کمک! رئیس من به طور تصادفی به اشتراک گذاشته شده خود X-Rated مکالمه بیش از یک زوم نشست.


A woman wears a shocked expression and covers her ears while looking at a laptop. Glasses are seen on the table next to the computer.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های Deagreez/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

تخته سنگ در حال حاضر درخواست کسانی که به خواندن بیشتر برای حمایت از ما روزنامه نگاری به طور مستقیم با اشتراک به تخته سنگ به علاوه. بیشتر بدانید.

دنی آنلاین هفتگی به چت زنده با خوانندگان. در اینجا یک ویرایش متن این هفته chat.

Q. من به طور تصادفی شنید من رئیس اتاق خواب بحث: من در یک زوم تماس با رئیس و دو نفر دیگر از همکاران در هفته گذشته. زمانی که رئیس من فکر کردم که او خاموش او شروع بسیار صمیمی X-rated مکالمه با دوست دختر خود را با استفاده از صدا-به-متن را بر روی تلفن خود را. آن را به مدت تقریبا یک دقیقه قبل از او متوجه شد که در واقع نه در قطع. او به نظر می رسید میگردند اما همه ما وانمود ما تا به حال چیزی شنیده و فقط در ادامه با نشست. سپس روز بعد او فرستاده هر سه ما با یک الگوی رفتاری است که نامناسب است. او به وضوح در تلاش برای خنثی کردن تنش, اما آن را فقط ramped آن را! سپس بعد از این همه, او شروع به یک Gchat عذرخواهی کرد. در حال حاضر آن را فقط سختی بی دست و پا. من می خواهم فقط فراموش نکنید که هر چیزی که تا کنون اتفاق افتاده است, اما زمانی که او به طور مداوم به ارمغان می آورد آن را من نمی تواند حرکت می کند. آخرین چیزی که من می خواهم انجام دهید این است که گفتگو در این مورد با رئیس من اما این است که به دنبال بیشتر و بیشتر لازم است. باید چه کار کنم ؟

یک: که کابوس است! و به عنوان شرم آور به عنوان اصلی حادثه شده اند باید آن را برای تلفن های موبایل 10 برابر بدتر به تلاش برای دریافت از طریق روز کاری میخواستم بدونم زمانی که رئیس خود را در حال رفتن به آن را دوباره و در چه قالب و اینکه آیا او به شوخی یا سه برابر تا عذر خواهی او در حال حاضر ساخته شده است.

پس او در حال حاضر نمایش داده می شود تکرار بد قضاوت در مورد این موضوع من فکر می کنم حرکت بعدی خود را باید به صحبت می کنند به HR اگر شرکت شما به اندازه کافی بزرگ به بخش منابع انسانی یا به آن را با رئیس خود را اگر شما نمی. شما باید مقدار زیادی از نوشته شواهدی وجود دارد که او را به ارمغان آورد و این تا چندین بار در زمانی که بقیه از شما سعی کرده اند به سادگی در مورد آن را فراموش و حرکت می کند و این شرکت باید منافع مقرره در گرفتن او را برای جلوگیری از آن زمینه را برای یک آینده مورد آزار و اذیت جنسی. به این منظور شما همچنین ممکن است بخواهید به صحبت با یک وکیل در مورد گزینه های خود را اگر با رفتن بر سر رئیس خود دریافت نمی کند نتایج و یا اگر شما از ترس اقدامات تلافی جویانه. اما من فکر می کنم بهتر است شامل منابع انسانی یا مدیریت بالا در این نقطه—شما سزاوار نهادی و حمایت او نیاز واقعی هدایت و عواقب پس از قرار دادن کارکنان خود را در این گامه موقعیت های ناراحت کننده دوباره و دوباره.

چگونه به دریافت مشاوره از Prudie:

ارسال پرسش برای انتشار به prudence@slate.com. (سوالات ممکن است ویرایش شود.)

عضویت در چت زنده در روزهای دوشنبه ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول بحث.

تماس صوتی از عزیز احتیاط پادکست در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

Q. من نمی خواهم به یک کارن اما … : من زندگی می کنند در یک شهر روستایی است که اکثریت سفید و کاملا محافظه کار (به جز برای اعضای هیات علمی و کارکنان در دانشگاه محلی است که شامل من). این شهر اخیرا به تصویب یک ماسک پس از دستور فرماندار ما حاضر به. من مراقبت عمیقا در مورد نژادی عدالت و بنابراین من می خواهم به طور کلی هرگز با پلیس تماس بگیرید کسی … اما این احساس های مختلف پس از پوشیدن یک ماسک به خطر می اندازد مردم است. آن است که یک کارن حرکت به تماس با پلیس در کسی که نه مطابق با دستور? روشن, من هنوز هم نمی خواهد با پلیس تماس بگیرید اگر فرد نقض حکم شد سیاه به دلیل افزایش خطر خشونت های پلیس (اما همه شکایت در مورد ماسک-پوشیدن آمده است از اعضای جامعه).

یک: سوال مهم تر این است: “آیا تماس با پلیس از کسی تبعیت نمی کنند با یک ماسک دستور هر کسی را امن تر?” زندانی جمعیت های در معرض خطر بیشتری و کمتری گزینه برای درمان و مدیریت ریسک از غیر زندانی جمعیت انجام دهد. من فکر می کنم پاسخ به این سوال نسبتا ساده “نه”. این بدان معنا نیست که آن را امن برای مردم به پوشیدن ماسک در مکان عمومی,, اما آن را ایجاد محدود سودمند از پاسخ.

سوال بعدی ممکن است چیزی شبیه به: “چه آن را مانند نگاه برای من به عنوان یک فرد و برای ما به عنوان یک جامعه به آدرس خطر واقعی و خطر افتادن بدون تماس با پلیس؟” چگونه ممکن است شما با استفاده از موقعیت خود را در دانشگاه به ارائه اطلاعات و PPE به طور کلی ، که برخی از مهمترین خطر از اعضای جامعه خود را و چگونه شما می توانید آنها را کمک کند ؟ شما می توانید حمل یدکی ماسک با شما زمانی که شما در مکان و ارائه آنها را به افرادی که ممکن است به آنها نیاز دارید و سپس آمد تا با یک استراتژی برای حرکت و تمرکز انرژی خود را در جای دیگر اگر کسی حاضر? چه هستند برخی از سازمان ها و یا گروه های که در حال توسعه استراتژی های مشابه شما را تحسین و چگونه شما می توانید یادگیری از/تماس با آنها ؟ وجود دارد تعدادی از راه هایی برای حمایت از ماسک-با پوشیدن این نیست که صرفا تمرکز بر روی سمج ترین نقاط دورافتاده و من فکر می کنم بهترین استفاده را از وقت و انرژی خود را در حال حاضر را انتخاب کنید جنگ که در آن شما فکر می کنم شما می توانید انجام بسیاری از خوب است.

Q. آخرین باقی مانده از روابط خانوادگی: من قطع شد از خانواده من نزدیک به 30 سال پیش به خاطر من رد کلیسا من در. آن را آسان نبوده است اما من بیشتر به آمدن به شرایط با آن است. ما هرگز خواهد بود ، (من هرگز به بازگشت به آن بنیادگرای روز قیامت-نبوت, misogynistic کنترل گروه.) آنها می دانند که این, من این را می دانند.

چند سال پشت من ساخته شده یک تعهد به سعی کنید به بزرگتر فرد و در حالی که من قادر به rekindle ظاهر یک رابطه با یک خواهر و برادر که به صورت پراکنده می رسد اما من فقط … خسته از آن است. من احساس می کنم مجبور به انجام عاطفی بسیار بلند. من بیش از بدست قوز بودن دچار آسیب های روانی بر فرد تعاملات اما در حال حاضر من حتی نمی خواهم به زحمت در پاسخ به این گاه به گاه متن. چرا من باید زحمت ؟ من مقدار زیادی از خانواده از طرف پدر من است که من متصل به طوری که من فاقد تمام روابط خانوادگی—فقط مردم من و به اشتراک گذاری خاطرات دوران کودکی ، کنار گذاشتن ایدئولوژیک تفاوت گذشته و درد احساس می کنم مثل من به پایان رسید. اما این احساس عجیب و غریب که در پایان ملالت را تا پایان در حال نهایی میخ را در تابوت.

آنها نیازی به من و من همه از من حمایت عاطفی از دیگران—است که خوب به اندازه کافی دلیل و فقط به روح ؟ زیرا این چیزی است که من می خواهم انجام دهید. من در حال حاضر قلب به قلب و گریان درگیری. من آماده به حرکت می کند. من نمی خواهد اعلام کند احساسات من, من فقط می خواهم محو—دوباره. این است که وحشتناک ؟

یک: ممکن است صدمه دیده خود, خانواده, احساسات, اما آن را صدا نمی مانند اجتناب از احساسات صدمه دیده است که هدف اصلی خود را در اینجا. (گاهی اوقات احساسات صدمه دیده یک شر لازم است; گاهی اوقات آنها حتی می تواند منجر به معنی انعکاس و تغییر دهید.) اگر شما در حال آماده به قبول آن به عنوان یک محصول جانبی لازم از سایه اندازی و سپس شما ممکن است آماده برای برش نهایی که کراوات. شما همچنین می توانید بررسی امکان گفتن چیزی—نه لزوما داشتن یک قلب به قلب اما یک توضیح مختصر در مورد اینکه چرا حفظ این ارتباط ثابت شده است بیش از حد دشوار است برای شما قبل از قطع تماس بگیرید. شما لازم نیست که در, البته, اما ممکن است احساس مانند یک بیت از امداد رسانی به می دانم که خود را خواهر و برادر می داند که آنچه شما انجام می دهند حتی اگر آن را تنها از یک مختصر متن. آن را کاملا قابل درک است که چرا شما احساس نمی کنید تا به طور منظم “با سلام چطور پیش می ره ؟” گفتگو با کسی که هنوز در تماس با خود را کنترل, مذهبی سوء استفاده خانواده از مبدا. شما در توضیح دلایل خود برای کشیدن دور بیش از یک بار و ملاقات با انکار و ترحم و خصومت—شما لازم نیست به آن را دوباره انجام دهید اگر شما می خواهید این است که به سادگی برای پایان دادن به رابطه.

Q. پر سر و صدا پسر: دوست پسر من کاملا فرد فوق العاده—در اینجا می آید اما—اما من در تلاش هستم با این واقعیت است که او می سازد piglike برای تلفن های موبایل زمانی که او می خورد. این باعث شده است که من به تجدید نظر در چگونگی و زمانی که ما صرف زمان با هم—عمدتا اجتناب از هر چیزی در اطراف وعده های غذایی. سوال من این است: چگونه می توانم مسئولیت رسیدگی به این ؟ من او را بسیار دوست دارم.

A: نه با تلاش برای جلوگیری از وعده های غذایی خود را با او فکر می کنم. آن را سرگرم کننده هرگز به تامل گفتن کسی که شما در مورد مراقبت که آنها را ناخوشایند و یا خارج از قرار دادن عادت اما احتمالا شما می خواهم می خواهم به می دانم که اگر شما تا به حال به طور مشابه یک عادت آزار دهنده است که شما تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است. خوردن noisily بسیار قابل عادت برخی از کیفیت ذاتی او احتمالا نمی توانید تغییر دهید. او می تواند شروع به غذا خوردن آهسته تر و نگه داشتن دهان خود را بسته که او chews—اما او را به می دانم که این یک مشکل برای اولین بار. فقط چیزی می گویند! آیا منتظر نیست تا زمانی که او را در وسط آن را انجام می دهند چرا که آن را یک کمی شرم آور به چنین مکالمه آن را به عنوان اتفاق می افتد. مودب و لازم نیست بیش از حد او: “ممکن است شما متوجه این, اما شما باید عادت جویدن با صدای بلند و ایجاد سر و صدا زمانی که شما غذا خوردن و که خیلی منحرف است.” اگر شما می خواهید برای اطمینان بخشیدن به او را قبل یا بعد از آن, شما می توانید, اما شما لازم نیست که برای پرسیدن عذرخواهی او را به جویدن بیشتر بی سر و صدا. فقط چیزی می گویند و نمی overthink آن است.

س: شوهر من را فراموش کرده تولد من: من ازدواج کرده و به شوهر من برای 13 سال است. ما شده ایم با هم در مجموع از 22 سال و پنج بچه ها. در آن زمان او انجام نشده زیادی برای من در تولد, روز مادر, یا, سالگرد, هر چند که من همیشه انجام کاری خاص برای او در چنین موارد است. ما گاهی اوقات از رفتن به شام به جشن می گیرند اما هیچ چیز بزرگ و عجیب. این روز او به من یک کارت. برای من اخیر تولد او هیچ چیز نیست. کار خود را حرکت ما و من تا به حال به ترک من آخرین کار به حرکت می کند برای او. من شده اند با مبارزه با افسردگی از بودن قادر به پیدا کردن کار. بنابراین در حال حاضر من صدمه دیده است. من احساس می کنم ن و دوستش. او می گوید: من ضربه زننده اما من می گرفته اند هر چیزی. در حال حاضر ما در حال جدا چرا که او حتی نمی خواهد عذرخواهی می کنیم. آیا این راست حرکت می کند ؟

یک: من نمی توانم به شما قول می دهم که این حرکت راست (و یا حتی که وجود دارد تنها یک حرکت مناسب در دسترس شما) اما قطعا آن را مانند تلفن های موبایل وجود دارد بیش از فقط چند تولدها در خطر است. آیا او یک عادت شما احساس قدردانی بقیه سال و یا عدم رعایت تعطیلات نشان دهنده بزرگتر الگوی جایی که او به شما طول می کشد برای اعطا و رد احساسات خود را? آیا او می دانم که شما می خواهم مبارزه با افسردگی در این دوره از بیکاری ؟ او اغلب عذرخواهی می کنیم زمانی که او فکر می کند او شده است در اشتباه است و یا نشانی از او تظاهر به طور کلی هیچ چیز اتفاق افتاده پس از یک مباحثه است ؟ این دوره از جدایی ساخته شده است شما بیشتر احساس تنهایی ؟ آن را به شما یاد آوری همه چیز شما در مورد او — و یا آن را برجسته یک sidedness رابطه شما? از همه مهمتر: چه چیزی شما نیاز به از شوهر خود را در سفارش خود را به ازدواج دیگری را امتحان کنید و آیا شما فکر می کنم او مایل به آن را به شما بدهد?

Q. دوقلو نه نگهبان: من دوقلو, خواهر, ازدواج بسیار جوان است و سه بچه. من خواستار یک حرفه ای است که شامل ساعت های طولانی و تن از مسافرت. گیاهان بیش از حد مشکل برای من. من هم یک بیمار یا مادری فرد حتی اگر من عشق من برادرزاده. به تازگی خواهر من و شوهرش به من نزدیک بودن پسر خود را’ سرپرست قانونی اگر هر چیزی اتفاق افتاده است به آنها. من هیچ نظری ندارم چرا که هر دو زمانی که پدر و مادر ما زنده هستند و ما برادر بزرگتر است ازدواج کرد. برادر من در چند خواهر و برادر که با هم ازدواج با کودکان و نوجوانان. من به آنها گفتم من flattered, اما من فکر نمی کنم من حق نامزد شده است. من دوقلو عصبانی شدم با من و در زمان امتناع من به عنوان یک شخصی رد از بچه های خود را. من باید “نه آنها را به اندازه کافی.” من عذرخواهی کرد و توضیح داد: من دلیل: من را مجبور به ترک حرفه من به مراقبت از پسر و این امر می تواند یک ظرف غذا بزرگ است. خواهر من فقط hissed در من “شما قرار بود به من دوقلو!”

او نیست صحبت کردن به من در حال حاضر. خانواده من احساس من دیده اند باید این آینده—خواهر من می خواستم به “افتخار” من و من باید فقط آن را پذیرفته پس از آن به احتمال زیاد نمی خواهد اتفاق می افتد. این آزار دهنده است. من احساس می کنم مثل من برای اینکه منطقی در مورد یک مسئولیت قانونی. من در واقع به فکر و مراقبت به احتمال من برادرزاده یتیم بودن. من چیکار کنم اینجا ؟ I love my sister, اما در حال دوقلوی او یک واقعیت است نه یک دلیل منطقی برای اینکه یک نگهبان خوب! طولانی ترین من صرف در آمریکا ماه سال گذشته دوره نقاهت بعد از عمل جراحی.

یک: گمان می کنم این امکان وجود دارد که گفت: “این امر می تواند یک ظرف غذا بزرگ” ممکن است فعال خواهر خود را protectiveness در اطراف او بچه ها, اما این واقعا یک لوازم آرایشی و بهداشتی موضوع—شما را به دقت در نظر گرفته شود که آیا شما می خواهم بهترین نامزد برای اولین بار در خواهر خود را از فرزندان در صورت بعید است از او (و) مرگ و تصمیم گرفت که جواب نه بود. گفت: “مطمئن” به چیزی فقط به خاطر اینکه شما فکر می کنم آن را احتمالا نمی خواهد اتفاق می افتد این است که یک دستور العمل برای مشکل نمی توانم موافقت خود را با اقوام دیگر است که شما باید به توافق رسیدند فقط به او را خوشحال. شاید بعد از او تا به حال چند هفته بیشتر برای خنک کردن شما دوباره می توانید سعی کنید با چیزی شبیه به این: “من امیدوارم که شما می دانید که من چقدر دوست دارم من و برادرزاده چون من آنها را دوست دارم. من شما را دوست دارم بیش از حد. اگر چیزی برای شما اتفاق افتاده است و خود من خواهد بود برای آنها وجود دارد. من گفتم نه برای اینکه اولین گزینه خود را به عنوان یک نگهبان ممکن است به دلیل به عنوان یک فرد مجرد است که سفر اغلب من نمی توانستم پیشنهاد بچه ها همان ثبات و حمایت مالی است که ما پدر و مادر و خواهر و برادر و در قوانین می تواند. اما من می خواهم همه چیز را من می توانم برای آنها است.”

پرسش: شوهرم زن بهترین دوست او قبلا با: من به شوهرم هشدار داد قبل از اینکه ما رو هم سال پیش که من راحت نیست با هر شریک زندگی من داشتن یک دوست که او را در خواب با. او گفت OK. ما سعی داشتن یک رابطه باز و او تصمیم گرفت به خواب با بهترین دوست خود را که او به من گفت او قبلا یک چیزی که برای. آن را تمام شده است به نام خاموش چون من راحت نیست با هر یک از آن. او خوب با آن است اما در حال حاضر او نمی خواهد ترک صحبت کردن به او با وجود من گفتن او را که من ناراحت کننده با دوستی خود را و است که ما تا به حال این گفتگو قبل از اینکه ما رو با هم. او خود را قطع دوستی بازگشت برخی از, اما من هنوز هم نمی راحت با آن است. من عمیقا صدمه دیده است و او فقط برس آن را خاموش و باعث می شود من احساس احساسات من در آن اهمیت دارد. و او گفت که اگر او را انتخاب کنید او را برای رفتن به او را انتخاب کنید; ما تا به حال برخی از مشکلات به تازگی به طور عمده مربوط به همه از این. باید چه کار کنم ؟ چگونه باید من رسیدگی به این ؟ من فقط زیاده یا من درست به احساس درد و ناراحتی ،

یک: من مطمئن هستم که چگونه آن را می تواند زیاده اگر شما احساس صدمه دیده است هنگامی که شوهر خود را می گوید unprompted “من همیشه به حال یک چیزی که برای من بهترین دوست و در حال حاضر که ما در خواب هم من آماده برای انتخاب او بر شما.” که مضر! شما وارد این رابطه بسیار روشن مرزی شخصی در مورد دوستی و رابطه جنسی; مرز که در حال حاضر نقض شده است و شوهر خود را در نظر دارد به ادامه بی توجهی به این دلیل از بهترین دوست خود. چه معنی آن را به شما را به ماندن در یک ازدواج که در آن شوهر خود را روشن ساخته است که شما را اولین اولویت است ؟ آیا به نظر شما معنی دار امکان سازش یا شما ببینید اساسی ناسازگاری?

شما می توانید این حال شما می خواهم. شما موظف به ترک همسر خود را اگر شما نمی خواهید به. درخواست یک شریک هرگز حتی به صحبت کردن با هر کسی که آنها همیشه خواب با یک دختر بسیار قد بلند و ممکن است ارزش صرف برخی از زمان خود بپرسید که آیا آن را سخت و سریع حکومت شما می خواهید برای ارتکاب به در آینده روابط است. اما آن را نیز بسیار سفارش بلند برای گفتن به همسر خود “نه تنها من حفظ یک دوستی نزدیک با معشوق سابق و مداوم له من قصد دارم در انتخاب او بر شما اگر آن را تا کنون به آن می آید—در حال حاضر چه باید ما را برای شام امشب؟” با این حال شما تصمیم به رسیدگی این که آیا شما به دنبال ارتباط جنسی, مشاوره و یا درمان فردی که آیا شما می خواهید یک محاکمه جدایی و یا هر چیز دیگری شما باید احساسات خود را به طور جدی به جای تلاش برای متقاعد کردن شوهر خود را به آنها را به طور جدی هنگامی که او تمایلی به انجام این کار.

Q. نه تا بچه دوستانه تعطیلات: ما فقط به پایان رسید در یک تعطیلات خانواده با شوهر و خانواده بزرگ است. ما سعی می کنیم به هم هر دو تا سه سال برای تعطیلات است. ما زندگی می کنند در خارج از کشور و نمی تواند به دیدن آنها را در خارج از فصل تعطیلات در هر سال پس از این تعطیلات یک معامله بزرگ است. من در قوانین نیست خود را بزرگ خانواده در تعطیلات تا زمانی که شوهر من در کالج بنابراین پدر من در قانون دارای یک سطل لیست از مکان او همیشه از رفتن. در پایان این تعطیلات پدر من در قانون اعلام کرد بعد از تعطیلات خانواده دو و چهار سال از در حال حاضر: شیکاگو و هاوایی. او این تصمیم بدون مشورت با دیگر اعضای خانواده.

سه نفر از ما را کودکان و نوجوانان و در دو سال وجود خواهد داشت سه 2 ساله در این گروه از جمله خود من ، من و شوهرم صحبت بیش از حد و بخش خصوصی در مورد چگونه ضعیف فکر از طریق این تعطیلات صدا با بسیاری از کودکان نوپا (و شاید بیشتر بچه ها؟) در خانواده—نه به ذکر است گران قیمت! ما سعی خواهد کرد به نگه داشتن ذهن باز در مورد رفتن و در دو سال از هم اکنون بسیاری می توانید تغییر دهید اما چگونه می توانید به ما بگویید که پدر من در قانون که تعطیلات قصد دارد او همیشه می خواستم برای خانواده در صدا وحشتناک با بچه ها ؟ من احساس می کنم هر دو از این تعطیلات شگفت انگیز خواهد بود و بدون بچه ها. بزرگسالان تنها هاوایی تعطیلات ؟ من ثبت نام! اما من نمی خواهم به پرداخت برای بچه من برای رفتن بر روی یک گران هاوایی یا بزرگ-تعطیلات شهر او نمی خواهد به یاد داشته باشید. به علاوه ما ممکن است بیشتر کودکان و نوجوانان به زودی پس از تلاش برای حقه بازی یک نوزاد و کودک نو پا برای تلفن های موبایل مانند یک nonvacation به من. شوهر من مایل به سعی کنید به صحبت کردن با پدر خود را, اما ما چه می گویند ؟

A: عمدتا فقط آنچه شما به من گفت: که شما در عاشق بودن قادر به سفر با هم است که شما را در درک اهمیت این تعطیلات و این که شما ممکن است قادر به پیوستن به خانواده در هاوایی با توجه به هزینه سفر و مراقبت از کودک به صورت چندگانه کودکان نو پا. این بدان معنی نیست که شما نمی عشق شوهر خود را خانواده و یا که شما لازم نیست مقدار زمان شما صرف با هم. این فقط بدان معنی است که شما نمی ممکن است قادر به پرداخت هزینه بعد از تعطیلات بزرگ. آن را به عنوان اگر شما در حال ارائه اخبار از ترمینال تشخیص; شما فقط می تواند توضیح واضحات. شوهر خود را ندارد به گفتن “خودخواه و احمق به شما حتی در نظر گرفته ایده سفر به هاوایی و ما نمی ایستادگی برای آن است.” او فقط می توانید می گویند شما نمی ممکن است قادر به رفتن! اگر این بار می آید (و اگر چنین سفر است و حتی ممکن است) و شما نمی توانیم آن را فقط رفتن نیست. به آنها بگویید شما امیدوارم که آنها هم بزرگ است و شما نمی توانید صبر کنید برای دیدن آنها را زمانی که آنها به عقب بر گردیم.

پرسش: Re: من به طور تصادفی شنید من رئیس اتاق خواب بحث: آیا رفتن به HR! مرد خجالت زده و دست زدن به او خجالت هست. اگر منابع انسانی را شروع تحقیقات و آن را تبدیل به یک معامله بسیار بزرگ. فقط گفتن پسر شما ترجیح می دهم به تظاهر آن را هرگز اتفاق افتاده است و در مورد زندگی خود را.

یک: من و بعد فورا رفت واز چند نامه به همان اثر, بنابراین من فکر می کنم آن را به ارزش در حال اجرا آنها را در اینجا حتی اگر من کاملا متقاعد شده. برای شروع, آن را در حال حاضر یک “معامله بزرگ” اگر رئیس خود را برای تماس با شما در سراسر سیستم عامل های مختلف و در طول ساعات کار به خاطر صحبت کردن در مورد آن است. و این مسئولیت خود را به عنوان نویسنده نامه رئیس به مطمئن شوید که او باقی می ماند منطقی و حرفه ای با کارکنان خود را, حتی اگر او خجالت می کشم. اما اگر نویسنده نامه معمولا یک رابطه خوب و فکر می کند وجود دارد به دلیل امیدواریم او به شما بد گویی کردن از آن را اگر آنها می گویند “من می دانم که این یک اشتباه بود اما من می خواهم و نه ما فقط حرکت و جلوگیری از صحبت کردن در مورد آن را از شنیدن دیگر عذرخواهی و یا شوخی مرجع” است که ممکن است بهترین حرکت بعدی.

پرسش: Re: من به طور تصادفی شنید من رئیس اتاق خواب بحث: نامه نویسنده و رئیس یک زندگی جنسی: shocker! خوب برای او و بیش از آن را دریافت! گفتن نویسنده برای رفتن به منابع انسانی به نظر می رسد مانند یک واکنش افراطی در اینجا. پس از رئیس باز عذرخواهی چت برای مردمی که به نظر می رسد مانند یک فرصت عالی برای گفتن به طور مستقیم به او که با تشکر از نویسنده نامه نمی خواهند به بحث در مورد آن را ندارد و در حرکت. به وضوح آنچه اتفاق افتاده است در ابتدا غیر عمدی بود و یک حادثه رئیس میگردند شد و در تلاش است برای مقابله با. در این بیماری همه گیر بار شغل خوب می تواند دشوار است و رفتن به HR و یا رئیس خود را می تواند به خطر اندازد ، من کاملا می گویند رفتن به HR اگر او بودند بارها و بارها نامناسب بودن اما از آن صدا مانند او نبود تلاش و واضح است خجالت. اگر کسی یک مسئله با چیزی که او انجام داده و یا گفته یک مکالمه مستقیم با او در مورد این که اول چیزی که حق انجام دهد و اگر او نمی کند, تغییر رفتار و یا retaliates و سپس رفتن به رئیس خود را و یا سرپرست. اما لطفا برخی از گریس است که او یک فرد درست مثل هر کس دیگری است که تنظیم به ثابت تماس های تصویری و جدید طبیعی است.

یک: این مشکل کاملا بدیهی است که رئیس یک زندگی جنسی اما که او ساخته شده خود را به کارکنان ناراحت کننده با آوردن آن را در موارد متعدد و گاهی سر و گاهی به شوخی. قرار می دهد که کارکنان خود را در یک موقعیت ناراحت کننده. اما من به اندازه کافی حرف گفت: برای نگه داشتن در HR تا زمانی که نویسنده نامه سعی شده است که فقط گفتن او را که آنها می خواهند به حرکت می کند که من آماده برای تجدید نظر و جواب من و می گویند که درخواست مستقیم است که نویسنده نامه را گزینه اول است. درست است که تنظیم برای تماس های ویدئویی و کار از خانه است بسیار شدید و تغییر است که آن را سختتر به تمایز بین عمومی و خصوصی زمانی که شما خاموش در یک کنفرانس تلفنی در اتاق نشیمن خود را در مقابل نشستن در یک اتاق کنفرانس در دفتر خود. اما من فکر می کنم آن را از مسئولیت پس از تحقق او ساخته شده است یک اشتباه به پاسخ بهتر از او: او باید ساخته شده در اکثر تک صادقانه عذرخواهی و سپس متعهد به انجام آن را دوباره و کارکنان خود را به حمایت از تلاش برای تطهیر کردن خود خجالت با یادآوری آنها را از آنچه اتفاق افتاده است.

پرسش: Re: من به طور تصادفی شنید من رئیس اتاق خواب بحث: آیا به HR. این می تواند شروع یک کهکشان مارپیچی از چیزهایی است که می تواند و باید اجتناب شود. پسر گیر کرده است در خجالت مارپیچی. به او بگویید: “من درک می کنم شما خجالت کشیدم. بیایید همیشه این بحث دوباره و سعی کنید به آن را فراموش کرده ام.” من فکر می کنم او خواهد شد. هیچ حس در ساخت این به یک چیز. برخی از دلسوزی برای مرد فقیر—این است که احتمالا شرم آور ترین چیزی که تا کنون اتفاق افتاده است به او.

یک: من فکر می کنم من متقاعد شده است که گفت: چیزی به طور مستقیم بهتر است اولین گزینه در حال حاضر است. در حالی که من هنوز هم فکر می کنم او باید بررسی خود خجالت مارپیچی زودتر من فکر می کنم او به احتمال زیاد به خوبی پاسخ به “لطفا فقط جلوگیری از صحبت کردن در مورد آن.” نامه نویسنده همیشه می توانید به HR بعد اگر او همچنان به فشار این مسئله اگر چه من هنوز هم فکر نمی کنم او باید خود را کارکنان در موقعیت داشتن به این تماس برای او. و در حالی که من ممکن است دلسوزی برای او به عنوان یک فرد, من نمی خواهم برای تشویق کارکنان به احساس مسئولیت برای رئیس خود خجالت یا چون آنها بستگی دارد او را برای ادامه کار و اشتغال و این فقط فشار بیش از حد برای کسی که با کمتر حرفه ای قدرت به مسئولیت خود رئیس احساسات و راحتی در بالای هر چیز دیگری. همه که برای گفتن به نویسنده نامه: صحبت کردن با او ابتدا به او این فرصت را به انجام کار درست اما احساس نمی مانند آن کار خود را به مطمئن شوید که او باقی می ماند از مشکل اگر او همچنان به آن را پس از شما خواسته او را به متوقف شود.

دنی M. Lavery: با تشکر برای کمک به همه—من واقعا آن را درک.

اگر شما از دست رفته قسمت 1 از این هفته, چت, اینجا را کلیک کنید به آن را بخوانید.

بحث در این ستون ما در Facebook صفحه!

از چگونه به آن را انجام دهد

* پرسش: آیا جهنم همسر من یک فمینیست تست من وقتی که او می خواهد به تحت سلطه در تخت ؟ من با داشتن یک زمان سخت آشتی همسر من فمینیسم با میل به سلطه و تسلیم است. همسر من بسیار جذاب که رنج می برند نیست شوونیسم یا شئ. او قدرت شخصیت و شهامت و بی باکی به مقابله نابرابر ساختار قدرت یکی از ویژگی های است که من در مورد او. به عنوان او شده است قادر به پیشرفت حرفه ای او تبدیل شده است و حتی اعتماد به نفس بیشتری که تنها باعث افزایش تمایل من برای او.

من شده اند با پیدا کردن خودم اشتباه گرفته شود چرا که در حالی که او نمی خواهد تحمل بودن ماديت يافته توسط هر کسی و بسیار قاطعانه در مورد آژانس در خصوصی او می خواهد من به صورت کاملا تهاجمی و به نظر می رسد مایل به بسیار مطیع. من خودم اقدام با شک و تردید بزرگ در طول رابطه جنسی به عنوان اگر او را آزمایش من است و اگر من در واقع تبدیل شدن به بیشتر فیزیکی است که من را شکست خورده این آزمون و خراب کردن رابطه ما, است که به مدت 18 سال تا کنون. این نتایج در رابطه جنسی که خوب است, اما من احساس می کنم می تواند بسیار برای هر دوی ما بهتر اگر من اعتماد به نفس من به او این نوع از تجربه جنسی او در واقع می خواهد و نه فقط تحمل.

در حالی که من می دانم که تسلیم خواسته های عادی و رایج رفتار من تعجب اگر آن است که مشترک برای چنین قاطعانه فمینیسم همزمان و یا به صورت موازی با روشن و قوی تسلیم ، این شاید یک دسته بندی خاص است که من نیاز به نگاه به? خواندن چه غنی Juzwiak تا به حال به می گویند.

دنی M. Lavery جدید کتاب چیزی است که ممکن است شوک و بی اعتبار شما ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountViagrabomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynabahisnowsweet bonanzabeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000silivri korsan taksiMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisataşehir escortlar