کمک! دوست پسر من نیاز به کمپرسی من.


A woman at left appears frazzled, holding her hand over her mouth. At right a partially visible scruffy man is smiling.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های Ridofranz/iStock/گتی ایماژ پلاس و
princigalli/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

تخته سنگ در حال حاضر درخواست کسانی که به خواندن بیشتر برای حمایت از ما روزنامه نگاری به طور مستقیم با اشتراک به تخته سنگ به علاوه. بیشتر بدانید.

دنی آنلاین هفتگی به چت زنده با خوانندگان. در اینجا یک ویرایش متن این هفته chat.

Q. کمپرسی حصیر یا فرش جلو: چگونه می توانم به شما شکستن تا با کسی که بهترین دوست شما تا کنون به حال یک کار بزرگ را دوست دارد خود را unlovable خانواده است بیمار را با نقص و حاضر به چشم پوشی خود را گاه به گاه مستی خیانت? من پسر “تام” است که گرفتن بزرگ. هر کس موافق است. من—المپیک-سطح پیچ-با مسائل مربوط به اعتیاد و شخصیت معایب کردن کون—am قطعا مشت زدن و بالاتر از وزن من با او. او حتی خوب به دنبال! چیزی است که من فکر نمی کنم او خوش شانس است. من حدس می زنم من حتی نمی فکر می کنم من هستم. بر روی کاغذ قطعا—شما می توانید ببینید که. در عمل این واقعیت است که او خیلی مایل به پذیرفتن جای و ببخش من وحشتناک راه است نه لزوما مفید در تلاش برای تبدیل شدن به بیشتر از یک عملکرد فرد است. من مطمئن هستم از آن خواهد شد به کسی که سالم است. چرا توقف نوشیدن شراب خواری زمانی که او می خواهد من را انتخاب کنید تا پاک من و می گویند هر چه از ظروف سرباز یا مسافر من به می تواند فراموش کرده اید ؟ چرا در مورد چگونه به چوب به یک کار به جای ترک زمانی که او خوشحال به حمایت از من در من جدیدترین جستجوی کار? من می دانم که من صدا مانند ناسپاس ترین فرد در جهان است. آن را فقط به اندازه کافی خسته کننده بودن پیچ تا بدون اینکه خوش شانس پیچ-اگر آن را می سازد هیچ حس. من می توانید با هر کسی که من می خواهم. فقط چطور من که گفتگو با او و یا هر کسی ؟ دوستان من می گویند “چرا ؟ او عالی بود!” و او واقعا است.

یک: برای آنچه در آن ارزش, من فکر نمی کنم شما صدا ناسپاس و یا غیر منطقی. من فکر می کنم بسیاری از مردم خواهد ساییدگی در چشم انداز از بودن در یک رابطه که در آن آنها می دانند که شریک زندگی خود را هرگز جسم مخالف و یا فشار در برابر هر چیزی که در آن دوستان خود را زق زق در یک ثابت کر “شما خیلی خوش شانس با او بود!” شما می دانید که شما مجاز به شکستن تا با او, اما شما لازم نیست که به انجام این کار اصرار دارد که او را یک قدیس و شما یک توده ای از زباله. شما فقط می توانید می گویند که همه چیز کار نمی کند برای شما که شما را خوشحال در این ارتباط که شما ترجیح می دهم به تنهایی به طوری که شما می توانید تمرکز بر روی خودتان. که توضیح می رود برای هر دو تام و دوستان خود بپرسید که “چرا ؟” زمانی که شما به آنها بگویید که شما و تام را شکسته است. “اما چهره اش آنقدر متقارن! او تا به حال یک کار بزرگ! او هرگز فریاد زد!” هیچ بازی برای او تا به بسیاری از ویژگی های. اما این رابطه به من احساس به دام افتاده ناکافی و پر از بدبختی است.”

چگونه به دریافت مشاوره از Prudie:

ارسال پرسش برای انتشار به [email protected]. (سوالات ممکن است ویرایش شود.)

عضویت در چت زنده در روزهای دوشنبه ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول بحث.

تماس صوتی از عزیز احتیاط پادکست در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

Q. عروسی ما: من نامزدم و من هنوز قصد ازدواج در روز ما این سقوط حتی اگر این بدان معناست که لغو و یا کوچک سازی عروسی ما با توجه به همه گیر و داشتن یک کوچکتر مراسم به جای. ما باز به این احتمال که ممکن است ما را به این مسیر برای ایمنی از مهمانان ما, اما ما می خواهید به صبر کنید تا این تابستان را به یک تصمیم نهایی است. با تمام تلاش و پول که صرف برنامه ریزی همه چیز را ما می خواهم نفرت به انصراف از موعد مقرر اگر شرایطی اتفاق می افتد را تغییر دهید.

در ضمن ما در مواجهه با سوالات مکرر از خانواده و دوستان و همکاران در مورد چگونه/اگر ما ادامه با عروسی. برخی از مردم به نظر می رسید واقعا نگران در حالی که دیگران پیشنهاد کرده اند آن را یک ماده از زمان تا زمانی که ما باید به لغو. ثابت و تهاجمی پرسش های ما را دریافت کرده ام و پس از تعامل ما باید زحمت من در تمام طول, اما این دیدگاه به خصوص ممنوع است. من می خواهم به نگاه به جلو به روز عروسی ما به عنوان طولانی به عنوان امکان پذیر است و درک نمی بدبینی زمانی که ما نمی دانیم که چگونه قطعی طولانی این بیماری همه گیر خواهد داشت. من زیاده? چه مودب راه برای پاسخ به این سوالات ؟

یک: این یک واکنش افراطی می گویند: “حتی اگر آن را فقط دو نفر از ما برنامه ریزی یک ویدئو کنفرانس با یک دفتر اسناد رسمی محلی ما در حال رفتن به ازدواج در سپتامبر. 10.” اما من فکر می کنم انتظار تا تابستان به اجازه مهمانان خود را در مورد یک عروسی پاییز قرار می دهد بی بار بر روی آنها. آنها نه بدبین به منظور خراب کردن شادی خود را—آنها واقعا استرس در امکان داشتن به کتاب بلیط آنها به احتمال زیاد باید برای لغو و یا نیاز به محاسبه هزینه های متخلف شما اگر آنها نمی, رزرو بلیط در وهله اول. من درک سرخوردگی داشتن به آن محاسبات خود را, اما من فکر می کنم بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است به یک پزشک مشورت کنید و ببینید اگر دولت های محلی خود را تعیین کرده است هر گونه توصیه در مورد میان مدت برنامه ریزی رویداد و تماس با محل خود را و از آنها بخواهید آنچه در آن پیشنهاد شده به افراد دیگر ازدواج در ماه است. به عنوان میزبان این رویداد نهایی مسئولیت می کند سقوط بر شما و شریک زندگی خود را و آن را غیر منطقی برای مهمانان خود را به نوبه خود به شما برای راهنمایی. و من فکر می کنم شما باید خودتان را آماده کنید برای یک به طور جدی محدود لیست مهمان.

Q. ناخالص و با صدای بلند! زندگی من با یک دوست از کالج و خواهر او. یک ماه پیش که همه چیز را با COVID-19 آغاز شده, دوست پسر, دوست, نقل مکان کرد. من OK بود که از آنجا که این بدان معنی است که وجود خواهد داشت کمتر در معرض خطر از ما آلوده شدن به دلیل سفر به عقب و جلو بین آپارتمان ها. او ناخالص! او با صدای بلند burps و گوزیدن سیگار و خشک-heaves! علاوه بر این او بوده است furloughed—تقصیر او نیست, من می دانم—اما این بدان معنی است که او خرج می کند روز خود را در حال پخش با صدای بلند تیرانداز اول شخص بازی ها, آشامیدنی و سیگار کشیدن. آپارتمان ما به اندازه کافی بزرگ است که او می تواند انجام این کارها بدون اخلال کسانی از ما که در حال تلاش برای کار. من گفتگو با دوست من و او می خواهد به “حمایت” از دوست پسر او را در طول یک زمان دشوار است. آن را غیر منطقی از من می خواهید یک فضای زنده رایگان از grossness و بلندی صدا? من چگونه باید این گفتگو ؟

یک: “در حال حمایت” از کسی که به تازگی furloughed نیست به نظر من گسترش به پوزخند صبورانه وقتی کسی burps در صورت خود را. شما مجاز هستید به او بگویید به دود خارج, پوشش دهان خود را و به نوبه خود حجم و یا استفاده از هدفون بدون درخواست دوست دختر خود را اجازه. باید که صحبت رک و پوست کنده, matter-of-factly و بدون عذرخواهی و خجالت است.

Q. “مامان” یا “مامان”: من یک گی مرد من با من شریک برای چند سال در حال حاضر. او در نهایت بیرون آمد و به مادرش که یک فرد دوست داشتنی و نمی توانست بیشتر استقبال و پذیرش. البته او می دانست که کل وضعیت در تمام طول! من صرف زمان کافی با او به می دانم که من واقعا او را دوست دارم. من خیلی خوشحالم که ما می توانیم یک رابطه صادقانه.

مشکل من: در اولین گفتگو پس از X آمد, او مرا در آغوش گرفت و ما صحبت کردیم و او گفت:, “خوب, من حدس می زنم در حال حاضر شما باید تماس با من ‘مادر’!” که زیباترین چیزی که او می توانست گفت:—اما مادر خود من در حال حاضر مرده است و در حال حاضر آن را فقط احساس نمی شود. “مادر” مادر من است و تا آنجا که من عاشق خانم X آن یکسان نیست. در آن زمان من stammered و من به یاد که او و مادرم را همان اول نام, بنابراین من گفت: “شما می دانید من خود نام مادر بود ‘Y’ و آن را به معنای زیادی به نگه داشتن شما در تماس است.” او به نظر می رسید نا امید بنابراین در حال حاضر من تعجب می کنم اگر من فقط باید آن را خورد و او را “مامان” و امیدوارم که من را به آن استفاده می شود. شما چه فکر می کنید ؟

یک: این که هر دو واقعا شیرین را برای خود و کمی پر و بیش از حد آشنا! من فکر می کنم آن را خوب به اجازه دهید شریک زندگی خود را به نظر می رسد “نا امید” هنگامی که با شما تماس او را با نام او. اگر شما علاقه مند در آینده با نوعی از سازش مستعار در امتداد خطوط از “Mama X” و یا چیزی است که شما می توانید موضوع مطرح با شریک زندگی خود را قبل از آوردن آن را به او. اما اگر شما علاقه مند احساس نمی مانند شما باید شور و شوق برای این ایده. آن را OK شد کمی نا امید! بسیاری از مردم نمی تماس با شریک زندگی خود را پدر و مادر “مامان” یا “بابا” حتی اگر آنها بسیار نزدیک; هیچ چیز عجیب و غریب در مورد عدم تمایل به تماس با کسی که خود را نمی, مامان, “مامان.” شما نمی گویم او آورده و آن را دوباره یا این که شریک زندگی خود را واقعا می خواهد شما را به تماس او را “مادر” بنابراین من تعجب می کنم اگر بخشی از فشار داخلی شما احساس می آید از اعتقاد به این که شما مدیون او برخی از اضافی تشویق برای گرفتن شریک زندگی خود را در آینده به خوبی. لطفا اجازه دهید خود را خاموش قلاب! شما بوده ام گرم و مهربان نسبت به او شده است و او گرم و پذیرش در او به نوبه خود. شما به او شانه های سرد با تماس او را “خانم X.”

Q. ضربه زننده دوستیابی: از آنجا که بحران آغاز شده و دوستان من و من همه شروع به انجام “دوستیابی مجازی.” من با چت یک پسر برای چند هفته و متوجه شدم او یک کودک است. من در پاسخ به او را از من در بر داشت این را. من متوجه شدم من نمی خواهم به تقریبا تاریخ مردان با بچه ها. دوستان من فکر می کنم من دیوانه هستم برای عدم تمایل به دنبال کردن این پسر—ما در هر معیار دیگر. من فکر می کنم اگر ما ملاقات کرده بود در راه های مختلف و اگر من تو را دیدم بیشتر از زندگی خود را با بچه های خود من ممکن است مایل به تاریخ این مرد اما آن را فقط بیش از حد آسان به دست همه چیز در آنلاین دوستیابی. او می گوید که او جزئی بازداشت و بسیار درگیر در زندگی کودک است. من صادقانه تحسین تک پدران بود که من فقط نمی خواهم به تاریخ آنها. من می دانم آن را برای تلفن های موبایل خودخواه اما من می خواهم به یک رابطه که در آن من دیگر مهم نیست که تمرکز اصلی است که می تواند در راه روابط ما. در این نقطه در زندگی من, من فقط می خواهم چیزی است که نسبتا آسان است. من بودن بیش از حد ضربه زننده? من پرتاب این رابطه دور بیش از حد سرعت ؟ من نمی خواهید برای دریافت متصل و به تصمیم گیری سخت است که من نمی تواند مسئولیت رسیدگی به یک رابطه با یک پدر.

یک: این دومین سوال امروز از یک نویسنده نامه که نگرانی آنها “دیوانه” یا بی دلیل برای عدم تمایل به تاریخ یک پسر دوستان خود را فکر می کنم بزرگ است. دوستان خود را باید در تاریخ این مرد اگر آنها فکر می کنم او خیلی بزرگ است! اما شما متوجه چیزی است که شما نمی دانید قبل از (پس از آن برای تلفن های موبایل مانند این اولین بار است که شما مورخ پدر و مادر) و شما کاملا حق نمی خواهید به درگیر شدن با بچه ها که مخصوص کودکان است. بهتر است که برای دریافت نمیفهمد اولیه نسبت به دریافت به طور جدی درگیر با کسی که عمیقا درگیر در بچه خود را در زندگی و پس از آن پایان دادن چیزهایی که بعد از شما هر دو سرمایه گذاری و متعهد است.

س: با تشکر از شما یادداشت: من یک سوال جزئی اهمیت: برای سال ها من و همسرم فرستاده اند تولد و هدیه تعطیلات برای ما چند در خارج از شهر برادرزاده و خواهرزاده همه آنها در اواخر نوجوانی تا اواخر 20s. ما به ندرت و یا هرگز دریافت کنید با تشکر از شما یادداشت و یا تماس و یا هر گونه اطلاع ندارند. هدیه معمولا در 100 دلار در محدوده و گاهی اوقات فقط یک چک برای این مقدار. ما خواستار محاکمه به “اطمینان” هدیه ای وارد کرده است و ما به آرامی اشاره به ما خواهر و برادر (پدر و مادر خود را) که ما می خواهم تماس بگیرید. اول ما غیر منطقی بودن به انتظار تاییدیه از ما هدیه ؟ من می گویم هیچ هدیه بیشتر. همسر من می گوید ما نیاز به آن را خورد. ما تصمیم گرفته ایم به شما اجازه تصمیم می گیرید.

یک: من از این نظر است که هدیه تولد برای برادرزاده ها و برادرزاده ها به خصوص آنهایی که شما نمی بینید و یا می شنوید از اغلب باید قطع شود پس از سن 18. شما لازم نیست برای متوقف کردن مردم ارائه فقط به خاطر اینکه آنها تبدیل 18 اگر واقعا به ارمغان می آورد شما شادی, البته, اما وجود دارد هیچ دلیلی برای نگه داشتن پستی نقدی به 29 سال است که شما را نادیده می گیرد. این بدان معنی نیست که شما باید تمبر پای خود و یا منفعل-پرخاشگر اعلام کرد که به شما خودداری آینده ارائه حساب از رفتار بد خود را ، من احتمالا می خواهم شما را تشویق به قطع حتی اگر آنها نوشتن به طور منظم با تشکر از شما یادداشت (تشویقنه مجبوربودن عمل اصل)! فقط به خاطر اینکه شما کسی عمو معنا نیست که شما موظف به پست الکترونیکی آنها را بررسی کنید یک بار در سال برای بقیه عمر خود را.

Q. بیش از حد خوشحال به تنهایی ؟ من خود quarantining به تنهایی و در طول این زمان من متوجه شدم که همه من آخرین نفری هستند پرشهای و دوستان من نیست که در “دوستی از راه دور نگه داشتن” بنابراین من آنها را قطع. در حال حاضر من هم متوجه شدم که تنها کسی که من واقعا از صحبت کردن با من است که زندگی در خارج از کشور. من احساس عجیبی محتوا اما من هیچ دوستان عینی صحبت کردن در لحظه. آیا این بد است که من احساس می کنم خوب با این ؟

یک: من نمی خواهم به problematize “احساس محتوا.” اگر شما احساس می کنید که بزرگ—نگاهی به آنچه که شما می توانید این روز است. اما من می خواهم برخی از این انتخاب بسیار متمایز دسته بندی. این یک چیز به درک “چند بچه ها من معمولی دیدن واقعا علاقه مند در من به عنوان یک فرد و من نمی خواهم به تظاهر ما باید برخی از ارتباط عمیق.” این کاملا دیگر می گویند که خود را دوستان “نیست بزرگ” در نگه داشتن طولانی-ارتباطات راه دور و برش همه آنها را به طور یک جانبه. چه “نه بزرگ” به معنی در این زمینه ؟ آیا تا به حال چیزی در این مورد به هر یک از آنها تا کنون بپرسید اگر آنها زمان را به عقب از طریق تلفن و یا به ذکر است که شما آنها را از دست احساس تنهایی و قدردانی شنیدن از آنها بیشتر ؟ و یا شما به سادگی حذف شماره خود را بدون دادن هر یک از آنها را یک فرصت برای سعی کنید دوباره ؟ چقدر تلاش شد شما قرار دادن به حفظ این دوستی ها? است وجود دارد یک شانس برای گفتن “ما هم اجازه این دوستی سقوط توسط ایستگاه فرعی کمی اجازه دهید سعی کنید دوباره” ؟

شما البته مجاز به توقف صحبت کردن را به دوستان خود. و اگر آن را می سازد شما را خوشحال به صحبت می کنند به هیچ کس جز مادر خود را شما می توانید انجام دهید که بیش از حد. اما من تعجب می کنم اگر شما هنوز هم احساس می کنم خوشحال به صحبت می کنند تنها به مادر خود را به مدت شش ماه از شرکت و یا دو سال از هم اکنون. اگر شما این فرصت را دارند که حتی اگر آن را تنها با یک یا دو نفر از دوستان سابق خود را به صحبت صادقانه و nonaccusatorily در مورد تمایل به ماندن در تماس نزدیک و سپس من می خواهم شما را تشویق به آن را هر کجا که شما می توانید.

Q. Re: کمپرسی حصیر یا فرش جلو: Um می تواند به شما لطفا خودتان را درمان? بله شما مجاز به شکستن تا با تام. اما دنی از دست رفته گفت: شما نیاز به گرفتن زندگی خود را در مسیر. نوشیدن شراب خواری? ترک شغل ؟ شما باید برخی از چمدان به باز کردن.

یک: من فکر می کنم نویسنده نامه آگاه است آنها باید مسائل را; آنها ذکر شده خود را نوشیدن به عنوان مشکل و به نظر می رسد که خیلی حس روشنی از آنچه آنها در حال مبارزه با. من امیدوارم که آنها قادر به پیدا کردن مفید و عملی طولانی مدت اشکال حمایت در برخورد با این مشکلات درمانی شامل!—پس از شکستن تا با تام. اما “شما مسائل” نیست از نقطه ای که نیاز belaboring اینجا.

Q. Re: Oتو عروسی: من یک دوست است که ازدواج این اوت و من شده است با توجه به درخواست او چه برنامه های خود هستند. این چیز سخت است دانستن اینکه چه چیزی برای پاسخ دهید. البته من دوست دارم و می خواهید برای رفتن است اما حتی اگر محدودیت های شل پس از آن من مطمئن هستم که چگونه امن من می خواهم به احساس زمانی که زمان می آید. من نفرت را به RSVP “بله” تنها هنوز هم با احتیاط از جمعیت آن به قید وثیقه. این است که فقط به یک نگاه اجمالی به آنچه که مهمان شما ممکن است احساس آن را قطعا نه برای سرکوب شما. هیچ کس نمی داند چه خبر است و چگونه به برنامه ریزی برای یک رویداد گروهی که رفتن به اتفاق می افتد سال از هم اکنون.

یک: من فکر می کنم که واقعا مفید reframing. من قطعا می تواند درک نویسنده نامه استرس و نا امیدی به آنها امیدوار هستند که برخی از مرتب کردن بر اساس مدرج به پایین اما هنوز جشن-ظاهری مراسم ممکن است سقوط. آنها در یک موقعیت دشوار است! اما مهمانان هستند درخواست می شود دشوار است. آنها به دنبال به میزبان خود را برای هدایت زیرا در این وضعیت میزبان هستند در موقعیت مسئولیت در کوتاه مدت و موقت مسئولیت “حزب میزبان” ممکن است.

من نمی خواهد بگوید این نامه که نویسندگان آنها قطعا باید لغو فردا; من امیدوارم که آنها می توانید به دنبال راهنمایی متخصص از بیش از یک منبع قبل از تصمیم گیری. اما من فکر می کنم آنها باید چیزی قطعی برای مهمانان حداقل سه ماه در خارج به طوری که آنها در حال قرار دادن فشار غیر ضروری و یا عدم اطمینان در مردم در حال حاضر نامشخص زمان.

دنی M. Lavery: ممنون از کمک همه! موفق باشید از آن از طریق به هفته آینده—من شما را پس از آن.

اگر شما از دست رفته قسمت 1 از این هفته, چت, اینجا را کلیک کنید به آن را بخوانید.

بحث در این ستون ما در Facebook صفحه!

از چگونه به آن را انجام دهد

Q. من فوق العاده با چیزی که zzali ترین مردان: مشکل من این است که من از دست دو-پمپ کنده, پس به صحبت می کنند. بعضی از بچه ها واقعا می تواند مدت زمان طولانی به نظر می رسد با افتخار خود را “استقامت” اما من می شود بسیار خسته می شوند پس از چند دقیقه! و من مطمئن هستم که اگر این یک چیز است اما من فکر می کنم آن را تقریبا به یک طلسم برای من در حال حاضر به یک مرد به سرعت می آیند; من خودم به دنبال انزال زودرس انجمن گاهی اوقات. این برای تلفن های موبایل مسخره, من می دانم, اما من چرا اینجا ؟ قرار دهید بر روی آتش زنه “باید embarrassingly سریع در هنگام رابطه جنسی”? و چگونه مردم در برخورد با بچه ها که می خواهید برای 20 دقیقه راست ؟ من تا به حال در حدود یک و نیم دوجین همکاران در حال حاضر و فقط نمی تواند فکر می کنم که چگونه به این روش. بیشتر بخوانید و ببینید چه Stoya و غنی Juzwiak تا به حال به می گویند.

دنی M. Lavery جدید کتاب چیزی است که ممکن است شوک و بی اعتبار شما ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>