کمک! مامان متوجه شد که پدرم مسمومیت با مواد غذایی خود را.


Photo collage of a woman in therapy and a therapist taking notes

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های lorenzoantonucci/iStock/گتی ایماژ به علاوه و KatarzynaBialasiewicz/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

تخته سنگ در حال حاضر درخواست کسانی که به خواندن بیشتر برای حمایت از ما روزنامه نگاری به طور مستقیم با اشتراک به تخته سنگ به علاوه. بیشتر بدانید.

برای دریافت مشاوره از Prudie, ارسال پرسش برای انتشار به [email protected]. (سوالات ممکن است ویرایش شود.) پیوستن به چت زنده هر شنبه در ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول زندگی بحث و گفتگو. تماس بگیرید و یا عزیز احتیاط پادکست صوتی در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

عزیز احتیاط

دو ماه پیش من با مامان چپ پدرم پس از گزارش سم شناسی نشان داد او شده بود مخفیانه از مسمومیت با مواد غذایی خود را. من می دانم آن را برای تلفن های موبایل مانند یک عمر فیلم, اما واقعا اتفاق افتاده است. بدیهی است که آن شده است فوق العاده تلاش به عنوان او تا به حال برای آمدن به شرایط با آنچه که او در حال حاضر متوجه است که سوء استفاده در بالای یک مورد طلاق. زمانی که او اولین بار به من گفت من همه چیز کاهش یافته و سوار شش ساعت می شود با او برای یک هفته. من به او کمک کرد تا خلاص شدن از شر تمام مواد غذایی در خانه, پیدا کردن یک وکیل طلاق, اجازه دهید او را بیرون ریختن و بسته کردن پدر من همه چیز است. این است فوق العاده حادثه برای او و من می خواهم به حمایت. اما مادر من تنظیم خانواده مشاوره با من و دو خواهر و برادر بالغ به این روند (در علاوه بر این به درمان فردی).

من شده است به درمان و قبل از آن را پیدا مفید است. اما من نمی خواهم به این روند با خانواده من در گروه درمانی است. من با حضور سه جلسه در حال حاضر. من نمی خواهم به بحث در مورد احساسات من. من نمی خواهم به بحث در مورد سابقه خانوادگی ما بود. من می خواهم به این روند خود من. نیاز به بحث در مورد آن را به عنوان یک گروه باعث می شود من عصبانی و نا امید در من مادر. او آخرین فرد من می خواهم به عصبانی در حال حاضر. چگونه اجازه من مادر من عشق می دانم که من می توانم نگه داشتن رفتن به درمان ،

—نگه داشتن دهان من بسته

من مطمئن هستم که شما قادر خواهید بود برای جلوگیری از صحبت کردن در این مورد با اعضای خانواده خود را برای خوب—آن را دشوار خواهد بود برای حفظ رابطه خود را با مادر و خواهر و برادر خود را اگر شما اصرار هرگز صحبت کردن در مورد پدر خود را در مبارزات انتخاباتی به سم دوباره—اما شما لازم نیست که برای ارتکاب به جلسات گروه درمانی. همه شما باید انجام دهید این است که به او بگویید آنچه شما به من گفت: که شما او را دوست دارم که از شما حمایت خود را که شما داده اید گروه درمانی نیت تلاش اما آن را کمک نمی کند و شما برای هر جلسه است. شما می توانید استرس است که شما هنوز هم در دسترس برای گوش دادن به او دریچه کمک به طلاق پر, اجرای errands و یا هر چیز دیگری که نیاز به انجام, اما شما لازم نیست که به عجله به سعی کنید به “تا” برای ترک درمان است. مطمئن شوید برای اجتناب از هر چیزی مانند “من برای این در حال حاضر” و یا نشان می دهد “شاید روزی” شما می خواهید برای پیوستن به در دوباره. سپس اجازه دهید درمانگر می دانم که شما نمی خواهد باید در جلسات آینده بعد از شما گفته ام مادر خود را.

کمک! من به طور تصادفی روی صفحه نمایش به اشتراک گذاشته شده, وابسته به عشق شهوانی فن داستان در یک جلسه کار.

دنی M. Lavery پیوست Milisa برک در قسمت این هفته از عزیز احتیاط پادکست.

اشتراک عزیز احتیاط پادکست در اپل پادکست, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

عزیز احتیاط

هم اتاقی من از سه سال و من به همراه بزرگ و به نظر من او یک دوست بسیار نزدیک. من خود را به خانه او اجاره یک اتاق. سال گذشته او پرسید: اگر او می تواند یک سگ. من حیوانات را دوست دارم (من سه گربه) و من گفتم بله. ما هر دو روشن بود که من هرگز مسئول راه رفتن و یا تغذیه سگ. ما بحث آموزش است که من در حال حاضر پشیمانی. سگ میپرد تا به مقابله با ده ها بار در روز و سپاه پاسداران هم اتاقی من و growls اگر من پیاده روی درب. او نمایش پرخاشگری نسبت به من در مورد یک بار در هفته (growling و پریدن به خراش معده من و پشت). من در حال حاضر تصمیم گرفت که اگر او نیش من بگویید من هم اتاقی سگ نمی توانم اینجا زندگی کنه.

هم اتاقی من شده است صحبت کردن در مورد ارسال سگ به یک برنامه آموزشی فشرده برای یک زن و شوهر از ماه اما آن را نگه می دارد در حال سقوط را از طریق. به تازگی پس از دیگری خاراندن حادثه من به او گفت که او تا به حال برای به دست آوردن سگ به یک برنامه. او گفت: همه جا بسته بود و یا در لیست انتظار طولانی از آنجا که از virus. آیا شما فکر می کنم من باید به غیر روحانی کردن یک موعد معین در این مرحله مانند: سگ باید در یک برنامه در مدت 60 روز آینده و یا او نیاز به rehome سگ و یا حرکت ؟ ما تا به حال مقدار زیادی از بحث در مورد سگ, آموزش, اما من هرگز مطرح شده احتمال این که این سگ نیاز به ترک و من می ترسم او را به واکنش نشان می دهند بسیار بد به این پیشنهاد است. او همچنین آورده پول به عنوان یک مانع برای آموزش سگ زیادی است. ما بسیار متفاوت اجتماعی و شرایط اقتصادی و من واقعا نمی خواهید آن را به صدا مانند من و گفت: “صرف این همه پول و یا من لگد زدن به شما است.” من واقعا نمی خواهید به صدمه زدن به دوست من و یا باعث آسیب به دوستی ما اما من هم نمی خواهم به ترس از سگ در خانه خود من.

—راه رفتن بر روی پوسته

خبر خوب این است که شما نه گفت: “صرف این همه پول و یا من لگد زدن به شما است.” شما می گویید “برای بیش از یک سال و من سعی کردم در زندگی با یک سگ آموزش ندیده که growls و خش و که فقط برای من کار نمی کند.” شما اجتناب داشتن خاص لازم مکالمات از ترس است که شما صدمه دیده است دوست خود را, احساسات, اما او به نظر می رسد اعتنا نمیکند که سگ او بوده است صدمه زدن به شما پس از آن احساس نمی کند که مراقبت از رفتن به هر دو روش. او شما را در یک موقعیت دشوار است با امتناع از مراقبت از سگ—سگ او نباید به ارمغان آورد به خانه خود را اگر او نمی باید زمان و پول و یا قصد آن را آموزش دهد.

از آن زمان به یک گفتگو که در آن شما از او بپرسید برای ثبت نام سگ در آموزش بلافاصله و یا شروع با توجه به جایگزین ترتیبات زندگی. شما لازم نیست به تسلیم هر بیشتر به او ادعا که او مجبور نیست به اندازه کافی پول (بسیاری از جوامع انسانی یا حیوان خانگی فروشگاه ارائه با قیمت مناسب, گروه آموزشی حتی به صورت واکنشی سگ و اکثر مجازی گزینه های سمت راست در حال حاضر). از آن خواهد شد به احتمال زیاد مشکل مکالمه اما شما کسی است که آسیب رساندن به دوستی. پس از او مستاجر خود را, شما همچنین می خواهید برای بررسی قرارداد اجاره خود را و مربوط به قوانین محلی و احکام در مورد مالکیت حیوان خانگی و شاید با یک وکیل صحبت کنید قبل از اینکه شما این گفتگو را به مطمئن شوید که شما اقامت در خاک. اما وجود دارد هیچ چیز بی رحمانه و یا بی احترامی در مورد گفت: “من می توانم نگه داشتن زندگی با یک سگ آموزش ندیده. این تغییر در حال حاضر.”

عزیز احتیاط

من جدا از پدر من همیشه از من بود 15, زمانی که او را شکست و به خانه مادرم را و ضرب و شتم من چون من می خواهم به قطع در آخر هفته بازدیدکننده داشته است. سپس او به نام پلیس در من برای “ارعاب او” (من او را لمس و یا حتی توهین در حالی که او به من حمله فقط به او گفتم به ترک) و ما صحبت نکرده است. به تازگی مادر من به نام به من بگویید یک زن بود درخواست شده در اطراف در مورد او می خواهم به نام کار من و سپس من به خانه دوران کودکی به دریافت نگه دارید از من. این زن است که 10 سال از من بزرگتر بود و ادعا می کند کشف کرده اند ما به اشتراک گذاشتن یک پدر بیولوژیکی از طریق یک آزمایش ژنتیکی خدمات. ظاهرا پدر من به او همه اطلاعات او در مورد من.

من تا به حال هیچ ایده. مادرم به من گفت که آن را یک معامله بزرگ از پدرم “ذکر” داشتن فرزند دیگری یک بار. من نه مخالف در تئوری به اتصال با یک خواهر و برادر اما من سخت کار کرده ام به نگه داشتن هر گونه اطلاعات شخصی به دور از پدر من و او به نظر می رسد در حال توسعه ارتباط با او. همچنین من nonbinary ترانس و هیچ ایده چگونه خواهر من واکنش نشان می دهند. من شماره تلفن خود را برای بیش از یک ماه و هنوز هم نامیده می شود. است که خودخواه به تماس و اصرار بر نظر برای یک رابطه با یک غریبه کامل? است که خودخواه به ترک او در تاریکی ؟

—خواهر و برادر-خجالتی

حفاظت از خود نیست و خودخواه. نه مایل به حفظ حریم خصوصی به خصوص از سوء استفاده پدر و مادر است. فقط به خاطر اینکه خواهر خود را می خواهد یک رابطه با شما معنا نیست که شما می خواهم خودخواه برای کاهش—شما موظف به اعتصاب دوستی با یک غریبه فقط به خاطر شما به اشتراک گذاری نسبی.

هر دو از گزینه های شما با توجه به معقول هستند محترمانه و مناسب است. به نظر شما می توان به “اصرار” اگر شما با او تماس بگیرید: شما می خواهم او را به misgender شما و شما می خواهم او را برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات شخصی خود با یک مرد که به شما حمله. آنچه معقول و کم تلاش از نظر کسانی هستند! اگر شما کنجکاو هستید و یا علاقه مند خود را به خاطر اما احساس می کنید آماده برای بستن درب اگر او نمی تواند به توافق اولیه قوانین زمین بروید و ایجاد آن شرایط به عنوان پیش شرط لازم برای نشست و قهوه به گرفتن. اما اگر تنها دلیل شما باز به اتصال با برخی از مبهم حس وظیفه خودتان اجازه برای قرار دادن شماره تلفن خود را به سمت. موفق باشید!

گرفتن در این هفته Prudie.

مشاوره بیشتر از مراقبت و تغذیه

من پدر و مادر نیست, بنابراین من مطمئن هستم که اگر وجود دارد یک راه مودبانه به این بحث با برخی از دوستان نزدیک من است. این دوستان دوست داشتنی کودک نو پا. او لذت بخش است بچه. اما زمانی که دوستان من دعوت من را برای صرف شام و یا به تماشای فیلم در تعطیلات آخر هفته خود را پسر است که همیشه خیلی دیر (برای یک کودک نو پا) و تا زمانی که او به رختخواب می رود, همه اجتماعی حول محور او.

وقتی که من بیش از رفتن برای تماشای یک فیلم, من می خواهم به دانستن است که ما ممکن است آن را شروع کنید قبل از 9 یا 10 یا هر زمان که آنها او را به رختخواب آن شب. همچنین گاهی اوقات من نمی خواهم به تماشای Paw Patrol رنگ و با او تا زمانی که او را آماده برای به رختخواب. اما اگر او بیدار است همه ما اساسا سرگرم کننده از او.

است وجود دارد یک راه مودبانه گفت: “من دوست دارم به اویختن بیشتر, اما من در واقع نمی همیشه می خواهم به بازی کامیون با کودک نو پا خود را برای دو ساعت قبل از اینکه ما شروع به تماشای ارثی?” به خصوص اگر من بعد از 8 است که بعد از خواب از من دوستان دیگر بچه های کوچک ؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>