کمک! همسایه ها از من خواست به پایین پل امضای من قرار داده تا در خانه من.


House with Black Lives Matter sign in the window

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های dpproductions/iStock/گتی ایماژ به علاوه و الکس Wroblewski/گتی ایماژ.

تخته سنگ در حال حاضر درخواست کسانی که به خواندن بیشتر برای حمایت از ما روزنامه نگاری به طور مستقیم با اشتراک به تخته سنگ به علاوه. بیشتر بدانید.

دنی آنلاین هفتگی به چت زنده با خوانندگان. در اینجا یک ویرایش متن این هفته chat.

پرسش: همسایه: من زندگی می کنند در طبقه اول از یک خانه دو خانواده. من آویزان Black Lives Matter ثبت نام در ایوان و همسایه ها از من خواست تا آن را برای ترس از این که خانه ما خواهد بود “هدف قرار دادند.” من پیروی از آنجا که من یک رابطه خوب با همسایگان است. اما … آیا من درست است ؟ (شایان ذکر است که این ایوان در سوال این است که معدن; همسایه با یک بالکن طبقه بالا.) من ناگهان احساس می کنم مثل من در زمان پایین یک علامت فقط به سفید مردم احساس راحتی بیشتری. آنها نگرانی های مشروع ؟ ما زندگی نمی کنند در یک منطقه دچار شورش و آن را نسبتا محله آرام.

یک: من مطمئن هستم که من درک می کنم آنچه که همسایگان خود را نگرانی هستند. به شما می گویند آنها می ترسید که خانه خود را می تواند هدف قرار دادند—با چه کسی ؟ و برای چه ؟ در چه زمینه انجام آنها ترس “هدف” و از آنچه در سه ماهه? من فکر نمی کنم نشانه هایی تنها هستند و یا مهم ترین راه است که شما می توانید پشتیبانی از جنبش اما به نظر می رسد بسیار صریح درست است که شما در زمان پایین نشانه ای گفت “Black Lives Matter” از آنجا که خود را سفید همسایه شدند ناراحت کننده با آن. من فکر می کنم شما مرده بر روی آن ارزیابی شده است. شما لازم نیست بپرسید آنچه شما باید انجام دهید بعد تنها چیزی که من فکر می کنم از همسایه خود (فوق العاده مبهم) نگرانی, اما من فکر می کنم بعد از سمت راست حرکت است از خودتان بپرسید آنچه شما می توانید انجام دهید علاوه بر حلق آویز کردن یک نشانه است.

چگونه به دریافت مشاوره از Prudie

• ارسال پرسش برای انتشار به [email protected]. (سوالات ممکن است ویرایش شود.)

• عضویت در چت زنده در روزهای دوشنبه ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول بحث.

• تماس صوتی از عزیز احتیاط پادکست در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

پرسش: زندگی یا مرگ تصمیم ؟ برادر من در قانون در نیاز ناامید از کلیه و تایید شده برای بودن در این فهرست به دست آوردن جسد کلیه. با این حال انتظار می رود زمان انتظار برای او این است که دیگر از او به احتمال زیاد برای زنده ماندن در دیالیز. بهترین شانس خود را از بقا است برای به دست آوردن یک کلیه از یک دهنده زندگی. من یکی از معدود افرادی در زندگی خود را سالم به اندازه کافی به یک اهدا کننده. من تماس بیمارستان به درخواست آزمایش برای دیدن اگر من می تواند یک اهدا کننده سازگار. در بحث و تحقیق در مورد این موضوع من شک دارم وجود دارد شانس قبولی من به نوبه خود سازگار است. من شدیدا مخالف بودن من در زندگی کمک کننده برای برادر در قانون و نمی خواهند من به حتی آزمایش می شود. برای قرار دادن همه چیز به متن من تمایل به رفتن به دریا در انجام کارهایی برای دیگران—به عنوان برادر خود را از آن من یک “ناجی پیچیده است.” در طول سال من شروع به درک من بیش از اندازه آن به حد گاهی اوقات تأثیر منفی زندگی ما که طبعا موجب تحریک شوهر من و من سخت کار کرده ام در پوسته پوسته شدن.

دوم این برادر در قانون ما نیست فرد مورد علاقه. ما مخالف در تقریبا در هر مذهبی و سیاسی موضوع اما مهمتر از همه او را نه فقط یک نوع فرد دیگر پس از تبدیل شدن به قضاوت و بحرانی و همچنین کنترل از خواهر من. او بود که سال پیش و 30 سال او را صرف برخورد با این بیماری جدی احتمالا تا حد زیادی به کار با تغییر در شخصیت. متاسفانه شوهر من می دانستم که هرگز او را قبل از او بیمار شد تنها تا کنون دیده ام این سمت از او به شدت دوست نداشتن او است.

من نمی دانم که آیا شوهرم ناراحت است که من می خواهم اهدای یک کلیه و یا اگر او ترس از آن می تواند یک مشکل برای من زندگی فقط با یک کلیه. در این نقطه من punting تصمیم گفتن او را من به شما رفتن به جلو با آزمایش شده چرا که اگر من سازگار نیست وجود دارد حتی نمی تواند یک تصمیم ساخته شود. اگر من به نوبه خود سازگار ما تصمیم گیری با هم در آن نقطه است. اگر او همچنان به مخالفت با آن هر چند من واقعا نمی دانم که چگونه به مقابله با آن. من نمی توانم تصور کنید که اجازه برادر در قانون مرگ اگر من می تواند از آن جلوگیری و در عین حال می دانم که انجام آن بدون گرفتن شوهرم توافق را به طور دائم تحت تاثیر قرار روابط ما. ما شده ایم با هم برای بیش از دو دهه همراه شگفت آور خوبی است و من قطعا نمی خواهید به تباهی آنچه که ما را. چگونه می توانم متقاعد کردن و/یا تصمیم گیری بین برادر من در زندگی و روابط ما اگر من می توانم او را متقاعد کند?

یک: سوال چگونه خود را سلامت و کیفیت زندگی ممکن است تحت تاثیر قرار ممکن است کلیه اهدای یکی از شما می تواند عملی پاسخ با صحبت کردن با یک پزشک قبل در طول و بعد از تست برای سازگاری. اهدا کنندگان بالقوه نیست فقط نمایش برای سلامتی خود و, کلیه, اما بررسی بسیار به طور کامل توسط یک تیم که تنها اولویت است کمک کننده ایمنی است. من کنجکاو چگونه, و یا اینکه آیا شما ببینید وضعیت فعلی خود را به عنوان بخشی از یک “ناجی پیچیده است.” چه “پوسته پوسته شدن پشت” شبیه بیش از سال است ؟ آیا شوهر شما توافق می کنید که شما کوچک به میزان قابل توجهی و یا شما دو متفاوت است ؟ است برادر خود را در قانون تا کنون از شما خواسته برای اهدای کلیه? شما دو تا به حال در مورد احتمال? آیا او می دانم که شما در حال گرفتن تست برای سازگاری? از کجا این ایده آمده و کسی که با شما بحث آن را با علاوه بر شوهر خود را? اگر شما مطمئن نیستید در مورد ماهیت شوهر خود را اعتراض شما می توانید از او بخواهید صاف کردن: “شما بیشتر نگران ممکن است خطرات بهداشتی اگر من را کمک مالی هستید ؟ و یا شما توسط این واقعیت است که آن برادر در قانون؟”

اگر شما حرکت به جلو با کلیه اهدای این به آن معنا نیست که شما شخصا مسئول برادر خود را در قانون مرگ ممکن است. من همچنین فکر می کنم این امکان را برای شما به محبت کامل و محترمانه گفتگو با شوهر خود در مورد وضعیت و در نهایت به او می گویند “این است که واقعا برای من مهم است و من قصد دارم به جلو حرکت با تست حتی اگر شما مخالفم.” هر دو گزینه در دسترس شما هستند و خوب وجود دارد و در موارد ساخته شود برای هر دو طرف است. من قوی ترین توصیه این است: Punting در حال رفتن به توقف کار در یک نقطه خاص بنابراین شما نیاز به کشف کردن آنچه شما می خواهید چه خطرات شما هستند و نه مایل به اجرای آنچه شما فکر می کنم ممکن است انگیزه شما چه نتایج شما از ترس بیشتر و چه نتایج مورد نظر شما را بیشتر (نه به ذکر است فکر کردن در مورد راه های دیگر شما می توانید ارائه خود را برادر و خواهر خود عشق و حمایت). و آیا قاب این به عنوان “برادر من در زندگی” در مقابل “من ازدواج”—شما تنها چیزی که ایستاده بین برادر خود را در قانون و مرگ, و آن را نمی خواهد به شما کمک کند تصمیم گیری اگر شما شروع به فکر کردن از خودتان را به عنوان تنها امید خود را در جهان. موفق باشید.

Q. نوظهور ایمان: من به عنوان یک عضو فرهنگی و مذهبی اقلیت و همیشه فکر می کردم من می خواهم ازدواج در ایمان است. من دور از آن به عنوان بزرگتر شدم, هر چند—آن زمان من فارغ التحصیل از دانشگاه, من متوجه شدم عجیب و غریب و عددی وجود ندارد بسیاری از عجیب و غریب اعضای, دین من خارج وجود دارد. دوست دختر من “بتسی” است atheist/agnostic. ما در حال یک بازی کامل در راه های بسیاری. او شده است به طور کلی علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد فرهنگ من بیشتر در مورد انسان راه از مذهبی راه, و ما تا به حال بسیاری از مکالمات در مورد چگونه ما می خواهم برای بالا بردن فرزندان ما نسبتا میکرد. اما. در سال گذشته من از دست پدر و مادر تا به حال یک دوست نزدیک در یک تصادف می میرند و پس از آن البته این بیماری همه گیر. این سه صدمات به من رسیدن به جامعه مذهبی و من به گرمی استقبال بازگشت. من خودم در حسرت معنویت من تا به حال زمانی که من جوانتر بود. من در حال حاضر اقدامات برای پیوستن به یک جامعه معنوی در اینجا در شهر جدید. بتسی بسیار ولرم در مورد این. او من را تشویق به کشف ژنرال “تمرکز حواس” اما او leery از دین (در بخشی به دلیل او احساس خفه توسط روحانیت به دلیل queerness). من درک و احترام که در آن او را از آمدن; راستش من احتمالا می خواهم احساس اگر شرایط معکوس شد. من احساس گناه می کنم برای بررسی این دلیل آن را احساس می کند مانند یک طعمه و سوئیچ. من همچنین نگران هستند که من را خیلی به آن است که من می خواهم برای بالا بردن بچه های ما مذهبی که من می دانم بتسی نمی خواهید. چگونه باید حرکت این ؟

یک: راستش با دقت و صبر و حوصله. اگر شما در حال فکر کردن در مورد داشتن بچه ها با هم و شما باور (یا “نگرانی”) که شما می خواهید به جمع آوری آنها را با مذهبی, آموزش راه حل این است که برای جلوگیری از این موضوع از ترس از اختلاف نظر—شما باید به دنبال اختلاف نظر و بحث در مورد آن آشکارا. شما می گویند شما “می دانید” بتسی نمی خواهید که, اما این بدان معنا نیست که شما می توانید سپر او را از چنین مکالمه فقط به خاطر اینکه شما در حال حاضر تمرین آن را با او در ذهن خود را. شما می توانید مقدمه آن را با همه چیز شما را گنجانده ام در نامه خود—که به شما احترام بتسی جهان بینی است که شما را در درک او شک و تردید از دین سازمان یافته است که شما ممکن است احساس به همان شیوه در موقعیت خود را—اما نمی تطهیر خود گذشتگی مذهبی فقط به خاطر شما ترس او را ناراحت می شود اگر او در می یابد که چقدر این recommitment به معنی.

متاسفانه شما ممکن است در نهایت به ایجاد یک “طعمه و سوئیچ” وضعیت به سادگی با دادن به ترس خود را در مورد ایجاد یک “طعمه و سوئیچ” وضعیت. هیچ مشکلی وجود دارد با تغییر ذهن خود را از مردم آن را انجام دهد و شما نمی توانید منطقی وعده یک شریک است که شما هرگز تجدید نظر در رویکرد خود را به دین یا معنویت برای بقیه عمر خود را. اما اگر شما خودداری و یا تطهیر شدت احساسات خود را در حال حاضر به دلیل شما احساس گناه در مورد آنها امید آنها به سادگی نمی آمد تا پس از آن زمانی که آنها به ناچار فراموش آمده (یا چون شما در واقع کودکان و نوجوانان و یا اینکه او شروع به توجه کنید که چقدر زمان شما در حال قرار دادن خود را به جامعه مذهبی), بتسی شده اند را در تاریکی باقی مانده برای خیلی از شما بازگشت روند که او احساس گیجی و خاموش کردن. شما انجام داده اند نه هر چیزی اشتباه است و نه خیانت بتسی با پیدا کردن آرامش و آسایش و معنای خود را در جامعه مذهبی است. شما می توانید به اشتراک گذاری آن چیزهایی که با او حتی دانستن آنها ممکن است منجر به ناراحتی و یا جنگ و یا ممکن است به فروپاشی و بدون عذرخواهی. من نمی دانم چه سازش, اگر هر گونه ممکن خواهد بود بین دو نفر از شما در دراز مدت است. اما من نمی دانم که شما فقط می توانید پیدا کردن یک مصالحه اگر شما هر دو کار را با همان تا اطلاعات به روز.

Q. Taxidermic گربه ها: مادر من است, سالمندان و سلامت بسیار ضعیف. من شروع نیروبخش خودم را برای پایان زندگی اش است. من نگران در نهایت نیاز به مقابله با همه چیز. به طور خاص, من نمی دانم آنچه که من انجام خواهد داد با گربه مرده. او تا به حال دو گربه ها حفظ شود از طریق گچ پس از آنها درگذشت. من می دانستم و دوست داشتم گربه ها زمانی که آنها زنده بودند و وضعیت فعلی خود را باعث می شود من اما این است که چگونه من مادر تصمیم به مقابله با غم و اندوه خود را زمانی که آنها درگذشت, من حدس می زنم. من نمی دانم آنچه که من انجام خواهد داد با آنها را زمانی که مادر من دور می گذرد. پرتاب آنها را در سطل زباله می کنند اما من کاملا نمی خواهید به نگه داشتن آنها را. من فکر کردم در مورد دفن آنها, اما کجا ؟ ما هر دو در آپارتمان زندگی می کنند. چه یک را با دو گربه مرده?

یک: ممکن است این taxidermic گربه ها حفظ شده است در راه است که می تواند خطرناک به سادگی پرتاب آنها را با زباله های خانگی و صافی را در یک شهر روگرفت. بهترین توصیه من خواهد بود برای تماس با یک taxidermy انجمن و سوال در مورد دفع ایمن روش. (مانند انجمن به طور رسمی و قانونی است ؟ من هیچ ایده بالای سر من اما قطعا وجود دارد برخی از اجماع در بهترین شیوه و برخورد با خطرات شیمیایی.) آنها حتی ممکن است قادر به از دور یا از بین بردن نمونه از طرف شما. من درک می کنم که شما مشتاق به پرتاب این taxidermic گربه ها دور هنگامی که مادر خود را می میرد داده چقدر معنی آنها را به او در حال حاضر. اما شما نمی خواهد در نظر گرفتن هر چیزی دور از او توسط انسانی و با خیال راحت خلاصی از آنها پس از مرگ او.

Q. یک odorous امر: شریک زندگی من بوی افتضاح است. حتی پس از دوش او با استفاده از صابون و حتی پس از او برس دندان های خود را به مدت دو دقیقه و flosses او فقط بوی افتضاح است. من استفاده می شود به عشق او, طبیعی, عطر, اما آن را به آرامی در طول سال تغییر. این خیلی بد است که ما نمی توانیم حتی جمع شدن با هم و من را مجبور به انجام بهترین من برای تحمل بوی بد زمانی که ما صمیمی. من آورده ام این چندین بار به شریک زندگی من است. در حال حاضر او عصبانی می شود با من هر زمان که من آن را به ارمغان بیاورد, اما من نمی تواند کمک کند که من دوست نداشتن خود ، او می گوید: من بی ادب هر بار که من آن را به ارمغان بیاورد حتی اگر من انجام بهترین من به مودب. من از او پرسید که چگونه من بهتر می تواند ارتباط برقرار کند و به او در مورد عطر و بوی خود را هنگامی که آن را به خصوص رسیده و او پاسخ می دهد: “من نمی دانم.” من نمی دانم چه باید بکنید یا نه. هر گونه مشاوره ؟

یک: این امکان وجود دارد که یک تغییر بنیادی در بوی بدن می تواند از عوارض هر دارو او ممکن است در و یا یک وضعیت پزشکی—این ممکن است ارزش بحث کردن با یک پزشک هر چند اگر شما در نقطه ای که در آن شما مبارزه با هر بار که شما در مورد آن ممکن است به چالش کشیدن به معرفی امکان خطر سلامت. اما آن را برای تلفن های موبایل مانند شما در آستانه شکستن بیش از این در حال حاضر, بنابراین من فکر می کنم این ممکن است بهترین و تنها گزینه به شکل یک راه حل. آن را به عنوان اگر او بی توجه به بهداشت شخصی و او نمی بو مثل این که شما دو ملاقات کرد. من فکر می کنم صحبت کردن در این مورد با یک پزشک حتی اگر آن را احساس می کند شرم آور در ابتدا ممکن است تنها انتخاب شما را ترک کرده اند قبل از شکستن.

Q. عصبانی و مضطرب: شریک زندگی من (مرد) و من (زن) هستند که در یک رابطه طولانی مدت است و در حال حرکت به ما در خانه با هم. ما نمی توانیم صبر کنید به دوستان و خانواده ما بیش; با این حال من نیز هراس این. سه سال پیش من با من شریک عمه برای اولین بار اجازه تماس او را “کیرستن.” در روز کریسمس او به من معرفی کیرستن. زمانی که من گفت: “سلام” و دست خود را تکان داد کیرستن پاسخ داد: sternly “سلام هیچ نوزادان در عین حال لطفا!” در حالی که با اشاره انگشت او را در صورت من. در آن زمان من خیلی به عقب گرفته من هرگز خطاب آن, اما من شده اند خشمگین بوده است. من می دانم که این یک زمان طولانی پیش (و برای زمینه ما را دیده اند او پس از آن ما زندگی می کنند در یک ایالت دیگر) اما من در تلاش برای حرکت از نظر او. با وجود این واقعیت است که ما از نظر مالی با ثبات و خوبی و به اندازه کافی به را خود ما تصمیم من بیشتر عصبانی که کیرستن فکر او تا به حال حق به ذکر است من در باروری پس ما اول مقدمه. باروری حساس موضوع برای من به طور کلی, اما شریک زندگی من است و نزدیک به عمه اش, و من مایل هستم شما مشاوره در مورد چگونه به مسئولیت رسیدگی به اضطراب و خشم در اطراف دیدن کیرستن دوباره. آیا من آن را به ارمغان بیاورد ؟

یک: با تمام معنی آن را به ارمغان بیاورد! آن بوده است مدت زمان طولانی از آن می شده اند بهتر است این را با شریک زندگی خود را سه سال پیش اما, شما نمی توانید به عقب به طوری که بعد بهترین زمان برای آوردن این است که در حال حاضر. این بود که فوق العاده bafflingly بی ادب راه برای کیرستن به معرفی خودش و بدون توجه به چگونه دوست پسر خود را با عمه اش وجود دارد هیچ بهانه ای برای گفتن چیزی شبیه به آن. در حالت ایده آل او خواهید بود مایل به می گویند چیزی به او از قبل اما اگر او نمی کند شما می توانید به او بگویید که شما آماده هستید به (مودبانه) درست اگر او معرفی موضوع دوباره. اگر شما نگران در مورد توانایی خود را به حفظ آرامش خود از آنجا که شما هنوز هم اینقدر عصبانی است که یک نشانه آن است که شما و دوست پسر شما نیاز به یک چند گفتگو با هر یک از دیگر قبل از شما دعوت او را بیش از هر زمان که ممکن است.

Q. چه چیزی در یک نام کودک? من و همسرم در انتظار اولین فرزند ما در این پاییز. ما تصمیم به صبر کنید تا تولد برای یادگیری ، ما در حال صحبت کردن در مورد نام و برخی از نام ما قطعا “پسر” یا “دختر” نام. این است که مرا به فکر کردن در مورد جنسیتی نام و آنچه در آن می خواهم برای کودک ما اگر آنها اتفاق می افتد به ترانس. ما هر دو cisgender. ما را دوست دارم و قبول فرزند ما مهم نیست که آنها چه کسانی هستند, از جمله اگر آنها تا پایان رد خود اختصاص داده جنسیتی و تولد نام و نام خانوادگی. من احساس نمی مثل من باید هر گونه احساس آنچه آن را مانند به تجربه که به نام یک misgendering نام دیگر بیش از ترانس افرادی که خانواده مورد پذیرش نیست و از خود هویت و حاضر به احترام به خواسته های خود که ما هرگز فراموش. از آنجا که اکثر مردم در حال cisgender و شما را مجبور به انتخاب یک نام برای خود بچه های راه قبل از اینکه شما می دانید هر چیزی در مورد آنها چه کسانی هستند, چه چیزی شما فکر می کنم در مورد انتخاب یک جنس خاص ، آن است که به طور بالقوه حادثه داده می شود misgendering نام حتی اگر ما قطعا رفتن به گوش دادن و احترام به خواسته های خود را اگر آنها به ما بگویید که آن را به یک نام می خواهند ؟

یک: یک راه حل واضح خواهد بود به اضافه کردن gender-neutral نام برای لیست خود را از بالقوه نام عزیزم—من به یاد داشته باشید بسیاری از Jordans و تیلور در مدرسه پشت در ’90s, فقط به نام چند خاموش در بالای سر من. اما اگر هیچ یک از آنها تجدید نظر و شما واقعا با یک نام خاص, من فکر نمی کنم شما باید برای حمله به آن را از لیست فقط به این دلیل آن را “بویش از جنس” به عنوان بیان می رود. آن را دوست داشتنی و معنی دار است که به شما داده ام فکر می کردم به احتمال ترانس کودک به عنوان بخشی از تخیلی کار می رود که به آماده سازی برای تبدیل شدن به یک پدر و مادر است. اما شما نمی توانید کاملا پیش بینی هر مشکل کودک شما ممکن است داشته باشد و حل آن در پیشبرد بنابراین قرار نیست که بار خود را.

Q. Re: Taxidermic گربه: هنگامی که زمان می آید, ممکن است ممکن است به گربه دفن با مادر خود را. پدر بزرگ من بود که در آسایشگاه زمانی که سگ مورد علاقه خود را فوت کرد, بنابراین من تا به حال او را سوزانده. در پی او سراغ جعبه زیر خاکستر بسته بخشی از تابوت و سگ به خاک سپرده شد, همراه با پدر بزرگ من.

یک: از شما بسیار سپاسگزارم برای این پیشنهاد. من تا به حال هیچ ایده مردم شد و گاهی دفن با حیوانات خانگی خود را’ باقی مانده است, اما آن را حس می کند به من. اگر نویسنده نامه آماده است تا به گفتگو با مادر خود در مورد آنچه که او می خواهد برای نهایی تشییع جنازه/یادبود/دفن این ممکن است یک گزینه بزرگ است. شخص دیگری پیشنهاد تماس با دامپزشکی کوره های جسد سوزی: “اگر مادر می خواهد به سوزانده شود شما می توانید گسترش خاکستر خود را در همان محل است.” وجود دارد یک تن گزینه های بیشتر از من متوجه شدم در ابتدا!

Q. Re: Taxidermic گربه: مردم کاملا از خرید این گربه ها اگر شما احساس مانند آنها را به فروش. همچنین ممکن است مدارس که قدردانی حفظ حیوانات برای اهداف آموزش و پرورش.

یک: من اعتراف من به عقب گرفته شده توسط این اما وجود دارد یک قابلمه تقریبا برای هر درب یک بازار برای تقریبا همه چیز. خواننده دیگری نوشت: می گویند “برخی پیاده و مغازه عتیقه را” منحصر به فرد ” موارد مانند taxidermied حیوانات و آنها ممکن است قادر به قاب این به عنوان عبور از گربه به کسی که لذت بردن و قدردانی آنها را به جای به سادگی خلاص شدن از آنها.”

دنی M. Lavery: با تشکر برای taxidermy اطلاعات همه—من تا به حال هیچ ایده وجود دارد بسیاری از گزینه های خوب. شما تمام هفته آینده ببینید!

اگر شما از دست رفته قسمت 1 از این هفته, چت, اینجا را کلیک کنید به آن را بخوانید.

بحث در این ستون ما در Facebook صفحه!

از چگونه به آن را انجام دهد

پرسش: من دوست پسر, آه, بزرگ: بلند و ضخیم به مچ دست من. ما آهسته و استفاده از بسیاری از روغن اما من تمایل به گرفتن واقعا تنگ زمانی که من به آینده (و من نزدیک 10 دقیقه قبل از آن اتفاق می افتد) و آن را برگ ما هر دو کاملا درد را—هر چند به دلیل اندورفین, من تمایل به احساس درد تا روز بعد. و ما در حال حاضر در آن-رابطه که در آن دوره ما فقط می خواهم به پیچ nonstop به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است. من دیدن فیلم راهنمایی در مورد چگونه به مهبل (واژن) احساس تنگ تر اما چه می توانم انجام برای شل چیز کمی? و چه می توانم انجام برای تسکین جنس اوراق و شکسته من بعد از یک آخر هفته طولانی bang-a-thon? خواندن آنچه Stoya تا به حال به می گویند.

دنی M. Lavery جدید کتاب چیزی است که ممکن است شوک و بی اعتبار شما ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>