کمک! خانواده من است جرم ما در حال انجام یک مجازی-تنها مراسم تشییع مادر من.

قسمت یادداشت ها

احتیاط این است که پیوست این هفته توسط ناستیا Voynovskaya روسیه متولد اوکلند کالیفرنیا بر اساس روزنامه نگار و یکی از هنر و فرهنگ ویراستاران در KQED سان فرانسیسکو NPR station. او را پوشش می دهد تقاطع هنر, فعالیت, کار, پاپ, فرهنگ, منطقه خلیج, و بیشتر.

Prudie و Voynovskaya حفاری به نامه در مورد نحوه برنامه ریزی برای مراسم تشییع جنازه مادر خود را در طول یک بیماری همه گیر آنچه که در نظر بگیرید هنگامی که همسر خود را به نظر می رسد کمتر و کمتر علاقه مند به جنس که آیا شما باید با کسی ازدواج نمی کند سهم خود را از میل جنسی چه باید بکنید هنگامی که همسر خود اصرار دارد که شما بر روی نیمکت پس از شنیدن کار خود را زنگ تلفن در وسط شب و آنچه که در نظر بگیرید هنگامی که شوهر خود را نمی توانید با یکی از خانواده سگ.

دسترسی به تمام Prudie این پادکست ها و ستون ها در اینجا.

یه سوال برای Prudie? ارسال آن به [email protected] و یا ترک یک پیام صوتی در 401-371-عزیز (3327) و شما ممکن است شنیدن سوال شما پاسخ داده در آینده قسمت از نشان می دهد.

تولید توسط فیل Surkis.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>