کمک! من محتکر پدر و مادر نگه داشتن پستی جعبه آشغال.


Box on image of a stop sign.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس cyano66/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

تخته سنگ در حال حاضر درخواست کسانی که به خواندن بیشتر برای حمایت از ما روزنامه نگاری به طور مستقیم با اشتراک به تخته سنگ به علاوه. بیشتر بدانید.

برای دریافت مشاوره از Prudie, ارسال پرسش برای انتشار به prudence@slate.com. (سوالات ممکن است ویرایش شود.) پیوستن به چت زنده هر شنبه در ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول زندگی بحث و گفتگو. تماس بگیرید و یا عزیز احتیاط پادکست صوتی در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

عزیز احتیاط

پدر و مادر من در حال قطعی بسته موش و احتمالا واقعی احتکار مشکلات. آنها در حال حرکت به محل سکونت که بدان معنی است که آنها در حال کوچک سازی. بنابراین در مورد یک بار در ماه من دریافت کننده خود را در “گنجینه”. پرداخت آنها را به من ارسال جعبه پر از آشغال است, اما آنها با قرار دادن عکس از دوران کودکی من در آن وجود دارد بیش از حد, بنابراین من نمی خواهد فقط پرتاب جعبه دور. آن را بدست به نقطه ای که من پیدا کردم تحت اللفظی زباله در جعبه و شروع آن را به من بسیار عصبانی است. من سعی کردم به صحبت کردن با آنها در مورد این که بازی آن را مانند آن را یک شوخی است و من زیاده. من تمام وقت کار می کنند و دارای سه فرزند از خود من است. اضافی از مرتب سازی از طریق درهم و برهمی است که رانندگی من دیوانه. این شتاب با مستند. هر گونه ایده ها چگونه مودبانه آنها را برای جلوگیری از این رفتار عجیب و غریب?

—جلوگیری از ارسال من آشغال

من خوشحالم که هدف شما در اینجا این است که برای متوقف کردن این رفتار (مودبانه بدیهی است) و نه به سعی کنید به آنها را متقاعد کند از درستی از موقعیت خود را در, چرا که احتمال از دست دادن بازی. اما شما می توانید آن را متوقف کند و اینجا است که چگونه حسن نیت ارائه میدهد از خدمات پستی ایالات متحده: امتناع از این تحویل. اگر آنها در حال ارسال این جعبه به عنوان گواهی ثبت و یا پست الکترونیکی آن را می شود کمی سختتر و شما ممکن است مجبور به پرداخت برای بازگشت هزینه پست و یا سفر به دفتر پست محلی خود را. در غیر این صورت فقط نوشتن “رد” به وضوح در جعبه بدون پنهان بازگشت آدرس آن را قرار داده در آستان خود را و اجازه دهید که خدمات پستی را آن را به عقب.

این کاملا مودب ، شما در حال حاضر روشن ساخته است این است که ناخواسته بار و شما صرفا تکرار آنچه به شما گفته آنها در گذشته است. آنها ممکن است آن را دوست ندارم و آنها ممکن است جرم و یا حتی صدمه دیده اما این بدان معنی نیست که شما بوده ام بی ادب یا بی عاطفه به سادگی که آنها انتظارات غیر منطقی. آنها نیاز به پیدا کردن راه حل دیگری به خود ناخواسته مشکل است. شما لازم نیست که برای پیدا کردن راه حل برای آنها و یا آنها را وادار به تبدیل مایل به اعتراف آنها نیاز به یک راه حل. همه آنها نیاز به دانستن این است که خود را در خانه است و دیگر در دسترس به عنوان یک واحد ذخیره سازی, و شما لازم نیست اجازه یا همکاری را که اتفاق می افتد.

کمک! خانواده من است جرم ما در حال انجام یک مجازی-تنها مراسم تشییع مادر من.

دنی M. Lavery پیوست ناستیا Voynovskaya در قسمت این هفته از عزیز احتیاط پادکست.

اشتراک عزیز احتیاط پادکست در اپل پادکست, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

عزیز احتیاط

هنگامی که شریک زندگی من و من ازدواج کردم ما هر دو توافق کردند که ما می خواستیم یک خانواده بزرگ است. ما تا به حال کمی مشکل حاملگی, اما در نهایت من قادر به دریافت ، من از آن متنفر بودم. من به شدت بیمار در پنج ماه اول سال و توسعه اضطراب وحشتناک. من هم پس از سانحه تحویل. هنگامی که ما از بیمارستان به خانه آمد من شریک زندگی من است که من ممکن است باز به اتخاذ اما هیچ راهی من می توانم دوباره باردار. من می دانم که شریک زندگی من نا امید شده بود اما آنها گفتند که درک و این انتخاب من بود. سپس من تا به حال افسردگی پس از زايمان. زمانی که ما کودک بود و حدود یک سال به من گفت: من شریک من نمی خواهم هر بیشتر کودکان در همه. آنها دوباره گفت: آنها را درک و آن را برخی از زمان برای آمدن به شرایط با آن, اما آنها مرا دوست داشت و فرزند ما.

در حال حاضر ما یک کمی است که تقریبا در 2. من شده است به درمان و از طریق کار من اضطراب و تروما است. من مصرف دارو برای افسردگی من و من انجام می دهند خیلی بهتر است. به تازگی من احساس مثل من در واقع می خواهم بچه ها اما من نگران هستم در مورد گفتن من شریک زندگی خود امیدوار است و پس از آن تغییر ذهن من. من باید آنها را بگویم ؟ شش ماه منتظر بمانید و ببینید اگر من هنوز هم احساس می کنم همان راه ؟

—تجدید نظر و بازبینی

خبر خوب این است که شریک زندگی خود را روشن تاریخ و باز بودن و انعطاف پذیری و صبر و صداقت در موضوع بچه ها, بنابراین من فکر می کنم شما باید واقعی و زمینه را برای خوش بینی در اینجا. آنها بوده ام در صف مقابل در مورد خود احساسات و خواسته اما همچنین بسیار روشن است که اولویت خود را است سلامت خود و رفاه و مطمئن شوید که شما هر دو در همان صفحه. آنها همچنین درک کنند که شما در حال گرفتن باردار و پس از آن دچار بیماری اضطراب زایمان و افسردگی پس از زایمان, که بدان معنی است که شما باید هر دو تخصص و سرمایه گذاری آنها می توانند به اشتراک گذاری تنها پشتیبانی می کند. من گمان می کنم ترس خود را از “خود امید” می آید از ترس است که شما به سادگی یک مانع در راه خود را شریک شادی است که شما موفق به زنده به برنامه اصلی خود را از داشتن یک خانواده بزرگ به دلیل تجربه خود را با بارداری و پس از زایمان دردناک و آسیب زا است. اما شریک زندگی خود را به مراقبت عمیقا در مورد شما و نمی خواهند یک خانواده بزرگ اگر آن را به معنی دیدن شما در عذاب و ناامیدی است.

اگر شما می توانید سعی کنید تصور کنید که خود را در موقعیت معکوس شد و که شما می خواهم دیده می شود شریک زندگی خود را صرف بیشتر وقت خود را در دوران بارداری وحشتناکی بیمار ایجاد اضطراب به عنوان یک نتیجه رنج می برد از افسردگی پس از زايمان و صرف سال تلاش برای بازیابی روحی و جسمی از زایمان. من فکر می کنم شما می دهد پس از آن گفتگو در مورد احتمال تلاش دوباره با عشق و شفقت است که شما می خواهم این را در نظر بگیرید مشترک تصمیم گیری تلاش که در آن شما هر دو در همان تیم و نه مانند شریک زندگی خود را در تلاش بود تا شما را در اطراف و یا معمولی افزایش امید خود را به منظور به بعد داش آنها. که شما احساس می کنید آماده برای دوباره این گفتگو پس از زمان, درمان, دارو و دیگر اشکال حمایت چیز خوبی است و من فکر می کنم شریک زندگی خود را خوش شانس برای صحبت در مورد احساسات خود را نگرانی و خواسته ها و اولویت با شما. شما لازم نیست به خودتان را در یک آزمون یا در یک زمان محدود شما می توانید قبل از صحبت کردن با شریک زندگی خود در مورد احساسات خود را. شما در حال ساخت یک تعهد برای باردار فردا. شما صرفا می خواهید به بحث در مورد چگونه شما انجام می دهند با شریک زندگی خود را و هیچ چیز می تواند معقول تر از آن است.

عزیز احتیاط

من 12 سال و گاهی اوقات من فقط به طور تصادفی شروع به گریه بدون دانستن چرا. من تا به حال این مشکل برای چند سال اما بدتر از آنجایی که ما شده ایم در مستند. آن را فقط اتفاق می افتد و پس از آن پدر و مادر من از من بپرسید چه چیزی اشتباه است و من نمی دانم چه چیزی را به آنها بگویید. چرا من به اشک پشت سر هم در قطره از کلاه ؟ و آنچه من می گویم به پدر و مادر من زمانی که آنها از من بپرسید چه چیزی اشتباه است و هیچ چیز به نظر می رسد اشتباه است ؟

—اشتباه جارچی

حداقل بخشی از این کلید به این سوال نهفته است در این واقعیت است که گریه شده بدتر از شما بوده ام پناه در محل. بسیاری از چیزهایی که در اشتباه هستند در حال حاضر و گریه است که کاملا قابل فهم پاسخ—یکی که بسیاری از مردم به اشتراک گذاشتن با شما! است که می گویند زندگی کاملا بد یا خطرناک یا که امید و شادی غیر ممکن است اما شما در زندگی تحت شرایط استرس شدید حتی اگر وجود دارد نه یک تهدید مستقیم است که باعث این حملات tearfulness. گاهی اوقات مکرر و غیر قابل توضیح گریه را می توان در ارتباط با افسردگی و یا شرایط پزشکی دیگر است. اگر شما پیدا کردن که شما نمی توانید در طول روز و یا که آن را تبدیل به طور فزاینده ای ناراحت کننده شما می توانید با صحبت کردن با پدر و مادر خود و پزشک شما ممکن است در مورد علل و درمان است. اما آن را نیز ممکن است به سادگی به کسی که گریه می کند به راحتی. گریه بسیار خوبی برطرف کننده استرس و اضطراب و اگر شما پیدا کردن که شما احساس سبک تر و یا بیشتر مبتنی پس از شما گریه نبود لزوما بدون هیچ دلیل. نه هر کس گریه می کند چون چیزی بسیار جدی و یا بدی در جریان است. فقط به عنوان برخی از مردم خنده به راحتی برخی از گریه به راحتی, و آن را همیشه یک شاخص است که آنها ناراحت است.

من متوجه این پاسخ کمی در همه جا و ممکن است که همه این توضیحات تا حدی درست است! نکته مهم این است که برای درمان گریه خود را به عنوان یک فرصت برای انعکاس و اکتشاف و نه چیزی است که شما نیاز به متوقف در دسترس نباشد.

گرفتن در این هفته Prudie.

مشاوره بیش از چگونه به آن را انجام دهد

به تازگی من و همسرم به طور تصادفی با حضور مضحک نشان می دهد. ما می دانستیم که وجود دارد خواهد بود یک چند مضحک اجراهای اما تبلیغات پیشنهاد بیشتر از انواع نشان می دهد. از 10 اجرای تنها دو نمی شامل استریپتیز. شوهر من ارائه شده برای ترک پس از آن مشخص شد که باقی مانده نشان می دهد تنها رفتن به زیر اما من خودم با بهره گیری بنابراین ما در آنجا ماند. من کمی شگفت زده به درک در این نقطه است که در طول اجراهای او بسته شد از چشم او و گوش دادن به موسیقی اما هر چه. ما انتظار نیست چنین اتهام جنسی نشان می دهد.

آن نیست تا زمانی که ما به سمت چپ که من متوجه شدم چه دور از هم بودیم در تجارب ما. من در بر داشت مضحک الهام بخش و صرف بیشتر نشان می دهد فکر کردن در مورد راه من می تواند ترکیب عناصر به عملکرد اتاق خواب با چیزهایی که من در حال حاضر خود را. شوهر من کاملا آن را منفور و رفت برای برخی از زمان چه مسخره او فکر آن بود. اساسا همه چیز من دوست داشتم در مورد آن—costuming این goofiness عناصر اردوگاه و درام — او متنفر بودم. او هرگز خجالت و یا پیشنهاد از زنان درگیر شدند کاهش خود را (هر چند او skirted خط با برخی از شبه فمینیستی شئ نظرات) اما من کمی ناراحت به را حتی از آوردن برخی از burlesque بازی به اتاق خواب شات پایین تا به سرعت.

رک و پوست کنده این است که آوردن چیزی زشت در من و من خودم سوال شوهرم تمایلات جنسی. من می دانم که تمایلات جنسی انسان پیچیده تر از برهنه زن = مرد, اما هنوز هم. من نمی گفت هر چیزی که به او در مورد این افکار و قصد نداشته. من فراموش می خواهید برای کشف مضحک بیشتر است. من می دانم که انجام یک عملکرد جنسی برای کسی که نیست به آن خواهد بود هیچ سرگرم کننده برای هر کدام از ما پس از من در تلاش برای پیدا کردن یک خروجی خواهد بود که قابل قبول برای هر دو ما. من برنامه ریزی برای شروع یک burlesque کلاس. من فرانک در گفتن شوهرم که هدف نهایی این است که برای انجام یک عملکرد مرحله حداقل یک بار. اما من تقریبا خودم را تغییر ذهن من در مورد در نظر گرفتن کلاس به خاطر من تعجب می کنم اگر من ممکن است استقراض مشکل و شروع به خشم است که این نمی تواند چیزی است که من قادر خواهید بود به “در اتاق خواب استفاده کنید.” شما چه فکر می کنید ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisGebze escortbuy instagram followershtml nullednulled themes1x betMobil Ödeme Bozdurma