کمک! نامزد من را نگه می دارد به من نشان دادن عکس های قدیمی به یاد من از من وزن به دست آورید.


Legs standing on a scale

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس از گتی ایماژ به علاوه.

برای دریافت مشاوره از Prudie, ارسال پرسش برای انتشار به [email protected]. (سوالات ممکن است ویرایش شود.) پیوستن به چت زنده هر شنبه در ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول زندگی بحث و گفتگو. تماس بگیرید و یا عزیز احتیاط پادکست صوتی در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

تخته سنگ در حال حاضر درخواست کسانی که به خواندن بیشتر برای حمایت از ما روزنامه نگاری به طور مستقیم با اشتراک به تخته سنگ به علاوه. بیشتر بدانید.

عزیز احتیاط

من 42 سال. برای بسیاری از زندگی من حفظ وزن پایدار نبوده است یک مشکل است. من ورزش را پنج روز در هفته و به طور کلی خوردن سالم. روال تغییر نمی کند اما از آنجایی که من روشن 40 من به دست آورده و حدود 10 پوند در سال است. من سعی کردم همه چیز اما نمی توانید از دست دادن وزن آن مگر من هر روز ورزش و نگه داشتن یک رژیم غذایی سخت و خوردن حداقل از کالری است. هنگامی که من برگرد به من به طور منظم غذا خوردن الگوهای وزن می آید. من هیچ زمینه ای شرایط پزشکی; دکتر من می گوید این فقط یک متابولیسم کندتر می آید که با سن. من هر رژیم غذایی سعی در زیر آفتاب هر ورزش با استخدام یک مربی انجام می شود یک نسخه از دست دادن وزن برنامه—هیچ چیز کار می کند. من در ابتدا کاملا افسرده در مورد آن, اما من به تازگی به این نتیجه رسیده است که این است که من در حال حاضر, و من نه زندگی من زندگی می کنند و خوشحال از بدبختی و رژیم غذایی. دقیق همان چیزی که اتفاق افتاد به مادرم در اطراف سن و سال من, بنابراین من گمان می کنم آن ممکن است ارثی باشد.

مشکل این است که نامزد من. او در من به طور مداوم به از دست دادن وزن است. من باید توضیح داد که این وضعیت به او چندین بار و حتی او را به مطب دکتر با من. من نگه داشتن مواد غذایی diaries. من می دانم که من نمی پرخوری اما او از نوع انسان است که می تواند تا شکلات برای یک هفته و از دست دادن 10 پوند است. او را درک نمی کند. او اغلب می کشد تا عکس از زمانی که ما برای اولین بار ملاقات کرد و می گوید: چه خوب من نگاه کرد. من درک می کنم که من آن را قرار داده و در 30 پوند از آنجا که ما شروع به آشنایی او حق دارد ناراحت شود اما من فقط فکر نمی کنم من می توانم انجام آنچه در آن طول می کشد به عقب بر گردیم به 30 پوند سبک تر است. من باید پر از بدبختی و از دست دادن وزن به او را خوشحال یا باید ترک و کسی پیدا خواهد شد که قبول من است ؟

—نه بیشتر Yo-Yo

آن را برای تلفن های موبایل مانند شما می دانید پاسخ به سوال های خود را بر اساس روش به شما این تعبیر آن را برای من در آخرین خط نامه خود را. رک و پوست کنده حتی اگر شما نمی پیدا کردن شخص دیگری من فکر می کنم که امن و شاد را در خود خواهد بود بهبود بیش از یک مرد که به طور مداوم خودارضایی, عکس های قدیمی در زیر بینی خود را به شما یادآوری چگونه نا امید او این است که در سوخت و ساز بدن شما و “صرف” پنج تمرینات یک هفته رژیم. من حتی نمی معتقدند که او یک راست ناراحت شود با شما برای به دست آوردن وزن ورود 40s خود را و/یا کاهش به حجم لباس خود را اولویت شماره 1 را در زندگی خود به محرومیت از هر گونه حس اعتدال و لذت. هنگامی که شما این ایده را رد کرده است که او “حق” به عصبانی با شما برای داشتن یک بدن است که نمی تواند اجرا شود و تنها در خود انکار و عذاب من فکر می کنم این ایده از خروج از یک مرد که باعث می شود شما پر از بدبختی را به طور ناگهانی احساس می کنم خیلی بیشتر دست یافتنی است.

کمک! من همکار مرد من استفاده می شود به قلدر در مدرسه بالا است.

دنی M. Lavery پیوست توسط مت Lubchansky در قسمت این هفته از عزیز احتیاط پادکست.

اشتراک عزیز احتیاط پادکست در اپل پادکست, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

عزیز احتیاط

من نقل مکان به یک کشور جدید چند سال پیش و تلاش برای پیدا کردن دوستان جدید. بسیاری از دوستان من در اینجا سفید در حالی که من سیاه, افریقایی و ما اغلب در تلاش برای یافتن زمینه های مشترک. شده اند وجود دارد لحظات دشوار که در آن کسی را لمس موهای من بدون اجازه و یا دعوت من به همه سفید و حوادث که در آن من احساس نادیده گرفته و othered. در هر صورت من می خواهم تا این موضوع با دقت و زنان خواهد عذرخواهی می کنیم و به قول بیشتر حساس است. من در حال حاضر باردار است. دوستان من مفید بوده و ارائه مقدار زیادی از مشاوره و پشتیبانی می کند. برخی از آنها حتی به من داده زنان و زایمان, پیر, لباس, لباس نوزاد بالا صندلی و یک تخت و تشک. اما در بیش از چند موارد این دست من فراز گرفتند آسیب دیده و یا بد رنگ. این اتحاد چپ من احساس پاره پاره بین قدردانی خود را برای سخاوت و خشم برای آنچه به نظر می رسد مانند عدم در نظر گرفتن.

باید چه کار کنم ؟ من نمی را تقریبا به عنوان مقدار پول به عنوان این زنان و تلاش برای پیدا کردن اشتغال تمام وقت از آنجایی که من در اینجا نقل مکان کرد. من خوشحالم که به گرفتن بسیاری از موارد که من به طور معمول خواهد بود قادر به پرداخت هزینه است. اما من ناراحت آنچه به نظر می رسد مانند یکی دیگر از دوستان من cluelessness. این یک چیز فرهنگی من بودن بیش از حد حساس مورد ؟ یا باید بگویم من چیزی و خطر ديگري مکالمه جایی که من به احتمال زیاد تا پایان کمرنگ جلوه دادن احساسات من و تسکین دهنده آنها به طوری که آنها نمی احساس بد در مورد خود را ؟ این زنان هستند در غیر این صورت شیرین و حتی برنامه ریزی یک دوش کودک برای من, بنابراین من نمی خواهم به خطر آنها بیگانه است.

—حساس یا نژادپرستانه?

من نمی دانم آنچه در کشور شما در شرکت و یا آنچه در فرهنگ این زنان سفید متعلق به که احتمالا ممکن است ارائه مفید زمینه برای دولت از این دست من فراز, بنابراین من نمی خواهد سعی کنید به صحبت می کنند به آن است. اما شما حق رد آسیب دیده و یا غیر قابل استفاده هدیه. این یک چیز به قبول چند کمی فرسوده onesies و دیگر انتظار می رود به اجازه دهید کودک شما خواب پاره و رنگ آمیزی تشک. این بدان معنی نیست که شما باید ثبت نام برای دیگری تخلیه دور از توضیح خیرخواه نژادپرستی را به دوستان خود اگر شما نمی خواهید به خصوص اگر شما نگران آن به پایان خواهد رسید در دور دیگری از اطمینان آنها را که بدون شما نمی فکر می کنم آنها مردم بد است که آنها تا به حال بهترین مطلق از نیت و … و غيره بینهایت.

همه شما باید انجام دهید این است که اجازه دهید هر یک. wifi protector bi می دانم که شما او قدردانی کردار اما متاسفانه قادر نخواهد بود به استفاده از آیتم استفاده کنید زیرا هنگامی که شما به خانه شما متوجه آن آسیب دیده بود (و یا پاره شده یا رنگ آمیزی) و آنها می خواهم به آن را به عقب و یا خواهد که آنها ترجیح می دهند شما فقط خلاص شدن از شر آن آنها است ؟ این ارائه نمی دهد آنها چیزی را انکار یا مورد استدلال می کنند با شما. آن را ساده و در بیانیه ای از واقعیت است که هدیه خود را غیر قابل استفاده است در حالی که همچنین ارائه آنها مودب جلد از “من مطمئن هستم که شما تا به حال هیچ ایده—من متوجه نشدم خودم را می کنم تا آن را باز کرد تا در خانه.” حتی اگر آن برای تلفن های موبایل مانند تلاش بیشتر از شما می خواهم به گسترش شما فقط می توانید بی سر و صدا خلاص شدن از شر هر آنچه که شما می توانید استفاده کنید و یک لیست از آنچه شما هنوز هم نیاز به هر کس پرتاب دوش کودک برای شما. من امیدوارم که شما قادر به تکیه بر خود را تمدید شبکه های اجتماعی دور به عنوان آنها ممکن است در حال حاضر به طوری که شما باید حداقل برخی از حمایت عاطفی به سقوط اگر همه چیز با این گروه خاص از زنان رشد بیش از حد پر. و به خاطر داشته باشید که شما مجاز به بحث در مورد احساسات خود را در مورد نژاد پرستی با آنها را در هر نقطه. اما اگر شما تصمیم می گیرید که شما می خواهم به جای حفظ انرژی خود را برای چیز دیگری و یا به آنها اعتماد ندارد به پاسخ صادقانه و nondefensively شما مجاز به برداشتن یک گام به عقب. آن یک سوال از بودن بیش از حد و یا به اندازه کافی حساس است. این سوال که چقدر شما می خواهید به سرمایه گذاری در این روابط و هنگامی که شما نیاز به حفاظت از خود احساسی منابع است.

عزیز احتیاط

هم اتاقی من “کلر” در اصل به نظر می رسید مانند یک جا بزرگ, اما آن را به سرعت تبدیل به یک مینی-کابوس از نسبتا جزئی (چپ او ظروف در سینک روز) به مشکلات واقعی (یک غفلت صاحب حیوان خانگی). من سعی کردم برای حل این مسائل چند بار با هیچ نتیجه ای. در نهایت من ذکر حیوان خانگی مشکلات به ما مالک که گفت: کلر مورد نیاز برای حذف حیوانات از محل. کلر بسته بندی شده و نقل مکان کرد به پدر و مادرش طی سه روز.

در این هفته از آنجا که من متوجه شده ام که برخی از وسایل آشپزی از دست رفته است. او را انکار می کند و مصرف آن را, اما در گذشته او bragged در مورد دزدی از مغازه. همچنین که در آن دیگری می تواند یک دسته از تابه رفته اند ؟ من یک دانشجوی گراد و من می تواند جایگزین وسایل آشپزی من, اما آن را قطعا صدمه بودجه من. در ضمن قبض برق در نام او و من فکر کردن در مورد خودداری پول آن را هزینه برای جایگزینی آنچه از آنچه که من بازپرداخت خود را برای این لایحه است. ما در حال صحبت کردن در مورد $50. آن را سخت خواهد بود برای هر یک از ما به معده نیست برای رفتن به هر کدام از ما بی خانمان. باید آن را به خورد من و پرداخت خود را و یا آن را معقول و منطقی به خودداری پول ؟

—هم اتاقی از جهنم

مهم ترین چیز این است که به دریافت قبض برق منتقل شده به شما و یا برای باز کردن یکی از جدید در همان آدرس در نام خود را اگر که امکان پذیر است. تا زمانی که شما زندگی می کنند در جایی که او می تواند به طور بالقوه دریافت برق خاموش به دلیل عدم پرداخت هزینه و یا vindictiveness یا بی تفاوتی بهتر است نه به بی ارزش میگیرد ، اگر شما در حال حاضر است که طبقه بندی شده اند و یا فکر می کنید شما می توانید انجام این کار بدون همکاری خود را و شما می خواهید به اجازه دهید او را می دانم که شما خودداری سهم خود را از قبض برق برای پوشش تجهیزات پخت و پز در زمان او با او برای آن بروید. شما لازم نیست که عبارت آن را به عنوان یک سوال و یا چیزی است که او نیاز به انکار و یا اعتراف به فقط به عنوان یک ماده از این واقعیت است معامله ای که تعادل خود را به اشتراک گذاشته هزینه. شانس او را برای رفتن به شما را به دادگاه بیش از 50 دلار است اما این چیزی است که شما همچنین باید به در نظر گرفتن. اگر شما فکر می کنم او می تواند مایل به حفاری خود را در لباس و زندگی خود را دشوار است که بیش از 50 دلار ممکن است آن را آسان تر برای فقط, فرو کردن هزینه و در نظر خودتان را به خوبی خلاص شدن از شر او.

گرفتن در این هفته Prudie.

مشاوره بیشتر از مراقبت و تغذیه

من و همسرم تقسیم تا سال گذشته ما مشترک حقوقی حضانت ما 13 – و 15 سال دختران. هنگامی که آنها در پدر خود را به خانه او اجازه می دهد تا آنها را به تماشای تلویزیون را نشان می دهد به اعتقاد من در حال نامناسب برای آنها: Sex and the City, Mindhunterو بازی تاج و تخت. او حاضر به گفتگو با من. چه گزینه های من هستند ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>