کمک! آیا آن را خوب به سکس با فرد دیگری دوش?


A person's feet in the shower near the drain.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس esthAlto/فردریک Cirou/PhotoAlto آژانس RF مجموعه از طریق گتی ایماژ به علاوه.

تخته سنگ در حال حاضر درخواست کسانی که به خواندن بیشتر برای حمایت از ما روزنامه نگاری به طور مستقیم با اشتراک به تخته سنگ به علاوه. بیشتر بدانید.

برای دریافت مشاوره از Prudie, ارسال پرسش برای انتشار به [email protected]. (سوالات ممکن است ویرایش شود.) پیوستن به چت زنده هر شنبه در ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول زندگی بحث و گفتگو. تماس بگیرید و یا عزیز احتیاط پادکست صوتی در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

عزیز احتیاط

در اوایل این سال من نامزدم و من ماندم با برخی از دوستان است و من متوجه شدم در طول یک مکالمه گاه به گاه است که من نامزد کرده بود peed در حمام. ما قبلا به شوخی در مورد “ناتوانی” به انجام این کار (من فقط می توانم خودم را به آن را انجام دهد اگر چه من درک می کنم این راحتی) اما من انتظار نداشتم که او می خواهم آن را در خانه شخص دیگری. من فکر کردم آن بود rude—چه می شود اگر آنها آن را انجام نمی ، او گفت: آنها احتمالا شدند. مسلما این به پایان رسید تا بودن درست است و من فکر می کنم من خوانده ام که بسیاری از مردم آن را انجام دهد و آن را در واقع نه غیر بهداشتی. اما من هرگز آن را در شخص دیگری را بدون پرسیدن و من نمی توانم تصور کنید که درخواست برای اولین بار پس … من حدس می زنم من فقط نمی فهمم.

این را نگه می دارد در آینده عمدتا به دلیل به ما گفت: دوستان در مورد این استدلال چند هفته بعد. آنها فکر آن را خنده دار و طرفه با من نامزدم. که خوب است! اما من هنوز هم نمی توانم آن را در شخص دیگری را به دوش, حتی اگر من احساس راحت انجام آن را در خانه. بنابراین: آیا آن را خوب به سکس با فرد دیگری دوش? من نمی دانم که چرا من فکر می کنم این اطلاعات مهم, اما آن را احساس می کند مانند آن: اگر شما در نگاه ما و تا به حال به حدس زدن که یکی از ما را لخت کون پتی, فتیش دوش شما خواهد بلافاصله حدس می زنم من. ما این را می دانیم زیرا در غیر رسمی, دوست, نظرسنجی, من مشخص 100 درصد از زمان.

—حمام و یا توالت ؟

آن ممکن است بدترین عادت در جهاناما ادرار نیست دقیقا “استریل” و برخی وجود دارد (اما واقعی) خطرات به ویژه هنگامی که آن را به اشتراک گذاشته است. و من امیدوارم که شما احساس نمی مانند شما را به نگه داشتن canvassing دوستان خود را در مورد اینکه آیا آنها شاش در حمام و یا فکر می کنم شما نگاه مثل شما خواهد بود. اگر شما پیدا کردن آن را در حال حرکت از “funny ha-ha” به “خوب بچه ها متوقف خنده در من” شما لازم نیست برای نگه داشتن مکالمه, دعوت ورودی بیشتر از دیگران و یا عذر خواهی برای پیدا کردن این عمل کمی ناگوار.

در حال حاضر برای من حکم رسمی: آن است که بیشتر مودبانه نه به سکس با فرد دیگری دوش از آن است که به سکس با فرد دیگری ، که یک پتو محکومیت هر کسی که تا کنون آن را انجام داده به صورت احتمالی به خاطر یا به دلیل عدم وجود گزینه—به سادگی که سابق است که به وضوح مودب تر از دومی است. مگر اینکه شما مرتب کردن بر اساس دوستی با میزبان خود که در آن آنها به طور منظم می گویند چیزهایی مانند “با سلام در صورت تمایل به ادرار در حمام من” که در آن مورد با خدا.

کمک! من دیزنی-وسواس و مادر در حال تلاش برای ربودن عروسی من.

دنی M. Lavery پیوست توسط کریستینا تاکر در قسمت این هفته از عزیز احتیاط پادکست.

اشتراک عزیز احتیاط پادکست در اپل پادکست, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

عزیز احتیاط

بهترین دوست من و من بازی تبلتب بازی با یک زن و شوهر “اد” و “Roe” هر هفته. این yearslong سنت شده است یک نعمت غیر مترقبه به خصوص در طول همه گیر به عنوان یکی از تنها “عادی” فعالیت های ما بوده است قادر به حفظ. اد و رو شده اند با هم برای 10 سال اما آنها فقط شکست تا از آبی است. این بازی تنها می توان با چهار نفر. من خودخواهانه عصبانی آنها را شکست و از بین برد بازی ما سنت است. من می دانم که من زیاده به دلیل همه گیر اضطراب, اما من می توانم آن را کمک نمی کند. من می خواهم به آنها را دعوت به بازی بعدی شب. بهترین دوست من می گوید که یک ایده وحشتناک. چگونه می توانم رسیدگی به این ظرافت در حالی که هنوز هم حفظ ظاهر و سنت معمول ما بازی خدمه ؟

—بازی-شب فروپاشی

آن را همیشه خوب به صداقت با خود را هنگامی که شما می دانید شما زیاده یا جابجایی یک اضطراب برای دیگری. که یک جامد شروع! این درست است که شما نمی تصمیم به احساس سرخوردگی و پرتاب خارج از ضربت سخت زدن هنگامی که شما با شنیدم در مورد این فروپاشی و آن را OK به بخش خصوصی سوگواری از دست دادن گرامی سنت است. اما لطفا همین حالا دعوت هر دو از آنها را برای بازی بعدی خود را در شب—اگر نه به خاطر آن حساس پس از آن به دلیل آن را محدود به شکست است. آن را بسیار بعید است که اد و رو خواهد گفت: “مطمئن برای تلفن های موبایل بزرگ من آماده هستم به دوستان دوباره” یک هفته پس از پایان 10 سال ارتباط است. اعتراف به خودتان است که شما نمی خواهید برای گرفتن دقیقا آنچه شما می خواهید بدون توجه به چگونه شما احساس می کنید نا امید و مهم نیست که چقدر با دقت شما سعی می کنید برای مدیریت آن است و در اولین گام نسبت به پذیرش و صلح است.

پس از “حفظ ظاهر” خود معمول بازی خدمه غیر واقعی است یک هدف دست یافتنی تر خواهد بود برای پیدا کردن امن و پایدار راه برای بازی و ارتباط با دوستان در طول یک بیماری همه گیر. در کوتاه مدت شما می توانید نگاه برای برخی از دو فرد بازی است که شما و بهترین دوست شما می توانید با هم بازی. در دراز مدت شما می توانید از دوستان دیگر اگر آنها علاقه مند در گرفتن هم برای چهار نفر شب بازی جستجو برای یک گروه meetup, و یا پیدا کردن بازی بازی آنلاین. اما آن را غیر منطقی به درخواست هر دو اد یا کوچک خود را اولویت بندی کنید شب بازی در حال حاضر شما فقط باید در تماس با آنها را اگر شما قادر به ارائه یک گوش گوش دادن.

عزیز احتیاط

دوست پسر من و من شده اند با هم برای 20 سال است. ما بهترین دوستان است و من خوشحال خواهد بود به صرف بقیه زندگی من با او. در حالی که ما قدمت من رو به من سوء استفاده جنسی تاریخ است. که سوء استفاده در دوران کودکی و دیگر حوادث منجر به اقدام به خودکشی سه سال پیش و من نقل مکان کرد با او. لگدزن است که برای این سه سال گذشته ما تا به حال هیچ رابطه جنسی. من متوجه شدم که من آن را دوست ندارم. من همیشه نیاز به الکل یا مواد مخدر یا برش به انجام آن است.

ما هنوز مهربان اما ما عدم صمیمیت جنسی او لطمه می زند. او نتواند آن را تا حد زیادی. من خواسته های خود را به عنوان طبیعی و در عین حال من علاقه مند به خودم مجبور به داشتن رابطه جنسی دیگر. من تا به حال درمان است و تغییر نکرده چگونه احساس می کنم. چگونه ما را مراقبت از نیازهای خود و خواسته در حالی که احترام من ؟

—Sexless در سیاتل

شما ببینید خواسته های خود را به عنوان “طبیعی” است که همه به خوبی و درست است اما لطفا درمان خواسته های خود را در راه همان است. یا نیست یا وضعیت. وقتی که می آید به رابطه جنسی و خواسته های خود را بلافاصله سازگار هست یا نه یکی کمتر و طبیعی نسبت به دیگر نه نشانی از آن معنی سازش غیر ممکن است. من امیدوارم که شما می توانید به دیدن احساسات خود را به عنوان چیزی نه صرفا منفی یا اجتنابی اما به عنوان یک فعال تعهد خود را به استقلال, بهداشت, ایمنی و شکوفایی.

وقتی که می آید به دوست پسر خود را با نیازها و خواسته های آن را واقعا فقط یک سوال و درخواست آنچه که او می خواهد. او علاقه مند به داشتن رابطه جنسی با افراد دیگر ؟ اگر چنین است که او علاقه مند به انجام این کار اغلب ؟ گاهی اوقات? آیا او می خواهم به تاریخ مردم ممکن است او خواب است یا او بیشتر علاقه مند به hooking up? آنچه در مرزهای مشترک و اهداف ممکن است شما دو توافق در چنین ترتیب? نشانی از او پیدا کردن ایده از خواب با افراد دیگر ناراحت یا uninviting و اگر پس چگونه او احساس می کنید در مورد چشم انداز بلند مدت—احتمالا مادام العمر—رابطه جنسی بدون صمیمیت? وجود دارد هیچ پاسخ اشتباه در اینجا اگر چه برخی از پاسخ های ممکن است دردناک یا دشوار است, به ویژه برای اولین بار در. اگر او نمی تواند قیافه ایده ماندن با هم بدون رابطه جنسی, پس از آن بهترین حرکت ممکن است به شکستن و امید برای دوستی بیشتر پایین خط. اگر او می تواند آن را تشویق و سپس زوج مشاوره و فرانک بحث و گفتگو در مورد امکان باز کردن چیزهایی که کمک خواهد کرد که ذخیره کردن یک پایه محکم برای تغییر نظر خود را در رابطه است. من آرزو می کنم شما هر دو بهترین نتیجه هر چه که ممکن است.

گرفتن در این هفته Prudie.

مشاوره بیش از چگونه به آن را انجام دهد

روز دیگر من نر جدید هم اتاقی در سمت چپ یک جفت از لباس زیر خود را در کف حمام. من هم یک پسر است. من هیچ نظری ندارم که چرا من این کار را, اما من آنها را برداشت و بوی آنها. پس من ببرید به بوی. پس از آن من احساس وحشت با خودم و فکر چه جهنم من فکر بود. چقدر بد از یک تخلف بود ؟ من احساس می کنم مانند یک خزش—بلکه مدام در فکر آن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>