کمک! آینده من خواهر در قانون من خواست برای کمک به پرداخت برای عروسی خود را.


Woman looking stressed on the left and an upturned palm on the right

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های Cunaplus_M.کاربرد/iStock/گتی ایماژ به علاوه و Pixelci/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

تخته سنگ در حال حاضر درخواست کسانی که به خواندن بیشتر برای حمایت از ما روزنامه نگاری به طور مستقیم با اشتراک به تخته سنگ به علاوه. بیشتر بدانید.

عزیز احتیاط

پدر و مادر ما خیلی از مد افتاده و پول ذخیره شده برای آینده مراسم عروسی از هر دو دختران خود را. عروسی من بود به نام وقتی که به من آموخته من خواهد بود و آغشته مختلف زنان است. این بود که سال پیش. خواهر من در حال حاضر مشغول به “مگ” که من هرگز دوست داشت زیرا او همیشه مردم را به “نقطه” او برای مواد غذایی و نوشیدنی, بلیط و غیره و سپس فراموش کردن به آنها پرداخت. اما او باعث می شود من خواهر, خوشحال, بنابراین من سعی کردم به شاد بودن برای آنها. آنها قرار بود به ازدواج می شود در ماه مارس, اما بدیهی است که اتفاق نمی افتد به دلیل بیماری همه گیر. آنها تا به حال مشکل گرفتن سپرده های خود را به عقب پس از چندین کسب و کار رفت زیر از جمله محل. پدر و مادر ما در حال شنود گذاشته از پول, و من می دانم که آنها احساس بد در مورد آن است. مگ—نه خواهر من—به من نزدیک مورد من عروسی وجوه. او گفت: این پول باید “آلوده” برای من بود و یک نشانه آن است که من چسبیده به گذشته و قادر به حرکت است که این امر می تواند یک برکت و رحمت به خواهر من خوشحال با دادن آن به آنها که من بدهکار آن را به او به خاطر من درمان او را بد و هنگامی که او آمد به عنوان یک نوجوان. اعتراف میکنم که من وحشتناک بود به خواهر من زمانی که ما در مدرسه بالا است. من به شدت انتقاد کرد او در نظر گرفته و تمایلات جنسی خود را یک “هدف آسان است.” هنگامی که من بزرگ شده من عذرخواهی کرد به خواهرم و او به من بخشید. من فکر کردم ما تا به حال نقل مکان کرد. گفتم مگ من به زمان نیاز به فکر می کنم.

من وحشت زده از گفتن چیزی اشتباه و دادن مگ مهمات در برابر من. خواهر من او را دوست دارد. من نمی خواهم حتی به پدر و مادرم به خاطر من می دانم که آنها ناراحت خواهد بود از طرف من و من نمی خواهم به دور خواهر من. اما این گفتگو با مگ فقط فرستاده می شود تا بسیاری از پرچم قرمز. چه کار کنم ؟ فقط تظاهر آن را هرگز اتفاق افتاده است ؟ ارائه چند هزار نفر به عنوان رشوه ؟

—لرزان خواهر پشتیبانی

بحث را به خواهر خود را به طور مستقیمو تمرکز کمتر بر روی پول و بیشتر در رابطه شما. آن را عاقلانه در این مرحله به احتیاط در مورد چگونه مگ مطرح در این موضوع با شما از آنجا که شما نمی خواهید به بیگانه خواهر خود را بی ارزش و یا آمده در سراسر به عنوان اگر شما در حال تلاش برای دریافت مگ در مشکل. اما وجود دارد یک فرصت واقعی برای یادگیری آنچه که خواهر خود را واقعا احساس می کند. به او بگویید: “مگ به تازگی با نزدیک شدن من برای درخواست پول برای عروسی خود را و پیشنهاد کرد که هنوز چیزی حل نشده بین دو نفر از ما. من می خواستم به شنیدن آنچه که شما تا به حال به می گویند. من می دانم که عذر خواهی لازم نیست پاک کردن گذشته و من نمی خواهم به شما را مجبور به صحبت در این مورد اگر شما نمی خواهید به. اما من خیلی متاسفم برای من چگونه با شما رفتار زمانی که ما نوجوان بودیم ، من وحشتناک بود به شما و من تحت درمان جهت گیری خود را مانند یک نقطه ضعف است که من می تواند بهره برداری را به شما صدمه دیده است. من شرمنده همه راه من به شما صدمه دیده است و اگر وجود دارد هر چیزی که شما می خواهید به دوباره و یا فکر می کنم ما از دست رفته آخرین بار که ما صحبت در مورد کودکی ما در دسترس من برای این گفتگو.”

شاید خواهر شما هنوز هم احساس تنفر یا خشم با وجود داشتن پیشنهاد عفو و بخشش در گذشته است. شاید او مایل به بحث در مورد آن, و یا شاید او نیست. شاید او خواهید بود شوکه شده که مگ آورده این و شاید بخشی از او امیدوار است که مگ خواهد شکستن یخ. اما شما لازم نیست که به توافق مگ شرایط هم که پول تنها شکل جبران در دسترس را به شما و یا که مگ می شود برای شروع و یا شرکت در یک مکالمه است که نگرانی های شما و خواهر خود را. اگر خواهر خود را می خواهد به شما بخواهید برای برخی از پول و شما احساس می کنید آماده برای ارائه آن در روح آشتی و همبستگی است که یک چیز اما این ترتیب شما می توانید تلاش برای تصمیم با خودتان است.

عزیز احتیاط

2020 شده است بهترین سال زندگی من است. که مشکل است. کشور در وضعیتی وخیم از یک بیماری همه گیر شایع بیکاری و خشونت و نژاد پرستی و اما در شش ماه گذشته شوهر من در نهایت در بر داشت یک درمان افسردگی است که با این نسخهها کار است که به طور افراطی بهبود ازدواج ما. من در نهایت در بر داشت یک کار است که به خوبی می پردازد و این که ما را قادر به حرکت از فقر است. در حال حاضر که من در بیمه سلامت, من قادر به درمان یک بیماری مزمن آسیب و شروع دوباره ورزش. من دیگر در درد ثابت. به بالا از آن همه خاموش, تند و زننده و دستکاری نسبی درگذشت. من می دانم که برای تلفن های موبایل سنگدلانه اما شما نمی خواهد باور آنچه که او ما را از طریق. ما شده ایم در ما ناخن برای سال و به طور ناگهانی کیفیت زندگی ما سر به فلک کشید است در یکی از بدترین دوره در تاریخ آمریکای مدرن.

من در تلاش برای نگه داشتن این پایین کلید. من شده است با پوشیدن ماسک در من عمل اجتماعی فاصله بوده اهدای سخاوتمندانه به تعدادی از سازمان های خیریه و سازمان های غیر انتفاعی. اما من احساس می کنم مثل من تظاهر به غمگین وقتی که من نیستم. دیروز در زوم تماس کسی پرسید که چگونه هر کس برگزاری بود تا در طول این دوران سخت و شخص دیگری پاسخ داد: “وای [LW] به نظر می رسد بزرگ!” من متوجه شدم لبخند زدن, و حتی درخشان. وجود دارد چیزی اشتباه است با من ؟ اگر چنین است, چگونه آن را حل کنم ؟

—راست احساس اشتباه زمان

وجود دارد هیچ کار اشتباهی با احساس شاد, حتی زمانی که دیگر مردم رنج می برند. اغلب مردم که رنج می برند نیز تجربه شادی! شما در حال تجربه رهایی از درد فیزیکی و آزادی مالی از اضطراب رهایی از درد مقعد رابطه خانوادگی و تجدید شادی در ازدواج خود را—همه که خوب و معنی دار و با ارزش جشن گرفتن. شما نمی تواند خود را نسبت به مرگ و شما در حال صدمه زدن به هر کسی که با تجربه عجله امداد پس از این واقعیت است. شما خودتان لبخند عجیب و غریب لحظه در طول یک تک زوم تماس است که به سختی یک نشانه آن است که شما بوده ام به طور منظم برداشتی غلط احساسات افراد دیگر و یا رد مبارزات خود را.

اگر شما آشنایی با کتاب رومیان آن را ممکن است کمک کند به یاد داشته باشید که پولس نصیحت نیست به سادگی به سوگواری با آنها که سوگواری بلکه شادی با آنها که فراموش شادی. جهان نمی کند و نیاز شما را به رنج می برند به ترتیب برای شما به انجام این کار خوب و کمک به دیگران, کمک به علت جمعی عدالت و یا حفاظت از سلامت عمومی است. کنار برخی از زمان در هر روز و یا هر هفته به جشن خود را پیشرفت و بخت خوب یا با شوهر خود را توسط خودتان و یا یک دوست مورد اعتماد و کسانی که به این گفتگو. ادامه کار شما در حال حاضر انجام می دهند به دنبال راه هایی برای کمک به دوستان و غریبه ها هر جا که ممکن است و غبطه خوردن به خودتان چیزهای خوب است. نمی خواهد شما را خوشحال برای یک دوست که ازدواج شد و بهبود یافت که امداد از یک آسیب یا کسانی که قادر به شروع به صرفه جویی در پول ؟ به عنوان شاد, سپس, برای خودتان.

چگونه به دریافت مشاوره از Prudie

• ارسال پرسش برای انتشار به prudence@slate.com. (سوالات ممکن است ویرایش شود.)
• عضویت در چت زنده هر شنبه در ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول زندگی بحث و گفتگو.
• تماس صوتی از عزیز احتیاط پادکست در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

عزیز احتیاط

مادر من دشوار است به مانند. او رفت و از او راه را به ما گریه کودکان اغلب بیش از همه چیز به عنوان خرده به ما چه رنگ های مورد علاقه بودند. زمانی که من 14, دوست پسر من به من ضرب و شتم تا زمانی که او من را شکست با دندان جلو و او گفت: او می دانست که چرا او آن را انجام داد. سن نمی دلپذیر اما او دچار سرطان و سکته مغزی. هر چهار نفر از بچه ها او را همکاری در مراقبت بنابراین ما می تواند زندگی می کنند با تعادل—ما به پول سخاوتمندانه و سعی کنید به منظور محدود کردن ما چهره به چهره زمان.

مشکل این است که من جوانترین برادر که نادیده توافق ما و می پوشد خودش نازک انطباق مادر من خواسته است. تقریبا هر ساعت او را در محل کار او را در حال اجرا errands برای مادر ما رانندگی خود را در اطراف و پایدار او cruelties. او ندارد. ما مقررات برای حرفه ای ها که دکمه مادر من نمی تواند فشار به راحتی اما خواهر من در قانون اصرار دارد شما نمی توانید fob کردن خانواده در غریبه و پس از آن می شود به طور فزاینده رنجش است که من و خواهر و برادر نمی گام در. این باعث باطل دعوا بین او و برادر من و من برادر و بقیه از ما. من احساس گناه می کنم که خواهر من در قانون گرفته تا شل که ما نمی, اما یک دلیل وجود دارد ما نمی خواهد. و همه ما به این توافق رسیدند در ابتدا. آنچه می تواند ما را به ما خواهر یا عقب نشینی یا زندگی خود را ساده تر در واقع بدون انجام هر یک از چیزهایی که او می خواهد ما را به? ما ارائه شده به او پرداخت پول ما را به خدمات مختلف اما او ما را رد کرد با عصبانیت و صحبت نمی به ما برای یک هفته. (لطفا نگو ما فقط باید شن دندان های ما و دیدن ما ، آن را به پایان بد. من نه خودم اعتماد در اطراف او و نیست و صرف بیش از دو ساعت در یک زمان با او و پس از او من انداخت در 17.)

هیچ چیز می تواند بیشتر از ذهن من نسبت به شما گفتن به شن دندان های خود را! در عوض, شما باید از نو خلق کردن که در هفته که در آن شما صحبت نمی کنم به شما خواهر در قانون و با او صحبت نمی کنم به شما. شما لازم نیست برای صرفنظر کردن اخلاقی به او فقط به خاطر او شده است بی امان خواستار و احساسی و دستکاری. خواهر خود را در قانون است و نه مفید هنگامی که او اصرار دارد تمام چهار نفر از شما ثبت نام به صورت منظم دوز سولفات و سوء استفاده به سادگی از آنجا که او تصمیم گرفت که او دوم کار تمام وقت است. شما باید چیزی به احساس گناه در مورد. دانستن است که فکری ممکن است خود را از احساس گناه فورا تبخیر اما شما و خواهر و برادر خود را فرموله برنامه فراهم می کند که برای مادر خود را به خوبی بودن و جمعی شما صلح از ذهن است. شما نمی reneged در هر وعده و یا رها شده پر رونق رابطه از بی تفاوتی و یا کینه توزی. شما در حال آسیب رساندن به خود سوء استفاده مادر با محدود کردن او فرصت هایی را برای سوء استفاده بیشتر شما.

خواهر خود را-در-قانون ممکن است لگد و برادر خود را ممکن است افزایش سر و صدا اما شما و بقیه خواهر و برادر خود باید آن را روشن است که این موضوع دیگر برای بحث. اگر خود را در reintroduces موضوع و یا تماس به تقاضای شما کشتی مادر خود را در اطراف شهر به طوری که او می تواند فریاد زدن در شما در نظر آن را یک فرمت از مادر خود سوء استفاده و رسم یک خط: “من قصد ندارم به این گفتگو با شما دوباره. من حلق آویز کردن در حال حاضر.” شما لازم نیست که برای متقاعد کردن او را که موافقت خود را عاقل و سالم یکی. شما فقط باید آن را روشن به او که شما دیگر علاقه مند به شنیدن نظرات او در مورد این موضوع.

کمک! من دیزنی-وسواس و مادر در حال تلاش برای ربودن عروسی من.

دنی M. Lavery پیوست توسط کریستینا تاکر در قسمت این هفته از عزیز احتیاط پادکست.

اشتراک عزیز احتیاط پادکست در اپل پادکست, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

عزیز احتیاط

شریک زندگی من و من (ما زنان) فقط نقل مکان کرد و در هم پس از آشنایی از راه دور. ما معمولا واقعا خوب مورد بحث و حل و فصل مشکلات ما است. او را به بسیاری از خانواده محافظه کار از آنجا که او نگران رد. پدر و مادر من نیست در این تصویر اما خواهر من فوق العاده هستند و من بیرون آمد و در 16. من از ذهن نیست که ناشناخته به شریک زندگی من است اما در حال حاضر که ما با هم زندگی می کنند و او را FaceTime مادر او به طور منظم و تظاهر من هم اتاقی خود را. من نمی تواند آن را انجام دهد. فکر می کند به من ضربه زد. معمولا من به ما اتاق خواب یدکی که ما استفاده به عنوان یک دفتر هنگامی که او خواستار مامان.

امروز من برنامه ریزی در کار در اتاق نشیمن و او گفت: “من FaceTime مادر من زمانی که شما رفتن به دفتر.” از آن ساخته شده من احساس افتضاح است. از من خواسته اگر او با رفتن به تماس مادر خود را هر روز. او گفت: آن را خوب بود که او نا امید شده بود اما می تواند آن را اداره کند—اما پس از آن او شروع به گریه و رفت به اتاق خواب ما. من متوجه شدم که درخواست من ممکن است او را به یاد گذشته بسیار رابطه آزاردهنده که در آن او مجبور به قطع کردن خانواده و دوستان او. من آرزو می کنم من تا به حال در این مورد فکر زمانی که ما شروع به صحبت کردن. من نمی خواهم او را به توقف صحبت کردن به مامان, اما آن را فقط باعث می شود من احساس افتضاح است. چگونه می تواند ما را در رسیدگی به این که من در حال کنترل و همچنین نمی افتد از هم جدا هر روز ؟ ما هر دو کار از خانه در حال حاضر بسیاری از کسب و کار هنوز تمام بسته و آن را فوق العاده داغ در شهرستان ما است.

—غم انگیز در مورد FaceTime

هیچ چیز وجود دارد سوء استفادهو نه یادآور سوء استفاده در امتناع از تظاهر به دوست دختر خود را هم اتاقی و یا درخواست خود را چگونه اغلب او می خواهد به تماس مادر خود و یا مایل به توافق در پیش است که اتاق شما در هنگامی که او باعث می شود کسانی که تماس. شما دو نفر در حال تلاش برای حرکت از یک وضعیت دشوار و اذعان چندین رقابت, منافع, اما شما هنوز او را مجبور به قطع هر کسی از زندگی خود را. شما مسئول قبلی سوء استفاده شریک رفتار و شما کنترل او را با ابراز احساسات خود و اعتراض در حال حاضر. از آن صدا مانند او ادعا کرد شما هستند اما این ترس فوران هستند تا برای شما به طور مستقل و من امیدوارم که شما می توانید آنها را اخراج هر زمان که سطح آنها. شما می توانید عشق و حمایت خود را به عنوان یک بازمانده از سوء استفاده بدون در نظر گرفتن خود را به مثابه یک مصرفکننده زمانی که شما ترسیم نیازهای خود و یا محدودیت.

این تماس ممکن است گاهی اوقات حتی اغلب دردناک برای هر دو شما, اما آن را نشانه شما در حال انجام کاری اشتباه است. آن را به سادگی یک وضعیت دردناک. آن را دشوار است اما غیر ممکن نیست به زندگی با یک شریک که به خانواده خود را. ممکن است که روزی شما را شکستن به خاطر این ناسازگاری. اگر شما انجام آن نخواهد بود چرا که این کنترل برای جلوگیری از پیوستن این FaceTimes به عنوان یک “هم اتاقی.” شما می توانید ارائه خود را به او صبر و محبت و آرامش او را مضطرب و شما می توانید رویکرد این مکالمه عاشقانه و nonjudgmentally اما شما لازم نیست برای به حداقل رساندن خود پاسخ خواسته ها و محدودیت ها به منظور حمایت از او.

عزیز احتیاط بدون سانسور

“هیچ چیز وجود دارد شما می توانید برای Eternal Sunshine دوست دختر خود را گذشته از ذهن او.”
دنی Lavery و کالوین Kasulke بحث در مورد یک نامه در این هفته عزیز احتیاط بدون سانسور—فقط برای تخته سنگ به همراه اعضای.

عزیز احتیاط

من شده است با قدمت یک مرد بزرگ برای شش ماه. ما در تراز وسط قرار دارد در ارزش و سبک های ارتباطی منافع و اهداف از یک رابطه است. اما او هرگز پاسخ درب در یک بازه زمانی منطقی ، ما تنها اویختن در محل خود (من و زندگی با هم اتاقی و ما می خواهیم برای کاهش ریسک ما) و این هنوز خیلی زود است برای من به یک کلید, بنابراین من فقط دست کشیدن از زمانی که من می رسند. گاهی اوقات او را ترک می کند من در حال انتظار برای پنج یا 10 دقیقه خارج است. من سعی کردم پیام کوتاه او را از ورود من زمان, پیام کوتاه وقتی که من هستم پارکینگ و تعداد زیادی از پیش متوجه, اما آن کار نمی کند. او همیشه دیر و من کاملا مطمئنم که او تمیز کردن محل خود و یا به پایان رساندن یک وظیفه در حالی که من منتظر خارج است. من می دانم آن را برای تلفن های موبایل مسخره است اما این واقعا مرا ناراحت می کند! ما در یک محل با آب و هوایی شدید و من معمولا در لباس پوشیدن نیست برای ایستادن در حدود 10 دقیقه است. اما بیشتر آن را احساس می کند بی احترامی از من و هم من. این ارزش حفاری در من ،

—تاخیر در درب

این که درایو من وحشی. من همه برای انعطاف پذیری که آن را می آید به گاه به گاه lateness, اما وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین خواندن یک کتاب و یا تماشای مردم در حالی که انتظار برای کسی که در یک کافه و لرز (یا ذوب) در دوست پسر خود را مقابل ایوان در حالی که او را نادیده می گیرد متون خود را در هر زمان شما می آیند. من مطمئن هستم که چگونه گسترده شما در این مورد بحث شده اما اگر شما در حال حاضر به درخواست چه خبر است در پشت درب. ممکن است او به طور منظم نگران و یا شرمنده در مورد وضعیت خانه خود را, که در این صورت ممکن است وجود دارد یک فرصت برای برقراری ارتباط و نزدیک تر رشد می کنند. اما شما هنوز هم می تواند اعتراض به این عمل صرف نظر از انگیزه های که ممکن است دروغ در پشت آن. آن است که بی احترامی از زمان خود را اجرا می شود مقابله به مهمان نوازی به خصوص پس از او ندارد و حتی متن بازگشت و یا تماس با خارج “وجود داشته باشد در یک دقیقه فقط تا پایان یک پروژه DIY.” من می خواهم با او صحبت کنید در برخی از خنثی زمانی که شما نه تنها عبور از آستانه و به او بگویید که شما تنظیم ضربه زدن-و-انتظار محدود کردن برای بازدیدکننده داشته است آینده. (پنج دقیقه به من اعتصاب به عنوان مناسب, اما شما قطعا می تواند به پایین.) شما می توانید به او بگویید که شما در حال تلاش به تنبیهی اما که شما توجه خود را حتی اگر او نمی کند. که نه پایدار در دراز مدت پس شما دقیقا نمی خواهید به درایو تمام راه را به جایی فقط برای رفتن به خانه بعد از پنج دقیقه اما ممکن است خود را روشن سازگاری بیشتر است.

عزیز احتیاط

من پسر و دوست دختر خود را “مارا” شده اند ماندن با من با توجه به همه گیر برای دو ماه گذشته. هفته گذشته مارا به طور تصادفی با استفاده از تماس با راه حل. آن را خاص تمیز کننده با پراکسید هیدروژن و شما باید اجازه دهید به تماس با خیس کردن به مدت شش ساعت حداقل تا زمانی که آن خنثی به یک راه حل شور. این بطری دارای یک کلاه قرمز روشن و یک برچسب هشدار دهنده اما مارا نیست آن را بخوانید و یا به من صحبت می کنند قبل از استفاده از آن. به عنوان یک نتیجه او سوخته یکی از چشمان او. آن شده است یک هفته و چشم انداز است که ظاهرا هنوز هم تار.

پسر من از من خواسته است به پرداخت برای Mara را انتصاب دکتر چشم. من زندگی در خارج از امنیت اجتماعی و من پول را ندارد. علاوه بر این مارا با استفاده از چیزی بدون درخواست و پس از آن نادیده گرفته بسیار قابل مشاهده علائم هشدار دهنده در بطری. این امر موجب افزایش تنش در میان استرس زا در حال حاضر زمان است. چه کسی در اینجا ؟ و فرض کنید من همین حالا تا پایان پرداخت, چگونه می توانم من زخم التیام یابد این شکاف با Mara?

—پراکسید مشکلات

اگر شما لازم نیست که پولشما پول را ندارد. او می تواند او را چشم را قبل از ساخت یک قرار ملاقات برای دیدن اگر آنها هر گونه مشاوره در مورد آنچه که او می تواند در حال حاضر انجام دهید و سعی کنید به ترتیب طرح اصلاح پرداخت. این وحشتناک است که او سوخته و چشم خود را, اما آن اتفاق نمی افتد به عنوان یک نتیجه از سهل انگاری و یا اطلاعات غلط در بخشی خود را و شما مسئول او بی دقتی. من می توانم همدردی با بی دقتی آن را از نوع اشتباه هر کسی می تواند—اما شما می توانید و باید بگویم که پسر خود را که شما نمی توانید پرداخت برای بازدید دکتر و تشویق دو نفر از آنها را به دیگر ترتیبات.

کلاسیک Prudie

ذهن من هنوز از وضعیتی وخیم. نامزد من اعتراف به من هفته گذشته که جوانتر او زاده است که در واقع فرزند خود را. او تا به حال یک رابطه با همسر برادر که تصور ماه شوهر او دور شد. آنها به پایان رسید همه چیز درست قبل از پیدا کردن او باردار بود و او به دروغ در مورد تاریخ به پوشش آن. نامزد من می دانستم که این همه و گفت: هیچ چیز به خاطر او نمی خواهم به شکستن خانواده خود را. نامزد من برادر خوبی است و من واقعا او را دوست دارم. من دیده ام هرگز یک مرد پس اختصاص داده شده به همسر و فرزندان خود را. من نمی دانم اگر من می تواند به صرف بقیه زندگی من از اینکه بخشی از این دروغ است. آینده من در یک خانواده صمیمی و هر کس غالبا با هم می شود. آنها در واقع تا به حال یک خانواده شام چند روز پیش که من اجتناب شود چون من نمی دانم که چگونه من می تواند نگاه در هر دو نامزد من برادر و یا همسر خود را در چشم. من هم پیچیده احساسات در مورد “خواهر زاده”—بیولوژیکی صحبت او خواهد بود من فرزند خوانده! من عاشق نامزد من خیلی اما چگونه می توانم ازدواج به خانواده خود دانستن آنچه که من می دانم در حال حاضر ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی