کمک! پدرم Facebook تئوری توطئه پست در حال رانندگی من دیوانه است.


Image of man yelling, duplicated many times

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس از گتی ایماژ به علاوه.

تخته سنگ در حال حاضر درخواست کسانی که به خواندن بیشتر برای حمایت از ما روزنامه نگاری به طور مستقیم با اشتراک به تخته سنگ به علاوه. بیشتر بدانید.

برای دریافت مشاوره از Prudie, ارسال پرسش برای انتشار به [email protected]. (سوالات ممکن است ویرایش شود.) پیوستن به چت زنده هر شنبه در ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول زندگی بحث و گفتگو. تماس بگیرید و یا عزیز احتیاط پادکست صوتی در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

عزیز احتیاط

پدر من فوق العاده جناح راست. من معلوم شد بسیار لیبرال. ما همیشه با اختلاف زیادی است. اولین بار من واجد شرایط برای رای دادن من انتخاب یک دموکرات است. پدر من نمی خواهد صحبت می کنند به من برای یک ماه به خاطر من “خیانت خانواده من ارزش است.” هنگامی که من سمت چپ برای من بهتر است در پایان گفتگو اگر او نمی تواند باقی بماند مدنی یا من فرصتی برای صحبت می کنند. من 30 در حال حاضر زندگی می کنند در سراسر کشور و عمدتا تابعی ارتباط با او. او نیست فریاد زد من در سال است. اما من احساس می کنم در گیر وحشتناک یک چرخه از تلاش برای مقابله با اطلاعات غلط. او را به اشتراک بگذارید چیزی ظالمانه و نادرست در Facebook و من ساعت را صرف تحقیق در مورد آنچه که او گفت: حقیقت چک کردن رد خطاهای تامین منابع معتبر است. اما اگر من رد یک چیز وجود دارد سه چند روز بعد گاهی اوقات چیزهایی که من در حال حاضر پرداخت. خواهر و برادر من سنج در گاهی اوقات بیش از حد, اما آن را بیشتر به من مقاومت در برابر او. من نمی توانم در رقابت با اکو مجلسی Facebook خوراک. من احساس می کنم در حال اجرا بارها و بارها به یک دیوار آجری است.

در نهایت من او را موافق به صحبت کردن با من در مورد سیاست برای محافظت از رابطه ما و/یا او موافق نیست به پست های سیاسی همه چیز در Facebook. حتی مادر من را بخواهید او را به پست چون خیلی از آنچه او می کند غلط است. این طول می کشد در حالی که کمی و سپس او شروع به ساخت بدون مقدمه نظرات به تماس و یا دسته من در یک پست دوباره. (من اصلا دنبال خوراک خود را.) سپس من را طعمه چیزی فاحش مانند یک تئوری توطئه. من احساس می کنم مثل من خیانت خود من ارزش اگر من را به چالش نمی کند نظرات خود را و یا اظهارات اجازه او در گسترش اطلاعات غلط. هر زمان که من می بینم این نوع از چیزی که من می توانم آن را دریافت کند از سر من. من مسخره استدلال با خودم توانایی تمرکز در زندگی خود من از بین می رود و شروع به نگرانی در مورد من. چگونه می توانم متوقف کردن چرخه که هر بار من سعی می کنم پدر من تنها احترام به مرزهای من در حالی که کمی?

—نه استدلال فقط تکرار

بدون تلاش برای حدس و گمان بیش از آنچه که انگیزه خود را از پدر اجازه دهید نگاهی به سابقه خود را: او را علاقه مند به داشتن یک گفتگو با شما در مورد سیاست. او هرگز شده است. او را هم برداشت و یا تلاش برای تنبیه شما برای مخالفت با او و زمانی که کار نمی کند او را میگیرد شما چشم پوشی از شما تکرار خود تنبلی و سنگینی حرکت کردن از حواس او را پرت و اتلاف وقت خود را. او نمی جذب اطلاعات جدید هنگامی که شما در حال حاضر آن را به او. او پاسخ نمی به خود را با دقت و استدلال گردد; نمی بررسي منابع خود را و به اشتراک بگذارند ارزش های خود را وقتی که می آید به بحث اختلاف نظر اقتدار و یا آموزش. دلیل شما احساس می کنید مانند شما در حال اجرا را به یک دیوار آجری است چرا که دقیقا چه چیزی اتفاق می افتد—همه او را به انجام است که پست چیزی ظالمانه اجازه شما شروع به تحقیق در این وضعیت و با دقت آماده یک سری از ضد استدلال و سپس پست سه ظالمانه چیز و تماشای شما تایر خودتان را بارها و بارها. آیا او از کینه توزی و یا ورزش و یا برخی دیگر دلیل, من نمی دانم, اما او می داند چه کار می کند در مقابل شما و این که چرا او را نگه می دارد آن را انجام می دهند.

یک بخشی از راه حل شما آشکار است و نسبتا آسان: بلوک پدر خود را در Facebook. پس او نمی تواند شما را در یک پست و شما نمیتوانید خود را از تئوری های توطئه و اطلاعات غلط. مشکل بزرگتر—که پدر خود را از افزایش خارج از شما—هنوز هم وجود دارد, اما شما در حال حاضر در بر داشت تعدادی از راه های مقابله با آن در مناطق دیگر از زندگی خود را. شما هنوز در حال ساخت در حال تغییر خود را پدر تمام شخصیت کار خود را بیشتر از زمان—فقط در این یک پلت فرم. و نه آن را به آسیب یک رابطه است که می تواند شاید بهترین توصیف به عنوان “عمدتا کاربردی” گفت: “من فکر نمی کنم راه تعامل ما در Facebook بسیار مفید است و یا مولد بنابراین من قصد دارم برای جلوگیری از.” این ترفند من فکر می کنم این است که فرض کنیم که برای بقیه زندگی خود را پدر خود است که نمی تواند برای شما مفید وقتی که می آید به تعیین و حفظ مرزهای خود را. فرض کنیم که او خواهد شد در بهترین حالت خنثی و در بدترین حالت عمیقا متضاد به طوری که شما نمی نیاز خود قرارداد یا موافقت وقتی که می آید به گفت: مرزهای.

کمک! مادر من استفاده می شود به نفرت من در فروشگاه مواد غذایی ، در حال حاضر او تماس من یک قهرمان است.

دنی M. Lavery پیوست توسط جاستین d’souza در قسمت این هفته از عزیز احتیاط پادکست.

اشتراک عزیز احتیاط پادکست در اپل پادکست, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

عزیز احتیاط

من یک زن مبتلا به اوتیسم و نویسنده مستقل در اوایل 20s. در حال حاضر من با پدر و مادرم زندگی به دلایل مالی هر چند که من باید قادر به حرکت می کند به زودی. هنگامی که من ممکن است به توقف صحبت کردن به مادر من. او را از طریق رفته اتاق من گرفته و اقلام در موارد متعدد. او همچنین شکایت در مورد چگونه “پف” و “باردار” معده من به نظر می رسد می شود نگران کننده عصبانی وقتی که من نوشتن در مورد چیزی که او دوست ندارد (مانند سیاست های مورد کار جنسی و یا مواد مخدر) را متهم من از مخفیانه بودن یک کارگر جنسی بدون شواهد و سرزنش من برای سوء استفاده جنسی من جان سالم به عنوان یک نوجوان و به من می گوید من “ناخالص فرد” یا که من چهره “به نظر می رسد بد” وقتی که من به آکنه. اگر من واکنش نشان می دهند با گریه و یا ناراحت شدن او را متهم من “ساخت یک صحنه” شرمسار او. اگر من هنگامی که شانه خالی کردن او فریاد در من او را متهم من از “تلاش برای آن را به نگاه مانند [او] beats [من].”

اگر کسی انتقاد او و رفتار او را متهم و آنها را از “سوء استفاده” یا “gaslighting” او. هر از چند گاهی او را به من بگویید که من او را خودکشی به خاطر من “بچه بد.” هنگامی که او حتی تهدید به رانندگی اتومبیل بزرگراه برای کشتن هر دوی ما. او اغلب انکار می کند که برخی از دعوا و حتی اتفاق افتاده است. مادر من رفتار باعث می شود من احساس فوق العاده نا امن. همچنین به نظر می رسد بدتر به عنوان زمان می رود توسط. در حالی که او می کند دیدن یک درمانگر و روانپزشک که به نظر نمی رسد برای کمک به. با توجه به مادر بزرگ من و مادر همواره مانند این. در عین حال من احساس می کنم نوع وحشتناک برش و او را. پس از همه, او احتمالا بیمار روانی. پدر می گوید: مامان نیست خود آگاه به اندازه کافی برای درک آنچه که او انجام می دهند. آیا اشتباه است که به قطع کسی که از زندگی خود را به خاطر چیزی که آنها ناتوان از کنترل و یا درک ؟

—من بالغ, او فرزند

آیا مادر شما دچار یک بیماری روانی است که ممکن است بر رفتار او مربوط است برای درمانگر و روانپزشک. آن مربوط نیست وقتی که می آید به این سوال که “من به عنوان توقف صحبت کردن به کسی که فریاد می زند در من دزد از من و تهدید به کشتن من؟” پاسخ به این سوال است که همیشه همیشه بله. مادر خود را ممکن است مبتلا به یک یا چند بیماری روانی و مادر خود را ممکن است به خوبی درد می شود. نه از کسانی که فرصت توجیه بهبود و یا بهانه ای او رفتار توهین آمیز. نه معنی است که شما باید قبول در ارزش اسمی پدر خود را ادعا می کنند که او ناتوان از تصمیم گیری. او نه روانپزشک و او نمی تواند این ادعا از یک موقعیت از هر نوع شناخته شده از قدرت. او باعث می شود آنها را در ظرفیت خود را به عنوان او enabler با حفاظت از همیشه تجربه مناسب عواقب.

این قابل فهم است که شما ممکن است احساس اضطراب و غم و اندوه و یا احساس گناه در چشم انداز برش و مادر خود را تا حدودی به دلیل این است که یک مشکل چشم انداز برای هر کسی که به تامل و تا حدودی از آنجا که هر دو از پدر و مادر خود رفته اند از راه خود را برای متقاعد کردن شما است که شما در برخی از راه به عهده خود مادر درد و/یا شادی برای تمام عمر خود را. اما پدر و مادر خود را ادعا می کنند که شما به نحوی آن را مدیون مادر خود را به او اجازه سوء استفاده از شما به عنوان زمانی که او دوست دارد بر این اساس که او “احتمالا” بیمار روانی است صرفا یکی دیگر از سوء استفاده از تاکتیک. من امیدوارم که شما قادر به حرکت کردن خیلی زود است اما در عین حال, لطفا در نظر رسیدن به یک دوست و یا یک درمانگر خود را برای پشتیبانی در حالی که شما هنوز هم در خانه زندگی می کنند. شما سزاوار کمک در حال حاضر نه تنها در آینده زمانی که شما قادر به قرار دادن برخی از فاصله فیزیکی بین شما و پدر و مادر خود را.

عزیز احتیاط

من واجد شرایط برای مقدار کامل از فدرال محرک پول است. من در اوایل 30s تنها و بدون بچه ها به اندازه کافی خوش شانس می شود قادر به کار از خانه. من بخش تمام دریافت 20 درصد کاهش پرداخت اما من هنوز هم قادر به اجاره و غذا خوردن. من می دانم که من نیاز به پول به مراتب کمتر از بسیاری از مردم در حال حاضر, و من می خواهم به کمک آن. وجود دارد یک صدای احتیاط در سر من گفت: آن را نگه دارید به صورت بالقوه فرار از بار پیش. من صنعت نابود شده است بحران کنونی و من فقط نمی دانم چه مدت من قادر خواهید بود برای نگه داشتن زمان اشتغال است. من کمی پس انداز از سال مستقل و برخی از بدهی من در تلاش برای پرداخت (هر چند قرار داده اند که برنامه های در انتظار فراتر از حداقل در حال حاضر به پول نقد در دست). باید چه کار کنم که دانستن مردم وجود دارد خارج وجود دارد در نیاز مبرم به راست, در حال حاضر, اما همچنین دانستن این احتمال وجود دارد که من ممکن است وجود داشته باشد با آنها در آینده ؟

—محرک معضل

یک راه حل خواهد بود برای کنار برخی از محرک پول خود را پس انداز و کمک بقیه. ده یک مشترک تقسیم بین دادن و اهدای آن یکی را نگه می دارد 90 درصد و به دور از 10 درصد (به طور سنتی به یک جامعه مذهبی, اما آن را می توان در جاهای دیگر). ممکن است برای کمک به کشف کردن چقدر پول شما می خواهم به در پس انداز (مثلا شش ماه اجاره اسکناس و هزینه های) قبل از ساخت هر گونه تصمیم گیری. اگر پول همچنان به تنگ می شود, وجود دارد راه های شما می توانید داوطلب وقت خود را به هر محلی کمک و یا کمک های متقابل سازمان ؟ آیا کارهای شما می توانید با خیال راحت اجرا از طرف هر یک از همسایگان خود را? آیا مواد غذایی محلی خود بانک هر گونه درخواست خاص شما ممکن است قادر به انجام برسانند ؟ اگر شما لازم نیست که دنده محافظ برای انجام این کار با خیال راحت و یا خود را در معرض خطر وجود دارد راه های شما می تواند کمک به پشت صحنه می گویند به عنوان داوطلب اعزام? وجود دارد بسیاری از راه های مفید برای دیگران در حال حاضر. فکر نمی کنم که این خاص بررسی است تنها فرصت خود را برای کمک به افرادی که نیاز است در حال حاضر بیشتر از شماست.

گرفتن در این هفته Prudie.

مشاوره بیش از چگونه به آن را انجام دهد

من حدس میزنم که یک “خوب” مشکل: من با داشتن مقدار زیادی از فیلم در دو سال گذشته. من در یک رابطه دراز مدت برای مدت زمان طولانی و هنگامی که آن را به پایان رسید, من واقعا می خواستم به بسیاری از singledom در حالی که من هنوز جوان هستم. در حال حاضر دو سال بعد من آشنایی معمولی و اتصال یک یا دو بار در هفته. مشکل این است که در حالی که من قبلا احساس بدون تردید در همه را وارد کنید (نسبی) تک همسری برای سال, من در حال حاضر در طلب رابطه جنسی با غریبه و خودم کمتر راضی فقط با یک شریک. من به طور فعال نگه داشتن فاصله از مردم من تاریخ به این دلیل است. من تاب ذهن من با پریدن از غریبه ای به غریبه? این فاز? آن بهتر خواهد بود به سرمایه گذاری در یک فرد در حالی که نیست ؟ من مطمئن هستم که آیا من باید خودم چون من می خواهم یکی دیگر از رابطه دراز مدت پایین خط.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>