کمک! من نوه معتاد دعوت بهترین دوست من برای عروسی خود را. من ممکن است تحریم.


Photo of grandmother next to woman looking away in wedding dress.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس درخت سیب خانه و inarik/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

تخته سنگ در حال حاضر درخواست کسانی که به خواندن بیشتر برای حمایت از ما روزنامه نگاری به طور مستقیم با اشتراک به تخته سنگ به علاوه. بیشتر بدانید.

عزیز احتیاط

من نوه “رایلی” در ازدواج است اواخر سال آینده است. او در حال حاضر در کنار هم قرار دادن او در لیست مهمان (من شنیده ام این طریق انگور) است و نه برنامه ریزی در دعوت از دوران کودکی من بهترین دوست “گرتا.” گرتا شده است به شدت به نوع رایلی برای بیش از 30 سال است. او می فرستد رایلی چک برای هر تولد می رایلی به شام و هر زمان که او را در شهر و به طور کلی نقش grandmotherly نقش رایلی در زندگی است. من نشنیده بودم از هر گونه درگیری بین دو نفر از آنها. اما به نظر می رسد که رایلی را فراموش کرده همه از این به عنوان او می سازد لیست مهمان. او و نامزد او را در حال گرفتن کمک مالی از پسر من برای عروسی. به نظر می رسد بی رحمانه را شامل نمی شود گرتا هنگامی که آن را حتی رایلی پول خود را! من فکر قرار دادن پای من و گفت: من نمی حضور اگر گرتا نمی شرکت کنند یا نه. گرتا شده است شکر خدا آرام در مورد این, اما من می توانم بگویم او را دل. من خواهد بود بیش از حد. چه مادر بزرگ خود را به انجام ؟

—پنی-جوانه نوه

تهدید به حضور نوه عروسی در قدرت از چیزی است که شما شنیده طریق انگور بدون داشتن یک گفتگو با او به احتمال زیاد نتیجه معکوس. من درک می کنم که شما را دوست دارم گرتا و که او شده است یک عضو خانواده برای چند دهه, اما شما نمی دانید که بین قطعی نگه داشته گرتا کردن لیست مهمان و یا اینکه آیا او فقط خود را فراموش کرده اید ، شما نمی دانید که چه مقدار کمک های مالی خود قرار دادن است در آنچه رایلی کل بودجه است و یا اگر زن و شوهر صرفا می خواهد به نگه داشتن لیست مهمان ، شما همچنین نمی دانم که چگونه بسیاری از مردم دیگر در حال ساخت مهمان-لیست درخواست ها و نوه خود را نه تنها از خود و بستگان و دوستان به نظر, اما که از شریک زندگی خود را.

به جای نزدیک شدن به رایلی با تقاضا و یا اتمام حجت شما باید در این قاب به جای به عنوان یک درخواست: “من نمی دانم چه بودجه شما و یا مهمان حد به نظر می رسد و من نمی خواهم به تحمیل اما اگر شما قادر به اتاق را برای او آن را به معنای زیادی به ما هر دو اگر شما می خواهم دعوت گرتا.” من امیدوارم که شما می توانید سعی کنید به این نگاه کنید نه به عنوان یک عمل کینه توز محرومیت. آن را بزرگ خواهد بود اگر رایلی می تواند با دعوت از مادر بزرگ او بهترین دوست او را به عروسی اما آن را نمی ممکن است. و اگر او نمی تواند آن را غیر قابل فسخ سیلی. رایلی و گرتا هنوز هم می تواند بیرون رفتن برای شام گرفتن بر روی تلفن و اقامت در زندگی یکدیگر.

عزیز احتیاط

مادر من متن من چندین بار در روز یا در پیام خصوصی یا در یک گروه پیام با خواهر و دوست دختر خود را. بسیاری از متون “چک کردن” و یا “تفکر از شما.” من در حال حاضر احساس بدترین دختر برای شکایت در مورد این, اما آن را احساس می کند مانند آن را بیش از حد. من هستم 28 ساله متاهل و دارای 1 سال. من کار تمام وقت در یک ER, بدیهی است که خود عوامل استرس زا است. به این دلیل من را دیده اند مادر من از همه گیری آغاز شده است. من می دانم آن را به او قادر به دیدن من و دختر من و من همدردی کرد. من چت تصویری با حداقل یک بار در هفته و من در پاسخ به او متون بسیاری از زمان, اما صادقانه او رانندگی من دیوانه. ما اصلا رابطه ای که او بخواهد ما بود. من همیشه آن را سخت به صحبت کردن با او و ما اساسا قطبی متضاد. من احساس گناه می کنم برای فکر کردن به این, اجازه دهید به تنهایی نوشتن آن را به خاطر من می دانم که من احساس ویران اگر دختر من در این راه احساس. آیا من آن را خورد و با چند متون و متون و درک این که بد نیست در این طرح بزرگ از آن را تمام کنم یا ناراحت و تعیین مرزهای?

—نیازمند مامان

شما لازم نیست که زمان برای این کار! شما باید یک کودک بسیار جوان و کار تمام وقت در اتاق اورژانس و شما نمی نیاز به خم شدن به عقب برای محافظت از خود احساسات در مورد عدم توانایی برای پاسخ به 10 متن در روز است. شما تا کنون از “بدترین پدر” قلمرو اینجا. و نه شما را برای نخستین بار باز کردن قطبی-متضاد موضوع در سفارش به آدرس این—حتی یک زن که خودش در نظر گرفته کاملا نزدیک به مادرش منطقی ممکن است می گویند “من نمی توانم متن این اغلب و من شما نیاز به کاهش در حال حاضر.”

اگر شما می خواهید کم درگیری مسیر مجموعه این گروه متون به “مزاحم نشوید” و رها کردن یک پر حرف, شاد, کمی اطلاعیه قبل از انجام این کار: “فقط می خواستم به شما اجازه می دانم که من قادر به پاسخ به این موضوع که کار به قدری شدید است در حال حاضر. فقط می دانم که من به فکر شما و نمی توانید صبر کنید به صحبت کردن در تلفن بعدی آخر هفته. شما را دوست دارم!” اگر شما می خواهید میان درگیری, مسیر, شما می توانید یک مکالمه با مادر خود که در آن شما به او گفت که یک نسخه اصلاح شده از آنچه شما به من گفت ترک کردن بخش مورد تمایل یک نوع متفاوت از رابطه: شما می دانید آن را سخت است که از هم جدا برای چند ماه گذشته به ویژه پس از او نتواند دختر خود را که شما نگاه به جلو به خود هفتگی ویدیو چت و گاه به گاه چک در و که او نیاز به مقیاس راه بازگشت در “فقط به فکر شما” پیام های متنی. اگر شما فکر می کنم شما نیاز به ماساژ پیام به منظور برای او به جذب آن شما می توانید نیمکت آن را به عنوان یک عمل سخاوت دمدمی کمی به نفع او می تواند برای شما انجام دهد که ممکن است به نظر می رسد counterintuitive اما کمک خواهد کرد که شما تمرکز. در حالت ایده آل این خواهد قبضه کردن هر گونه صدمه دیده و یا واکنش دفاعی است. در صورتی که هنوز هم می آید تا به شما اطمینان می دهم که شما می دانم که او آن را از عشق و نگرانی است که این بدان معنا نیست که شما هرگز نمی خواهم به صحبت کردن با او اما هر دو یا سه ساعت بیش از حد است.

چگونه به دریافت مشاوره از Prudie

• ارسال پرسش برای انتشار به [email protected]. (سوالات ممکن است ویرایش شود.)
• عضویت در چت زنده هر شنبه در ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول زندگی بحث و گفتگو.
• تماس صوتی از عزیز احتیاط پادکست در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

عزیز احتیاط

پدر و مادر من از هم جدا زمانی که جوان بودم. پدر من یک عاشق و واقعا معنی فرد است. چهار سال پیش خود را به مواد مخدر عادت کردم بدتر بود و من از ترس او می خواهم به من صدمه دیده است, بنابراین من صحبت کرد به من و مادر در مورد آن را متوقف و دیدن او در دسترس نباشد. در حال حاضر پس از سالها درمان یک بیماری همه گیر است که شکل ارزش من و این واقعیت است که من فارغ التحصیل دبیرستان در هفته آینده (و دادن فارغ التحصیلی سخنرانی) ساخته شده است من او را از دست ندهید. من می دانم که او به من بدبخت به نقطه ای از خودکشی, اما من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم از همه بار او خنده دار و دوست داشتنی. اگر او از این بیماری همه گیر من آن را پشیمانی. در اصل من برنامه ریزی شده به دیگر صبر کنید اما می داند که اگر او هنوز زنده بود (من فرض کنید او در حال حاضر). اما مادرم می گوید: من misremembering و قرار دادن او را در بهترین نور به دلیل آن بوده است ، او یک جنایتکار مواد مخدر, سو استفاده کننده و تمام اطراف ترسناک مرد. اما من با اعتماد به نفس بیشتر و عاطفی با ثبات تر از من بود و من فکر می کنم من ممکن است قادر به تحمل آن است. من باید سعی کنید برای دریافت در تماس با پدر ؟ وجود دارد راه های هوشمند برای رسیدگی به این است که من دیدن نیست?

—پایان دادن به بیگانگی

من درک می کنم وسوسه می گویند, “مهم نیست که اگر او در حال حاضر متفاوت است یا نه—من متفاوت است.” او خود را پدر شما او را دوست دارم شما نگران او را در زمان بحران شما در مورد تحصیلات تکمیلی (یک نقطه عطف است که می تواند استنباط احساس نوستالژی و تمایل به اتصال) و او سوء استفاده در همه زمان ها. اما هیچ آزار دهنده است سوء استفاده در همه زمان ها. طنز و محبت و جاذبه همه بخشی از چرخه سوء استفاده چرا که پس از فوران خشونت و یا ظلم و ستم می آید مطلق عذر خواهی عشق-کمپین بمباران های آزاده حس ماجراجویی به منظور حفظ همه به اندازه کافی نزدیک برای نوبت بعدی از چرخ. اما پدر شما نیست و شما را مرعوب دلیل این که شما به اندازه کافی نیست و اعتماد به نفس و احساسی پایدار است. اعتماد به نفس, استعداد های درخشان, حتی-keeled تجربه مردم سوء استفاده بیش از حد. سوء استفاده نیست چیزی مانع شما می توانید با کشت از منابع داخلی است. این یک انتخاب است که معتادان را.

من نمی گویم هر یک از این به بی اهمیت جلوه دادن عشق خود را برای پدر خود را که وجود دارد در حق خود صرف نظر از راه او بخواهد به شما صدمه دیده و یا دیگران است. که واقعی و شماست و شما حق آن را تصدیق و همچنین به عنوان درد که خود آزاری و خود را پس از آن بیگانگی به شما ایجاد می شود. اما من فکر می کنم جای مناسب به نگاهی است که به یک درمانگر و به دوستان خود نه به مردی که بارها و بارها سوار شما به نقطه ای از خودکشی در حالی که او قرار بود به بالا بردن شما. من فکر نمی کنم شما misremembering او را هنگامی که شما در مورد فکر می کنم این بار که او خنده دار و دوست داشتنی. من فکر می کنم آن لحظات واقعی بودند و من امیدوارم که شما می توانید نگه دارید و بر روی آنها را با شادی واقعی. اما او نیز خطرناک و خشونت آمیز و او به نظر نمی رسد به انجام هر کار لازم است از تغییر و کفاره که ممکن است روزی به دقت هدایت آشتی امکان پذیر است. من نمی توانم به شما بگویم که شما می توانید صحبت می کنند هرگز به پدر خود را دوباره. من لازم نیست که هر نوع اقتدار بیش از شما. اما من فکر می کنم که در حالی که احساسات و خواسته ها کاملا قابل فهم خود ایمنی و بهداشت باید اهمیت است.

کمک! من هرگز متوجه شدم شوهر من چنین حرکت تند و سریع خود را به همکاران.

دنی M. Lavery پیوست توسط سارا جونز در قسمت این هفته از عزیز احتیاط پادکست.

اشتراک عزیز احتیاط پادکست در اپل پادکست, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

عزیز احتیاط

دوست پسر من است علاقمند به جنس مخالف مرد و من cisgender ، ما هر دو در ما 20s. به دلیل قرنطینه ما در هر یک از دیگر فضا تمام وقت و متوجه شدم او کلاه گیس و لباس زنان. من نمی خواهم به snoop بنابراین من از او پرسیدم چه می گذرد. ما به یک مبارزه بزرگ که در آن او گفت: من تا به حال برابر جاسوسی و حمله به حریم خصوصی خود را. من گفت: من و او نبود که به عنوان اب زیر کاه به عنوان او فکر او بود. او گفت که من تا به حال خیانت خود اعتماد و به نام من به نام. من خیلی شوکه شده چون من حتی ناراحت است که او صلیب لباس. این یک معامله بزرگ نیست. من فقط آرزو می کنم او را به پنهان کردن آن. من مطمئن هستم که او گرفتار کردن گارد از در حال کشف و من حدس می زنم که به دلیل ننگ او امیدوار است هیچ کس را پیدا کردن (چیزی که به نظر می رسد غیر ممکن است برای من با توجه به ما زندگی می کنند در یک آپارتمان یک خوابه).

پس از آن ما شده اند قادر به صحبت کردن کمی بیشتر و او حتی به من نشان داد برخی از تصاویر. معلوم می شود او شده بود با پوشیدن من و گرفتن عکس در آن است. این بخشی که من ناراحت. او فریاد زد من در مورد تهاجم به حریم خصوصی اما او در بر داشت آن را کاملا قابل قبول برای رفتن از طریق زیر شلواری و کمک به خود است. همه چیز شده است بسیار تکان دهنده به طور کلی. من می خواهم به حمایت از او و برای او و به اشتراک گذاری راحت اگر او می خواهد به. اما او در حال حاضر فکر می کند که من فکر می کنم او همجنسگرا است (من) و من منزجر او را (من نیستم). من چگونه رویکرد چیزی شبیه به این ؟ من می خواهم او را به احساس دوست داشتنی و امن, اما من همچنین می دانیم که ما نیاز به قرعه کشی مرزهای با هم و پیدا کردن آنچه که ما هر دو راحت با.

—خیلی به آرامش نزدیک

دو تا از مهمترین و بلافاصله مسائل در اینجا هستند این واقعیت است که دوست پسر خود را به نام شما نام خود را در طول آخرین استدلال که او لباس های خود را بدون درخواست شما با وجود بعد از سرزنش کردن شما برای احترام به حریم خصوصی خود را. محله های نزدیک] به راحتی می توانید مرز بین “جاسوسی” و “متوجه است.” من تصور تنش های در حال اجرا بالا در حال حاضر در یک آپارتمان کوچک شما نمی توانید اغلب ترک و شما می خواهید برای کمک هزینه اما او نیاز به عذر خواهی برای هر دو جرم و متعهد به انجام یا دوباره. این یک چیز به گرم در طول یک استدلال و به چیزی می گویند هذلولی مانند “شما همیشه افتاد که [چیزی] اتفاق می افتد” اما نام یک عادت وحشتناک به سقوط.

با فرض اینکه او قادر به انجام این کار و شما احساس می کنید آماده برای حرکت به جلو و من فکر می کنم شما باید به جلوگیری از تلاش برای اثبات منفی در مورد چیزهایی که او فکر می کند شما فکر می کنید (شما می توانید ببینید که چرا این امر می تواند کمی گیج کننده را امتحان کنید). آن را روشن است که شما در حال تلاش برای نگه داشتن هر چیزی در برابر او و یا هر هویت ادعا می کند از طرف او. او می تواند به عنوان حفظ حریم خصوصی بسیار به عنوان او را دوست دارد وقتی که می آید به cross-dressing (هر چند که ممکن است مصنوعی ساخته شده حریم خصوصی با توجه به نزدیک محله) و یا او می تواند به اشتراک گذاری آن را با شما به عنوان او می خواهد. اگر او قادر به صحبت در مورد خود defensiveness یا اضطراب بدون شعله ور را به نام-تماس و سرزنش بسیار بهتر است. اما اگر او می خواهد در حال حاضر فضای پس از آن که خوب بیش از حد.

عزیز احتیاط بدون سانسور

“این واقعا سخت به نگه داشتن هر چیزی خصوصی اگر شما دو نفر به اشتراک گذاری یک حمام یک گنجه یک اتاق خواب.”
دنی Lavery و فضل Lavery بحث در مورد یک نامه در این هفته عزیز احتیاط بدون سانسور—فقط برای تخته سنگ به همراه اعضای.

عزیز احتیاط

من در یک باشگاه کتاب از 15 زنان برای حدود یک سال در حال حاضر. ما پس گرفته شده به جلسه بیش از زوم یک بار در ماه. یک عضو “جادا” تا به حال یک سال سخت. او در برخورد با از دست دادن شغل و مرگ در خانواده و نه به ذکر است همه گیر. مشکل این است که او شروع به تسلط بر جلسات ما چنین است که آن را احساس بیشتر شبیه به یک جلسه درمان از یک گروه بحث و گفتگو. هر چند ما سعی می کنید به ماندن “در متن” او موفق به نوبه خود در هر موضوع به یک فرصت برای خالی کردن در مورد فوق العاده شخصی چیزهایی مانند ترومای دوران کودکی سرکوب سوء استفاده جنسی و مالی ناامنی a 20-year-old friend فروپاشی است. این فقط یک مقدار زیادی. یکی دیگر از اعضای باشگاه به آرامی توصیه می شود که شخص به دنبال درمان اما او گفت که او “نمی نیاز به پرداخت کسی که برای گوش دادن.” من خودم شروع به وحشت جلسات ما. این یک downer برای شنیدن جادا خالی کردن و من احساس می کنم به طور همزمان درمانده برای او غم انگیز و ناراحت در انحصار اعتبار. چه حق گام بعدی اینجا ؟

—Book Club با مته سوراخ کردن

که در آن نکات و ملایم توصیه های موفق, صراحت باید موفق آنها: “Jada این است خارج از موضوع, بنابراین ما در حال رفتن به حرکت می کند و به عقب بر گردیم به کتاب است.” که در آن است. شما نه گفتن او همیشه نمی تواند صحبت در مورد مسائل جدی مانند مالی ناامنی یا ترومای دوران کودکی و یا این که او را مجاز به صحبت کردن با دوستان بعد از این کتاب بخشی از کتاب باشگاه تمام شده است, یا این که او را کثیف فرد—که فقط برای یک ساعت و نیم یک بار در ماه در این خاص زوم تماس شما همه متعهد به صحبت کردن در مورد این کتاب. آن را می گویند خوش به طور مستقیم با اطمینان و بدون تردید نه مثل شما در مورد به ارائه اخبار وحشتناک و یا شما در حال انتظار برای اجازه به حرکت می کند.

عزیز احتیاط

دوران کودکی من و بهترین دوست من در همان شهرستان و با دوستان کالج خود را “کیت” فقط نقل مکان به شهر ما نیز هست. من مثل کیت و ما تعداد زیادی مشترک—حلق آویز کردن با ما دوست مشترک به عنوان یک گروه از سه سرگرم کننده است! اما کیت دارای یک عادت نفرت انگیز است که من کاملا نمی تواند گذشته. بسیار اغلب کیت خواهد hock یک loogie و سپس گسترش مخاط در نزدیک سطح (اگر ما در خارج) و یا یک بافت (اگر ما در داخل). صدا کاملا ناپاک. بهترین دوست من نیست من هشدار می دهند در مورد این قبل از کیت نقل مکان کرد و در حال حاضر من نمی توانم بگویم اگر او متوجه می کند و می گویند هر چیزی به کیت و یا اگر او فقط واقعا عادت به آن ندارد و آن را متوجه شوم. Prudie من توجه کنید و من آیا می خواهید به چیزی می گویند! این احساس می کند مانند یک سختی بی دست و پا مکالمه. آیا شما یک اسکریپت برای من ؟ این است که حتی یک درخواست معقول و منطقی را از کسی که من شناخته شده تنها برای چند ماه است ؟

—Ew, Loogies

این یکی دیگر از (آشنا) وضعیت که در آن وجود دارد, blessedly هیچ اسکریپت لازم—فقط صراحت. شما لازم نیست که به نرم پدال و یا توضیح دهد که چرا آنچه او را از انجام بی ادب است (یا وقتی که می آید به مالش او خلط در نزدیکترین سطح خارجدر واقع خطرناک است) و یا هر چیزی را انجام دهید اما می گویند “کیت لطفا فراموش که در خصوصی. این بسیار ناراحت کننده به گوش دادن به.” این یک مکالمه هر بیشتر شما را مجبور به صحبت با کسی که منفجر بینی خود را به طور مستقیم بر روی میز ناهار خوری. شما فقط به آنها بگویید برای متوقف کردن آن را از خود و خود را با دست بشویید. مهم نیست که اگر دوست شما را متوجه نمی کند و یا مراقبت یا برخی از عجیب و غریب ترس گفت: چیزی به عنوان ساده به عنوان “جلوگیری از انجام آن است.” فقط به او بگویید برای متوقف کردن. شما که ظالمانه و یا شرمندگی او برای چیزی است که او نمی تواند کنترل (او نمی تواند کنترل کلی phlegminess اما او می تواند بهانه ای خودش و آدرس آن را در خصوصی). شما در حال ساخت یک برجسته معقول مداخله.

کلاسیک Prudie

آنه و من دختران ثبت نام در همان کلاس های رقص. ما هر دو اغلب اقامت در درس و چت با دیگر مادران. اما من همیشه بدست این تصور که آن را نمی کند مثل من. او هرگز بازگشت من سلام و اغلب تبدیل به دور از گفتگو زمانی که من صحبت کردن در. هفته گذشته ما هر دو پیاده روی به اتومبیل های ما پس از من پرسید: “آن را که من انجام داده چیزی به توهین به شما ؟ من امیدوارم که نه چون من واقعا لذت بردن از گرفتن به شما می دانید بهتر است.” آنه رو به من کرد و گفت: “من متاسفم اما من در برابر تصویب. من اعتقاد دارم که خرید کودکان است اخلاقی اسفناک است.” او در ماشین و سوار کردن. من در حال حاضر باید توضیح دهد که من سفید و سیاه است بنابراین دختر ما دارای پوست تیره تر از من. پس او را ملاقات هرگز شوهر من آن فرض من به تصویب رسید دختر من از آفریقا: من او فرض می شود عمیقا توهین آمیز و اینکه اگر دختر من است به تصویب رسید من هستم. من خیلی فروش توسط آن قضاوت, اما من نمی دانم که چگونه به پاسخ و یا اگر من باید حتی زحمت درگیر شدن چنین کوته فکر فرد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>