کمک! پدرم می خواهد من را به پایان برساند خواهر من درجه برای او.


A woman at right is making an "X" with her arms. At left a man with a mustache is holding his hand to his chin.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های Prostock-استودیو/iStock/گتی ایماژ به علاوه و diego_cervo/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

تخته سنگ در حال حاضر درخواست کسانی که به خواندن بیشتر برای حمایت از ما روزنامه نگاری به طور مستقیم با اشتراک به تخته سنگ به علاوه. بیشتر بدانید.

عزیز احتیاط است آنلاین هفتگی به چت زنده با خوانندگان. در اینجا یک ویرایش متن این هفته chat.

دنی Lavery: مبارک سه شنبه همه! بیایید چت.

Q. نه چندان زحمت کش خواهر: خواهر کوچکتر من است در تلاش برای پایان مدرک لیسانس خود را. (مدرسه نمی آید به راحتی به او.) پدر من است و فشار به بعضی از کلاس ها را به نمایندگی خود را برای کمک به او فشار به پایان برسد. این احساس اشتباه است. چگونه من مودبانه? یا باید به من کمک کند ؟

یک: من فکر نمی کنم آن را کمک خواهد کرد که فشار خواهر خود را به پایان برساند اگر شما در زمان کلاس را به نمایندگی خود را. از همه مهمتر اگر هر یک از استادان متوجه او می تواند مجازات های جدی و احتمالا حتی اخراج. اگر او نیاز به پسوند اضافی مشاوره کمک اضافی از مدرسه او را به نوشتن در مرکز و…. پس از آن مدرسه تعدادی از منابع او می تواند شیر را به کمک خواهد کرد که او به مراتب بهتر از شما می توانید. این اشتباه است و آن را در واقع می تواند به او صدمه دیده است; شما قطعا باید کاهش پیدا کند. من می دانم که می توان آن را دشوار است برای گفتن “نه” به یک پدر و مادر به خصوص که در حال حاضر فشار شما را به انجام در اینجا. اگر او را هل یا نگه می دارد تلاش برای متقاعد کردن شما استرس ممکن است عواقب منفی: “من حاضر به انجام هر کاری است که خطر او وضعیت دانشجویی و او می تواند جریمه و یا اخراج برای این. من متاسفم اما این نمی خواهد در واقع به او کمک کند و ممکن است به خوبی او صدمه دیده است.”

چگونه به دریافت مشاوره از Prudie:

• ارسال پرسش برای انتشار به [email protected]. (سوالات ممکن است ویرایش شود.)

• عضویت در چت زنده در روزهای دوشنبه ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول بحث.

• تماس صوتی از عزیز احتیاط پادکست در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

س: به دام افتاده و ترانس: پس از سال ها از خود نفرت و سرکوب من در نهایت بیرون آمد و به خودم به عنوان ترانس در اوایل این سال است. من محشور شجاعت برای گفتن یک زن و شوهر از دوستان نزدیک من, اما پس از آن coronavirus اتفاق افتاده است, دانشکده, دانشگاه, بسته, و من تا به حال به حرکت در سراسر کشور و بازگشت به خانه دوران کودکی من با خانواده ام. در حال حاضر که من در نهایت به برخی از درجه ای از خود پذیرش آن را احساس می کند غیر قابل تحمل برای پنهان نگه داشتن این بخش از خودم اما همه چیز من امیدوار بودم برای انجام این را با درمانگر آمد به بیشتر دوستان دنبال ترانس حمایت از گروه و یا جامعه است که در حال حاضر با این واقعیت پیچیده است که من با زندگی پدر و مادر من. ما در یک خانه کوچک با حفظ حریم خصوصی کمی در یک منطقه شلوغ و من می دانم که آنها می توانند استراق سمع مکالمات من اگر آنها می خواهند به. من فکر می کنم آنها احتمالا می تواند حمایتی اما بدیهی است که من نمی خواهم آنها را پیدا کردن با حوادث و من واقعا احساس می کنید آماده برای آمدن به آنها را در حال حاضر و به مقابله با تمام پرسش ها و نگرانی ها در حالی که این بخش جدید از من هنوز هم احساس می کند بسیار آسیب پذیر است.

من هر گونه گزینه های اینجا ؟ متن و یا ایمیل به نظر می رسد واقعا بی پرده و غیرشخصی راه به مردم بگویید که من دوست دارم “هی! همه چیز شما فکر می کنید شما می دانستید در مورد من دروغ است!” و با توجه به قریب به اتفاق اضطراب من احساس می کنم در مورد کل این فرایند من فکر می کنم من نیاز به صحبت از طریق احساسات من با درمانگر و یا فقط هر کسی که جایی که من هستم در حال حاضر. من باید سعی کنید به صبر این بیماری همه گیر است ؟ بیا به من پدر و مادر قبل از موعد مقرر و سعی کنید برای رسیدگی به پیامدهای? صحبت با من درمانگر و عبور از انگشتان دست من که هیچ موقعی? هر گزینه ای احساس ترسناک در حال حاضر, و من واقعا نمی دانم چه باید بکنید.

یک: در کوتاه مدت و اگر آن را امن برای شما به انجام این کار, شما می توانید برنامه تلفن جلسات خود را با درمانگر در حالی که شما در حال گرفتن یک پیاده روی, بنابراین شما لازم نیست که به نگرانی در مورد اینکه شنید? شما به ذکر است که محله شما شلوغ است, بنابراین من می دانم این است ایده آل نیست و نمی به طور کامل کاهش خطر شنید اگرچه کمتر در معرض خطر در ارتباط با یک غریبه راه رفتن گذشته شما از وجود دارد با پدر و مادر در اتاق بعدی. به خودتان زمان برای پردازش افکار خود را با یک درمانگر به نظر می رسد مانند یک حرکت خوب به من چه انتظار تا زمانی که شما یک کمی بیشتر فاصله و حریم خصوصی را به بحث در مورد انتقال خود را با پدر و مادر. من هم امیدوارم که شما احساس نمی مانند شما باید به می گویند چیزی شبیه “همه چیز شما فکر می کنید شما می دانستید در مورد من دروغ است” به منظور بیرون می آیند. بدیهی است که شما می دانید خود را قبل از انتقال زندگی بهتر از من انجام دهد بنابراین در صورتی که بازنمایی دقیق از چگونه شما احساس می کنید در مورد آن من نمی خواهم برای منصرف کردن شما از صحبت های صادقانه میگویم. اما این لزوما یا ذاتا مورد است که فقط به خاطر شما استفاده می شود به درک خودتان به عنوان یک فرد مستقل مشترک المنافع و می دانم که شما متوجه شدم شما می خواهید برای انتقال همه چیز است که پیش از این درک جدید دروغ بود و یا جعلی و یا لزوما اشتباه است. شما نمی مجبور به عذر خواهی برای “فریب” هر کسی.

من فکر می کنم نکته کلیدی در اینجا این است که شما می گویند شما “واقعا احساس می کنم آماده” برای آمدن به پدر و مادر خود را در حال حاضر به آن حد است که شما باید تمرکز انرژی خود را بر محرمانه مکالمات خود را با درمانگر و/یا دیگر ترانس مردم است. حتی اگر شما نیست به فکر کردن در مورد انتقال حق در حال حاضر شما هنوز هم می خواهم به عنوان یک مقدار معقول از حریم خصوصی و زمانی را به تنهایی در حالی که زندگی به طور موقت با پدر و مادر خود را. من فکر می کنم گاهی اوقات آن را می توانید مانند “در حال حاضر که من متوجه شدم من می خواهم برای انتقال اگر من بگویم که هر کسی که دوست دارد من در مورد آن در عرض یک هفته به این معنی که من خودخواهانه خودداری اطلاعات حیاتی آنها نیاز به دانستن در مورد حق در حال حاضر, و من شما را مجبور به عذرخواهی می کنیم برای آن است.” اما در واقع چنین نیست: شما فقط شروع به آمدن به شرایط با چیزی که شما هنوز آماده برای به اشتراک گذاشتن با پدر و مادر خود را. این واقعیت که شما در حال زندگی در خانه در حال حاضر باعث می شود همه چیز پیچیده اما آن تغییر نمی کند این واقعیت است که شما یک فرد بالغ جوان که تحت عنوان تصور کنید که امکانات مختلف برنامه ریزی برای آینده خود و تعیین هویت خود را بلافاصله و بدون در حال اجرا از آن گذشته پدر و مادر خود را برای تصویب. من برای شما آرزوی بهترین ها را در کنده کاری از زمان به فکر می کنم در مورد انتقال و در نهایت پیدا کردن یک راه برای بحث در مورد آن با خانواده خود را هنگامی که شما در حال زندگی نمی گونه به گونه.

Q., همسرم, پیام های توهین آمیز ex: همسر من از نه سال به من گفت که او نیاز به رسیدن به سوء استفاده و کنترل ex را امتحان کنید برای دریافت بسته شدن. گفتم OK. زمانی که متوجه شدم که رمز عبور بر روی تلفن خود را تغییر کرده بود من به او رسول و دیدم پیام های خود را. او به او گفت که او بود او یک شانس در عشق حقیقی و همسر روح او و این که او از دست رفته رابطه جنسی با او را. من به او گفت که او نمی توانست به یک شوهر و یک همسر روح و که او باید زمان را به آن را کشف کردن. او گفت: او از من خواست. روز بعد از, دو فاک, مشاوره, she texted او دوباره با بسیاری از چیزهای مشابه است. متوجه شدم یک هفته بعد. او گفت: آن را فقط آنلاین و که او فرستاده او را به یک پیام نهایی در مورد چگونه بزرگ من و او یک اشتباه بود. این دو ماه بوده است, اما من هنوز هم احساس نا امنی در مورد عشق ما. او نمی خواهند به بحث در مورد آن را ندارد; نه مشاور ازدواج. اما من هنوز هم نا امنی و احساس می کنم مثل این همه من بودن “بیش از حد نا امن.” آیا این منطقی به شک همسر خود را پس از آن دو بار اتفاق می افتد?

یک: بیایید را کنار پرسش از عقلانیت برای لحظه ای و تمرکز در این بخش: “زمانی که متوجه شدم رمز عبور بر روی تلفن خود را تغییر کرده بود من به او رسول و دیدم پیام های خود را.” از آن صدا مانند شما عذرخواهی به او برای نقض حریم خصوصی و نه آن را صدا مانند شما به بحث در ارتباط جنسی, مشاوره تصمیم خود را برای شکستن به تلفن خود را هنگامی که شما متوجه او می خواهم خود را تغییر کد عبور. که خیلی برجسته, من فکر می کنم و آن را نشانه بزرگ است که همسر شما می تواند به شما اعتماد ، چه بود رفتن را از طریق ذهن خود را در آن لحظه ؟ چگونه شما تصمیم خود را توجیه نقض حریم خصوصی و چرا شما تصمیم به انجام است که به جای درخواست خود را در مورد آن ؟ اگر شما نمی اعتماد همسر خود را به شما بگویم حقیقت به طور کلی آنچه که طرح خود را—به عنوان خوانده شده پیام های متنی خود در راز هر هفته به مطمئن شوید که او دروغ گفتن به شما ؟ می کند که به نظر می رسد مانند نوع ازدواج شما پیش بینی زمانی که شما دو رو با هم ؟

من نمی ارمغان می آورد که تا به حداقل رساندن درد همسر خود را به شما ایجاد می شود. و من موافقت می کنم که آن را منطقی برای شک و تردید خود را از کلمه زمانی که او بارها و بارها به دروغ شما در مورد ماهیت تماس با سابق خود را. اما من فکر نمی کنم شما در حال رفتن به هر نقطه توسط رفتن را از طریق تلفن خود را. آن را نمی خواهد در واقع شما آنچه شما می خواهید که یک رابطه که در آن صداقت و اعتماد غالب است. من مطمئن هستم که چرا خود را مشاور ازدواج دیگر می خواهد به بحث در مورد این حوادث است. اما بدون اصرار شما همه رفتن و relitigate کسانی که خاص پیام های متنی من فکر می کنم این بسیار مهم است که شما دو شکل از چگونه شما می توانید معامله با عدم اطمینان به ظن و پیچیده خواسته هم به دلیل خواندن همسر شما پیام است که هیچ جایگزینی برای دانستن همسر خود را در ذهن و اجازه دادن به او را می دانم چه خبر است در مال شما.

Q. صرف برخی از آرامش ذهن را به صرفه جویی در برخی از پول ؟ اجاره نامه من است که به زودی پایان دادن به, و من به دنبال به اجاره یک خانه بعد از آنجایی که من یک سگ. اما امضای یک قرارداد برای یک سال فقط به نزدیک به یک اتاق که بسته شد حداقل برای یکی دیگر از چند ماه است که سخت به بلع. این است که در آن پدر و مادر من در آمده است. من تنها فرزند آنها بوده ام ماهیگیری برای من به حرکت در صفحه اصلی پس از من رابطه دراز مدت به پایان رسید دو سال پیش. آنها می گویند در حال حاضر زمان مناسب. من نمی خواهد نیاز به پرداخت اجاره بها و من به اندازه کافی خوش شانس هنوز هم کار من. من می خواهم به صرف زمان با من پدر و مادر پیری و پرداخت برخی از بدهی. من می دانم که چقدر خوش شانس هستم.

اینجا جایی است که من تلاش: پدر و مادرم از یکدیگر متنفر شوند. هر یک از آنها را به من شکایت در مورد دیگر زمانی که فرصت داده تا من به صراحت از آنها بخواهید برای جلوگیری از. پدر من می تواند به خصوص وحشیانه به سمت من مادر معمولا متوقف کردن فقط کوتاه از تماس با او و نام. آن را خسته کننده به خصوص که من تشخیص صفات دوست نداشتن آنها در یک دیگر در خودم. من اغلب احساس به عنوان اینکه آنها می خواهند مرا برای پیوستن به در در سطل زباله های دیگر. هنگامی که من سعی کردم به صحبت کردن با آنها در این مورد آنها به توافق برسند آن را نامناسب در لحظه اما پس از آن به سرعت اسلاید در برگشت به همان الگوهای دفعه بعد من آنها را ببینید.

من می دانم که پدر و مادر من مشتاق به صرف زمان بیشتری را با من و من می دانم که آنها می خواهند به شدت برای من به فرار برخی از فاميلی مالی, الگوهای, اما من نمی تواند کمک کند احساس مانند آنچه که آنها واقعا می خواهید این است که انحراف از هر یک از دیگر. من به دنبال یک اسب هدیه در دهان توسط عصبی بودن در مورد احساسی از بودن در اطراف آنها را 24/7 است ؟ و یا چیزی وجود دارد که به غریزه برای حفظ خانواده ما جدا?

یک: این است که یک اسب هدیه. شما خواهد بود برای پرداخت این “اجاره بها” در صد راه های دیگر همه آنها خسته روحیه اش را تضعیف و بی ثمر و من فکر می کنم شما خواهد بود از جان گذشته برای پیدا کردن یک وضعیت زندگی شما تنها به کمک پول در قبال پس از حدود یک هفته است. اگر آن را ممکن است برای شما تمدید زمان اجاره (شاید در یک ماه به ماه بر اساس اگر شما می خواهید به نگه داشتن گزینه های خود را باز کنید) من فکر می کنم که بهترین شرط بندی شما. در غیر این صورت بررسی با دوستان خود را به دیدن اگر هر یک از آنها را به دنبال هم اتاقی جدید و یا به دنبال مقرون به صرفه خانه برای اجاره در جایی در شهرستان خود را. این واقعیت است که پدر و مادر خود شده اند ماهیگیری برای شما به حرکت بازگشت به خانه برای دو سال فقط به خاطر شما رفت و از طریق یک فروپاشی نیست و به خوبی جواب. است که می گویند هر چیزی وجود دارد که ذاتا اشتباه با زندگی با پدر و مادر خود را, اما شما قطعا نمی به نظر می رسد می خواهید با آنها زندگی می کنند و بر اساس خانواده پویا شما شرح داده ایم, من نمی خواهم با آنها زندگی می کنند یا نه. من موافقت خود را با سوء ظن است که آنها می خواهند شما را در خانه نه تنها به دلیل آنها دست به لذت بردن از شرکت شما اما از آنجا که آنها می خواهند به طناب شخص ثالث خود را بدون توقف تولید who’s Afraid of Virginia Woolf? شما می گویند شما نمی خواهید به تکرار “فاميلی مالی, الگوهای,” اما شما نمی گویند شما در پاکسازی بدهی و یا در معرض خطر بودن قادر به پرداخت صورتحساب خود را. اگر شما هر گونه گزینه های دیگر علاوه بر زندگی خود را با پدر و مادر دنبال آن است.

س. عشق نامه: سال گذشته من برای امر (چهار تا پنج سال). من یک کتاب شعر عاشقانه که او به او داد. پس از من در مواجهه با او به پایان رسید آن. او recommitted خودش را به من, ازدواج ما و خانواده ما. او به من می گوید که من خود را در تمام جهان است و او نمی تواند باور او به خطر افتاده است ازدواج ما. من به او اعتقاد دارند. ما تا به حال کمک یک درمانگر و ما در حال حرکت رو به جلو است. من به تازگی دریافتند که کتاب شعر دوباره و دیگری در زاپاس فضا در تنه اتومبیل خود را (که من قرض گرفته شده را با دانش خود را). کتاب عشق یادداشت درج شده بین صفحات. او می گوید که صحبت کردن به او “باعث می شود قلب خود را به طوری کامل آن ممکن است پشت سر هم” و چگونه او زیر یک درخت گیلاس “درست در کنار خاطرات خود” بود “نوعی از سحر و جادو است.” من سوخته. او یادداشت رنگ یک امر عاطفی و من دچار آسیب های روانی بیش از همه دوباره. یک امر فیزیکی لطمه می زند, اما این ایده با او خاطرات مشترک که ایجاد شد با من در کنار او (چیزی که من می توانید تشخیص از زمینه) بسیار بیشتر و غیر قابل تحمل. آیا من می توانم از بین بردن آنها ؟

A: شما می توانید از بین بردن کتاب ها و یادداشت ها, اما من فکر نمی کنم که از بین بردن درد شما در حال حاضر احساس. شما می گویند شما شده است “حرکت به جلو” در درمان که ممکن است چیزی برای انجام با چرا شما احساس می کنید تمایلی به مطرح کردن آنچه شما پیدا کرده ام در حال حاضر—این احساس می کند مانند یک گام رو به عقب بود و همه خود را propulsive تلاش به این نقطه شده است به هدر رفته است. که قابل فهم است, اما من امیدوارم که شما نمی بطری خود را صادقانه در واکنش به این درد وحی در منافع حرکت رو به جلو. شما آموخته ام بیشتر در مورد ماهیت این امر و راه های که در آن نبود و آن همه لطمه می زند و در یک نام تجاری راه جدید است. این بدان معنی نیست که شما نمی توانید هنوز متعهد به بازسازی ازدواج خود را در صورتی باقی می ماند که هدف خود را; این امکان را برای شما برای به اشتراک گذاشتن صادقانه خود را در غم و آزار و خشم او را به گوش دادن عذرخواهی می کنیم و به آرامی بازسازی اعتماد و برای شما دو نفر برای پیدا کردن یک راه به سعی کنید به درمان با هم. اما برای شفا ممکن است هر دوی شما باید بدانید که تا چه حد از زخم.

Q. ماسک مجرم: در اواخر ماه آوریل یک دوست قدیمی من از دبیرستان (ما نیست نزدیک) ارسال شده یک عکس از او 13-ماه-روز رسانه های اجتماعی با پوشیدن یک ماسک صورت با یک نظر در “صدا” که او را دوست دارد به پوشیدن آن است. سی دی راهنمای نه گفتن به کودکان زیر 2 می توانید با پوشیدن ماسک های صورت از آنجا که آنها می تواند خفه. بدون تفکر من در پاسخ به بخش خصوصی گفت: خطرات ناشی از یک کودک با پوشیدن آن در هر CDC. چند روز بعد من یک دو صفحه پاسخ deriding من برای این ادعا او نا مناسب مادر است که او نمی مراقبت از آنچه CDC می گوید که او می داند که فرزند خود را بهتر از CDC می کند که من باید شرمنده برای ارائه مشاوره پدر و مادر ناخواسته و من بی رحمانه و قضاوت. من عذرخواهی فراوان از آنجا که من هرگز در نظر گرفته شده است اما من نگران بود (و هنوز هم هستم) در مورد پسرش.

من راه خروج از خط به ذکر است CDC توصیه ؟ من نمی توانم تصور کنید که او را خفه کننده است زیرا او نمی تواند از ماسک و نمی تواند ارتباط برقرار کند که از آنجا که او خیلی کوچک است. من هم هرگز از مردم می خواهم به فکر می کنم من انتقاد فرزند خود را. من شک دارم من می توانم پچ چیزهایی که با این آشنایی اما در آینده آن را واقعا نامناسب برای به اشتراک گذاشتن آنچه CDC است گفت: حتی اگر یک کودک کوچک زندگی می تواند در خطر است ؟

یک: من می توانم درک خود را عدم تمایل به انتقاد از شخص دیگری پدر و مادر به ویژه هنگامی که آن کسی که شما نمی دانید که به خصوص به خوبی و نیست صحبت بسیار در سال است. اما شما نمی نوشتن یک پیام گفت: “شما وحشتناک مادر و فرزند خود را در حال رفتن برای مردن”—شما مودبانه هشدار او به چیزی است که شما تا به حال دلیلی برای باور او در حال حاضر نمی دانم. من تصور بسیاری از والدین حتی بسیار با وجدان آنهایی که ممکن است شناخته شده اند CDC حال سن توصیه برای پوشیدن ماسک. من فکر می کنم حق با شماست که این مکالمه خاص است که تقریبا به پایان رسید و من شک دارم شما می خواهم که قادر به دریافت سابق خود را به گوش دادن به شما دوباره. اما در حالی که ممکن است شما می توانید از ادا پیام خود را در ظریف تر از نظر من فکر نمی کنم شما به او صحبت کرد گستاخانه و یا در اشتباه بودند که این دستورالعمل به او توجه و امیدوارم که در بیشتر بازتاب لحظه او را قادر به ارزیابی مجدد ماسک خود استراتژی است.

Q. Re: همسر پیام های توهین آمیز سابق: با رفتن را از طریق همسر, پیام, نامه, نویسنده, آیا در پیدا کردن چیزی سازنده پیدا کردن که همسر خود را به دروغ در مورد دلایل خود را برای کسی که پیام او را “توهین آمیز است.” هنگام مواجهه او فقط messaged بیشتر از همان تلخه و پس از آن ادعا کرد که او فرستاده بودم نهایی خداحافظی پیام. در حالی که من به طور معمول موافق است که رفتن را از طریق یک شریک تلفن راه برای ایجاد اعتماد به همسر در حال حاضر شکست که اعتماد وقتی که او گفت که او سابق است که او از دست رفته با او بود و او خود را همسر روح و آخرین شات در عشق واقعی.

یک: روشن, من فکر نمی کنم این نامه نویسنده باید عذر خواهی برای رفتن را از طریق تلفن کرد و گفت: “پس من نباید انجام داده اند که من تظاهر من نمی بینم آنچه که من دیدم” و یا با قرار دادن در یک پیراهن. نه من فکر می کنم او باید سعی کنید به equivocate دو—او رفتن را از طریق تلفن خود را نمی صرفنظر از آنچه او را از او. اما من فکر می کنم آن را مناسب می گویند: “من نمی باید از طریق گوشی خود را. آن لحظه ای از ضعف و متاسفم که نقض حریم خصوصی شما. اما من نمی توانم unsee آنچه که من دیدم و من فکر می کنم روشن است که شده است وجود دارد یک شکست اعتماد آغاز شده است که قبل از من نگاه کرد و من می خواهم به بحث در مورد آن بیش از حد.”

Q. Re: همسر پیام های توهین آمیز ex: “او نمی خواهند به بحث در مورد آن را ندارد; نه مشاور ازدواج.” می توانید نامه نویسنده و شروع به رفتن به یک مشاور ازدواج? اگر آنها نمی تواند و یا نمی خواهد پس از آن نویسنده نامه نیاز به پیدا کردن یک مشاور آنها می توانید بروید و با آنها احساس راحتی بحث در مورد آنچه آنها نیاز به بحث در مورد.

یک: من فکر می کنم که ارزشمند! من آرزو می کنم من می دانستم که بیشتر در مورد چرا مشاور تلقی شده است که موضوع بی فایده و یا خارج از محدوده. اما من قطعا فکر نمی کنم شما باید به رعایت خاص که مشاور حاکم و اگر من در این نامه نویسنده موقعیت و احساس بسیار موضوع ما نیاز به دنبال مشاوره ممنوع شد, من می خواهم برای یک نگاه جدید مشاور بیش از حد.

Q. Re: نامه های عاشقانه و پیام های توهین آمیز ex: من تعجب که چرا شما در زمان ارسال پیامک را به وظیفه در مورد نقض همسرش, حریم خصوصی, اما لازم نیست که یک موضوع را با فریب دادن شوهر, همسرم, خواندن عشق پنهان حروف و حتی از بین بردن آنها را!

یک: قطعا. سابق رفت و از طریق خود گوشی چون او را دیدم که او تا به حال او تغییر رمز عبور; دوم یافت می شود این کتاب توسط حادثه هنگامی که او رفت و به گرفتن یک تایر یدکی. کسانی که دو شرایط مختلف.

من مخالف با این ایده که من “او را به وظیفه” برای آن است. من فکر می کنم آنچه که همسر او بود و به مراتب مخرب تر به اشتراک گذاشته شده خود را اعتماد نسبت به آنچه که او انجام داد و من فکر می کنم او هنوز هم حق دارد ناراحت شود و احساس خیانت. من فقط فکر می کنم او باید انجام چیز دیگری با سوء ظن و تردید در آن لحظه. با توجه به این که او در حال حاضر برابر جاسوسی فکر نمی کنم او را به تظاهر او را در سمت راست و او را در اشتباه و یا ضرب و شتم خود را. اما من فکر می کنم او می تواند بهتر خدمت در آینده با پیدا کردن جایگزین برای تصمیم گیری به snoop.

وقتی که می آید به کسی که می آید در سراسر یک آشکار هدیه ای از یک معشوق سابق از طریق عادی و البته از تلاش برای تغییر تایر و با توجه به این که یک کتاب عشق شعر است تقریبا به عنوان مهم به کسی روز به روز زندگی به عنوان یک گوشی هوشمند, من فکر می کنم شرایط به اندازه کافی متفاوت به حکم یک پاسخ متفاوت. گمان می کنم من نهایی “را” در snooping است که بار وجود دارد که وسوسه کافی است به پایمال کردن مناسب ترین افراد و بار وجود دارد که آن را بسیار آگاهانه و غیر ضروری تصمیم گیری; به طور کلی من فکر نمی کنم آن منجر به شکوفایی اعتماد, اما آن را نه لزوما یک گناه نابخشودنی به خصوص اگر آن را تنها یک بار اتفاق می افتد. اما من فکر می کنم این مهم نیست به فکر می کنم از snooping را به عنوان یک راه حل برای عدم قطعیت و یا بی اعتمادی اما یک نشانه است.

بحث در این ستون ما در Facebook صفحه!

کلاسیک Prudie

پرسش: پسر من در بر داشت عکس های برهنه از من به عنوان یک نوجوان: من 14 ساله پسر به تازگی در سراسر برخی از پلاروید عکس از من که پدرش در زمان از من که پشت ما بودند 14—ما باید با هم برای یک مدت زمان طولانی و ازدواج کردم زمانی که من باردار بودم با پسر من است. عکس در یک راه پر از کارت بیس بال و نوجوان خاطرات. مشکل این است که تصاویر برهنه عکس! شما واقعا نمی توانید بگویید که این تصاویر به من به عنوان من ظاهر اتحادش را تغییر بسیار چشمگیری از من بود 14—رنگ مو, تغییر, وزن, تفاوت, ها, و غیره. پسر من آمد و به من واقعا نگران با نگرانی از این که پدرش به طور بالقوه احتکار پیکر. من نمی به طور مستقیم به او بگویید که این تصاویر بودند از من, اما او اطمینان داد که پدر خود را نمی, نگاه, و یا نگه داشتن پیکر و که من به او صحبت می کنند در مورد آن. اما من باید مستقیم تر? کدام بدتر است فکر خود را پدر kiddie یا دانستن است که شما فقط دیدم 14-سال-نسخه قدیمی مادر خود را برهنه ؟ خواندن آنچه Prudie تا به حال به می گویند.

دنی M. Lavery جدید کتاب چیزی است که ممکن است شوک و بی اعتبار شما ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>