کمک! من سفید دوست است دروغ گفتن در مورد تحت فشار قرار دادند توسط پلیس در یک تظاهرات.


Collage of a bewildered white woman shrugging next to a white speech bubble voiced to the left.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس Koldunov/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

تخته سنگ در حال حاضر درخواست کسانی که به خواندن بیشتر برای حمایت از ما روزنامه نگاری به طور مستقیم با اشتراک به تخته سنگ به علاوه. بیشتر بدانید.

برای دریافت مشاوره از Prudie, ارسال پرسش برای انتشار به prudence@slate.com. (سوالات ممکن است ویرایش شود.) پیوستن به چت زنده هر شنبه در ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول زندگی بحث و گفتگو. تماس بگیرید و یا عزیز احتیاط پادکست صوتی در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

عزیز احتیاط

بهترین دوست من از چهار سال “لیلی” است سفید am I. بسیاری از دوستان ما هستند و مردم از رنگ و همه ما متصل به مسائل نژادی و عدالت اجتماعی است. به تازگی لیلی دروغ در مورد حضور در یک اعتراض که کردم خشونت, وقتی که من برای یک واقعیت است که او وجود ندارد. او حتی گفتن است دوستان او او را تحت فشار قرار دادند توسط یک افسر پلیس است. من می دانم که لیلی شده است مطمئن نیستید که چگونه برای حمایت از ما دوستان شما در طول این زمان بحران. من وحشت دارم که او تصمیم به بیان “حمایت” با دروغ آشکار. او اهدا مقدار زیادی از زمان و پول به ارزش علل اما من احساس می کنم حق در مورد اجازه دادن به این اسلاید. من باید با او به طور مستقیم ؟ بگویید یکی از دوستان ما و اجازه دهید آنها را به مقابله با او ؟ می گویند هیچ چیز و امیدوارم که او می شود کشف شده ؟ ؟ ؟

—بد موقع به رخ کشیدن

من نمی توانم تصور کنید که چگونه آن را می تواند کمک به درخواست یکی از دوستان خود به صحبت لیلی از طرف شما. شما باید به صحبت کردن با او در مورد آن. به شما می گویند لیلی شده است بهترین دوست خود را برای سال, که بدان معنی است که شما به خوبی موقعیت به او صحبت می کنند هر دو با عشق و در چالش است. به او بگویید که چه شما به من گفت از او بپرسید که چه خبر است و به او زمان و فضا برای پاسخ به. او ممکن است خجالت و یا دفاعی به خصوص در ابتدا و آن را به کمک به جمعیت ، آن را نیز ممکن است کمک به شما می گویند که نه به او بلکه تلاش برای تعیین چه چیزی باعث او را به دروغ در این مورد در وهله اول, و شما می خواهید به او کمک کند کشف کردن پربارتر خروجی برای انرژی خود را. این یک همه پرسی در مورد اینکه آیا قلب خود را در جای مناسب و یا اینکه آیا او غیر این صورت فرد راستگو. این یک خاص گسسته دروغ در مورد یک رویداد و شما می خواهید او را برای جلوگیری از دروغ گفتن در مورد آن و شروع به تلاش برای آن را به سمت راست امروز.

کمک! ما رو راه بیش از حد بسیاری از آشپز در آشپزخانه ما در طول قرنطینه—به معنای واقعی کلمه.

دنی M. Lavery پیوست توسط پیتر Labuza در قسمت این هفته از عزیز احتیاط پادکست.

اشتراک عزیز احتیاط پادکست در اپل پادکست, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

عزیز احتیاط

دوست دختر من و من شده اند آشنایی با خوشحالی برای سه سال و برنامه ریزی برای حرکت در کنار هم به زودی اما اخیر در کابینه پزشکی است و من نگران. من یکی را برای حفر طریق قابل توجهی دیگران چیز, اما او تا به حال نقل مکان کرد و من مسواک به کابینه بنابراین من آن را باز کرد و متوجه شد حداقل هشت مختلف داروهای تجویزی—تقریبا همه ضد اضطراب meds با چند مطالعه ایدز به عنوان به خوبی. او نسخه برای تنها برخی از آنها و بقیه یا منقضی شده یا قرص است که او بدست از دوستان است. زمانی که من از او پرسید که چرا او تا به حال بسیاری از بطری های قرص—آنها در زمان نیمی از کابینه او اذیت کردم گفت که او می خواهم پرتاب از داروها او لازم نیست دفعه بعد او نقل مکان کرد و به پایان رسید مکالمه.

من می دانم که او مبارزه با اضطراب اما من نمی تواند کمک کند اما او را پیدا واکنش ناراحت کننده است. زمانی که من به او صحبت کرد در مورد استفاده از قرص قبل از او evades سوال دفاعی می شود و یا استدلال می کند که او می داند که چگونه به قرص به درستی هر چه واقعی او تجویز می گوید. من تا به حال چندین مبارزه با اعتیاد به مواد مخدر, و من نگران هستم چرا که واکنش او مرا به یاد چگونه دیگران سعی در منحرف کردن اذهان از یا توضیح مشکلات خود را. حلق آویز بر روی منقضی شده داروها و قرص از دوستان فقط به نظر می رسد مانند یک نشانه بد به خصوص با دیازپام و لورازپام و زاناکس. از سوی دیگر شاید من امل بودن یا بیش از حد قضاوت. او شده است و مقاوم در برابر دیدن یک درمانگر بنابراین من نمی خواهم به دور او تنها خیابان های مقابله با اضطراب است. اما من هم در مورد او نگران سلامت روحی و روانی و در مورد چه چیزی با هم زندگی خواهد بود. من overworrying این یا من باید تلاش مداخله جدی تر و سبک گفتگو ؟

—باز کردن پاندورا پزشکی کابینه

من خوشحال به تبرئه شما از snooping: شما به دنبال مسواک خود را نه شکستن را به دفتر خاطرات خود را. مداخله سبک مکالمات نه مفید و نه منجر به صداقت و صراحت و اعتماد, بنابراین من نمی توصیه می کنند که به عنوان حرکت بعدی خود را, اما آن را قطعا ارزش بازبینی این موضوع دوباره قبل از اینکه شما دو حرکت با یکدیگر. شما لازم نیست که برای تعیین اینکه آیا او یک معتاد به منظور گفتگو در مورد داروهای تجویزی (منقضی شده و در غیر این صورت) با کسی که شما به طور جدی دوستیابی و برنامه ریزی در زندگی با. و نه داشتن یک گفتگو در مورد دارو به معنی شما خواستار او شروع به توجیه هر قرص او طول می کشد. اما منصفانه است که می گویند “من در مورد این قرص شما را که شما لازم نیست که یک نسخه برای, و من می خواهم به می دانم که شما در حال صحبت کردن صادقانه در مورد استفاده خود را با یک پزشک یا روانپزشک به طوری که شما می توانید مفید مشاوره از یک حرفه ای پزشکی. من نمی خواهم به کنترل و یا نظارت بر دارو خود را, اما من می خواهم که قادر به بحث در مورد آن را گاهی اوقات به خصوص اگر آن را بر من.”

به شما می گویند که شما به او صحبت کرد در مورد استفاده از قرص ها در گذشته, و من نمی دانم اگر این است که دلیل این تغییر رفتار او و یا او را منجر به خطرات غیر ضروری و یا اگر او آنها را در ترکیب با الکل و یا دیگر مواد مخدر یا, چه, بنابراین من نمی تواند پاسخ به این که آیا شما در حال امل یا overworrying. مهم ترین سوال این است که آیا شما دو می تواند توافق مشترک ایده از آنچه به منزله قبول خطر است. من همچنین می خواهم شما را تشویق به فکر می کنم از این لحاظ در نظر گرفتن دور او تنها خیابان های مقابله با اضطراب است. وجود دارد راه های بسیاری برای مقابله با اضطراب و شما نمی کنترل هر یک از آنها. شما نمی توانید تصمیم بگیرید که رابطه او به دارو برای او و آن را تنها می تواند یک ورزش در سرخوردگی و اتلاف انرژی را برای شما به امتحان کنید. اما شما می توانید و باید تصدیق حق خود را به یک مکالمه است.

عزیز احتیاط

من فقط نقل مکان به یک آپارتمان با یک زن است که با شروع رژیم غذایی hCG. این صدا واقعا ناسالم به من حتی خطرناک است: شما می توانید تنها خوردن 500 کالری در روز برای هفته ها و “hCG قطره” شما قرار است به غیر قابل تنظیم توسط FDA. او را از انجام, این رژیم غذایی یک بار قبل از, بنابراین او می داند که آن را “نتایج.” من فقط در اینجا زندگی می کردند برای یک ماه, بنابراین ما در حال نزدیک نیست. من نمی خواهم به اهانت و یا توهین به او, اما, این رژیم غذایی خطرناک است و خواهد شد در نتیجه او به دست آوردن وزن به علاوه زمانی که او پس از اتمام آن است. وجود دارد هیچ راهی برای من به موضوع مطرح است ،

—نگران هم اتاقی

خطرناک است—بسیار خب. تلاش برای زندگی در یک semistarvation رژیم غذایی از 500 کالری در روز—می گویند هیچ چیز از مکمل های غیر قابل تنظیم—او را قرار می دهد در معرض خطر سوء تغذیه از دست دادن ماهیچه ها و قلب مسائل. من فکر می کنم آن است که ارزش آوردن تا هنگامی که به بیان نگرانی های خود را و او را تشویق به دنبال توصیه های پزشکی. شما می توانید اذعان دارند که شما دو نفر نیست و استرس است که شما نمی خواهید به این را تا با او دوباره و یا به او بگویید که چه چیزی یا چه به غذا خوردن اما اجازه دهید او را می دانم که شما نگران در مورد خطرات ناشی از این رژیم غذایی و او را تشویق به صحبت با دکتر خود در مورد آن. من می خواهم به ترک کردن این سوال که آیا او می خواهید به دست آوردن هر وزن او از دست می دهد—برجسته و مسئله ضروری است که از سلامت کلی و اگر او را در حال مبارزه با خوردن نظم آوردن تا در آینده ممکن است افزایش وزن ممکن است معکوس. او ممکن است بی اعتنا و یا دفاعی و در آن نقطه بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که می گویند: “من متاسفم که شما جرم و من به شما اجازه تصمیم گیری خود را.” آن را نمی خواهد انجام دهد یا از شما خیلی خوب سعی کنید برای نظارت بر رژیم غذایی او با این حال نا امن, آنها ممکن است یا به نظر در اندازه یا تعداد دفعات وعده های غذایی خود را. که تنها او احساس surveilled و کنترل می شود.

گرفتن در این هفته Prudie.

مشاوره بیشتر از مراقبت و تغذیه

من و همسرم به تازگی شروع به پرورش بنابراین ما با نام تجاری جدید به پدر و مادر, بازی با preteen و نوجوان. Easy-peasy درست است؟! تا کنون تنها یک نقطه از مشاجره—وعده های غذایی. ما preteen امتناع از خوردن بسیاری از مواد غذایی به خصوص اگر آن را در تماس با یک سبزی. وجود دارد یک زن و شوهر از عوامل پیچیده. او می آید از یک خانواده مهاجر و استفاده می شود به خوردن مواد غذایی قومی خود معمولا باعث می شود. دوم او به نظر می رسد که بسیار حساس معده منجر به stomachaches و استفراغ اگر ما دقیق نیست.

من و همسرم کمی تضاد در نحوه رسیدگی به آن است. من تمایل به بیشتر ملایم بدانند که در حال حاضر وجود دارد به اندازه کافی تغییر/تروما در زندگی خود را, بنابراین ما نیازی به وعده های غذا را پر از بدبختی است. شوهرم فکر می کند که ما باید با برگزاری یک شرکت خط و بچه ها استفاده می شود به برخی از غذاهای جدید (و گاه به گاه چیز سبز). من شروع به یادگیری برخی از دستور العمل های جدید به لطف نوجوان در حال حاضر به تدریس من, اما من هم ارزش تغذیه سالم و می خواهم برای تشویق عادات خوب غذا خوردن. پس چگونه ما باید هل دادن ما غذا دستور کار یک بچه است که به احتمال زیاد تنها به طور موقت به ما ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی