کمک! شوهر من مسیح موعود خود من رئیس دوم پس از ما شروع به کار از خانه.


Two pairs of hands are shown typing on two laptops, seen side by side.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس Natnan Srisuwan/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

تخته سنگ در حال حاضر درخواست کسانی که به خواندن بیشتر برای حمایت از ما روزنامه نگاری به طور مستقیم با اشتراک به تخته سنگ به علاوه. بیشتر بدانید.

دنی آنلاین هفتگی به چت زنده با خوانندگان. در اینجا یک ویرایش متن این هفته chat.

Q. یک رئیس است که به اندازه کافی: من و همسرم هر دو کار از خانه که خوب بود تا هفته گذشته. من پیچ در محل کار در راه است که به طور کامل تقصیر من کردم و جویده را برای آن در زوم جلسه با رئیس من. شوهرم شنید و تصمیم گرفته است را به علاقه. در حال حاضر او می پرسد من در زمان های تصادفی چه پروژه های من در رفتن و اینکه آیا تمام کار من است در برنامه. او موفق 17 نفر و او می گوید که “استفاده می شود به این شرایط است.” چگونه می توانم به او بگویید که گزارش به یک مدیر کافی است ؟

یک: دقیقا چگونه شما فقط به من گفت: “من در حال حاضر دست زدن به این با خود من مدیر. شما از من نیست و من نمی خواهم به شما بود.” این می تواند یک چیز اگر شما دو نفر می خواست به صحبت در مورد کار بیشتر و یا اگر شما می خواهم خواست او را برای مشاوره خود را اما به صورت دوره ای وقفه شما بخواهید برای گزارش وضعیت—هنگامی که او حتی نمی کار در شرکت خود را!—است سودمند و مضر برای ازدواج خود را. او موفق 17 نفر اما هیچ یک از آنها شما.

چگونه به دریافت مشاوره از Prudie:

ارسال پرسش برای انتشار به [email protected]. (سوالات ممکن است ویرایش شود.)

عضویت در چت زنده در روزهای دوشنبه ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول بحث.

تماس صوتی از عزیز احتیاط پادکست در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

Q. پرداخت برای کالج: در گذشته من, من با خوشحالی ازدواج یک مادر اقامت در خانه پدر و حرفه ای پاره وقت. من سرمایه گذاری همه چیز در کودکان است. به عنوان یک نتیجه همه آنها رونق گرفت, برنده جوایز بی شماری هستند و در بالا رتبه بندی دانشگاه های دولتی. همسر من از سوی دیگر فکر همه کودکان دستاوردهای اتفاق افتاده است با توجه به “انتخاب طبیعی” و در نهایت او خودشیفتگی به معنای من دیگر به اندازه کافی خوب و ناتوانی من به “تغذیه” منجر به یک سه گانه از امور. من دانستن این به روز رسانی مهارت های من با مدرک پیشرفته. من در حال حاضر در جهان حرفه ای و خوش تیپ حقوق و دستمزد. این تعارف من قوی نگرش نسبت به پس انداز و سرمایه گذاری و شادی که منجر به در حال حاضر میلیونر وضعیت. پس از من طلاق گرفته همسر من, دو نفر از فرزندان من مجذوب شدن در سابق من خود شیفته شیوه زندگی است. هر چند من یکی که فریب خورده و کسانی که تحمل طیف گسترده ای از سوء استفاده هر دو مقصر من برای طلاق در “کتاب مقدس زمینه.” نه به من صحبت می کنند. آنها را به سطل آشغال من در جامعه ما در رسانه های اجتماعی و به دوستان خود. در هر یک از این گذشته دو پدر روز نه پیامک به نام با ارسال یک کارت و یا صرف وقت با من. هر چند من همدردی که آنها کاهش یافته است طعمه خود را به هر دو خواهد بود و انتظار حدود 25000 $برای هر سال آینده هزینه های کالج. من حتی نمی خواهد متوجه این مقدار رفته. ضربه من است “قرار نیست دست خود را برای صدقه اگر شما نمی توانید به من صحبت می کنند.” من پرداخت نقدی به صورت 100 درصد از هزینه های کالج و هر دو حاضر به کار در شغل. من درک می کنم اگر من نمی پرداخت برای مدرسه خود آن را بیشتر می تواند باعث شکاف اما من هم احساس می کنید روابط باید در یک “خیابان دو طرفه است.” به عنوان آن می ایستد در حال حاضر من چیزی جز اندوه از آنها. افکار خود را بر من منع پول ؟

A: اگر شما نمی خواهید به فرزندان خود پول بیشتری برای ارتکاب به این تصمیم و روشن شود زمانی که شما به آنها اخبار. اگر شما نمی خواهید به فرزندان خود بیشتر پول برای کالج, آیا تا به عنوان اهرم به سعی کنید به آنها را به صرف زمان با شما به انکار کردن مادر خود و یا در ازای داشتن صادقانه گفتگو در مورد اینکه چرا روابط خود را با آنها را از هم جدا افتاده اند—شما نمی توانید پل عاطفی فاصله با پول به تنهایی. (من نمی گویم پول هرگز کمک کرد درست است که نمی توان آن را تنها پاسخ.) هر تصمیم گیری شما را است تا به شما; آنها بزرگسالان در حال حاضر و نه در معرض خطر بی خانمانی و یا غفلت از, پس از آن یک سوال از ایمنی یا خطر افتادن کودک. از آن صدا مانند شما ایستاده به از دست دادن بسیاری از نظر مالی و یا relationally در هر صورت.

من نمی دانم چه همسر سابق شما است و آن را قطعا ممکن است که هر دو او و فرزندان خود را به رفتار خودخواهانه یا ناعادلانه نسبت به شما. اما من تعجب می کنم که چرا شما فکر می کنید این دو جوان, بزرگسالان “سقوط طعمه” به مادر خود را به جای به سادگی تصمیم گیری برای خود را دارند که آنها شما را دوست ندارند. حتی اگر شما فکر می کنم آنها دوست نداشتن شما دلایل اشتباه آن را برای تلفن های موبایل مانند آنها شناخته شده شما به اندازه کافی بلند به را تشکیل می دهند ذهن خود را در مورد این موضوع.

س: به تعویق افتاد عروسی: عروسی ما رو لغو شد اما ما ازدواج کردم به هر حال در شهرستان سالن. من و همسرم داشتن برنامه ریزی پذیرش در سال آینده یک بار همه چیز حل و فصل کردن. من بسیار می خواهم به پدر و دختر رقص و شانس خود را برای پوشیدن لباس عروسی من لباس. ما قصد داریم به مرحله عکس. ما در حال درخواست برای هدیه فقط برای خانواده و دوستان برای حضور در. ما بدست برخی از پوش بک. مردم می گویند آن را “جعلی” و آن است که رنگ ورو رفته برای من به پوشیدن لباس من بعد از من ازدواج شده است برای یک سال. ما باید فقط موکول عروسی, اما ما نیاز به ازدواج برای مراقبت های بهداشتی پس شوهر من یک بیماری از دست داده و کار خود را. این بسیار مضر است. من به پدرم پیاده روی من پایین راهرو. من می خواهم به رقص با او. ما از خط ؟

یک: من نمی بینم هر گونه آسیب در پوشیدن لباس عروسی در یک آینده پذیرش جشن عروسی خود را به خصوص با توجه به شرایطی که شما مجبور به لغو اصلی خود را جشن. (من هم نمی بینم آسیب زیادی در tackinessیک کلمه است که به نظر می رسد اعمال اشتباه و به صورت اتفاقی و به بسیاری از چیزهای مختلف به عنوان تقریبا بی معنی است.) چگونه می توانید یک حزب بود ؟ چگونه می توانید یک پارتی معتبر برای که مهم است ؟ شما نمی توانید جشن عروسی خود را در فرد با بسیاری از مردم در حال حاضر به دلیل خطر سلامت است بنابراین طرح شما در جشن با عزیزان خود را هنگامی که آن را امن و عملی به انجام این کار. وجود دارد هیچ چیز جعلی در مورد آن است. من امیدوارم که بسیاری از مهمانان خود را ندارد push back—آن را قطعا نه غیر معمول امروزه به یک “رسمی” مراسم و پس از آن یک حزب بزرگ بعد—و که آنها تبدیل به جشن می گیرند با شما به عنوان به زودی به عنوان آنها می توانند. پوشیدن لباس شما راه رفتن پایین راهرو خود را با پدر رقص با دوستان خود—از آن لذت ببرید.

Q. هم اتاقی مشکل: من نقل مکان کرد و با یک نر co-worker سال گذشته از راحتی. من تنها زندگی می کردند و با زنان دیگر قبل از. معلوم می شود که ما صرف بیشتر از رایگان ما با هم آشپزی, انجام, کارهای, بیرون رفتن برای غذا خوردن و میزبانی دوستان برای صرف شام. او به دعوت پدر و مادر من بیش از چند بار. صرف زمان زیادی را با او ساخته شده است من متوجه است که من باید جدی احساسات او. دوستان من حتی گفت ما به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک زن و شوهر از هم اتاقی. ما پویا تر است آنچه که من انتظار می رود از یک رابطه است و من فکر می کنم آن است که در راه من به دنبال واقعی روابط است. من نمی خواهم به او بگویید چون من فکر نمی کنم او احساس می کند به همان شیوه در تمام, و من برای زندگی وجود دارد برای چند ماه, بنابراین من نمی خواهم همه چیز را بی دست و پا. من فکر نمی کنم این فوق العاده است برای درگیر شدن با یک هم اتاقی و آن را هرگز قصد من این راه احساس. آیا شما هر گونه مشاوره در مورد چگونه به حرکت گذشته این ؟ من تنها گزینه ای به او بگویید که به طور مستقیم ؟

A: اگر شما برخی از او را احساس نمی کند همان راه—به گمان من آن را نه فقط بدبینی و یا سرزنش خود در بازی در اینجا اما صادقانه خواندن رفتار خود—من فکر می کنم بهترین گزینه این است که به نگه داشتن چیزهایی که به عنوان روشن که ممکن است و سعی کنید به آن را از طریق بعد از چند ماه قبل از اینکه شما را وادار به حرکت به عنوان مسالمت آمیز و به آرامی به عنوان شما می توانید. شما باید سه خیلی دلایل قابل توجهی را به حداقل صبر کنید برای آوردن امکان عاشقانه: jYou با هم کار کنند و شما با هم زندگی می کنند و شما کاملا مطمئن شوید که او دوست ندارد شما. گفتن کسی شما را جدی احساسات برای آنها نه تنها راه به کار را از طریق عشق بدون تلافی یا عمل متقابل. زمان و فاصله نیز بسیار عالی درمان است. اما حداقل آن خواهد بود آسان تر برای مقابله با مخالفت قاطع از او را هنگامی که شما دیگر با هم زندگی می کنند—اگر چه پس از شما می خواهم هنوز هم می شود کار با هم, هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از فرصت ها برای ناراحتی.

Q. بالا عمل جراحی است که در مورد من نه مامان من: من یک AFAB nonbinary ، (او یا آنها خوب است!) من 25 سال زندگی می کنند و در دولت های مختلف نسبت به پدر و مادر من. آنها کاملا حمایتی از من می گی اما من هنوز به آنها بگویید در مورد رابطه جدید به جنسیت یا که من با توجه به بالا عمل جراحی است. من فکر می کنم پدر من خواهد بود به طور کلی حمایت اما من بیشتر عصبی در مورد مادر من واکنش. مادر من همیشه به حال یک رابطه عجیب و غریب با خواهر و برادر من و من بدن استقلال: من و مادرم هر دو و او من را در nonconsensual رژیم غذایی با شروع از 6 سال است. او bariatric عمل جراحی زمانی که من یک نوجوان بود و جرم بود وقتی که من رد پیشنهاد خود را برای من به آن را دریافت بیش از حد. هنگامی که او در بر داشت که برادر من خالکوبی او شکایت کرده به من اشاره کرد که او “خیلی سخت به بدن ما کامل” در طول بارداری. این نه چندان ستارگان تاریخ باعث می شود من می خواهم برای جلوگیری از این موضوع از عمل جراحی در مجموع با او, اما من می دانم آن را واهی به امید او فقط نمی خواهد توجه کنید اگر من بالای عمل جراحی است و ما هرگز به بحث در مورد آن.

چگونه می توانم حرکت این ؟ واقعا احساس خارش به سعی کنید به او را دعوت به چنین مناقصه بخشی از زندگی من, اما من می دانم که من هستم رفتن به آدرس آن را گاهی اوقات اگر من تا به حال او را دوباره بعد از این همه گیر است. جواب این است رفتن به عقب و تنگ کردن تمام راه های او باعث درد و ناراحتی در بدن من حتی شک دارم او را به درستی مرا می شنوید ؟ لطفا کمک کنید. من فقط می خواهم به احساس می کنم مثل من می توانید یک ماستکتومی بدون مادر من امضای اجازه لغزش.

یک: وجود عناصر مختلف در بازی در اینجا است که چگونه به حرکت خود رابطه خود را با مادر و دیگر در مورد یک داخلی احساس آزادی است. اگر شما می خواهید به احساس می کنید مانند شما می توانید یک ماستکتومی بدون مادر خود را ثبت اجازه لغزش شما می توانید با دنبال کردن این هدف با و یا بدون او کمک کند. به عنوان یک ماده در واقع وجود دارد هیچ چیز در جهان مادر خود را می توانید انجام دهید برای جلوگیری از شما را از رسیدن به هدف از داخلی و آزادی امکان و تعیین سرنوشت حتی اگر او ثابت کاملا خصمانه در موضوع بالا عمل جراحی و خواستار توجیه خود را به او را در هر نوبت. تاریخ بین شما و خود او بارها و بارها اقدام به سهام یک کنترل بهره را در بدن خود—است که نشان می دهد پربار فرصت برای احترام بحث حداقل نه در حال حاضر. اگر شما هدف خود را “قانع کننده مادر خود را احترام به خود, تصمیم گیری” و یا “قانع کننده مادر خود را که شما در حال انجام چیزی خوب” من فکر می کنم شما تجربه بسیاری از سرخوردگی های غیر ضروری.

اما اگر هدف شما این است برای اطلاع رسانی به مادر خود را در مورد برنامه های خود را در نیاز به دانستن اساس در حالی که همچنین محدود کردن زمان شما صرف گوش دادن به او قضاوت و نظرات خود را در مورد بدن من فکر می کنم شما باید یک فرصت عالی را از موفقیت. شما لازم نیست که به دعوت او به این. شما می توانید با نگه داشتن به روز شده اما او نشده نشان داد که او می تواند اعتماد هنگامی که شما او را دعوت به بحث در مورد موضوعاتی که شما احساس آسیب پذیر و یا خارش دار است. این ممکن است احساس متضاد با منطق یا defeatist اما من فکر می کنم استراتژیک لازم: برو به این گفتگو با فرض این که مادر خود را نمی خواهد “به درستی بشنود” شما. فرض کنیم که او آن را شخصا فرض کنیم که او تلاش خواهد کرد به شما بگویم آنچه که او فکر می کند شما باید انجام دهید به جای فرض کنیم که او سعی خواهد کرد به ارائه ارزش قضاوت در مورد چاقی و سپس بر این اساس برنامه ریزی. شما همچنین لازم نیست برای رفتن به تاریخچه چقدر در مورد او دخالت خود را با ارتباط به بدن شما باعث شده شما درد حداقل نه در حال حاضر. شما می توانید کاملا اند که گفتگو با او را در برخی از نقطه, اما شما لازم نیست که به انجام آن در حال حاضر فقط به خاطر اینکه شما با توجه به بالا عمل جراحی است. و شما لازم نیست به او بگویید که شما هنوز هم به سادگی با توجه به آن; شما 25 سال و شما حق تصمیم می گیرید که آیا شما می خواهید به شنیدن پدر و مادر خود و نظرات خود را در روش های پزشکی.

س: احساس تحقیر شده میبیند در قوانین پس از تولد فرزند دوم: من و همسرم به تازگی به استقبال ما فرزند دوم در میان همه گیر. بسیاری از دوستان مهربان و خانواده رسیده با کارت گل و یا هدیه. ما را لمس شد. با توجه به استرس داشتن یک نوزاد در طول این زمان, آن را واقعا برداشته ارواح ما و ما احساس پشتیبانی می کند.

به عنوان من در حال نوشتن تشکر yous من ناگهان متوجه شدم که ما دریافت یک هدیه و یا کارت از هر کسی در کنار خانواده است. من نمی توانم این به اندازه کافی تاکید: من انتظار نداریم که مردم به صرف مقدار زیادی از پول زمانی که کسی یک نوزاد به خصوص برای فرزند دوم. اما بیشتر من در مورد آن فکر بیشتر صدمه دیده است من که نه تنها یکی از فرزند من پدربزرگ و مادربزرگ و خاله و یا عمه خود به طرف پدر فکر می کردم برای ارسال به عنوان یک کارت. من همیشه بدست همراه بسیار خوبی با خانواده او کاملا نزدیک با آنها را به عنوان به خوبی.

آن را تا به حال شده است در ماه. شوهر من آن شانه ای بالا انداخت. من احساس می کنم تحقیر شده میبیند با خود فکری و تحریک شده است که او به نظر نمی رسد به مراقبت از. من زیاده در فکر این بود که فوق العاده بی ادب ؟

یک: باید خود را در قوانین اذعان تولد فرزند دوم خود را در هر راه است ؟ آنها را به نام? فرستاده? پیامک? اجازه دهید آن را به نفع شک و می گویند همه آنها با داشتن یک زمان سخت در طول همه گیر و بحران بیکاری و به سادگی بیش از حد غرق به ارسال کارت. اما اگر آنها فراهم شود, پس از آن من فکر می کنم وجود دارد دلیل واقعی برای شما و شوهر خود را (به آرامی) آن را به ارمغان بیاورد و اجازه دهید آنها را می دانم که شما می خواهم بیشتر تائید و پشتیبانی می کند.

Q. من باید سعی کنید دوباره به هم متصل ، داستان کوتاه من میخوام بدونم باید سعی کنید برای اتصال مجدد امیدوارم شاعرانه با سابق که من تا به حال در-باز-کردن-دوباره نوع از چیزی که با گذشته 10 به علاوه. حتی اگر ما در شرایط بسیار خوبی در حال حاضر من بزدلانه اجتناب از ارتکاب به او در گذشته است که من می دانم شکسته است قلب او. من حتی شایسته امتیاز از صحبت کردن به او و می شود آن را عادلانه به او اگر من سعی کردم برای رسیدن به ؟ یا باید قبول دارم این راه را انتخاب کردم و دور ماندن از او را ؟

یک: آیا شما فکر می کنم این امر می تواند غیر منصفانه اگر از شما خواسته او را دوباره به هم متصل و او گفت: بله ؟ من تصور تقویت یک رابطه که در آن شما اعتقاد خود را به “دور شدن” با چیزی است که شما نباید می تواند منجر به احساس گناه و تنفر و شک کمی بیشتر پایین جاده. شما تنها کسی است که تا کنون به پایان رسید خود را در رابطه(ع) بیش از گذشته 10 سال و یا شما دو نفر هر دو انجام می شود سهم عادلانه خود را از آزادسازی? شما دو تا به حال صحبت در مورد جزئیات راه های که در آن شما را شکسته ام قلب خود را و چگونه شما ممکن است سعی کنید به آن را تعمیر با هم و یا شما را ساخته اند این فرض و اجتناب پرسیدن سوال از آنجا که شما احساس گناه? شما می گویند شما در شرایط خوب در حال حاضر, که بدان معنی است که شما قطعا باید در این زمینه به صحبت کردن با او در مورد خواسته های خود و ترس قبل از فرض او شده است بیش از حد صدمه دیده توسط شما برای همیشه به شما اعتماد دوباره. (آن را نیز بدان معنی است که شما واقعا دور ماندن از او را در حال حاضر, بنابراین در صورتی که انتخاب شما با توجه به, من امیدوارم که شما حداقل به او بگویید قبل از اینکه شما را متوقف صحبت کردن به او.) به او یک فرصت به شما بگویم که او چه می خواهد و چگونه او احساس می کند در مورد تاریخچه روابط خود را قبل از تصمیم گیری.

Q. Re: پرداخت برای کالج: اگر به شما پرداخت خود را در کالج لطفا آن را نگه دارید بیش از سر خود را در تمام طول زندگی خود را. پدر و مادر من فوت کرد زمانی که من جوان بودم و پدربزرگ و مادربزرگ من پرداخت برای کالج من چون عمه بود که در بالا بردن من تلاش شد. در این روز مادر بزرگ من نمی خواهد اجازه دهید آن را بروید و به من می گوید که چگونه من را مدیون خود را برای بقیه زندگی من است. چون من نه به مبلغ چه او معتقد است که من باید او دارای این “هدیه” بر سر من. من دوست ندارم او را تا حد زیادی برای آن. که گفت: من او را هفتگی و بازدید هر زمان که من به خانه. هنگامی که ما تا به حال یک خانواده ریونیون من اجاره اتومبیل خود را و او را سوار در اطراف چون حتی اگر او می تواند به استطاعت خدمات اتومبیل او حاضر به انجام این کار. من آن را انجام داد زیرا من او را دوست دارم اما هنوز هم کافی نیست!

یک: از شما بسیار سپاسگزارم برای به اشتراک گذاری. من خیلی متاسفم و امیدوارم که نویسنده نامه می توانید ببینید که چقدر بی ثمر تلاش برای استفاده از پول برای استخراج محبت است. شما ممکن است قادر به دریافت اطاعت و یا انطباق با پول و یا حتی یک نشان از قدرشناسی اما آن را نمی خواهد همیشه بچه های خود را دوست دارم.

Q. Re: به تعویق افتاد عروسی: هیچ! این است که رنگ ورو رفته! این عشق در زمان COVID. من می خواهم عبارت از آن به عنوان “ما می توانیم جشن ازدواج ما با دوستان و خانواده ما پس از COVID تغییر برنامه های ما!” جلوگیری از صحبت کردن در مورد آن با مردم فقط با ارسال دعوت هنگامی که شما آماده هستند و مطمئن شوید که آن را روشن است که هدیه نمی رود.

یک: این چنین عجیب و غریب شکایت! من تقریبا می تواند درک اتهام “tackiness” هنگامی که آن را به معنای اشاره به بخل و یا ناشکری اما من واقعا نمی فهمم چه نقطه ای از قوانین و مقررات و یا مهمان نوازی نامه نویسنده می تواند متهم به نقض اینجا. باید حزب! هر کسی که فکر می کند آن را رنگ ورو رفته است, به انجمن خوش آمدید خانه بمانند.

Q. Re: به تعویق افتاد عروسی: من فکر می کنم این سردرگمی ممکن است بوجود می آیند به دلیل استفاده از کلمه دریافت. در حالی که من اصلا شک داشتن به تاخیر افتاد “پذیرش” خوب است این اصطلاح ممکن است در راه گرفتن. چه ما این است: ما ازدواج کردم که در آن زندگی می کنیم در سی—اما من ، ما گفت: بریت احتمالی که ما دوست دارم برای آنها می آیند اما ما می تواند با داشتن یک حزب در لندن بنابراین هیچ فشار است. ما این ما آن را به نام یک مهمانی برای جشن ازدواج ما. هیچ سردرگمی بیش از آنچه اتفاق می افتد. این تغییر ظریف احتمالا روشن کردن بسیاری از پوش بک.

یک: من مطمئن امیدواریم که این فقط یک مورد از سوء تفاهم! اگر چه در این مورد اشتباه احزاب باید به سادگی خواسته اند برای روشن شدن قبل از گفتن “خدا چگونه رنگ ورو رفته.” اگر کسی نگه می دارد گفت: این رنگ ورو رفته پس از نامه نویسنده توضیح می دهد که او را به پذیرش هدیه و به سادگی پرتاب یک حزب نیست آنها را ارسال دعوت نامه.

دنی M. Lavery: با تشکر از شما برای کمک به همه. شما تمام هفته آینده ببینید!

اگر شما از دست رفته قسمت 1 از این هفته, چت, اینجا را کلیک کنید به آن را بخوانید.

بحث در این ستون ما در Facebook صفحه!

از چگونه به آن را انجام دهد

پرسش: همسر من می خواهد ما را به داشتن رابطه جنسی با برادر او: تا زمانی که من شناخته شده او همسر من علاقه مند شده است در “زنای با محارم” نقش بازی. در حالی که از آن من نیست فنجان چای دقیقا من شده اند مایل و راضی به حمایت از او در اکتشاف این نوع فانتزی و نقش بازی کردن. اغلب او را به من لباس او را به عنوان پدر خود را می پوشند و ادکلن و…. در حالی که او را به پوشیدن “دبیرستان” ، به تازگی هر چند همه چیز شروع به حرکت در یک ناراحت کننده جهت. بیشتر بخوانید و ببینید چه غنی Juzwiak تا به حال به می گویند.

دنی M. Lavery جدید کتاب چیزی است که ممکن است شوک و بی اعتبار شما ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>