کمک! دوست دختر سابق, ویبراتور, مو, آموزش برای انجام سقط جنین. من سخت گیر.


Body of woman in scrubs, with head of a man looking at her skeptically

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های andreveen/iStock/گتی ایماژ به علاوه و Ridofranz/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

تخته سنگ در حال حاضر درخواست کسانی که به خواندن بیشتر برای حمایت از ما روزنامه نگاری به طور مستقیم با اشتراک به تخته سنگ به علاوه. بیشتر بدانید.

عزیز احتیاط

من شده است با قدمت یک دانشجوی پزشکی برای مدت چهار سال (او در سال گذشته در حال حاضر). او در نهایت تصمیم گرفت به تخصص به عنوان یک OB-GYN به خصوص در حقوق باروری و سقط جنین مراقبت. از لحاظ تئوری من این است. من طرفدار انتخاب لیبرال بیش از حد و به عنوان کسی که احتمالا همسر آینده خود را, من می دانم که این مهم به حمایت از او انتخاب حرفه ای. در حال حاضر او تنها کمک به سقط جنین, اما هنگامی که او فارغ التحصیلان او می تواند انجام آنها را به طور مستقل تقریبا هر روز. من از آنها بدم میاید که من این گفت اما اخلاق این تصمیم را من احساس می کنم سخت گیر. من اعتقاد دارم که سقط جنین باید با خیال راحت در دسترس همه مردمی که آنها را می خواهید. اما خواب بعد به کسی که می کند. در این روش در روز و روز را در نظر گرفتن تلفات. من کاملا نمی تواند آن را به ارمغان بیاورد چرا که بخش عظیمی از سیستم ارزش است بودن نرم افزار-انتخاب و آماده سازی برای ارائه سقط جنین برای کسانی که نمی تواند در غیر این صورت با خیال راحت به آنها دسترسی داشته باشید. من احساس وحشتناک برای داشتن این قطع. باید چه کار کنم ؟ یک راه وجود دارد من می توانم این را با خودم به طوری که من می تواند شریک حمایت او سزاوار?

—Uneasily حمایتی

آن را به ارزش گرفتن خاص در مورد آنچه شما را آزار. جایی که دقیقا می کند و حمایت خود را تبدیل به ناراحتی ؟ آن است که “در روز و روز را” ؟ آیا شما احساس می کنید راحت تر دوستیابی کسی است که با کمک سقط جنین یک بار در ماه ؟ آیا شما احساس می کنید مانند دسترسی به سقط جنین مهم است که در تئوری اما برخی از بررسی معنا است که باید آن را به محل کمتر از آن را ندارد ؟ آیا شما نگران امنیت خود را و یا قضاوت دیگران ؟ آن است که یک NIMBY چیز—”کسی که باید برای مردم فراهم سقط جنین, اما من نمی خواهم به دانستن هر کس که کسی”? اخلاقی اعتراض است نه لزوما همان احساس squeamishness و مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید در حال حاضر بررسی واقعی منبع ناراحتی خود را. خودتان این سوالات را بپرسید به عنوان nonjudgmentally به عنوان امکان پذیر است و پاسخ آنها را به طور کامل و با جزئیات در.

هنگامی که شما را واضح تر حس ناراحتی خود را, شما می توانید شکل و خارج چگونه به آن آدرس. شریک زندگی خود را روشن شده است و شما مدیون او همان شفافیت و صداقت در بازگشت. او نیاز ندارد که شما فقط می گویند آنچه شما فکر می کنم او می خواهد به شنیدن و یا یک نمایش بزرگ از خود می داند ، اگر این در واقع معلوم می شود یک تفاوت در ارزش ها بهتر است که آن را در حال حاضر قبل از اینکه شما ازدواج کنید. اگر آن را نمی کند, دوست دختر شما ممکن است قادر به کمک به شما صحبت می کنید از طریق شماره—آن را احتمالا چیزی است که او فکر زیادی است. او ممکن است شوکه شده و ممکن است فضای بیشتری به بحث بیش از همه چیز از شما می خواهم حدس زده است. این بدان معنی نیست که شما باید برای رها کردن یک پشته از unanalyzed احساسات “ickiness” در دامان او و از او بپرسید برای مرتب سازی از طریق آنها را برای شما. اما هر رابطه طولانی مدت باید اتاق به بحث در مورد شگفتی ناخوشایند و پیچیده حتی گناه القا احساسات زمانی که شما این کار را با دقت و این یکی باید این قاعده مستثنی نیست.

عزیز احتیاط

من می دانم که من اصلا چیزی برای شکایت در مورد. شریک زندگی من است که توجه و شیرین است. او گوش می دهد زمانی که من ناراضی در مورد چیزی و همیشه تلاش می کند تا به بهبود است. اما در حال حاضر که او می خواهد به پیشنهاد من نمی تواند متوقف کردن فکر کردن در مورد چیزی که او هرگز نمی تواند ثابت: چگونه ما با هم کردم. هنگامی که ما به ملاقات او یک احمق (به عنوان او خودش را خواهد پذیرفت), بی اعتنا خود جذب می شود و تنها علاقه مند به جنس. ملاقات ما در آتش زنه به طوری که آن را نه مثل من شگفت زده در مورد آنچه که او می خواست اما او را بی ادب در مورد “طبیعت گاه به گاه” ما رابطه ای که یک بار یک پیشخدمت آمد به من در یکی از تاریخ ما و پرسید: اگر من خوب بود. پس از آن او را شکست و همه چیز خاموش و من نقل مکان کرد. من غمگین بود اما من هم بزرگتر نگرانی از برخی حرکت تند و سریع است که با استفاده از من.

بعد از او آمد به طور کامل تغییر در تفکر و احساساتی با عشق و تعهد است. من سعی کردم به سرعت خود را رول اما ما در کنار هم بسیار خوب و همه جاذبه بود هنوز هم وجود دارد. که من نقل مکان کرد. دو سال پس از آن و او هرگز به عقب رفته به عنوان یک حرکت تند و سریع. پس چرا نمی توانم اجازه دهید آن را بروید ؟ او می خواهد به پیشنهاد. او می خواهد به خرید یک خانه! خانواده و دوستان او را دوست دارم. سگ من او را دوست دارم. از همه مهمتر, من او را دوست دارم. اما با وجود او بیشتر حساس در دو سال گذشته از هر دوست یا عاشق من تا به حال من فقط نمی تواند لرزش بی اعتمادی. چه چیزی اشتباه است با من ؟

—هنوز هم مشکوک

Reevaluating منشاء یک رابطه, در آستانه یک گام بزرگ مانند گرفتن مشغول عجیب و غریب نیست و یا اشتباه و یا مبهم—آن را حس می کند کامل. آن را برای تلفن های موبایل مانند شما پسر است و برای باز و مایل به بحث در مورد گذشته خود رفتار بد و بدون گرفتن دفاعی است. پس چرا این را تا به او ؟ به او بگویید که شما خودتان را به تفکر بیشتر در مورد راه شما دو تا رو با هم و که شما می خواهید به شنیدن بیشتر در مورد آنچه که تغییر تفکر خود را در طول خود را از فروپاشی و چرا او خود را بیشتر علاقه مند به تعهد و عاشقانه. من گمان می کنم که بخشی از دلیل شما نمی توانید این بی اعتمادی است زیرا شما می ترسم که درخواست او را به تجزیه و تحلیل گذشته او را احساس غرق گناه و او را به ناپدید می شوند به عنوان اگر شما شکست یک حکومت در یک افسانه و تا به حال به رنج می برند از دست دادن بهشت به عنوان یک نتیجه. اما اگر این تغییر واقعی او باید قادر به گاهی بحث در مورد آن با شما و عذر خواهی برای راه او به شما صدمه دیده است بدون سقوط از هم جدا.

که این فرض البته که او کرده است عذرخواهی کرد برای آن است. به شما می گویند او آزادانه اذعان دارند او با استفاده از یک حرکت تند و سریع و هنگامی که او آمد در اطراف بار دوم او پر از عاشقانه. اما اگر هیچ یک از که تا به حال آمده صمیمانه عذرخواهی در مورد او چگونه درمان می شود زمانی که شما دو دیدار اول پس از آن که عذرخواهی بسیار دیر شده است. شما همچنین می گویند که شما تا به حال مشکل کندی او را هنگامی که او می خواهد همه چیز را به حرکت در پیش است. به خودتان اجازه به نیاز زمان و بدون خود می داند ، اگر او می خواهد درگیر و شما مطمئن شوید که شما آماده هستید مهم نیست که چقدر سگ خود را و یا دوستان خود را مانند او و یا چگونه به خوبی او رفتار خود را. اگر شما احساس بیشتر فشار به درگیر شدن (البته به خوبی به این معنی است که فشار ممکن است) از آمادگی برای دریافت, درگیر, سپس شما باید اصرار کند همه چیز را. وجود دارد هیچ چیز با آن اشتباه و یا با شما.

چگونه به دریافت مشاوره از Prudie

• ارسال پرسش برای انتشار به [email protected]. (سوالات ممکن است ویرایش شود.)
• عضویت در چت زنده هر شنبه در ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول زندگی بحث و گفتگو.
• تماس صوتی از عزیز احتیاط پادکست در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

عزیز احتیاط

به تازگی پدرم از من خواست برای تعمیر لپ تاپ خود را. در انجام این کار من کشف یک دسته از زنای با محارم انجمن و نه “گام” زنای با محارم ، من منزجر بود و تا به حال مشکل به دنبال او را در چشم همیشه از (من دختر خود را). من بلافاصله فلش بازگشت به مدرسه هنگامی که یک زن و شوهر از دوستان من به من گفت که راه او را بوسید و آنها را بر روی گونه باعث می شود آنها را ناراحت کننده و برخی دیگر از خاطراتی که به نظر می رسد مختلف در زیر این نور مانند بازدید از کارگران جنسی به ظاهر ارائه “مراقبت های پزشکی.” من همیشه فکر می کردم او فقط به حال یک قلب بزرگ است. در نهایت من از او پرسیدم در مورد آن و او دروغ را از طریق دندان های خود خارج می گردند هر بهانه ای از یک ویروس کامپیوتری به اتفاقی کلیک. یک راه وجود دارد من می تواند بی اعتنایی این اطلاعات ؟ من نمی دیده بان زنای با محارم انجمن, بنابراین من نمی توانم تصور کنید که کاملا جدا از مفهوم است. اما من می دانم که انجمن در بخش فرار و فانتزی. من خودم ناراحت کننده تنها بودن با او در حال حاضر دانستن او وابسته به عشق شهوانی سلیقه برای اعضای خانواده داشتن رابطه جنسی. من زیاده?

—Freaked خارج I. T.

هیچ. شما در حال ساخت یک جهانی حاکم در مورد اینکه آیا مردم به طور کلی قادر به fantasizing در مورد حالات آنها در واقع نمی خواهید به تصویب در زندگی واقعی است. شما احساس ناراحت کننده به خاطر شما خود را دیدم پدر پورنوگرافی است که می تواند هر کسی ناراحت کننده, به خصوص با توجه به این که او ظاهرا هیچ چیز به تلاش برای پنهان کردن آن را قبل از توزیع شما لپ تاپ خود را. علاوه بر این شما اجازه می دهد خود را به تجدید نظر در لحظه از دوران کودکی خود را که در آن دوستان خود را به شما گفته است که پدر خود بود و آنها را ناراحت کننده است. (اگر شما هنوز هم در تماس با هر یک از این دوستان و شما احساس می کنید آماده برای این گفتگو شما ممکن است بخواهید به آرامی دوباره آن را با آنها و درخواست آنچه که آنها را به یاد داشته باشید در مورد رفتار او.) یک مشکل واقعی وجود دارد که در اینجا هیچ ربطی به حدس زدن این که آیا پدر شما ترجیح انجمن ژانرهای یک پیش بینی از آنچه که او می خواهد از زندگی واقعی خود را از اعضای خانواده. او را تحت فشار قرار دادند مرزهای خود و مرزهای دیگر زنان جوان و کودکان وقتی که می آید به بوسیدن جنسیت, صحبت, و حریم خصوصی, و آن را برای ساخته شده شما ناراحت کننده باشد. که یک واکنش افراطی—شما در حال تلاش برای قرار دادن او در زندان و یا او را از کار اخراج شدند. آن را به سادگی یک واکنش است.

و که باعث می شود مکالمه را کمی ساده تر برای شما, من فکر می کنم دلیل این که شما لازم نیست که به نگرانی در مورد آنچه که نیت خود را ممکن است—نکته این است که آنچه اتفاق افتاده چیزی نیست که او در نظر گرفته شده. شما باید یک راست به احساس ناراحت کننده شما باید یک راست به دوست نداشتن راه او در مورد جنسیت شما حق نه به تظاهر به باور او بهانه و شما باید حق خود را پاسخ به اینکه آیا این بدان معناست که با توجه به زمان قبل از صحبت کردن دوباره امتناع از کمک به او را با کامپیوتر خود را در آینده ادعا جدید مکالمه محدودیت و یا بالا آوردن گذشته مرز نقض.

کمک! من به طور تصادفی روی صفحه نمایش به اشتراک گذاشته شده, وابسته به عشق شهوانی فن داستان در یک جلسه کار.

دنی M. Lavery پیوست Milisa برک در قسمت این هفته از عزیز احتیاط پادکست.

اشتراک عزیز احتیاط پادکست در اپل پادکست, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

عزیز احتیاط

من بسیار هیجان زده هستم—من فقط قبول کردم بر روی یک کارشناسی ارشد که من می خواستم برای انجام این کار برای سال. پس از مقطع کارشناسی من من شده اند انجام یک دوره پاره وقت و کار تمام وقت در تدریس. به جای من مشغول به کار بود برای فاسد misogynistic و ضد همجنس. آن را آگاهانه به کار غیر حرفه ای و حتی افراد خطرناک. من متاسفم برای ترک شود. اما من با کمک یک مربی و چند, همکاران, و من قصد دارم به آنها را از دست ندهید. همه آنها بیش از دو برابر من سن و من می دانم که آنها انتظار می رود به من در این کار برای مدت زمان طولانی احتمالا تا زمان بازنشستگی اغلب به من گفتن که چگونه من می توانم با استفاده از 20 سال آینده به نفع من.

در حال حاضر که من دارم می روم, من می دانم من قصد دارم به ضربه می شود با ناامیدی و دلخوری و خشم. به صداقت, من کمی ترسیده به صورت تمام این. من خوب نیست با رویارویی و وحشتناک حتی با این ایده که کسی دیوانه در من. به خصوص من مربی آنها را دوست دارم اما تا به حال مسائل مربوط به برش با مردم در گذشته است. پس چگونه می توانم بهترین معامله را با ترک یک کار است که من خوشحالم که به ترک اما کمی غمگین به ترک مردم ؟ من مطمئن هستم که ما همیشه می خواهم دوستان که دیدار خارج از کار, اما من می خواهم حداقل مانند برای ترک در شرایط خوب.

پا کردن درب

در شرایط عملیشما می توانید بهترین معامله را با این راه هر کسی ترک کار خواهد: به رئیس خود را دو هفته توجه کنید در نوشتن و سپس اجازه دهید همکاران خود را که شما با آنها روابط خوبی داشته باشد می دانید بخش خصوصی است. ارائه نمی دهد به آموزش جایگزینی و یا عمل مانند شما در حال دور شدن با چیزی است که شما باید نیست. شما می توانید پرداخت خدمات لب بودن با عرض پوزش به ترک حتی اگر که درست نیست پس استرس چگونه هیجان زده شما در مورد این جدید کارشناسی ارشد, کار و چه یک فرصت فوق العاده است برای شما. امیدوارم همکاران خود را به نشانه خود را نگه دارید و ناامیدی خود را تا حد زیادی به خود. با توجه به نوع محیط حرفه ای شما شرح داده ایم من نمی شود اگر حداقل برخی از آنها پاسخ داد: اجازه دهید بگویم suboptimally. اما فقط به خاطر اینکه شما در حال ترس از چشم انداز جنگ و یا حتی ناامیدی معنا نیست که شما مجبور به تن دادن به شرایط خود از “اگر من نا امید بیش از انتظارات غیر منطقی من ایجاد شده همه در خود من باید آن را تقصیر شما برای عدم به زندگی می کنند تا به آنها.”

اگر مربی تصمیم می گیرد به قطع هر گونه تماس با شما از آنجا که شما پذیرفته شغل دیگری خواهد شد که دردناک و ناخوشایند است اما معقول مراجعه به شما در دسترس. من توصیه می شما به نوبه خود این کار و آینده ارائه می دهد فقط به خاطر این یک نفر شاد, حتی اگر من فکر کردم آن کار می کنند. شما حتی ممکن است خودتان را کمتر غمگین در مورد ترک هنگامی که شما بدست برخی از راه دور از این اتاق و متوجه (من امیدوارم که) آنچه در آن مانند به مودب و حرفه ای و احترام همکاران و مربیان. اگر چیز واقعا بد شما حتی نمی باید به چوب به که دو هفته توجه کنید. شما می توانید می گویند: “این واقعا معکوس, بنابراین من فکر می کنم بهتر است اگر ما بخشی از راه در حال حاضر. امروز آخرین روز من.” امیدوارم آن را نمی خواهد آمد به این, اما شما ممکن است کمتر احساس اضطراب لطفا اگر می دانید در پشت ذهن خود را, شما واقعا فقط می توانید راه رفتن اگر شما به. شما در حال انجام کاری اشتباه است بنابراین عمل نمی کند مانند شما در حال انجام چیزی اشتباه است. شما نمی توانید کنترل کنید که آیا شما را در شرایط خوب اما شما می توانید کنترل چگونه شما رفتار می کنند که شما را ترک. حتی اگر واکنش های خود را بدترین آنهایی که قابل تصور می کردم یک کار جدید است و آیا تا به حال به آنها را دوباره پس محدود به چه مقدار از آنها می تواند شما را تحت تاثیر قرار.

عزیز احتیاط بدون سانسور

“اوه پسر زمان برای برخی از جدا شدن عاطفی.”

دنی Lavery و نیکول Cliffe بحث در مورد یک نامه در این هفته عزیز احتیاط بدون سانسور—فقط برای تخته سنگ به همراه اعضای.


عزیز احتیاط

مادر من مطرح شده و من به عنوان یک پدر و مادر تنها و من تنها ملاقات پدر من چند بار به عنوان یک کودک. من در حال حاضر در 20s و نسبتا انجام شده است. سال گذشته پدرم بازدید من (او زندگی می کند در یک ایالت دیگر) و ما شده ایم در تماس پس از آن. من می خواهم به صحبت کردن به او در مناسبت و ما چند منافع مشترک. اما او از لحاظ عاطفی نیازمند, پیام کوتاه, چند بار در هفته گفت: چقدر او را دوست دارد من و التماس من به صحبت کردن با او بیشتر است. من احساس نمی دوست داشتم به عنوان یک فرد اما گاهی مثل من نماینده یک جای خالی در زندگی خود. یک بار زمانی که من در پاسخ به متون او در حالی که برای (من احساس خارج در هنگام خاموش شدن آغاز شده) او نوشت: “من با داشتن [نام] برداشت.”

او به نظر نمی رسد برای ثبت نام هر چیزی کمتر بلانت از “من شده اند تا برای صحبت به تازگی, اما امیدوارم که شما به خوبی انجام می دهند.” اما در تجربه من هر چیزی مستقیم ملاقات با خشم و defensiveness و یا در عین حال یکی دیگر از سیل احساسات است که دقیقا آنچه که من آماده برای مقابله با از او. من گوش دادن به پادکست های خود را و من فکر می کنم من خیلی خوب است در بیان آنچه که من نیاز به در راه است که به نوع است. اما اجازه دهید من به شما بگویم آن کار نمی کند در همه. من می خواهم به بسیار روشن است: من احساس نمی مثل من مدیون او هر چیزی. اما آیا شما فکر می کنم یک راه وجود دارد برای من به ارتباط با پدر من لذت بخش است که برای هر دو ما و نه یک بار بر من ؟

—نیازمند غایب پدر

احتمالا نه. “من با داشتن [دختر] برداشت” سرد تمایلات و اگر او تنها می داند که چگونه برای پاسخ به فاصله یا باد در خشم یا ناجور و التماس از توجه شما, من فکر نمی کنم شما دو بسیار سازگار با چشم انداز از آنچه یک پدر و مادر ایده آل/فرزند رابطه به نظر می رسد. خبر خوب این است که سفرهای گناه کار نکرده و در شما و از شما بسیار آگاه است که شما نمی مدیون او بر روی تقاضا محبت و توجه است. من فکر نمی کنم شما قادر خواهید بود به تنها پاسخ به “عادی” پیام یک بار یا دو بار در ماه و به سادگی چشم پوشی hyperdramatic بیش از حد نمایشی و یا creepily صمیمی هستند. آنها در حال حاضر در حال گرفتن مقدار زیادی از وقت و انرژی خود را.

اگر وجود دارد هر گونه امید برای ادامه رابطه آن را با یک حس مشترک از انتظارات: “من خوشحال به بحث چند بار در ماه, اما من قصد ندارم برای پاسخ به خواسته های شما توجه من و یا اطلاعیه ها از چقدر شما به من نیاز دارند. آنها نامناسب بیگانه و معکوس چرا که آنها مرا می خواهند فاصله بیشتر از شما کمتر نیست.” اگر او می تواند به آن به توافق برسند (و در واقع به آن می چسبد) که خوب است. اما اگر او حاضر به متوقف کردن حتی زمانی که شما پاسخ با چیزی شبیه “این همان چیزی است که ما در مورد صحبت کردیم. به من ارسال پیام مثل این یکی:” پس از آن من فکر می کنم شما باید پاسخ خود را به عنوان اینکه آیا لذت بخش ارتباط خود را با پدر است.

عزیز احتیاط

من بیوه شد چهار سال پیش در 53 سال. دوستان شروع به پرسیدن اگر من در قدمت تنها چند ماه پس از مراسم تشییع جنازه. برخی از آنها حتی به من گفت که من دیگر باید با پوشیدن من حلقه عروسی. من احساس می کنم مانند برخی از نوع نپرداخته است. من هیچ تمایلی به, تاریخ, اجازه دهید به تنهایی بفهماند. من حلقه ها را احساساتی ارزش نه تنها به خاطر ازدواج من اما از آنجا که آنها برای اولین بار متعلق به مادر بزرگ عزیز.

من را خاموش من حلقه برای چند ماه به دلیل فشار است. اما من احساس برهنه بدون آنها, بنابراین من شروع به پوشیدن آنها را دوباره. من احساس صاف کردن دفاعی در مورد من انتخاب کردم و خیلی مغرور با یک دوست در مورد آن. چگونه باید من در پاسخ به سوالات دیگر در مورد این چیزها بدون احساس تلخ فرد ؟

—نه مصرف آنها را خاموش

اگر از دوستان بارها و بارها badgered شما خود را در حلقه های عروسی و تحت فشار قرار دادند شما به تاریخ پس از شما ساخته شده آن را پاک کردن شما نیست علاقه مند snippiness احتمالا موجه و نه چیزی است که شما باید عذر خواهی. هر کسی که می پرسد: “چرا شما با پوشیدن حلقه عروسی خود را? نبود شوهر خود می میرند ؟ ” سزاوار نیست یک جواب از بالاترین ادب. آن را مودبانه سوال! شما باید هر حق دفاع از خود را انتخاب نه به ذکر است مانع از هر گونه سوال در آینده, انتقادات و پیشنهادات, دوستیابی, سایت ورود به سیستم یو پی اس نابینایان-تاریخ ترتیبات مشاوره ناخواسته و همه اشکال دیگر از “مفید” دخالت. دوستان شما باید گوش دادن زمانی که شما می گویند “من نمی خواهم به تاریخ و پوشیدن من حلقه عروسی من را خوشحال می کند” و خوش رها کردن موضوع. هر کسی که نمی سزاوار تیز پاسخ.

کلاسیک Prudie

من نه احمقانه مشکل با من در غیر این صورت فوق العاده ، او می شود تا اوایل هر روز صبح قبل از کار برای رفتن به ورزشگاه و پس از آن طول می کشد دوش زمانی که او می شود به ما کوچک یک خوابه آپارتمان. پس از دوش او می گوید او می شود بیش از حد گرم به راحتی در حالی که ما هر دو آماده برای کار. من می توانم درک کنند که من در حال حاضر باران در حالی که او رفته او را به ورزش شده و پس از آن او را باران به علاوه او نیاز به استفاده از خشک کن ضربه به سبک مو خود را. اما راه مقابله با این است که به راه رفتن در اطراف تقریبا برهنه (فقط در سینه بند و لباس زیر) تا زمانی که او کاملا به دریافت لباس پوشیدن برای ترک کار. او صبحانه می خورد مثل این نهاد در آرایش خود را در این راه—او در واقع فقط در مورد او معمول صبح با سختی هر گونه لباس و گاهی اوقات او پرش سینه به طور کامل. تحت شرایط دیگر من لذت بردن از این. اما زمانی که من سعی می کنم خودم را آماده برای این نوع از منحرف. من خودم بچه و از آنجا که ما هر دو در تلاش برای خارج شدن درب برای کار در آن زمان بد ، اما پس از آن من به کار و من نا امید تمام طول روز طولانی است. من سعی کردم در بالا بردن این موضوع را با او (ظرافت) و او جرم می شود که من نمی توانم خودم را کنترل کنم بعد از ما ازدواج کرده ام به مدت هشت سال است که پیدا کردن من توهین آمیز است. او را به یک پیاده روی در اطراف نیمه برهنه. چگونه من می توانید سعی کنید برای حل و فصل این کار را با او مسالمت آمیز?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>