می رسد بسیاری مانند گذشته خود را به درخواست تجدید نظر نمی شما می توانید آنها را متوقف.

Q. Re: نمی توانید از آموزش همه: “ما لذت بردن از یک رابطه تعارف با شما به دلیل منافع مشترک ما در رفاه خود و دختران ساکن در خانواده ما. اما این تعارف نیست ما را وادار به مراقبت از خود را دیگر تخم ریزی.”

یک: من نمی توانم در وجدان خوب توصیه می کنند که نویسنده نامه می گویند “این تعارف نیست ما را وادار به مراقبت از خود را دیگر تخم ریزی” به هر کسی که او می خواهد به نگه داشتن در شرایط صحبت کردن. من موافق با اصل است اما نمی توانید تصور کنید هر کسی پاسخ مثبت به صحبت به مانند آن است.

پرسش: Re: تشخیص سرطان: من مبتلا به سرطان پستان در فوریه 2019. شما نمی باید به بگویید! خانواده من همه می داند. من گفته خانواده و یا دوستان و یا هر کسی و این فقط در ایران نیست که بدون توقف شدید “چه هستند شما ؟” مکالمات در هر روز است.

یک: خیلی ممنون که یادآوری—این واقعا یک وضعیت که در آن من فکر می کنم این مهم برای نامه نویسنده برای قرار دادن منافع خود ، شما یکی برخورد با سرطان و شما حق دارید به دقت شوهر چقدر وقت و انرژی شما صرف تخلیه گفتگو با این حال به خوبی معنی سخنور ممکن است.

بحث در این ستون ما در Facebook صفحه!

کلاسیک Prudie

Q. من سابق کارآموز در تلاش برای باج خواهی من: من در وسط شدید عاطفی امور در محل کار. من جدا شده و ازدواج او در سنگ اما هیچ چیز اتفاق افتاده است فراتر از دست نگه داشتن. ما یک مقدار باور نکردنی از حمایت از یکدیگر و فکر می کردم هیچ کس در محل کار متوجه شده است. مسئله این است که من تابستان کارآموز: او متوجه است و در حال حاضر تهدید من است که من را به نوشتن نامه ای از توصیه بهتر از من و یا دیگری او را “بگویید.” او انجام یک کار خوب بود اما بهترین نیست یا درخشان بنابراین من نوشت: B-plus توصیه. او رو به رو به من و با اشاره او همه چیز را می دانست. بنابراین من باید نوشتن حتی بیشتر مشتاق نامه و یا ایستادن من در زمین ؟ من واقعا احساس می کنم مثل من انجام نداده اند هر چیزی اشتباه است با همکار من اما نمی خواهم برای مقابله با هر گونه سوالات بی دست و پا. خواندن آنچه Prudie تا به حال به می گویند.

دنی M. Lavery جدید کتاب چیزی است که ممکن است شوک و بی اعتبار شما ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>