کمک! من ثبت نشده. آینده من در قوانین پرسیدن در مورد وضعیت مهاجرت.


torso of man and woman in wedding attire

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس راشل کرو در Unsplash.

تخته سنگ در حال حاضر درخواست کسانی که به خواندن بیشتر برای حمایت از ما روزنامه نگاری به طور مستقیم با اشتراک به تخته سنگ به علاوه. بیشتر بدانید.

عزیز احتیاط

چگونه و چه زمانی باید پاک آمده در مورد وضعیت مهاجرت به آینده من در قوانین? وقتی که من ملاقات من مهم دیگر من به آنها گفتم من مستند نشده در اوایل زیرا من تو را دیدم یک آینده همراه است اما نمی تواند انجام بسیاری از کارها (مثل مسافرت های بین المللی) با توجه به وضعیت حقوقی. شریک زندگی من بود درک و حمایت, و ما در حال حاضر شده است با هم برای مدت پنج سال. من گفت: هرگز خود را در خانواده و بخشی برای ترس از تبعیض علیه خودم, اما همچنین به این دلیل خانواده من مستند نشده است بیش از حد. من قادر به طفره رفتن از سوالات اما در یک مناسبت نقاشی شده بود به گوشه ای: ما همه در یک رستوران با هم و بحث تبدیل به مهاجرت یکی از بستگان من درخواست شد اگر من “بود [من] مقالات.” من دست پاچه و گفت: من قبل از تغییر موضوع.

در حال حاضر ما می خواهیم به ازدواج و من وحشت زده در مورد شکستن اخبار به شریک زندگی خود را خانواده. من راستش می ترسم آنها فکر می کنم من با استفاده از شریک زندگی من برای ویزا وقتی که من از صمیم قلب آنها را دوست دارم. ما باید به آنها بگویید که قبل از ازدواج ؟ شریک زندگی من می خواهد به نگه داشتن آنها را در تاریکی برای همیشه لطفا برای پس از آنها نگران اضطراب من اما من نگران هستم که آن را تنها نتیجه معکوس ما زمانی که آنها در نهایت پیدا کردن.

—ترس از در قوانین

من خیلی با شریک زندگی خود را در کنار در اینجا. شما باید دلیل واقعی به این باور است که شریک زندگی خود را بستگان مشاهده مهاجران با سوء ظن و خصومت و ممکن است به خوبی بهره برداری از مستندات خود را وضعیت به شما آسیب برساند و خود و اعضای خانواده. بالقوه خود را در قوانین نمی نیاز به دانستن تاریخ خود را بعد درخواست ویزا. لطفا افشای خودتان و یا خانواده خود را برای هر گونه خطر غیر ضروری.

نیز وجود دارد گسترده تر سوال اینجا است که چگونه شما و شریک زندگی تان می توانید بهترین محافظت از خودتان در درون خانواده خود را, و من می خواهم تشویق دو نفر از شما به جدی در عمق گفتگو در مورد ارزش های خود را اولویت ها و اهداف است که در جلو به شما به عنوان حرکت به سمت ازدواج. (شما ممکن است پیدا کردن این تجزیه و تحلیل از شرایط مختلف مانند “مستند نشده” از شمال غربی حقوق مهاجر’ پروژه مفید است.) شما در حال پیشنهاد نگه داشتن خود را در قوانین “در تاریکی” در مورد اطلاعات آنها حق هستید یا این که تغییر روش آنها منجر شود زندگی خود را. به جای آن شما در حال تلاش برای حرکت به بیزانس اغلب-کريستوفر سیستم صدور گواهینامه حق خود را به ادامه زندگی و کار در خانه خود را. من آرزو می کنم شما چیزی جز بهترین و امیدوارم که روز عروسی خود را دوست داشتنی است.

عزیز احتیاط

من در یک شهر بزرگ با هزینه های نسبتا بالای زندگی. من کار در یک سازمان غیر انتفاعی است که من احساس می کنم به شدت در مورد و خوشحال هستم که بدست دور از شهر کوچک که در آن من بود و اغلب مورد آزار و اذیت برای بودن جنس nonconforming. اما سخت کار کردن از زندگی چک چک (حتی زمانی که صرفه جویی در وقت و هزینه صرفه جو) است که به من پوشیدن. من به تازگی تایید شده به یک تخم مرغ دهنده از یک آژانس معتبر و می تواند از $10,000. اما من نگران خواهر و برادر من. هیچ کس در خانواده من تا به حال هر چیزی را انجام داده بود و من فقط می توانید تصور کنید قضاوت و کنجکاو سوال من می خواهم صورت اگر آن را تا کنون به نور آمد. من شریک می داند که برنامه های من و حمایتی است. اگر ما تا به حال کودکان در آینده بدیهی است که من می خواهم به اشتراک گذاری وضعیت من به عنوان یک اهدا کننده زمانی که آنها به اندازه کافی به درک. اما من باید بگویم که خود من خواهر و برادر? من می دانم که آنها می خواهم به وحشت انداخت اگر آنها پیدا کردن سال بعد از طریق یکی از کسانی که ژنتیک تعیین توالی شرکت. اما این ایده فقط نگه داشتن آن را برای خودم به نظر می رسد بسیار آسان تر در این نقطه در زندگی من—به ویژه هنگامی که من در حال حاضر به صورت خیلی قضاوت از آنها را برای بودن جنس غیر منطبق. باید چه کار کنم ؟

—تخم مرغ دهنده Loner

قطعا شما حق دارید به نگه داشتن اطلاعات پزشکی خصوصی از خواهر و برادر خود را برای بقیه زندگی خود را اگر شما می خواهید به. حتی اگر آنها به یادگیری از کسی دیگری سال پایین خط شما می خواهم که حق کاهش به پاسخ کنجکاو سوالات. آن است که ارزش به وزن است که امکان بعد از کشف به عنوان شما را از این تصمیم به خصوص پس هر چه پول شما را به عنوان یک تخم مرغ کمک کننده خواهد بود یک فعال و یک منبع قابل اعتماد از درآمد آینده. نیز وجود دارد که خطرات بهداشتی در ارتباط با اهدای تخم مرغ. من نمی ذکر است که برای تضعیف شما را از دنبال کردن آن, اما بخشی از دلیل اهدا کنندگان تخم مرغ در حال جبران آنها به عنوان دلیل است که از خطرات آنها را اجرا و چالش هایی روبرو هستند. که سخت به دست آورده پول و اگر شما احساس نمی مانند آژانس در سوال ارائه شده است هوشیار جدی حساب از آنچه از شما انتظار می رود من امیدوارم که شما به خودتان اجازه به راه رفتن دور.

اما من اینجا نیست برای دلسرد کردن شما از ساخت تا ذهن خود را. اگر شما تصمیم به اهدای تخم مرغ خود را و شما احساس می کنید آماده برای مقابله با این احتمال که روزی خود را خواهر و برادر ممکن است اطلاعات شما بیولوژیکی مربوط به کودکان در خانواده های دیگر, سپس با تمام معنی انجام دهید. تا زمانی که شما احساس راحتی با این تصمیم شما لازم نیست که برای توجیه آن به هر کس دیگری.

چگونه به دریافت مشاوره از Prudie

• ارسال پرسش برای انتشار به [email protected]. (سوالات ممکن است ویرایش شود.)
• عضویت در چت زنده هر شنبه در ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول زندگی بحث و گفتگو.
• تماس صوتی از عزیز احتیاط پادکست در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

عزیز احتیاط

من در ماه دوم اجتماعی فاصله در نیویورک و آن را OK, حتی اگر من را دیده اند اما هر کسی هم اتاقی من در هفته. ما هر دو در اواخر 20s و تبدیل به یک شبه خانواده واحد ساخت شام با هم, های, خرید, مسئولیت و دستکاری خانواده هزینه های خود را با هم. با توجه به این که ملاقات ما به طور تصادفی در پاییز و هرگز به خصوص من فکر می کنم آن را بسیار موفقیت. تمایلات جنسی من هرگز تا قبل از اینکه ما وارد “مستند” و دوستان شد. من دوجنسي, اگر چه مردم معمولا فرض کنیم من راست پس از جلسه من. بازگشت هنگامی که ما می تواند هنوز هم مهمان یک شبه او تنها ملاقات بچه ها من به خانه آورد هرگز دختران (این بود که با توجه به شانس تصادفی نیست اجتناب) و من تا به حال فاش تمایلات جنسی من به او به خاطر ما صحبت نمی اغلب. در حال حاضر که ما در واقع دوستان من می خواهم به بیرون می آیند. چگونه می توانم این کار را بکنم ؟ به خصوص با توجه به او باز با بدن او از او ممکن است اگر او می دانست که تمایلات جنسی من—من نمی خواهم او سوء تفاهم های گاه به گاه, نوک پستان ها صحبت یا چت در راهرو در راه به دوش در یک حوله. اما ما به اندازه کافی نزدیک دوستان در حال حاضر که من می خواهم به می دانم که این مهم بخشی از من است. من هم تعجب می کنم اگر من باید شده ایم تا مقابل از آغاز, اما (همانطور که ما غریبه بود) آن را به نظر می رسید بی ربط. آیا شما یک اسکریپت برای من ؟

—عصبی هم اتاقی

لطفا گسل نیست خودتان را برای آینده هر چه زودتر به یک هم اتاقی شما به سختی می دانستند و یا احساس گناه برای داشتن, دوستانه, افلاطونی, گفتگو با یک زن تازه از حمام فقط به خاطر شما ، وجود دارد هیچ چیز ذاتا جنسی در مورد به اشتراک گذاشتن یک حمام و یا بحث در مورد نوک موهای شما نمی “مدیون” خود را (احتمالا) راست هم اتاقی اطلاعات در مورد اش قبل از شما نقل مکان کرد و در کنار هم. این جمله از شما در خاص—”او را بیشتر باز با بدن او از او ممکن است اگر او می دانست که تمایلات جنسی من”—به من می دهد مکث به این دلیل که مفهوم وجود است که آن را می شود واضح و طبیعی و عادی برای او به درمان شما به عنوان اگر شما عمیقا در lust با او و تلاش برای استفاده از رابطه خود را به عنوان هم اتاقی سعی کنید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن در بدن برهنه او فقط به خاطر اینکه او متوجه شما شد ، من باور نمی کنم که آن خواهد بود و من امیدوارم که شما می تواند یک کمی آسان تر بر روی خود را.

شما می توانید به عنوان گاه به گاه به عنوان شما می خواهم در مورد آینده خود را به هم اتاقی یا به عنوان رسمی—انتخاب به طور کامل شما. شما می توانید offhandedly ذکر یک یا بحث در مورد زمانی که شما بیرون آمد و به شخص دیگری و یا اضافه نامربوط و حکایت: “من به یاد داشته باشید این یک زمان مناسب پس از من آمد به عنوان دوجنسي اما قبل از من به شیکاگو نقل مکان کرد …” هر چه دوست دارید. شما نمی نیاز به یک اسکریپت به حساب چرا شما نمی آیند به او هر چه زودتر به این دلیل که پاسخ وجود دارد این است که به سادگی که شما را ندارد و شما نمی دانید که او خیلی خوب است. من امیدوارم که آن را به خوبی می رود (من مطمئن هستم که از آن خواهد شد) و این که شما دو نفر در ادامه عنوان عالی همکاری مدیران خانگی.

کمک! یک دوست سابق در حال دروغ گفتن به درخواست پول برای سازمان های غیر انتفاعی.

دنی M. Lavery پیوست جک دویل در قسمت این هفته از عزیز احتیاط پادکست.

اشتراک عزیز احتیاط پادکست در اپل پادکست, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

عزیز احتیاط

من شده اند fat تمام زندگی بزرگسالی من. من در نهایت تصمیم به متوقف کردن رژیم غذایی به عنوان چرخه از دست دادن و به دست آوردن وزن و بیش از ویران کردن بر روی بدن من. من کار سخت به از دست دادن چند دهه از شرم در مورد بدن من. من به تازگی تجربه کرده اند بسیاری از راههاي از راست-اندازه/نازک مردم صحبت کردن به من در مورد ترس خود را از به دست آوردن وزن در طول “مستند.” برخی از دوستان برخی از همسایگان در یک پیاده روی—آن است که همیشه یک بیت از یک شوک به من در زمانی که این اتفاق می افتد. آیا آنها به نحوی متوجه نشدم من ؟ آیا آنها فکر می کنم که به خاطر من من به ویژه نگران وزن خود را? آنها فقط clueless ؟

من هرگز نمی توانید آمد تا با یک پاسخ خوب چون من همیشه شگفت زده کرد. چه می توانم بگویم دفعه بعد این اتفاق می افتد ؟ من نمی خواهم برای رفتن هسته ای بر هر کسی فقط به آرامی آنها را تشویق به تغییر چشم انداز خود را. من همچنین امیدوارم که اگر هر یک از شما نازک خوانندگان احساس نیاز به صحبت در مورد ترس خود را در اطراف به دست آوردن وزن آنها نیست خود را انتخاب کنید چربی دوستان و همسایگان برای این گفتگو.

—ناخواسته کاهش وزن صحبت کنید

من فکر می کنم چند راه برای پاسخ که تعادل چالش با مهربانی:

“من متاسفم شما نگران وزن خود را. من امیدوارم که شما می توانید پیدا کردن شخص دیگری به صحبت کردن در مورد این.”

“من متاسفم شما نگران وزن خود را. این مدت زمان طولانی برای درمان بدن خود من با مهربانی و سعی کنید برای تنبیه خودم برای اینکه چربی, بنابراین من می ترسم من در دسترس نیست به بحث در مورد این نوع از چیزی با شما.”

“من کاملا مطمئن هستم که چگونه برای پاسخ به آن است. من تعجب می کنم اگر شما آگاهانه در نظر گرفته شده برای به اشتراک گذاشتن ترس خود را از چربی با یک فرد. من می خواهم به جای شما نیست.”

من امیدوارم که شما به خودتان اجازه استفاده از اولین blandest و حداقل شخص مثال به خصوص در گفتگو با همسایگان یا آشنایان شما نیست به خصوص با. شما می توانید مودبانه رها کردن خود از یک بیش از حد شخصی مکالمه بدون نیاز به اشتراک گذاشتن اطلاعات خصوصی در مورد بدن خود و مسائل مربوط به تصویر (مگر اینکه شما احساس می کنید به آن). اما اگر شما احساس به خصوص خسته و یا خود آگاهانه و نمی خواهم به بحث در مورد decadeslong مبارزه نسبت به پذیرش خود شما به سادگی می توانید خود را نشان می دهد عدم علاقه و تغییر موضوع است.

عزیز احتیاط بدون سانسور

“من نمی خواهد از یک سگ اگر او تا به حال مقالات خود را—و نه فقط به این دلیل که سگ نمی تواند صحبت کنید.”
دنی Lavery و نیکول Cliffe بحث در مورد یک نامه در این هفته عزیز احتیاط بدون سانسور—فقط برای تخته سنگ به همراه اعضای.


عزیز احتیاط

من در درمان شده است و تمام زندگی من. من بیشتر دوست دارم من زمان درمانگر و ما تا به حال یک رابطه بزرگ, اما آن را ممکن است زمان شروع به جستجوی دوباره. در چند ماه گذشته من در نظر گرفته ایم که آیا من ممکن است nonbinary و من احساس نمی راحت آوردن آن را با او. شریک زندگی من است nonbinary و در حالی که من درمانگر شده است حمایت کرده و برای درک آنچه که او به وضوح هنوز مبارزات با آن است. آن بوده است و او نمی تواند خود را ضمایر حق را به طور مداوم. این شده است یک مشکل بزرگ پس از ما صرف نمی بسیاری از جلسات ما بحث در مورد شریک زندگی من, اما آن را می سازد ایده آوردن خود من احتمالا nonbinary هویت به نظر می رسد پر. من قبلا فکر کرده اید که اگر فشار و عدم آشنایی با queerness موضوع بود. من می دانم که من می تواند اجتنابی است که بخشی از دلیل من برای درمان, اما من مطمئن هستم که آنچه من اجتناب از اینجا. آن زمان برای شکستن تا با من درمانگر ؟

—وزن گزینه های من

اگر نیست آن را برای خود سوال من توصیه آوردن این نگرانی ها با درمانگر خود را بنابراین شما دو می تواند تجربه برخی از (حرفه ای و محترمانه, low-key) در تضاد با هم از آنجا که ارزش واقعی در بحث در مورد همه چیز با یک درمانگر دشوار است به ویژه چیزهایی که مربوط به طور مستقیم به اشتراک گذاشته درمانی محیط زیست است. اما اگر شما علاقه مند در گیج کننده را از طریق مسائل مربوط به هویت جنسیتی بر اساس مداوم من می توانید ببینید که چرا شما ترجیح می دهم به دنبال کسی با تخصص مربوطه به جای داشتن برای توضیح چیزی است که شما در حال شروع به درک خودتان را به کسی که نسبتا ناآشنا با چیزی به عنوان اساسی به عنوان gender-neutral ضمایر. که باعث می شود یک معامله بزرگ از حس به من, و من فکر نمی کنم شما می خواهم لزوما از مزایای اقامت در این رابطه فقط به دلیل آن خواهد شد بیشتر به چالش کشیدن. وجود دارد می تواند تمایل به می خواهید به بیش از درست اگر شما خودتان را می دانید به اجتنابی اما این بدان معنا نیست که شما باید سعی کنید به یک نیروی پویا که مناسب نیست.

شما ممکن است بخواهید به نگه داشتن دیدن فعلی خود را درمانگر تا زمانی که شما پیدا کرده ام کسی با تجربه کار با ترانس و nonbinary بیماران و یا شما ممکن است تصمیم به قرار دادن همه چیز را برای اولین بار قبل از شروع جستجو—هر دو خوب است. درمانگران پایان روابط با بیماران خود را در همه زمان ها و می دانم که چگونه به آن رسیدگی حرفه ای. چه ممکن است احساس مانند یک معامله بزرگ برای شما عادی است برای آنها. از آن فکر می کنم این راه: اگر درمانگر خود را تمرین شده است به مدت 10 سال می بیند و 20 نفر از یک هفته او به احتمال زیاد شده است از طریق ده ها اگر نه صدها “نهایی جلسات” یا مشتری breakups و یا قطع خدمات و یا هر آنچه شما می خواهم به آن تماس بگیرید. فقط اجازه دهید او را می دانم زمانی که نهایی خود را به جلسه در حال رفتن به پرداخت خود را در زمان و با تشکر از او را برای همه به کمک به او.

عزیز احتیاط

ماه های گذشته دشوار بوده است اما به طور غیر منتظره روشنگر در آن زمان به تنهایی با افکار من ساخته شده من در نهایت متوجه من می خواهم برای انتقال پس از یک دوره طولانی از عدم قطعیت. من می خواهم همکاران و دوستان برای شروع با استفاده از جدید من ضمایر. اما من مطمئن نیستید که چگونه به انجام این کار زمانی که من می توانم نیست که گاه به گاه در یک گفتگو در دفتر کولر آبی. من نمی خواهم به یک خبر در رسانه های اجتماعی به چند دلیل و ندیدم کسی اما من شریک در هفته به طوری که آن را نه مانند من می تواند به تشکیل یک گروه شام یا. من فکر کردم در مورد برنامه ریزی چند زوم تماس, اما من واقعا نمی خواهید به یک مقدار زیادی از پیگیری مکالمات در حال حاضر. بهترین راه برای به اشتراک گذاشتن جدید من ضمایر در یک بازی گاه به گاه کم مخاطرات محیط زیست زمانی که همه من اجتماعی است که در حال حاضر از طریق زوم?

—انتقال و فاصله

این اشکال به اشتراک گذاری و حتی اخبار هیجان انگیز از طریق تلفن و یا چت تصویری—شما ممکن است شروع هیجان زده برای اولین بار تماس بگیرید اما حتی اگر همه چیز را برای رفتن swimmingly, آن را سخت به ماندن درگیر پس از هفتم یا هشتم زمان. با دوستان, من فکر می کنم یا ارسال گروهی ایمیل (BCC, mature asian, asian mature هر کس به طوری که آنها لازم نیست همه در یک پاسخ-تمام زنجیره روز) و یا کپی و چسباندن متن اسکریپت (در حالی که با استفاده از همه فردی نام و نام خانوادگی و شخصی بازکن) راه رفتن است. شما می توانید به آنها بگویید آنچه شما به من گفت: که شما شده است با توجه به انتقال و زمان صرف شده به تنهایی فراهم کرده است تا شما را با وضوح که شما در حال رفتن به شروع به استفاده از ضمایر و که شما می خواهم آنها را به پیوستن به شما در انجام این کار است. شما همچنین می توانید بحث در مورد چگونه شما احساس و یا آنچه شما هیجان زده در مورد و یا هر چه دیگر اطلاعات شخصی شما علاقه مند در به اشتراک گذاری در حال حاضر, اگر شما می خواهید. شما می توانید اضافه کردن چیزی شبیه به “من متوجه این نیست راه ایده آل برای این گفتگو, و من می خواهم خیلی جای بحث در فرد اما بار ها چه هستند من فکر می کنم این بهترین راه برای به روز رسانی هر کس” و تشکر از آنها را برای تحمل با شما. وقتی که می آید به شما همکاران نگه داشتن چیزهای نسبتا مختصر: همه آنها نیاز به دانستن است که شما می خواهید برای رفتن با یک مجموعه جدید از ضمایر در محل کار. (و به شما تبریک میگوییم!)

کلاسیک Prudie

پس از چند سال با هم نامزد من و من در نهایت ازدواج. ساده, ساحل, عروسی برای اوایل بهار است. مشکل این است که مادر من نا امید است که ما در حال ساخت یک معامله بزرگ در نهایت گفت: “من انجام دهد.” اخیر او شکایت ما عدم تعامل تصاویر (و یا هر تصاویر در همه). او ما خرید قاب عکس و کارت هدیه به عکس به طوری که ما نمی خواهد هر گونه عذر و بهانه. آنچه او نمی تصدیق است که نامزد من و من نگاه وحشتناک با هم. به طور جداگانه ما خوب است. در حالی که من دوست دارم نامزد من با تمام قلب من, ویژگی های ما فقط نمی مکمل یکدیگر. من تقریبا مشخص است که من را خوار شمردن هر گونه تصاویر رسمی از ما. به جای اجازه دادن به گواهی هدیه به هدر رفتن من برنامه ریزی شده بود و در تصاویر گرفته شده از, فقط بچه های ما. اما من از ترس است که نامزد من فکر می کنم که من شرمنده از او. چگونه می توانم من شوهر من-به-بود که تصاویر از ما هستند و نه فقط برای من ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>