کمک! سابق من می گوید: من “تهدید آمیز” به دوست جدید خود را.


A woman standing next to a man and glaring at another woman

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های گتی ایماژ به علاوه.

برای دریافت مشاوره از Prudie, ارسال پرسش برای انتشار به [email protected]. (سوالات ممکن است ویرایش شود.) پیوستن به چت زنده هر شنبه در ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول زندگی بحث و گفتگو. تماس بگیرید و یا عزیز احتیاط پادکست صوتی در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

عزیز احتیاط

من مورخ “استیون” به طور جدی حدود چهار سال پیش. ما شکست تا زمانی که زندگی حرفه ای من در زمان من در جاهای دیگر. استیون شده است قدمت یک زن دیگر, “سیاه” برای چند ماه. استیون شده اند و من در مبهم تماس بیش از رسانه های اجتماعی اما واقعا فقط یکدیگر را در دوستان مشترک’ حوادث. یک بار من با Tish او به شدت دوستانه به من و سپس ظاهرا در مورد سطل زباله من بسیاری از دوستان به من گفت که او صحبت می کند از من با زهر. من به تازگی نقل مکان کرد و در بازگشت به شهر و طرح من فقط به جلوگیری از آنها را هر دو. اما من گفته شده (دوباره توسط دوستان مشترک) که Tish و استیون نمی خواهد در توابع اگر من وجود دارد. ما همه بزرگسالان در 30s! من نمی خواهید برای پیدا کردن دوستان جدید. من نمی بسیار مشترک با همکاران من و نه به حال هیچ شانس ملاقات با مردم از طریق کار داوطلبانه.

Steven من به تازگی ارسال یک پیام خصوصی توضیح داد که Tish می یابد من “تهدید آمیز” و بد برای او اضطراب است. او پیشنهاد کرد که من به دوستان ما برخی از اتاق تنفس پس از من آنها را در اینجا انتخاب کنید و Tish فقط نیاز به برخی از زمان. اولین فکر من این بود که بگویم شد احساساتی ترین و خودخواه ترین چیزی که من تا کنون شنیده ام. فکر بعدی من بود به درخواست Steven که در آن توپ شد—Tish کیف پول ؟ من پاسخ نداده اند و در همه حال. ما گروه اجتماعی تنها واقعا می شود با هم چند بار در ماه. است وجود دارد مقدار زیادی از با هم تداخل دارند. من هیچ سرنخی که چگونه به حرکت به جلو در اینجا اگر من باید به مردم حقیقت را و یا فقط آن را بازی با گوش?

—اجتنابی سابق

من خیلی آرامش می نوشت به من گفت: “کجا هستند شما توپ—Tish کیف پول ؟” به سابق خود را. شاید من fondest آرزو برای این ستون است برای کمک به جلوگیری از ضرورت نیاز به عذر خواهی به کسی که رفتار گستاخانه به چند چیز وجود دارد بیشتر تضعیف روحیه از درک شما در حال رفتن به مجبور به خفه کردن غرور خود را و می گویند شما در حال متاسفم برای کسی که تلاش برای به دست آوردن یک افزایش از شما برای سنین.

استیون و Tish درخواست است که شما خودتان را شخصا مسئول برای ناامنی و غیر منطقی است و شما حق آن را نادیده گرفت. همچنان به چشم پوشی از همه درخواست غیر منطقی اگر هر مطلب باید بوجود می آیند و حضور در هر کدام دریافت-togethers شما می خواهم. شما کسی را انتخاب کنید یک طرف. اگر استیون و Tish تصمیم به رفتن به سینما با دوستان به سادگی به خاطر شما می شود وجود دارد و شما مورخ استیون چهار سال پیش آنها به انجام این کار. اگر شما دوستان مشترک ادامه به شما دست دوم پیام در مورد آنچه Steven و Tish فکر می کنم از شما به آنها بگویید (مودبانه!) شما علاقه مند در یک بازی تلفن. آن است که نوجوانان و هیچ چیز وجود دارد شما باید انجام دهید در اینجا به جز دیدن دوستان خود و لذت بردن از این واقعیت است که شما در یک رابطه مانند استیون و Tish است.

کمک! من دوست پسر من بود Blackface در کالج.

دنی M. Lavery پیوست فاران Krentcil در قسمت این هفته از عزیز احتیاط پادکست.

عزیز احتیاط

من یک دوست است که سنگین رسانه های اجتماعی کاربر. او به من می فرستد Snapchats از چیزهای دنیوی در طول روز و دسته من به طور مداوم در Facebook و Instagram پست که کاملا نامربوط به منافع من. اگر من نبودند دائما اطلاعیه از او من می خواهم به بررسی این برنامه ها یک بار در روز یا کمتر. از آن بدتر چرا که او افسرده است و کار یک کار خسته کننده است که او متنفر است. این سخت است برای به دست آوردن او به دیدن من در شخص و یا از صحبت کردن با من, بنابراین من تلاش برای پاسخ به آنها به این دلیل که تنها راه او را برای ارتباط با من از در حال حاضر. اما آن را واقعا آزار دهنده است که گوشی من همیشه باد. من واقعا می خواهم به نوبه خود خاموش من, رسانه های اجتماعی, اطلاعیه و قطع چگونه اغلب من دارم این برنامه اما من می ترسم که خواهد تواند مضر و یا باعث می شود که او را از من برداشت و حتی بیشتر. چگونه می توانم صحبت کردن با او در مورد این واقعیت است که او را برای من ارسال BuzzFeed آزمونها در تمام طول روز, اما نمی خواهد درگیر در مکالمه عادی با من ؟ او مستقیم نادیده پیام های من اگر آنها نمی, یک پاسخ به “مورد علاقه خود را انتخاب سبزی و ما به شما بگویم که دیزنی شاهزاده دلبر خود است.”

—در از دست دادن

شما لازم نیست به درخواست دوست شما اجازه به منظور خاموش کردن رسانه های اجتماعی اطلاعیه ها—آیا آن را در حال حاضر. حتی اگر دوست شما متنفر کار خود را و رفتن را از طریق یک زمان سخت, شما حق به توسعه هر چه ارتباط به رسانه های اجتماعی شما فکر می کنم و آن را نه چندان اشتیاقی یا unsupportive به تصمیم می گیرید که شما نمی خواهید برای بررسی Facebook 12 بار در روز. که برای تلفن های موبایل خسته کننده و ناخوشایند! اما بخشی از آنچه روی حیله و تزویر در مورد افسردگی است که می توانید آن را حفظ دوستی و مکالمات فراتر از “یک نگاهی به این مسابقه” بسیار دشوار است. این بدان معنا نیست که این آزمونها تنها چیزی که ایستاده بین دوستان خود و در مجموع انزوا. شما هنوز هم می تواند ارائه حمایت خود را در حالی که همچنین کاهش قابل توجهی در رسانه های اجتماعی خود را در زمان.

پس از شما در تنظیم تنظیمات خود را به شهوت و میل خود را بگویید دوستان خود را که شما کمتر آنلاین از هم اکنون در اما است که شما می خواهم عشق را به نگه داشتن در تماس حضوری و یا از طریق تلفن. شما می توانید در صف مقابل در مورد انتخاب خود را در حالی که همچنین اذعان مبارزات خود را: “من می خواستم به شما اجازه می دانم که من در تلاش برای مقیاس در رسانه های اجتماعی, بنابراین اگر شما متوجه من پاسخ نمی دهند به عنوان اغلب به اسنپ چت به همین دلیل است. من فکر می کنم آن را واقعا خوب برای من است. اما من نیز می دانم که راه ما اغلب نگه داشته و در لمس و من نمی خواهم به سقوط از تماس با شما.” شما حتی ممکن است بخواهید بپرسید اگر او متوجه شده است که او را متوقف پاسخ به متون خود را بیش از حد (این امکان به اذعان کرد که تغییر بدون قضاوت و یا اتهام) و این که آیا وجود دارد هر چیزی که شما می توانید به کمک و یا هر چیزی که او نیاز به صحبت در مورد. آن را نیز ممکن است معنی هر یک بار در در حالی که او ترک یک پیام و یا ارسال یک متن است که به پایان می رسد با “شما لازم نیست برای تماس با من اگر شما احساس نمی به آن; فقط می دانم که من به فکر شما و امیدوارم که شما در حال مراقبت از خودتان است.”

عزیز احتیاط

من نامادری صرف دوران کودکی من برش را برای ساخت پدر و دختر. هر موفقیت من بود و هیچ چیز و هر چیزی که من اندر را جشن گرفته شد. من می خواهم یک راست و من سخنرانی کردم. من اندر موفق نشده به طور کامل موفق به افتخار او کلاس و او یک حزب. من کاهش یافته خارج از دانشگاه به دنبال یک حرفه ای در رشته های فنی; من اندر شکست خورده را به طور کامل. او در حال حاضر با این نسخهها کار در خرده فروشی اما برنامه های در به دنبال مدرک کارشناسی ارشد.

من یک ارتقاء در محل کار و انداخت یک جمع کوچک به جشن می گیرند. او شروع به تحقیر من و گفت هر “احمق” می تواند کار در شرکت من و که آن را تمام و پرورش ، من به او گفتم که حداقل من احمق به اندازه کافی به بیش از 75000 دلار در وام های کالج و کار برای حداقل دستمزد است. من سمت چپ مدرسه با معدل 3.8 و شرکت ارائه شد به پرداخت برای من آن را به پایان برساند. من به او گفتم به ترک—من که قرار بود برای گوش دادن به او در حالی که او خوردند کیک. پدرم به من گفت من نمی توانستم صحبت با همسر خود مانند آن. من به او گفتم به ترک بیش از حد. من اندر شد و در اتاق بعدی. من فکر کردن در مورد او; من فقط می خواستم برای ایستادن به من نامادری. من اندر اعلام کرد به اتاق که آنچه من گفته بود 100 درصد درست است و او به من تبریک گفت. سپس او را ترک کرد. من صحبت نکرده به هر کسی که در خانواده من است. من پدر و مادر می تواند پوسیدگی برای همه, من, اما من می دانم که من مدیون خواهر اندر من یک عذرخواهی. ما نیست اما او سزاوار نیست که. هر بار که من سعی کنید از کلمات مناسب آنها درهم خشم و پشیمانی.

—ثابت مقایسه

ممکن است برای کمک به قرار دادن آنچه شما می خواهید برای گفتن در نوشتن اگر شما هنوز نمی احساس می کنید آماده برای گفتگو با خود اندر درباره دردناک مجبور رقابت و پویایی شما تجربه در حال رشد است. من از این نظر است که عذرخواهی معمولا باید قادر به ایستادن روی پاهای خود را بدون بسیاری در راه توضیح اگر فقط به این دلیل که می توانید به سرعت شروع به نگاه مانند یک سری از بهانه و یا کاهش. هدف شما نباید سعی کنید به بهبود رابطه شما و یا آدرس کاملا همه چیز پدر و مادر خود را اشتباه در گذشته است. آن را به سادگی باید به عذر خواهی برای چه به شما گفت که در حزب خود. و هیچ چیز واقعا می تواند ساده تر: “من خیلی متاسفم برای من چگونه درمان می شود شما در حزب من. من فکر نمی کنم شما احمق هستید و من هرگز نباید گفت که. من عصبانی بود و می خواست به ضربه. که هیچ بهانه ای برای چه من صحبت کردن در مورد کار خود را و زندگی خود را. من می دانم که شما سخت کار می کنند و شما هیجان زده به دریافت مدرک کارشناسی ارشد و من متاسفم من صحبت کرد تا گستاخانه در مورد زندگی خود را. من می خواهم برای پیدا کردن راه هایی برای دفاع از زندگی خود من بدون تلاش به پاره دیگر مردم به طوری که حتی اگر من خودم عصبانی شدن و یا دفاعی در آینده من نمی گویند چیزهایی مانند این ،

مگر اینکه خود اندر تبریک شما در اکثر طعنه آمیز از تن او به نظر می رسد در برخی از سطح آگاه باشید که پدر و مادر خود را که سابقه وادار مقایسه بین دو نفر از شما و همچنین اعتراض به راه آنها صحبت به شما در حزب خود. شما دو ممکن است لزوما تبدیل به نزدیک ترین از خواهر و برادر پس از این اما این امکان وجود دارد او می تواند پذیرای عذرخواهی خود را و می خواهید به صحبت بیشتر در مورد تاریخ مشترک است که ممکن است کمک به استراحت قرار داده برخی از اصحاب خود را پدر و مادر در تلاش برای ایجاد. موفق باشید!

گرفتن در این هفته Prudie.

دنی M. Lavery جدید کتاب چیزی است که ممکن است شوک و بی اعتبار شما ،

مشاوره بیشتر از مراقبت و تغذیه

من 3 سال بود فقط دعوت شده به اولین مدرسه جشن تولد دوست. این خواهد بود که اولین مهمانی که در آن من نمی دانم پدر و مادر. او شدید حساسیت به بادام زمینی و من یک مقدار زیادی از اضطراب در مورد آن. که بهترین راه برای رسیدگی به این ؟

1) رفتن به حزب اما قبل از ترک کیک زمان به ناچار منجر به اوقات تلخی و احتمالا هر دو از ما گریه در راه خانه.

2) رفتن به حزب و به خود ما وعده جعبه با نوعی کیک کوچک. من عصبی هستم این را به من شبیه “که مادر” و به نظر می رسد واقعا بالا تعمیر و نگهداری. من می خواهم متن مادر از قبل و اجازه دهید او را می دانم که من می خواهم آوردن خود ما.

3) در خانه بمانند. این گزینه مورد نظر اما من می دانم که من می توانم نگه داشتن او در یک حباب برای همیشه لطفا برای.

من مانند تولد ، او و پسرم را در آغوش زمانی که آنها یکدیگر را در مدرسه در صبح است. من می دانم که او خواهد از آن لذت ببرید و من نمی خواهم او را به دست بچه عادی تجارب به دلیل حساسیت و اضطراب من. من احتمالا overthinking این.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>