کمک! خانواده من می خواهد من را به تقلب در من غیر فعال است.


A woman looks upset, eyes downcast and arms crossed, next to a wheelchair

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های گتی ایماژ به علاوه.

تخته سنگ در حال حاضر درخواست کسانی که به خواندن بیشتر برای حمایت از ما روزنامه نگاری به طور مستقیم با اشتراک به تخته سنگ به علاوه. بیشتر بدانید.

عزیز احتیاط است آنلاین هفتگی به چت زنده با خوانندگان. در اینجا یک ویرایش متن این هفته chat.

دنی Lavery: سلام به همه. بیایید چت!

Q. هیچ امر: همسرم عشق زندگی من, و تصادف در سمت چپ او فلج از گردن به پایین. من نمی توانستم برای او مراقبت 24/7 تا او را در تسهیلات زندگی کمک. من دیدار او چهار بار در هفته و صحبت کردن با او هر شب. ما به حوادث خانواده با هم. من خوشحال هستم. خانواده من را نگه می دارد به من گفتن به امر. آنها فکر می کنند که من “هدر رفتن” زندگی من من به دلیل نداشتن رابطه جنسی و یا کودکان است. شده است و هفت سال پس از حادثه اما ظاهرا خانواده من معتقد است که من می توانم یک زندگی انجام آن را به عنوان در حال حاضر. آن را به من لطمه می زند چرا که آنها همه لبخند و آفتاب در اطراف من و همسرم به نوبه خود در اطراف و سعی کنید به من تا با غریبه ها. گاهی اوقات من از دست فیزیکی عمل عشق ورزی و یا ایده از کودکان, اما اگر من مجبور به انتخاب بین آن و نگه داشتن شوهر من آن است که هیچ مسابقه. من می تواند در تحقق آن خواسته از راه های دیگر از زنا. این است زندگی من می خواهم. این است زندگی من را انتخاب کنید. آن است که به آرامی killing me برای عزیزان من به فکر ازدواج من است یک “اشتباه” در حال حاضر. من مبارزه با من و من پرسید: اگر شوهر او تا به حال تا به حال یک امر پس از او پسر متولد خواهد که شده باشه ؟ خواهد او را تشویق کرده است ؟ او به من گفت که آنها تا به حال رابطه جنسی در دو سال به دلیل میل جنسی بود و پس از همگام سازی. بدیهی است که این اتفاق رخ نداد و آنها را بیش از خود پچ خشن اما خواهر من شبیه من سیلی او هنگامی که من آن را آورده. ما که صحبت های زیادی از. من افسرده است و هیچ یک از من می توانید اعتماد. این امر صدمه زدن به شوهر ، چگونه می توانم آنها را برای دیدن من باشه ؟

یک: آیا شما هر گونه دوستان (یا دوستانه همکاران یا آشنایان و یا هر nonrelatives) شما می توانید به نوبه خود برای پشتیبانی از در حال حاضر ؟ اگر شما می توانید از فکر می کنم هر کسی در زندگی خود را که نیست به طور فعال تلاش برای دخالت در ازدواج خود را, آنها تماس بگیرید. شما نمی باید اعتماد آنها در مورد خانواده خود را آخرین antics اگر شما احساس ناراحت کننده رفتن به چنین شخصی جزئیات. اما شما سزاوار به صرف زمان با افرادی که نمی منصوب خود داوران از زندگی شخصی خود را اگر فقط برای یک یادآوری از آنچه در حالت عادی مناسب تعاملات انسانی شبیه است. خانواده خود فرض است زشت و ناپسند و فرومایه و من متاسفم شما تا به حال برای مقابله با نفاق و خورد برای مدت طولانی.

من فکر می کنم شما باید ویرایش کنید اهداف خود را وقتی که می آید به اعضای خانواده خود را. آن را بسیار بلند آن را شغل خود را به “آنها را به دیدن” است که شما خوب به ویژه هنگامی که آنها به نظر می رسد بسیار متعهد به یک نسخه از شما که desolated به هدر رفتن دور و نیاز به کنترل. بیشتر هدف دست یافتنی خواهد بود تنظیم یک قانون مانند: “من از پاسخ دادن به تماس و یا گرفتن همراه با هر کسی که تلاش می کند به مجموعه من تا ناخواسته در تاریخ چون آنها فکر می کنم من ازدواج ناکافی است. اگر شما می خواهید به صرف زمان با شما نمی فضولی به من زندگی جنسی و یا به من بگویید که من زندگی اتلاف چون من بچه ها را ندارید.” من فکر می کنم که در حال حاضر حداقل آن چیزی که خوب است که شما و خواهر خود را در حال گرفتن یک استراحت از صحبت کردن است. او باید به طور جدی داد آنچه او انجام داده و شما به هر حال حق به او بپرسید که آیا او را به قبول این نوع از درمان او شده است dishing از.

من درک می کنم که چرا شما نمی خواهید به آن را به شوهر خود, اما من فکر می کنم شما نیاز به در مورد این بحث با کسی که در گوشه و تأکید راست خود را به تصمیم گیری خود را. آیا شوهر خود را تسهیلات باید هر سایت مشاوران? وجود دارد دیگر افرادی که شرکای خود را به طور منظم به شما دوستانه و ممکن است در دسترس برای گفتگو در مورد برخورد با دخالت اعضای خانواده? شما لازم نیست برای رفتن به جزئیات اگر چشم انداز شما را ناراحت می کند اما من تصور شما نه تنها بازدید با بستگان خود راضی و شما ممکن است پیدا کردن مقدار زیادی از حمایت و همبستگی وجود دارد. آیا شما وقت و پول برای دیدن یک درمانگر خود را ؟ شما می توانید پیدا کردن یک گروه حمایتی محلی و یا آنلاین برای افرادی که شرکای نیاز به مراقبت طولانی مدت? هر آنچه در خیابان شما را انتخاب کنید, من فکر می کنم بهترین کاری که می توانید برای خودتان انجام دهید این است که به صرف زمان کمتر و انرژی در بستگان که به نظر می رسد مصمم به نادیده گرفتن شما و بیشتر وقت و انرژی به دنبال پس از خود را نیاز دارد.

چگونه به دریافت مشاوره از Prudie

• ارسال پرسش برای انتشار به [email protected]. (سوالات ممکن است ویرایش شود.)

• عضویت در چت زنده در روزهای دوشنبه ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول بحث.

• تماس صوتی از عزیز احتیاط پادکست در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

Q. آیا من نیاز به رفتن به باشگاه با من دوست پسر? من مستقیما کاری که قدمت آن مرد همان به مدت شش سال (ما هر دو در ما 30s). من قطعا یک بچه شیطان و واقعا نمی مانند پانسمان مگر اینکه آن را به یک عروسی یا یک مصاحبه شغلی. آن را گرفته است من سال خوب با من شیطان خود را. من ترجیح می دهم یک بازی گاه به گاه فرو رفتن در نوار تنظیمات در حالی که او به نظر می رسد می خواهید به دیده می شود در اتومبیل زرق و برق دار و حضور در زرق و برق دار باشگاه است. من یک شلوار جین و تی شرت نیمه گال. بنابراین زمانی که او در مورد تمایل به رفتن به باشگاه من اضطراب شدید در فکر لباس کدها و پیدا کردن لباس مناسب. من یک بار بدحجابی توسط لی لی در یک باشگاه برای پوشیدن آپارتمان و من کاملا بیزار بودن در آن وضعیت. من احساس می کنم که من در نظر گرفته و اغلب احساس نمی “کافی” در این شرایط. در روز تولد او, او گفت: چیزهایی مانند “آن را روز تولد من, بنابراین من می خواهم به انجام این کار” و من مطابق چرا که او یک کارگر سخت حمایتی شریک می پیوندد و من در بسیاری از گردش با دوستان من, اما من واقعا اضطراب برای هفته منتهی به یک شب. او می داند که من از آنها بدم میاید باشگاه و او بیان که او می خواهم برای رفتن به بیشتر اگر آن را برای من نفرت آنها. من نشان می دهد او خود را با دوستان, اما او نمی اند و بسیاری از آنها یا حل و فصل کردن با خانواده و یا اصلا پول برای گردش که او علاقه مند است. من موظف به رفتن در این زرق و برق دار خرما با او با وجود اضطراب منجر به آنها را? با تشکر!

یک: هیچ قانون جهانی برای چند بار یک فرد “اتحاد” را به انجام کاری که دوست ندارم اما شریک زندگی خود لذت می برد. این فوق العاده است که دوست پسر خود را به طور کلی حمایت و می رود با شما و دوستان زیادی آن را خوب به جایی ویژه برای روز تولد خود را حتی اگر شما می دانید شما نمی خواهد از حد از آن است. اما اگر شما هم پر از بدبختی در باشگاه (به عنوان به خوبی به عنوان هفته قبل از آن) مهم نیست که باشگاه شما رفتن به آن را معقول و منطقی به مجموعه کلاه در چگونه اغلب شما بروید. که یک همه پرسی در مورد اینکه آیا او یک فرد خوب یا مناسب پسر; آن را فقط یک سوال از داشتن کاملا ناسازگار پاسخ به باشگاه. بحث در مورد یک حد معقول با دوست پسر خود را و پیدا کردن یک مصالحه شما می توانید هر دو با زندگی است. فراتر از آن احساس نمی مانند آن را شغل خود را برای پیدا کردن او یک جایگزین باشگاه دوستان—اگر شما برای رفتن از یک ماه, شما لازم نیست که برای اجرا از طریق یک لیست از دوستان خود را نام تا زمانی که شما پیدا کردن شخص مناسب را برای شما.

Q. که کار است که آن را برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی? من زندگی می کنند در یک محل سکونت در یک پرجمعیت منطقه است. من و همسرم 4 سال از پسر خواهم به نگاه گل که خط ساختمان به عنوان بخشی از زندگی روزمره خود را. طبقه همکف محل سکونت به پایان رسید زیرزمین و صاحبان استفاده از یکی از زیرزمین اتاق خود را به عنوان preteen دختر و در اتاق خواب. که اتاق دارای یک پنجره است که بیشتر یا کمتر مناسب در گل و ارتفاع. در این دوره از نگاه کردن به گل و همسر و پسر من اغلب تصویب (یا حتی توقف) پنجره این اتاق. به تازگی مالک آمد و excoriated ما برای نقض دخترش حریم خصوصی با مشابه به پنجره اتاق خواب او. البته هیچ کس در واقع مشابه به پنجره, اما آنها به معنای واقعی کلمه متوقف کردن و بوی گل ها گاهی اوقات بسیار نزدیک به پنجره.

دیگر آمار مربوط به: پنجره هیچ سایه یا پرده یا پنجره دیگر درمان است. همچنین, این همه نقش در منطقه مشترک به انجمن محل سکونت. آن را بیش از هموار با آجر در منطقه ای که به نظر می رسد طراحی شده برای ترافیک. (آن را مانند آنها در حال رفتن در برخی از سفر به یک منطقه ناخواسته برای مردم است.) مالک ادعا می کند آن را فقط “حس مشترک” به خودداری از این. ما ادعا می کنند آن را تنها حس مشترک است که اگر کسی می خواهد حریم خصوصی در این وضعیت آنها باید سایه یا پرده—به ویژه هنگامی که پنجره باز می شود به این منطقه رایج است. افکار ؟

یک: من فکر می کنم آن را از دست دادن بازی به قفل با استدلال به همسایه خود را بیش از این. شما و همسر خود را در حال حاضر می دانیم که همسایگان شما آن را دوست ندارم زمانی که شما را متوقف و با نگاه به گل های خود را; شما می توانید به بخش خصوصی فکر می کنم بهترین راه حل برای این مشکل این است که برای خرید پرده (من تمایل به توافق با شما) اما به هر دلیل آنها تصمیم گرفته اید به هر. بنابراین شما می توانید راست و نگه داشتن توقف آن گل و فریاد زد و برای انجام این کار و یا شما می توانید جلوگیری از خاص که بستر گل و فریاد زد. وجود گل ها در جهان—حتی گل دیگر در محله شما. آن را “حس مشترک” به انجام چیزی است که شما می دانید که به احتمال زیاد به نتیجه گرفتن فریاد می کشید در زمانی که شما می دانید شما باید گزینه های دیگر. شما باید یک گزینه آسان در اینجا. آن را!

پرسش: من دختر لباس بد از آن برای کار: من دوستیابی دوست دختر من برای دو سال. هنگامی که ما به ملاقات او در پایان مدرسه گراد و لباس پوشیدن و کمی جوان برای عصر ما—تضاد یا عدم تطابق رنگ و پاره لباس هیچ چیز آشکار نامناسب اما نه فقط آنچه که بسیاری از مردم دیگر سن و سال ما هستند ، من این غیر عادی اما نه لزوما یک مشکل است. او را بسیار سازگار با محیط زیست آگاهانه و باور نمی پرتاب چیز دور است که بخشی از گزینه های مد—لباس که پژمرده و کثیف است که هنوز هم بخشی از روزانه خود را در کمد لباس. او فقط خود را برای اولین بار پس از گرادیان مدرسه و ما در حال حرکت به یک شهر جدید در چند ماه. من در حال حاضر کمی نگران در مورد راه او ارائه خودش. او به نظر می رسد جوان برای سن او و من فکر نمی کنم او متوجه می شود که لباس او کمک به مردم مصرف خود را به طور جدی به عنوان آنها باید. من یک زن نیز هست و من در تلاش هستم واقعا سخت به پروژه خود من حس مد بر روی او. من فقط می خواهم او ظاهر به منعکس کننده آنچه که من می دانم درست باشد در مورد او شایستگی و سطح تجربه. همچنین او بیان کرده است که او واقعا مطمئن شوید که چگونه به “مد روز” و اغلب به من می پرسد برای مشاوره. من فقط در تلاش برای درک چگونگی دور من باید او فشار. من او را خیلی دوست دارم و می خواهم او را به احساس راحتی در هر آنچه که او می پوشد. با تشکر از شما!

یک: اگر دوست دختر شما است و از شما درخواست مستقیم کردن و بارها و بارها—برای مشاوره مد, من فکر نمی کنم شما باید نگران باشید که شما در حال بازور فقط رتبهدهی نشده است. او کار کردم و احتمالا افرادی که استخدام او قادر به دیدن آنچه که او را به او عینک, مصاحبه, حتی اگر بسیاری از کسانی که در مصاحبهها از طریق زوم. من فکر می کنم که یک بحث واقعی که او هم جدی گرفته بدون در نظر گرفتن که چگونه او حداقل برخی از زمان و یا که او را قادر به شکل معقول مصاحبه لباس بدون کمک کند. که نشانه خوبی است! مهم ترین مسائل هستند این واقعیت است که او به طور منظم می پوشد لباس های کثیف و این که او را فراموش کرده به جفت او را “پرتاب هیچ چیز دور” نگرش با یک “تعمیر و پچ موارد آسیب دیده” نگرش است. او نیاز به پوشیدن لباس تمیز به کار (که به معنی به تازگی شسته نسبتا unrumpled با هیچ قابل رویت لکه ها). که بسیار دست یافتنی و کاملا مناسب برای شما برای به اشتراک گذاشتن با او بعد از زمان او می پرسد برای مشاوره خود را. که آیا او باید شروع به اضافه کردن گاه به گاه ژاکت یا nondenim شلوار به کمد لباس خود را, شما می توانید شروع به کوچک; از آن صدا مانند او در صنعت حجاب سفت و سخت است که باید کار را به نفع او به خصوص در ابتدا. اما اهداف خود و مال شما صدا بسیار سازگار به نظر می رسد باز به پیشنهاد و آن را نه بیش از حد از خود راضی به گفتن “هی که پیراهن را پاره در عقب شما باید یکی دیگر.”

Q. من باید? و چگونه است ؟ در طول سال گذشته من تبدیل به دوستان نزدیک با یک زن در محل کار. ما هر دو ازدواج با کودکان و رابطه ما شد فقط کمی مخ زن اما هنوز هم ما به اشتراک گذاشته یک ارتباط قابل توجه و ابلاغ اغلب تماس, متن, گاه به گاه ناهار—راست تا پایان ماه آوریل این سال وقتی که او کشیده قطعا بازگشت. این سخت است برای توصیف دقیقا این شکلی بود. همه می توانم بگویم این است که آن را به سرعت روشن هر چند هیچ از این کلمات صحبت می شد—که او آرزو به شنیدن از من دیگر هیچ. ما صحبت نکرده و یا پیامک در بیش از یک ماه یک تغییر مشخص شده از چه بوده است نزدیک به تعامل روزانه.

من صدمه دیده و اشتباه, البته, اما همچنین آگاه باشید که او هیچ تعهدی به من (ما نیست در یک “رابطه” بعد از همه) و همچنین حساس برای او ناراحت کننده است. فکر می کردم که این رابطه بیش از, و من می دانم که هرگز کاملا از آنچه اتفاق افتاده جان من (همچنین در برخی از نقطه ما یکدیگر را در یک تابع کار و آن را به وحشتناک بی دست و پا). بیشتر از همه من نفرت درنده تردید از آن همه است. چه وحشتناک پایان دادن به آنچه تا به حال بوده است, حداقل برای من واقعا انجام نامزدی. آیا این مناسب است برای من به دنبال وضوح? و چگونه ممکن است من این کار را بدون اینکه او ناراحت کننده است ؟ و یا آن را بهترین به قبول او آشکار است (اگر نشده) بخواهد و فقط او را ترک تنهایی ؟

یک: من فکر می کنم شما می دانید چه اتفاقی افتاده است. همکاران خود را, شریک زندگی یا آموخته شده در مورد خود را “ارتباط قابل توجه” و اعتراض به آن و یا همکاران خود را متوجه او شد و در پرتگاه از امر آن ابراز تاسف و کوچک برگشت. خواسته های خود را واضح و شما آن را می دانم. من درک می کنم که شما ناراحت هستید بیش از داشتن شده است مرتب سازی بر اساس-از-تقریبا-نه کاملا-اساسا ریخته اما این که چگونه از ریخته شدن این نسخهها کار میکند: این به معنای آن رابطه است و حتی اگر شما نمی خواهید آن را به. من هیچ ایده چه چیزی شما را به معنای عبارت “درنده تردید” اما هیچ درنده در مورد همکاران خود تصمیم به مقیاس در صمیمیت عاطفی شما دو نفر به اشتراک گذاشته. آن را ناگهانی او اجتناب بیش از صراحت شما طبعا در آن یافت دردناک وجود دارد و ممکن است بسیار خوب بوده است راه های بهتر برای ارتباط این به شما, اما آن را نمی درنده برای جلوگیری از معاشقه با یک همکار. هیچ حرفه ای قابل توجیه دلیل شما برای رفتن به یک عروسی همکار و می گویند: “شما اصلا متن من هر روز دیگر.” شما باید حق خود را پردازش احساسات صدمه دیده خود را با مرد متاهل, یک درمانگر یک مجله و یا یک دوست است که کار نمی کند با شما. اما هیچ شخصی یا حرفه ای خوب می تواند از relitigating این فروپاشی است.

Q. Co-worker misgendering: من نسبتا جدید به دفتر من. یکی دیگر از co-worker “لورا” استخدام شد و در همان زمان به عنوان من بود. من misgendered لورا هنگامی که ما برای اولین بار آغاز شده و آنها اصلاح شود من خصوصی (آنها nonbinary). من عذرخواهی کرد, آنها پذیرفته شده و ما را به اشتباه دوباره. ما به همراه داشته اند و هیچ مسائل دیگر. اما از آن شده است ماه در حال حاضر و بقیه گروه ما همیشه خواستار لورا با ضمایر. در حال حاضر که من می دانم, من احساس ناراحت کننده زمانی که این بالا می آید (و تصور لورا می کند و همچنین). من فکر نمی کنم آن است که به جای من به هر چیزی می گویند. پس از لورا تا به حال هیچ مشکل تصحیح من فرض آنها احساس راحت انجام همین کار را با دیگران است. من اشتباه است ؟ من در حفظ و گفت: “آنها/آنها” حتی به طور مستقیم پس از دیگری می گوید: “او/her” اما احساس به شدت آن نیست به جای من برای اصلاح مردم و از طرف آنها. آن را می گوید “آنها/آنها” خود nametag و ما با پر کردن یک فرم برای سرپرستان زمانی که ما استخدام کردم که پرهیاهو و پرسید که چه ضمایر استفاده می کنیم, بنابراین من نمی دانم که چگونه به دیگران می گم این هنوز هم. من حدس می زنم سوال من این است که آیا هر چیزی من می تواند و یا باید به حمایت بیشتری بدون تجاوز?

یک: من فکر می کنم غرایز خود هستند حق در اینجا و اجازه لورا تصمیم می گیرید که چگونه آنها می خواهند برای رسیدگی به ضمایر در محل کار بهترین گزینه است. شما می توانید بپرسید لورا مستقیم: “اگر یک همکار نمی کند و استفاده از آنها را برای شما را به شما و نه من چیزی می گویند و یا ترک آن را به شما؟” اما شما قطعا لازم نیست که به—آن را ساختگى و شما به عنوان یک همکار به این در. شما دلیلی برای این باور است که لورا راحت پرداختن به این کار هنگامی که آن را برای آنها مهم است و اگر آنها به نظر نمی رسد به زحمت و با این کار شما می توانید انجام آنچه شما انجام می دهند.

پرسش: Re: آیا من نیاز به رفتن به باشگاه با من دوست پسر? من پیشنهاد می کنم LW انتخاب یکی چماقی ساز و برگ که او خوشحال است و به سادگی با استفاده از آن هر بار که او می رود با شریک زندگی خود را. که راه او را ندارد خودمو در هر زمان در مورد آنچه را می پوشند. او باید او را چماقی یکنواخت و آماده برای رفتن بدون هیچ گونه فکر می کردم.

یک: این یک ایده عالی است و هنوز سازگار با محیط محدودیتی که چگونه بسیاری از بار او موافق است به بیرون رفتن با او. داشتن یک مجموعه-آن-و-فراموش نکنید-به این نگاه می تواند یک راه طولانی به سوی ساخت سرب کمتر تخلیه. (از سوی دیگر اگر نیاز به هیچ چیز ندارد و او هنوز هم صرف یک هفته در ترس است که ممکن است نشانه آن است که این سازش است و دیگر کار می کند.)

پرسش: Re: کار که در آن است برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی? هر کسی که نمی پوشش خود را در پنجره ای که باز می شود بر روی آسفالت کاشته مشترک وجود دارد که برای کل ساختمان به لذت بردن از هیچ حق شکایت در مورد افرادی که قادر به دیدن داخل. است که انتخاب خود را به زندگی می کنند با کشف ویندوز در یک منطقه شلوغ و آنها می توانند زمینه های مشترک از بقیه مردم (که او نیز در واقع خود آنها) را به انتخاب خود را بیشتر حس کنند.

یک: من می شنوید—و در عین حال من فکر می کنم دانستن است که شما را “حس مشترک” خود را در طرف سرد راحتی زمانی که شما و کودک شما در حال گرفتن فریاد زد. این به نظر می رسد فرصت خوبی برای جنگ خود را انتخاب کنید. این امر می تواند یک چیز اگر این شد یک زمین بازی در منطقه LW مورد نیاز خود را به بچه ها وجود دارد به طور منظم به منظور سالم ماندن و به بچه ها انرژی. اما آن را به یک بستر گل در میان بسیاری از, و آن را نسبتا سطح پایین تغییر در LW خانواده برنامه برای جلوگیری از تحریک کننده آنها است. من فکر می کنم آن را یک نبرد از دست دادن سعی کنید به زور این همسایه به دیدن حس و ساده تر فقط برای جلوگیری از این نقطه در مقابل آن پنجره خاص.

Q. Re: دوست دختر من لباس بد از آن برای کار: این امر می تواند مفید باشد اگر دوست دختر خود را می تواند رسیدن به کسی که در محل کار جدید و سوال در مورد دادن سطح عمومی تشریفات و غیره. او می تواند با استناد به این بیماری همه گیر تبدیل تمام این چیزها در سر خود را. این را به هر دو شما یک ایده که در آن به هدف کار خود را لباس.

یک: این که یک احتمال! اگر آن را به اندازه کافی بزرگ شرکت HR ممکن است برخی از دستورالعمل های آنها دست به کارکنان جدید بیش از حد. و یا او می تواند فقط سعی کنید به یاد داشته باشید آنچه که همکاران خود را می پوشند در طول هفته اول و سپس استفاده از آن به عنوان راهنمای او است; اگر هر کس دیگری است که نسبتا لباس-پایین او نیاز ندارد به overcorrect با چیدن یک دسته از نام تجاری جدید دامن مناسب.

بحث در این ستون ما در Facebook صفحه!

کلاسیک Prudie

پرسش: من در تلاش برای استراق سمع در آمریکا داشتن رابطه جنسی: من به تازگی رفت و در یک سفر با شریک زندگی من و سه زوج دیگر از جمله خواهر و برادر در قانون است. یک بعد از ظهر هر کس رفت به اتاق مربوطه برای برخی از خرابی و شریک زندگی من و من بحث را فریب دهد در اطراف. سپس ما شنید برادر من در قانون در اتاق نشیمن می گویند به خواهر من, “i’m gonna go, گوش دادن به آنها را باید شست!” ما شنیده ام او را به تلاش برای نوک پا راه رفتن بی سر و صدا بیش از جایی که او ایستاده بود در خارج از درب ما برای 10 یا 15 دقیقه. خواهر من انجام داد به او بگویید که به ما ترک به تنهایی اما او به مدت کوتاهی پس از آن. من هرگز دوست من برادر در قانون و در حال حاضر من humiliated, منزجر و نمی خواهید به صرف زمان با او هرگز دوباره. آیا من می گویند چیزی به من ؟ این اولین بار نیست او نامناسب بوده است; در تابستان گذشته او به طور جدی پیشنهاد تعویض. او و خواهر و مبارزه بی وقفه و او هیچ احترامی برای او, بنابراین من نمی دانم اگر او حتی می گویند هر چیزی به او و یا اگر هر چیزی را تغییر دهید اگر او انجام داد. من فکر می کنم اگر او را به او صحبت کنید او هنوز هم blame it on me. چگونه می توانم جلوگیری از این اتفاق دوباره ؟ چگونه می توانم جلوگیری از این صدمه زدن به من ارتباط با من ؟ خواندن آنچه Prudie تا به حال به می گویند.

دنی M. Lavery جدید کتاب چیزی است که ممکن است شوک و بی اعتبار شما ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>