کمک! من دوست پسر, طلسم, الهام گرفته است Middlemarch.


A man wearing a cassock is partially visible.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس gregorydean/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

تخته سنگ در حال حاضر درخواست کسانی که به خواندن بیشتر برای حمایت از ما روزنامه نگاری به طور مستقیم با اشتراک به تخته سنگ به علاوه. بیشتر بدانید.

دنی آنلاین هفتگی به چت زنده با خوانندگان. در اینجا یک ویرایش متن این هفته chat.

Q. رسمی بازی: دوست پسر من شده است خواندن من رمان Middlemarch با صدای بلند و شخصیت ما هر دو پیدا ترین فوتی و فوری است که دکتر Casaubon. ما تا به حال بحث های طولانی در مورد حقانیت و ترحم از خود ناامنی است. دوست پسر من به تازگی آورده فرضی ایده “جدی بازی”—کسی که طلسم برای تظاهر به مانند Casaubon نسبت به Dorothea امتناع و خود را به جای انجام طولانی و بی معنی وظایف برای او. در این نقش خواهد بود مملو وابسته به عشق شهوانی تصعید. در ابتدا من فکر کردم این خنده دار بود اما او به ارمغان آورده است آن را چندین بار ذکر شده خرید قبا. آنچه در جریان است در ذهن خود را? آیا این مشروع جنسی نیاز است ؟ من نمی خواهم این ایده از صحبت به بطور سرد و درمان به عنوان تابع و نقش بازی باعث می شود من احساس احمقانه است.

یک: من مطمئن هستم که “مشروع نیاز جنسی” یک معیار مفید در اینجا. (همچنین من امیدوارم که شما لذت بردن از خواندن Middlemarch با هم! گذشته از بحران جنسی آن را لگد تا آن را برای تلفن های موبایل مانند یک لذت به اشتراک گذاشته شده پروژه است.) بیایید می گویند به جای آن چه ما می دانیم که درست است: این چیزی است که دوست پسر شما علاقه مند در تلاش چیزی که او می یابد و قانع کننده و مرحله ای-y و تخیلی. شما پیدا کردن آن را شرم آور و بی دست و پا و به طور بالقوه عاطفی دردناک است. مشروعیت ندارد برای ورود به گفتگو در سفارش برای شما دو تا صداقت در مورد آنچه که شما می توانید به هر یک از دیگر. Casaubon خاص نقش بازی ممکن است به خصوص محبوب اما جزئیات از دوست پسر خود خواسته (به تاخیر انداختن و یا انکار جنسیت, تعیین کسی به کارهای تکراری و عاطفی خودداری یک dom-sub پویا) منطقی مشترک بدسم, شیوه, اگر آن را کمک می کند تا شما را به دسته بندی آنها. احتمالا آنچه را “در ذهن خود” ایده این است که این نوع نقش بازی داغ است; چه چیزی در جریان است در مال شما است که آن را ناراحت کننده و شرم آور است. اگر آن را نمی کند درخواست تجدید نظر به شما آن را انجام نمی.

به این منظور لازم نیست به صرف هر زمان نگرانی در مورد این که آیا آن را “مشروع” برای دوست پسر خود را برای این می خواهید. نگرانی من این است که اگر شما فکر می کنم آن را “حلال” شما خودتان را متقاعد کند شما به نوعی موظف به انجام آن برای او; اگر شما تصمیم می گیرید که شما نمی خواهید به شما احساس می کنید مانند شما برای توجیه این تصمیم توسط “delegitimizing” موقعیت خود را. اما نه در همه مورد! خواسته های خود را نمی باید عجیب و اشتباه در سفارش برای شما گفت: “متاسفم که صدا نیست داغ به من و من علاقه ای ندارم.” شما می توانید فقط با مخالفتها موافقت کنید در مورد اینکه آیا پوشیدن قبا و تظاهر به جورج الیوت شخصیت وابسته به عشق شهوانی بالقوه است.

چگونه به دریافت مشاوره از Prudie:

ارسال پرسش برای انتشار به [email protected]. (سوالات ممکن است ویرایش شود.)

عضویت در چت زنده در روزهای دوشنبه ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول بحث.

تماس صوتی از عزیز احتیاط پادکست در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

Q. پیوستن به یک کلیسا ؟ من در یک خانواده پروتستان لیبرال و دین همیشه برای من مهم است. اما به عنوان یک بزرگسال, من زیرفشار از دین سازمان یافته. دو سال پیش از روی کنجکاوی من متوقف به یک مسیحی ارتدکس خدمات کلیسا و احساس قریب به اتفاق اتصال. برای چند ماه من با حضور خدمات و در نهایت در زمان اولین گام به سوی تبدیل شدن به ارتدوکس مسیحی است. در همان زمان من آگاه از موضع سخت است که کلیسا در برابر تجاوز به حقوق; برای مثال کسی که در یک ازدواج همجنسگرایان نیست حتی مجاز به صمیمیت و همدلی! من در نهایت متوقف شد حضور چون من به شدت مخالفم با آموزش کلیسا در آن موضوع است. من نمی گی خودم اما من احساس یک نوع ناهماهنگی شناختی در بخشی از یک سازمان است که به رسمیت نمی شناسد روابط همه. اگر من یک گی کودک من یک مشکل بزرگ در بالا بردن آنها را در یک محیط است.

اما حتی با تمام گفت: … من از دست این خدمات به نماز و عبادت جمعی. این احساس به من که چیزی است که عمیقا مهم به معنویت قادر به عبادت در آن ارتودوکس سنت است. (من صحبت کردن در مورد مذهبی خدمات سرودهای جمعی نماز, صمیمیت و همدلی, و غیره.) صادقانه بگویم اگر من فقط می تواند به کلیسا بروید و جست و خیز قهوه ساعت جایی که من ممکن است بشنود سیاسی و اجتماعی نمایش است که من عمیقا مخالف با آن آسان خواهد بود—اما کلیسا, من می دانم فقط در مورد خدمات. آن را نیز در مورد جامعه. چه کار کنم ؟ چگونه باید بفهمم که آیا من باید به عقب ؟

یک: من فکر می کنم شما باید خود را گسترش نگرانی در مورد چگونه این محیط ممکن است تحت تاثیر قرار ممکن است کودک در آینده از شما: من فکر می کنم حتی اگر فرزند خود را مستقیما آن را هنوز هم می تواند یک مشکل برای آنها را در معرض یک جامعه مذهبی که علنا حمایت مقادیر شمارنده به شما که مخالف حقوق همجنسگرایان مردم است. وجود دارد هیچ “ناهماهنگی” در حال کاهش به طور رسمی پیوستن به یک سازمان ممنوع است که افراد همجنسگرا از عضویت فقط به خاطر اینکه شما خودتان نمی گی—آن را توهین به خود همبستگی و حس انسانیت مشترک با گی مردم صدمه شخصی.

وجود دارد تعدادی از عمیقا مذهبی, گی و, گی تایید مردم در هر سنت, و من فکر نمی کنم شما نیاز به خاموش کردن اتصال خود را به سنت ارتدکس را از دست. این ممکن است کمک به دنبال کردن گی مسیحیان ارتدوکس (یا در شخص و یا از طریق هر آنچه که نوشتن آنها ممکن است منتشر کرده اند) برای گرفتن احساس برای چه گزینه های در دسترس شما هستند. شما به تنهایی در این—موفق باشید پیدا کردن خود مردم است.

Q. چه چیزی برای انجام با یک همکار سابق انجمن-y love notes? چهار دهه پیش من بیش از این میز از یک همکار که منتقل شد به بخش دیگر. هفته بعد من در بر داشت بینام فایل در یک کشو حاوی porn-y یادداشت از یکی دیگر از همکاران او نهایی ، آنها از “من می خواهم به خزیدن در زیر میز کار خود را و شما غذا خوردن بیرون” انواع. من نمی بازگشت آنها را در زمان به دلیل من فکر می کردم او می شده اند میگردند که کسی تا به حال آنها دیده می شود. به یاد داشته باشید: این ’70s به. پوشه به تازگی تبدیل شده تا در طول یک گاراژ را تمیز کردن. شوهر او مرده است و آنها ممکن است بیرون کشیدن بار شادتر. و یا او ممکن است هنوز هم میگردند که کسی تا به حال آنها دیده می شود. آیا من ارسال ناشناس? اذعان کرد که من تا به حال آنها را این همه سال ؟ بازی شیر یا خط آنها را ؟ من نمی خواهم به پریشانی او.

یک: فقط بپرسید: “من به تازگی در سراسر یک فایل که من فکر می کنم شامل یادداشت ها بین شما و شوهر خود را—شما می خواهم من را به ارسال آنها را به شما؟” که باعث می شود آن را پاک کردن شما نبوده و پدیده هنگامی آشکار شد بیش از این یادداشت ها به صورت روزانه 40 سال گذشته و همچنین برگ های تصمیم گیری که آیا او می خواهم لذت بردن از خواندن آنها و یا نه به او. اگر او به شما می گوید به پرتاب آنها را دور شما می توانید; اگر آن را می تواند یک یادآوری خوش آمدید اولیه خود معاشقه او به شما اجازه می دانم و شما می توانید آنها را همراه. اما آیا آنها ارسال ناشناس! که فقط می خواهد او را سر در گم و احتمالا کمی پارانوئید در مورد چگونه بسیاری از مردم را دیده اند ،

Q. چگونه ؟ چگونه مردم در LGBTQ+ جامعه یادگیری به تاریخ ؟ من دو فرزند که به عنوان تجاوز+. من فرزند ارشد دختر دوجنسی اما او 21 است و در حالی که من خوشحال هستم به عنوان یک هیئت مدیره صدایی برای مشکلات خود من نمی تواند آنها را حل و فصل برای او. جوانترین پسر من است تنها 14 بنابراین من هنوز هم یک وظیفه مراقبت با توجه به شکل گیری او به عنوان یک فرد. ما یاد گرفته ایم او علاقه مند در پسران و وجود دارد مقدار زیادی از کتاب ها و نسخه های از “بحث” ما می توانیم او را با ارائه. اما من خیلی مطمئن نیستم که چگونه به صحبت کردن با او در مورد دوستیابی; به عنوان یک مرد مستقیم من همیشه فقط رفت و همراه با دریافت حکمت. من خیلی مطمئن نیستم که چه قوانین و انتظارات برای کودکان و نوجوانان. است این نمایشگاه به درخواست پسر ما به دنبال همان حکومت است که خود را خواهر و برادر بزرگتر انجام دهید ؟ ما قانون بوده است: “هیچ آشنایی جدی تا زمانی که شما 17.” اما بچه های بزرگتر تا به حال یک زمان آسان تر رفتن در گروه تاریخ پس تمام روابط خود را در دبیرستان بودند با جنس مخالف. “جو” نیست حتی خارج نشده است. و من نمی دانم که چگونه به توصیه پسر من دنبال کسی که او را دوست دارد چون من نمی دانم چه بچه ها که تاریخ ها ممکن است مانند.

من می خواهم به او بگویید فقط به نوع و باز, و من می خواهم که او را دوست دارد اما من نیز می دانم که وجود دارد برخی از مردم خارج وجود دارد که خطرناک است و نفرت. من می دانم که بسیاری از این هراس است و همه گیر مرتبط با درماندگی اما من فراموش می خواهید مطمئن شوید که من بچه می رود به قدمت جهان به عنوان یک اعتماد به نفس اجتماعی ادراک و noncreepy عضو از جامعه است. من می خواهم او را به این باور او را به خوبی به اندازه کافی برای هر مرد او له شدن در. من overthinking, همه چیز ؟ یا خدای ناکرده underthinking—که وجود دارد مسائل من حتی از فکر به نگرانی در مورد رتبهدهی نشده است ؟

یک: این است که واقعا شیرین و من فکر می کنم شما می توانید خودتان را کمی بیشتر اعتبار است. من هم فکر می کنم وجود دارد اینجا فرصتی برای ایجاد اعتماد با پسر خود با اعتراف به زمانی که شما چیزی نمی دانید به جای تلاش برای عمل مانند شما آن را همه می دانیم. بله برخی از قوانین و استانداردهای اعمال می شود به هر کس صرف نظر از گرایش و شما قطعا می توانید صحبت کردن با جو در مورد مرزهای دست زدن به رد کردن مودبانه, چگونه به کسی رد مودبانه و به طور کلی اعتماد به نفس و بدون ترس. اما شما همچنین می توانید صادق باشید اگر شما مطمئن نیستید که یک حرکت است که شما تاریخ را با دختران در مدرسه کار می کنند و جو در حال حاضر من فکر می کنم او به احتمال زیاد به درک آن حتی اگر بحث با پدرش در مورد قدمت است که کمی شرم آور است. اگر شما هر گونه دوستان گی که ممکن است مایل به پاسخ برخی از سوالات خود را رسیدن به آنها را. از آنها بخواهید اگر آنها برای چنین بحث اول—آیا فقط آنها را با یک بازی از 20 سوال است. در خصوص درخواست آنچه که آنها آرزو می کنم آنها می خواهم شناخته شده بیشتر در مورد قدمت زمانی که آنها جوان بودند.

شما و همسر خود را می توانید به بحث بیشتر در مورد آنچه که “رابطه جدی دوستیابی” به نظر می رسد نیست-هنوز-از 14 سال. از آن صدا مانند جو آماده است تا به طور جدی در تاریخ و در عین حال پس خبر خوب این است که شما هنوز هم در همان صفحه. به دنبال فرصت هایی را برای تشویق و حمایت از توسعه خود را به عنوان یک گی بچه در هر کجا که ممکن است آماده به توضیح و بحث در مورد خود قوانین و محدودیت زمانی که لازم است. و موفق باشید!

پرسش: داغ شدن بیش از حد: به دلیل قرنطینه نوجوانان ما شده است خانه به تنهایی و از آنجا که ممکن است. آنها فراموش مدرسه اما من و همسرم واقعا نمی خواهید آنها را نشسته در اطراف بازی بازی های ویدئویی برای ساعت یا. دختر ما این است که تدریس خصوصی آنلاین. ما فرزندان داوطلب به توده یونجه یا کاه جلو چمن از همسایگان ما است. همه شده است سپاسگزار تا به حال. اما هر روز متوسط صعود بالاتر از 100 درجه که به معنی پسران تنها می تواند به توده یونجه یا کاه پس از غروب آفتاب و یا کاملا در صبح زود. آنها ترجیح می دهند به توده یونجه یا کاه در شب.

همسایه در سراسر راه تا به حال یک کودک در حدود شش ماه پیش. شوهر رفته است. دو هفته پیش او آمد و شروع به فریاد زدن در پسران به صورت زده بشه. آن را خیلی دیر شده بود, آنها بیش از حد با صدای بلند و آنها را از خواب بیدار نوزاد. آنها آمدند و من کردم. من سعی کردم به صحبت کردن با او, اما او نمی خواست به یک منطقی گفتگو. من عذرخواهی کرد برای بیدار شدن از خواب نوزاد و سعی کردم به توضیح در مورد گرما. او را تهدید به تماس با پلیس و قرار دادن در یک شکایت از سر و صدا. من به او گفتم که ما را به نگه داشتن آن را در اطراف او اموال. گفتم پسران به جلو بروید و جست و خیز که همسایه از هم اکنون در. از آن پس ما همسایه شکایت کرده به من و دیگران در مورد “حذف” تحت فشار قرار دادند و این هق هق داستان در مورد چقدر سخت است برای یک مادر جدید. همسرم فکر می کند ما باید پسران را درو حیاط او را دوباره. من نمی. او نیست عذرخواهی کرد و او را تهدید به تماس با پلیس در فرزندان ما. من می خواهم به آموزش فرزندان من ارزش خیریه و جامعه نیست چگونه به یک حصیر یا فرش جلو. برای ثبت پسران نمی خواهید به توده یونجه یا کاه این بانوی چمن دیگر. می توانید از من بپرسید برای خارج کنم ؟

یک: من فکر می کنم فرستادن بچه های خود را به توده یونجه یا کاه چمن از کسی که به طور فعال—و یا حداقل به تازگی تهدید به تماس با پلیس آنها را برای انجام این کار یک ایده بد است. من هیچ شکی نیست که پدر و مادر تنها است که بسیار سخت به ویژه در حال حاضر, بنابراین من فکر نمی کنم شما باید به اخراج همسایه خود را به سختی به عنوان اغراق آمیز به منظور توجیه تصمیم خود را. شما می توانید تن است که او دشوار است به ویژه وضعیت زندگی برای مقابله با و او را به یک بستر گسترده; یا نیست/یا گزاره ای که در آن خود را تنها گزینه 1) بگو به بچه های خود را برای جلوگیری از چمن او چرا که او دروغ گفتن در مورد در حال ضعف و یا 2) اذعان کرد که تنها پدر و مادر از نوزاد در طول یک ویژه تابستان داغ در وسط یک بیماری همه گیر بدون کمک دشوار است و بنابراین شما باید برای ارسال به بچه های خود را به توده یونجه یا کاه چمن و امیدوارم که آنها در پایان قبل از پلیس نشان می دهد.

اگر شما فکر می کنم شما و همسر خود را می توانید پیدا کردن برخی از وسط زمین شروع وجود دارد. پس همسر خود را نیز ظاهرا سخن به همسایه خود را بیش از حد شما از او بپرسید آنچه در آن بود در مورد آخرین مکالمه است که تغییر ذهن خود را. شما می توانید هر یک از پرونده شما را به فرزندان خود و اجازه دهید آنها تصمیم نهایی? آیا شما فکر می کنم شما می توانید هر دو توافق دارند که حداقل آنها نباید توده یونجه یا کاه چمن مگر اینکه او توافق کردند به تماس با پلیس ، سازش ممکن است در اینجا—چه چیزی در معرض خطر در اینجا است که احتمالا درهم و برهم چمن نمی کند فرزندان پسر خود را’ روح یا همسایه خود را سلامت کودک, بنابراین شما لازم نیست که به نگرانی در زیاده از حد در مورد نتیجه.

پرسش: من دوست میدارد و او را در پا: دوست دختر من سه سال است بسیار عجیب و غریب خود تسکین دهنده روش. پاهای خود را در حال پوسته پوسته شدن به علت فوت بیماری و او را انتخاب کنید در آنها را هنگامی که مضطرب می روم کمی تکه های پوست ما مبلمان. آن چنان ناخالص. آن را کاملا ناخودآگاه (او نوع از “مناطق خارج” هنگامی که او آن را) و او تلاش می کند به تمیز کردن پس از خودش اما از گرفتن یک خلاء آن را بسیار دشوار است برای پاک کردن آن به طور کامل. او رفتن را از طریق یک زمان استرس زا در محل کار در حال حاضر — نه به ذکر است این بیماری همه گیر — بنابراین من درک چشم انداز مثبت در این رفتار است. در همان زمان من نا امید شدن. هیچ کدام از تلاش من برای گرفتن او را به توقف کار کرده اند. من احتمالا زیاده? من فقط باید آن را نادیده بگیرد و اعتماد است که, روزی, زمانی که او واقعا می خواهد برای متوقف کردن او خواهد شد ؟ من کنجکاو در مورد بهترین روش عمل.

A: اگر شما فریاد در او و یا تمسخر او هنگامی که او می خواهم آن را به یک واکنش افراطی—اما شما آگاه هستند که این عادت است که اغلب ناخودآگاه واقعی همدردی استرس او را زیر و به سادگی به دنبال راه هایی برای کمک به. من می خواهم شما را تشویق به صحبت کردن با او در مورد این عادت گاهی اوقات هنگامی که او را به انجام آن را (و یا فقط به پایان رسید انجام آن) در یک محل در خانه خود احساس می کند که نسبتا خنثی و بپرسید که او چه فکر می کند برخی از اهداف معقول. که می تواند به معنای او می شود خلاء هر بار که او آن را می کند; این ممکن است کمی ناخوشایند اما آن را بی رحمانه غیر معمول و یا به درخواست او را به انتخاب کنید تا پس از خودش.

اگر او احساس می کند مانند آن را بخشی از یک زمینه پزشکی یا بهداشت روان موضوع شما ممکن است او را تشویق به صحبت با دکتر خود یا یک درمانگر. او ندارد البته من اصلا منظورم به شما نشان می دهد نیاز به تشخیص خود با dermatillomania در قدرت از یک بی فکر عادت, اما آن را به ارزش درخواست او چقدر زمان و انرژی این عادت می شود و این که آیا او فکر می کند از آن به عنوان یک درجه پایین کمی آزار دهنده تیک یا یک مانع جدی به او حس داخلی صلح و restfulness. برای بخشی خود را, شما می توانید به او بگویید که چگونه آن را احساس می کند برای شما برای تماس با توجه به این عادت هر بار که او آن را می کند و او را تشویق به پیدا کردن راه هایی برای بازگرداندن خود توجه تا آن را همیشه بر روی شما سقوط. بی فکر عادات می تواند دشوار برای دستگیری و تغییر است اما نیز وجود دارد یک تن از منابع در خارج وجود دارد (CBT تکنیک های آمده بلافاصله به ذهن) برای دست زدن به آنها—آنچه شما می خواهید (یک خانه تمیز) غیر ممکن است.

Q. محتاطانه یا ضربه زننده: من 29 ساله هستم و عجیب و غریب. من مورخ و خواب با مقدار زیادی از مردم اما من طولانی ترین رابطه (حدود دو سال) در دبیرستان و دیگران بودند که در کالج بود که هفت سال پیش. دوستان من می گویند آن چیزی که خوب است که من را ترک روابط زمانی که آنها درست نیست اما چگونه من می دانم اگر من بودن بیش از حد انتخابی? چگونه می توانم بگویم اگر من فقط به من بدهید تا به راحتی بیش از حد یا بیش از حد انتظارات بالا? من نمی خواهم به در دراز مدت متعهد ارتباط و حتی ازدواج, روزی. من سمت چپ های اخیر یک شریک چرا که او دروغ گفته در مورد تمایل به حرکت در با هم (او نمی خواست اما گفت که او به “من”) دیگر چرا که او به من احساس امن و یا شاد و هنوز هم یکی دیگر از آنجا که ما نمی تواند توافق چقدر زمان ما می خواستیم به صرف با هم. من به امید من برای زندگی با کسی و امیدوارم ازدواج آنها به منظور انعطاف پذیر تر می شود?

یک: ممکن است من را تشویق شما را به “کمتر انتخابی” اگر شما می خواهم توصیف شکستن تا با کسی که به دلایل بی اهمیت. اما بعد از آن دوباره من ممکن نیست—من تمایل به فکر می کنم که کسی که می شکند تا با کسی که برای “بی اهمیت دلایل” اغلب به دلیل آنها نمی دانند که چگونه به نام داخلی احساس نارضایتی و یا مقاومت. من می خواهم همیشه توصیه singledom (حتی گاهی اوقات تنهایی دشوار و دردناک singledom) بیش از ماندن در غیر این صورت قانع رابطه فقط بنابراین شما می توانید می گویند “من نقل مکان کرد با کسی که در یک بار.”

کلیدی در اینجا من فکر می کنم این است که شما نمی توصیف هر یک از این روابط قبلی با مقدار پشیمانی. من درک می کنم که شما می خواهید شریک زندگی شما می تواند متعهد به—اما آیا شما می خواهید شما می خواهم متعهد به مردی که به دروغ شما در مورد تمایل به با هم زندگی کنند ؟ آیا می خواهید شما می خواهم متعهد به انسان ساخته شده که شما ناراضی و نا امن و یا برای مردی که (آن را مانند تلفن های موبایل) نمی خواهم به ارتکاب به شما در بازگشت ؟ از آن صدا مانند شما مایل بودید با هر یک از آنها را امروز و از آنجا که شما نمی توانید حرکت در این ایده از یک شریک عاشقانه تنها هر آنچه شریک رمانتیک شما در واقع در آن زمان من نمی بینم خیلی جایی برای پشیمانی اینجا. زندگی با کسی که نمی خواهند به زندگی می کنند با شما بسیار دردناک وضعیت. بنابراین زندگی با کسی که نا امن و یا clingy یا اجتنابی. من امیدوارم که شما پیدا کردن یک شریک رمانتیک شما می توانید با زندگی می کنند در نهایت. اما باید آن را با کسی که می خواهد با شما زندگی می کنند بیش از حد و کسی که رفتار شما با احترام اساسی; بودن “انعطاف پذیر” در آن نقاط است که ارزش آن نیست.

Q. من یا پوشش: من 46 ساله ای که به نظر می رسد خیلی جوان تر از سن و سال من. من اغلب به اشتباه برای من 25 ساله پسر خواهر. من این را به عنوان یک تعریف. من می خواهم به لباس در لباس های که گاهی اوقات شکل اتصالات و آشکار است. زمانی که من در 20s و به سوء استفاده مرد, من نمی تواند لباس به عنوان دوست داشتم اما بعد از من سمت چپ و شروع به دست آوردن مجدد اعتماد به نفس شروع کردم به انجام کارهایی که به من مبارک: رفتن به ساحل پیاده روی زیاد و مصرف روزانه پیاده روی. من اغلب استفاده می شود به این پیاده روی با یکی از دوستانم; به تازگی او شروع به کاهش تمام من دعوت نامه. من در نهایت از او پرسیدم چرا و او گفت: “شما در راه است که باعث می شود من ناراحت کننده است. من نمی خواهم در رقابت برای جلب توجه و خیره شما در حال گرفتن از بچه ها.”

نکته خنده دار این است که من معمولا پرداخت این مردان هیچ ذهن و نگه داشتن آن در حال حرکت است. اگر یک مرد تنها می خواهد برای رسیدن به می دانم که من به خاطر ظاهر من, من فکر می کنم آن را کم عمق است. پس چه کار کنم ؟ آیا پوشش و عرق در حالی که با دوست من یا فقط من و راحت ؟

یک: من خیلی مطمئن نیستم که “پوشش” در پیاده روی با دوستان خود را در واقع آدرس مشکل خود را که بیشتر به یک داخلی حس ناامنی و رقابت از ظاهر خود و یا رفتار. اگر شما در لباس پوشیدن کاملا متفاوت در پیاده روی های بعدی خود و مردان هنوز در نگاه شما ؟ خواهد دوست خود را همچنان به سرزنش شما برای چه ساخته شده است که او احساس می کنید ؟ چرا که او می خواهم به نگه داشتن شما مسئول او احساس که او برای رقابت با شما برای عاشقانه ،

اگر این زن واقعا دوست نزدیک و شما می خواهید به سعی کنید برای حفظ چیزهایی که بین شما دو نفر, شما ممکن است بخواهید او را به صحبت در مورد این دوباره و ببینید که اگر او نمی تواند پیدا کردن یک راه برای جلوگیری از جابجایی او ناامنی بر روی شما. اما شما در حال صدمه زدن به او را با پوشیدن می گویند کوتاه کوتاه; شما چیزی دور از او و یا او زندگی سخت تر است. شما فقط با پوشیدن شلوارک کوتاه. من امیدوارم که او می تواند به او حواس و عذر خواهی بابت تلاش گناه شما را به پانسمان به او لطفا به جای خود.

پرسش: Re: داغ شدن بیش از حد: این بسیار عالی است آموزش لحظه ای برای نحوه برخورد با انواع خاصی از افراد در بزرگسالی است. وضع قبل از تصمیم گیری است. به آنها بگویید در مورد افرادی مانند این مادر است. به آنها بگویید اجتماعی عواقب یک تصمیم در مقابل دیگری. سپس اجازه دهید پسران خود را تصمیم می گیرید.

یک: من فکر می کنم درست است; این دقیقا همان نوع از کم ریسک مشکل (که هنوز هم نمونه های زیادی از مشکلات رایج) که بچه ها در این سن باید بدانند که چگونه به مقابله با خود را دارند. شما می توانید استدلال می کنند چشم انداز خود را, اجازه دهید خود را همسر او را مورد ذخیره کردن پایه قوانین زمین است که باید با ایمنی و به بچه های خود را یک فرصت برای تصمیم گیری برای خود را دارند.

دنی M. Lavery: با تشکر بسیار از همه—شما ببینید در هفته آینده.

اگر شما از دست رفته قسمت 1 از این هفته, چت, اینجا را کلیک کنید به آن را بخوانید.

بحث در این ستون ما در Facebook صفحه!

از مراقبت و تغذیه

پرسش: Cheerleading است باعث خرابی ازدواج من: من و همسرم هر ارمغان آورد یک دختر نوجوان به ازدواج ما. من فکر می کنم ما با هم مخلوط بسیار خوب و در بیشتر قسمت ها هر کس می شود همراه است. دختران فکر می کنم از هر یک از دیگر به عنوان خواهر و من و مادر به هر دو آنها است. (دختر خوانده من بیوگرافی مادر است نه در تصویر در همه.) دختر خوانده من در حال حاضر یک دبیرستان دبیرستان و سه سال گذشته او درگیر شده است در cheerleading. سال اول او در JV تیم و آن را آزار دهنده است اما شدنی است. اما در دو سال گذشته او در تیم اول دانشگاه یا دانشکده و من از آن متنفرم. آن چنان جنسیتی (آنها را دختران پخت کوکی ها برای بازیکنان فوتبال!), فوق العاده گران قیمت و بیشتر از همه فوق العاده آزار دهنده است. بیشتر بخوانید و ببینید چه چیزی میشل هرمان تا به حال به می گویند.

دنی M. Lavery جدید کتاب چیزی است که ممکن است شوک و بی اعتبار شما ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>