کمک! پدرم می خواهد من را به داشتن رابطه جنسی با همسر خود—در حالی که او به تماشای.


Profile of a man gasping, hand over mouth

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس Ranta تصاویر/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

تخته سنگ در حال حاضر درخواست کسانی که به خواندن بیشتر برای حمایت از ما روزنامه نگاری به طور مستقیم با اشتراک به تخته سنگ به علاوه. بیشتر بدانید.

عزیز احتیاط

پدر من و من هرگز تا به حال چه شما تماس خواهد بود “معمولی” رابطه. ما دودی علف های هرز و او اغلب دوست دارد به من بگویید در مورد زندگی جنسی خود را. او با موفقیت طرد هر کس دیگری در خانواده ما و من فکر می کنم من در اطراف چوب از حس مسئولیت حتی اگر من نمی خواهم راه او رفتار من است. او را به ازدواج یک زن جوان (او 65 او 40) که من شناخته ام از من بود 14. من در حال حاضر 37. این یک داستان طولانی است.

او نوشت: به من یک ایمیل چند روز پیش جزئیات چگونه او و همسرش شده بود بحث در مورد ایده او را به داشتن رابطه جنسی با یکی از دوستان خود را”—و پس از آن به من گفت که دوست من بود! او از من پرسید چه من فکر کردم در مورد این ایده است که او می تواند علاقه مند به تماشای. آن بود بسیار مشتاق و در تمام شوخی نیست. من وحشت زده شد و پاسخ داد که او نیاز به یک درمانگر مراجعه کنید و آن را به من یک زمان بسیار طولانی قادر به صحبت می کنند به هر کدام از آنها را دوباره. او سپس ادعا کرد که او می خواهم فقط به شوخی و که روشن بود من تا به حال “هرگز او را دوست داشتم.” به طوری که که در آن ما در حال حاضر. من می دانم که من بوده ام gaslit توسط پدر من برای بیشتر از زندگی من (او واقعا در آن خوب) و من می دانم که این اتفاق می افتد در حال حاضر. من نه دیوانه ، آنچه او نوشت: من اشتباه است ، من پاسخ را از خط ؟

—نامناسب پدر

شما دیوانه نیست پاسخ شما بود و نه از خط و نبود او شوخی می کند. چه شوخی بوده است ؟ مفصل نوشته جنسی گزاره است که یک مشترک شوخی فرمت و وضوح از خود واکنش می دهد بیشتر دروغ ادعا می کنند که او “فقط شوخی در اطراف.” تصور کنید گفتن این جمله را با صدای بلند به خود را روشنفکر و غیر قضاوت دوست: پدر من به من می گوید: “هرگز او را دوست داشتم” از آنجا که من در اعتراض به این ایده از داشتن رابطه جنسی با همسر خود را در حالی که او را تماشا. آیا شما فکر می کنم آنها می گویند: “او به نوعی یک نقطه” و یا به آنها پاسخ می دهد به عنوان شما را در شوک و وحشت? تمام پول من در دومی است. این حادثه جدا نیست اما بخشی از یک الگوی دیرینه از خود بیگانگی مهاجم مرز فشار و آزار و اذیت جنسی. آن را ممکن است احساس عجیب و غریب و یا نامطلوب به فکر می کنم از پدر خود رفتار نسبت به شما به عنوان آزار و اذیت جنسی, اما من فکر می کنم که مناسب ترم.

فقط به عنوان یک فکر ورزش و امیدوار است که آن را سرکوب برخی از نگرانی خود را در مورد واکنش خود را یادآوری خود را از این زمانی که شما شروع به خودتان شک: حتی اگر آن را به حال شده است یک شوخی شما مجاز به دوست نداشتن یک شوخی است. شما مجاز به شی به یک شوخی است. گفت: “این یک شوخی بود” است نه یک عصای جادویی است که به معنی هیچ کس مجاز به نظر در چیزی به شما گفت. گفتن پدر خود را “من نمی خواهم شما را به شوخی در مورد تماشای من داشتن رابطه جنسی با همسر خود, و من خیلی ناراحت کننده من نمی خواهم به صحبت کردن با شما در حالی که برای” یک بسیار معقول وزش چیز می گویند. او نمی خواهد با شما رفتار عاشقانه با احترام و یا با خیال راحت و من آرزو می کنم شما چیزی جز شانس ماندن دور از او.

عزیز احتیاط

خواهر و برادر در قانون refinancing خانه خود را از 30 سال به 15 سال وام مسکن. آنها خواهیم پرداخت بیشتر در هر ماه اما با نرخ بهره پایین تر. آنها می گویند آن را به طور قابل توجهی بیش از آنچه آنها پرداخت شده است. این تصمیم ناراحتی مادر من. او مسائل اضطراب به خصوص در اطراف پول و منابع مالی شده اند که قطعا بزرگ شده با این بیماری همه گیر. پدر و مادر من هستند و از نظر مالی راحت و حرفه ای, اما من تا به حال طبقه کارگر در دوران کودکی. وجود دارد پدربزرگ و مادربزرگ من در تلاش برای پایان می رسد دیدار در زمانی که او یک بچه بود. آن را هنوز هم تحت تاثیر قرار چگونه من مادر فکر می کند در مورد مسائل مربوط به پول. او واقعا می ترسم که موافقت خود را برای پرداخت ماهانه بالاتر خطرناک است برای من و خواهر و خانواده—می گویند یکی از آنها را از دست می دهد و کار خود را و آنها را نمی تواند بالاتر پرداخت. او از دست داده است خواب در مورد این نگرانی در مورد پتانسیل برای سلب حق اقامه دعوی او grandkids از دست دادن خانه خود را. او را شکسته با من تلفنی در مورد آن و بار دیگر با یک دوست نزدیک.

پدرم پرسید: خواهر و برادر در قانون اگر آنها می تواند برای من روانی خوب بودن در نظر گرفتن 30 سال رهن و فقط پرداخت را به عنوان اگر آن را 15 سال وام. آنها گفتند: هیچ دلیل کوتاه تر وام مسکن بیشتر آنها را کاهش می دهد نرخ بهره 0.5 درصد است. پدر من ارائه شده به را تشکیل می دهند تفاوت که کمتر از 100 دلار در ماه. برادر در قانون حاضر به حتی بحث در مورد آن. او گفت که مادر ما فقط باید برای زندگی خود تصمیم گیری های مالی اضطراب و یا بدون اضطراب. پدر من طرح را به آنها می دهد همه چیز را که آنها می خواهند از نظر مالی و سهولت مادر من روانی دولت است. همه ما درک می کنیم این است که تصمیم خود را, اما من فکر می کنم برادر در قانون غیر منطقی بودن. من نیاز به یک اسکریپت است که اجازه می دهد تا من به روشنی آسیب خود را obstinance می تواند انجام دهد بدون اینکه بیش از حد عاطفی و یا از دست دادن سرد من. هر گونه مشاوره ؟

—خانواده, اضطراب,

اقامت در خارج از آن. آن است که مناسب برای پدر و مادر خود برای درخواست های خود را رشد فرزند و شوهر او را به تجدید نظر مشترک تصمیم گیری های مالی فقط به خاطر مادر خود را به اضطراب. مادر خود را یک شرکت امضاء کننده از وام مسکن خود را و خود را خواهر کوچک نیست. به شما می گویند که شما را در درک که این “تصمیم خود را به” اما آن صدا مانند شما و یا پدر و مادر خود را که در واقع درونی که باور. آن است که واقعا تصمیم خود را. آنها نه آسیب رساندن به خود را به خوبی توسط refinancing خانه خود را. آنها فقط refinancing خانه خود را. این ممکن است یا نه ممکن است به اثبات می شود عاقلانه اما این تصمیم خود را, و آنها را به یک مقدار دقیق تر حس از امور مالی خود را از بقیه خانواده می کند. پدر و مادر خود را ساخته اند خود را به خواهر خود و شوهرش و آنها کاهش یافته است. که پایان آن است.

این یک اشتباه است که فکر کنیم تنها راه مادر خود را زجر می کاسته است آنچه او می خواهد. صدای اضطراب اغلب می گوید: “اگر تنها افراد دیگر عمل می کند در نتیجه-و-چنین راه, پس از آن من می خواهم که صلح از ذهن است.” اما تلاش برای کنترل رفتار افراد دیگر حتی با بهترین و زیبا ترین سخاوتمندانه از نیت است نه یک راه حل دراز مدت. اگر مادر خود را به طور منظم شکستن بیش از این, و پدر و مادر خود پول به فراغت آنها باید از آن استفاده کنید برای پیدا کردن یک روانی, بهداشت حرفه ای است که می تواند کمک به او در مقابله با اضطراب چه از طریق درمان با دارو و یا هر دو. (آن را نیز ممکن است کمک به شما را به دیدن درمانگر خود را اگر شما آن را به یک عادت به سعی کنید به مدیریت اضطراب با تلاش برای دخالت در خواهر و برادر خود’ زندگی شخصی.) وجود دارد هیچ چیز غیر منطقی و یا آسیب رساندن که در مورد انتخاب و چیزی که خود را جلوگیری از عملی و موثر برای درمان اضطراب. فقط به این دلیل او احساس می کند مضطرب معنی نیست که آنها در حال صدمه زدن به او آن را انجام خواهد داد شما خوب به خودتان یادآوری کنید که هر زمان که شما بعد احساس وسوسه به دوباره این مسئله است.

چگونه به دریافت مشاوره از Prudie

• ارسال پرسش برای انتشار به prudence@slate.com. (سوالات ممکن است ویرایش شود.)
• عضویت در چت زنده هر شنبه در ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول زندگی بحث و گفتگو.
• تماس صوتی از عزیز احتیاط پادکست در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

عزیز احتیاط

دوست دختر من باردار است و نقل مکان کرد و در بازگشت به خانه با پدر و مادر خود را در حالی که کار من “ضروری” کار با فوق العاده ساعت های طولانی. اگر من به خانه دوش و خوردن آن را یک پیروزی است. در روز من خاموش من سعی می کنم به روم تصویری, چت با عزیزان من اما من اصلا انرژی برای بسیاری دیگر. من از مردم می خواست که به متن و یا تماس با من در روز کار میکنم مگر اینکه آن را یک وضعیت اضطراری است. دوست دختر من می توانید آن را از طریق سر خود را. او موافقت می کند و سپس می شود بی حوصله و متون من چندین بار در روز. من نمی خواهم برای جلوگیری از تلفن خود را در مورد چیزی اتفاق می افتد به کودک, اما گرفتن یک دوجین از پیام های “U ok?” “شما خوب است؟” “شما خوب است ؟” مانند کاغذ سنباده بر روی پوست است. این نژاد اضطراب و تشویش. من می خواهم با او می شود اما من نمی توانم ترک کار من و پدر و مادر او هستند pampering خود را. نوزاد نیست دلیل تا اواخر نوامبر است.

من شده اند با نادیده گرفتن او متون برای هفته گذشته و زمانی که ما تصویری-گفتگو او pouted و من را متهم به عدم یک “حمایت پاپا.” من از دست من و خوی و به او گفت که او ساخته شده او صبحانه در رختخواب در سه روز گذشته و او صرف تمام وقت خود را در Instagram مدل لباس پدر او خریداری من مشغول به کار در واقع مانند بزرگسالان است. او گریه کرد و گذاشت. ما عذرخواهی کرد و به هر یک از دیگر, اما او هنوز هم به من پیام داده. من می خواهم به ضرب و شتم سر خود در برابر دیوار. پدر و مادر او حاضر به قبول هر گونه پول از من و می گویند که آنها خواهد شد مراقبت از خود “،” ما با هم نه ماه قبل از این و من نمی دانم اگر من می خواهم برای ادامه رابطه. این احمقانه است. این کودکانه است. اما او را نگه می دارد به من پیام داده و من می خواهم دیوانه است. من وجود دارد خواهد بود برای نوزاد, اما تعهد من به رابطه ما مردد است. مادر من یک همسر نظامی با پنج بچه و عمل هرگز مانند این. کمک!

—جلوگیری از ارسال پیامک

آن را خسته کننده به دریافت پنج یا شش تغییرات در همان متن پیام در یک روز به خصوص زمانی که شما در حال کار و شکی نیست که کار خود را ساخته شده است زندگی فوق العاده استرس زا باشد. اما شما نسبت به استرس و نگرانی و شک و اضطراب به خود رفتار و خستگی بد اخلاقی و خراب بودن برای دوست دختر خود را و من فکر می کنم که این یک اشتباه است. احتمالا او در نقل مکان کرد به عقب در با پدر و مادرش به خاطر او نگران سلامت او و نوزاد شما—باردار شدن در طول یک بیماری همه گیر و بدون شریک زندگی خود را در خانه پدر و مادر قادر به دیدن افراد دیگر است استرس زا و اضطراب آور بیش از حد حتی اگر شما کار نمی کند. من فکر نمی کنم آن را صرفا خستگی و ضخیم-headedness که منجر به متن شما. او رفتن را از طریق یک زمان دشوار و او را یک کودک برای مایل اطمینان و تماس از همکاری پدر و مادر و شریک زندگی. و نه این واقعیت است که او گاهی اوقات طول می کشد سیاه و سفید در لباس جدید خود نشانه ای از بیهودگی و حماقت است. او نیاز به لباس های جدید—زنان و زایمان لباس—چون او را در لباس های قدیمی دیگر نمی خواهد او متناسب حامله بدن. (و اگر دوست دختر شما پدر و مادر نمی خواهند پول از شما آنها را ارسال پول است.)

آن را به شما هیچ چیز اما خوب آیا شما و دوست دختر خود را با هم ماندن برای 50 سال آینده و یا صرفا به اشتراک گذاری بازداشت دوستانه به خودداری از مقایسه او به مادر خود. دوست دختر خود را است مادر خود را و هیچ کس را دوست دارد به شنیدن این که شریک زندگی خود فکر می کند و از آنها به عنوان شپشو جایگزینی برای یک پدر و مادر است. شما همچنین نیاز به پیدا کردن راه هایی برای جلوگیری از خود را از سرزنش او مانند یک کودک. آن را خوب خواهد بود به شکستن و خود را از عادت که قبل از اینکه فرزند خود را به دنیا می آید. اجازه دهید عاقلانه داری از زبان و قلم یکی از شخصیت شما می توانید نشان دادن به کودک خود را به عنوان مثال.

من همچنین فکر می کنم شما باید در نظر آرامش “هیچ متن و یا تماس به جز در روز” حکومت برای مادر فرزند خود را. این بدان معنا نیست که او تکراری “شما خوب است ؟” متون خوب و موجه و یا که شما نیاز به در دسترس 24/7—به او بگویید که شما باید با قرار دادن تلفن خود را بر روی Do Not Disturb در طول شیفت خود را. یکی دیگر از گفتگو با او زمانی که شما زمان و انرژی و ببینید اگر شما نمی توانید آمد تا با یک مصالحه منطقی در مورد چک کردن در به نظر می رسد که قابل کنترل برای هر دو شما. اگر شما می خواهید برای گفتن به یک درخواست از او و یا او بگویید که شما نمی خواهد در دسترس در برخی از روز شما می توانید انجام دهید بدون تحقیرآمیز ،

کمک! ما رو راه بیش از حد بسیاری از آشپز در آشپزخانه ما در طول قرنطینه—به معنای واقعی کلمه.

دنی M. Lavery پیوست توسط پیتر Labuza در قسمت این هفته از عزیز احتیاط پادکست.

اشتراک عزیز احتیاط پادکست در اپل پادکست, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

عزیز احتیاط

من در یک خانواده که در ترکیب خودشیفتگی و مذهبی سوء استفاده با خوب قدیمی از مد افتاده نظامی “نظم و انضباط است.” همه چیز من گفت: یا مصرف شد نظارت و کنترل می شود. همه چیز در زندگی من حول خشنود پدر و مادر من. من به خوبی تنظیم شده بالغ پدر و مادر دو فرزند از خود من, اما من هنوز هم قادر به به طور کامل فرار از دوران کودکی من مطبوع است که می گوید من باید موافقت خود را با پدر و مادرم هر هوی و هوس. آنها به طور قابل توجهی کاسته تا آن زمان من دو نفر از جوانترین خواهر و برادر بودند به اندازه کافی برای اطلاع طوری که آنها اساسا تا به حال کاملا متفاوت دوران کودکی است. به من گفته شده است و بیش که من دروغ گفتن در مورد خود من در دوران کودکی.

پدر من بازنشسته است و به زودی است که یک معامله بزرگ در ارتش و مادر من در حال حاضر گفت: همه ما است که ما در حال انتظار برای رفتن به خانه خود را برای حزب خود را. او گفت که پس از او “هرگز برای هر چیزی می پرسد برای خودش” است که آن را به ویژه مهم است برای ما برای حضور در. من نمی خواهم به. وجود دارد در حال رفتن به یک دسته از مردم صحبت کردن در مورد چگونه پدر و مادر من هستند و چه کار خوب آنها را تربیت ما. ما انتظار می رود به مناسب مسخر و سپاسگزار به پدر و مادر که “داد تا خیلی” را برای ما فراهم می کند. من می خواهم برای جلوگیری از کل جدول کلمات متقاطع در دسترس نباشد و نه زور بچه ها من به یک موقعیت استرس زا است. اما من می دانم که اگر من به آن را به نوبه خود به یک چیزی که من هرگز متوقف شنوایی پایان آن است. می تواند به من اجازه فقط رفتن نیست و بهانه ای و نه احساس بد در مورد آن است ؟

—بازنشستگی حزب بلوز

شما قطعا باید اجازه مناگر چه به عنوان یک غریبه من فکر نمی کنم حرف من را حمل وزن زیاد در خانواده خود را. من فکر می کنم شما راست نمی خواهید برای حضور در. این امر می تواند احساسی مالیات در بهترین و زمینه را برای یک طرفه چهار برابر یک مکان رویارویی در بدترین حالت. اما شما لازم نیست که به یک کلان بدون نگه می دارد-منع گفتگو در مورد دوران کودکی خود را در هر زمان شما می خواهید برای کاهش درخواست پدر و مادر خود را از شما به ویژه هنگامی که شما می دانید که هر گونه تلاش در چنین گفتگو خواهد شد با اخراج حداقل رساندن و اتهامات نادرستی. حتی اگر شما می آیند تا با یک محتمل جعلی بهانه—در مورد کار و یا COVID-19 خطر و یا هر چیز دیگری—شما هنوز هم ممکن است “هرگز متوقف شنوایی پایان آن” بنابراین شما باید آماده برای مقاومت مواجه بدون توجه به توضیح شما بسيط بودن قادر به حضور در.

من معتقدم این امکان وجود دارد اگر چه دشوار است و اغلب درد به نادیده گرفتن دوران کودکی مطبوع است که همواره یکی لطفا به پدر و مادر در هر هزینه. شما می توانید آن را دنبال سرعت خود را در شرایط خود و با کمک دوستان خود و (امیدوارم) یک درمانگر—اما شما لازم نیست خود اجازه پدر و مادر و یا خواهر و برادر خود’ تشویق به منظور انجام این کار. اگر شما قبول به عنوان یک داده است که آنها را در تلاش برای مجازات شما و یا ضربه زدن در هر زمان شما را بکشد دور که لزوما فرآیند احساس هر گونه آسان تر اما شما حداقل می دانید که چگونه به آماده شدن برای آن و نمی شود شگفت زده شده توسط آن است. خشم پدر و مادر می تواند وحشتناک برای یک کودک, و آن را سخت به اجازه رفتن از این ترس به عنوان یک بزرگسال. به خود گفت: “من پدر و مادر خواهد بود عصبانی با من تا زمانی که من حاضر به انکار گذشته و ارائه آنها را ستایش بر روی تقاضا و در نتیجه آن را غیر ممکن است برای جلوگیری از خشم خود را, و من نمی تواند اجتناب از خشم خود من هدف اولیه” ممکن است کمک کند. در دراز مدت آن ممکن است بهتر است برای شما برای به حداقل رساندن تماس خود را با خانواده خود را به عنوان زمانی که تماس مبتنی بر درمان شما مانند یک غیر منطقی ناسپاس دروغگو. اما است که شما را است و اگر شما اعتقاد دارم که آن را هنوز هم ارزش ماندن در تماس های امید من برای شما این است که شما می توانید پیدا کردن راه هایی را به آرامی اما محکم در حاضر به شرکت در سفرهای گناه. من برای شما آرزوی همه قدرت و پشتیبانی در جهان است.

عزیز احتیاط بدون سانسور

“”من احساس اضطراب” است نه یک چک سفید برای شما به کنترل افراد دیگر را انتخاب کند.”
دنی Lavery و نیکول Cliffe بحث در مورد نامه هر هفته برای عزیز احتیاط بدون سانسور—فقط برای تخته سنگ به همراه اعضای.

عزیز احتیاط

در اوایل ماه مارس, من و همسرم اجازه دوستان ما “براندون” حرکت به آپارتمان ما را به اتاق یدکی از ما هم اتاقی در حال حرکت بود و براندون تا به حال فقط با شکسته دیرین خود را دختر “رجینا.” براندون در تلاش بود تا با هم با سابق خود “Sue” و من و همسرم تحت درمان قرار گرفتند به بازی بی پایان-توسط-نمایشنامه در مورد زمانی که AnnMarie به نام آنچه او گفت ، چند هفته پیش براندون متوجه AnnMarie شد آشنایی کسی. او در اشک را شکست و به ما گفت که او می خواهم واقع شده است و قدمت هر دو AnnMarie و رجینا برای بیش از دو سال در حالی که هر دو آنها فکر می کردند که در یک منحصر به فرد, روابط بلند مدت با او. او قصد ندارد از گفتن هر کدام از آنها حقیقت ندارد و در نظر گرفتن آن دروغ است. او می خواهد به سعی کنید به عقب بر گردیم با AnnMarie.

ما در حال همسایگان و بسیار نزدیک با رجینا را با بهترین دوستان است—آنها تنها دیگر خانواده ما در طول همه گیر (ما دوستان با رجینا بیش از حد, اما او در حال حاضر زندگی در سراسر کشور). براندون می خواهد ما را به نگه داشتن این راز را از آنها و از رجینا و ما احساس وحشتناک بود و ما در حال شرکت در یک دروغ است. ما به او گفت که چگونه ما احساس می کنیم اما او فکر می کند ما غیر منطقی بودن. در حال حاضر ما در حال quarantining با دروغ فریب داد mopey مردی که می خواهد ما را به دروغ برای او. ما مطمئن هستیم که گفتن رجینا چیزی که حق انجام, اما ما نیز راحت نیست نگه داشتن این یک راز است. آن را احساس می کند مانند یک دام است. ما چه کنیم ؟

—همخانه زندگی دو

شما همیشه می توانید کاهش به نگه داشتن یک راز در شخص دیگری به نمایندگی, به ویژه هنگامی که آن را به یک راز شما نه بینی و نه چشم پوشی. در حال کاهش برای حفظ براندون راز, شما نمی خواهد خطر فیزیکی خود ایمنی به خطر اندازد و نه توانایی خود را برای ساختن یک زندگی, بنابراین شما لازم نیست که به نگرانی در مورد ایجاد آسیب برساند. رجینا یک دوست از شما پس نگه داشتن این راز را یک فشار غیر ضروری را در خود روابط و براندون هیچ زمینه ای به این تقاضا از شما. اگر من در موقعیت خود را, من می خواهم ساده با او: “شما از من خواست برای حفظ این اطلاعات محرمانه از رجینا و دوستان ما و من مایل به انجام این کار است. من فکر می کنم او حق می دانید, آیا می آید که از من و یا شما. شما ممکن است اختلاف نظر دارند و یا عصبانی با من و من آماده به قبول آن است. شما را به او دروغ—شما به دروغ و هر دو از آنها—و من قصد ندارم به شرکت تا آنجا که من در مورد مراقبت از شما به عنوان یک دوست.” من تصور این را بطور قابل توجهی کوتاه شدن طول براندون ماندن با شما و همسر خود را, و آن را ممکن است طلسم پایان دوستی خود را با او اگر به نظر او این یک عمل خیانت. اما او شما را در یک وضعیت غیر ممکن است و این تقصیر شما نیست.

عزیز احتیاط

من شکست تا با من زندگی می کنند شریک در ابتدای سال است. او یک پسر بد, اما ما تا به حال مختلف سند چشم انداز برای آینده است. در آوریل کردم جدید, بالاتر پرداخت, بنابراین من در نهایت قادر به حرکت از جای ما و به راحتي آپارتمان کوچک. من دوست دارم آن را در اینجا. من احساس تازه ای از انرژی است. من در نهایت شروع به استراحت و لذت بردن از خودم بدون کسی اظهار نظر در وزن من یا ظاهر (من nonbinary). همه چیز فوق العاده است. من در خود من. (از من بپرسید در مورد خمیر ترش استارت!)

اما بسیاری از مردم رنج می برند در حال حاضر. بسیاری از دوستان من در حال مبارزه پس از گیر بودن در خانه برای ماه ها در پایان. حتی اگر آنها شغل خود را نگه داشته و در حال ملاقات نیازهای اولیه خود را, آنها هنوز هم پیدا کردن آن دشوار است. من احساس گناه می کنم هر زمان که بحث ما در مورد زندگی ما, چرا که من به خوبی انجام می دهند و اغلب وجود دارد عدم تطابق انرژی در هر دو طرف مکالمه است. هر گونه راهنمایی یا کمتر احساس مثل من ناخواسته مالش شادی من در چهره مردم و یا متوقف کردن خودم از این است که در وهله اول ؟

—بهتر از همیشه

خبر خوب این است که شما نمی خواهد کمک به هر کس دیگری با درد و رنج خود را در حال حاضر. جهان و دوستان خود را, شما نیاز به در, درد, در پاسخ به این دولت از همه چیز. هنگامی که آن را به می آید که “عدم تطابق انرژی” شما توجه به آن ممکن است کمک به برخی از کانال های اضافی خود را در زمان و سرزندگی به معنی کار جامعه است. شما می توانید پیوستن به یک محلی کمک های متقابل ، کرباس مستاجرین دیگر در آپارتمان خود را به بحث در مورد اجاره امداد ؟ تحویل مواد غذایی به سالمندان ؟ آوردن یک قرص نان خمیر ترش به یک دوست که رفتن را از طریق یک زمان سخت در تماس نزدیک زندان حمایت از تیم ها را به دیدن اگر آنها نیاز به منابع donate زمان و یا پول به هر سازمانهای محلی شما فکر می کنم آیا خوب است ؟ است که می گویند شما نیاز به صرف 30 ساعت در هفته به کار جامعه به منظور توجیه شادی خود را صرفا که آن را ممکن است کمک خود را به آدرس حس عدم اطمینان در مورد چه باید بکنید. اقدامات و بتن رفتن به یک راه طولانی به سوی مقابله مبهم unease.

وقتی که می آید به صحبت با دوستان خود به آنها فرصت به شما اجازه می دانم آنچه آنها در حال آماده گفتگو و آنها را در کلمه خود را اگر آنها می گویند “بله من با داشتن یک زمان سخت اما شما مهربان و دلسوز شنونده و من غبطه خوردن شما را امداد در حال خوشبختانه تنها در حال حاضر است.” ممکن است که برخی از آنها حتی رها به فرصتی برای شنیدن از کسی که به خوبی انجام می دهند! از آن صدا مانند هر یک از آنها شکایت کرده اند به شما است که شما بوده ام به طوری پیچیده در خود شادی است که شما از نادیده گرفته و مشکلات خود مالیده و یا هر چیزی در چهره شان فقط این است که اضطراب شماست. بسیاری از شادی شما در حال تجربه است و رهایی از دور شدن از کسی که به طور منظم مورد انتقاد قرار بدن و دوستان خوب نمی غبطه خوردن به شما که.

کلاسیک Prudie

من مورخ همسر من به مدت سه سال قبل از ما ازدواج است. ما هر دو در 30s و تا به حال همه از بحث های مهم قبل از اینکه ما تصمیم به ازدواج (کودکان و نوجوانان, دین, و غیره.). در آن زمان او به من گفت که او میکرد و واقعا به “کل دین چیزی است.” در حال حاضر کمتر از شش ماه به ازدواج او به من می گوید او پیوست و یک کلیسا و انتظار دارد که من به او را برای پیوستن به خدمات روز یکشنبه. آن را تنها در حال حاضر که من به یاد بگیرند که او بسیار جناح راست مذهبی views. پس از صحبت با برخی از دوستان آنها نمی توانستم باور من نمی دانم که این در مورد او. من از آنها پرسیدم که چرا آنها نمی خواهد که ذکر شد این زمانی که آنها متوجه ما نیست داشتن یک کلیسا عروسی و آنها به من گفتند که احتمالا انجام داده برای من بهره مند شوند. در حال حاضر به جای ما مایل نیست هر بچه او می خواهد حداقل پنج و شاید بیشتر. به جای دین او می خواهد پایبندی به دین است. من احساس می کنم من فریب خورده شده است و این که او را به دروغ به من در مورد خودش. هیچ راهی وجود دارد از این کوتاه از طلاق ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی