Man thinking

تصویر عکس با تخته سنگ. Photo by Christian Lantry/بانک تصویر/گتی ایماژ به علاوه.

عزیز احتیاط

بهترین دوست من و من شده اند به حدود 20 سال است. ما هر دو از هنرمندان ما در 40s که گاهی اوقات همکاری کنند. هرگز وجود دارد هر چیزی حتی از راه دور جنسی و یا رمانتیک در مورد روابط ما. من با خوشحالی تک, و او بسیار متأسفانه ازدواج با کودکان نو پا برای او مراقب اولیه. همسر او درخشان است و بسیار بالا-فشار وقت گیر است. او و من دوستانه هستند اما هرگز به خصوص نزدیک است. من معاشرت غالبا با او به طور منظم با تمام خانواده و گاهی اوقات فقط با او.

او بسیار ناراضی در ازدواج خود را (به عنوان او است, من فکر می کنم). او در مورد آن با من زیادی است. زیادی است. من سعی می کنم برای هدایت مکالمه به افراد دیگر اما به نظر می رسد مانند آن را کمک می کند تا او را به صحبت کردن در مورد آن, و او را بسیار غمگین در همه زمان ها در حال حاضر. زمانی که من با او گاهی اوقات در مورد آن, اما نه به اندازه. اگر آن مسائل من هرگز فکر نمی کردم آنها مناسب—آنها را به اشتراک بگذارید ارزش های اصلی. در حالی که آنها هر دو زیبا مردم که من میپرستم من هیچ تمایلی به تاریخ هر کدام از آنها را حتی اگر آنها مجرد بودند. من حتی نمی خواهد در نظر بگیرید که با هم در حالی که آنها هنوز هم در حال ازدواج است. اما من و او با داشتن یک امر عاطفی? اگر بله من از نظر اخلاقی موظف به متوقف کردن ؟

—مثلث مشکلات

من فکر نمی کنم سوال مهم این است که “ما با داشتن یک امر عاطفی ؟” اما “در حال بی پایان این گفتگو در مورد چقدر از او متنفر ازدواج او در واقع کمک به دوست من؟” پاسخ به آن است و بدیهی است که “هیچ.” رفتن بیش از و بیش از جزئیات چگونه او ناراضی است و به نظر نمی رسد به ازدواج او قابل تحمل تر است و تنها توابع به عنوان یک آزادی شیر به طوری که او احساس می کند مانند او دارای انرژی کافی برای دریافت از طریق یکی دیگر روز پر از بدبختی. این برای تلفن های موبایل بی فایده و خسته کننده و ناخوشایند برای شما. یک محدودیت وجود دارد به حتی بیشتر بیمار صدایی تخته و من فکر می کنم شما دو نفر رسیده آن است. به او بگویید: “دوست من شما را دوست دارم اما من نمی تواند نگه دارید گوش دادن به صحبت شما در مورد چگونه ناراضی شما در ازدواج خود را. شاید شما متوجه نیست که چقدر شما در مورد آن صحبت کنید, اما من, و آن را واقعا وزن من است. من نمی دانم آنچه شما نیاز به انجام بعدی—صحبت کردن با یک درمانگر استخدام یک وکیل طلاق صادقانه با همسر خود و پیدا کردن یک مشاور زوج با هم—اما من می توانم نگه داشتن بی پایان این گفتگو در مورد چقدر شما نمی توانید همسر خود را و پس از آن نیز در دیدار با هر دو شما را برای صرف شام. آن را با قرار دادن من در واقعا وضعیت دردناک و در حالی که شما ممکن است قصد داریم به شما صدمه زدن به من. من قصد ندارم به هر گونه بیشتر از این گفتگو با شما.”

نکته مهم در اینجا این است که آن را روشن است که شما دیگر نمی خواهد در دسترس برای بحث در مورد ازدواج خود با او نه فقط درخواست او به دلیل آن را نه به نفع شما در حال درخواست از او اما تصمیم شما نیاز به ایجاد خود را برای سلامت عقل. وضعیت خود را ممکن است غمگین اما واقعی وجود دارد گام های او به راحتی می تواند به آدرس غم و اندوه خود را—و او را غمگین و تنها فرد در جهان است.

عزیز احتیاط

من و همسرم نسبتا ثروتمند. پسر ما درگذشت و او بیوه است جناح بیمه عمر پول بد حتی اگر آن را بزرگ پرداخت. او را به مشاوره و تهدید به قطع ما را از ما grandkids. ما در حال حاضر به طور مخفیانه ساخته شده “وام” به نگه داشتن آنها را در خانه اما او رد همه کمک کند. آنچه که ما می توانید انجام دهید این است که نگاهی به نوه های ما برای خوردن, خرید, و یا در تعطیلات. آن را آسان تر است برای دیدن که ما نوه نیاز به کفش های جدید و بی سر و صدا جای آنها را نسبت به درخواست مادرش چرا کفش ورزشی خود را پر از سوراخ است. هر کس می شود برای حفظ غرور خود را.

ما دیگر مادر و همسرش هر دو را به خوبی برای خود. فرزندان خود را در مدرسه خصوصی و آنها را گران تعطیلات. ما به کودکان خود هدیه خوب برای تولد و کریسمس. دختر ما در قانون بسیار نگران “انصاف” و به ارمغان آورده است تا چندین بار در مورد چه مقدار از وقت و توجه (و پول) ما صرف دیگر ما grandkids. من به او بگویید که پدر خود را فوت کرد و ما نیاز به ماندن نزدیک است. او فقط به من خیره میشود. مکالمه تکرار. او تنها کسی است که می بیند این به عنوان یک نگرانی است. او کودکان و نوجوانان هستند و ترجیح می دهند وقت خود را صرف با دوستان خود و نه پدربزرگ و مادربزرگ خود را. او قوانین ما و نمی تواند یک راز نگه دارید برای صرفه جویی در زندگی خود. من از تکرار خسته من فوت کرد و ما می خواهیم به آنجا برای فرزندان جوان خود. من دیگر نوه های یک مادر و پدر و همه چیز آنها احتمالا می تواند می خواهید. آنها به ما نیاز ندارد مانند نوه های ما انجام دهد. ما در حال مبارزه در اینجا.

—نمایشگاه نمایشگاه

“من خسته ام از یادآوری شما که کسانی که بچه ها پدر فوت کرد و من با داشتن این گفتگو دوباره با شما.” سپس دلیل آن را بعید است که صرفا یک مجموعه به پایین در حال رفتن به او را به توقف برای هر پس از آن تلاش او باعث می شود به browbeat شما: “من از داشتن این گفتگو دوباره” و بیش از بیش به دنبال مطلق stonewalling. اتاق را ترک اگر شما مجبور به تغییر موضوع به طور ناگهانی و یا جعلی یک تماس تلفنی. مهم نیست که او چه می گوید و هر چه او تلاش می کند برای گرفتن توجه خود را حاضر به بحث در مورد خود و دیگر نوه با او از هم اکنون تا پایان زمان ثبت. شما در حال نادیده گرفتن کودکان خود را, و آنها در حال درد و رنج از فقدان grandparental محبت است. او که بی ادب و مغرور و فرض نیاز به چک کردن و نه استدلال.

چگونه به دریافت مشاوره از Prudie:

• ارسال پرسش برای انتشار به prudence@slate.com. (سوالات ممکن است ویرایش شود.)
• عضویت در چت زنده هر شنبه در ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول زندگی بحث و گفتگو.
• تماس صوتی از عزیز احتیاط پادکست در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

عزیز احتیاط

شریک زندگی من به تازگی بیرون آمد و به عنوان ترانس و خیلی سخت بوده برای من. او با استفاده از به عنوان یک بسیار ناهموار مردانه و می خواستم به صبر کنید تا زمانی که ما ازدواج کرده بودند به داشتن رابطه جنسی. من رفت و همراه با کسانی که سالم و بی خطر آرمان و منتظر زیرا رابطه ما خیلی خوب بود و من دوست داشتم که چگونه توجه او به خانواده من (ما هر دو به ارمغان آورد یک کودک در ارتباط است). بعد از ما ازدواج کرده بود بسیار نادر حدود چهار بار در سال است. من یک فرد بسیار جنسی و این غم انگیز و گیج کننده اما او دلایل بسیار قابل قبول—تا سه سال در, او در نهایت به من گفت که او می خواست برای انتقال.

من با داشتن سخت ترین زمان و من احساس وحشتناک در مورد آن. دیدن همسر من به عنوان یک زن باعث می شود من احساس دست پاچگی ، تلاش برای داشتن رابطه جنسی, وقتی که من احساس دست پاچگی است احساس وحشتناک. من هرگز transphobic و من می خواهم به یک متحد خوب, اما من نمی توانم دریافت در هیئت مدیره با این. من علاقمند به جنس مخالف, زنی که هرگز جذب زنان. اما این است که شریک زندگی من و او ناراحت کننده, رابطه جنسی با من به عنوان یک مرد. در حال حاضر من ناراحت کننده, رابطه جنسی با او به عنوان یک زن. من هم احساس وحشتناک است چرا که او می آید از یک سخت محافظه کار در پس زمینه کار می کند و در بسیار trans-غیر دوستانه محیط زیست است. من شکست, همسر من, و من احساس اضطراب در همه زمان ها. من به پشتیبانی او را در ماندن در خانه برای مراقبت از بچه ها و در حال انتقال صحبت کردن در مورد احساسات خود را—همه چیز اما فیلم من می توانم با خوشحالی و به راحتی پشتیبانی می کند. همچنین من عصبانی هستم که من نمی دانم که چرا او نمی خواهد با من برای سه سال. باید چه کار کنم ؟

—مشکل با انتقال

من می توانم به شما بگویم آنچه شما باید انجام دهید: لطفا نگه نمی بلع احساسات خود را دلیل این که شما فکر می کنید آنها شما را بد متحد و لطفا اصلا رابطه جنسی است که باعث می شود شما احساس اضطراب و دست پاچگی از آنجا که شما فکر می کنم آن را transphobic نیست. شما نمی شکست همسر خود را به خاطر شما نمی خواهید به جنس دیگر. شما نه شکست خورده و نه در حال جذب زنان. (شما همیشه باید به جنسیت شما نمی خواهید به دوباره.) وادار کردن خودتان به ماندن و سکوت کردن در مورد نیازهای جنسی خود را است نه حمایت از ترانس مردم اما خود مخرب و غیر ضروری است. این نیز نیست یک وضعیت که در آن یکی از شما دارای حقوق انحصاری به احساس درد و یا درخواست پشتیبانی. شما می توانید هر دو حمایت خود را از انتقال به طور کلی و احساس خشم در خود نمایندگی که شما صرف سه سال سر در گم و اشتباه در مورد شما تقریبا وجود ندارد ، شما می توانید دلسوزی برای گنجه او در طول آن سالها او سرکوبگر پس زمینه و خصمانه محیط حرفه ای و دلسوزی برای خودتان. شما حق دارند احساسات خود را در مورد ازدواج خود از جمله خشم و برای پیدا کردن سالم, مفید, راه هایی برای کشف و بیان این احساسات ترجیحا با یک درمانگر.

شما یک علاقمند به جنس مخالف, زن, شما می دانید که شما را به خود جلب شریک زندگی خود را پس از انتقال صرف نظر از عشق شما هنوز هم به یاد او و شما در حال تلاش به دلیل دور خود خشم چون شما فکر می کنید شما لازم نیست که یک حق برای عصبانی شود. این دستور برای یک بدبختی ازدواج. این بدان معنی نیست که شما باید شروع به فریاد در همسر خود را به فردا و یا برداشت خود را در حمایت از از, اما زمانی که شما شروع صادق بودن با خودتان و او. من فکر می کنم طلاق خواهد بود که likeliest نتیجه این گفتگو اما این بدان معنا نیست که شما باید شروع به پر کردن فردا و یا که شما می توانید باقی می ماند دوستان و همکاری پدر و مادر است. تنها مکالمه شما نیاز به در حال حاضر است که در مورد روابط جنسی و عاشقانه ناسازگاری. شما و همسر خود را هر سزاوار است تا با کسی که می خواهد به داشتن رابطه جنسی با شما.

کمک! من نمی تواند به توقف جاسوسی در سابق من است.

دنی M. Lavery پیوست توسط وکیل جیسون کرینی در قسمت این هفته از عزیز احتیاط پادکست.

عزیز احتیاط

من در یک رابطه شاد از حدود پنج ماه است. او نوع ملاحظه و خنده دار. ما هر حال نمی مکالمات در مورد ما exes. من می دانم که او تنها مورخ یک دختر قبل از من به خاطر او ذکر آن در حال عبور است. من آن را ترک به تنهایی چون من فکر کردم آن ممکن است یک موضوع دردناک. من هنوز کنجکاو بنابراین من در برابر جاسوسی از طریق رسانه های اجتماعی (که یک حرکت بد از طرف من) و متوجه شدم که آنها هم برای حداقل دو سال اگر نه چهار یا پنج. که به نظر می رسد مانند یک معامله بزرگ! او هنوز هم دوست دارد هر یک از پست های خود را. من freaked اما او را به صحبت در مورد آن نشده است. آن را فقط احساس می کند مانند یک بخش عمده ای از زندگی خود را در حال چپ کردن داستان! من تمایل به سمت اضطراب و ترس که من فقط یک حفره یا سوراخ برای احساسات خود را برای یک بار از یک رابطه قبلی. آن را به ارزش یک گفتگو (و عذرخواهی برای جاسوسی) یا من بهتر است با تمرکز بر حال و امتناع از سوخت من اضطراب ؟

—Ex احساسات

در حالی که من موافقت می کنم که به دنبال از طریق کسی Insta تاریخ است که هیچ جایگزینی برای یک گفتگو صادقانه آن را به عنوان اگر شما رفت و از طریق خود گوشی و یا شکست خود را به مجلات. و آن را خوب به درخواست یک شریک در مورد سابق خود را(es) به طور کلی. شما می توانید با باز کردن یک عذرخواهی اما این بدان معنا نیست که شما مجبور به پوشیدن یک پیراهن: “من می خواستم به دانستن بیشتر در مورد تاریخ خود را با سابق خود را, اما من بیش از حد عصبی به درخواست شما در مورد آن و احساس خود آگاه است. من تو را دیدم در [پلت فرم رسانه های اجتماعی] است که شما دو نفر با هم بودند و به نظر می رسد مانند آن بود که بخش بزرگی از زندگی خود را. من درک می کنم اگر شما نمی خواهید برای رفتن به جزئیات و من متاسفم من سعی کردم به جای داشتن یک گفتگو با پیمایش از طریق پست خود تاریخ است. من نباید انجام داده اند که. اما من دوست دارم به شنیدن کمی در مورد آنچه که در رابطه به معنای به شما اگر شما به بحث در مورد آن.” او ممکن است تصمیم او نمی خواهند به بحث در مورد در طول, اما این بدان معنا نیست که شما همیشه نمی تواند صحبت در مورد خود را رمانتیک تاریخ هرگز دوباره.

من همچنین فکر می کنم آن را به ارزش به اشتراک گذاری با دوست پسر خود را بیشتر در مورد نگرانی های خود را و مانده ترس از رابطه قبلی خود را. این بدان معنی نیست که شما باید به او هشدار هر زمان که شما تجربه یک فلش ناامنی و یا که شما درخواست او را به آن را تعمیر. اما آن را خوب است برای مردم به شرکای خود را می دانم آنچه را که آنها با مبارزه و چه آنها از ترس به طوری که آنها بهتر می تواند برای بپرسید (و پیشنهاد) حمایت عاطفی و یا حداقل ارائه عاطفی زمینه را برای چرا آنها با داشتن یک زمان. هیچ یک از این مکالمات باید خارج از محدوده.

عزیز احتیاط بدون سانسور

“شما فقط یک پرداخت نشده underqualified درمانگر در حال حاضر.”
دنی Lavery و نیکول Cliffe بحث در مورد این نامه در این هفته عزیز احتیاط بدون سانسور—فقط برای تخته سنگ به همراه اعضای.

عزیز احتیاط

من 28 ساله و خواهر بزرگترش به یک زن 21 ساله که در حال حاضر زندگی با من است و در سه سال گذشته. او شده است از حضور در کالج (که من با کمال میل شده است بودجه) خواهد بود و انتقال به این دانشگاه قرار می گیرند. او را واجد شرایط برای انتقال خودکار به دو بسیار مورد توجه مدارس دولتی یکی در شهر و دیگری یک زن و شوهر از ساعت دور. این مدرسه در شهر رقابتی تر است و او را بیش از احتمال زیاد گیر با هنرهای لیبرال درجه که او هیجان زده در مورد پیگیری است. دیگر مدرسه خواهد بود معقول تر انتخاب برای او چرا که او یک شات بسیار بهتر از ادامه تحصیل در این رشته او است که در واقع علاقه مند به (مهندسی) و در یک مقدار بیشتر حامی محیط زیست است. مشکل این است که دوست پسر او را. او را ملاقات کرد و در کار پاره وقت و در حالی که او یک مرد خوب, بخشی از دلیل او می خواهد برای انتخاب کمتر مطلوب از این دو مدرسه گزینه است چرا که او می خواهم به ماندن نزدیک به او. چه می توانم انجام دهم و چقدر می تواند به من فشار او را به قبول این پیشنهاد دیگر یکی دو ساعت دور اما بسیار امیدوار کننده بالقوه برای آینده ؟ من نمی خواهم به ضرر روابط ما اما از آنجایی که من خواهید بود ponying تا برخی از پول من شکل من باید یه چیزی بگم.

—کالج خواهر انتخاب

شما باید زمینه را به چیزی می گویند صرف نظر از اینکه چه مقدار پول شما در حال کمک به سمت او آموزش و پرورش و آن را مردها خواهر خود را به شما گوش دادن اگر شما خود را ترک کمک مالی از گفتگو. به او بگویید که شما می خواهم به صحبت در مورد مزایا و معایب هر یک مدرسه بنابراین شما می توانید به او کمک کند تصمیم گیری آگاهانه.
این واقعیت است که در رشته مهندسی ممکن است غیر ممکن به در نزدیک مدرسه است, برجسته, اما این واقعیت است که آن را رقابتی تر نیز نیست دست کشیدن در برابر آن. من نمی خواهد آن را به عنوان یک حرکت نزولی زمانی که شما دو نفر در حال ساخت یک لیست از جوانب مثبت و منفی از آنجا که ممکن است حمل مفهوم شما نمی فکر می کنم او تا به چالش. از او بپرسید که او چه فکر می کند از هر یک از مدارس و اینکه آیا این امر می تواند غیر ممکن است و یا صرفا به چالش کشیدن به دنبال مهندسی در این نزدیکی هست.

شما می توانید برای حمایت است که انتخاب شما فکر می کنم بهتر است بدون داشتن را دوست پسر خود را بیش از حد به این گفتگو. اگر او به نظر می رسد مصمم به ماندن در این نزدیکی هست مهم نیست که چه آماده به اجازه آن را پس از شما ساخته شده است در مورد رفتن به عنوان بهترین شما می توانید. و اگر او می آیند تا اخراج نیست که نگرانی را از دست, چرا که ممکن است او احساس او به دفاع از او. فقط می گویند چیزی شبیه “من چرا شما می خواهید به ماندن نزدیک به او و من می دانم که چقدر شما در مورد مراقبت از او را. اما اگر او نبود در تصویر شما خواهد بود و با توجه به این مدرسه محلی به هر حال ؟ آیا شما فکر می کنم او علاقه مند می شود در آینده برای بازدید شما به طور منظم؟” او گزینه های بیشتر از او ممکن است فکر می کنم.

عزیز احتیاط

من شده است با استفاده از به شغل برای بسیاری از ماه در حال حاضر. من دارای معلولیت هستم و genderqueer. بسیاری از مشاغل دارای جعبه برای بررسی به افشای ناتوانی که من چون من باید به آنها بگویید که در برخی از نقطه, اما یک همکار در یک کار قبلی یک بار به من گفت که رئیس ما گفت که او نمی خواهد که در استخدام من اگر او می خواهم شناخته شده از قبل (غیر قانونی اما واقعی). من شده است با چک کردن جعبه که می گوید من فاش نمی کند من جنسيت چرا که تنها وجود دارد تا کنون نر و گزینه های. من تقریبا هرگز شنیدن از این برنامه ها که من می دانم این است که بخشی از درخواست آنلاین, اما من می توانم بگویم اگر من درهم کوبیدن خودم بیش با افشای این چیزها در مورد خودم. من باید فقط بررسی یک جنس, جعبه, حتی اگر آن را دقیق است ؟

—صداقت در اعمال

این همیشه دشوار است به ارزیابی چقدر چیزی مثل genderqueer ممکن است بر وضعیت برنامه های کاربردی خود را از آنجا که شما همیشه نمی تواند به عقب بروید و درخواست به عنوان نسخه های مختلف کمی از خودتان است که به همان اندازه واجد شرایط اما نه genderqueer. من تمایل به توافق برسند که دلیل اولیه شما نمی شنیدن است زیرا اکثر ارائه می دهد و کار نمی آیند از برنامه های کاربردی آنلاین, اما از طریق ارتباطات شخصی و توصیه. که dispiriting چیزی برای نوشتن! اگر همه شما به دنبال آن هستید که اجازه بدهید “M” یا “F” جعبه یک شات شما آن را داشته باشد. (من فکر نمی کنم شما مدیون یک آینده ممکن است کارفرما هر گونه آشکار در مورد جنسیت خود را قبل از شما حتی تا به حال یک گفتگو.) اما اگر پرسش شما این است که آیا من فکر می کنم که تفاوت را وقتی که می آید به شنیدن از کارفرمایان آینده نگر, من می ترسم من فقط نمی دانم. و شما هنوز هم باید برای مقابله با ضد تبعیض ناتوانی که غیر قانونی است اما دشوار است برای اثبات در برنامه غربالگری روند. من برای شما آرزوی بهترین ها را در جستجوی کار خود را و امیدوارم که شما پیدا کردن چیزی است که به زودی.

کلاسیک Prudie

دوست پسر من از دو سال اخیرا به من گفت که او خود را از دست داده بکارت در سن 12 به یک دوست خانوادگی که 30 بود در آن زمان. او سوگند که او است که او را اغوا و آن است که بسیار خوشحال حافظه برای او; من هیچ دلیلی برای شک و تردید او را و او است که “بزرگتر” از سال خود و همیشه مورخ زنان مسن تر. اما من قصد فروش توسط زن در سوال. من تصویر خودم اجازه می دهد 12 ساله را از راه بدر من (من 30) و فکر منزجر کننده است برای من. من واقعا فکر نمی کنم او یک درنده و دوست پسر من واقعا به نظر می رسد کاملا یک اثر در خانم ها—همه آنها فقط می خواهید شلوار خود را ، سوال من این است که عمدتا که من نمی دانم که چگونه من قصد دارم به صورت این زن—ما او را در مورد سه بار در سال در حوادث خانواده و یکی در حال آمدن است در ماه آینده. من در نگه داشتن من ویژگی های صورت خنثی بنابراین من نگران او را برای رفتن به کشف کردن که من می دانم. من نمی خواهم به “خارج” ، من قطعا نمی خواهید به لمس یک قطره از مشروبات الکلی است که روز به دلیل من نمی خواهم به سرخوش و می گویند چیزی است که من را پشیمانی. من واقعا نمی دانم چه می گویند به این زن و یا چگونه به عمل در مقابل او!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی