کمک! شوهر من از همسر مرده اش نام در حالی که ما با داشتن رابطه جنسی.

قسمت یادداشت ها

احتیاط این است که پیوست این هفته توسط سیسیلیا Corrigan بروکلین-بر اساس برنده جایزه نویسنده و بازیگر. Corrigan شعر مجموعه تایتانیکمنتشر شد در سال 2014. از آن پس او منتشر کرده است این فیلم کوتاه را له و وب سری Le بالم.

Prudie و Corrigan مقابله با نامه در مورد چه باید بکنید هنگامی که شوهر خود را از تماس خود مرحوم, همسر, نام هنگام رابطه جنسی چه اقداماتی را که می شنوید خشونت درب بعدی اما اصلا اعتماد به پلیس برای رسیدگی به آن, آیا, شما باید سعی کنید برای دریافت مورد علاقه خود را کتری بازگشت از یکی از دوستان در طول یک بیماری همه گیر چه چیزی برای گفتن به یک دوست که chided شما برای اجتماعی فاصله به اندازه کافی چه به زمانی که خواهر خود را می پرسد که شما به یک سگ است که شما به مراقبت از گرفته شده برای سه سال و آنچه که در نظر بگیرید زمانی که هم اتاقی های خود را در حال ضد اجتماعی در حالی که در قرنطینه با هم.

دسترسی به تمام Prudie این پادکست ها و ستون ها در اینجا.

یه سوال برای Prudie? ارسال آن به [email protected] و یا ترک یک پیام صوتی در 401-371-عزیز (3327) و شما ممکن است شنیدن سوال شما پاسخ داده در آینده قسمت از نشان می دهد.

تولید توسط فیل Surkis.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>