کمک! پدر و مادرم سعی در ربودن نوه خود را.


Woman hugging/comforting a small child
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس graytown/iStock/گتی ایماژ به علاوه و spukkato/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

تخته سنگ در حال حاضر درخواست کسانی که به خواندن بیشتر برای حمایت از ما روزنامه نگاری به طور مستقیم با اشتراک به تخته سنگ به علاوه. بیشتر بدانید.

عزیز احتیاط

سال گذشته برادر من درگذشت. همسر خود را برنامه ریزی برای بازگشت به کشور خود با برادرزاده من و پدر و مادرم به شدت واکنش نشان داد. من در سمت چپ او در مراقبت از خود را برای یک هفته در حالی که او نهایی ترتیبات و آنها حاضر به دادن او را به عقب. آنها سعی کردند به مرحله یک “مداخله” با دوستان و خانواده در مورد اینکه چرا ترک کشور شد و یک ایده بد است. خواهر من در قانون قفل شده است و خودش را در حمام و به نام خود وکیل است. او متقاعد شده من پدر و مادر برای بازگشت پسر او. او پس از ترک کشور است.

من از دولت و کار دو شیفت در حالی که همه از این اتفاق افتاده است. من نمی پیدا کردن چگونه همه چیز دیوانه کردم تا بعد که هفته. من تنها عضو خانواده است که هر گونه تماس با من برادر بیوه و یا پسر خود را در حال حاضر. او به من می فرستد گاه به گاه به روز رسانی ها و عکس های. من گفته بستگان من در این مورد چون من نمی خواهم به مانند یک درمان است. او را از آنجا به من گفت که او در واقع حامله زمانی که برادرم فوت کرد و او احساس نمی امن گفتن خانواده ما پس از این حادثه با پسرش. من در حال حاضر یکی دیگر از برادرزاده و من نمی دانم چه کاری انجام دهید: این امر کشتن پدر و مادر من به می دانم که آنها از دست داده ایم یکی دیگر از نوه اما من نگران هستم که آنها سعی می کنید برای انجام کاری شدید دوباره. آن را آسیب ارتباط من با خانواده ام اگر من در حفظ این راز—اما چه اتفاقی می افتد زمانی که من برادرزاده بزرگتر و پدر و مادر من در پیدا کردن راه دیگری ؟

دوم برادرزاده

من موافقت می کنم که پدر و مادر خود هستند به احتمال زیاد برای پیدا کردن در مورد دوم خود را برادرزاده روزی که این وحی آنها باعث می شود درد و ناراحتی که برخی از آنها ممکن است به خوبی به شما. اما شما همچنین می دانیم که دلیل آنها دیگر باید رابطه خود را با برادرزاده دلیل است که آنها سعی در ربودن او. آنها می تواند به پیشنهاد هر یک از صد راه مختلف مردم به ماندن در تماس با بستگان خود که دور زندگی می کنند که نمی شامل ربودن یک بیوه عزادار فرزند. اگر او احساس امنیت نمی های اطلاعات در مورد کودکان خود را با پدر و مادر خود را شما باید به توافق برسند او به عالی شود.

شما می توانید به ارمغان بیاورد تا ایده خود را بدون شکستن اعتماد او قرار داده شده شما با خیانت به اعتماد به نفس او: “پدر و مادر من ممکن است پیدا کردن شانس به خصوص به عنوان بچه بزرگتر. اجازه دهید من می دانم که اولویت های خود را و اگر وجود دارد هر چیزی من می توانم برای شما مفید باشد.” کار شما در اینجا به مطمئن شوید که پدر و مادر خود را هرگز ناراحت و یا هرگز پشیمانی عواقب خود اقدام به آدم ربایی است. این واقعیت که شما می دانید که پدر و مادر خود را خواهد روزی تلاش برای مجازات شما و یا خود را قربانی رابطه, اگر آنها یاد بگیرند که شما به نگهداری حتی یک دور رابطه با مادر خود را برادرزاده پیچیده و دردناک اما من فکر نمی کنم به این معنی که شما باید انجام هر کاری متفاوت است. یکی از مزیت های شما را در اینجا سزاوار است: اگر شما می دانید که روز در حال آمدن است, شما می توانید خودتان را آماده احساسی رتبه ممکن است بهترین و بدترین حالات و روشن کردن اهداف خود است. خود را گزینه ای دیگر گمان می کنم این است که به قطع تماس خود را با خواهر و برادرزاده در حال حاضر به منظور جلب رضایت پدر و مادر خود در آینده, اما من فکر نمی کنم که بسیار خوب است.

عزیز احتیاط

تولد دختر من بود بیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته. من اجاره ای در بهترین منطقه پیک نیک در پارک محلی و پرداخت هزینه حق بیمه به دلیل تعطیلات (ما نمی خواهد که اتاق را به ماندن اجتماعی فاصله گرفته و در خانه ما). زمانی که ما وارد, وجود دارد یکی دیگر از خانواده در حال حاضر در gazebo ما اجاره کرد. من نمیفهمد که آنها تا به حال بررسی این اعداد با دقت و از آنها خواست تا نظر خود را اجازه آنجایی که من می خواهم اجاره Gazebo شماره 1. آنها ادعا کرده اند یک مجوز فقط آنها نیست و پیشنهاد من استفاده از یک بعدی (که بسیار کوچکتر). من گفتم: من می خواهم پرداخت برای یک مجوز که مادی و معنوی این gazebo از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر به آنها گفت: من وجود ندارد در ساعت 9 صبح به طوری که آنها آن را در زمان, اما این چیزی است که رزرو معنی!

من به نام پارک بخش. رنجرز نشان داد تا نگاه من اجازه و گفت: دیگر خانواده به حرکت می کند. دیگر خانواده و سپس شروع به فریاد که من نژادپرست و تماس من کارن. پارک رنجرز از آنها ساخته شده حرکت می کند مسائل خود را از gazebo و نگهداری آنها فریاد در من تمام وقت است. هر بار یک دوست نشان داد تا خانواده دیگر فریاد زد: در مورد آنچه که یک فرد خودخواه بودم. هر زمان یکی از ما بگذرد جدول خود را برای رفتن به دستشویی یا آب منطقه بازی آنها می گویند “اقامت کردن فضا ما ما اجازه, شما می توانید راه رفتن در اینجا.” من یک نژادپرست چون من اجازه دهید آنها را سرقت gazebo من می خواهم برای پرداخت? من هرگز مطرح شده صدای من هرگز به نام هر کسی نام گفت: هرگز هر چیزی منفی است. من حتی ارائه شده برای کمک به آنها حرکت می کند مسائل خود را!

—من اشتباه است ؟

من فکر می کنم “من gazebo مربوط possessiveness با انگیزه های نژادپرستی?” ممکن است این سوال اشتباه است. بهتر است یکی ممکن است “آیا من باید یک استراتژی برای رویارویی و اگر نه آیا می خواهید به آمده تا با یک؟” من نمی توانم به شما قول می دهم که خشم خود را بیش از دیگری دیدن خانواده با استفاده از gazebo شما می خواهم محفوظ است هیچ ربطی به نژاد. هیچ control-group نسخه از این حکایت که در آن شما با خانواده یکی دیگر از همان نژاد بیش از gazebo. همه ما می دانیم این است: شما تا به حال رزرو شما کردم آنچه شما می خواهید, اما آن را احساس نمی خوب است. بررسی که تنش! چه ممکن است که بعد باید مانند نگاه اگر شما می خواهم تصمیم به اجازه این رفتن و partied در یک کوچکتر gazebo? چه ممکن است آن را مانند نگاه به اجازه رفتن از “من یک تکه کاغذ است که باعث می شود من حق” و اجازه می دهد تا شخص دیگری را به چیزی آنها نیست bureaucratically حق? چه آن را مانند نگاه به اولویت بندی بازی با خیال راحت در این پارک بیش از “من gazebo درست یا غلط”? شما کاملا می توانید به دنبال حرف از قانون پیروزی اگر شما می خواهید. به دنبال این سیاست به این معنی است که گاهی اوقات افراد دیگر را خشمگین شما و یا که شما دندانه دار کردن توخالی پیروزی. شما می توانید بپرسید پارک رنجرز به پا زدن مردم از gazebo شما اجاره, اما شما نمی توانید آنها را مانند شما برای آن است. محدود است به چه مقدار کنترل یک پارک رنجر می توانید ورزش بر قلب انسان است.

چگونه به دریافت مشاوره از Prudie

• ارسال پرسش برای انتشار به [email protected]. (سوالات ممکن است ویرایش شود.)
• عضویت در چت زنده هر شنبه در ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول زندگی بحث و گفتگو.
• تماس صوتی از عزیز احتیاط پادکست در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

عزیز احتیاط

یک سال پیش من با یک مرد فوق العاده آنلاین, و ما شروع به آشنایی. وقتی که با هم هستیم او را به راحتی بهترین دوست من و ام تا به حال. او و سابق خود به اشتراک گذاشته اند حضانت دختر خود و در حالی که خود را ارادت به پدر و مادر یکی از دلایلی است که من او را دوست دارم من هم احساس می کنید مانند آن را نگه داشتن رابطه ما از مترقی است. من در اواخر 30s شده اند و روشن در مورد تمایل به حل و فصل کردن برای مدت زمان طولانی. او می گوید: او می خواهد همان چیزی, اما من نمی دانم. او هیچوقت به من اجازه ملاقات دختر خود را تا زمانی که ما می خواهم دوستیابی برای شش ماه. من هنوز هم نمی توانید دعوت به صرف شب هنگامی که او را در خانه اش. من می خواستم برای شروع به اشتراک گذاری یک خانه با هم, اما او فقط تمدید اجاره نامه خود را برای یک سال دیگر.

من به او گفتم من فکر نمی کنم من می توانید مسئولیت رسیدگی به یک سال دیگر از پیشرو جداگانه زندگی می کند اما او گفت که او می خواست برای ثبات دختر خود را پس از طلاق. آن را به یک آپارتمان کوچک, بنابراین من می دانم که او قصد ندارد از من پرسیدن به حرکت در. در حال حاضر من احساس می کنم مثل یک دختر یک شریک نیست. من می ترسم به فشار چون من عاشق این مرد و نمی خواهید به از دست دادن اما من از ترس است که او آماده نیست به کسی که به زندگی خود را تمام وقت. یک سال غیر منطقی ؟ آن زمان برای فشار, پایان همه چیز و یا فقط نگه داشتن اثبات این است که من در این برای مسافت های طولانی و امیدوارم که او می آید در سراسر به زودی ؟

—پدر و دختر

من فکر نمی کنم آن را در تمام غیر معمول برای کسی که می خواهید به صبر کنید بیش از یک سال و قبل از حرکت با دوست دختر خود, نه من فکر می کنم انتظار شش ماه به معرفی کسی که به بچه خود را بیش از حد سخت است. دوست پسر خود را صدا نمی حفظ و یا تعهد هراسی نه من فکر می کنم “احساس بیشتر شبیه به یک دختر از یک شریک” بعد از صرف یک سال از قدمت نشانه آن است که چیزی اشتباه است—آن را به من اعتصاب به عنوان یک جدول زمانی معقول. این بدان معنا نیست که این اشتباه از شما به می خواهید به حرکت در با او. آن را فقط بدان معناست که شما باید فرانک در مورد آن در حال حاضر: “من می خواهم به حرکت در با هم در سال آینده. می کند که مورد علاقه شما است؟” اگر شما به خودتان پیدا کنید در یک بن بست, شما ممکن است مجبور به شکستن اما نیست که باید خود را برای اولین بار حرکت می کند و به نظر می رسد مانند بسیاری از پتانسیل اتاق برای سازش بین شما دو نفر. این یک سوال از “آمدن” و اعتراف او به اشتباه خواهید همه چیز را کمی به آرامی اما پیدا کردن راه هایی برای ملاقات در وسط. و اگر شما با او گفتگو و نتیجه گیری که شما نمی خواهید یک رابطه با یک مرد که اولویت اول این است که ثبات و امنیت را برای فرزند خود نیست که شما یک حرکت تند و سریع و یا او را به یک پوسته پوسته شدن. اما شما نباید ادامه در این رابطه اگر راز خود را امید است که در نهایت او را بیش از قرار دادن کودک خود را برای اولین بار.

کمک! شوهرم از من متنفر پخت و پز.

دنی M. Lavery پیوست Soleil هو در قسمت این هفته از عزیز احتیاط پادکست.

اشتراک عزیز احتیاط پادکست در اپل پادکست, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

عزیز احتیاط

دوست پسر من و من شده اند با هم برای تقریبا پنج سال. او را به نوع هوشمند, زرق و برق دار و به طور کامل در عشق با من است. اما ما باید دقیق همان مبارزه در هر زمان وجود دارد انتخابات است. او حاضر به من بگویید که به او رای دادند. او می گوید آن را یک رأی مخفی به طوری که او را ندارد به هر کسی بگویید. بحث ما در مورد سیاست در همه زمان ها, بنابراین من می دانم که نظرات خود را در تراز وسط قرار دارد با معدن. اما او امتناع می کند من پارانوئید و مضطرب است که او را به پنهان کردن چیزی مانند که به او رای دادند مخفیانه برای مغلوب ساختن پیشی جستن که او می داند که می تواند یک dealbreaker برای من. وقتی از او پرسیدم اگر او تا به حال او بسیار جرم اما نمی خواهد جواب بدید. او فکر می کند یک رای است. من فکر می کنم آن را طبیعی می خواهید بدانید که چگونه شریک زندگی خود را رای. من بودن غیر منطقی ؟ او است ؟ ما در هر دو پوچ ؟ او سفید و من یک فرد از رنگ صورتی که تغییر هر چیزی است.

—رأی مخفی

وجود ندارد و دیگر اطلاعات است که می تواند به شما شک دوست پسر خود را به حساب های سیاسی خود را تعهدات من فکر نمی کنم شما باید به این نتیجه او را در اجتناب از سوال به این دلیل که او یک راز تهمت حامی. آن را به نظر می رسد مثل او چیزی از فریم این عنوان “من نمی باید به شما بگویم که من رای دادند و شما نمی توانید به من” به جای “من شریک می خواهد به صحبت کردن با من در مورد سیاست گاهی اوقات.” او حق دارد خود را به نگه داشتن رکورد رای گیری برای خود و شما هر حق به عنوان شریک زندگی خود را به احساس می کنم نا امید زمانی که او dodges یک مکالمه شما می خواهم به او. این ممکن است کمک به جلوگیری از کشیده شدن به همان بحث بارها و بارها به سادگی با اذعان به نقطه: “شما کاملا حق با شماست: من نمی توانم به زور شما را به من بگویید. محرمانه بودن رای خود را از نظر قانونی محافظت شده با تشکر در هیچ بخش کوچکی به استرالیا سیستم پارلمانی. من می خواهم به بحث در مورد آن به دلیل آن را برای من مهم است. اگر شما تا به حال ذهن خود را تغییر دهید, من واقعا می خواهم شنوایی که به شما رای دادند و چرا.” یکی از راه های ممکن رو به جلو خواهد بود برای کشف کردن چگونه شما می توانید زندگی کردن ارزش های خود را با هم در میان انتخابات و پیدا کردن راه هایی برای حمایت از کسانی که مشترک باعث پایان دادن به پول نقد وثیقه, زدایی, همجنسگرایان, حقوق اساسی جهانی درآمد خود را حمایت از محلی سمفونی یا هر چیز دیگری است عزیز به شما—به طور منظم به طوری که هر کدام نامزد ریاست جمهوری به شما رای دادن برای هر چهار سال را احساس نمی کند مثل پایان همه و همه از بحثهای سیاسی.

عزیز احتیاط بدون سانسور

“این خوشایند نیست. اما از آن است که یک Seinfeld ب-طرح سطح دلخوری.”
دنی Lavery و مهمان ویژه Calvin Kasulke بحث در مورد یک نامه در این هفته عزیز احتیاط بدون سانسور—فقط برای تخته سنگ به همراه اعضای.

عزیز احتیاط

پس از چند سال از نظر و یک سال از تحصیل با خاخام, من مجموعه ای از یک تاریخ برای من تبدیل به یهودیت. من فوق العاده خوشحال و هیجان زده برای این فصل بعد از زندگی من است. تنها چیزی که وزن بر من این است که آیا به من بگویید پدر و مادر است. من در یک بسیار سخت خانواده که در آن “کودکان باید دیده و شنیده نمی شود” به این قانون است. به عنوان یک بزرگسال را من نگه داشته ام بیشتر از زندگی کاملا خصوصی از بستگان من و هفتگی تماس تلفنی با پدر و مادر من هرگز ولگرد فراتر از آب و هوا و کار و چه بوده ایم پخت و پز به تازگی. مادر من یک مسیحی مؤمن و دین شده است یک منبع تنش بین ما در گذشته است. آخرین بار من ابراز شک و تردید در مورد مسیحیت, من یک نوجوان بود و من سیلی زد و سپس گفت: نه به سوال پدر و مادر من دوباره. من ذکر شده حضور در یک کنیسه در عبور از چند بار و پدر و مادر من در پاسخ با سکوت و یا شتابزده تغییر موضوع.

وجود دارد هر مقدار در گفتن آنها را در مورد تبدیل شود ؟ این احساس عجیب و غریب به حذف چیزی که بسیار مهم است برای من روز به روز زندگی, اما بنابراین آیا فکر نیاز به توضیح و یا توجیه عمیقا تصمیم شخصی است.

—راز تبدیل

شما باید مودب و آرام ترتیب با پدر و مادر خود را که در آن شما اقامت در تماس منظم اما به ندرت اگر تا کنون به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد افکار و احساسات و امید, ترس, ارزش, یا روابط. تصمیم بحث خود را با تبدیل آنها را برای تلفن های موبایل سازگار با نوع ارتباط شما تا به حال برای سال. این بدان معنی نیست که شما باید در مورد آن دروغ و یا نگران هستند که آنها را به همان قدرت کنترل شما به عنوان یک فرد بالغ به عنوان آنها زمانی که شما یک نوجوان بود. اما این به آن معنا اولیه خود تعهد عاطفی در اینجا باید به خودتان و شما فقط باید تصمیم بگیرید و به آنها اطلاع دهد اگر شما فکر می کنم این امر می تواند معنی دار برای شما به آن آدرس. این واقعیت است که آنها تا حد زیادی نادیده گرفته و تجربیات خود را با یهودیت در گذشته ممکن است به نفع شما کار اگر هدف شما این است که به سادگی به ارائه آنها را با یک گلوله-نقطه به روز رسانی در مورد خودتان: شما می توانید می گویند چیزی شبیه “من ماه نهایی من تبدیل به یهودیت راه که دوست داشتنی بود. من فکر ساخت panzanella امشب پس از آن را هنوز هم بیش از حد داغ به نوبه خود فر در.” پدر و مادر خود را می تواند مسدود کردن ناشیانه و سپس با پاسخ, “Mmm. که مرا به یاد من رو به شکل یک استفاده برای تمام اسکواش تابستان قبل از آن بد می رود.” اگر آنها را به شدت واکنش نشان می دهند و سعی کنید به انتقاد از خود را تبدیل و یا اصرار شما تصمیم خود را توجیه شما لازم نیست که به خواسته های خود را—شما می توانید تلفن را قطع کند. دوباره انتخاب واقعا شما در اینجا. آن را به سادگی یک سوال از کدام نوع تیره و تار غرابت شما ترجیح می دهم با پدر و مادر خود را. یک پوشش نقره ای است که شما باید نسبتا کمی را از دست بدهند.

عزیز احتیاط

روز دیگر من و همسرم میزبانی اجتماعی فاصله گرفتن با هم در حیاط خلوت ما با چند نفر از دوستان. ما در زمان مراقبت به فضای صندلی و میز 6 فوت از هم جدا. من هم ضد عفونی حمام مهمان در مورد کسی که نیاز به رفتن در داخل خانه از آن استفاده کنید. روز بعد من به حمام رفت و به ضد عفونی کردن همه چیز دوباره وقتی که من متوجه یک شی عجیب و غریب بسته به سوئیچ نور: کوچک 3D-چاپ آلت تناسلی مرد به اندازه یک بازی تکه. این بدیهی است که قرار دادن وجود دارد به عنوان یک شوخی و من بیشتر تحت تاثیر یکی از دوستان ما در زمان زمان برای پیدا کردن یک طرح کلی آن را چاپ و صرفه جویی در آن را برای چنین شرایطی است. در همان زمان من ناراحت است. این احساس مانند یک انتقاد از تلاش من برای نگه داشتن حمام, بررسی و مهمانان ما امن است. من می خواهم به چیزی می گویند, اما من مطمئن هستم که چگونه به کلمه آن است. “با تشکر برای آینده. لطفا بپرسید قبل از شما چوب کوچک 3D-چاپ آلت تناسلی در سوئیچ نور و مطمئن شوید که آنها به درستی ضد عفونی اول” صدا نیست کاملا درست است. هر گونه مشاوره در مورد چه می گویند ؟

—آلت تناسلی مرد شوخی

من موافقت خود را با پیشنهاد اسکریپت برای تلفن های موبایل کمی عجیب و غریباما من فکر می کنم که فقط به خاطر آن یک کمی وضعیت عجیب و غریب. فقط می گویند که! اگر شما نگران در مورد صدایی با آب و تاب شما می توانید ذکر است که شما فکر می کنید این نوع خنده دار, اما شما قطعا لازم نیست که. آن را آمد در سراسر به عنوان یک کمی اشاره کرد و منفعل-تهاجمی حرکت می کند حتی اگر آن را نیز غریب است. شاید آن خار از لحظه ای فرصت-ضربه-اما-یک بار به شوخی به جای عمدی حفاری, اما شما واقعا نمی باید هیچ راهی برای دانستن مطمئن مگر اینکه شما بخواهید. پس بپرسید بدون گناه!

کلاسیک Prudie

من در اواخر 30s و هنوز هم نگه داشتن در تماس با دوستان خوب از مدرسه بالا است. “جیم” و “آرلن” ازدواج کرده بودند به هر حق دیگر که از مدرسه. جیم پس از آن فریب خورده Arlene در حالی که آنها ازدواج کرده بودند با Arlene بهترین دوست “هستم.” Arlene چپ جیم و او و مورین رو با هم و در حالی که آنها هرگز ازدواج ماند هم برای سال. نیازی به گفتن مورین نمی شد فکر بسیار و بسیاری از آرزو کارما را به عمل در او. خوب فقط این سال مورین درگذشت و پس از یک مدت طولانی و وحشتناک نبرد با سرطان است. جیم چپ مورین در حالی که او در مبارزه با سرطان زیرا او “نمی تواند آن را اداره کند.” بسیاری از مردم شده اند گفت: خوب خوب آمد و در آنجا بود و من باید اعتراف که من فکر می کردم همین. به عنوان کسی که شخصا بوده و فریب خورده در من آرزو بسیار بدتر در فریبکار و معشوقه. اما آن را اشتباه به احساس می کنید که او به آنچه که سزاوار? من فکر می کنم مردم گفت که وحشتناک هستند اما در پشت ذهن من نمی توانم واقعا مخالفم و من احساس وحشتناک برای احساس که در راه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>