کمک! مادر من در قانون نزدیک به کشته شدن ما در تعطیلات.


Car that appears to be skidding off the road
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس از گتی ایماژ به علاوه.

تخته سنگ در حال حاضر درخواست کسانی که به خواندن بیشتر برای حمایت از ما روزنامه نگاری به طور مستقیم با اشتراک به تخته سنگ به علاوه. بیشتر بدانید.

برای دریافت مشاوره از Prudie, ارسال پرسش برای انتشار به [email protected]. (سوالات ممکن است ویرایش شود.) پیوستن به چت زنده هر شنبه در ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول زندگی بحث و گفتگو. تماس بگیرید و یا عزیز احتیاط پادکست صوتی در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

عزیز احتیاط

سال گذشته من و همسرم در زمان مادر خود را در یک تعطیلات لوکس برای تولد او. ما باقی می ماند در یک هتل پنج ستاره و درمان او را به گران قیمت وعده های غذایی. در نیمه راه از طریق سفر او آغاز شده عقب-صندلی رانندگی در چنین بیش از حد بالا مد ما تقریبا درگذشت—فریاد ناگهان از پشت صندلی مورد یک ماشین است که واقعا وجود دارد, شگفت انگیز و منحرف او را از جاده ها به طوری که او تقریبا شخم زده به کامیون در مقابل از ما. او عصبانی بود و به شدت سخن گفت (اما نه نامناسب) به او. برای دو روز آینده او فریاد زد و او را بدون توقف و او را متهم کرد از درمان او را مانند زباله.

آن مشقت بار بود. شوهر من تنها فرزند است و تا این حد برای مادر خود را. او زندگی می کند در اطراف گوشه و ما او را اغلب. او می رود تا به او کمک کند هر زمان که او نیاز به هر چیزی. اما او یک حصیر یا فرش جلو و او را با استدلال او اگر او می دهد او یک زمان سخت. او به جای حساس در مورد این موضوع — او می شود برای شکایت از او می شود اما دفاعی که من آن را انجام دهد. من در زمان “اجازه دهید فقط می توانید از طریق این” رویکرد به بقیه از تولد او سفر, اما آن را سخت را فراموش کرده ام چقدر بدبختی چیز رو. در حال حاضر او می خواهد برای رفتن در تعطیلات دیگر با ما و من پاره شده. من نمی توانم خاموش ماندن اگر او عمل را مانند سال گذشته است. اما من هم فقط نمی خواهید برای تعطیلات با او. بهتر است که فقط به رفتن با جریان و آدرس هر فقیر رفتار به عنوان اتفاقی می افتد ؟ در حالت ایده آل, من می خواهم اذعان و عذرخواهی از او قبل از ما رفتن اما او نمی عذرخواهی می کنیم. یا باید من فقط می گویند که من با آنها خوب رفتن بدون من و من امیدوارم که آنها یک زمان فوق العاده?

—هراس از تکرار

می گویند شما با آنها خوب رفتن بدون شما و امیدوارم که شما آنها را به یک زمان فوق العاده با هم. اجازه دهید در سال گذشته بود که در سال گذشته شما در تعطیلات خود را با شوهر و مادر خود را. من می دانم که زمانی که شما ازدواج با کسی که شما همیشه نمی توانید می گویند “من استعفا از تمام تعاملات آینده را با مشکل پدر و مادر” اما شما در حال صحبت کردن در مورد هر چیزی شدید در اینجا. شوهر خود را در حال حاضر روشن ساخته است که او ترجیح می دهم برای رسیدگی به مادر خود را در خود را, شما در حال حاضر مقدار زیادی از او و شما می دانم که شما نمی خواهد بود قادر به نگه داشتن آرام اگر او عمل را دوباره—و شما همچنین می دانیم که او می خواهد عمل دوباره و قطعا همانطور که خورشید در شرق. تا در خانه بمانند و دوست داشتنی و صلح آمیز تعطیلات خود را.

کمک! من پیدا کردن دوست دختر من یک بار گفت:, مردم سیاه و سفید نیست “از نوع او.” من سیاه و سفید.

دنی M. Lavery پیوست توسط Krystal کشاورز در این هفته قسمت از عزیز احتیاط پادکست.

اشتراک عزیز احتیاط پادکست در اپل پادکست, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

عزیز احتیاط

سال گذشته من twentysomething برادر به من گفت که پدر ما تعرض او به عنوان یک کودک. من وحشت زده شد اما نه شوکه شده به عنوان پدر ما بود و از لحاظ جسمی توهین آمیز نسبت به او و اغلب من درمان مانند یک شریک رمانتیک زمانی که جوان بودم. من به تازگی شروع کردم به اذعان خود من سوء استفاده جنسی توسط پدر من. من تا به حال یک زمان سخت با این خاطرات چون من قبلا سعی در مقابله با آنها با تماس با آن “سوء استفاده عاطفی.” من هنوز در تلاش برای پیدا کردن یک درمانگر به صحبت در مورد این.

ما پدر و مادر طلاق گرفته و می داند که هر دو از ما قطع تماس با ما پدر—اما چرا. من فکر می کنم من باید به او بگویم در برخی از نقطه در بخشی چون من تا به اجتناب از دیدن او از ترس این که پدر من نشان خواهد داد تا خواستار دانم چرا من نمی تماس های خود پاسخ دهد. آنها زندگی می کنند در همان شهر کوچک و او دارای سابقه نشان ناخوانده به مقابله با او. این بیماری همه گیر است ارائه هر گونه آینده برنامه سفر مسئله اما هنگامی که آن را بیش از آنچه پس از آن ؟ برادر من می خواهد به او بگویم اما نگران است که او نمی خواهد باور ما—او را تکذیب کرد و به حداقل برسد بسیاری از سوء استفاده برادر من به او صحبت کرد در مورد در گذشته است. من نگران این عنوان است. چگونه می توانم حرکت رو به جلو ؟

—صحبت کردن

من خیلی متاسفم پدر خود را به آزار شما و من برای شما آرزوی بهترین شانس به عنوان شما به دنبال پشتیبانی می کند. این کمک خواهد کرد که به یک درمانگر در محل و در حداقل چند جلسه زیر کمربند خود را قبل از ساخت هر گونه تصمیم گیری. عجیب و غریب صعودی به این بیماری همه گیر در این وضعیت خاص است که به شما می گویند که اقدام به خرید آن شما هم به دنبال حمایت از روشن کردن اهداف خود و تنظیم انتظارات خود را, بنابراین من می خواهم پیدا کردن مقرون به صرفه درمانگر است که به طور منظم رفتار بازماندگان از سوء استفاده جنسی از کودکان است و تروما-رویکرد آگاهانه اولویت اول خود را. من فکر می کنم متاسفانه از آن عاقلانه به فرض که مادر خود را پاسخ خواهد داد به یادگیری در مورد پدر خود را در راه همان است که او در پاسخ به دیگر سوء استفاده با به حداقل رساندن و آشکار انکار حداقل در ابتدا و احتمالا برای مدت زمان طولانی. این heartbreakingly و infuriatingly مشترک برای مردم به تطهیر آسیب می آید از درون خانواده است. این سوال شما می توانید خود را با درمانگر و برادر خود را پس از آن است که: آنچه که هدف من در صحبت کردن به مادر در مورد من سوء استفاده با توجه به این که من نمی توانم او را باور من ؟ شاید آن را فقط برای رضایت شخصی از دانستن اینکه شما صحبت صادقانه در مورد آن با او حداقل یک بار بدون در نظر گرفتن واکنش او. شاید شما تصمیم به صحبت با او در مورد آن را در جزئیات اگر شما از ترس واکنش او باعث خواهد شد شما درد بیش از حد و شما می خواهید برای محافظت از خودتان.

اگر شما تصمیم به صحبت می کنند به مادر خود در مورد پدر, سوء استفاده,, من امیدوارم که شما این کار را تنها زمانی که شما احساس می کنید آماده برای انجام این کار و نه به این دلیل که شما فکر می کنم شما باید به منظور به توضیح دهد که چرا شما نمی خواهید به بیش از آمده. من آرزو می کنم مادر شما قادر به اذعان سوء استفاده از شما و برادر خود رنج می برد برای ارائه یک معنی عذرخواهی برای راه های که در آن او قادر و یا تمایلی به محافظت از شما و به عنوان یک منبع واقعی از شفا و پشتیبانی برای هر دو شما. اما توجه به مقاومت قبلی من فکر می کنم سازنده ترین راه رو به جلو را شامل دنبال شفا, پشتیبانی, حقیقت, حفاظت و تاکید از منابع دیگر—درمانگران دوستان, گروه پشتیبانی و برادر خود را.

عزیز احتیاط

من به تازگی کشف شده از طریق تست DNA خدمات است که من یک جوان بالغ برادر از طریق مادر من از طرف خانواده. او توضیح داد که او می خواهم داده شده است تا برای تصویب که خود تربیت شده بود و که او می خواهم تلاش برای یادگیری در مورد خود و خانواده های بیولوژیکی به دلیل سوابق مهر و موم شد. وجود دارد مقدار زیادی برای من به در و من هم به پردازش آن است. او به طور فزاینده ای آشفته و من تصمیم به توقف در پاسخ به او. من دیگر به عنوان خوانده شده پیام های خود را.

من (ما) است و در 80s و نه در بهترین بهداشت و درمان. من تصمیم گرفتم که آن را به ارزش نیست استرس این به طور بالقوه می تواند قرار داده و در قلب او برای ارضای میل من به دانستن آنچه که اتفاق افتاده است. من خواسته اند تست آژانس اگر آن را ممکن است او در واقع می تواند برادرزاده من نه من برادر ناتنی, اما آنها اعتقاد ما همان مادر است. من حملات گناه بیش از نه تنها قطع ارتباط با او اما انکار او اطلاعات خود را در مورد مادر. من خودخواه بودن یا من عملی ترین تصمیم گیری بر اساس شرایط ؟

—بسته شدن درب

من مطمئن هستم که خودخواهی و عملی در تضاد هستند در اینجا. آن را بسیار ممکن است که شما یک تصمیم است که هر دو خودخواه و عملی و فقط شما می توانید تصمیم بگیرید که کدام درجه از خودخواهی شما راحت و با آن سطح از گناه شما آماده هستید به آدرس. همه خودخواه اعمال بد یا مضر. بیشتر شما می توانید انجام دهید این است که صادقانه اذعان محدوده تصمیم خود را: شما انتخاب کرده اید به اولویت بندی ممکن است-اما-نامشخص تهدید به مادر خود را سلامت نگه داشتن راز از او دانستن است که تصمیم باعث اضطراب و پریشانی خود را به برادر ناتنی. شما نیز آگاه باشید او نشان از بی حوصلگی هنگامی که شما او را خواسته ایم و برای زمان و مکان و به نظر نمی رسد اعتماد به نفس است که او می خواهم توجه شما را خواسته اگر او نمی خواست او را ملاقات کند.

من نمی توانم به شما قول وجود دارد یک تصمیم واحد در این وضعیت است که شما هرگز پشیمانی. همه گزینه های خود را با آنها حمل جدی ممکن است upsides و جنبه های منفی و شما ممکن است در نهایت پشیمان هر یک از آنها. این واقعا یک سوال از آنچه که شما آماده برای زندگی است. آن را گاهی اوقات می تواند کمک به هنگامی که در مواجهه با تعدادی از ناقص گزینه ها برای خودتان بپرسید “که مجموعه ای از مشکلات من به جای مقابله با? که بدترین سناریو خواهد من را ترجیح می دهند؟” اگر تصمیم خود را هنوز هم آزار دهنده به شما سعی کنید به نوشتن برخی از پاسخ به این سوالات و ببینید که اگر آن جرقه هر چیزی.

شما می گویند شما سلامت مادر نیست اما نه این که او دیگر قادر به تصمیم گیری برای خودش و یا از دست دادن حافظه و یا سقوط تحت استرس است. اما مگر او را بسیار ضعیف و در واقع (تنها شما می توانید صحبت می کنند که من فکر نمی کنم اما این موضوع او را بکشند. اگر من در موقعیت خود را, من می خواهم نظر به اشتراک گذاری این اطلاعات با او و درخواست از او چه می خواهد. شما می توانید ارائه خود را به او ارزیابی خود را از دولت خود را از ذهن او را تشویق به گرفتن وقت خود را برای رسیدن به یک تصمیم را به عمل به عنوان یک واسطه و اطمینان خود را که شما نمی خواهد با فشار مسئله اگر این خاطرات بیش از حد دردناک و یا اگر او به سادگی نمی خواهم به بحث در مورد آن بیشتر است. من فکر می کنم شما ممکن است پشیمان ساخت چنین تصمیم مهمی برای او اگر او هنوز هم صالح برای تصمیم گیری برای خودش. موفق باشید هر آنچه که شما انتخاب می کنید.

گرفتن در این هفته Prudie.

مشاوره بیشتر از مراقبت و تغذیه

من و همسرم به تصویب رسید فوق العاده سالم, نوزاد دختر 7 سال پیش از یک محلی تصویب کرد.

وقتی که و چگونه شما احساس می کنید زمان ایده آل برای اطلاع او از تصویب ؟ من یک رفیق که نمی شد گفت: در مورد تصویب خود را تا زمانی که کل خانواده جمع آوری شد و در اطراف او در حال مرگ پدر کنار تخت. او در اواسط 20s و این زمان چند سال برای او برای رسیدن به صلح با آن است.

من به هیچ وجه قصد از انتظار طولانی که با ما پدر اما من نمی دانم که چگونه به آن را. او یک نوجوان پسر عموی است که در اطراف مناسبت, و من می ترسم که او فقط می خواهد و به او بگو که روزی از خالص numbskullery و این گفتگو من آرزو می کنم که در اطراف خانواده, درخت کریسمس, جشن تولد یا عید پاک تخم مرغ شکار.

اگر شما هر گونه مشاوره در این زمینه من قطعا درک شنیدن آن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>