کمک! من همکار می گوید: او در زمان عکس از ما همکار تغذیه با شیر مادر در طول یک زوم تماس بگیرید.


A woman wearing glasses sits at her desk and looks at her computer while holding her phone up to her ear.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس Prostock-استودیو/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

تخته سنگ در حال حاضر درخواست کسانی که به خواندن بیشتر برای حمایت از ما روزنامه نگاری به طور مستقیم با اشتراک به تخته سنگ به علاوه. بیشتر بدانید.

دنی آنلاین هفتگی به چت زنده با خوانندگان. در اینجا یک ویرایش متن این هفته chat.

پرسش: تغذیه با شیر مادر عجیب و غریب بودن: یکی از کارگران شرکت “کریستن” به تازگی با توجه به تولد او اغلب breastfeeds در زوم تماس. او می گوید که این بهترین راه برای نگه داشتن نوزاد آرام اما با توجه به زاویه دوربین و حرکت شما می توانید گاهی اوقات دیدن سینه اش یا بخشی از آن را به عنوان نوزاد تغذیه. یکی از کارگران شرکت است که واقعا وحشت زده در مورد آن پشت کریستن برگشت. در یک جداگانه گپ زدن در مورد پروژه های مختلف کریستن نیست درگیر در او به ما گفت که او تا به حال گرفته تصاویر. اگر چه او حمایت پایین و گفت: او فقط شوخی وقتی که من به چالش کشیده او را می سازد جوک در مورد جذابیت جنسی و, چگونه خوش شانس نوزاد است. من به او گفتم او منزجر و من نمی خواهم برای شنیدن دیگر که او رفته است همراه با—اگر چه او گفت من تا به حال هیچ حس شوخ طبعی—اما مردم می گویند او هنوز هم می گوید همه چیز را به آنها.

چگونه می توانم مقابله با این کار ؟ من نمی توانم تصور کنید گفتن کریستن که بسیار شیرین است و prim در مورد آن و من نمی خواهم او را به احساس بی دست و پا و یا که او نمی تواند تغذیه نوزاد. این امر می تواند خوب به فقط تصویب در تصاویری که من از او در حال ناخالص در چت, حتی اگر آن را یک semiprivate گفتگو به ما ناظر? اگر چه من به او گفتم به توقف در آن وجود دارد و او, بنابراین من نمی دانم اگر سرپرست خواهد هر چیزی را انجام دهید. دیگر مردم گفته اند که آن را برای کسب و کار من است و من باید فقط اجازه دهید آن را بروید اما آن را احساس نمی کند.

یک: من فکر می کنم شما هم از آن ساخته شده است کسب و کار شما. شما نمی این اطلاعات را درخواست—او به طور داوطلبانه آن را خوش در طول یک مکالمه در مورد یک پروژه کار. علاوه بر این او تنها متوقف صحبت کردن در مورد آن را به شمااست و هنوز ساخت و هرزه و غیر حرفه ای نظرات در مورد کریستن بدن به بقیه همکاران که باعث می شود آن را روشن است که او بی علاقه در واقع توقف. ادعای او این است که او در “شوخی کردم” در مورد گرفتن اسکرین شات ندارد آب است. (و چه شوخی بوده است ؟ “آیا آن را نمی تواند خنده دار, اگر من در زمان عکس از ما همکار در حالی که او breastfeeds نوزاد خود را?”) به نظر می رسد نسبتا روشن او تنها تلاش برای تصویب آن به عنوان یک شوخی هنگامی که شما در اعتراض به آن است.

اگر همکار شما بود و توهین آمیز جنسی نظرات در مورد کریستن در یک “چت در مورد پروژه های مختلف کریستن نیست درگیر در” پس از آن که گفتگو بود و نه “semiprivate.” این یک کار گفتگو با همکاران در مورد کار. کریستن است تلاش برای نگه داشتن نوزاد آرام و خوشحال در حالی که کار از خانه است که فوق العاده دشوار و همکار خود را استفاده کرده است که به عنوان توجیه به شایعات و objectify او احتمالا حتی برای گرفتن عکس از او. این مسئله نه فقط برای سرپرست خود را به آدرس اما برای منابع انسانی را به عنوان به خوبی.

چگونه به دریافت مشاوره از Prudie:

ارسال پرسش برای انتشار به [email protected]. (سوالات ممکن است ویرایش شود.)

عضویت در چت زنده در روزهای دوشنبه ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول بحث.

تماس صوتی از عزیز احتیاط پادکست در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

Q. معضل اخلاقی: من در کار های غیر انتفاعی که در آن من باید دسترسی مشتریان به اطلاعات مالی شخصی. آن آمده است توجه به من که یک زن و شوهر از مشتریان با استفاده از کمک های دولت که آنها از نظر قانونی مجاز. در حالی که دو فرو بردن آنها با بهره گیری از deep یارانه ها که بر اساس خود را از نظر قانونی به دست آمده کم درآمد. من مدرک دارم. من امضا یک قرارداد محرمانه برای این کار اما به عنوان یک مالیات دهندگان من عمیقا جرم. از نظر اخلاقی من توجیه در گزارش این اطلاعات به یک دله دزدی خط ؟

یک: من صادقانه: من نمی دانم چه دو به معنی فرو بردن در این زمینه. و من واقعا نمی توانم فکر می کنم از یک دلیل خوب چرا غیر انتفاعی باید دسترسی به مردم را در امور مالی شخصی. شاید برخی وجود دارد و من هیچ نمی دانم. اما من نمی دانم که مردم فقیر به ویژه هنگامی که آنها با تکیه بر کمک های دولت اغلب hyperscrutinized و حتی جریمه با از دست دادن دسترسی به برنامه های لازم اگر آنها شروع به بالاتر از خط فقر. شما بگو چند کم درآمد و مشتریان در حال گرفتن برخی از پول از “عمیق یارانه ها است.” من فکر می کنم اگر یک فرد واقعی بودند در معرض آسیب خواهد بود که یک چیز اما جرم خود را به نظر می رسد برای جلوگیری از به طور کلی موضع در مورد “مالیات دهندگان” و به ذهن من نمی آید افزایش به سطح “تماس snitch خط.” این بدان معنی نیست که شما باید آن را دوست دارم. اما اگر شما به دنبال دلایل به جرم به عنوان یک مالیات دهندگان من پیشنهاد می کنم شما شروع به با ایالات متحده عظیم بودجه دفاعی.

پرسش: ناراحت: من نقل مکان کرد و به یک جدید شهری است که پشت کردن به زیادی دایره پارک با یک آهنگ در حال اجرا. من یک زن جوان در 20s; من در حال اجرا هر روز صبح. یکی از همسایگان می شود در بالکن خود را در حدود همان زمان. من فکر نمی کنم هر چیزی در مورد آن تا زمانی که یک زن میانسال متوقف شد و من در حالی که من چک کردن ایمیل. او با معرفی خودش به عنوان همسایه و دستور من به پوشیدن لباس بیشتر در حالی که من در ورزش از آنجا که آن را “بی شرمانه” و منحرف برای شوهرش. من خیلی شوکه کرد حتی نمی توانستم یک کلمه می گویند. در حال حاضر من نمی دانم چه باید بکنید چون یکی از همسایه ها منحرف است و همسر خود را قادر می سازد جادوگر. من در حال لباس نیست حتی که آشکار مگر اینکه کسی فکر می کند چند سر اینچ از پوست بالای ناف است risqué. من نیم وسوسه به داد همسایه من اگر او با بهره گیری نشان می دهد یکی از این صبح است. من عصبانی و خجالت و من هیچ سرنخی که چه باید بکنید. در حال اجرا است, فرم های مورد علاقه من, ورزش و مدیتیشن. من خریداری این محل به دلیل آن را خیلی نزدیک به پارک. من نمی خواهم به دشمنی با همسایه قبل از من حتی برداشت از رنگ برای اتاق خواب جدید من. چه کار کنم ؟

یک: به نظر می رسد مانند موضوع امروز چت “مردم ایجاد مشکلات که در آن مشکلات نیاز وجود ندارد.” من خیلی متاسفم که همسایه خود را آزار شما برای در حال اجرا و سرزنش شما برای شوهرش عاطفی—آن شدید نامناسب و جنسیتی که البته شما می دانید, اما این خرس تکرار. مهم ترین چیز این است که مطمئن شوید که شما احساس راحتی زمانی که شما در حال اجرا است. در صورتی که به معنی نادیده گرفتن همسایه خود را زمانی که او تلاش می کند به صحبت می کنند به شما دوباره خوب است; اگر آن را به معنی گفتن او مودبانه اما محکم است که شما مسئول شوهرش نه آیا شما علاقه مند به شنیدن او نظرات خود را در حال اجرا لباس که خیلی خوب است. شما نه “شروع دشمنی” با امتناع از تعظیم به خواسته های غیر منطقی.

س: پس[m]ber عروس: پدر و مادر من الکلی هستند. مادر من است به خصوص دشوار است چرا که او می تواند تنها یک یا دو نوشیدنی قبل از او درهم و برهم, احساسی و معنی. نه از پدر و مادر من علاقه ای به تغییر و یا پرداختن به خود را از اعتیاد به الکل. برای سال های من خواسته اند آنها را به حداقل نشان نمی دهد تا به حوادث خاص (مثل من 9 صبح فارغ التحصیلی از دانشگاه) تلف و التماس آنها را به نوشیدن نیست در برخی از موارد است. این درخواست معمولا یک استدلال و آنها هرگز به گوش دادن و یا به دنبال از طریق. آنها عمل مانند آن است که یک بازی خنده دار است. من در حال حاضر در اواسط 30s و من در پایان از طناب. من به طور خلاصه از قطع تماس با آنها در سال گذشته گفت: ما نمی تواند صحبت می کنند تا زمانی که آنها نشان داده تغییر دهید. ما صحبت نمی برای پنج سال, اما من مجوف در طول بیماری همه گیر. من احساس گناه و آنها را در اوایل دهه 70. نامزد من و من در مراحل اولیه برنامه ریزی مراسم عروسی و ما در حفظ و تلاش برای ایجاد راه هایی برای به حداقل رساندن مشارکت و حضور. ما هر دو توافق دارند که به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است که مادر من را به یک صحنه. اگر او سقوط مست او را پرتاب مناسب hissy و گریه. اگر ما ممنوعیت او از نوشیدن او را دزدکی حرکت کردن آن و یا به تلخی و با صدای بلند شکایت به هر کسی که گوش. من میگردند و تاکید کرد فقط فکر کردن درباره آن. پدرم می گوید این تنها راه من است و من از خود راضی. آن را احساس نمی کند نه دعوت آنها یک گزینه است اما من هم نمی خواهید ما بعد خراب رفتار او. ما چه کنیم ؟

یک: چرا این احساس نه دعوت آنها یک گزینه است ؟ گذشته از “آنها پدر و مادر من و شما قرار است به پدر و مادر خود را در عروسی خود را” یا ترس که آنها سعی کنید به مقابله به مثل اگر به شما در تنظیم یک مرز یا به طور کلی احساس گناه و احساس آن است که مسئولیت خود را به پدر و مادر خود هر چه می خواهند—آیا شما در واقع می خواهید آنها وجود دارد ؟ آیا شما لذت بردن از شرکت خود را? آیا شما می خواهید برای صرف در روز عروسی خود نظارت خود را در قطار سریع السیر شیشه و یا ارسال یک ساقدوش عروس به اسکورت او را به حمام ؟

من درک می کنم که شما بیشتر احساس نگرانی بیش از حد معمول در مورد سلامتی پدر و مادر در چند ماه گذشته ، و من می تواند مربوط به یک احساس قریب به اتفاق گناه وقتی که می آید به پدر و مادر که مایل به تغییر است. آن را می توانید مانند یک monumentally کار غیر ممکن است برای گفتن یک پدر و مادر “هیچ.” اما شما در حال صحبت کردن در مورد شاد مست یا ترس که او ممکن است کمی gossipy—مادر خود را می شود بی رحمانه پس از یک نوشیدنی و او هرگز متوقف نمی شود در یک نوشیدنی. به شما می گویند “آنها هرگز به گوش دادن و یا پیگیری از طریق” که آنها اصرار داشت این است که “چگونه [آنها] هستند” و من فکر می کنم شما می دانید بسیار قطعی است که آنها در حال رفتن به تغییر در هر زمان به زودی. آنچه را که شما نیاز به در نظر عملی و حمایت عاطفی برای دعوت از آنها برای تبدیل شدن به یک گزینه است ؟ به دنبال که هر چه در آن است از به عنوان بسیاری از جبهه ها به عنوان امکان پذیر است—درمان Al-Anon, شریک زندگی خود را و دوستان خود در هر کجا که شما می توانید آن را پیدا کنید.

Q. عشق من زاده: در 24 من و همسرم در زمان بازداشت از 10 سال و نیم خواهر “استلا”. مادرش مورخ یک سری از شکارچیان کودک و در زمان او به ما آمد استلا مورد نیاز تمام وقت مراقبت. من ترک من کارشناسی ارشد برنامه است. ما به گربه من دور چون استلا می تواند خشونت آمیز. من و همسرم زندگی در یک کشور از مدرسه جلسات مشاوره و ناامیدی. ارزشش را داشت چرا که استلا در حال حاضر روشن و درخشان زن جوان در 20. من صحبت کردن در مورد بچه ها در حال حاضر. من در حال اجرا در مادرانه خالی است. من نمی خواهم در کودکان است. من نمی خواهم به بقیه زندگی من به تکرار آنچه که من را از طریق زندگی می کردند. وجود دارد مقدار زیادی از زمان تاریک با استلا. معلوم شد همه حق است, اما اگر آن را تا به حال نه ؟ این سوال من را نگه می دارد تا در شب. من می خواهم برای رفتن به مدرسه; من می خواهم به سفر; من می خواهم به داشتن حیوانات خانگی دوباره. من نمی خواهم زندگی من گروگان گرفته دوباره. من عاشق استلا. من عاشق زن او را. من دوست دارم شوهر من. من نمی خواهید به خطر از بقیه زندگی من است. چگونه می توانم من شوهر من بدون آن به نظر می رسد مثل من حسرت استلا ؟

یک: یک جهان وجود دارد تفاوت بین “من خسته هستم بعد از 10 سال از زمان پدر و مادر و برخورد با تروما” و “من آرزو می کنم ما هرگز مطرح استلا.” و نه “من خسته ام و من انجام می شود داشتن فرزند” معادل “من آرزو می کنم خواهر شما وجود ندارد.” لطفا احساس نمی مانند شما به خود را توجیه عدم علاقه به کودکان با ساخت یک نمایش بزرگ از استلا—آن را بسیار روشن است که شما او را دوست دارم و آن را نیز روشن است که شما بوده ام از طریق آسیاب نه به خاطر استلا بود منحصر به فرد کودک دشوار است اما از آنجا که او در برخورد با حوادث پس از سال ها از سوء استفاده.

لطفا همین حالا عذرخواهی مایل به بازگشت به مدرسه برای سفر به تمرکز بر روی چیزهایی که شما لذت بردن از. این اختلاف ممکن است دشوار برای شوهر خود را اگر او می خواهید کودکان, اما فقط به دلیل چیزی است که دشوار است به این معنا نیست آن اشتباه است. شما نمی خواهید کودکان شما نباید شرمنده از آن است. برخی از افراد در موقعیت خود را ممکن است هنوز هم می خواهید کودکان; دیگران ممکن است. نقطه نیست “هر کسی که تا به حال شده است در سمت من خواهد بود (یا نمی خواهد) می خواهید به بیش از شروع دوباره”—این است که شما نمی. و آن را یک رفراندوم در عشق خود را برای استلا می گویند شما نمی خواهید بچه ها در حال حاضر.

Q. صمیمیت اضطراب: من 32 سال با یک مقدار مناسب و معقول از رابطه تجربه من تا به حال دو روابط بلند مدت از جمله ازدواج است که در نهایت به پایان رسید دوستانه و چند بازی گاه به گاه چیز با دوستان. من شده اند با هر کسی که برای حدود یک سال در حال حاضر, و من شروع به دوستیابی دوست من شناخته شده برای چند سال. او به من گفت که او باکره است و او نگران است در مورد صمیمیت. من به او احترام و لذت بردن از زمان با هم و من هرگز می خواهم او را به احساس تحت فشار برای انجام هر چیزی, اما آن را به چند ماه و ما هنوز هم تا به حال رابطه جنسی از هر نوع. او شروع بسیار پرشور را از جلسه اما به عنوان به زودی به عنوان ما رسیدن به نقطه ای که در آن همه چیز به طور معمول بیشتر به او می گوید من به آرام کردن و ما تا پایان فقط cuddling. شده اند وجود دارد بسیاری از شبها وقتی که من احساس بسیار نا امید, اما, دوباره, من می خواهم هرگز او را به احساس تحت فشار, بنابراین من بطری تا که نا امیدی بنابراین به عنوان به نه تشدید اضطراب خود. من شروع به احساس می کنم مثل من غفلت از نیازهای خود من. من نمی دانم که چگونه به او بگویید در مورد نا امیدی من بدون او را ناراحت کننده و یا ساخت آن را به نظر می رسد مثل من گناه-دام او را به رابطه جنسی. چگونه باید من این روش بدون ظاهری درنده و یا اجباری?

یک: داشتن مکالمه هنگامی که شما نه فقط به ساخت اولین قدم من فکر می کنم. کنار برخی از زمان به بحث در مورد زندگی جنسی خود را هنگامی که شما هر دو می دانیم که رابطه جنسی نیست ، صحبت کردن در مورد خواسته های خود را و تصدیق ممکن است ناسازگاری است درنده است و نه اجباری: “من واقعا می خواهم به داشتن رابطه جنسی در آینده نزدیک. آیا شما? اگر چه شما نیاز دارید از من یا شما چه می خواهید به بحث در مورد را که ممکن است؟” این بخشی است که چرا “چه شما به من ؟” گفتگو می تواند واقعا مفید من فکر می کنم; اگر شما دو می تواند صحبت رک و پوست کنده در مورد آنچه که تجدید نظر به شما آنچه شما مانند آنچه شما را دوست ندارند آنچه که شما ممکن است مانند آنچه که شما در مورد رویا پردازی و چه نوع جنسی شما ممکن است ترجیح می دهند در حالی که دانستن شما در مورد شروع به داشتن رابطه جنسی پس از آن و وجود دارد, آن می توانید تا مقدار زیادی از احساسی, اتاق, پس به صحبت می کنند.

صبور باشید و nonjudgmental اگر او نیاز به یک زمان کمی برای مرتب کردن افکار خود را. اما صبور باشید و nonjudgmental با خودتان بیش از حد—اگر او اجتناب مکالمه و یا مبهم باقی مانده است و این به نوبه خود باعث می شود شما سوال که آیا شما دیدن عاشقانه های آینده با او که نه تنبیهی و نه تلاش برای گناه سفر او را به رابطه جنسی. آن را تلاش برای دیدن اگر شما می خواهید دو ، و اگر شما نمی خواهید همان چیزهایی که نمی توانید با معنی سازش است که مناسب هر دو شما و سپس شکستن و یا رفتن به بودن دوستان است که احتمالا بهترین راه حل است.

Q. همیشه قطع: هشت سال پیش من در یک ازدواج نامناسب که من سمت چپ. از آن زمان به بعد من انجام بسیاری از کار در من اعتماد به نفس ایجاد مرزهای سالم ، من قطعا خیلی بهتر از دیدن پرچم های قرمز و برگزاری به استانداردهای بالاتر در چگونگی رفتار آنها با من. اما من تنها بوده ام برای این هشت سال و واقعا می خواهم یک فرصت برای عشق دوباره و به همه این تست مهارتهای ارتباط من است در حال توسعه. من به تازگی شروع به صحبت کردن با یک مرد در یک برنامه آشنایی که من ملاقات نکرده و در عین حال به دلیل COVID و من تا به یک سطح از چیزی است که از طریق چت در تلفن و تصویری است که من تا به حال در یک مدت زمان طولانی. ما نیز باید مشترک زیادی خواهید چیزهای مشابه در همان جدول زمانی و بسیار به یکدیگر جذب شده از آنچه که می تواند تعیین ویدئو. من یک مشکل بزرگ اینکه: او وقفه زیادی به من. او همچنین اغلب تغییرات موضوع بازگشت به خود را زمانی که من صحبت کردن در. این خیلی بد است که او به نظر نمی رسد علاقه مند به آشنایی با من, اما آن را آزار دهنده و بی احترامی و این باعث می شود من احساس می کنم احتمالا وارد به چیزی که من منفعل طبیعت خواهد بود پیشی گیرد و دوباره. باید این کار به طور خودکار می تواند یک معامله شکن? او به نظر می رسد مانند نوع خواهد بود که دلسوز اگر من آن را آورده است اما آن چیزی که من می تواند منطقی انتظار می رود او را به تغییر فرض کنید او می خواهد ؟ من می دانم که هیچ کس کامل نیست. با توجه به چقدر خوب همه چیز دیگری است و من تنظیم غیر منطقی استانداردهای از ترس از تحت سلطه بودن دوباره ؟ در یک مقیاس از سوء استفاده و به چه منطقی است ؟

یک: می توان آن را یک معامله شکن اگر شما می خواهید آن را به. من هم فکر می کنم وجود دارد اتاق را برای گفتگو با او ، گذشته از جهانی پرچم قرمز است که نشان می دهد ورودی سوء استفاده بسیاری از افراد منحصر به فرد غربالگری الگوهای نوپای روابط و این لزوما یک سوال از آنچه را “معقول” اما آنچه که فرد حاضر است برای مقابله با. اگر شما به خودتان می گویید: “من از طریق اندازه کافی در زندگی من است که من قصد دارم به خیلی انتظارات بالا در مورد وقفه و ادب و از هر کسی که من تاریخ—من فقط علاقه مند در یادآوری یک مرد بالغ است که این بی ادب به قطع و تغییر موضوع بازگشت به خود را پنج بار در یک گفتگو” که به من اعتصاب به عنوان برجسته معقول است. اگر شما می گویند “من مایل به این را تا مودبانه اما به طور مستقیم با او و دیدن او چگونه پاسخ—اگر او بی اعتنا و یا دفاعی, من می دانم که ما در حال سازگار نیست اما اگر او تصحیح خود من به آن دیگری بروید” این حس را به من بیش از حد. سوال این است که واقعا چقدر وقت و انرژی شما می خواهید به صرف در این است. “من نمی دانم اگر شما متوجه شده ام اما شما بوده ام من قطع زیادی به تازگی. می تواند به شما لطفا ، ” باید ملاقات با برخی از نسخه های “من متاسفم/من دور می شد/من نمی مراقبت در مورد آنچه شما می گویید/من کار بر روی آن است.” در صورتی که پاسخ خود را از آن زمان به حرکت در, من فکر می کنم.

این فوق العاده است که شما به او جذب شده و شما مشترک زیادی دارند. من فکر نمی کنم او تنها مردی در جهان شما می خواهید به یا مشترک زیادی با پس همین حالا این روش از طرز فکر “من هرگز ممکن است پیدا کردن کسی مثل این دوباره—بهتر است بادقت.” راستش این چیزی است که اوایل آشنایی با فرآیند برای: یعنی غربالگری و وجین کردن افرادی که به خوبی ممکن است کاملا خوب است اما فقط برای شما. آن را ندارد به یک پرچم قرمز برای شما نمی خواهید به راه اندازی یکی دیگر از ویدئو تاریخ. مزاحمت مکرر و تغییر موضوع در حال بزرگ نه شاخص! اگر آن را “آزار دهنده و بی احترامی” من فکر می کنم شما باید آن را بسیار جدی است.

Q. Re: معضل اخلاقی: ایالات متحده آمریکا بودجه نظامی در حالی که پف کرده است و نه غیر قانونی. دو-فرو بردن به برنامه های یکی نیست به عنوان غیر قانونی است. نامه نویسنده ممکن است یک الزام قانونی برای گزارش چنین چیزهایی. آنها نمی توانند چشم پوشی از این دلیل شما را در جنگ علیه غنی است. نویسنده نامه من پیشنهاد می کنم شما ببینید اگر حرفه شما دارای یک اخلاق هیئت مدیره شما می توانید پرس و جو برای مشاوره. من نفرت را به شما در مشکل قانونی بیش از این بعد.

یک: من فکر می کنم این واقعیت است که ایالات متحده آمریکا بودجه نظامی این است که “قانونی” است و نه یک استدلال برای تصویب این بودجه نه من معتقدم که یک جنگ در برابر غنی رفتن—و یا اگر وجود دارد این است که غنی برنده هستند و قطعا نیاز به کمک.

دنی M. Lavery: با تشکر برای تحمل با من امروز! من شما را همه هفته آینده.

اگر شما از دست رفته قسمت 1 از این هفته, چت, اینجا را کلیک کنید به آن را بخوانید.

بحث در این ستون ما در Facebook صفحه!

از مراقبت و تغذیه

س: پدر و مادر من به من احساس گناه برای عدم اقامت در خانه مادر: من و همسرم هر دو کار تمام وقت و دارای دو فرزند زیر 5. پدر و مادر من به شدت مخالفم با من (یک مادر) کار تمام وقت در خارج از خانه. آنها هر دو منفعل-پرخاشگر و تهاجمی خود را در مورد مخالفت. هنگام مراجعه و اصرار بر تماشای kiddos آنها نقطه به نقطه عادی رفتار کودک نو پا و تشریح آن را به عنوان راه هایی که در آن بچه ها من در حال درد و رنج به خاطر من—اما نه شوهرم, ahem هستم نه ماندن در خانه با آنها. من همین حالا سوال من تصمیم دارم کار من و بچه های من خوب هستند اما پدر و مادر من استرس من و من نمی دانم که چگونه به آن را بهتر است. خواندن آنچه Carvell Wallace تا به حال به می گویند.

دنی M. Lavery جدید کتاب چیزی است که ممکن است شوک و بی اعتبار شما ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>