کمک! مادر من استفاده می شود به نفرت من در فروشگاه مواد غذایی ، در حال حاضر او تماس من یک قهرمان است.

قسمت یادداشت ها

احتیاط این است که پیوست این هفته توسط جاستین d’souza, که کمک به ایجاد محتوا برای یک نه برای سود سازمان متمرکز در آموزش و پرورش بین المللی و جهانی در تحرک. او همچنین مشاوره جوانان بزرگسالان جوان و مراقبان برای یک بحران خط تلفن.

Prudie و d’souza حفاری به نامه در مورد چه چیزی برای انجام با یک مادر که تنها شد افتخار از فروشگاه مواد غذایی خود را در نور از همه گیر; آنچه که در مورد یک نامزد با مراسم سالانه تجلیل نامزد سابق خود که به قتل رسید; شما باید خواست که پسر خود را که نقل مکان کرد و به خانه خود بروید و در کنترل تولد; چگونه به مسئولیت رسیدگی به یک شریک که حتی اگر شما انتظار یک کودک نمی کند سازمان دیده بان امور مالی خود را; و چه باید بکنید هنگامی که شوهر خود را نمی ایستادگی کردن به پدر خود را برای ساخت “مرد وحشت زده قدیمی” نظر شما در رسانه های اجتماعی.

دسترسی به تمام Prudie این پادکست ها و ستون ها در اینجا.

یه سوال برای Prudie? ارسال آن به [email protected] و یا ترک یک پیام صوتی در 401-371-عزیز (3327) و شما ممکن است شنیدن سوال شما پاسخ داده در آینده قسمت از نشان می دهد.

تولید توسط فیل Surkis.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>