کمک! من شوهر نمی خواهد انتخاب کنید تا ناخن بریده, بنابراین من آنها را در قهوه خود را.


Woman's eyes narrowed in on something (not pictured) and a mug of coffee

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های Deagreez/iStock/گتی ایماژ به علاوه و DaddyBit/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

تخته سنگ در حال حاضر درخواست کسانی که به خواندن بیشتر برای حمایت از ما روزنامه نگاری به طور مستقیم با اشتراک به تخته سنگ به علاوه. بیشتر بدانید.

عزیز احتیاط

شوهر من بسیار مضر عادت که من صحبت کرده و به او در مورد چندین بار در طول پنج سال گذشته. او را انتخاب کنید در ناخن پا در حالی که تماشای تلویزیون و سپس ترک باقی مانده بر روی نیمکت جایی که او نشسته است. من به صورت دوره ای در پیدا کردن تکه های بزرگ از ناخن بریده به صورت تصادفی بر روی نیمکت ما میز قهوه و کف. اغلب نیست اما هر چند ماه من را پیدا خواهد کرد این هدیه دوست داشتنی. من به او توضیح داد که این نگران کننده است و ناخالص (و شرم آور اگر کسی برای آمدن بیش از). من مودبانه درخواست شده است که او این کار را در حمام. درخواست من رفته اند خسته شده اید و نادیده گرفته شده است. من احساس می کنم بی احترامی و فروش کردن. من شروع به منفعل-پرخاشگرانه رسیدگی به این با چیدن بریده هر زمان که من آنها را پیدا کنید و قرار دادن آنها را در فنجان قهوه در صبح است. من می دانم که این اشتباه است اما من پیدا کردن برخی از کمک در ساخت او کشف خود ناخن بریده در قهوه خود را. چه چیز دیگری می توانم انجام دهم ؟ چگونه می توانم به او کمک کند که این درک است و نه قابل قبول و نه منصفانه به من ؟

—پایان من طناب

این سوال نشان داد تا در صندوق پستی من به خوبی بیش از یک ماه پیش و من شده اند قادر به پاسخ به آن است. من فقط به خاطر تبدیل این سناریو و بیش از بیش. واقعیت این است که شانس در حال حاضر نسبتا خوب است که شما دو قرنطینه یا پناه در محل با هم—اجازه دهید فقط می گویند که شما عزیز نویسنده نامه شده اند در ذهن من زیادی است. وجود دارد بخشی از من است که فکر می کند “نگاه کنید تقریبا هر انسانی حداقل یک خصوصی عادت که مرتب از نفرت انگیز و به نوعی آرامش همه در یک, و شرم ندارد بسیار مفید تاکتیک وقتی که می آید به تغییر رفتار است.” و پس از آن وجود دارد بخشی از من است که فکر می کند “خدای من چقدر سخت است که آن را به کلیپ خود را ناخن پا بیش از یک سطل زباله می تواند پس از یادآوری هر از چند ماه گذشته برای پنج سال ؟ چه نوع از بی دقتی هوارد هیوز مزخرف است این؟”

ابزار مشاوره مقاله نویس هستند, به طور کلی, زمان, فاصله, و چشم انداز. اما من لازم نیست که هر گونه تکنیک های یقین برای کسی که به توجه شما پس از سعی کردم یادآوری آنها توضیح احساسات خود استدلال با آنها و شفاعت با آنها را به صورت نیمی از یک دهه. در موقعیت خود من ممکن است به خوبی خودم را وسوسه به انجام دقیق همان چیزی و احساس به طور همزمان را شکست داد و یک هیجان خاص از کینه جو لذت. است شوهر خود را معمولا مناسب به خوبی معنای فرد ؟ اگر من می خواهم سعی کنید برای دیدن اگر من می تواند با استفاده از این تنش به عنوان تلاش برای ربودن تا به نوعی از پیروزی: “من نیاز به اعتراف به شکست در اینجا. این شده است تا خسته کننده و بنابراین قابل کنترل, که من پیدا کردم خودم قرار دادن خود, پیر ناخن بریده خود را در فنجان قهوه در تلاش برای بدست آوردن توجه خود را به خاطر همه چیز من انجام داده ام که در اثر شکست مفتضحانه برای پنج سال گذشته. شما می دانید که آن grosses من; شما می دانید که من تا پایان تمیز کردن پس از شما که من خشمگین و شما می دانید به اندازه کافی برای انجام آن را در محل کار و یا در فقط در مکان های که در آن من به مراقبت از آن را برای شما. من احساس افتخار و یا مبارک در مورد اعمال و رفتار من است, اما من هیچ ایده های بهتر, بنابراین من برای درخواست کمک خود را. من به وضوح چیزی از دست رفته. چه شما در حال گرفتن از این ؟ آنچه در داخل سر خود را هنگامی که شما کشیدن ناخنها و ترک آنها را در جدول ؟ آیا شما خودتان را با فاصله و فراموش کردن آنچه شما انجام می دهند ؟ شما چه فکر میکنید خواهد بود لازم به این تغییر ؟ من کاملا از ایده های. چه چیزی شما را نشان می دهد؟”

است که می گویند او به احتمال زیاد بلافاصله chirp: “من هرگز فکر نمی کردم آن را دوست دارم. چه یک ایده عالی است! اگر من شروع به انجام [چیز] من می دانم که این را هرگز دوباره اتفاق می افتد.” انتظار می رود در چند سکوت ناراحت کننده و برخی از اولیه defensiveness اما نگه کردن تا زمانی که او مایل به ارائه یک راه حل یا دو خود را. شما به انجام بلند کردن اجسام سنگین برای پنج سال گذشته. من فکر می کنم آن را عادلانه به درخواست او را به سرب در حال حاضر. موفق باشید. من ریشه برای شما.

عزیز احتیاط

دوست پسر من یک عادت مالش انگشت اشاره خود را بین انگشتان خود و سپس بو کردن انگشتان دست خود را “به مطمئن شوید که آنها نمی بو.” او نیز این کار را با توپ خود را. من می دانم آن را نسبتا عادی برای مردم می خواهم به مطمئن شوید که آنها نمی بو. اما او آن را انجام دهد بارها و بارها پنج تا 10 برابر! سپس بدون شستن دست های خود را—از آنجا که به گفته او “اگر آن را نمی کند, بوی, که به معنی آن را تمیز” — او خواهد شد و سپس رفتن و لمس آیتم های خانگی! مسلم آن است که معمولا پس از او باران به تازگی (چند دقیقه تا چند ساعت) اما هنوز هم grosses من. من چگونه می توانم به او کمک کند چگونه متوجه ناخالص آن است ؟

—ابتدا و خر خر کردن

لطفا احساس نمی مانند شما نیاز به صرف پنج سال آینده با داشتن این گفتگو با او را دوباره و دوباره. مشکل اینجا است که این تفکر جادویی او ساخته شده است تا در اطراف “پاکیزگی” است که نمی تواند تعیین می شود ، آنچه که شما می توانید استدلال می کنند که این یک خصوصی نظافت عملمانند دمیدن بینی خود را و یا حفاری کانال گوش خود را که باید انجام شود توسط خود در حمام و بلافاصله پس از شستن دست. شما می توانید نشان می دهد او را به یکی از بسیاری از شستن دست راهنماهای شناور هستند که در اطراف این روز و اشاره می کنند که دست زدن به یک ناحیه تناسلی مستلزم کامل شستشو. شما همچنین می توانید بر بهداشت عمومی عنصر اگر شما فکر می کنم آن را تقویت استدلال خود را. یک بار دیگر موفق باشید.

چگونه به دریافت مشاوره از Prudie

ارسال پرسش برای انتشار به [email protected]. (سوالات ممکن است ویرایش شود.)
عضویت در چت زنده هر شنبه در ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول زندگی بحث و گفتگو.
تماس صوتی از عزیز احتیاط پادکست در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

عزیز احتیاط

من تصدی آهنگ علوم انسانی استاد. مانند بسیاری از من شده است به طور جدی تحت تاثیر اجتماعی فاصله و پناهگاه در محل موجب می بینم. آن زمانی آغاز شد که موسسه ما اعلام کرد ما می شود تعویض همه چیز آنلاین (من هرگز تدریس آنلاین قبل از این هر چند من نسبتا تکنولوژی زرنگ و دانا) و من تا به حال یک هفته برای دریافت آماده شده است. من مشغول به کار 80 ساعت که از هفته اول. از زمانی که من مشغول به کار 12 ساعت روز و هر روز برای اطمینان از کلاس های در حال اجرا به اندازه کافی. من در پاسخ به ایمیل از من بی شماری اضطراب دانش آموزان در عرض 24 ساعت (معمولا بیشتر از شش ساعت). من خسته هستم. من احساس می کنم بیشتر شبیه به یک درمانگر از یک مربی امروزه. من از دیدن خود من درمانگر اما ملاقات ها هفته ای دوبار و من احساس می کنم مثل من به آنها نیاز روزانه است. من خودم در دسترس برای دانش آموزان من به عنوان آنجا که ممکن است و من احساس گناه می کنم که من هنوز هم یک کار و امن باقی می ماند (تا کنون) در حالی که آنها در حال مبارزه با بیکاری بیمار و اعضای خانواده و مسائل مربوط به سلامت روان.

من سعی کردم با ایجاد مرز با محدود کردن “ایمیل ساعت” و پشت برش در بررسی ایمیل, اما من هنوز هم احساس می کنم مثل من در حال اجرا در دود. من تا مرز من که به راحتی زمانی که یکی دیگر از داستان هق هق می آید از طریق صندوق پستی من. از آنجا که من نمی شاغل در عین حال من وحشت زده از دانشجویان شکایت (که می تواند منجر به محرومیت از تصدی زمانی که من برای نقد و بررسی). چه هستم من قرار است به گذشته یکی دیگر از هشت هفته اضافه کاری که من به سختی می تواند به مدیریت نیازهای خود من کنه ؟

—یک روانشناس

شما در یک فوق العاده وضعیت دشوار استو من آرزو می کنم من تا به حال بهتر مشاوره برای شما از پیشنهادات در مورد چگونه به انجام تریاژ. اما من چند راه را برای شما به اجازه دهید تا در خودتان اگر فقط کمی: شش تا 24 ساعت پنجره برای پاسخ به همه ایمیل های بیش از حد است. خودتان را 24 تا 48 ساعت است. که هنوز هم به موقع و در صنعت استاندارد (با توجه به مسلما مختصر نظرسنجی نی من فقط اداره به چند تن از اساتید آشنایی من). من همچنین می خواهم شما را تشویق به توقف فکر خود را به عنوان از دست دادن در مرزهای خود را هر زمان که شما از شنیدن هق هق داستان از یک دانش آموز. وجود دارد بسیاری از بسیار واقعی داستان هق هق خارج وجود دارد در حال حاضر. میلیون ها نفر از مردم شده اند انبوه را ویران کرد از نظر اشتغال و مسکن و بهداشت و امنیت مالی و در حال حاضر زمان به رشد و تردید بیش از یک دانش آموز مبتلا به فجایع متعدد در یک بار.

من مطمئن هستم که بسیاری از شما همکار تصدی آهنگ همکاران رنج می برند از همان محدودیت. شما ممکن است در مجموع رویکرد خود را به رئیس یا مدیر گروه و بالا بردن امکان پرش و یا بی توجهی دانش آموز ارزیابی این ترم یا حتی توقف تصدی ساعت. و در حالی که من اصلا به شما پیشنهاد توقف در پاسخ به دانشجویان در لحظات پریشانی مطمئن شوید که شما آنها را مستقیم به سوی مردم مجهز به خدمت خود نیازهای روانی هر دو در و خارج از محوطه دانشگاه. شما یک معلم و یک فرد دلسوز قادر به اعطای وام گوش دلسوز, اما شما می توانید همچنان به عنوان غیر رسمی مددکار اجتماعی یا درمانگر از حس گناه. این منصفانه نیست به شما و یا دانش آموزان خود را. من امیدوارم که تعطیلات تابستان می آید به سرعت به ارمغان می آورد و یک حس واقعی از امداد با آن است.

کمک! مادر من استفاده می شود به نفرت من در فروشگاه مواد غذایی ، در حال حاضر او تماس من یک قهرمان است.

دنی M. Lavery پیوست توسط جاستین d’souza در قسمت این هفته از عزیز احتیاط پادکست.

اشتراک عزیز احتیاط پادکست در اپل پادکست, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

عزیز احتیاط

پناه در طی این بیماری همه گیر است و من به طور جدی فکر کردن در مورد طلاق همسر من است. ما 3 ساله با هم. من همیشه می دانستم که ما تا به حال برخی از مسائل اما من استفاده می شود به بیشتر پریشان روز به روز زندگی و نمی ساکن در آنها. همسر من به طور منظم توهین به من در مقابل پسر ما به طور مداوم نظارت من و به من می گوید اگر او فکر می کند من انجام یک کار بد در چیزی (از دست رفته یک نقطه زنی چمن و غیره.), و پس از آن خواسته است که من به خوبی انجام همه چیز برای او برای نشان دادن عشق من. هنگامی که او ناراحت است و من باید برای حل هر مشکل باعث شده است او ناراحت شود. ما شده اند به درمان چند بار اما او هم می گوید درمانگر است که همه چیز را خوب و یا که من یکی که نیاز به بهبود رفتار خود. من نمی خواهم طلاق به خاطر پسرم. من همچنین نمی خواهید به رها کردن در جهنم همسر من, که من سقوط در عشق با یک دلیل. من گمان می کنم او ثابت منفی ناشی از برخی از ناخشنودی یا ناتوانی در مقابله با جهان و آنچه که من واقعا می خواهید برای او به یک درمانگر مراجعه کنید. برای سال های من آن پیشنهاد را او موافقت کرد و پس از آن او را به رفتن. از کجا می توانم از اینجا بروم ؟ این یک مبارزه برای دریافت از طریق هر روز به خاطر من با او 24/7. من نمی توانم به یاد داشته باشید آخرین باری که او رفت و 45 دقیقه بدون اینکه منفی نسبت به من. آیا من واقعا می خواهید طلاق یا این فقط همه گیر صحبت کردن ؟

—ثابت منفی

همسر خود را ثابت انتقاد نیست یک واکنش طبیعی به استرس افزایش یافته در آورده با یک بیماری همه گیر. این عادت از سال است. آن را تا به چیزی برای انجام با این بیماری همه گیر. شما به سادگی متوجه آن بیشتر در حال حاضر از آنجا که حواس او را پرت کمتر در دسترس شما است. شما می گویند شما نمی خواهید به طلاق او در درجه اول به خاطر پسر خود. من درک می کنم که ضربه اما گزینه های خود را صرفا نه به ماندن با همسر خود و در نتیجه کمک پسر خود را, و یا به ترک همسر خود را به موجب صدمه زدن به پسر خود. ممکن است صدمه دیده است پسر خود را برای رشد تا به تماشای یکی از پدر و مادر خود را به طور مداوم تحقیر انتقاد و توهین به دیگر. علاوه بر این, شما عزت و احساسی خوب بودن مهم نیست فقط تا جایی که آنها را قادر می سازد شما را به بهتر از پدر و مادر به فرزند خود را, اما چون شما یک انسان در حق خود را که استحقاق آن را با احترام کامل متوقف شود. شما ممکن است خود را خصوصی ناخشنودی و یا لحظات استرس, اما شما لازم نیست مقابله با چنین چیزهایی شلاق در همسر خود و یا دیگران است. او ظلم و ستم نسبت به شما است نه غریزی پاسخ به درد خود اما انتخاب او باعث می شود هر روز.

من درک می کنم شما را وسوسه به متمرکز بر درمان فردی چون شما می خواهید به این باور است که همسر شما واقعا نمی خواهید به صدمه زدن و رفتار شما—که اگر تنها او می تواند متقاعد به نگاه به درون او می خواهم کشف برخی از داخلی بدبختی که باعث این نامهربان, unloving رفتار و از او می خواهم که قادر به متوقف کردن. اما شما صرف سال او را تشویق به دیدن یک درمانگر فایده ای نداشت. من فکر نمی کنم در ادامه به پیشنهاد درمانی برای همسر خود را در حال رفتن به راه حل خود را. اما ممکن است کمک به شما را به دیدن یک فرد درمانگر خود را به عنوان شما سعی می کنید به مرتب کردن بر اساس از طریق چه نوع از درمان شما اعتقاد دارم که شما می توانید به درستی بپرسید و یا انتظار از یک شریک. من فکر می کنم طلاق ممکن است به خوبی و در نهایت بهترین گزینه برای شما و برای پسر خود. اما من فکر نمی کنم به این معنی شما می تواند به همسر خود است. او هنوز هم می خواهید توانایی و فرصت را به تغییر رفتار خود هر زمان که او تصمیم می گیرد آن را به ارزش آن است.

عزیز احتیاط بدون سانسور

“جهنم پر است و شیاطین در حال راه رفتن در زمین است.”
دنی Lavery و نیکول Cliffe بحث در مورد یک نامه در این هفته عزیز احتیاط بدون سانسور—فقط برای تخته سنگ به همراه اعضای.

عزیز احتیاط

در حالی که برای در حال حاضر میل جنسی شده است در همه جا و شوهرم شده است در تمام زمان بالا. من واقعا نمی خواهید رابطه جنسی تا آنجا که من می خواهم به نوازش. اما هر زمان که من انکار تمایل جنسی یا من ملاقات با بیتوجه تا من یا ما استدلال می کنند. اخیرا او elbowed ما سگ تصادف در رختخواب در حالی که تلاش برای رسیدن به من و توجه من رفت به مطمئن شوید که سگ خوب بود. شوهرم پس از آن بیش از نورد در قهر کردن و من احساس می کردم این پسر بد. چه کار کنم ؟ من نمی خواهم به احساس می کنم مثل من هیچ چاره ای اما من نمی خواهم او را احساس چپ کردن یا.

—عدم تطابق Libidos

این یک چیز برای شوهر خود را به احساس می کنم نا امید نکنه و یا رد کرد زمانی که او می خواهد به داشتن رابطه جنسی و شما نیست و کاملا دیگری به واکنش نشان می دهند به هر فرد حادثه توسط بیتوجه تا زمانی که او می شود در راه خود را و یا چیدن یک مبارزه است. که کوته پاسخ است که اولویت خود را فوری موفقیت بیش مشترک دراز مدت اعتماد و صمیمیت. شما حق را به می گویند که شما نمی خواهید یک زندگی جنسی که در تاسیس huffiness, بیتوجه گناه و begrudging رفتن-همراه-برای-رسیدن-به همراه شوهر خود را برای آنچه او می خواهد و به بحث صادقانه در مورد احساسات خود را. اما این را شامل نمی شود badgering شما به rote “خوب-این-است-بهتر-از-شدن-به-یک-مبارزه-من-حدس می زنم” ،

ممکن است این سوال بهترین خطاب با یک مشاور زوج, از آنجایی که من تصور ناکامی ممکن است در حال اجرا برای هر دو شما. هدف در اینجا فقط به پیدا کردن یک جادویی “عادلانه” تعداد بار شما دو تا می توانید شهوت هر هفته—آن را به مذاکره دو جانبه دلنوازی از نظر صمیمیت میل, avowal و نزدیکی. آن را به پیدا کردن راه هایی برای بحث در مورد نا امیدی و ترس و اضطراب و ناامیدی با یکدیگر—بدون شلاق را بیتوجه و یا تلاش برای گناه دیگر به در. مشکل از عدم تطابق libidos واقعی است و می توان آن را یک چالش برای هر زن و شوهر به آدرس. اما آن را نمی توان ملاقات کرد goading و guilting شریک با کاهش میل جنسی به احساس گوشه و نا امید کننده است.

عزیز احتیاط

من همیشه به حال یک رابطه سنگی با پدر و مادر است اما در طول سال گذشته همه چیز بهبود یافته بود. قبل از همه گیر آنها در حال برنامه ریزی یک سفر کمپینگ به دولت من است و من برای پیوستن به آنها را برای چند روز. اما پارک های ملی در حال حاضر بسته شده و ساکنان محلی خواسته اند گردشگران به دور ماندن بیش از ترس است که ما کوچک روستایی بيمارستان ها خواهد شد به طور کامل غرق شده است. من پیشنهاد کرد که آنها به تعویق انداختن سفر خود را, اما آنها پاسخ که افرادی که ترس از coronavirus ها “پذیری” و آنها خواهید بود در آینده یا نه پارک ها باز هستند. من می دانم که من باید بیشتر اشاره کرد و با آنها در مورد چگونه بی پروا این است که, اما من می ترسم که پدر من به نوبه خود خشم خود را بر من و رابطه ما را ترش یک بار دیگر. چگونه می توانم مستقیم و محافظت از خودم در همان زمان ؟

—تعطیلات معمای

من امیدوارم که این به دست نمی آید در سراسر به عنوان بیش از حد بدبیناما آنچه شما می خواهم امیدوار بود که بهبود رابطه خود را با پدر شما ممکن است صرفا شده است آرامش در خصومت. اگر شما ترس از ارتباط شما را ترش دوباره به سادگی به خاطر شما کاهش برای رفتن به کمپینگ در پارک شده است که بسته به دلایل بهداشتی و ایمنی پس از آن من فکر می کنم بسیار کمی تغییر کرده است حداقل در پدر خود را پایان. است که می گویند شما در اشتباه بودند به امید همه چیز بهتر یا که شما باید خودتان را سرزنش برای داشتن شده است در خوش بینانه است! اما من امیدوارم که آن را در برخورد با پدر خود را به احتمال زیاد فوران یک کمی آسان تر برای شما اگر شما قادر به اذعان این است که سازگار با رفتار قبلی. اگر اهداف اولیه خود را به طور مستقیم و برای محافظت از خودتان را از یک بی ارزش طولانی مدت مبارزه همه شما باید انجام دهید این است که به او بگویید که شما نمی قادر خواهد بود برای پیوستن به آنها که شما در زیر منطقه ای راهنمای اجتماعی فاصله و امیدوارم که شما آنها را به انجام همان. شما لازم نیست به استدلال می کنند با آنها و یا دفاع از خود در برابر اتهامات بودن “گربه”—یا دفاع از خود را در همه. فقط به آنها بگویید چه شما انجام می دهند و چه اطلاعات منجر به تصمیم خود را تشویق آنها را به تجدید نظر در برنامه های خود و سپس خود را در نظر بگیرید مداخله به پایان رسید. لذت بردن از اگر هیچ چیز دیگری, صلح و آرامش است که می آید با امتناع از برقراری ارتباط با فرد دیگری اوقات تلخی خلق و خوی.

کلاسیک Prudie

در سه سال گذشته من برای یک کسب و کار کوچک با تنها یک کارمند دیگر. رئیس من مالک کسب و کار جدی است مسائل مربوط به سلامت روان و ساخته شده است این کار بسیار در زمان به چالش کشیدن. او برداشت من گاهی اوقات در گذشته است اما در حال حاضر تبدیل به تمرکز به من همکار. ما کار در یک دفتر خصوصی سوئیت و هیچ کس به آن دسترسی ندارد اما هر سه ما. رئیس ما خود حمام کردن او و دیگر کارکنان و من به اشتراک گذاشتن یک حمام جداگانه. در حالی که من در تعطیلات در ماه گذشته رئیس ما دو بار به کارمند حمام و pooped در حمام (که هیچ کس با استفاده از). من همکار کشف آن پس از توجه به یک بوی عجیب و غریب و در نهایت باز کردن ، من همکار بود به طوری میگردند و ترس از رئیس ما او را هر چیزی می گویند. مدفوع باقی ماند تا زمانی که تمیز کردن بانوی آمد در هفته بعد. هفته بعد دوباره اتفاق افتاده است. این بار من همکار ذکر عجیب و غریب بوی به رئیس ما که به او گفت که او تصور آن است. من همکار شد و سپس ترس بیش از حد هر چیز دیگری می گویند. پس من همکار شروع به کار در دفتر رئیس من بوده است رفتار بیشتر bizarrely. او شروع به ترک خود را درب حمام باز کردن هر زمان که او با استفاده از آن ما می توانید آن را بشنوید و ببینید اگر ما راه رفتن توسط. این تکان دهنده است قلدری. اما من نمی خواهم به ترک آنجا که من در ساخت راه بیشتر در این موقعیت از من دریافت خواهد شد در جای دیگر و من باید ساعت های انعطاف پذیر. این همه نشانه های خطرناک بیماری های روانی? من باید فرار کنید ؟ من همکار در حال حاضر قرار داده و در توجه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>