کمک! دوست دختر من متوقف نخواهد شد تلاش برای پیدا کردن پدر و مادر بیولوژیک.


A woman's hand pointing at a laptop, directing a man to look at it.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های گتی ایماژ به علاوه.

تخته سنگ در حال حاضر درخواست کسانی که به خواندن بیشتر برای حمایت از ما روزنامه نگاری به طور مستقیم با اشتراک به تخته سنگ به علاوه. بیشتر بدانید.

برای دریافت مشاوره از Prudie, ارسال پرسش برای انتشار به [email protected]. (سوالات ممکن است ویرایش شود.) پیوستن به چت زنده هر شنبه در ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول زندگی بحث و گفتگو. تماس بگیرید و یا عزیز احتیاط پادکست صوتی در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

عزیز احتیاط

من مادر بیولوژیکی چپ من به عنوان یک نوزاد و من رسما به تصویب رسید و توسط او زمانی که من در 3. او مادر من در هر رابطه است. پدر من فوت کرد زمانی که من 10 بود و من و خواهرانم به تصویب رسید که مادرم دوباره ازدواج کرد. من می دانم که همه چیز را من می خواهم در مورد گذشته من است که من می خواهم به دانستن است. من هیچ تمایلی برای ارتباط مجدد با زنی که راه می رفت ، دوست دختر من بود نیز به تصویب رسید اما اینطور نیست که یک رابطه خوب با پدر و مادر خود را. او هیچ سرنخ در مورد او بیولوژیکی ریشه و تا به حال هیچ شانس به دنبال. من به او نیاز به متوقف کردن نگرانی بیش از معدن.

او ساخته شده است نظرات در مورد من به دنبال من “واقعی” مادر و تماس های من پدر من “ناپدری” به صورت من حتی اگر من به او بگویید نه. من به او گفتم که من دوست دارم خانواده من و من نیازی به رفتن به دنبال هر کس دیگری. او به تازگی پیدا کردم کسی در Facebook که نام مسابقات من مادر بیولوژیکی و چاپ عکس از خانواده این زن چرا که او فکر می کرد که من “شبیه” که زن و بچه ها. من منفجر کرد. من به او گفتم که او طرح خود را در مسائل مربوط به من و من بیمار از آن است. مشکلات خود را با پدر و مادر خود را نمی خواهد به طرزی جادویی حل شد اگر او در بر داشت از تولد او خانواده او که قرار بود برای پیدا کردن او یک شاهزاده خانم از دست داده با یک مجموعه کامل از پدر و مادر او نیاز به متوقف کردن نگرانی بیش از آن. من تازه شروع به گریه و اتاق را ترک کردم. ما هر دو “عذرخواهی” اما واقعا لمس این موضوع دوباره. من او را دوست دارم اما من نمی دانم چه باید بکنید.

—تصویب رسید و در همان راه

من می توانم درک چرا شما را منفجر کرد. تمیز کاری Facebook برای یک زن که ممکن است شده اند خود را مادر بیولوژیکی و چاپ عکس از بچه ها او را می شدید سرزده اقدامات نامناسب و همه خود به خود. این واقعیت است که این یک الگوی برای دوست دختر خود را—که در آن او بارها و بارها رد توانایی خود را به انتخاب خود و روابط خانوادگی—بسیار نگران کننده است و من اصلا تعجب می کنم که مختصری ارز از عذر خواهی در هر دو طرف نشده است حل و فصل خود را صدمه دیده و خشم. شما درست در عذرخواهی برای صحبت کردن به شدت در مورد او “شاهزاده خانم فانتزی” اما فراتر از آن, شما باید چیزی برای عذرخواهی.

واقعی پرسش در این نکته هستند که آیا او می تواند صادقانه متعهد به اجازه دادن به این رفتن و این که آیا شما می خواهم به اعتقاد او اگر او انجام داد. اگر او هنوز هم معتقد است که در برخی از سطح او درست یا این که او تا به حال “نیت خوب” در ارائه به شما با این عکس پس از آن که علت واقعی نگرانی برای آینده رابطه شما. هنگامی که شما احساس می کنید آماده برای انجام این کار من فکر می کنم شما باید دوباره موضوع ساخت دو چیز روشن است: برای اولین بار است که او را از حق خود در مورد احساسات خود پدر و مادر خوانده و او را نا امید جستجو برای سایر بستگان و دوم است که او نیاز به توقف requalifying پدر و مادر خود را به صورت “واقعی” یا “گام به گام” بلافاصله و برای همیشه. علاوه بر این او نیاز به ارتکاب به هرگز دوباره انجام هر نوع جستجو برای بیولوژیکی بستگان از طرف شما. اگر او می تواند انجام دهد و اگر او صادقانه به نظر می رسد ممکن است وجود دارد یک راه رو به جلو است. اما اگر او نمی تواند—و یا اگر شما پیدا کردن که شما نمی توانید اجازه رفتن از این جدی خیانت و نفوذ خود را بر روی استقلال—سپس شما ممکن است بخواهید به ارزیابی مجدد این رابطه است. او را به شما داده شده واقعی دلیلی برای شک و تردید است که شما می توانید اعتماد و عشق نمی تواند شکوفا در صورت عدم وجود اعتماد است.

کمک! مدیر من Coworking فضایی است که با داشتن رابطه جنسی در پشت درهای بسته.

دنی M. Lavery پیوست توسط Jasmine Sanders در قسمت این هفته از عزیز احتیاط پادکست.

اشتراک عزیز احتیاط پادکست در اپل پادکست, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

عزیز احتیاط

ما یک استخر حیاط خلوت. بچه های من (جوانترین آنها در حال حاضر در دانشگاه) و دوستان خود را همیشه لذت می برد با استفاده از آن به عنوان I. در این سال ما به خصوص خوشحالم که آن را با توجه به این که ما نمی توانیم به بسیاری از مکان های ما به طور معمول انجام دهد تا در تابستان. ما صحبت کردیم در مورد ارسال هر چیزی در رسانه های اجتماعی به طوری که به نظر می رسد به gloating ما بخت خوب. در حال حاضر که ما همه بزرگسالان ما اغلب استفاده از استخر برای کوکتل ساعت و دختر من دوستان گاهی اوقات به ما بپیوندید.

من در تماس با یکی از همسایه ها که خواست اگر او elementary school–aged دختر می تواند شنا کردن در خانه این تابستان به هیچ عنوان استخر های دیگر باز خواهد شد. من مثل این همسایه ما دوستانه, اگر چه من هرگز دعوت او را بیش از قبل. من محتاط در مورد تبدیل این “تنها بزرگسالان” فضا را به یک محله استخر. من هم درک می کنم که این بی سابقه ای و به چالش کشیدن بار و برای همه است. من یک فرد وحشتناک اگر من به او بگویید نه, من نمی خواهم او 10 ساله, دختر, حلق آویز کردن با ما ؟

—با عرض پوزش در مورد استخر زیبا

من درک خود را عدم تمایل به نا امید همسایه خود را, اما من با شما موافقم که این امر می تواند عاقلانه نیست و می گویند به طور بالقوه خطرناک به 10 سال با استفاده از استخر خود را بیش از تابستان است. اگر او صدمه دیده است خودش را در حالی که شنا, شما ممکن است به خوبی به عنوان مسئول استخر صاحب (نه به ذکر است مضطرب به عنوان یک انسان که یک کودک مجروح شد در اموال خود را). که بدون در نظر گرفتن این واقعیت است که وجود دارد اغلب بزرگسالان آشامیدنی در اطراف استخر و یا امکان افزایش COVID خطر از اجازه دادن به دیگران به فضای خود را. (من نمی دانم چه دولت خود را اقامت در خانه محدودیت نگاه کنید مانند در حال حاضر, بنابراین من نمی دانم که آیا شما هنوز هم داشتن دختر خود را دوستان و نمی خواهد سعی کنید به صحبت می کنند به آن است.) همه شما می توانید انجام دهید این است که می گویند به همسایه خود را با احساس واقعی که شما خیلی متاسفم او را در چنین موقعیت دشوار در تابستان امسال اما شما نه تنها در حال آماده به مسئول ایمنی کودک در استخر خود را. اگر شما زمان و توانایی انجام این کار, شما ممکن است بپرسید اگر وجود دارد هر چیز دیگری شما می توانید انجام دهید برای کمک به او را در این تابستان مانند اجرای ماموریت های گاه به گاه و یا ارسال یک وعده غذایی بیش از. اما من فکر می کنم شما حق (متاسفانه) کاهش برای تبدیل شدن به محله استخر.

آزمون دانش خود را از این هفته داستان بزرگ

آیا شما دقیق تر از مارک جوزف استرن? پیدا کردن با این هفته اخبار مسابقه.

عزیز احتیاط

زندگی من-دوست پسر از دو سال ترک شغل خود را به دلایل اخلاقی در آغاز ما پناهگاه در محل سفارش. او به اندازه کافی پس انداز و من هنوز پس از این یک بار در امور مالی ما است. او همچنین در مورد ترک با من و من کاملا او را پشتیبانی می کند. اما پس از تقریبا دو ماه از آن شروع به من خسته که او انجام نمی دهد هر گونه کارهای اضافی در اطراف خانه. ما استفاده می شود به استخدام یک تمیز کننده در هر ماه اما در حال حاضر ما در حال پرداخت او را به ماندن در خانه. من هنوز کار از خانه و سوئیچ مجازی به کار شده است تخلیه. من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم که اگر ما نقش ها معکوس شد, من می خواهم به استفاده از برخی از زمان رایگان برای تمیز کردن و یا تعمیر آپارتمان. معمولا ما انجام یک کار خوب از تقسیم کارهای, اما که واقعا این مسئله است. من هنوز هم پیدا کردن من همیشه از او بخواهید برای انجام کارهایی مانند “من فقط در زمان بازیافت. می تواند شما را به سطل زباله?”

من حدس می زنم من فقط نا امید که او را در نظر گرفتن همه این تازه کشف شده رایگان زمان و سرمایه گذاری آن را به خانه ما. اما من بودن غیر منطقی ؟ آن را ناعادلانه از من انتظار این ؟ اگر آن را لطفا به من کمک کند فکر می کنم از این وضعیت در راه های مختلف, بنابراین من خیلی اذیت با شریک زندگی من است. اگر آن را بی دلیل, چگونه می توانم این روش با او ؟ او (خودش) است “جنگ مخالف” و تمایل به دریافت فقط واقعا آرام هنگامی که ناراحت یا صدمه دیده است. من نمی خواهم او را به عقب نشینی و یا احساس بد; در کل من بسیار سپاسگزار از همه چیز او را برای من و ما.

—نامشخص و اذیت

اگر آن کمک می کند, من فکر نمی کنم این مکالمه شما به فکر داشتن با دوست پسر خود را, به خصوص بالا-تضاد یا مضر. شما می خواهم او را به در نظر با استفاده از برخی (نه همه) از تازه کشف شده خود را رایگان زمان بیشتری به انجام کارهای خانه و شما می خواهم به صحبت در مورد آنچه که در کارهای خانه به نظر می رسد به طور منظم به طوری که شما را همیشه انجام کار ذهنی از پیش بینی آنچه در آینده آینده. این یک چیز برای او به سطل زباله را هنگامی که شما به یاد او آن را بسیار دیگری برای او شروع به فکر کردن در کارهای خانه به عنوان یک مشترک تلاش به جای چیزی که شما رئیس هستید که مجموعه وظایف برای او. که یک درخواست معقول و منطقی برای یک شریک را از دیگر نه کیفرخواست از ارزش خود را به عنوان یک انسان است.

اگر او صدمه دیده است در اشاره صرف این توزیع نابرابر مسئولیت که خوب است. اگر او نیاز به یک زمان کمی برای تمایل به احساسات صدمه دیده قبل از اینکه شما دو ادامه این گفتگو که خوب بیش از حد. اما آن احساسات صدمه دیده است می تواند پایان دادن به این مکالمه—آنها نیاز به گنجانیده شده و جذب آن را به عنوان لازم دردهای در حال رشد. “من احساس می کنم بد زمانی که شما به من یادآوری می کنند که من نمی سهم من از کارهای خانه” آیا دلیلی برای رد را در بیشتر کارهای خانه. آن را یک ارزش خنثی قطعه از اطلاعات عاطفی است که شما می توانید آدرس هم قبل از حرکت. اگر او تلاش می کند به عقب نشینی به طور دائم به عنوان یک راه برای جلوگیری از ادامه این گفتگو اجازه ندهید ترس شما از دوست پسر خود احساس بد و جلوگیری از فشار دادن این مسئله است. شما می توانید محترمانه, نوع, و, احساسی, حمایت, در حالی که همچنین نگه داشتن تمرکز بر روی این موضوع در دست. احساسات خود را ماده (بنابراین آیا مال شما!), اما در هزینه عادلانه تقسیم کار.

گرفتن در این هفته Prudie.

مشاوره بیش از چگونه به آن را انجام دهد

من 29 ساله مرد مستقیم. من از نظر جنسی فعال پس من بود 18. من تا به حال یک زن و شوهر دیگر روابط اما من هنوز آماده نیست به حل و فصل کردن تا من بوده ام دوستیابی معمولی و خوبی برای خودم. اما من در حال اجرا به مشکل من تا به حال از آنجایی که من برای اولین بار رابطه جنسی داشته و از آن احساس می کند مانند آن را بدتر. من واقعا نفرت پایین رفتن در زنان است. من فقط نمی خواهم به بود که از نزدیک و شخصی با vaginas—حتی بسیار تمیز ساخته شده است ، چیزی در مورد خیره آناتومی که در این صورت فقط به من می دهد ، من اغلب تحت فشار قرار دادند گذشته من دوست ندارم از این با شرکای جدید چون من می خواهم آنها را به لذت بردن از خود را بیش از حد. در دو, روابط, من در نهایت گفت: حقیقت و ما مشغول به کار در اطراف آن است. من هم دوست دارم, دریافت, رابطه جنسی دهانی و من مطمئن هستم که من می خواهم خوب با یک شریک که مصرف کردن جدول. اما مهم نیست که چگونه بسیاری از زنان من با من هنوز هم نفرت به دهان هم رابطه جنسی, و من گریزی ،

چه می توانم انجام دهم ؟ این می تواند تحت اللفظی خبط قاتل در زمان و من فقط نمی خواهم به نگه داشتن آن را انجام می دهند. من احساس می کنم بسیاری از زنان حتی نمی خواهد می خواهید من برای انجام آن را اگر من به آنها گفتم حقیقت در مورد چه مقدار از آن grosses من و من نمی خواهم به من یک ضربه اگر او از آن متنفر بودم. من پیدا کردم خودم را در اجتناب از آن و با استفاده از انگشتان من در حالی که بوسیدن گردن او ، و که بوده است اما یکی از خواسته دهان به تازگی و من نمی دانم که چگونه به او بگویم بدون صدایی مانند یک حرکت تند و سریع, بنابراین من آن را انجام داد. وقتی که من جستجو کردم این من بیشتر دیده می شود که چگونه بسیاری از بچه ها را دوست دارم و به دهان و یا چگونه من می ترسم از واژن (من) و یا حتی چگونه من سزاوار نیست با زنان اگر من نمی خواهم به لذت بردن از آنها در این راه. من فکر نمی کنم من همیشه خودم را دوست دارم. من کوشش کرده ام که برای یک دهه. شما چه فکر می کنید ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>