کمک! خواهر من فکر می کند من یک Bougie صاحبخانه که بهره گیری از این بیماری همه گیر.


A woman at left is shown pursing her lips together. At right a mother and daughter are facing away, toward an outline of a house.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های SIphotography/iStock/گتی ایماژ پلاس و
Rohappy/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

تخته سنگ در حال حاضر درخواست کسانی که به خواندن بیشتر برای حمایت از ما روزنامه نگاری به طور مستقیم با اشتراک به تخته سنگ به علاوه. بیشتر بدانید.

عزیز احتیاط است آنلاین هفتگی به چت زنده با خوانندگان. در اینجا یک ویرایش متن این هفته chat.

دنی Lavery: بعد از ظهر بخیر و تبریک به شهر مینیاپولیس برای متعهد به از بین بردن پلیس! بیایید چت.

Q. اخلاق از یک بورس تحصیلی نرم افزار: من و همسرم خوش شانس خود را به خانه دوم در نزدیکی یک مقصد توریستی محبوب است. ما اجاره آن را از طریق Airbnb 11 ماه از سال; ما حدود یک ماه در خانه خودمان سالانه. ما مراقب بود بسیار با وجدان و بدون دریافت شکایت از همسایه ها در این سه سال ما تا به حال این ترتیب. با این حال همه گیر طرح میتوانست به امور مالی ما است. بدون هیچ گونه مهمانان ما از دست داده ایم که جریان درآمد و آن را پرتاب ما برای یک حلقه.

ما به تازگی اعمال می شود برای به دست آوردن یک بورس تحصیلی که او را به گران قیمت دانشگاهی برنامه بهار آینده. بدون ما Airbnb درآمد ما قطعا دیدار با درآمد معیار برای کمک هزینه تحصیلی. اما خواهر من است گفت: ما “بهره گیری از این بیماری همه گیر” و ما نیست واقعا مستحق کمک هزینه تحصیلی. او را پیدا کردند و چند تن دیگر از اعضای خانواده برای پیوستن به سمت او. در علاوه بر این به ارائه با اشاره barbs در خانواده تلفنی او شده است ارسال مقاله پس از مقاله پروفایل خانواده زندگی می کنند در یا نزدیک خط فقر به دلیل همه گیر و گفت: “این نوع از افرادی که مستحق دریافت بورس تحصیلی—آیا شما خودتان را در این مقاله؟”

من او را درک نقطه, اما آن را طاقت فرسا است. همه من می خواهم برای دختر من به همان فرصت او را به حال وجود دارد نه یک بیماری همه گیر شده است. من در تلاش برای شروع یک جنگ طبقاتی یا تظاهر به ما فقیر تر از ما هستند. من بیمار هستم این رفتار از خواهر من. آیا باید زمین را به ایستادگی ، چگونه می توانم رسیدگی به این واقعیت است که او را استخدام سایر اعضای خانواده به سرزنش ما هست ؟

یک: من فکر نمی کنم من کاملا درک آنچه یک “گران برنامه علمی” است. آن می شود ، آن را خصوصی مدرسه ؟ است که آن را مکمل برنامه ؟ وجود دارد راه های دیگر دختر خود را می توانند یاد بگیرند و یا به دنبال منافع خود و یا دریافت آموزش عالی بدون استفاده از این خاص بورس? به عنوان برای این تضاد خود را با خواهر و آنچه در زمین آیا شما فکر می کنم شما ایستاده در حال حاضر ؟ چه بنیادی محل و یا استدلال شما احساس امن در تصمیم خود را? آنچه که بازار مسکن در شهرستان که در آن شما یک ersatz صاحبخانه ؟ چه متوسط اجاره ماهانه وجود دارد و آنچه را که خود را ماهانه به طور متوسط سود قبل از همه گیر?

من متوجه است که شما می گویند شما “دیدار با درآمد معیار” برای بورس تحصیلی بدون ثانویه درآمد, اما شما لازم نیست که آیا شما در واقع نیاز به کمک مالی. من می خواهم شما را تشویق به فکر کردن در این وضعیت به عنوان آنچه شما از لحاظ فنی “مجاز” به انجام و فکر می کنم به جای ارزش آنچه شما می خواهم به اولویت بندی. البته شما می توانید بگویید که خواهر خود را, شما نمی خواهید به نگه داشتن مبارزه در این مورد; شما لازم نیست که به خواندن هر مقاله او به شما می فرستد و شما تحت هیچ اجبار به بی وقفه تعقیب قانونی یک تصمیم با بقیه خانواده خود را. اما سوال مهم تر من فکر می کنم عبارتند از: “آیا ما نیاز به این پول ؟ دختر ما در واقع کوتاه در دانشگاهی فرصت ؟ است Airbnb پایدار اخلاقی ثانویه ‘کار’ من و شوهرم می تواند افتخار است؟”

چگونه به دریافت مشاوره از Prudie:

ارسال پرسش برای انتشار به prudence@slate.com. (سوالات ممکن است ویرایش شود.)

عضویت در چت زنده در روزهای دوشنبه ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول بحث.

تماس صوتی از عزیز احتیاط پادکست در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

Q. ترک زود هنگام: من یک گی مرد و من ملاقات “Kira” از طریق یک دوست از یک دوست. من تا به حال فقط بدست فروپاشی و نیاز به یک هم اتاقی. Kira به نظر می رسید و سرگرم کننده بود. این مستند بسیار زیبا قرار داده و ما را در یک اجاق گاز فشار. Kira خود را از دست داده رستوران و نمی تواند خود را به اشتراک گذاری از لوایح مهم نیست که چقدر ما افت ارزش آنها را پایین. توسط مه من پوشش 75 درصد از همه چیز. Kira کردم مواد غذایی آنلاین, ارائه گیگ که به نظر می رسید هرگز به او به اندازه کافی پول به او پرداخت سهم عادلانه اما او دستور داد یک تن از takeout. ما تا به حال یک زن و شوهر از دعوا بیش از آن Kira به نام من “وحشت زده و کنترل.” اجاره نامه بود تنها از طریق جولای بنابراین من فکر کردم این امر می تواند آسان تر به فقط نه ، خوب Kira چهار ماه باردار. او شده است با دیدن برخی از مرد و او از میان رفت ، پدر و مادر او باید به او گفت که او ساخته شده تخت او و او به دروغ در آن است. این همه بیرون آمد در حالی که Kira شد گریه روی مربی است. من سعی کردم به راحتی اما Kira بلافاصله شروع به پریدن کرد به “شما تنها یکی است که من می توانید اعتماد” و “شما نمی خواهد رها من بیش از حد.”

گفتم Kira که من متاسفم او در یک نقطه سخت و من حتی پوشش ژوئن و ژوئیه در اجاره, اما من هنوز هم در حال حرکت. او نیاز به صرفه جویی در پول و یا به دنبال دیگر هم اتاقی. Kira رفت و از گریه به تف دیوانه در کمتر از 10 ثانیه و من در سنگر خودم را در اتاق من. از آن پس هر گونه گفتگو میان ما بوده است و سرد و با آب و تاب و یا مستقیم اتهام. من یک کامپیوتر جدید تحویل داده است. Kira به من خیره شد و گفت: من حداقل من می تواند او را به جعبه خالی برای قرار دادن نوزاد خود را در. Kira نیز بدست بسیاری از مردم به نظر من دوستان در کنار او. ظاهرا از آنجا که من می توانیم چیزهایی که من موظف هستم به صرف پول در Kira عزیزم. من کاملا مطمئن هستم من از دست یکی از قدیمی ترین دوستان من (دختر که به من معرفی Kira) چرا که او به من گفت من “اقدام مانند یک احمق” نه “پله” برای کمک به Kira پس او به تنهایی در حال حاضر. یکی دیگر از دوستان اساسا به من پیشنهاد رایگان یدکی اتاق در خانه خود را, و من می خواهم برای قرار دادن بسیاری از مبلمان و موارد دیگر در ذخیره سازی تا زمانی که من روی پای من. من واقعا نمی خواهم به زندگی می کنند در اینجا دیگر نیست اما در کل آشپزخانه و اتاق ناهارخوری و اتاق نشیمن مجموعه من هستند. Kira خواهد بود سمت چپ با اتاق خواب و TV. من می خواهم از این, اما من هنوز هم احساس گناه. می توانید من را ترک زود هنگام و فقط پرداخت تا جولای و یک فرد خوب است ؟

یک: بیایید نگاهی به این طریق کمی متفاوت لنز: شما موافقت می شود Kira اتاقی و پرداخت سهم خود را از اجاره از طریق پایان ماه ژوئیه و شما اگر درخواست پرداخت سهم خود را از اجاره از طریق پایان ماه ژوئیه خواهد نگه داشتن شما از “یک فرد خوب است.” شما در حال حاضر به پیشبرد متوجه است که شما نمی تواند خود را تجدید اجاره در تابستان امسال است. فقط به خاطر اینکه او را ساخت خواسته های غیر منطقی از شما و برخی از دوستان خود را در حال رفتن همراه با آن معنا نیست که شما سرد هستند و یا کنترل و یا رها کردن او. شما هم اتاقی او نه یک دوست نزدیک طولانی مدت و نه شریک زندگی خود را و نه پدر به فرزند خود است. او می خواهد شما را به احساس گناه و بنابراین شما انجام آنچه او می خواهد نه دلیل این که شما ساخته شده یک وعده شما در حال حاضر پشتیبان گیری از.

بله Kira را در یک موقعیت آسیب پذیر در حال حاضر و پدر فرزند خود را رها کرده است ، او نیاز دارد و سزاوار کمک و پشتیبانی; او می تواند درخواست برای حمایت از کودکان و رسیدن به دوستان و خانواده او و هر کس دیگری که مایل و قادر به او کمک کند در حال حاضر. اما اعلام کرد که هم اتاقی او است “رها” او و یا گفتن چیزهایی مانند “حداقل خود را به من بدهید جعبه خالی برای قرار دادن کودک در” است و دستکاری و به سختی بنیاد متقابلا اعتماد. من فکر می کنم شما باید به دوستان خود پیشنهاد های خود را قرار دهید توجه کنید که در نوشتن و ارسال یک کپی به هر دو خود را صاحبخانه و به Kira و به حداقل رساندن تماس خود را با او.

پرسش: مادر من یک ماسک demander! زمانی که COVID آمار من یکی از اولین دوستان من و خانواده را به پارچه ماسک عمدتا به دلیل من می دانستم که من تا به حال تعداد بسیار کمی از قطعات از PPE و من می خواستم به اطمینان حاصل شود که من آنها را به پدر و مادرم که هر دو آنها بیش از 65 و پدرم برنامه ریزی شده بود به جزئی جراحی قلب در ماه مارس (که منتقل شد به بعد از این تابستان). من الاستیک, اما من قادر به ایجاد تعصب نوار روابط برای ماسک. زمانی که من ارائه شده برای ایجاد ماسک برای پدر و مادر من, من به وضوح توضیح داده شده وضعیت. مادرم خوشحال بود اعلام کرد او نیاز به بیش از دو ماسک مجموع برای دو نفر از آنها و پیشنهاد من بپرسید برادر من اگر او نیاز به آنها را به عنوان به خوبی به عنوان او هنوز هم نیاز به رفتن به محل کار. (او زندگی خود را به عنوان I.) همه در همه, من ساخته شده یک دوجین ماسک برای برادر من و شش ماسک برای پدر و مادر من. مادر من تا به حال هیچ درخواست برای پارچه بنابراین من برداشت یک پارچه بود که من برنامه ریزی در مورد استفاده برای ایجاد یک لحاف برای مادرم بعد از این سال. من تحویل ماسک با تمام PPE من تا به حال در خانه من همراه با اکثریت من جوانه-قتل تمیز کردن محصولات و Clorox دستمال مرطوب.

دو هفته بعد مادرم مرا به نام به شکایت در مورد ماسک—او متنفر رنگ او متنفر روابط او متنفر طراحی و او متنفر بود که هیچ بینی سیم مانند او را دیدم آنلاین. او از من خواست به برخی بیشتر برای پدر من به عنوان او تا به حال ظاهرا متنفر روابط در دید و استفاده مجدد از کاغذ ، او می خواهم در بر داشت مقدار کمی از الاستیک برای گوش. من به سرعت نوتبوک شش ماسک به دستورالعمل در مورد چگونه به سخت تر کردن الاستیک اگر آن را بیش از حد شل و تحویل آنها. مادر من بعد به نام هفته به شکایت—”پدر” ظاهرا متنفر رنگ (دوباره آنها بود “اولویت” وقتی پرسید) آیا عشق که من تا به حال به اندازه بینی و سیم به او فکر الاستیک بیش از حد سست و به نوعی فراموش شده آنها می تواند آن را سفت. وقتی که من ساخته شده بیش از سفر به تنظیم ماسک, مادر من bragged در مورد چگونه او می خواهم دست از ماسک به کل غریبه و این که او همیشه در زمان دو با او برای این منظور است. سپس او درخواست من ایجاد ماسک برای یک دسته از مردم به او می دانستند. من کاهش یافته است به عنوان ساخت ماسک سوختن بود به من. او سپس به من به نام دوباره به من بگوید برادر من ظاهرا منفور همه از او و اساسا ریخته و آنها را در یک کشو و او پرسید: اگر من می تواند او را بیشتر ماسک در سبک جدید و همچنین قرار دادن الاستیک بر روی آنهایی که از او می خواست به کسانی که دور. من بی سر و صدا گرفت و ماسک خانه آنها بوده ام در اینجا بوده است.

که سه هفته پیش. من پیامک من یک بار بپرسید اگر من می تواند ماسک انجام شود اما انجام داده است هیچ چیز دیگری. هیچ تماس و بدون متن. من در حال حاضر پیدا کردن که او شده است التماس خواهر من به او ماسک که من ظاهرا “سرقت” او و حاضر به صحبت با او. مادر من هرگز از ایشان تشکر من برای ماسک صورت وقت به صورت اولیه چرخش سریع. من خیلی تمایل به نگه داشتن ماسک و چشم پوشی از مادرم تا همه چیز را دوباره باز. یا من باید رفع آنها و فقط آنها را رها کردن در ایوان یک شب ؟ من خیلی نا امید اقدامات او و او شکایت به خواهر من هر روز در مورد داشتن ماسک من در زمان. من برخی از کارخانه.

یک: با توجه به این که هیچ یک از ماسک های شما ساخته شده است برای خود و خانواده استفاده شده است (شاید غریبه مادر خود شده است و توزیع آنها شده اند با استفاده از آنها, اما چه کسی می داند) من فکر می کنم این بهترین روش برای استعفا از ماسک-ساخت برای آنها. اگر من معتقد بودم نهایی ساخت دسته ای و رها کردن آنها را بر روی خود مادر ایوان خواهد حل مسئله, من ممکن است استدلال می کنند آن را به ارزش بدون هیچ زحمتی اما با توجه به سابقه من فکر می کنم آن را تا پایان در یک کشو بیش از حد.

شما می توانید به تشویق مادر خود را به صحبت با دکتر خود در مورد این و یا ارسال یک لیست از سازمان های محلی ارائه رایگان PPE به بالا-خطر جمعیت, اما من فکر می کنم بهتر است که او دریافت ماسک از کسی به غیر از شما. آن را به خوبی ممکن است که دو چیز در حال درست در همان زمان که خود را مادر واقعی مشکل با ماسک که مناسب نیست و نیاز به گزینه های متعدد و دوم است که او با استفاده از این ماسک پروژه به سعی کنید به کار برخی از مرتب کردن بر اساس از موضوع با شما. بهترین پاسخ به هر دو است که برای او به دنبال کسی نیست که فرزند خود را برای ماسک وجود دارد گزینه های دیگر در دسترس است و شما باید او را به آن.

Q. کار نخواهد کرد: من خود را کسب و کار خود من. یک دهه پیش برادرزاده من دو سال را صرف کار برای من—او بلند پروازانه کارآمد و حرفه ای است. من او را دوست داشتم به عنوان یک کارمند و خوشحال بود برای دیدن او به بهتر و روشن تر همه چیز. “Kenzie” است که خواهر من در قانون را “اوه” عزیزم. او هرگز شنیده کلمه هیچ در زندگی او است و هیچ چیز در مقایسه با خواهر و برادر خود را. Kenzie می خواستم به رها کردن از مدرسه بالا; my sister-in-law التماس ما به او یک فرصت است. Kenzie نشان داد تا در پایین پیژامه و بر روی تلفن خود را. تنها زمانی به او پرداخت می شود توجه به هر یک تلاش ناموفق در معاشقه با ما سهام ، او اخراج شدم بعد از یک هفته. من تا به حال یک گفتگو هر روز با او رفتار—در پایان او انداخت مناسب و در واقع از دید او ، Kenzie و سپس تهدید کرد که من نمی توانستم “این” به او. من به او گفت من او را mama; اگر من تا به حال نشده است عمه اش او را رفته روز اول. خواهر من در قانون برای خون به این دلیل او را “کودک” نمی تواند انتظار می رود به نشان می دهد تا لباس پوشیدن و نه بر روی تلفن خود را بدون هشدار نوشته شده است. من در واقع می خواهم Kenzie به یک زندگی خوب است. او و مادر او در حال رفتن برای رسیدن به آن با نیمپز کردن با آب گرم. وجود دارد هر چیزی من می تواند انجام دهد ؟

یک: شما باید ترک شرایطی از Kenzie مفهوم از این من فکر می کنم به جای اینکه سعی کنید به آن را نگه دارید در برابر او بیشتر به عنوان “مدرک” از نوسانات. و گمان می کنم آن بهتر خواهد بود به می گویند “من اخراج او” از استخدام منفعل صوتی, پس از آن برای تلفن های موبایل مانند آن تصمیم خود را و شما حق ایستاده است. اما فراتر از آنچه که شما نباید عذرخواهی برای اخراج یک کارمند چه کسی حاضر به کار به خصوص پس از مکالمات روزانه روشن ساخته است که او تا به حال هیچ علاقه ای به کار, و آن را مسئولیت خود را به اطمینان حاصل شود که چه نوع از زندگی Kenzie است. خواهر خود را-در-قانون ندارد استخدام-و-شلیک اقتدار در خود شرکت و نه حق دخالت پیر با دختر جوان کارفرمایان; اگر او عصبانی است که شما به او گفت به پشت کردن اجازه دهید او عصبانی شود اما نمی واگذار نقطه با اجازه او در قرعه کشی به مکالمه بیشتر.

Q. اهمیت ویژه ای برخوردار است که در کنار … دینداری? شوهر من از چهار سال “بن” رشد نسبتا طبقه متوسط و خانواده خود را از دست داده پول به طور ناگهانی به دلیل یک فاجعه پیش بینی نشده. بعد از آن, آنها, نیست, فقیر, اما آنها تا به حال به طور قابل توجهی بیشتر آگاه از هزینه های خود را. سریع به جلو به در حال حاضر. بن را بدست آورده در حدود 250.000 دلار در هر سال و من را در مورد $85,000 در خود من است. ما پول برای خرج کردن در آنچه برای ما مهم است. بن امتناع کند. او صدمه ناگهانی مالی تغییر او با تجربه هنگامی که او رشد می کند و شروع به دریافت پارانوئید در مورد همه ما پول ناپدید می شود. او اصرار بر صرفه جویی در همه چیز به جز کوچکترین مقدار از پول ما نیاز به دریافت کنید. من بیمار زندگی در یک خانه کوچک است که به سختی می تواند مناسب خانواده ما در حالی که ما به اندازه کافی پول در بانک برای خرید بسیار بهتر از یکی است. اما من نه به دست آوردن اکثریت در این رابطه پس از آن واقعا “من” پول برای خرج کردن. آیا این اشتباه است که من نمی خواهم بچه های من برای رشد کردن تنگ در یک خانه کوچک با نیمه اسباب بازی های شکسته به خاطر شوهرم در گذشته ضربه?

یک: در متوسط دراز مدت آن ممکن است کمک به شما و شوهر خود را به دیدن هر دو یک زوج مشاور (به آدرس خود تروما و هر دو از احساسات و ترس در مورد پول و همچنین به شکل یک رویکرد مشترک به امور مالی خود را شما می توانید هر دو با زندگی می کنند) و یک برنامه ریز مالی (برای تنظیم و عملی اهداف و بودجه مدیریت حساب و غیره). در کوتاه مدت من فکر می کنم این کمک خواهد کرد که برای جدا کردن ناکامی خود را از آنچه که بچه های خود را واقعا احساس می کنید. داشتن خانه خود را حتی اگر آن را یک بحران فوری; اسباب بازی ها را می توان تعمیر و یا دور انداخته می شود اگر آنها دیگر کار (و مقدار زیادی از بچه های کوچک اهمیتی نمی دهند اگر یک اسباب بازی پوشیده شده است و یا به درستی عمل نمی کند). با تمام معنی را در مورد درمان حداقل someof امور مالی خود را به عنوان مشترک و صادقانه در مورد خواسته های خود را, ناکامی و نیاز دارد. اما شما لازم نیست که به استدلال می کنند که بچه های خود را خواهد شد به طور دائم آسیب های یک اتاق و یا بازی با حیوانات با از دست رفته در را که مورد.

Q. آیا آن را غیر اخلاقی به هیچ می گویند ؟ من استفاده می شود برای زندگی در یک کشور اروپای شرقی و دوستان وجود دارد که بسیار عزیز به من. آنها فقط به درخواست کمک من. از یک سال پیش آنها تصمیم به خرید برخی از زمین به طوری که پسر خود را می تواند در ساخت خانه خود را. کل هزینه در حدود $15,000, و آنها در حال حاضر پرداخت می شود $9,000. با توجه به همه گیر آنها در حال حاضر همه از کار و اگر آنها نمی پرداخت باقی مانده 6000 $در پایان ماه اوت آنها همه چیز را از دست آنها سرمایه گذاری کرده ایم.

من در یک موقعیت مالی خودم در حال حاضر و در حالی که من می تواند شیب به من بچه مدرسه, صندوق, من نمی خواهم به! 6000 $در یک مقدار زیادی از پول. آنها هرگز پرداخت من—آن را فقط اتفاق نمی افتد. (آنها در حال حاضر به من بدهکار چند هزار نفر “قرض گرفته شده” چند صد نفر در یک زمان در طول سال است.) اگر کسی نیاز به درمان های پزشکی و یا اگر آنها می رویم به از دست دادن خانه آنها تمام زندگی در کنار هم, در حال حاضر, من می خواهم احساس تمایل بیشتری برای کمک به, اما این احساس فوق العاده ای تحمیل.

من ارائه شده برای کمک به با $2,000, اما آنها نمی ببینید که چگونه آنها می آیند تا با بقیه تاریخ مقرر. با توجه به این که من می تواند تسویه حساب تا 6000 دلار (اما نه بدون قربانی) به نگه داشتن آنها را از دست دادن $9,000 است که آن را غیر اخلاقی از من نیست ؟ و چرا من خیلی اذیت توسط این ؟ چه چیزی اشتباه است با من ؟

یک: هیچ مشکلی با احساس اذیت شدن بیش از نیاز به گرفتن پول از بچه خود را در مدرسه صندوق به منظور پوشش زمین شخص دیگری خرید ویژه زمانی که “دیگری” در حال حاضر قرض هزاران نفر از شما در گذشته بدون بازپرداخت. این غم انگیز است که دوستان خود را ممکن است از دست دادن سرمایه گذاری خود را, اما آنها ممکن است قادر به درخواست برای pandemic مربوط به امداد و شما نباید خود را قربانی بچه, کالج, صندوق بیش از این است. فقط به دلیل شما می خواهم هنوز هم قادر به خوردن و پرداخت صورتحساب خود را معنا نیست که شما باید به دوستان خود پول هر زمان که آنها می پرسند. می گویند هیچ با وجدان روشن!

Q. آشکارا وگان? من یک گیاهخوار با بسیاری از nonvegan دوستان و اعضای خانواده. من وگان یا گیاهخوار بیشتر از زندگی من اما هرگز آن را احساس بود و من محل به دیگران بگویید آنچه که باید و یا نباید بخورید, بنابراین من به ندرت به ارمغان آورد تا موضوع. به تازگی من شده است بیشتر به گیاهی فعالیت و من آن را سخت تر به حفظ سکوت. من فکر می کنم این اشتباه است که برای کشتن حیوانات اگر ما لازم نیست. (این صدق نمی کند به شرایطی که در آن خوردن گوشت تنها گزینه و یا بهترین گزینه است.) من احساس می کنم مانند ممتاز مردم من می دانم که باید با در نظر گرفتن کاهش و یا برش گوشت از رژیم غذایی خود را. من هیچ مشکلی خواستار نژاد پرستی یا هوموفوبیا زمانی که من آن را بشنوند اما من هنوز هم نمی دانم اگر آن را خوب است برای من (مهربانانه) مطرح کردن این موضوع از وگان بودن با nonvegan دوستان و خانواده. روشن می شود, من نمی گویم که نژاد پرستی و همجنسگرا ستیزی در همان سطح به عنوان گیاه خواری—پرداختن به نابرابری انسان ها صورت می گیرد اولویت است. من باید نگه داشتن دهان من بسته مورد نظر من در گیاه خواری? یا من توجیه در آوردن این موضوع ؟

یک: من موافقت می کنم که آن را غیر ضروری و سودمند به سعی کنید به برابر گیاه خواری به طور مستقیم با نژاد پرستی و/یا هوموفوبیا. اما شما باید بسیاری از گزینه های بیشتر از فقط “برابر nonveganism با نژادپرستی” و “خاموش ماندن در مورد ارزش های خود را.” با تمام معنی شما باید صحبت کردن با دوستان نزدیک و خانواده ها در مورد گیاه خواری چه معنی برای شما و چه مقدار آن را به ارمغان می آورد به زندگی خود را, اجازه دهید آنها را می دانم آنچه بیشتر درگیر در وگان فعالیت به نظر می رسد مانند شما و چه خوب است شما آن را باور می توانید انجام دهید برای این سیاره به عنوان یک کل و حیوانات غیرانسان در خصوص به اشتراک گذاری دستور العمل و اطلاعات آنها را تشویق به انجام تحقیقات خود را و تجدید نظر خود را در رابطه با گوشت و محصولات حیوانی. من فکر می کنم بهتر است به تمرکز انرژی خود را بر روی افرادی که به نظر می رسد پذیرای, به پوشیدن خود در تلاش برای متقاعد کردن کسی که ساخته شده آن را پاک کردن آنها بی علاقه و انتظارات خود را متوسط ، اما این مهم است ارزش مال شما یکی است که شما در حال سازماندهی بیشتر وقت و انرژی خود را در اطراف و شما مجبور نیستید برای نگه داشتن این خبر از نزدیکترین دوستان خود. بله وجود دارد و دیگر مسائل به بحث و نشانی در جهان, اما این بدان معنا نیست که شما باید برای درمان, گیاه خواری به عنوان صرفا یک چاره اندیشی موقت و یا یک راز شرم آور. بحث در مورد آن را با غرور و شادی با احترام و با هیجان است.

پرسش: Re: اخلاق از یک بورس تحصیلی نرم افزار: بستگان به نظر می رسد مانند busybodies به من. مگر اینکه یکی از فرزندان خود را به طور مستقیم در رقابت برای بورس تحصیلی در سوال و یا نویسنده نامه است که در واقع ارتکاب تقلب آنها باید برای کون کردن و توقف دخالت در کسی دیگری تصمیم گیری در مورد پدر و مادر و آموزش و پرورش. دوم … وضعیت کنونی به این معنی است که Airbnb درآمد نامشخص است در حال حاضر و برای آینده نزدیک با توجه به این که مردم کمتر به سفر در هر زمان به زودی. بورس تحصیلی به نظر می رسد کاملا مناسب برای آنها داده شده خود را کاهش داده و نامشخص شرایط اقتصادی. اگر وضعیت خود را تغییر و سپس آنها باید راستگو زمانی که درخواست بورس تحصیلی می آید تا برای تجدید.

یک: بستگان اغلب می تواند بسیار شلوغ است; که قطعا درست است. من خواندن بود که خواهر خاص تا به حال یک حس نویسنده نامه که به طور کلی به خوبی و در شرایط سخت مالی تنگه اما این هم درست است که او واقعا belabored نقطه دارد و باید قادر به اجازه از این به بعد از او ساخته شده او را مورد. خواننده دیگری نوشت: در مورد این موضوع از Airbnb ابهامات و پیشنهاد نویسنده نامه در نظر بگیرید فروش خانه دوم در برخی از نقطه در آینده یا دو سال و استفاده از آن پول به سمت دختر دانشگاهیان که من فکر می کنم با توجه به ارزش بیش از حد.

پرسش: Re: اخلاق از یک بورس تحصیلی نرم افزار: شما ممکن است overthinking این. چرا که یک خانواده واجد شرایط برای درخواست کمک هزینه تحصیلی به این معنا نیست که دانش آموز را در واقع آن را دریافت کنید. جوانترین من از دانشگاه فارغ التحصیل شد این سال است. به عنوان یک ورودی سال اول او اعمال شده برای بورسیه در خوبی در نظر گرفته مدرسه دولتی که در آن او تا به حال پذیرفته شده است—ما به خوبی در دستورالعمل های درآمد. (من او را تنها حمایت و زندگی کردن حقوق بازنشستگی.) با وجود درآمد ما با وجود او جالب backstory با وجود داشتن همه توصیه می شود “تجربه” (داوطلبانه رهبری بزرگ دانشگاهیان ورزشی و غیره.) او نمی دریافت بورس تحصیلی (و نه او با دریافت بورسیه از هر یک از ده ها سازمان های دیگر که به رخ کشیدن از دادن پول کمک هزینه تحصیلی). او حتی نمی توانید یک کار مطالعه ، فقط وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردم که حتی بدتر است. درخواست برای کمک هزینه تحصیلی و متوجه است که شما احتمالا نمی خواهد آن را دریافت کند. این یک مشکل نیست فقط با شما—این است که یک مشکل با یک ساختار اقتصادی است که باعث می شود آن را به طور فزاینده ای دشوار برای شهروند به طور متوسط برای زندگی چیست, ثروتمندترین کشور در جهان است. کار ما نیست و برای جلوگیری از استفاده از آنچه در دسترس—کار ما این است که به تقاضای تغییر از سیستم.

یک: که مفید است زمینه البته من فکر می کنم بسیاری از کسانی که وزن در این نامه خودم گنجانده شده اند درمان می شود تقاضا برای کمک هزینه تحصیلی به عنوان یک تضمین است که آنها آن را دریافت و آن را مفید به یاد داشته باشید که لزوما این چنین نیست. من می خواهم برای تشویق نویسنده نامه به فکر می کنم کمتر در مورد “چه کاری می تواند ما از لحاظ فنی از این وضعیت” در حال حاضر و بیشتر در مورد خود را نیاز واقعی و ارزش اما این قطعا درست است که کمیته بورس نمی خواهد به سادگی آن را به نویسنده نامه را از دست.

بحث در این ستون ما در Facebook صفحه!

کلاسیک Prudie

پرسش: من فکر می کنم من نسبی است پنهان کردن چیزی واقعا افتضاح و در خانه خود: من یک نسبی در اواسط 40s, است که برای عدم بهتر است مدت یک خزنده. مادر او یک زن فوق العاده با یک نقطه کور: جوانترین پسر او. او babied او دائما و او را حمایت مالی. او هرگز نقل مکان کرد و از او در خانه است اجتماعی توقف و هر چند بازی دوستانه در این سطح می تواند خلق و خوی-اوقات تلخی-پرتاب انسان ، متاسفانه او همچنین دارای یک عادت وسیله زنان است. ما نه آگاه از هر گونه خشونت اما او را غالبا متمرکز بر روی یک زن معمولا مودب co-worker, پیشخدمت, کارمند فروشگاه و غیره. او سپس قطره اغلب و ناخوانده به ارمغان می آورد هدیه های کوچک و مذاکرات به طور مداوم در مورد این رابطه وجود ندارد. زمانی که او رد او را دنبال زن پس از کار تا زمانی که او شکایت به مدیریت که در آن نقطه او اخراج یا ممنوع از محل کسب و کار. خانواده در از دست دادن به عنوان به آنچه که به انجام است. پس از درگذشت مادر اولین چیزی که او تغییر قفل در خانه او و به شدت به همه اعضای خانواده که هیچ کس اجازه داده شد در “خود” ملک. تمایلی به ایجاد سر و صدا همه احترام این و نه یک نفر حتی اقدام به تنظیم پا در آن خانه در بیش از سه سال است. هفته گذشته او در یک حادثه که در هم شکسته چند استخوان. خواهر خود را با عجله به صحنه و اولین کلمات خود را به او بودند “اگر من را مجبور به ماندن در بیمارستان من بهتر است نه گرفتن هر کسی در خانه من!” در بیمارستان از او خواست که برای یک گوشی شارژر و جوانه های گوش و زمانی که برادر خود را ارائه شده به آنها را انتخاب کنید تا در خانه او خواستار یک مجموعه جدید خریداری شود—و آنها بودند. او گفت: او می تواند convalesce در خانه که ساخته شده بود به طور کامل نقص-در دسترس برای مادر خود را, اما او حاضر به هر گونه اعضای خانواده یا مراقبین وجود آمده است. بنابراین او در حال رفتن به یک مرکز نوتوانی چهار ساعت دور برای چند ماه. او خواستار خواهر و برادر خود را خرید تمام لباس های جدید و لوازم آرایش برای او به طوری که آنها نمی رویم در خانه. من دو تا سوال دارم: 1) چه چیزی ما را در مورد رفتار خود را? 2) افکار خود را بر poking در اطراف خانه اش در حالی که او در نوتوانی? او پارانویا و اخبار در مورد کلیولند اسیران به من کمی نگران است که شواهدی از خشونت و یا واقعا ناسالم وسواس وجود دارد و یا بدتر. خواندن آنچه Prudie تا به حال به می گویند.

دنی M. Lavery جدید کتاب چیزی است که ممکن است شوک و بی اعتبار شما ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی