کمک! دوستان من Freaked من می خواهم و نه تنها از حل و فصل برخی از حرکت تند و سریع.


A woman looks down and to her left, with a blurry photo of a man in the background.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های گتی ایماژ به علاوه.

برای دریافت مشاوره از Prudie, ارسال پرسش برای انتشار به [email protected]. (سوالات ممکن است ویرایش شود.) پیوستن به چت زنده هر شنبه در ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول زندگی بحث و گفتگو. تماس بگیرید و یا عزیز احتیاط پادکست صوتی در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

عزیز احتیاط

دوستان و خانواده خود بگویید من به طور منظم به اندازه کافی است که گمان می کنم من باید آن را در نظر بگیرید که من بیش از حد سرد و بیش از حد ضربه زننده است. (آنها در آن لباس تا اما غالب پیام است.) نگرانی خود را به نظر می رسد که من در نهایت تنهایی هستم. اگر بیشتر انطباق و پاسخ من است که من می خواهم و نه تنها از ناراضی به نظر می رسد به آنها را دمدمی مزاجی. مشکل اصلی این است که من شکستن تا با شرکای اگر آنها نمی, من خوشحال. من انتظار نداریم که به رقص در سقف 24 ساعت در روز, اما اگر من نمی توانم تصور کنید که زندگی با چیزی در دراز مدت پس من هستم. یکی سابق بد بود و نمی خواهید برای دریافت بهتر; یکی حاضر به تمیز کردن حمام, همیشه; و یکی وجود دارد که ارزان در رستوران. من می دانم که بسیاری از مردم می تواند با آن زندگی می کنند اما در فکر 20 سال با کسی که می خواهم پرتاب مناسب در کباب کردن محل از آنجا که خود را در چنگال بود طوری که او می تواند به یک طرف … و متوقف نمی هنگامی که شما از او خواست به فقط اجازه دهید آن را بروید ؟ من می خواهم به جای مرگ به تنهایی! دوستان من می گویند که آنها تا به حال مسائل مشابه با خود را در حال حاضر-همسران و فقط “یاد گرفتم که با آن زندگی می کنند” و “را انجام دهد.” من می توانید ببینید که چگونه بودن کمتر سختگیرانه می تواند تغییر زندگی من; آنها قطعا یک نقطه وجود دارد. من فقط نمی دانم اگر آن است که واقعا ارزش آن است. شما چه فکر می کنید ؟

—قربانی بیشتر ؟

اگر شما تصمیم به تاریخ کسی که شما را خوشحال نمی کند و تنها برای حفظ دوستان خود از ظاهری “freaked” سپس شما را هیچ کس خوشحال است. شاید دوستان خود را احساس یک حس مبهم از امداد رسانی است که خود را سست به پایان می رسد “همه گره خورده است تا” در ذهن خود را, اما آن را نمی خواهد در واقع بهبود زندگی خود را در یک بیت آن را به طور جدی تاثیر منفی شماست. که با کنار گذاشتن این واقعیت است که کسی دوستیابی برای یک مدت زمان طولانی و یا حتی ازدواج لزوما باید چیزی برای انجام با این که آیا شما “مرگ تنها”—اکثر مردم مرگ در بیمارستان بعد از بازدید کنندگان را ترک کرده اند برای شب. من که یک کمی سبک وجود دارد; من درک می کنم که ایده اولیه ایجاد نوعی دائمی در ساختار اجتماعی است که شما قادر خواهید بود به در تکیه می کنند به خوبی به سن شما است, اما وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای انجام این کار بدون آوردن روابط عاشقانه به آن است. از آن صدا مانند شما ریخته این همکاران شما در اولین نمایش از یک عادت بد است.

به شما می گویند بد-در-بستر سابق حاضر به “بهتر” و یا با توجه به نیازهای خود را در هنگام رابطه جنسی, که به معنی شما تا به حال بیش از یک گفتگو در مورد چگونه به یک زندگی جنسی رضایت بخش با هم و آنها را نادیده گرفته شما; کسی که انداخت متناسب کباب رستوران ظاهرا نمی بس خود بداخلاقی حتی زمانی که شما از او خواسته. بنابراین من نمی دیدن یک الگوی بزرگنمایی و کوچک به سختی قابل توجه نقص بسیار به راه رفتن دور زمانی که شما متوجه شما شریک نبود حاضر به دیدار با شما در وسط. که به نظر می رسد بسیار قابل توجهی به من! دوستان خود را رایگان به هر انتخاب فداکاری و سازش در خود عاشقانه زندگی آنها باور دارند که آنها را خوشحال. شکایت خود را از این نیست که شما تولید مشکلات که وجود ندارد و یا اینکه شما نمی دهد افراد دیگر فرصتی برای تغییر شکایت خود را ظاهرا که شما تک هستید که برای برخی از این دلیل باعث می شود آنها ناراحت کننده است. من آرزو می کنم آنها بهترین در انتشار که ناراحتی. اجازه ندهید که آنها شما را متقاعد کند که این خود مشکل است.

کمک! من رئیس در طول یک سفر کاری.

دنی M. Lavery پیوست مولی وودستاک در قسمت این هفته از عزیز احتیاط پادکست.

عزیز احتیاط

من واقعا دوست دارم من—آن است که متعلق به برخی از واقعا سرد افرادی که فوق العاده مهربان است. به نظر می رسد مانند آنها هر دو صاحبان تجربه اما این خاص ورزشگاه جدید است. من برای پیدا کردن برخی از چیزهایی که آنها واقعا غیر ارادی ماهیچه القا اما من نمی دانم اگر آن را فقط به من. اگر شما بیش از یک هفته بدون توقف, توسط, آنها, ارسال ایمیل درخواست شما را به مراجعه به زودی. این پیام ها شخصی هستند. من قصد, اما زمانی که من شده اند در خارج از شهر برای کار واقعا بیمار یا فقط فوق العاده شلوغ, من احساس می کنم مانند آخرین چیزی که من نیاز به یکی دیگر از ایمیل به من گفتن من انجام نمی دهد به اندازه کافی. من تصور کنید که دیگران احساس به همان شیوه و شدت ممکن است موجب ترس مشتریان به دور است. در کل به نظر می رسد آنها را لغو و چیزهایی مانند که شخصا در زمانی که آن چیزهایی که احتمالا بیشتر به gymgoers’ برنامه. باید با من صحبت کردن و ذکر است که آن را بیش از حد ؟ یا فقط بی سر و صدا فیلتر و نادیده گرفتن ؟

—از خود راضی بدنسازی

شما لازم نیست به ترس از ایمیل های خود را به مدیران باشگاه ارسال شما! آنها خود را به کارفرمایان و یا خود را در قوانین و شما لازم نیست که به دوحه غرور خود را. “این ایمیل ها بیش از حد — من نمی خواهم شما نگه داشتن زبانه ها در برنامه من است. لطفا برای متوقف کردن ارسال پیام در مورد زمانی که من در گذشته به ورزشگاه بوده است.” اگر آنها با فشار به عقب و یا اصرار دارند که این سطح از شدت و یا نظارت بر چیزی است که باعث می شود آنها را به ایستادگی کردن و کمک می کند تا مشتریان خود را “نتایج واقعی” پس از آن که احتمالا نشانه ای شما نیاز به نگاه برای سالن دیگری است و خود را فوق العاده سرد و محبت فوق العاده است جدایی ناپذیری محدود با نوع شدید مشتری نظارت است. شما لازم نیست که به نگرانی در مورد آنچه مشتریان دیگر ممکن است یا ممکن است احساس کنند در مورد این ایمیل و یا اینکه ایمیل ها موجب ترس دور بالقوه کسب و کار; شما نمی بدنسازی و آن را شغل خود را به نگرانی در مورد حفظ مشتری در کل فقط تجربه مشتری خود را در خاص است. شما حق دارید از آنها بخواهید به آن دست کشیدن خاموش (مودبانه!) خود را از طرف خود و اگر آنها نمی, را که به عنوان یک نشانه آن است که در حالی که آنها ممکن است در غیر این صورت مردم دوست داشتنی شما اصلا سازگار بدنسازی نگرش است.

عزیز احتیاط

بعد از این سال من خواهد بود سفر با چند شرکت کارگران (که همچنین دوستان نزدیک) و مادر من است و پیوستن من برای سفر. یکی از دوستان من است در یک رابطه با یک زن دیگر خواهد شد که سفر با ما بیش از حد. مادر من می تواند ضد همجنس گاهی اوقات هر چند آن را ناشی از جهل و کینه توزی. من صحبت کردن در مورد این دوست و شریک زندگی خود را به مادر من در موارد متعدد—او می داند که آنها چه کسانی هستند و که آنها دوستیابی. من co-worker, اما, نه صرف زمان زیادی در اطراف من مادر و من نگران هستم که مادر من می گویند چیزی بی ادبانه یا توهین آمیز در اطراف این دوست و شریک زندگی خود را. من در حال حاضر صحبت با مادرم در این مورد (در طول مکالمه او سعی به نشان می دهد که آنها “فقط دوستان” و در واقع رمانتیک درگیر—من خود را تصحیح و به او گفت که آنها قطعا یک زن و شوهر و ارتباط آنها باید به احترام چنین) و ادامه خواهد داد به این گفتگو با او را به عنوان رویکرد ما در این سفر است. سوال من این است که من باید بگویم دوست من ؟ من پاره شده چرا که من می خواهم به می دانم که اگر مادر من می گوید و یا هر چیزی من می تواند به من می آیند و من آن را به آدرس با مادر من (آن را شغل خود را برای آموزش به من نادان مادر), اما من نمی خواهم برای قرار دادن دوست و شریک زندگی خود را در دفاعی از دقیقه ما را ترک کنند.

—باید به من هشدار می دهند ،

لطفا به دوستان خود را در پیشبرد. این امر می تواند ناشی از بی فکری و وحشتناکی نامهربان به پرتاب او و دوست دختر خود را در یک ماشین کوچک با یک ای با سابقه عمدی خشونت در رفتار. مادر خود را در راه کاملا مخرب; شما در حال تلاش برای نرم کردن او ظلم و ستم با تظاهر او فقط خیلی اشتباه یا ضد همجنس توسط حادثه. او ضد همجنس در هدف و او می داند که دقیقا چه چیزی او را به انجام زمانی که او وانمود زن و شوهر لزبین در حال “فقط دوستان”. من نگران است که شما نمی خواهد بود مفید متحد شما اعتقاد خود را به اگر شما سعی می کنید برای تطهیر خود را هوموفوبیا به دوستان خود را در زمان واقعی است. (“من خیلی متاسفم او گفت که! او معنی نیست که به آن می گویند. او فقط گفت: آن را در هدف با او دهن, اما این نیست که او واقعا است. که او واقعا است به دام افتاده است و فوق العاده gleaming مروارید به خاک سپرده شد در پایین از دریا. شرم نمی کنید به دیدار که مروارید در این سفر است.”)

کسی که گفتن “هی مامان من تقریبا قطعا رفتن به می گویند توهین آمیز گه به شما در این تعطیلات و استراتژی برای برخورد با آن است که فقط به انتظار برای آن را به اتفاق می افتد و سپس بخواهید به شما به من بگویید تا من می توانم halfheartedly و غیرموثر مقابله با آن” است نه یک استراتژی خوب است. به خصوص وقتی که فرد به یک همکار که شما می خواهید برای حفظ یک رابطه کار خوب با در آینده! گفت: شما “نگه داشتن مکالمات” با مادر خود را قبل از سفر آن را روشن می سازد شما در حال حاضر اذعان قابل توجهی زمین. به مادر خود است که این یک بیماری است که از سفر است که او نمی تواند ضد همجنس; اگر او نمی تواند به آن به توافق برسند و یا اگر شما باور نمی کنم او توافق صادقانه و سپس او نمی تواند آمد. اگر شما قادر به مدیریت آن بسیار کم شما می توانید انجام دهید این است که هشدار می دهند همکار خود را در پیشبرد بنابراین او می تواند تصمیم بگیرد که آیا او می خواهد به سفر با این زن برای ساعت یا حتی چند روز در پایان.

عزیز احتیاط بدون سانسور

“آره شما باید دعوت خود را ضد همجنس مادر در این سفر است.”

دنی Lavery و نیکول Cliffe بحث در مورد این نامه در یک شنبه ویژه برنامه گرامی احتیاط بدون سانسور—فقط برای تخته سنگ به همراه اعضای.

گرفتن در این هفته Prudie.

مشاوره بیش از چگونه به آن را انجام دهد

“من ازدواج با یک مرد فوق العاده. ما فوق العاده هیجان زده و یکدیگر را دوست دارم و همه چیز بسیار مبارک و بزرگ است. اما ما واقعا باید فیلم خیلی اوقات من مطمئن هستم که اگر من باید نگران بود یا نه … یا اگر من مراقبت. ما باید فیلم در مورد یک بار در ماه یا کمتر. من واقعا ناراحت نیست با این, اما آن را احساس می کند مانند من باید باشد ؟ چگونه می توانیم از ما عادت یا ما حتی در یکی ؟ من overthinking این؟”

دنی M. Lavery جدید کتاب چیزی است که ممکن است شوک و بی اعتبار شما ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>