کمک! من دوست پسر مامان سرقت بند من.


A woman at left appears confused or shocked, biting her lip and raising a pointed finger. At right another woman is partially visible and pulling at her bra strap.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های AaronAmat/iStock/گتی ایماژ به علاوه و Voyagerix/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

تخته سنگ در حال حاضر درخواست کسانی که به خواندن بیشتر برای حمایت از ما روزنامه نگاری به طور مستقیم با اشتراک به تخته سنگ به علاوه. بیشتر بدانید.

عزیز احتیاط است آنلاین هفتگی به چت زنده با خوانندگان. در اینجا یک ویرایش متن این هفته chat.

دنی Lavery: بعد از ظهر بخیر! بیایید کمک به یک دیگر است.

Q. بند: دوست پسر من و من نقل مکان کرد و در با مادر خود و جوانتر sibs پس از او خود را از دست داده و نمی تواند پرداخت اجاره. هیچ یک از درب داخلی قفل است آن را به عنوان یک خانه قدیمی است. من هرگز بدست عجیب و غریب vibes از من دوست پسر مادر فقط کلی درونگرا با برونگرا درگیری.

من نیاز به ویژه بند پس از پشت من نمی دهد, در, درد, سه ساعت به یک تغییر. من بند سفارشی به دستور و ارزان ترین آنهایی که در شروع $200. من لباس زیر کشو گران تر از گوشی من, تبلت و لپ تاپ. در ماه های گذشته چند تا از بند من از دست رفته اند. من دست آنها را بشویید رفتن به محل کار و آنها خواهد بود رفته زمانی که من برگشتم. من صادقانه فکر می کردم از دست دادن ذهن من و یا دوست پسر نو جوان برادر بود سرقت آنها. فقط معلوم شد که مادر خود را. متوجه شدم او بند بند به عنوان متعلق به یکی از مورد علاقه های شما و مواجه او—او در زمان آنها را به خاطر او “شکست” و او نمی تواند زحمت به خرید بروید. او فکر نمی کنم آن را یک “معامله بزرگ است.” ما “هر دو.” من ضربه سقف و گوشه های من دوست پسر, من بند بازگشت.

این خزنده بسیار وحشت زده است. من یک مادر و دو خواهر بود و دختر هم اتاقی و در حالی که من خوشحال خواهد بود برای وام زیر به کسی که در تنگه وخیم هیچ فرد عاقلی فقط می خواهد خود را کمک کند! من حدس می زنم من بیش از حد با صدای بلند چون من دوست پسر مادر بازگشت همه چیز—نشسته—و ساخته شده است ناراحت کننده سخنان در مورد حساسیت. دوست پسر من نیست و کاملا آن را دریافت و احساس می کنم مثل هدف قرار دادن سر خود در برابر دیوار. فراتر از هزینه اقلام آن squicks من فکر می کنم من دوست پسر مادر پوشیدن چیزی بسیار صمیمی من است. من واقعا می خواهید برای قرار دادن قفل بر روی درب ما در حال حاضر, و من دوست پسر می گوید: من غیر منطقی بودن. من احساس می کنم مجبور به قرار دادن یک علامت روشن در مورد مرزهای زیرا مادر او رفت و به حمام ما به سرقت برده و بند من! من می دانم آن را ندارد جنسی, اما من freaked. من اشتباه است ؟

یک: هیچ آن را فوق العاده عجیب و غریب و غیر ضروری و وحشت زده—که خود را دوست پسر و دوست دختر خود را به سرقت برده و بند و آن را فوق العاده عجیب و غریب است که او را به تماس با شما “غیر منطقی” برای ناراحت بودن آن است. در کوتاه مدت اگر شما نمی توانید دوست پسر خود را به توافق برسند به یک قفل بر روی درب خود را, شما باید یک قفل برای کشو لباس زیر خود را; اگر شما نمی توانید یک قفل است که متناسب با کشو, من می خواهم شما را تشویق به دریافت یک قفل شو جعبه شما می توانید ذخیره کردن لباس زیر خود را در. حتی اگر این نیست گران قیمت و سفارشی ساخته شده از قطعات به طور خاص طراحی شده برای کمک به شما با کمر درد خود را از آن هنوز هم می تواند کاملا نامناسب برای دوست پسر خود را به آنها را بدون پرسیدن. (حتی درخواست به امانت گرفتن آنها را نامناسب خواهد بود به نظر من اما این است که ما را کمی دور صحرا را.)

در دیگر اجرای آن را به ارزش داشتن بیش از یک مکالمه با دوست پسر خود را در مورد قوانین خانه شما دو نفر می توانند به توافق برسند پس هنگامی که آن را به اقوام خود. شما ممکن است دریابید خودتان به طور غریزی مخالف در بیشتر مسائل از این و آن کمک خواهد کرد برای یادگیری هر چه زودتر به جای بعد آنچه که مصالحه امکان پذیر است. ممکن است که این است که برای رفتن به یک مشي بلند مدت ترتیب زندگی برای شما. اما تمایل خود را برای مرزهای اینجا کاملا طبیعی است; لطفا اجازه ندهید که خود را دوست پسر متقاعد کردن شما است که شما در حال بالا تعمیر و نگهداری و یا بیش از حد حساس فقط به خاطر او ترس از اذعان به این واقعیت که مادر او بدرفتار.

چگونه به دریافت مشاوره از Prudie:

ارسال پرسش برای انتشار به [email protected]. (سوالات ممکن است ویرایش شود.)

عضویت در چت زنده در روزهای دوشنبه ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول بحث.

تماس صوتی از عزیز احتیاط پادکست در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

Q. هیچ بعد از ظهر انجمن: من و همسرم ازدواج کرده اند تقریبا 25 سال است و ما قرنطینه با دانشگاه های ما سن بچه ها. بچه ها بزرگ هستند و من با بهره گیری از این وقت اضافی با آنها. با این حال قرار است یک دمپر در زندگی جنسی ما. شوهر من می خواهد به داشتن رابطه جنسی در همه زمان ها. من برای آن اولین چیزی که در صبح و یا در شب و نه در طول روز زمانی که آنها می تواند ما را بشنوند. وقتی که من می گویند من هیچ علاقه ای به او می شود جرم و sulks برای بقیه روز. چگونه می توانم با این معامله بهتر است ؟

یک: اجازه دهید من را تشویق یک تغییر مسیر در اینجا چون من مطمئن هستم که پاسخ به “شوهر من sulks در تمام طول روز زمانی که من به او بگویید من می خواهم به صبر کنید برای داشتن رابطه جنسی تا شب” است که شما نیاز به مقابله با این بهتر است. این یک چیز برای شما دو تا را پاسخ متفاوت به امکان داشتن رابطه جنسی در حالی که خود را فرزندان بیدار هستند و در آشپزخانه یا اتاق نشیمن; دو معقول مردم قطعا می تواند متفاوت پاسخ های عاطفی به آن چشم انداز. اما sulking خروج مشخصه بیتوجه برای بقیه روز را به خاطر شما بوده است گفت: “بیایید صبر کنید” برای داشتن رابطه جنسی واقعا معکوس حرکت می کند. این اتلاف انرژی خود را و شما آن را نابالغ و آن را دقیقا نمی کمک به تقویت حس وحدت و صمیمیت.

من تنها توصیه به شما خواهد بود به شوهر خود بگویید در مورد اثر خود را sulking بر تمایل خود را به نزدیک و یا رابطه جنسی داشته و به او بگویید برای متوقف کردن. اگر او می خواهد به آن صادقانه گفتگو در مورد خواسته ها و احساسات خود را و به دریچه ناکامی خود را در مورد این تازه کشف محله های نزدیک او کاملا حق به انجام این کار, اما استراتژی خود را در حال حاضر منفعل-پرخاشگر و سودمند و او نیاز به کشیدن آن را.

Q. صادق: من با من چت تصویری در حال حاضر. او زندگی با پدر و مادر او است و فراتر از آن خسته شدم. او آغاز شده است “تجربه” با تماشای یوتیوب آموزش. آرایش آزمایش رفت از OK به Pennywise. من نمی مراقبت به دلیل آرایش تمیز کردن. سپس به من داد و خودش به تضعیف و رنگ مو خود را به رنگ سبز. بد. او استفاده می شود به مدت طولانی ، او از من پرسید که چگونه او نگاه کرد و من به او گفتم آن متفاوت بود اما اگر از آن ساخته شده او را شاد و خوشحال بودم.

دوست دختر من نگه داشته چیدن—حتی در بعدی ما چت, او دستور داد مرا به دروغ به او و او حقیقت را بگویید. من به وضوح او را متنفر کوتاه کردن مو. من اعتراف کرد که حتی اگر او تا به حال آن را بدست حرفه ای انجام می شود نبود یک نگاه من جذاب است. او شروع به گریه و از من عذرخواهی کرد. او فریاد زد که او نمی خواست من بود ببخشید و آویزان است. ما در حال صحبت کردن نیست. هم اتاقی من به من گفت که من یک ادم سفیه و احمق که پا به یک دام است. من نا امید. نگاه کنید اگر من می خواستم به تراشیدن سر خود را که حق او و بدن او را به انجام به عنوان او بخواهد اما او نگه داشته هل دادن به نظر من. اگر مهم نیست چرا بپرسم ؟ من او را دوست دارم اما من نمی دانم که چگونه به این حق است. هر گونه مشاوره ؟

A: این نوع کلاسیک ارتباط مشکل است که من فقط می توانید تصور کنید که تشدید این واقعیت است که شما دو نفر را نمی توان در همان اتاق با هم در حال حاضر نه به ذکر است سایر عوامل استرس زا که ممکن است از زندگی با پدر و مادر خود به طور غیر منتظره ای در وسط یک بیماری همه گیر. این ممکن است کمک به شما داده ام او را یک روز دیگر یا دو تا از حالت فشرده خارج را با چیزی شبیه به این: “من واقعا متاسفم در مورد چگونه ما آخرین مکالمه به پایان رسید و من از دست شما صحبت کردم. اگر وجود دارد چیزی است که شما نیاز به از من در حال حاضر من امیدوارم که شما اجازه دهید من می دانم. من فکر می کنم شما نگاه شگفت انگیز با هر مدل مویی.” (احتمالا این درست است; حتی اگر زمان کوتاه کردن مو نیست به میل خود شما هنوز هم مانند صورت و به طور کلی رفتار.) “من احساس می کردم در یک موقعیت دشوار در گذشته ما صحبت کنید چرا که شما را نگه داشته هل دادن برای من نظر و سپس عصبانی شدم با من برای به اشتراک گذاری آن. من نمی خواهم به دیکته مدل موهای خود را و یا ظاهر و من می خواهم به شما این آزادی را به سعی کنید هر نگاه شما می خواهید, اما من احساس می کردم که شما من را در یک وضعیت که در آن من نمی تواند برنده. می تواند به بحث ما در مورد آن؟”

وجود دارد این است که گمان می کنم یک مورد دروغ سفید از “من متاسفم موهای خود را به نظر می رسد بزرگ” اما من فکر نمی کنم که یک جامد پایه و اساس یک رابطه صادقانه و من نمی خواهد شما را تشویق به خود را هم اتاقی مشاوره و فکر می کنم از این نوع بحث به عنوان یک “تله” اجتناب شود. من امیدوارم که شما قادر به بحث در مورد این که همه چیز احساس نمی بسیار بسیار تازه و یا دردناک است.

Q. مادر نمی تواند جلوگیری از انتقاد دیگران: زندگی من به پدر و مادرم و آنها رابطه خوبی با فرزندان جوان است. پس از یک پدر و مادر من تبدیل به گامه آگاه از مادر من (احتمالا مادام العمر) سفارشی از شروع هر مکالمه با تفسیر چگونه اضافه وزن یا غیرجذاب دیگر مردم هستند—او خواهد آمد به بازدید بچه ها راه رفتن در خانه و بی درنگ شروع به در مورد چگونه او را دیدم همسایه ما X و “چه شرم آور” او ظاهر است.

چند سال پیش من به او گفتم به صراحت به توقف ستایش دختر من برای اینکه نازک (او 7 در آن زمان!) و برای جلوگیری از هر گونه تفسیر در بدن من و او پیروی. اما این احساس بیشتر به چالش کشیدن آن را به عنوان اینکه او چگونه آغاز می شود هر تعامل است. من فقط نیاز به می گویند “من نمی خواهم به شنیدن در مورد چگونه مردم نگاه دیگر”? یا من باید به تجدید نظر در چقدر دسترسی او به خانواده من با این پیام?

یک: من فکر می کنم چند راه وجود دارد برای رسیدگی به این. یکی این است که برای شروع صحبت با دختر خود درباره این عادت است که او تقریبا قطعا متوجه شده است. با فرض اینکه او حدود 9 یا 10 در حال حاضر من فکر نمی کنم آن را بیش از حد به زودی برای گفتگو در مورد تصویر بدن مسائل. چیزی در امتداد خطوط از “شما احتمالا متوجه شده ام که مادر بزرگ مذاکرات زیادی در مورد اینکه چگونه افراد دیگر نگاه کنید معمولا انتقادی” های خود را ارزش در مورد افراد دیگر بدن راه های که در آن مادر خود را تثبیت در ظاهر دیگران می تواند گاهی اوقات او را دشوار برای صحبت کردن و چگونه مادر بزرگ هنوز هم می تواند مراقبت از یک فرد که دوست دارد دختر خود را بسیار در حالی که هنوز داشتن یک نقص جدی است که می تواند گاهی اوقات به نزدیکی دشوار است.

همانطور که برای آوردن آن خود را با مادر خود را نه لزوما در این زمان دختر خود را به نمایندگی اما به سادگی در منافع خود را من فکر می کنم وجود دارد اتاق را برای شما به انجام این کار. من heartened توسط این واقعیت است که او را متوقف ستایش خود را دختر جوان برای لاغر شدن زمانی که شما به او گفت به; که نشانه خوبی است که او را قادر به رشد در اینجا. چیزی شبیه به “مادر شما ممکن است متوجه شده اند که این, اما شما شروع به تقریبا هر داستان در مورد افراد دیگر با یک بررسی انتقادی در مورد چگونه آنها نگاه کنید و آن را واقعا مرا ناراحت می کند. من می خواهم شما را به توقف” به نظر می رسد مانند یک پرش کردن نقطه است. بسته به اینکه چگونه است که مکالمه (و پس از آن یادآوری به عنوان او ممکن است در تلاش برای تغییر این عادت) می رود شما می توانید ارزیابی اینکه آیا یا نه شما فکر می کنم آن را به اندازه کافی جدی به شایستگی افزایش فاصله. اما من فکر می کنم این یک فرصت برای بحث در اول و در نظر گرفتن محکم مرزهای بعد اگر همه چیز رو به زوال.

س: پوشیدن ماسک باعث حالت تهوع: من می توانید یک ماسک صورت برای حدود 30 ثانیه قبل از من شروع به عق زدن. من سعی کردم چند نوع است. هر چیزی که در اطراف می رود گوش من بدترین است اما حتی یک دستمال یا تی شرت مواد بر چهره من باعث حالت تهوع. من خوش شانس هستم که مجبور به ترک خانه من دیگر از رفتن به فروشگاه مواد غذایی, اما فروشگاه شروع به نیاز به ماسک در حال حاضر. وجود دارد هر نوع ماسک من می توانید سعی کنید و یا راه برای آرام کردن این رفلکس?

یک: من تعجب می کنم اگر شما می توانید نگاه برای نوع غشاء و فرآیندهای غشایی که کمتر از یک پلاستیک سپر سراسر پوشنده لباس ، من مطمئن نیستم که آیا آنها ارائه حمایت به عنوان یک ماسک فرسوده به طور مستقیم بر روی صورت, بنابراین آن را به ارزش صحبت کردن با یک پزشک یا متخصص حرفه ای در پیشبرد برای یادگیری در مورد گزینه های دیگر, اما آن را به من اعتصاب به عنوان یک راه حل ممکن برای شما است. آنها همچنین ممکن است راهنمایی های مفید در مدیریت های حساس حالت تهوع و یا می دانم که اگر وجود دارد دیگر سبک های در دسترس است که به حداقل رساندن این واکنش است. در ضمن از دوستان تان بپرسید اگر هر یک از آنها قادر به شما کمک کند خود را با فروشگاه مواد غذایی اجرا می شود, داده می شود چقدر دشوار ماسک-پوشیدن ثابت کرده برای شما—ممکن است که برخی از آنها مشتاق به انجام چیزی است که کمک می کند تا شخص دیگری است و اگر آنها در حال حاضر در حال رفتن به فروشگاه آن را نمی خواهد بیش از حد طاقت فرسا به فروشگاه به صورت دو به جای یکی.

Q. من درمانگر عبور یک خط: شریک زندگی من از پنج سال و من به تازگی “رسمی” مشغول اند. (ما در حال صحبت در مورد ازدواج برای سال شده اند با هم زندگی می کنند و در نهایت تصمیم به جلو بروید و برنامه ریزی عروسی.) چند ماه پیش ما تصمیم به شروع به دیدن یک زوج درمانگر برای کمک به ما در برقراری ارتباط بیشتر آشکارا به ما خانواده ها با هم ادغام شدند. در تلفن ما در جلسه شب گذشته به ما گفت: “کارولین” ما مشغول هستند. او پاسخ داد: “شما در ارتباط جنسی, مشاوره و شما رو درگیر است ؟” سپس خندید lightheartedly و تبریک ما. این واقعا مالیده من راه اشتباه است. من نمی می گویند هر چیزی در زمان, اما من احساس می کنم قرار داده است. من قبلا خیلی راحت با کارولین اما در حال حاضر من احساس می کنم مثل او قضاوت ما تصمیم به درگیر شدن. ما نیست و در مشاوره از آنجا که ما “مشکلات” — آن را یک تصمیم ما برای کمک به ما در برقراری ارتباط موثر در طول یک دوره انتقالی در زندگی ما است. شریک زندگی من فکر نمی کنم بسیاری از آن را; آنها می گویند او احتمالا فقط یک شوخی در مورد شرایط. من فکر می کنم این یک نظر نامناسب و کارولین به طور کامل از دست رفته نقطه که چرا ما در مشاوره در وهله اول. من باید آن را با کارولین در جلسه بعدی? یا این چیزی است که بسیار نامناسب است که ما باید جلوگیری از دیدن او ؟ من زیاده?

یک: البته شما باید آن را با کارولین در جلسه بعدی خود را. اگر یک بیمار قدرتمند در پاسخ به چیزی است که یک درمانگر می گوید: این بسیار در حواله از درمان به کشف که پاسخ. کارولین است نه رئیس خود, ارتباط جنسی, مشاوره, و اگر او سخن گفتن زحمت شما باید به او بگویید که صریح و بدون تردید. اگر او یک درمانگر خوب او را تصدیق احساسات خود عذر خواهی برای ساخت شما احساس ناراحت کننده و احتمالا نوعی از زمینه یا پس زمینه به عنوان به آنچه که او در نظر گرفته شده می گویند. این ممکن است به سادگی است یک فکر شوخی و یا آن را ممکن است بخشی از یک زمینه نگرانی او تا به حال در مورد رابطه خود را که نیاز به بیرون آمدن در باز است. شما ممکن است در نهایت بسته به اینکه چگونه است که مکالمه می رود تصمیم می گیرید که شما دیگر نمی تواند با او کار—اگر او توضیح است که “من واقعا فکر می کنم شما دو نفر نباید ازدواج کنید” و شما مخالف آن را ممکن است به انتهای خط خود را با هم کار کنند—اما شما باید که گفتگو برای اولین بار.

Q. مردم در حفظ و به من گفتن: من پرپشت. من تمایل به انتخاب کردن برای یک پری کاهش عمدتا به دلیل من عاشق برگزاری نمایشگاه سبک است. با توجه به قرنطینه مو رشد کرده است و من پیدا کردن من لذت بردن از تجربه با شادی از حلقه مدیریت. به تازگی من شده است با گرفتن تعارف چقدر خوب من مو به نظر می رسد رشد, اما آنها به ناچار مرکز چقدر بیشتر زنانه من نگاه چگونه بسیاری از بچه ها من را جذب دیگر با این سبک ، این نظرات من احساس ناخالص و من باید برای سرکوب نیاز به بلافاصله یک جفت از کلیپرز به سر من. من از آنها بدم میاید چگونه مو جنسی در این راه اما من بیشتر ناراحت است که این نظرات را من می خواهم به ترک چیزی که داشتم با بهره گیری از (رشد کردن مو). آیا من غار و بازگشت به ایمنی نسبی از من پری قطع زمانی که این همه بیش از ؟ سعی من برای رشد مو و فقط این سخنان? وجود دارد یکی دیگر از گزینه است ؟

یک: یکی از چیز خوب در اینجا این است که مرتب کردن بر اساس از همیشه گزینه دیگری که آن را به موهایشان از آنجا که مو رشد میکند. (در کلمات دلا جوان “موهای من رشد می کند بدجور سریع. لطفا بگو کریسمس مبارک!’ جیم و بیایید خوشحال می شود.”) شما می توانید تلنگر به عقب و جلو بین pixie cuts و دیگر tousled به نظر می رسد برای بقیه زندگی خود را اگر شما می خواهم. در ضمن اگر کسی می گوید: “چه خوب است که موهای خود را طولانی تر است. در حال حاضر بیشتر از مردان می خواهد به داشتن رابطه جنسی با شما,” شما حق را به جسم و به آنها بگویید که برای کشیدن آن را. شما می توانید اگر شما می خواهم به بحث در مورد آنچه که شما لذت بردن از مورد برگزاری نمایشگاه خود pixie cuts—اگر شما فکر می کنم که مخاطب خاص است که واقعا علاقه مند به سلیقه خود و نه فقط در فرضی سلیقه دریایی از پتانسیل نر خواستگاران.

شما می توانید اگر دوست دارید برش مو خود را در یک جا از pique—خداوند می داند که من بدست موهایشان را در طول سال به سادگی نمی لطفا به خودم اما گاهی اوقات به پنیر شخص دیگری. شما نمی خواهد اولین کسی باشید که برای برش مو خود را در کسی و آن را به خوبی به عنوان دلیل هر برش مو خود را. که گفت:, من همچنین فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از ارزش در یک ظاهر طراحی شده مو خود را به عنوان شما می خواهم حتی اگر آن را تاسف از عوارض خشنود کسی که موجب تحریک شما. آنچه از اهمیت اولیه در اینجا این است که صحبت کردن هنگامی که کسی می گوید چیزی شل و یا جنسیتی در مورد موهای خود را به جای چیدن یک مدل موی یا جلب رضایت و یا خنثی کردن آنها.

Q. Re: صادقانه: چه شد که نویسنده نامه قرار است به انجام زمانی که دوست دختر خود را مورد حمایت او را به گوشه ای در مورد اینکه آیا او خود را کوتاه کردن مو یا نه ؟ به شما می گویند که “دروغ سفید” البته ضعیف است و اساس یک رابطه, اما چه فقیر schmuck قرار است به می گویند ؟ “من مانند شما در هر مدل موهای” از لحاظ فنی می تواند درست باشد (او را دوست دارد—اما او متنفر کوتاه کردن مو). اما این است که هنوز هم یک دروغ با حذف. آنچه را که به شما نشان می دهد که اگر حمایت به یک سوال است که دوستان خود را به نام یک “دام”?

یک: من فکر می کنم سوال اینجا است که آیا چنین مبارزه بهتر است در تمام هزینه های اجتناب و یا اینکه آیا آن را بهتر به کار را از طریق چیزی دشوار است و بدون غارنوردی در چهره یک شریک خشم. من فکر می کنم دو نفر در یک رابطه باید قادر به صادقانه گفتگو در مورد کوتاه کردن مو بدون سقوط از هم جدا و بنابراین من فکر می کنم این مبارزه است که نسبتا مهم است. من امیدوارم که خواهد بود که نویسنده نامه را دختر می تواند دوباره به این گفتگو در یک روح آسیب پذیری و باز بودن و هر دو عذرخواهی پس از قرار دادن او را در یک وضعیت غیر ممکن است و برای آنچه که او نیاز دارد در حال حاضر. شاید که فقط به گفتن “من احساس می کنم هم بزنید دیوانه و نا امید در همه زمان ها در حال حاضر, و من تا به حال احساسات پیچیده در مورد کوتاه کردن مو خودم و من می خواهم به اطمینان که من نگاه خوب است.” اما اگر او دو برابر کردن و حاضر به قبول “من عاشق راه شما نگاه کنید و شما می توانید هر مدل موی شما می خواهید” به عنوان یک پاسخ قابل قبول پس از آن من فکر می کنم نویسنده نامه حق را به عقب براند و برای اعتراض به رفتار او.

بحث در این ستون ما در Facebook صفحه!

کلاسیک Prudie

Q. من دوقلو و سهم من یک زمین بسیار مخربی راز است که می تواند نابودی خانواده ما: من برادرانه دوقلو و من (مردان) هستند و ما در اواخر 30s. ما همیشه بسیار نزدیک و مشترک یک اتاق خواب در حال رشد است. هنگامی که ما 12 ما به تدریج شروع به آزمایش جنسی با یکدیگر است. پس از چند سال متوجه شدیم که سقوط در عشق است. البته ما احساس گناه و شرمندگی و ما نمی توانیم به جرات بگویم هر آنچه ما انجام شد. ما امید آن را “فقط یک فاز” که ما رشد می کنند اما ما زخم خواب با هم تا زمانی که ما به سمت چپ برای کالج. ما می دانستیم که این می تواند خراب کردن زندگی ما بنابراین ما ساخته شده یک پیمان برای پایان دادن به آن. ما با حضور در مدارس دور از هم و محدود تماس با ما برای تعطیلات خانواده. اما ما هرگز به سقوط در عشق با یکدیگر و پس از فارغ التحصیلی ما نقل مکان کرد و در کنار هم شده اند و زندگی بسیار با احتیاط به عنوان یک تک همسری زن و شوهر از زمان. من به شما نوشتن به تصویب قضاوت اخلاقی در روابط ما—با ما باشید در صلح و بسیار خوشحال است. معضل ما این است که چگونه به مقابله با ما به طور فزاینده ای نصی خانواده و دوستان است. آنها می دانند که ما در حال گی و ما در یک وضعیت که در آن ازدواج همجنسگرایان قانونی است, بنابراین ما در حال وارد شدن فشار به حل و فصل کردن. من احساس می کنم ما باید همچنان احتیاط برای بقیه زندگی ما و منفجر کردن سوالات خود را. این کسب و کار هیچ کس و من از ترس آنها را در پیدا کردن رابطه ما تکان دهنده و نفرت انگیز است. برادر من اگر چه خسته است با این جدول کلمات متقاطع. او فکر می کند که اگر ما خانواده با هم با یک درمانگر صحبت از طریق مسائل آنها در نهایت آن را قبول کند. من فکر می کنم او را از ذهن خود اما من همچنین می خواهم به او را خوشحال. این یکی از کسانی که بار زمانی که صداقت بهترین سیاست نیست? اگر چه ما همه برای جلوگیری از نگرانی ما خواهد مرد ؟ من نیز در مورد پیامدهای قانونی از این که درمانگر باید به ما گزارش به مقامات ؟ می تواند ما را به زندان ؟ خواندن آنچه Prudie تا به حال به می گویند.

دنی M. Lavery جدید کتاب چیزی است که ممکن است شوک و بی اعتبار شما ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>