کمک! من پیامک جنسی با همسر من, عمه.


A hand is shown holding a phone at center. Several emojis are shown on either side of the image (from l-r): a winking face blowing a kiss, an eggplant, and teardrops.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس Chainarong Prasertthai/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

تخته سنگ در حال حاضر درخواست کسانی که به خواندن بیشتر برای حمایت از ما روزنامه نگاری به طور مستقیم با اشتراک به تخته سنگ به علاوه. بیشتر بدانید.

دنی آنلاین هفتگی به چت زنده با خوانندگان. در اینجا یک ویرایش متن این هفته chat.

Q. این فقط متن: من یک مرد متاهل شده اند و من پیامک جنسی با همسر من, عمه برای حدود یک سال در حال حاضر. ما هرگز با ارسال تصاویر و یا انجام هر نوع چت تصویری—آن را تمام شده است داغ و سنگین متون. او می خواهد برای شروع چت تصویری, اما من کاملا در برابر آن است. من احساس می کنم مانند پیام کوتاه تقلب نه چون فقط متن است و نه جنسیت. اما به عنوان به زودی به عنوان تصاویر و ویدئوها و زنده جلسات شروع و سپس من تقلب همسر من.

سوال من از شما این است که من در حال حاضر خیانت فقط با ارسال پیامک ؟ من مطمئن هستم که همسر من فکر می کنم, اما در قلب من قلب من اختلاف نظر دارند و در عین حال من فکر می کنم ویدئوها و زنده جلسات خواهد بود عبور از خط. من عبور این خط در حال حاضر ؟ من فقط باید آن را انجام دهید ؟

یک: شما بسیار تقلب در همسر خود است. با عمه اش. و وجود دارد reams اعم از نوشته شواهد به آن اثر است. شما قطعا عبور از آن خط و شما عبور آن را در یک monumentally جاهل مد. من مطمئن هستم که چه خوب شما فکر می کنم آن را به مخالف خود را در “قلب قلب]” هنگامی که—اگر—همسر خود را می یابد. اما من نمی گویم که به منظور تقویت تمایل خود را برای بهانه ای برای یافتن یک “آه با آن” لحظه و فقط برای آن بروید. پاسخ خود را به “بله شما بوده ام به خیانت همسر خود را در یک عمیقا صمیمی و مد است که کاملا شکستن قلب او” نباید “آه خوب برای یک پنی برای یک پوند نیز ممکن است ببینید اگر من می توانم برخی از انجمن خارج از آن” اما به جای “چگونه من می توانید سعی کنید به تنظیم مجدد من تعهدات اخلاقی و جلوگیری از تقلب در همسر من با یکی از بستگان خود را?”

چگونه به دریافت مشاوره از Prudie:

• ارسال پرسش برای انتشار به [email protected]. (سوالات ممکن است ویرایش شود.)

• عضویت در چت زنده در روزهای دوشنبه ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول بحث.

• تماس صوتی از عزیز احتیاط پادکست در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

پرسش: دوست پسر من نمی فهمم: من از همسرم طلاق که به من فریب خورده. من می خواهم اساسا قابل اعتماد است که با زندگی من به دنبال هر کلمه و حتی اساسا جدا شده خودم از دوستان از آنجا که او می خواهم تبدیل به حسادت اگر من صحبت کرد به هر کسی. به من گفت: من دوست پسر فعلی این چیزها و در حال حاضر هر زمان که ما استدلال می کنند او می پرسد: “چرا شما نمی توانید فقط با من موافق بود شما با سابق خود را?” او به نظر نمی رسد به درک چرا که مضر. او به نظر نمی رسد به درک که من در تلاش برای زندگی نمی کنند و از همان اشتباهات—او تنها می بیند آن را به عنوان من درمان او را بیشتر به شدت از من درمان کسی که به من اشتباه است. چه می توانم انجام دهم ؟

A: شما می توانید شکستن تا با او. اگر خود را دوست پسر فعلی شنیده است مورد حسادت خود را کنترل و خواستار سابق که می خواستم شما را به پایه زندگی خود را در اطراف او خشنود و فکر می کند “وای که برای تلفن های موبایل بزرگ—من ثبت نام که” سپس او را کسی ارزش دوستیابی. من فکر نمی کنم این مشکل از “درک.” خود را دوست ندارد اشتباه و یا ساده لوحانه و او نمی نیاز به کسی که با صبر و حوصله به او توضیح دهید که چرا کنترل و جداسازی شریک زندگی خود را تا زمانی که آنها لازم نیست که هر گونه دوستان و اطاعت خود را از هر فرمان بد است. او می خواهد برای کنترل و منزوی کردن شما. او فکر می کند که برای تلفن های موبایل مانند یک رابطه خوب است. آن را نمی کند. خود ارزش ها و خواسته ها در مخالفت مستقیم به شماست و شما شایسته بهتر است.

پرسش: چه کار می کنید ؟ این احساس احمقانه به شکایت در این مورد اما من خیلی استرس زمانی که مردم از من بپرسید در مورد کار من. من از ذهن نیست توضیح کلی من شرح شغل زمانی که من ملاقات با افراد, اما من نمی توانم ایستاده صحبت کردن در مورد جزئیات دقیقا همان چیزی است که من انجام می دهند با دیگران قابل توجه و دوستان زمانی که آنها بپرسید در مورد آنچه که من کار بر روی. من می دانم که آنها در حال نشان دادن علاقه و این یک چیز خوب است, اما آن را احساس می کند مانند یک روانی اعمال به توضیح من کار کنند چرا که پس از آن من نیاز به آنها بگویید که در این مورد دیگر چیزی برای متن و پس از آموزش آنها را در مورد این دیگر چیزی در غیر این صورت اولین چیزی بی معنی است ، من قادر به صحبت در مورد جزئیات کار من به مردم در صنعت زیرا آنها می دانید منظورم چیست وقتی که من می گویند “من XYZ امروز.” اما با دیگران, آن را فقط احساس می کند راه بیش از حد استرس زا به سعی کنید به ارائه اطلاعات کافی به طوری که آنها در واقع درک. آن را نسبتا ویژگی های کار اما نه علم موشک و یا هر چیزی. من در تلاش نیست که می گویند دیگر نمی توانند درک کنند درست است که آنها درک نمی کنند مگر اینکه من را در (آنچه احساس می کند مانند) بار سنگین آموزش آنها. من فقط می خواهم به بحث در مورد کار در کار با افرادی که آن را دریافت و بحث در مورد چیزهای دیگر در زمان خاموش. من چیکار کنم اینجا ؟ من مهم دیگر می شود نا امید و غمگین و می گوید آنها هیچ ایده چگونه من صرف روز من.

یک: من نمی خواهم به تخفیف جنبه های فنی کار خود را; اگر شما می گویند آن را دشوار است به طور خلاصه و بدون زمینه من شما را در کلمه خود را بدون فرض کنید شما در حال درمان دیگر مردم با مدارا و یا غیر ضروری نمایشگاه. و پس از آن صدا مانند هر یک از دوستان خود یک مشکل با راه شما در حفظ و خود را در زندگی شخصی و حرفه ای خیلی جداگانه, شما باید به من اجازه ادامه برای جلوگیری از صحبت کردن در مورد کار با آنها. اما اگر آن را باعث دردسر خود را با شریک زندگی من تعجب می کنم اگر وجود دارد اتاق را برای دیدار در وسط, پس از آن برای تلفن های موبایل مانند او احساس خاموش کردن حتی یک مفهوم کلی از چگونه شما صرف روز خود را در محل کار. وجود دارد راه به حدی خلاصه روز خود را که لزوما به ویژگی های جزئیات ؟ من فکر چیزهایی مانند “خوب هفته ای یک بار ما باید همه دست به دست نشست که طول می کشد چند ساعت که در آن هر کس به روز رسانی ما ناظر بر وضعیت پروژه های ما” و یا “امروز من بیشتر تحقیق twistiness برای Twizzler حساب” و یا “گاوین و من تا به حال واقعا عقب و جلو ایمیل های زنجیره ای در مورد اینکه آیا ما باید futz با Germinator یا ترک فعلی تنظیمات در محل برای یک هفته دیگر” و یا حتی “من واقعا دوست دارم کار با گاوین چرا که او یک چشم برای جزئیات اما گاهی اوقات ما مخالف به شدت مورد Germinator تنظیمات—من فکر می کنم او تمایل به فدا کردن دقت مجمع تشخیص مصلحت نظام.”

من موافقت می کنم که آن را معقول و منطقی به می خواهید به ترک محل کار در دفتر و در بیشتر قسمت ها. اما من همچنین فکر می کنم آن را مناسب برای شریک زندگی خود را به حداقل برخی از بینش در مورد آنچه شما انجام حداقل پنج روز در هفته وجود دارد و آن را زمینه ای برای سازش در اینجا.

پرسش: دختر: دختر من تا به حال فقط شروع یک رابطه با یک پسر در دبیرستان او در آغاز از ویروس. رابطه خود را عمیق تر و از آنجایی که آنها در همان کلاس و همان به اشتراک گذاشتن کلاس های آنها شده اند مجاز به صرف زمان با هم به کار بر روی تکالیف و اجتماعی با هم. آنها مجاز به اقامت در هر یک از دیگر خانه ها به صورت یک هفته در یک زمان به نگه داشتن آنها را دور از حد قرار گرفتن در معرض ویروس به عنوان امکان پذیر است. من یک بار آنها را در بر داشت در همان بستر و خطاب این اما گفته شد که آنها با داشتن “امن” ، من ابراز ناراحتی من با این, اما پدر و مادر پسر و بچه ها راحت با این ترتیب. چگونه می توانم رسیدگی به این سازنده?

یک: شما به عنوان مجموعه ای از قوانین در خانه خود در مورد مهمان یک شبه. حتی اگر این پسر را از پدر و مادر خوب هستند با آن اگر شما نمی خواهید به خانه دختر خود را پسر هر هفته برای یک هفته در یک زمان—که خیلی نظم بلند از نظر غذا و لباس های شسته شده و بدون وارد شدن به سوال جنسی!—شما لازم نیست به. فراتر از آن, من فکر می کنم این مهم است که یک مکالمه با دختر خود را در مورد آنچه شما دو می تواند درخواست و انتظار از هر یک از دیگر. اگر او را به داشتن رابطه جنسی ایمن و شما را تایید نمی کند شما نمی توانید و نباید سعی کنید به زور او را به توقف, اما شما می توانید مجموعه ای از قوانین به نظر شما معقول مانند نه با او صرف شب و یا هزینه های تمام بازدیدکننده داشته است خود را در اتاق خواب خود را با درب بسته. وجود طیف گسترده ای از گزینه های مناسب در بین “او تنها می تواند بیش از اگر شما دو نشسته 3 فوت از هم جدا و من به تماشای شما مانند هاوک” و “بیایید به او یدکی مجموعه ای از کلید ها و شما قرار داده scrunchie روی دستگیره در را اگر شما می خواهید من را ترک کنند و به شما در حفظ حریم خصوصی است.”

فراتر از آن, من می خواهم شما را تشویق به اولویت بندی رابطه خود را با دختر خود را حتی اگر شما دو مخالف در مورد این موضوع ، شما لازم نیست که به مانند این واقعیت است که او را در خواب با دوست پسر خود, اما این مهم است که به حذف چند چیز که شما در مورد مراقبت از خود بدون توجه به آنچه که در حالی که شما حق به عنوان پدر و مادر او به مجموعه ای از قوانین مجلس به آن معنا نیست که شما می خواهید به نادیده گرفتن او در استقلال است و او همیشه می تواند به شما می آیند ولی اگر سوال و یا نیاز به کمک.

Q. بردگی در مقابل وانیل: من و همسرم در 60s و ازدواج شده است برای بیش از 15 سال است. ما هنوز هم عمیقا در عشق است. ما ازدواج دانستن است که او تا به حال با تجربه و علاقه مند بود در برده و که من تا به حال نیست و نبود. ما تا به حال انجام ، یک بار در یک اتفاق نادر در حالی که او را در آغاز بازی اسارت (من خواهد آمد به اتاق خواب برای پیدا کردن او گره خورده است گسترش-عقاب به bedposts) و ما را به عنوان سمبل که به ما عشق ورزی.

در حال حاضر او می خواهد به گام تا چیز. او می خواهد من را به استفاده از گیره نوک پستان بر او و چیزهای دیگر است که باید دردناک است. من می دانم که او را شیفته electrosex به عنوان به خوبی. من پیدا کردن آن نوع از همه چیز cringeworthy. من فکر نمی کنم من می توانم خودم را به او صدمه دیده است که آنچه که او به نظر می رسد می خواهید. من قطعا نمی خواهد لذت بردن از او باعث درد. من می دانم که ما هر دو ارزش ما تک همسری رابطه تا حد زیادی و من می خواهم او را به لذت بردن از عشق ورزی آنجا که من انجام دهد. آنچه می تواند ما را به حل این معضل ؟

یک: شما باید گزینه های متعدد در دسترس شما است. یکی برای شوهر خود را به قبول است که محدودیت های خود را شامل گاهی اوقات شرکت در برده اما نه به طور فعال باعث او را درد به دلیل این است که نه تنها یک turnoff برای شما اما چیزی است که شما پیدا کردن احساسی مملو. دیگر برای شما دو تا بحث در مورد اینکه آیا درد گاه به گاه بازی (بدون تماس جنسی) است که او به دنبال با دیگران اعم از حرفه ای و یا تازه کار چیزی است که شما می توانید ترکیب خود را در غیر این صورت-تک همسری آرایش و اگر چه مرزهای دیگر و یا محدودیت های شما ممکن است بخواهید به راه اندازی به منظور حفاظت از خود در ارتباط است.

و یا شما ممکن است دو برنامه یک جلسه آموزشی (از راه دور و یا حضوری در تاریخ بعد هنگامی که آن را امن برای انجام این کار) با کسی که اجرا می شود پیچ خوردگی کارگاه های آموزشی—نه کسی خواهد بود که در تعامل با شوهر خود به طور مستقیم اما که خواهد راه رفتن را از طریق ممکن است نکات و تکنیک های بنابراین شما می توانید یک حس از چه نوع لذت شوهر خود تجارب از طریق درد. من می خواهم به استرس است که این است که به سادگی یک گزینه نیست چیزی است که شما “باید” به در می گویند, “من واقعا ناراحت کننده با شما باعث درد و من نمی خواهم به آن را امتحان کنید.’ “شما حق ندارد برای کشف چیزی که بیگانه می سازد شما فقط به این دلیل که شریک زندگی خود را و آن لذت می برد. اما اگر شما فکر می کنم ممکن است برای کمک به دریافت احساس از آنچه که شوهر خود را احساس می کند در آن لحظات بنابراین شما باید یک زندگی واقعی مثال نقض برای این تصویر ذهنی از صدمه زدن به او را در راه همان است که stubbing پا خود را pointlessly لطمه می زند و سپس شما می دهد که یک بروید. و یا شما می توانید برنامه یک جلسه با یک درمانگر و نه به نفع برنامه ریزی و یا تلاش چیزی جدید اما به سادگی بنابراین شما می توانید در زمان اختصاص به بحث در مورد زندگی جنسی خود را با هم. مهم ترین چیز به یاد داشته باشید در اینجا این است که شما می توانید سعی کنید چیزهایی که شما مطمئن نیستید که در مورد اما شما کاملا باید خودتان را مجبور به انجام چیزی است که شما را دوست ندارم و یا پیدا کردن ناراحت کننده. این واقعیت است که شما دو عمیقا در عشق و فوق العاده زندگی جنسی رضایت بخش فوق العاده است و باید تعداد زیادی در اینجا. حتی اگر شما دو نفر به سادگی نتیجه گیری این است که یک بخشی از زندگی خود را که به سادگی و متاسفانه ناسازگار هنوز هم وجود دارد بسیاری از چیزهای خوب را جشن می گیرند.

س: می توانید از من بپرسید درمانگر به دوستان ؟ من در حال حاضر در درمان (و نه برای اولین بار) با کسی که من واقعا با کلیک. او بسیار حرفه ای و احترام از این واقعیت است که من درمان ارزشمند است اما ما شوخی و کمی سمت چت در طول جلسات. من پیدا کردم خودم فکر کردم که اگر نیست آن را برای شرایطی که ما احتمالا می تواند دوستان خوب. شاید او فقط آنقدر حرفه ای است که هر کس احساس می کند در این راه اما من تا به حال هرگز این فکر در مورد هر یک از متخصصان سلامت روانی من دیده ام قبل از. من کاملا مطمئنم که ما فقط کلیک به مردم است که کاملا شگفت انگیز درمانی صحبت کردن. می شود آن را یک ایده بد به درخواست اگر او می خواهد به بحث در اجتماعی که ما به توافق برسند ما رسیده ایم اهداف من برای درمان است ؟ یا ذاتی عدم تعادل قدرت همیشه برای رفتن به یک مشکل ؟ اگر من فقط آن را در درمان و کشف آن ،

یک: من فکر نمی کنم شما باید این را تا به این امید که خود را درمانگر را “کشف” با شما در این معنا است که شما دو نفر می توانید شروع به برنامه ریزی برای تبدیل شدن به دوستان در X در آینده تاریخ در حالی که شما با هم کار کنند. این بدان معنی نیست که شما نمی توانید اذعان کرد در جلسات خود را واقعی خود را گرما نسبت به درمانگر خود را و یا شما احساس است که شما دو نفر را خوب دوستان در یکی دیگر از زمینه—شما قطعا می توانید! وجود دارد هیچ کار اشتباهی با آن احساسات و خود درمانگر باید مجهز به بحث در مورد آنها. اما شما نباید انتظار او را به “طرح” دوستی با شما را در حالی که همچنین درمان شما حتی اگر شما اعتماد به نفس شما را در رسیدن به اهداف خود در برخی از نزدیکی تاریخ. این APA برای مثال در مورد “روابط متعدد” در آن اخلاق کد بدین ترتیب: “یک روانشناس خودداری از ورود به یک همبستگی چندگانه اگر چند رابطه منطقی می تواند انتظار می رود به مختل روانشناس طرفی صلاحیت یا اثربخشی در انجام خود و یا توابع به عنوان یک روانشناس و یا در غیر این صورت خطرات بهره برداری و یا آسیب به فرد با آنها ارتباط حرفه ای وجود دارد.”

آمریکا مشاوره انجمن در حالی که کمی کمتر سخت در ماده دارای دستورالعمل های مشابه: “مشاوران در نظر گرفتن خطرات و مزایای تمدید زمان مشاوره فراتر از روابط متعارف پارامترهای. نمونه شامل حضور مشتری در مراسم رسمی (به عنوان مثال یک عروسی/مراسم تعهد یا فارغ التحصیلی) خرید یک محصول یا خدمات ارائه شده توسط مشتری (به استثنای محدودیت دادوستد) و بازدید از یک مشتری بد از اعضای خانواده در بیمارستان است. در گسترش مرزهای این مشاوران را حرفه ای مناسب اقدامات احتیاطی از قبیل رضایت آگاهانه, مشاوره, نظارت و مستندات به اطمینان حاصل شود که قضاوت اختلال است و هیچ آسیبی رخ می دهد. اگر مشاوران گسترش مرزهای به عنوان شرح داده شده در A. 6.یک. و A. 6.b., آنها باید به طور رسمی سند قبل از تعامل (زمانی که امکان پذیر است) منطق برای چنین تعامل سود بالقوه و پیش بینی عواقب آن برای مشتری یا مشتری سابق و افراد دیگر به طور قابل توجهی درگیر با مشتری یا مشتری سابق….زمانی که مشاوران تغییر نقش از اصلی یا اخیر قرارداد, رابطه, آنها, اخذ رضایت آگاهانه از مشتری و توضیح دهید که مشتری حق امتناع از خدمات مربوط به تغییر…مشاوران جلوگیری از ورود غیر حرفه ای به روابط با مشتریان سابق خود را رمانتیک همکاران و یا اعضای خانواده خود را هنگامی که تعامل به طور بالقوه مضر به مشتری. این در مورد هر دو فرد و تعاملات الکترونیکی و یا روابط است.”

دوباره این بدان معنا نیست که حتی اگر شما دو کار با هم درمانگر خود را در حال رفتن به مجبور به عبور از خیابان اگر او شما را می بیند در عمومی و یا شما باید به فکر می کنم از او به عنوان یک ربات. اما یکی از دلایلی که دوستی نزدیک با مشتریان سابق دلسرد است چرا که این می تواند آن را غیر ممکن است برای درمانگر خود را به کار با شما اگر شما روزی رفت و از طریق یک دوره دشوار و می خواستم به بازگشت به درمان است. اتصال شما تجربه با او واقعی است; شما لازم نیست که خودتان را متقاعد کند شما تصور کنید همه چیز اگر شما احساس می کنید در یک لحظه از رفاقت و یا گرما. و شما مجاز به بحث در مورد احساسات خود را در درمان خود بدون-سانسور. اما این مهم است که به نگه داشتن انتظارات خود را واقع بینانه و درک کنند که او اولین اولویت باید حرفه ای کد اخلاق.

Q. برکت از: مدیر عامل شرکت از من (قطعا nonreligious) غیر انتفاعی است که به یک کارمند. کارمند دوست داشتنی است اگر کمی کم حرف من به این معنا نمی خواهید به پخش که او را به ازدواج مدیر عامل شرکت. اما او به طور مداوم می فرستد ایمیل که ثبت نام کردن با “مبارک باشد.” این واقعا آزار دهنده است. نه یک فرد دیگر در ما 500 نفر در سازمان شامل هر چیز مذهبی در ارتباطات خود; به خلاف تنوع و شمول یک معامله بزرگ و مردم بسیار مراقب باشید به احترام همه فرهنگ ها است. من نگران هستم که شکایت خواهد معکوس بر من اگر HR مردمی ما بگویید مدیر عامل چه اتفاق افتاده است. اما من اذیت هر بار که من این signoff … است که چندین بار در هر روز. من باید چیزی می گویند و یا فقط سعی کنید به چشم پوشی از آن ؟

یک: من نمی باید بلافاصله یک حس قوی از آنچه که توصیه می شود در اینجا. “به برکت” مبهم است به اندازه کافی است که آن را می تواند به احتمال بسیار زیاد حمل بیشتر باز معنوی و یا حتی فرهنگی لایههای از چیزی به صراحت مذهبی مانند “برکت در [خدای خاص نام].” آن را به حرفه ای ترین signoff تا مطمئن شوید اما در مورد خود من ممکن است تمایل به اجازه دهید آن را برو. که گفت: شما در حال گرفتن از ایمیل های خود را چندین بار در روز و برای همه امکان سروپا مذهبی و معنوی معانی از “خوبان” قطعا وجود دارد. اگر مدیر عامل شرکت شما در واقع سعی در نادیده گرفتن وزارت منابع انسانی خود را برای گفتن چیزی به عنوان بی ضرر به عنوان “کارکنان باید خودداری از معنوی و مذهبی و زبانی در کار ایمیل” من امیدوارم که آنها می شکست. و اگر آنها تا آنجا پیش رفت سعی کنید برای تنبیه شما برای شکایت در مورد مذهبی زبان در محل کار به دلیل کارمند در سوال خود من فکر می کنم آنها می شود باز خود را تا به بسیاری از مشکلات است.

اما از آنجا که شما می گویند او در غیر این صورت “دوست داشتنی” من فکر می کنم این حرکت برای اولین بار به صحبت می کنند به طور مستقیم اجازه دادن به او را می دانم که شما می خواهم را ترجیح می دهند او پیدا کردن یک جایگزین ایمیل signoff از معنوی و مذهبی لایههای این یکی شما را ناراحت. اگر که کار نمی کند, شما می توانید کاملا به HR. شما حتی می توانید با رفتن به HR اول اگر نگرانی اصلی شما این است که گمنامی و مطمئن شوید که وجود دارد یک دنباله مقاله در مورد آینده تلافی. اما من امیدوارم که اگر شما این مساله است که او به آرامی مطابقت دارد. آن را به سختی یک بار به درخواست کسی به چوب به چیزی مانند “صمیمانه” “بهترین” و یا حتی فقط نام خود را به عنوان یک signoff در کار ایمیل.

Q. Overemotional واکنش به خبر خوب: دیروز ما 18 ساله همسایه درب بعدی کاهش یافته است یک بسته است که تا به حال اشتباه تحویل داده است. ما چت (خوب حفظ فاصله اجتماعی) و او به ذکر است که او موفق به دریافت کامل سوار بورس تحصیلی کالج او امیدوار بود برای در پاییز. شروع کردم به گریه (عمدتا به دلیل اندکی تغییر در هورمون ها چون من 36 هفته باردار) و سعی کردم به زنگ خود را با گفتن چیزهای قشنگ شما در خواندن فارغ التحصیلی کارت. او نگران به نظر می رسید. خوشبختانه شوهر من شنیده ام گریه به درب آمد و اجازه داد که این دختر به فرار. من احساس خجالت در مورد واکنش افراطی چون او شده است, جمله خوب و سگ نگهدار برای ما و رابطه ما همواره nonemotional. من مطمئن هستم که اگر من باید عذر خواهی و یا فقط تظاهر آن اتفاق نمی افتد. شوهرم فکر می کند این یک معامله بزرگ نیست که یک “ببخشید من یک کمی بیشتر احساسی نسبت به من متوجه است. تبریک دوباره!” متن خواهد بود مقدار زیادی. شما چه فکر می کنید ؟

یک: من فکر می کنم مختصری از متن یک ایده عالی است. من ممکن است استادانه درست شده خود را شوهر اسکریپت کمی و گفت: “من متاسفم اگر من سر در گم شما دیروز—من با داشتن برخی از گاهی-آستین ، عاطفی پاسخ به اخبار خوب و من احساس تلخ و مشتاق بیش از یک نقطه عطف مانند فارغ التحصیلی به خصوص از آنجایی که ما در حال آماده شدن برای یک نوزاد به زودی. تبریک دوباره و من متاسفم اگر من ناراحت به نظر می رسید.” اما من فکر نمی کنم شما به انجام هر چیزی وحشتناک و من مطمئن هستم که شما همچنان به ما دوستانه همسایگی ارتباط با او. قطع خودتان یک استراحت. همه چیز واقعا شدید در حال حاضر! گریه به طور غیر منتظره در یک نقطه عطف است که به یاد شما را از گذشت زمان از کودکان و نوجوانان در حال رشد و چقدر عجیب است که سعی کنید از جشن چیزی که شما نمی توانید ببینید بسیاری از مردم شما در مورد مراقبت در فرد باعث می شود بسیاری از حس به من.

Q. Re: دوست پسر من را درک نمی کند: من آرزو می کنم من می تواند ماهوت پاک کن زدن شما به دور از دوست پسر خود را. اگر او را درک نمی کند تفاوت بین یک رابطه سالم و سوء استفاده او نیاز به تبدیل شدن به یک زن بیش از حد. به جای احترام به این درد که شما را از طریق رفت او می خواهد به استفاده از آن را به نفع خود. او می خواهد شما را به او را درمان مانند شما درمان خود را آزار دهنده است که در خود سوء استفاده! برخی از فاصله از این مرد.

یک: من در مورد کل اینجا. تنها چیزی که من با احتیاط از این است که با استفاده از زبان شبیه به “درک” است که من می خواهم نویسنده نامه به حرکت به دور از. تا زمانی که این قاب به عنوان نوعی از “سوء تفاهم” را به عنوان اگر تا به حال روابط سالم “توضیح داد:” به او به اندازه کافی پس از آن من نگرانی وجود دارد اتاق را برای نویسنده نامه خودش را متقاعد کند آن وقت بر آنها توضیح دهد که چرا او نباید می خواهید به سوء استفاده از آنها. روشن, من فکر نمی کنم شما نشان می دهد که در کمترین; این فقط یک کلمه است که ظهور در حرف و من می خواهم برای یک لحظه به توضیح دهد که چرا این کلمه حق در اینجا.

Q. Re: چه کار می کنید ؟ من هم یک کار است که شامل کار است که محدوده از ویژگی های به فقط ساده مبهم است. من هم بسیار در تفکر مردم نیاز به درک من کل شغل برای من به بحث در مورد روز من. اما اکثر مردم نمی نیاز به دانستن آنچه که بسیار خاص صنعت قطعه ای از تجهیزات من در کار و یا چه روش یاد گرفتم بنابراین من فقط می گویند من ثابت چیزی یاد گرفته و برخی از روش های جدید امروز. بسیاری از مردم نیز فقط مکالمه بنابراین حتی اگر شما ذکر چیزی کاملا خارجی, آنها لبخند و با سر اشاره کردن.

یک: من فکر می کنم که واقعا مفید: رفع چیزی به روز رسانی یک فرایند خاص و یا حتی گفت: “من مخالف با یک همکار امروز و اینجا است که چگونه ما در حال هش کردن آن را” همه به نظر می رسد مانند راه معقول و منطقی برای توصیف کار خود را بدون وارد شدن به هر چیزی ویژگی های. من در خواندن آن نامه نبود, که شریک در سوال این است که تلاش برای فشار طاقت فرسا برای جزئیات بسیار به عنوان یک تصور کلی از آنچه در این نامه نویسنده زندگی به نظر می رسد در کار: اگر کار عمدتا مستقل اگر آنها در حال کار با یک تیم اگر آنها مانند یکی از جنبه های آن بیشتر از دیگری و به همین ترتیب. وقتی که می آید به کوکتل-پارتی-سطح گفتگو در امتداد خطوط از “و چه چیزی شما را انجام دهید ؟” و یا “چگونه بود کار این هفته؟” من فکر می کنم نویسنده نامه خیلی بیشتر طول و عرض هم می توانید آمد تا با یک پایه و خسته کننده اسکریپت که مانع سوال بیشتر و یا حتی فقط می گوید: “من خیلی هیجان زده به بحث در مورد هر چیزی به غیر از کار من امشب—آیا شما شده است خواندن هر چیزی خوب به تازگی؟”

Q. Re: عشق نوجوان: نوجوان شما فقط آغاز شده قدمت این بچه چند ماه پیش و در حال حاضر آنها در حال صرف متناوب هفته در خانه های یکدیگر عملکرد با هم زندگی می کنند? من نمی تواند به عنوان مورد جنسیت به عنوان طولانی به عنوان آنها باید اطلاعات و دسترسی به موثر کنترل تولد اما من *خواهد* بود نگران در مورد یک نوجوان با یک نام تجاری جدید پسر 24/7—که هنگام جداسازی و کنترل می تواند ریشه و حتی اگر آنها نمی, من می دانم که من می خواهم هنوز هم می خواهید بچه من به نوعی از زندگی است که نمی شامل ، مطمئن شوید که وجود دارد مقدار زیادی از زمان او زندگی در خانه خود را بدون دوست پسر او وجود دارد.

یک: من فکر می کنم که یک نقطه بسیار عالی. مایل بچه خود را برای زمان دور از مدرسه خود را بالا دوست پسر, حتی اگر او قادر به پر کردن تا زمانی که در راه او به طور معمول با دیگر دوستان و extracurriculars و کار بسیار سالم و مناسب است. و آن را کمک خواهد کرد که آن را روشن است که شما در حال تلاش برای ممنوعیت آنها از دیدن هر یک از دیگر (که تنها او را به نظر می رسد بیشتر جذب می کند) اما به عنوان پدر و مادر خود را, شما می خواهید را به مطمئن شوید که او با تمرکز حداقل برخی از زمان و انرژی در مطالعه نواز با دوستان انجام کارهای صرف زمان با شما رفتن برای پیاده روی و در حال توسعه زندگی خود را.

دنی M. Lavery: خیلی ممنون همه! شما اینجا هفته آینده.

اگر شما از دست رفته قسمت 1 از این هفته, چت, اینجا را کلیک کنید به آن را بخوانید.

بحث در این ستون ما در Facebook صفحه!

از چگونه به آن را انجام دهد

Q. من گرفتار دوست دختر من گرفتن راسخ با سگ: من تو را دیدم من از شش ماه که به صورت خوراکی راسخ او را عقیم نر سگ. او نمی داند که من او را دیدم. من نمی دانم چه چیزی را از این. ما هر دو آمده از نسبتا محافظه کار پس زمینه و محدود تجربه جنسی. من نمی توانم تصور کنید که این بحث با او. اما من نمی توانم دریافت تصویر از سر من. من واقعا دوست دارم این زن و یک طرف از من می خواهد به آن می گویند هیچ معامله بزرگ فقط یکی دیگر از راه به جلق زدن. اما این حیوانیت, راست? آیا این از لحاظ فنی غیر قانونی و یا حداقل غیر اخلاقی است ؟ من در حفظ و تعجب آنچه که او را به فکر کردن در حالی که ما رابطه جنسی, و اشتها برای, دهان صفر است در حال حاضر. این غم انگیز است چرا که ما تا به حال شده است در برقراری ارتباط در مورد رابطه جنسی (برای اولین بار من). من نمی توانم در مورد آن صحبت با دوستان مانند من معمولا در جهان است. بنابراین من از شما چقدر عجیب و غریب است ؟ چه کار می کنید ؟ خواندن چه غنی Juzwiak تا به حال به می گویند.

دنی M. Lavery جدید کتاب چیزی است که ممکن است شوک و بی اعتبار شما ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>