کمک! مادرم اصرار دارد ما افتخار او مرده طوطی در عروسی من.


Parrot on a wedding cake

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های گتی ایماژ به علاوه.

تخته سنگ در حال حاضر درخواست کسانی که به خواندن بیشتر برای حمایت از ما روزنامه نگاری به طور مستقیم با اشتراک به تخته سنگ به علاوه. بیشتر بدانید.

عزیز احتیاط

مادر من یک طوطی زیبا برای بیش از یک دهه تا زمانی که پنج سال پیش درگذشت. تا کنون از آن به بعد من و بعد فورا رفت واز ماهانه به روز رسانی در مورد “پولی است.” (فکر می کنم: “باران امروز. پولی همیشه عاشق باران” و یا “مبارک هالووین, گم پولی است.”) من درک می کنم مادر من غم و اندوه را در از دست دادن حیوان خانگی خود را و سعی کنید به حمایت بدون اجازه ما تمام مکالمات در مورد پولی است. پدر من بخواهد به انجام “هر چه مادر خود را نیازهای” به سرند که به معنی خانه است که اساسا پولی حرم و بحث در مورد گرفتن یکی دیگر از حیوان خانگی ممنوع است.

نامزد من است و من قصد دارم به ازدواج در تابستان آینده و مادر من در حال حاضر اصرار داشت کسی ذکر پولی در عروسی من. در اصل او می خواست پولی ذکر شده در سخنرانی رسمی و در میان عکس های خانوادگی در پذیرش پولی با مضمون دسر و نعمت. من قرار داده و من پا به پایین و گفت: من عروسی نمی خواهد تبدیل به یک پرنده تشییع جنازه شش سال پس از این واقعیت است. پدرم به او گفت که او نیاز به تن کردن پولی خواسته و به من گفت که من باید انجام دهید یک چیز کوچک (او پیشنهاد پولی عکس گنجانیده شده مادر من مادر عروس نیم تنه). نامزد من خصوصی می خندد در مورد همه چیز و می گوید ما باید فقط فرار کردن با معشوق به هر حال. من با تکیه به سمت eloping فقط برای جلوگیری از برخورد با من پرنده غم و اندوه در یک روز که قرار بود درباره عشق من با نامزد من. شما چه فکر می کنید ؟

—نه پرنده تشییع جنازه

از یک طرف اگر مادر شما عینک یک نیم تنه است که به ثبت تصویر از یک طوطی به عروسی خود را من فکر می کنم که می افتد به “کمی kooky اما اغلب جذاب” دسته بندی و اضافه کردن یک دلپذیر اما جزئی تن از خروج از مرکز به روز است. اگر شما فکر می کنم که یک سازش شما می توانید با زندگی می کنند ، از سوی دیگر مادر خود را اصلی درخواست خیلی بیش از حد بالا و شما در حال حاضر برای انجام بسیاری از کار در طول سال مدیریت خود در این جبهه. اگر شما گمان می برند موافقت خود را برای نیم تنه خواهد باز کردن درب به دور دیگری از پولی مذاکرات شما می توانید می گویند هیچ. و من حدس می زنم یک سوم دست eloping کاملا گزینه مناسب! آن را ذاتا عصبانی یا تنبیهی انتخاب و تعداد زیادی از زوج ها انجام دهید و با آرامش بیشتری پایین کلید جشن با خانواده و دوستان پس از آن.

من قوی ترین غریزه در اینجا این است که شما باید به صحبت می کنند به مادر خود را به طور مستقیم در این مورد به جای اجازه دادن به پدر خود را همچنان به عنوان رفتن ، او را مجاز به عشق و از دست حیوان خانگی مورد علاقه او, اما آن را بی رحمانه و یا بی اعتنا به نوبه خود درخواست های خود را و من فکر می کنم پدر شما اصرار در درمان او را مانند شیشه و تلاش برای کوسن اش از صادق و گفتگو با دیگر افراد معکوس است. “مامان, من شما را دوست دارم و من می دانم که چقدر شما را دوست داشت پولی اما ما قصد داریم به ترکیب او را به عروسی” است احترام دوست داشتن پاسخ مناسب.

عزیز احتیاط

من یک زن متاهل به دیگری سفید. ما شده اند در حال برنامه ریزی در داشتن یک کودک از طریق اهدا کننده اسپرم در این سال و به تازگی شروع روند (من یکی که حامله می شود). این بانک یکی از ویژگی های جستجو که در آن شما می توانید انتخاب کنید برای رنگ مو و ارتفاع و دیگر ویژگی های فیزیکی و همچنین به عنوان نژاد و ملیت. من فرض ما می خواهم را انتخاب کنید کسی که همسان شریک زندگی من است. همسر من می خواهد برای پیدا کردن یک اهدا کننده. او فکر می کند که این مهم به “عادی سازی” مسابقه با توجه به وضعیت فعلی نژادپرستی در کشور ما است. او اغلب می گفت که اگر مردم از نژادهای مختلف بودند و کودکان و سپس مسابقه را تبدیل به منسوخ شده است. من به او گفتم من ناراحت کننده بود با این کار نه از ما هستند و ابراز نگرانی من در مورد تربیت فرزند که به صورت چالش های هیچ کدام از ما می دانید که چگونه به آنها را آماده برای.

ما رفت و برگشت به جلو و عقب و او مرا به اعتراف است که اگر من تا به حال یک شریک من هیچ مسائل (از آنجا که فرزند را پدر و مادر سیاه و سفید). من همچنین می خواهم به اتخاذ خارج از مسابقه ما از کسانی که کودکان در نیاز فوری به پدر و مادر است. اما همسر من مصر است و فکر می کند من مخالفت می نژادپرست است. من بهترین دوست, سیاه, زن و او گفت که او فکر نمی کنم این اشتباه بود اما از آن ساخته شده او را ناراحت کننده برای دلایل او نمی تواند کاملا با قرار دادن انگشت خود بر. شوهر او موافقت کرد و گفت: کودکان نباید تصور برای اثبات یک نقطه سیاسی است. با بسیاری از بالا اخیر-مشخصات لحظات ضد سیاه نژادپرستی همسر من است و حتی بیشتر مصمم در حالی که من حتی بیشتر مردد. او نگه می دارد و آوردن آن حتی به من نشان داد و تصویری از وحشیگری پلیس به استرس چقدر مهم است برای “عادی سازی نژاد” و مبارزه با این نوع از شرایط است. من فقط اشاره مودبانه و سپس سعی کنید به تغییر موضوع یا بازگشت به آنچه که من انجام شده بود. من انرژی به آن را با ما زوج درمانگر به دلیل مکالمه با همسرم خسته کننده است. من امیدوار هستم که من را در پیدا کردن روحی و روانی انرژی برای مقابله با این کار دوباره اما من حتی نمی دانم که چگونه به حل و فصل این اختلاف بین ما.

—تمایلی پدر و مادر

من نمی دانم آنچه خود بدان معنی است که او می گوید او می خواهد به “عادی سازی” مسابقه. من هم موفق به درک کنند که چرا او فکر می کند به شما نشان ویدئوها از خشونت پلیس یک استدلال قانع کننده برای آن اسپرم اهدا کننده شما باید انتخاب کنید. آیا همسر شما سیاه و سفید و دوستان خود را در کنار شماست ؟ است او معنی داری درگیر در ضد نژادپرستانه کار می کند ؟ به او داده هر فکر که چگونه شما را در بالا بردن یک کودک به طوری که آنها نمی خواهد رشد عمدتا یا منحصرا سفید زمینه ای ؟ می دانید که چگونه به درستی برای مراقبت و سبک فرزند خود ، چرا او فکر می کنم مهم ترین چیزی که او می توانید به آدرس ضد سیاه نژادپرستی تاثیر می گذارد که مردم در اینجا و در حال حاضر برای تبدیل شدن به یک پدر و مادر ؟

من سهم خود را به دوستان خود نگرانی است که همسر خود را می خواهد به این کودک به عنوان یک نقطه نظر سیاسی از یک باور است که راه حل برای ضد سیاهی است که به “دور” با مسابقه. مهمتر همسر چشم انداز آینده وجود ندارد, مردم سیاه و سفید; نژاد پرستی شده است خاموش چون مسابقه است “منسوخ شده است.” اما پاسخ به ضد سیاه نژادپرستی نمی تواند استراحت در آینده بدون مردم سیاه و سفید. و این واقعیت است که او شده است فشار شما خیلی بی وقفه هنگامی که شما کسی است که می تواند حمل کودک نیز نگران کننده است. من از ترس او خواهد آورد که همان حس خستگی ناپذیر از خود به درستی به پدر و مادر. او همچنین ادعا می کند که یا شما به اشتراک گذاشتن تمایل خود را برای پیدا کردن یک اهداکننده اسپرم دلیل تنفر شما از نژاد پرستی و یا شما در مخالفت با آن را دلیل این که شما مخفیانه نژادپرست است. اما شما مجبور به قبول این محل. سوال این است که آیا غیر از سیاه و فرد می تواند از یک پدر و مادر خوب به او فرزند اما اینکه آیا همسر شما در خاص آماده شده است به پدر و مادر است که کودک با خیال راحت و سالم در راه است که پشتیبانی می کند و تأکید می کند که فرزند سیاهی. من فکر می کنم خود را خستگی و اضطراب در مورد رفتار او شما را به پاسخ به این سوال.

چگونه به دریافت مشاوره از Prudie

• ارسال پرسش برای انتشار به [email protected]. (سوالات ممکن است ویرایش شود.)
• عضویت در چت زنده هر شنبه در ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول زندگی بحث و گفتگو.
• تماس صوتی از عزیز احتیاط پادکست در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

عزیز احتیاط

در طول قرنطینه من موافقت به اجازه شوهر من به من کمک کند غلبه بر برخی واقعا بد زبانی عادات معدن. این شامل استفاده بیش از حد ماننداصلاح با پرسش به جای اینکه مستقیم (“آیا X شمال Y?” به جای “X است در شمال Y”), شوخی mispronouncing کلمات (گفتن P در pterodactyl) با استفاده از مورخ عامیانه ، یکی دیگر از عادت من با استفاده از شما به جای یک یا من. برای مثال “که حس ناامیدی هنگامی که شما در رسیدن به یک کوکی تراشه شکلات تنها به کشف کنند که آن را در واقع بلغور جو دوسر کشمش.” من اغلب حتی نمی دانند من گفتن این چیزها بنابراین او مفید به آن اشاره. اما در حال حاضر که ما می توانیم بازگشت با خیال راحت به دور از زندگی اجتماعی من احساس تضاد. او به من گفت که سخنرانی من الگوهای شد بی وقفه تحریک کننده به خود و دیگران اما دوستان ما به نظر می رسد بیشتر نگران مکرر خود اصلاحات. مردم می گویند او یادآوری صدای بی احترامی و اخلال در جریان مکالمات. در عین حال اگر او منتظر به من یادآوری از تمام چیزهایی که به من گفت: من احساس می کنم بیشتر شرم و اضطراب و اصلا فرصتی برای اصلاح خودم. من می خواهم به یک فرد بهتر است اما من نمی خواهم به او نگاه بد در مقابل دیگران است. چگونه می توانم حرکت این ؟ (اگر شما احتمالا می تواند پاسخ دهد در غیر تخته سنگ به علاوه فروم خواهد بود که واقعا بزرگ است. گرفتن تخته سنگ به همراه پشت من است توافق پاداش برای رسیدن به این هدف گفت: نه مثل—یا هر یک از این چیزهای دیگر—برای یک ماه!)

—نگه داشتن قرنطینه اهداف

من را به سمت خود را با دوستان در اینجا. این یک چیز را به صحبت با شریک زندگی خود در مورد مکالمه حرکات غیر ارادی اندامها که ممکن است بی ضرر اما خسته کننده—اما ارائه “پاداش” مانند اشتراک مجله چیزی است که شما را به یک کودک با یک مرد متاهل و قطعا بیش از چیزی است که به عنوان رایج و پیش پا افتاده عنوان کرد و گفت مانند. است که می گویند وجود دارد هر چیزی اشتباه است با تصمیم به سعی کنید به قطع در مکالمه پرکننده. این خوب است! آن را فقط ممکن است بالاترین و آن را عبور از خط به عجیب و غریب و نوع کنترل. نه من موافقت می کنم که آن را “حق” به صحیح با یک تخت بیانیه و “اشتباه” برای انجام این کار با یک سوال.

اما حتی اگر بپذیریم که شوهر خود را به حق بر تمام این مسائل هیچ کدام از آنها حکم ثابت اصلاح. آنچه که شوهر خود را در حال انجام است نامطلوب منحرف و مخرب و به طور کامل در تقابل با هر نوع دوستانه مکالمه مداوم. بدتر از او ساخته شده یک موضوع سلیقه شخصی (یک و شما اغلب قابل تعویض و جهانی قابل فهم) یک سوال از “بودن یک فرد بهتر” و شما متقاعد شده است که شما او را بد نگاه اگر شما به یاد یک دوست با “آیا شما معنی پنج شنبه است ؟” به جای “شما میانگین پنج شنبه.”

این واقعیت که شما در حال حاضر مصرف با شرم و اضطراب هنگامی که شما صحبت می کنید به همان اندازه در مورد به عنوان واقعیت شوهر خود اقدام به ادعا می کنند که دیگر مردم همان پاسخ خود را به الگوهای بیان به عنوان او می کند حتی اگر چند نفر را مغایر با این ادعا است. من امیدوارم که شما گوش دادن به دوستان خود را هنگامی که آنها ابراز نگرانی خود را. صرف نظر از شوهر خود به نیت نتیجه این است که شما احساس اضطراب و شرمنده او به طور مداوم قطع شما هم در عمومی و خصوصی و سایر مردم شروع به نگران باشید. او نیاز به جلوگیری از آنچه او انجام دهید و اجازه دهید این کار—آن را مفید نیست و آن’sa مانع مستقیم به توانایی خود را به گفتگو با او.

کمک! خانواده من است جرم ما در حال انجام یک مجازی-تنها مراسم تشییع مادر من.

دنی M. Lavery پیوست ناستیا Voynovskaya در قسمت این هفته از عزیز احتیاط پادکست.

اشتراک عزیز احتیاط پادکست در اپل پادکست, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

عزیز احتیاط

من برای یک دانشگاه است که اجازه می دهد تقریبا هر کس به کار از خانه. تیم ما کوچک است و همه کار سخت به نگه داشتن چیزهای در حال حرکت یکنواخت—به جز برای یکی از ما. او ادعا می کند که هیچ کامپیوتر و یا اینترنت در خانه, بنابراین او اساسا در پرداخت stay-در-خانه تعطیلات. بقیه از ما برداشت تا او شل در بالای ما پروژه های خود را. من خودم به طور فزاینده ای عصبانی در مورد عدم تمایل به حتی پیشنهاد برای کمک به. هنگامی که او می پیوندد زوم تماس بر روی تلفن خود را, ما می توانید ببینید یک کامپیوتر در پس زمینه.

ما کارفرمایان وقتی پرسید که آیا او می تواند زمین می گویند “نه”. من متوجه دانشگاه ما نمی تواند درخواست خود را برای خرید یک کامپیوتر و یا در اینترنت اما هر کس دیگری در این تیم کار خیلی سخت است. ما می دانیم که او به تازگی خریداری یک ماشین جدید. او همچنین یکی از این بالاتر-پرداخت کارکنان در بخش. من باید ابراز نا امیدی من به رئیس من شناخت کامل خوب است که او نمی تواند فاش کردن هر گونه اطلاعات در مورد وضعیت او فقط بنابراین من می تواند بیان احساسات من روحیه به یک بالاتر است ؟ من می دانم که بسیاری از تیم ما نا امید بیش از حد, اما همه ترس بیش از حد به هر چیزی می گویند. من نمی ترسم—من فقط تعجب می کنم اگر وجود دارد یک نقطه.

—افراد درحال آزمایش بدون Co-Worker

اگر کارفرمایان خود را در حال حاضر آگاه از کاهش حجم کار و روشن ساخته اند او در دسترس نیست به رزومه کاری او در برنامه های عادی این امکان وجود دارد آنها ضروری به اطلاعات در مورد شرایط تخفیف نمی تواند آنها را به اشتراک گذاری با بقیه ، من نمی دانم آنچه در آن شرایط ممکن است و من فکر نمی کنم این امر می تواند مولد سعی کنید به حدس می زنم, اما اگر شما کارفرمایان نیست به طور معمول در عادت دادن به کارکنان اختیار تام به توقف کار بدون دلیل آن را به ارزش توجه به این احتمال که این کار لازم است. من نه مثبت در مورد آن, و آن را قطعا بی سابقه برای مدیریت به خم شدن به عقب به جای کسی بالا پرداخت می شود و دشوار است در حالی که انتظار تاریخ و کارکنان به انتخاب کنید تا شل اما آن را به ارزش یادآوری خود را که شما نمی دانند ممکن است داستان کامل است.

اما شما قطعا می توانید صحبت می کنند به رئیس خود را در مورد راه او حجم کار مؤثر است و شما با فشار به عقب در برابر غیر رسمی انتقال از وظایف خود: “من به کمک شما نیاز به ایجاد اولویت های این هفته است. من می دانم که شما از من خواست برای به روز رسانی شما در X و Y پروژه های, اما من تا به حال به سارا کار نیز هست و من قصد ندارم به زمان برای رسیدن به همه آنها را. که مهلت من باید اولویت بندی کنید؟” شما حتی می توانید یک قدم بیشتر: “من درک می کنم شما نمی توانید به رفتن به جزئیات در مورد سارا جدید آرایش با مدیریت, اما من قادر به تکمیل کار خود و پروژه های خود را در همان زمان. است وجود دارد یک برنامه برای سازماندهی مجدد خود حجم کار? ما در حال رفتن به نیاز به یک به زودی.” فقط به خاطر اینکه شما نمی توانید پرس و جو در مورد جزئیات از وضعیت زندگی و یا چرا کامپیوتر شما دیده می شود در پس زمینه از او زوم تماس نیست قابل استفاده معنا نیست که شما مجبور به قبول همه این کار جدید بدون سوال.

عزیز احتیاط بدون سانسور

“این خوب نیست مهارت های فرزند پروری. نگاهی به هدیه او به شما: اطلاع قبلی.” دنی Lavery و نیکول Cliffe بحث در مورد یک نامه در این هفته عزیز احتیاط بدون سانسور—فقط برای تخته سنگ به همراه اعضای.

عزیز احتیاط

من شده است با شریک زندگی من به مدت چهار سال در حال حاضر. من 26 و 29. همه چیز بسیار آسان از سمت راست شروع و با ما رفت و از “قدمت” برای “حل و فصل کردن با هم” کاملا به سرعت. ما به خوبی ارتباط برقرار سازش به راحتی سر و کله زدن گهگاه و خوشحال هستند با هم زندگی می کنند. روابط ما نیست پرشور—ما بیشتر شبیه به یک زن و شوهر است. ما شروع به صحبت کردن بیشتر به طور جدی در مورد ازدواج و بچه و من مضطرب است. با توجه به دوستان و بسیاری از کتاب ها و فیلم وجود دارد به نظر می رسد چیزی در مورد عشق به من را تجربه نکرده. من دوست دارم شریک زندگی من, اما من لازم نیست که احساس فوریت من شنیده ام مردم به عنوان توصیف عشق و نه او. (ما صحبت در مورد همه چیز.)

او می گوید: او کاملا خوشحال به عنوان ما هستند. من تا به حال یک بحران در این مورد در سال گذشته بود و او بسیار حمایت حتی پیشنهاد من حرکت کنید و سعی کنید از “یک زندگی جدید” برای چند ماه قبل از اتصال مجدد. این پیشنهاد به معنای زیادی به من حتی اگر من نمی خواهد که او گرفته شده بر روی آن.

دوستان بحث در مورد زمانی که آنها “می دانست که” رفتن آنها به ارتکاب به شریک زندگی خود را چگونه آنها را نمی توانید تصور کنید که خود را با هر کس دیگری. اما من نمی دانم و من می توانید تصور کنید. من نمی خواهم به ترک. فقط فکر می کند من گریه بلافاصله. اما اگر چیزی وجود دارد بیشتر است که هیچ کدام از ما تجربه کرده اند اما ما در حال نگه داشتن هر یک از دیگر از پیدا کردن? سپس دوباره, اگر چه وجود ندارد و من دور کاملا خوشحال وجود در تعقیب یک داستان ؟

—Unready

نکته خوب این است که شما هرگز مجبور به ترک شریک زندگی خود را اگر شما نمی خواهید به. و این واقعیت است که شما را به اشک پشت سر هم در صرف فکر ترک این مرد شما را دوست دارم و به اشتراک گذاری یک خانه با تلفن های موبایل کمی شبیه—یک نوع شور! کتاب ها و فیلم های فوق العاده هستند و بسیاری از آنها را به چالش کشیدن و هیجان انگیز متفکر چیزهایی برای گفتن در مورد عشق, اما آنها یک نقشه راه برای چگونه یک فرد باید عشق یا سازماندهی عاطفی خود را اولویت است.

من گمان کلید به نامه خود را نهفته در آنچه لگد کردن این اضطراب: صحبت کردن در مورد ازدواج و بچه. آیا شما می خواهید بچه ها ؟ آیا شما می خواهید برای ازدواج ؟ شما نمی گویند یا راه است که منجر به من مشکوک و سوال بزرگتر است “آیا من دوست دارم شریک زندگی من ؟” اما “آیا من می خواهم به ازدواج و بچه ها با او؟” آن نیز کمک خواهد کرد برای رسیدن خاص در مورد “چیزی بیشتر” شما نگران شما از دست رفته به جای ترک آن را به عنوان یک چشم انداز مبهم. آن نشاط زندگی به تنهایی و پاسخگویی به هیچ کس جز خودتان ؟ این حرکت به بخش های مختلف کشور و یا در حال حرکت به یک کشور دیگر در دسترس نباشد ؟ آیا این تلاش تا به امروز بسیاری از مردم جدید و هیجان امکان ؟ هر گزینه شما به دنبال با یا بدون شریک زندگی خود را نمی خواهد بود و داستان آن خواهد بود آینده بخشی از زندگی خود را. شما مجاز به چیزهایی که می خواهید نمی آسان یا آن را فوری و حس بصری. شما حتی مجاز به چیزهای جدید را امتحان کنید با شریک زندگی خود را: شما مجبور به انتخاب بین “ماندن با او همه چیز می رود از من حل و فصل کردن بیشتر” و یا “او را ترک کند سعی کنید چیزهای جدید و هیجان انگیز.” اما سعی کنید به حرکت با گذشته مبهم سوء ظن از هر چیزی بیشتر ممکن است برای بتن های خاص و امکانات.

عزیز احتیاط

برای حدود یک ماه من برنامه ریزی یک سفر جاده ای به دولت بعدی ، من در برنامه های من با مامان من و او شده است اشاره است که او می خواهم به آمده است همراه. من نمی خواهم به دعوت او. من عاشق مامان و می دانیم که ما می خواهم به یک زمان خوب است اما من واقعا به دنبال به جلو به سفر انفرادی. من همیشه می خواستم به سفر به تنهایی و احساس می کنم مثل خیلی از زندگی من یک مقدار ناراحت کننده است پیچیده در خانواده من و این یک فرصت برای انجام کاری کاملا خود من است. از سوی دیگر آن را در ذهن من به تازگی مقدار زیادی که ایجاد خاطرات با پدر و مادر من ارزشمند است برای من. من پاره شده. آیا این فرصت را به صرف برخی از زمان با مامان, یا من اصرار بر انجام این کار به تنهایی مثل من در اصل برنامه ریزی شده است ؟ اگر شما فکر می کنم دومی من می خواهم قدردانی یک اسکریپت است که به شما اجازه او را با مهربانی.

—مسافر انفرادی

من از این نظر است که نکات نیازی به اسکریپت—اگر او حاضر به اعتراف با صدای بلند که او را در تلاش برای دعوت از خودش و سپس شما لازم نیست که به بازی هر دو طرف گفتگو ، شما آزاد هستید به سادگی چشم پوشی از او نکات و یا برای پاسخ به آنها در نوع خود است. برای مثال اگر او می گوید: “من خیلی حسود از سفر خود را—من آرزو می کنم من می توانم” شما می توانید می گویند “شما باید فکر می کنم از در نظر گرفتن خود را! من فکر می کنم بیشتر مردم باید, از خود راضی تعطیلات و من شرط می بندم شما می خواهم که زمان زیادی است.” اما شما باید مقاومت در برابر اصرار به اصرار بر حق خود را برای سفر شما برنامه ریزی کرده ایم به تنهایی و همچنین اعتقاد به این که آن مسئولیت خود را به اجازه دهید او را هنگامی که شما در میانهی شب به پیشنهاد او (و نه او از شما خواسته برای) هر چیزی. بحث سفر شما نمی افزایش انتظارات او تنها بنابراین شما می تواند بیرون کشیدن فرش از زیر او. این واقعیت است که شما احساس مانند یک “ناراحت کننده مقدار” از زندگی خود شده است پیچیده در خانواده خود و منافع کلیدی در اینجا—به طوری که شما احساس می کنید شما را مجبور به دفاع از یک خوش خیم چیز مانند گذراندن چند شب دور خود را. شما باید مقدار زیادی از فرصت های دیگر برای ایجاد خاطرات با پدر و مادر خود را. شما در حال برنامه ریزی سفر دریایی به ایتاکا از راه Aeolia فقط رانندگی به دولت بعدی ،

کلاسیک Prudie

من مرد متاهل—مرد—pees ایستاده. من به او گفتم چند بار که مهم نیست که چقدر دقیق یکی است آن برگ ادرار در سطوح—توالت طبقه و احتمالا پاهای خود را! من نشان داده ام که چند بار از او چگونه وجود دارد ادرار در تخت بخشی از لبه. او huffs و آن را پاک اما البته او را نمی بینم چه بر روی زمین است. مشکل من این است که او به عنوان اگر او در حال انجام یک نفع نشسته به ادرار. اگر او تمیز کردن توالت در منطقه و در سمت چپ آن pee-رایگان من نمی مراقبت کمی چگونه او می رود. اما او بسیار به جرم زمانی که من در نقطه ای که ایستاده به توالت درست نیست بسیار تمیز. چگونه می توانم او را متقاعد کند در این مورد بدون گرفتن او دفاعی?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>