کمک! شوهر من نمی خواهم هر کسی می دانم که من IQ بالاتر از خود.


A man at left is shown facing a woman at right.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس Deagreez/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

تخته سنگ در حال حاضر درخواست کسانی که به خواندن بیشتر برای حمایت از ما روزنامه نگاری به طور مستقیم با اشتراک به تخته سنگ به علاوه. بیشتر بدانید.

عزیز احتیاط است آنلاین هفتگی به چت زنده با خوانندگان. در اینجا یک ویرایش متن این هفته chat.

دنی Lavery: خوب بعد از ظهر همه. بیایید چت.

Q. من یکی از باهوش! من می دانم آن را یک خرده ازدواج, قتل چیزی به ساکن … اما من دقیق تر از شوهر من. چگونه من می دانم که این کار ؟ زیرا او اصرار داشت ما هم هر دو تست IQ. معلوم می شود من واجد شرایط برای MENSA و او تنها نیست. به جز در حال حاضر او با گفتن دوستان خود را نسبتا چشمگیر ضریب هوشی و زمانی که آنها بخواهید در مورد او می گوید: “آه خوب, آن را واقعا مهم نیست. آنچه مهم است این است که چگونه شما با استفاده از آنچه خدا به شما داد.” بنابراین همه آنها فکر می کنم من گل بد یا چیزی و من خشمگین است. من فقط نمی دانم چرا با وجود تست IQ. آن را احمقانه به مراقبت چه بسیار باریک تست هوش می گوید در مورد مغز خود را. من نمی مراقبت های قبل از ما مورد آزمایش قرار گرفتند اما شاید که چون من فکر کردم من گنگ است. من قطعا مراقبت در حال حاضر.

شوهر من با این نسخهها کار در دانشگاه ها, بنابراین او می گوید آن را “نگاه بد” اگر مردم می دانستند ماشین-مکانیک شریک بود و دقیق تر از او. که فقط تشدید من بیشتر چون من فکر می کردم ما شرکای شد. اگر من می دانستم که من فقط بازوی آب نبات من می خواهم که انتظار می رود بهتر هدیه تولد. من بودن غیر منطقی ؟ این احساس مسخره به مراقبت از این مقدار بیش از چیزی است که من نمی مراقبت در همه چیز در مورد قبل است. در عین حال در حال حاضر همه چیز را او به من می گوید برای تلفن های موبایل مانند مدارا و یا حتی تحقیر.

یک: IQ تست توسط توسعه داده شد eugenicists به منظور تسهیل عقیم سازی و توجیه سفید برتری. Crowing در مورد تعدادی که ایجاد شما به عنوان اساسا برای همیشه و ذاتا باهوش تر از دیگری است و نه یک عمل از هوش خود اصرار که شما دو نفر این “آزمون” هم متولد شد از عشق به یادگیری و یا تمایل به درک بیشتر در مورد عملکرد درونی ذهن خود را, اما برای ایجاد یکی از شما به عنوان “بهتر” از سوی دیگر است. وقتی که او نیست و نتایج او می خواست او جلو رفت و خودش را به عنوان “بهتر” به هر حال. شوهر خود را نشان جدی مدارا و تحقیر برای شما و من امیدوارم که دوستان خود را فکر نمی کنم کمتر از شما—یک نفر آنها در واقع می دانم!—فقط به خاطر اینکه شوهر شما نام آنها را اعلام کند و خود را “هوشمند شماره.” آن را ناخالص آن dehumanizing آن را نادرست آن را مخالف خرده و ارزش آن را به طور جدی به مبارزه با او در مورد. چرا او اصرار بر “نمره” ظرفیت ذهنی خود را به ازدواج خود و به همین دلیل است که او برای رفتن در مورد intimating را به دوستان خود که شما احمق ؟ چه او از این ؟ قرار دادن این سوالات او را به نگه دارید تا به صورت جدی و صادقانه پاسخ دهد.

چگونه به دریافت مشاوره از Prudie:

• ارسال پرسش برای انتشار به prudence@slate.com. (سوالات ممکن است ویرایش شود.)

• عضویت در چت زنده در روزهای دوشنبه ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول بحث.

• تماس صوتی از عزیز احتیاط پادکست در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

پرسش: حرص: من خیلی بزرگتر و بیشتر تاسیس از من برادران عزیزم. سه سال پیش “آلن” به یک تصادف اتومبیل در دوران نامزدی. آنها در حال حاضر قرار عروسی سپرده است. پدر و مادر ما هستند بر درآمد محدود. من تحت پوشش این هزینه ها به لحن $10,000. آلن در بیمارستان و نمی تواند کار را برای یک سال است. من موافق نیست به پوشش مراسم عروسی برای بقیه خواهر و برادر من. “نیک” است که به “آن.” او دوست داشتنی بود به اندازه کافی تا زمانی که او به من ایمیل فرستاده شده برای “خود به اشتراک بگذارید.” همه گیر ساخته شده آنها را از دست یک تن از سپرده های خود را. اگر نیک و یا آن تا به حال صادقانه خواسته برای کمک به من را خوشحال شده برای پوشش دادن همه چیز. آن اساسا به من گفت من بدهکار او 10K $به دلیل این چیزی است که من صرف آلن و “عادلانه و منصفانه است.” نیک و آن هر دو در حال کار, تحصیل کرده, بزرگسالان است. من پاسخ داد که زمانی که آن می شود برخورد با یک خودرو مانند آلن بود من را پوشش عروسی خود را. تا آن زمان: بودجه است. آن پاسخ تماس با من “بسیار سرد و بی فایده سگ ماده.”

بنابراین من خط در شن و ماسه: من را قبول عذرخواهی و شرکت در عروسی اما زمین خواهد سوخت تحت قرمز خورشید قبل از آن می شود یک سکه است. من فرستاده همه چیز را به نیک و از او خواست لطفا به مقابله با آن. رادیو سکوت. چه کار کنم ؟ من نمی خواهم همه چیز را سخت تر از آنها می شود اما آن است نه شکل دادن به مورد علاقه من در اینجا.

یک: اگر کسی بی دلیل عصبانی است با شما برای پیش بینی خود را از خواسته های غیر منطقی وجود ندارد بسیار شما می توانید انجام دهید علاوه بر آنچه شما در حال حاضر انجام می شود — که است که می گویند به قبول نظر خود را ابراز تمایل خود را به دریافت یک عذرخواهی و سپس گام به عقب. ارسال ایمیل به آینده در قانون و خواستار $10,000 به این دلیل که در قانون یک بار به کمک دیگر اعضای خانواده از طریق یک بحران پزشکی است تکان دهنده عمل هولناک از حق و بی تفاوتی. در منافع که با وسواس درست من احتمالا باید توصیه شما به کلمه پاسخ اولیه خود به آن کمی متفاوت می گویند: “این شد یک بار هدیه از آنجا که برادر من با یک ماشین تصادف—من به شما هر گونه پول” به جای “من شما را $10,000 زمانی که شما در یک تصادف بیش از حد.” اما من می توانم درک چرا شما کمی صحبت می کرد به شدت با توجه به بافت و آن را به عنوان اگر شما در معرض تهدید و یا demeaned هستند او شخصا بنابراین من فکر نمی کنم شما هر چیزی برای عذرخواهی وجود دارد. خود او پس از آن پاسخ این بود: هیولا و کاملا غیر قابل توجیه و او تا حد زیادی به جبران است.

من اصلا امید بالا برای نیک نهایی پاسخ, پس, آن را برای تلفن های موبایل مانند او را در هیئت مدیره با آن خواسته ها و رفتار. شما می توانید اگر شما می خواهید به او برسد و یک بار دیگر شاید از طریق تلفن پس از ایمیل اثبات بی اثر و تکرار درد و سردرگمی و از او بخواهید سعی کنید تا همه چیز را راست. اما اگر او را هل یا نادیده دوباره با شما و سپس چوب به اسلحه خود را: آیا رفتن به عروسی خود را بدون صادقانه عذرخواهی و آیا آنها هر گونه پول.

Q. زایمان ناخواسته مخاطب: هفت سال پیش من به هنگام تولد به فرزند اول من. آن را فقط شریک زندگی من و من در اتاق و همه چیز خوب پیش رفت. در آن زمان من شریک زندگی من است که بعد از زمان ما تا به حال یک کودک خواهر کوچک خود را باید در اتاق با ما. او 15 و علاقه مند در تبدیل شدن به یک پرستار است. در حال حاضر من باردار هستم با فرزند دوم من. خواهر من در قانون 22 است و دیده است چندین تولد در دانشکده پرستاری. بدون بحث در مورد آن با من اولین شریک زندگی من او را دعوت به اتاق برای تولد. من شوکه شدم و خجالت کشیدم. برای من تاسف من موافقت کردند که آن را در حال حاضر به دلیل من نمی دانم چه می گویند. شریک زندگی من فکر می کند این امر می تواند بسیار بی ادب به تغییر ذهن ما در حال حاضر. اما من در حال حاضر هراس از تولد کودک است. باید چه کار کنم ؟

یک: من می توانم درک چرا شریک زندگی خود فکر کردم شما می خواهم در هیئت مدیره با این ایده پس از آن بود اصل شماست و او باید در بررسی با شما قبل از ساخت این پیشنهاد را پس از بسیاری از سال گذشته بود از شما گذشته مورد بحث آن است. اما مطلقا هیچ چیز بی ادب در مورد تصمیم گیری خود را تولد طرح! شما مجاز به تغییر ذهن خود را در مورد چه کسی می تواند در اتاق در حالی که شما در کار و من امیدوارم که هر دانشجوی پرستاری را درک بلافاصله و نه آن را به عنوان یک شخصی اندک است که شما احساس نمی کند تا با داشتن فوق العاده بازدید کنندگان است. شریک زندگی خود را به طور کامل اشتباه در مورد “خشونت” از تولد خود را برنامه ریزی. آن را به عنوان اگر شما دعوت خود را در بیش از برای شام و پس از آن ملاقات گرفت و به او گفت به خانه بروم. شما در حال رفتن به رفتن را از طریق کار و زایمان است که می تواند طاقت فرسا آسیب پذیر صمیمی و خطرناک است. نیازهای خود را در حال پارامونت در اینجا.

Q. من غیر منطقی ؟ من و همسرم با هم بوده است 30 سال. ما هر دو در اواخر 50s. او دارای یک برادر و خواهر از سنین مشابه در همین روابط طولانی. پدرش هنوز زنده است. برادر خود است داشتن امر و ظاهرا شده است برای برخی از زمان. معشوق خود را معرفی شده است به هر دو خواهر خود و پدر. هنگامی که شوهر من سوال یکپارچگی وضعیت او گفته بود که برای “جلوگیری از قضاوت” توسط خواهر خود و پدر. من یک منافق. من هیچ مسئله با ارتباط داشتن باز یا nonmonogamous روابط است. اما من می دانم که این مورد نیست که به ما گفته شده به من بگویید در مورد امر است.

من خط پایین این است که عاشق را به هر گونه جمع های خانوادگی مگر اینکه من به طور مستقیم گفته شده توسط my sister-in-law که او خوب است با این وضعیت. اما من نمی املای این به خانواده است. من نفرت رویارویی است. من تعجب می کنم اگر من فقط باید لب به لب ؟ اما من احساس می کنم مثل من ساخته شده است یک حزب به فریب هستم و کمک به خواهر من در قانون نهایی پریشانی. این احساس بدتر که همه ما می دانیم. و پدر من در قانون می نویسد: من مسخره ایمیل در مورد چگونگی فوق العاده و وفادار پسر خود را به ماندن ازدواج و طلاق و چگونه ناتمام و ازدواج او است و چقدر دوست داشتنی معشوقه است. من پیدا کردن آن واقعا ناراحت کننده است. این زن شده است بخشی از خانواده ما برای چند دهه. آخرین بار من تو را دیدم او را در یک مراسم تشییع جنازه خانواده. او مهربان است و شده است بسیار شیرین در طول سال به فرزندان من است. من باید بگویم ، آیا هیچ چیز ؟ به پدر چه بسیار مشکوک پیدا کنم رفتار خود را?

یک: من فکر نمی کنم “سرحد کردن” لازم است—شما نمی به دنبال این اطلاعات و نه تلاش برای فضولی به برادر خود در زندگی شخصی. خود را در قوانین را خواستار است که شما نگه داشتن یک راز شما هرگز می خواستم به می دانم که از همسرش یک زن شما شخصا می دانم که می بینید اغلب کسانی که تحت درمان فرزندان خود را با محبت. (شما همچنین می دانیم که آنها صادقانه و رابطه باز, در غیر این صورت برادر خود را در قانون نمی خواسته اند هر کس دیگری برای حفظ این رابطه یک راز از همسرش.) شما در حال خواسته به دروغ بر شخص دیگری نمایندگی و شما حق به کاهش است که درخواست. شما همچنین باید این حق را به خود بگویید پدر که ایمیل های خود را توجیه پسرش خیانت غیر ضروری و ناخواسته و او نیاز به توقف به شما نوشتن در مورد این موضوع.

من می خواهم شما را تشویق به صحبت می کنند به شوهر خود را قبل از رفتن به خواهر خود در قانون نه به این دلیل شما نیاز به اذن ولی به نفع بودن در همان صفحه به طوری که شما می توانید آمد تا با یک پاسخ که—اگر—پدر و برادر خود را در قانون تلاش در به در دوباره. من درک می کنم شما می خواهید برای جلوگیری از رویارویی زمانی که ممکن است و که شما رغبت نمی ایده گرفتن روی تمام بال از خانواده خود را در یک بار. این ممکن است کمک به خودتان یادآوری کنید که شما لازم نیست که برای متقاعد کردن خود و پدر و برادر در قانون است که آنچه شما انجام شد و درست است که آنها نه به عنوان شما در قرعه کشی به پایان استدلال و recriminations در مورد این موضوع.

پرسش: با خوشحالی ازدواج متأسفانه لوازم: من آمده ام تا متوجه من نمی خواهم با پوشیدن حلقه ازدواج پس از پرهیز از پوشیدن معدن برای چند ماه با توجه به توسعه فلزی حساسیت. آن را ترکیبی از چیزهای کوچک است که مقدار در یک گریزی: من می خواهم به تغییر لوازم جانبی روز به روز; من كه از تمام جواهرات دیگر اگر من ترک خانه; من به خصوص لذت بردن از بودن با سنجش زمان به عنوان یک زن بلافاصله با توجه به انگشت حلقه به عنوان من پیدا کنید من درمان متفاوت است.

مسئله من این است که چگونه به توضیح این وضوح و مهربانانه به شوهر من! او را “شوخی” پرسید: اگر من شرمنده به ازدواج به او که برای من جواب صادقانه “البته که نه—من فقط احساس نمی مانند پوشیدن حلقه من در حال حاضر.” او همچنین ادعا کرد که او را از من خرید جدید حلقه عروسی که من لذت بردن از پوشیدن حتی اگر من انتخاب و خرید ما حلقه های عروسی خودم را در وهله اول. است وجود دارد یک اسکریپت برای انتقال به شوهر خود که به عنوان بزرگ به عنوان او است و تا آنجا که شما را دوست دارم که hitched شما می خواهم و نه هیچ کس می تواند بگوید فقط با نگاه شما ؟ برای ثبت من هرگز تغییر, نام من, که او به طور کامل حمایت از آنجایی که در کلمات خود “شما در حال حاضر یک نام!”

یک: من فکر می کنم برجسته ترین نکته این است که مردم با شما رفتار متفاوت (و من فرض نیست “بیشتر احترام”) زمانی که آنها خود را حلقه عروسی; من می خواهم شما را تشویق به صحبت کردن با شوهر خود در مورد این تجربه به طوری که او می فهمد این فقط یک سوال از آسایش فیزیکی اما نه مایل دیده می شود حق دور به عنوان یک زن متاهل (از آنجا که بسیاری از افراد پس از درمان وضعیت تاهل خود را به عنوان “اولین و مهمترین جزء هویت خود را). او ممکن است احساسات خود را در مورد آن و از آن مهم خواهد بود به گوش او; شما همچنین می توانید استرس است که شما علاقه مند در کتمان یا بد نمایش دادن ازدواج خود را, و یا در تظاهر به تک. شما نیز نه تنها در این است. به همین دلیل وجود چنین قابل توجهی فشار برای “خانم” به جای “خانم/خانم” در ’70s.* نه چون ردیف هایی از زنان متاهل می خواستم به نگه داشتن شوهران خود یک راز است اما از آنجا که آنها می خواستند به خطاب و درمان بدون توجه به وضعیت تاهل خود را به خصوص در محل کار.

*استفاده از خانم می رود بسیار بیشتر از فقط ’70s, البته, اما, Ms. Magazine راه اندازی شد و در سال 1972 و حرکت به دست اورد بسیاری از حمایت مردمی در طول این دهه است.

Q. محبت است که یک مالک: چند سال پیش توسط یک سکته مغزی از شانس من آمد به مالکیت دوبلکس که خانواده من نمی نیاز به استفاده از. من شده است با اجاره آن را برای دانشجویان بسیار ارزان پس از آن. اگرچه گاهی اوقات مسائل را با مهمانی و یا پرداخت در اواخر در کل من لذت بردن از بودن قادر به ارائه مسکن ارزان قیمت در نزدیکی پردیس (که به طور کلی سخت به آمده است). اما به دلیل همه گیر دانشگاه خواهد بود مجازی این سقوط و بسیاری از دانش آموزان در حال انتخاب به مرخصی. من نمی توانم پر کردن تمام اتاق. من می خواهم به فقط به فروش دوبلکس و یک روز آن را. اما مادر من (که احساساتی اما نه خطر مالی در بازی) می گوید: من می خواهم به یک “هیولا” برای اجازه دوبلکس ترک خانواده ما و برای اخراج دانشجویان در این مرحله در تابستان. اما من یکی جای پای صورتحساب! من می توانید اجازه دهید این برای دو ماه حداکثر, اما پس از آن, از نظر مالی ناپایدار. باید چه کار کنم ؟

یک: من فرض کنید شما می تواند به فروش آن را به مادر خود را اگر او واقعا که نگران حفظ دوبلکس در خانواده است. اما این دقیقا “سقوط خانه آشر” و آن پول خود را نه او که گره خورده است تا اینجا. اگر شما نمی توانید استطاعت به نگه داشتن دوبلکس و اگر این امر می تواند یک بار برای شما را به ادامه داشتن آن شما باید آن را به فروش برساند و آن روز است. مادر خود را رایگان به احساس احساساتی در مورد آن قاطعانه مخالفت خود را با انتخاب. اما آیا شما واقعا می خواهید برای ارتکاب به چیزی از نظر مالی ناپایدار فقط به مادر خود را خوشحال ؟

پرسش: من رئیس از ما انتظار دارد که به او هشدار می دهند اگر کسی قصد ترک: من یک مشکل تکراری در محل کار تبدیل شده است که مکرر منبع اضطراب است. من در کار خرده فروشی بنابراین به طور طبیعی گردش مالی بالا در کارکنان. هر زمان که یک عضو هیات می دهد در دو هفته متوجه آن است و به دنبال آن موجی از جرم در بخشی از کارفرما. او شکایت خواهد کرد به من و همکاران من است که هیچ یک از ما به او گفت که قبل از آنها به خود توجه کنید. بسیاری از ما دوستان خارج از محل کار و در حالی که ما از قبل می دانیم اگر کسی در حال برنامه ریزی در حال حرکت در من احساس نمی آن را به جای من به استفاده از دانش که برای هشدار دادن به کارفرمای من است که آنها باید شروع به دنبال یک جایگزین. آن را احساس بسیار نامناسب و مانند یک خیانت به اعتماد است. یکی از همکاران من در حال برنامه ریزی در ترک به زودی و من در حال حاضر می تواند احساس اضطراب ساختمان بیش از اجتناب ناپذیر بازجویی که به دنبال خواهد داشت. چه می توانم بگویم به رئیس من زمانی که او از من می پرسد چرا من اجازه نداد که او در بر من همکار این برنامه ؟

یک: به اطلاع دادن است توجه کنید. اگر کسی به کارفرمای خود متوجه است که آنها در حال برنامه ریزی در دادن اطلاع در آینده پس از آن خواهد بود که خود را اطلاع می دهد. رئیس خود در تلاش است تا گناه شما را به گفتن او چیزی که او حق ندارد به دانستن است. اگر او می پرسد که چرا شما نمی گویند هر چیزی فقط به او بگویید: “من تا به حال هیچ ایده.”

Q. Re: خوشبختانه عروسی متأسفانه لوازم: شاید شما می توانید آن را می پوشند در یک زنجیره ای در اطراف گردن خود را ؟ من نمی خواهم با پوشیدن حلقه به دلیل برخی حساسیت مسائل مربوط به من بود که رفتن به راه حل.

یک: من شنیده ام که این راه حل ارائه شده قبل از من فکر می کنم آن را شایع تر از یکی ممکن است فکر می کنم. شخص دیگری نوشت: می گویند “من و همسرم برای ازدواج شده است 31 سال و به پوشیدن عکس عروسی دهه پیش. هر دوی ما در بر داشت آن را یک درد سلطنتی که به حذف آن را در همه زمان ها در هنگام انجام کارهای روزمره و در نظر گرفتن خطر از دست دادن/misplacing آن و تصمیم گرفت آن را به ارزش استرس است.” بدیهی است که این مهم از طریق بحث با شوهر خود و او ممکن است پیدا کردن آن را در همه ناخوشایند و یا ناراحت کننده به پوشیدن یک گروه. من نمی خواهم به آن را نشان می دهد احمقانه یا بی دلیل به می خواهید به پوشیدن مطابق با حلقه خود را با شریک زندگی. اما من هم فکر نمی کنم آن را لزوما نشانه آن است که شما کمتر-از-متعهد به رابطه شما. من امیدوارم که هر کس می تواند پیدا کردن زمینه های مشترک در اینجا.

بحث در این ستون ما در Facebook صفحه!

کلاسیک Prudie

پرسش: لاغر-فرو بردن حریم خصوصی: من و همسرم قادر به بازنشستگی پیش از موعد و ساخت خانه رویایی ما در چند به شدت پوشیده شده از درخت در هکتار با یک استخر در پشت. آن شده است یک نعمت غیر مترقبه و با توجه به برخی از ادویه به ازدواج ما. برخی از شراب, موسیقی و شنا در استخر ما یکی از فعالیت های مورد علاقه—و یا در آن بود. به تازگی ما همسایه زدم در درب ما را به سرزنش ما برای بودن در فرزندان او! ظاهرا پسر تصمیم به تجاوز در اموال ما برای ساخت یک خانه درختی و جاسوسی در آمریکا! هیچ راهی وجود دارد برای دیدن هر چیزی در حیاط خلوت ما مگر اینکه شما در عبور از جنگل در اموال ما. من زده شد لال, و هنگامی که من به شوهرم گفت بعد از او شد کبود. او بیرون رفت و خریداری بدون خاطی نشانه هایی قرار داده و آنها را بر ما درختان و سپس تخریب خانه بالای درخت. او در مورد تماس با پلیس اگر او می بیند هر یک از همسایگان ما در اموال ما. من نمی دانم چه باید بکنید. این قرار داده پال بیش از آنچه بوده است که شادی زمان برای ما. من نمی خواهم یک دشمنی اما من نمی توانم از یک راه خروج از این. خواندن آنچه Prudie تا به حال به می گویند.

دنی M. Lavery جدید کتاب چیزی است که ممکن است شوک و بی اعتبار شما ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisGebze escortbuy instagram followershtml nullednulled themes1x betMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbetElexbetCasinometropolRestbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvole