کمک! شوهرم در یکی از همکاران زن داوطلب برای مدیریت ایمیل خود را.


Woman's hands on a laptop
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های گتی ایماژ به علاوه.

تخته سنگ در حال حاضر درخواست کسانی که به خواندن بیشتر برای حمایت از ما روزنامه نگاری به طور مستقیم با اشتراک به تخته سنگ به علاوه. بیشتر بدانید.

برای دریافت مشاوره از Prudie, ارسال پرسش برای انتشار به prudence@slate.com. (سوالات ممکن است ویرایش شود.) پیوستن به چت زنده هر شنبه در ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول زندگی بحث و گفتگو. تماس بگیرید و یا عزیز احتیاط پادکست صوتی در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

عزیز احتیاط

شوهر من شروع به کسب و کار خود را از چند دهه پیش و همواره با استفاده از همان آدرس ایمیل برای هر دو کار و مکاتبات شخصی. او مشکل نگه داشتن در بالای صندوق پستی خود را و اغلب صدها نفر از پیام های خوانده نشده. من فقط یاد گرفتم که یکی از همکاران زن داوطلب برای تمیز کردن صندوق پستی خود را گهگاه رفتن خود را از طریق ایمیل های خوانده نشده و طبقه بندی آنها. من ناراحت کننده با این کار مقدار زیادی از کسانی که ایمیل حاوی اطلاعات در مورد ما پزشکان قرار ملاقات بچه های ما و دیگر مسائل خانوادگی من نمی خواهم از همکاران خود را به مورد آن می دانیم. من هم اصلا دوست دارم که یک زن داوطلب برای مدیریت یک وظیفه مرد او co-worker نمی تواند و یا نمی خواهد خود را اداره کند.

او باید یک حساب شخصی در حال حاضر, اما هر زمان که من با استفاده از آن پیام ها جواب داده نشده. در حال حاضر من احساس گناه برای خراب کردن سیستم خود را. او می گوید این زن قابل اعتماد است و من لازم نیست که نگران باشید. او درست است ؟

—که پاسخ دادن به این ؟

آن را بد فکر کردن به شدت مدیریت سیستمو من فکر نمی کنم شما کسی است که آن messed تا با توجه به این که شوهر خود را در حال حاضر مشکل اقامت در بالا از آن را قبل از شما ابراز اعتراض. پس از انتشار خود را از هر چه گناه شما هنوز هم حلق آویز بر روی چون همه چیز شکسته شد, راه قبل از اینکه شما درگیر شدم. دفاع از خود—که از همکاران قابل اعتماد است بنابراین شما نباید نگران است مزخرف است. خود اعتراض نیست “من نگران است که همکاران خود را با استفاده از این اطلاعات برای مقاصد نابکار” اما “من نگران هستم که زن خود را همکار انتخاب کنید تا خود را شل و فراموش اضافی پرداخت نشده کار می کنند چرا که شما نمی توانید چیزی به عنوان اساسی به عنوان حفظ یک حساب ایمیل جداگانه برای کار و دیگری برای ما بچه ها دکتر قرار ملاقات.”

به شما می گویند او خود را همکار و کارمند اما اگر او شروع به کسب و کار خود را, او احتمالا بسیار بالا در زنجیره. او ممکن است به خوبی احساس فشار برای پوشش برای او به خصوص اگر خود را unresponsiveness ساخته شده او را نگاه بد در مقابل مشتریان مهم نیست که چگونه اغلب او ممکن است می گویند که آن را بدون مشکل. این استثماری و غیر حرفه ای—مشکل این نیست که او ممکن است غیر قابل اعتماد, اما این او است. نمی شود آن را غیر معمول برای یک بنیانگذار شرکت به استخدام یک دستیار اداری برای کمک به مدیریت تقویم خود را مرتب کردن بر اساس از طریق صندوق پستی خود را و یا او یادآوری در مورد شخصی قرار ملاقات وجود دارد و می تواند بدون مشکل اگر شما می دانستید کسی بود که برای این پرداخت می شود کار می کنند و انتظار می رود آنها را به اشتراک مکاتبات خود را. فشار برخی از این احساس گناه را از خودتان و بر روی شوهر خود را. آن را مدت زمان طولانی گذشته را برای او و یا استخدام کسی برای انجام این کار را برای پول و یا می آیند تا با یک سیستم بهتر برای نگه داشتن خود را در زندگی شخصی و حرفه ای جداگانه.

کمک! من عاشق هدیه دادن—زیادی. درمانگر من فکر می کند آن را عجیب و غریب.

دنی M. Lavery پیوست Aminatou افشانده و ان فریدمن در قسمت این هفته از عزیز احتیاط پادکست.

اشتراک عزیز احتیاط پادکست در اپل پادکست, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

عزیز احتیاط,

دوست پسر من و من شده اند با هم به مدت دو سال و من نمی تواند شادتر با او. او مورد علاقه من فرد در جهان, و من احساس قدردانی و حمایت او. من حتی خانواده اش—به جز پدرش. من مضطرب و تاکید کردن در اطراف او. یک بار از او دعوت خود را در یک درایو طولانی با من (که من می خواهم برنامه ریزی در نظر گرفتن انفرادی) و ما نشسته در سکوت تقریبا کل برای یک ساعت. او خاموش موسیقی حق دور نوشیدن از بطری آب بدون درخواست و آنچه به نظر می رسد یک متهم اظهار نظر در مورد پدر و مادر من’ قومیت (من بعد مطمئن باشید که آن را ندارد).

من درگیر در زندگی مهم جنبش و وحشت خود را از جوک ها در مورد چگونه “احمق” این است که سعی کنید به خراب کردن مجسمه های مؤتلفه ژنرال. من تا پایان گاز گرفتن زبان من زیادی است. دوست پسر من در خانواده نگه می دارد دعوت از من و در حالی که من دوست دارم به آنها را ببینید (من دیده نمی شود هر کسی در مدت زمان طولانی با توجه به همه گیر) من هراس از دیدن پدر خود را دوباره. من به عنوان نگاه به آینده در آینده ممکن است با شخص من عشق ورزیدن, من تعجب می کنم اگر من به صرف سال احساس بی دست و پا در اطراف خود محبوب پدر و مادر است. چگونه باید من این بیان به دوست پسر من اگر در همه ؟ من صحبت کردن و یا نیش زبان من برای حفظ صلح به خصوص به عنوان یک مهمان در خانه خود?

پدر سکوت

در نظر گرفتن آنچه که زندگی خود را با دوست پسر خود را ممکن است مانند نگاه کنید اگر شما متعهد به هرگز ذکر ناراحتی خود را با پدر خود حتی یک بار: پنهان کردن خود را وحشت در سرب تا به هر خانواده سفر, گاز گرفتن زبان خود را هر زمان دیگری نسبت به اطلاع شما است که شما به “اشتباه” یکی از نژادپرست نظر پوشش لحظات ناراحتی یا پریشانی با لبخند در حالی که همه نگران کننده است که دوست پسر خود را در حال حاضر intuited که چیزی اشتباه است اما نمی خواهید بدانید که چه چیزی و یا چرا. حتی اگر همه چیز واقعا عالی هستند بقیه هم که خیلی افتضاح از زمان اختصاص داده شده به نگه داشتن احساسات خود را از دوست پسر خود را. به همین دلیل است که حفاظت از او را از امکان صدمه دیده بسیار مهم تر از حفاظت از خود از خود ناراحتی ؟

به شما می گویند دوست پسر خود را قدردانی و پشتیبانی شما. او در اتاق هنگامی که پدر خود را می کند بی اعتنا جوک در مورد نژاد پرستی و کنفدراسیون? آیا او بعد از آن به شما اطمینان دهم که شما به اشتباه آن جوک ، یا آیا او وانمود به شنیدن آنها ؟ چه او فکر می کنم در مورد دخالت خود را با زندگی توجه می کند و او تعهد خود را? شاید مهمتر از همه: آیا شما واقعا می ترسم از شکستن دوست پسر خود را, قلب, و یا آیا شما می ترسم که اگر شما به او بگویید که او به شما می گویند که شما در حال ساخت یک سر و صدا بیش از هیچ چیز ؟ شما درخواست خود را دوست پسر به قطع روابط خود را با پدر و یا محکوم کردن او را در میدان های عمومی. شما می خواهید به او بگویید که چه شده است شما را آزار طلب کردن حمایت خود را در کاهش بداهتا “آیا من می توانم می آیند بیش از حد ؟” درخواست در آینده و از او بخواهید به عقب براند که پدرش را رد حقوق مدنی خود کار می کنند. کسانی که بسیار متواضع درخواست را از کسی که شما می خواهید به صرف بقیه عمر خود را با. به خودتان اجازه به آنها را.

عزیز احتیاط

دوست دختر من و من شده اند با هم به مدت سه سال (ما زنان). “کی” یک عادت در من پیدا ناخالص و ما در بن بست بیش از آن: او به طور مداوم در فروش مسائل خود را. لباس کوچک تکه از مبلمان … تقریبا هر چیزی. او را فراموش حدود دو فروش بزرگ در هر سال است. او بلافاصله پس از صرف تمام پول او ساخته شده در چیزهای جدید. کی همیشه از دست می دهد پول در فروش—موارد خوب شکل اما بدیهی است که نمی خواهد به فروش برساند تا آنجا که او در ابتدا پرداخت می شود—و مهم تر از آن می آید به عنوان مادی و خودخواه. بدیهی است که پیدا کردن کل این چرخه عجیب و غریب, اما نمی خواهد ذهن به همان اندازه اگر او به فروش می رسد این موارد به یک فروشگاه صرفه جویی و یا اهدا آنها را به یک موسسه خیریه محلی. من نگران هستم که مردم در جامعه کوچک ما در حال شروع به دیدن هر دوی ما به عنوان فقط به باک کردن از دیگران است. من هم دوست ندارم که کی به نظر می رسد بنابراین تمایلی به فقط اجازه دهید موارد بدون بهره. ما آمده ایم از زمینه های مشابه, بنابراین من فکر نمی کنم این است که در واکنش به محرومیت دوران کودکی. او فقط به نظر می رسد ولخرجى. ما هیچ دیگر مسائل بزرگ و خوشحال هستند با هم. من باید این درمان به عنوان یک dealbreaker? آن را بیش از حد برای نگه داشتن یک مداخله? لطفا کمک کنید.

—فروش گاراژ دیوانگی

اگر شما می خواهید برای درمان این را به عنوان یک dealbreakerشما قطعا می توانید اگر چه من معتقدم این عادت به خصوص ناخالص. دوست دختر خود را یک دوسالانه فروش گاراژ چون او را دوست دارد به خرید بروید و نمی خواهند یک خانه پر از آیتم های تکراری. او انتظار ندارد برای شکستن حتی از این فروش یا فریب خودش به فکر یک طرف میز و یا یک ژاکت جدید صدا سرمایه گذاری مالی. او فقط می خواهد به تامین هزینه از یک کمد لباس تابستان تعمیرات اساسی. آن را بیشتر سازگار با محیط زیست دوستانه عادت در جهان است و اگر او می خواهم به نوشته من ممکن است او را تشویق به در نظر گرفتن برش به سالانه فروش یا ساخت بیشتر کمک های مالی, اما من فکر نمی کنم این باعث می شود او irredeemably خودخواه یا نه. و من قطعا فکر نمی کنم شما نیاز به جابجایی خود را ناراحتی خود را بر روی همسایگان خود آنها ممکن است فکر می کنم از او به عنوان رشوه خوار طلب برای فروش آرامی فرسوده کت سنگر. آنها به نظر نمی رسد به نگرانی در مورد این نیمی به همان اندازه که شما انجام دهید! اگر شما واقعا نمی توانید خودتان را به این رفتن و باور شما دو نفر به سادگی نگه ناسازگار views مورد پول و خرید و چه همسایه ممکن است فکر می کنم شما قطعا می توانید تصمیم بگیرید که به دنبال دیگری ، اما وقت خود را هدر ندهید و یا او با تلاش برای برگزاری یک مداخله بیش از او زیر و رو کردن فروش.

گرفتن در این هفته Prudie.

مشاوره بیش از چگونه به آن را انجام دهد

من یک زن هستم از دیدن یک انسان جدید است و ما منتظر چند خرما به خواب با هم عمدتا به دلیل او سعی نمی کند. من فکر نمی کنم بسیاری از آن, اما زمانی که ما به جنسیت او گوسفندوار به لباس زیر خود را و بله معلوم می شود او یک آلت تناسلی مرد کوچک. این خوب است برای من—من ترجیح می دهم برخی از اندازه اما او مشتاق و خوب در چیزهای دیگر, بنابراین من نه بیش از حد در مورد آن نگران. (من کاملا مطمئنم که او در زیر به طور متوسط اگر شما تعجب آنچه که من به معنای “کوچک”; من می خواهم بگویم 4 اینچ و یا کمتر.)

او در نهایت باز کردن و تایید این دلیل او منتظر برای شروع رابطه جنسی این است که او می خواست برای رسیدن به من کمی می دانم که من نمی خواهد رد او آشکار است. من کمی صدمه دیده توسط این, اما من درک می کنم او تا به حال تجربه بد. با این حالاو نیز به من گفت که تجارب گذشته خود را با زنان به خصوص به عنوان یک نوجوان او را داده اند یک طلسم به تمسخر خود را کوچک. من حدس می زنم آن اتفاق افتاد به اندازه کافی است که آن را تبدیل به او. در واقع او با خجالت به من بگویید که او را دوست دارد به خجالت به دلیل آشغال خود را. این فقط احساس اشتباه به من. من نمی خواهم به “پیچ خوردگی شرم” و یا هر چیز دیگری اما من همچنین فکر نمی کنم این حق من بیشتر به pathologize طبیعی, کیر, تنوع, حتی اگر او می خواهد به من. من هم احساس می کنم مثل او باید درمانی برای این. شما چه فکر می کنید ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynabahisnowbeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000silivri korsan taksiMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisKurtköy Escort