کمک! همسر من تا به حال یک رابطه با یک زن است. چرا من رها?


Woman with lipstick on her collar
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های گتی ایماژ به علاوه.

تخته سنگ در حال حاضر درخواست کسانی که به خواندن بیشتر برای حمایت از ما روزنامه نگاری به طور مستقیم با اشتراک به تخته سنگ به علاوه. بیشتر بدانید.

عزیز احتیاط

پس از ماه های عجیب و غریب بانک معاملات عجیب و غریب غیبت و بوی عجیب روی لباس, من, مواجه, سکس با سوء ظن است که او در من. او را شکست و اعتراف کرد. من ناراحت بود تا زمانی که او نشان داد او در من با یک همکار. او عذرخواهی فراوان و سوگند یاد کرد که او هنوز هم مرا دوست داشت و می خواست به رابطه ما کار می کنند. عجیب, من پیدا کردم خودم را رها. من خوشحال هستم او دروغ گفته اما تقریبا مهم نیست که او حمل در رابطه با یک زن است. در عین حال من احساس می کنم مثل این تقریبا باعث می شود من یک فرد بد اگر من خوب با این. به نوعی به نظر می رسد نوع جنسیتی! آیا آن را خوب است که من هستم (بیشتر) خوب با همسر داشتن رابطه با یک زن است ؟

—(احساس شپشو مورد) احساس خوب

بیایید تقسیم تفاوت: آن را قطعا جنسیتی که شما اهمیتی نمی دهند اگر همسر شما به خواب رفته بود زن دیگری با توجه به ناراحتی شما زمانی که شما فکر می کنید او در خواب با یک مرد, اما شما لازم نیست به تماس خود را یک فرد بد و بیش از آن ، آن است که جنسیتی اما “مردان گرفتن اندازه کافی دیوانه در همسران دوست دختر” ندارد فشار دادن فمینیستی موضوع است. شما و همسر خود را مجبور به کشف کردن که از شما بد است و آن خوب است. شما فقط باید یک فرصت برای بحث در مورد آنچه شما می خواهم به انجام در حال حاضر که همه چیز را در باز. همسر خود را می گوید او شما را دوست دارد و می خواهد به همه چیز کار می کنند. آیا او هم عاشق زن او شده است داشتن امر ، آنها از نظر احساسی درگیر با یکدیگر و یا آن را عمدتا فقط در مورد ، آیا همسر شما می خواهید به نگه داشتن او دیدن و آیا می شود با که ؟ چیزی بود که در مورد ازدواج خود را آزار همسر خود را زمانی که او شروع به دیدن شخص دیگری و یا او فقط خودش را پیدا دگرگون جاذبه خود را به او همکار? شما می گویند شما “تقریبا مهم نیست” که او به داشتن رابطه با یک زن دیگر و شما اختصاص داده شده در این نامه به بخشی از شما که بی تفاوت و یا رها اما من کنجکاو در مورد آنچه که چپ ناگفته در که “تقریبا.” چقدر از شما مراقبت می کند و چگونه می تواند شما را بررسی و به اشتراک گذاری است که بخشی از خودتان را با همسر خود را ؟

شما دو تا ممکن است در پیدا کردن وجود دارد بیش از یک پیگیری گفتگو بود و آن را ممکن است بیش از چند روز یا هفته یا بیشتر اما این مهم است که برای شروع به صحبت کردن در حال حاضر به جای توقف در “متاسفم, من نمی خواهد دوباره او را ببینم” و “نگران نباشید من واقعا نمی مراقبت.” من تعجب می کنم اگر شما گیج کننده نبود خشم احساس نمی هر چیزی در همه. وجود دارد تعدادی از امکانات دیگر و شما دو رایگان هستند برای کشف آنها هم اکنون که شما می دانید هیچ یک از شما علاقه مند به توقف در ندامت و دشمنی میل.

عزیز احتیاط

برای مقابله با همه گیر بودن در خانه تمام وقت من شریک گرفته است به پوشیدن سر و صدا لغو هدفون. او می گوید این کمک می کند تا او را شارژ. اما او آنها را می پوشد را از صبحانه تا قبل از خواب (معمولا جریان محتوا از تلفن خود را) و آن را تبدیل به غیر ممکن است به صحبت کردن با او را بدون نیاز به حرکت شدید به جلب توجه خود را. من او را خواسته ایم و نه به آنها را می پوشند در طول زمان خانواده و شوخی که آنها را تبدیل به دائم متصل شده است. خود سازش است به پوشیدن یک طرف و فشار طرف دیگر در پشت گوش خود را. من احترام که او درونگرا و نیاز به زمان به تنهایی. قبل از همه گیر ما جایگزین است که به خوبی: من می خواهم رسیدگی شب روال و برنامه ریزی فعالیت آخر هفته که به او خانه خود را برای چند ساعت.

اما هر کس کار و تحصیل از خانه به علاوه دولت ما محدودیت های معنی ما برای به اشتراک گذاشتن شب معمول و نمی تواند بیرون رفتن زیاد است. ما نقطه اوج رسیده اخیرا زمانی که من اقدام به حذف خود هدفون چون من فکر کردم که او خواب است. او بود و من را متهم به “درک” نیاز خود را به تنهایی. من نگران هستم که فرار به فیلم ها و بازی های ویدئویی تبدیل شده است ناسالم استراتژی های مقابله ای. و من تعجب می کنم اگر برخی از ما جوانترین بچه مشکل با گوش دادن می توان به تماشای پدر خود را بررسی کنید. من می خواهم به احترام اما من همچنین فکر می کنم ما باید به یک مکالمه واقعی در مورد این عادت است. چگونه می توانم آن را انجام دهم ؟

—صداهای خاموش

شروع به عذرخواهی به شریک زندگی خود را برای تلاش خود را به هدفون برای او—حتی اگر او تا به حال شده است در خواب شما نمی حل و فصل این اختلاف نظر و یا پیدا کردن یک معنی سازش اگر او نگران شما در حال رفتن به آنها را دور. شما لازم نیست که به سقوط بیش از همه خود را—مختصری اذعان شد که در آن انتخاب اشتباه و یک وعده است که شما با استفاده از کلمات خود را در آینده انجام خواهد شد. نه من فکر می کنم شما نیاز به جابجایی خود را کاملا نگرانی های مشروع خود را بر روی جوانترین فرزند. شما می توانید یک مکالمه جداگانه در مورد نگرانی های خود را در مورد فرزند خود توجه span اما وجود دارد مقدار زیادی از دیگر علل بالقوه از جمله این واقعیت است که او صرف تقریبا تمام وقت خود را در خانه در طول یک بیماری همه گیر.

همانطور که برای داشتن یک مکالمه واقعی ، فقط به شوهر خود که وضع موجود را تغییر دهید. اگر شما قبلا برگزار شد به دلیل این که او مستقر “من درونگرا” به معنی “هیچ کس مجاز به از من بپرسید به تجدید نظر من در تمام طول روز هدفون استراتژی” در حال حاضر زمان برای متوقف کردن. به او بگویید این کار را برای شما پیشنهاد یک مصالحه گوش خود counter-ارائه و برخی از صرف زمان مذاکره راه خود را به سوی چیزی است که شما می توانید هر دو با زندگی است. شما می توانید در مورد این در حالی است که هنوز هم احترام نیاز خود را برای زمان تنهایی—نیاز شما همچنین باید درونگرا یا نه, که بدان معنی است که گاهی اوقات او باید خاموش هدفون و بیش بچه وظیفه بنابراین شما می توانید باز کردن از پیچ برای چند ساعت ،

چگونه به دریافت مشاوره از Prudie

• ارسال پرسش برای انتشار به prudence@slate.com. (سوالات ممکن است ویرایش شود.)
• عضویت در چت زنده هر شنبه در ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول زندگی بحث و گفتگو.
• تماس صوتی از عزیز احتیاط پادکست در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

عزیز احتیاط

“جولی” و من 17 زمانی که ما ازدواج کردم چون او باردار شدم و پدر و مادر ما بنیادگرایان. او از دست رفته کودک و رویدادهای مختلف زندگی (کالج برای او خارج از کشور پیشنهاد کار برای من) کشیده ما را از هم جدا. ما طلاق گرفتم اما واقعا فکر می کنیم می خواهم پشت هم روزی و دیگری رفتن از آن. بود که از یک دهه پیش. جولی به تازگی نقل مکان کرد و در بازگشت به وطن ما است و ظاهرا تصمیم گرفت از آن زمان برای ما به عقب بر گردیم. او مرا فرستاده پرشور و عاشقانه ایمیل پر از خاطرات گذشته و برنامه ریزی برای آینده است. من او را دوست داشتم—من هنوز هم او را دوست دارم در راه—و آن را حتی ممکن است درست باشد که ما روح در یک بدن. اما من عاشق همسر و بچه های ما و زندگی ما ساخته ایم با هم. من هیچ علاقه ای به upending که.

چگونه بگویم جولی که ؟ ما ساخته شده بسیاری از وعده ها به یکدیگر به عنوان بچه ها و او انتظار دارد که ما را به نگه داشتن آنها را. من احساس گناه می کنم که من نمی خواهم به کنه و من نمی خواهم به شکستن قلب او بیش از ایمیل. اما ما نبوده و در تماس با یک دهه است. من باور نمی کنم او فقط شده حسرت این همه وقت (او ظاهرا قبلا مشغول به شخص دیگری). من کمی نگران در مورد او. همسر من احساس کمی حسادت اما فکر می کند من باید به صحبت جولی در فرد پس از او سزاوار به شنیدن آن را مستقیما از من. این است که واقعا عاقلانه است ؟ پدر من سوخته در زندگی خود را هنگامی که او ملاقات کرد تا با سابق, شعله, و من نمی خواهم که مرد است.

—نه روح در یک بدن دیگر

یک حرکت صعودی به دریافت چنین ایمیل در طول یک بیماری همه گیر به معنی شما باید عالی بهداشت عمومی دلایل کاهش به ملاقات در فرد است. علاوه بر دیدن شما برای اولین بار در سال و تنها به رد احتمال زیاد خواهد بود بسیار دردناک و شرم آور از گرفتن نوشته شده است پاسخ. همچنین صدا مانند شما می خواهم را ترک حواس خود را صرفا پس از دیدن جولی در گوشت. و نه شما نیاز به عذر خواهی برای یک وعده مبهم در مورد reuniting “روزی” با مدرسه خود را بالا ، که به اخراج او احساسات شما که صدای هر دو قدرتمند و مانند آنها ریشه در یک مشترک شکل گیری تروما. اما شما نبوده است پیشرو در. شما دو نشده باقی ماند پس از طلاق خود را. و این واقعیت است که او احساس می کند چیزی است که شما نمی, در حالی که غمگین معنا نیست که شما کاری اشتباه انجام داده ام. همه شما مدیون او ساده است و نوع پاسخ گفت: شما در حال خوشحالی و در حالی که شما می خواهید او را به خوبی شما نمی خواهید به عقب بر گردیم. در صورتی که می شکند در قلب او آن را یک دل شکستگی او می تواند زنده بماند و نمی خواهد شما را برای کمک به او بهبود آن است. هنگامی که شما کمپرسی کسی (یا کاهش دوباره) شما را تبدیل به حداقل فرد واجد شرایط در جهان به راحتی آنها را بیش از این فروپاشی است.

کمک! من عاشق هدیه دادن—زیادی. درمانگر من فکر می کند آن را عجیب و غریب.

دنی M. Lavery پیوست Aminatou افشانده و ان فریدمن در قسمت این هفته از عزیز احتیاط پادکست.

اشتراک عزیز احتیاط پادکست در اپل پادکست, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

عزیز احتیاط

من مستقل مشترک المنافع در اواخر 20s و به تازگی ازدواج کرده من فوق العاده دوست پسر از پنج سال. من هم فکر می کردم راست تا همین اواخر. سال گذشته من با یکی از دوست دختر من و ما parejo بوسید. من نگه داشته و فکر کردن در مورد آن و در طول قرنطینه من خانه و حتی بیشتر. من نمی تواند متوقف فکر کردن در مورد زنان و زندگی جنسی من با همسرم کرد که من احساس می کنم خیلی گناه در مورد. من به دنبال کتاب و فیلم در مورد دختران و زنان از جمله انجمن. من می دانم آن را ممکن است برای کسی که تمایلات جنسی را تغییر دهید (و یا برای درک خود را از تمایلات جنسی خود را به تغییر) نسبتا در اواخر عمر و من احساس می کنم این چیزی است که اتفاق می افتد به من. من همیشه به حال دوستان گی و رشد حمایت از جامعه همجنسگرایان اما فقط فکر می کردم واقعا حمایتی متحد. اما من نگران هستم که من نمی دوجنسی, که من در واقع دختر و چه پیامدهایی برای ازدواج ممکن است. من در میانهی شب در جلب اعتماد هر کسی چون من می ترسم به منفجر کردن زندگی من است. اما من نیز می دانم که این عادلانه نیست به من یا به من. چه کار کنم ؟ چگونه می توانم شکل تمایلات جنسی من در حالی که احترام من ازدواج ؟

—آماده به بحث در

بدانند تمایلات جنسی خود را در حالی که احترام خود را از ازدواج ممکن است غیر ممکن است هدف. شما می توانید کاملا درمان شوهر خود با احترام و فرانک با او—اما ممکن است که خود تمایلات جنسی و ازدواج خود را در نهایت ناسازگار است. شما مدیون او صداقت و شفقت و مهربانی اما تلاش برای به زور خود را به سوی اش شما را چه مساحقه ممکن است به معنای برای آینده شما سالم نیست و یا پایدار برای هر کدام از شما. شوهر شما نمی خواهید که به ضرب و شتم و gritting دندان های خود را به رفتن را از طریق حرکات از صمیمیت. و من مطمئن هستم که اگر خود را در شرایط معکوس شد, حتی اگر آن را به شما باعث درد شما می خواهم خیلی جای شوهر شما به شما بگویم که او متوجه شد که او همجنسگرا بود و نه فقط به دلیل “انصاف” یا. شما می خواهید به دانستن دلیل این که شما می خواهم می خواهم برای او بهتر از سفت-بالا-لب نگرش خود را جهت.

شما لازم نیست برای شروع با گفتن شوهر خود همه چیز را امشب. اما شما شده است فکر کردن در مورد اینکه یک زن با تمام توسط خودتان را برای یک سال کامل در حال حاضر بدون حمایت یا هدایت و یا جامعه و من فکر می کنم شما رسیده ایم محدودیت از آنچه انفرادی بازتاب (و دزدکی The L Word rewatches) می تواند برای شما انجام دهد. چه بعدی گام کوچک شما می توانید تصور کنید که در نظر گرفتن ؟ شاید صحبت کردن با یک درمانگر و یا یک گروه پشتیبانی برای زنان متاهل سوال تمایلات جنسی خود را. شما می توانید در ادامه به اولویت بندی محرمانه در حالی که همچنین به دنبال افراد واقعی که می توانید گوش دادن به شما و می گویند چیزی در عوض آن چیزی است که همه کتاب و فیلم در جهان نمی تواند برای شما انجام دهد.

گاهی اوقات می توان آن را وسوسه انگیز به اخراج غرایز خود را با گفتن “خوب این است که عمدتا نظری—بار اثبات کرده است به طوری که من می دانم فراتر از سایه شک آن را به ارزش در حال تغییر زندگی من است.” اما شما بوده ام دگرگون بیش از یک سال تمام از یک تلو تلو خور بوسه از یک زن. شما خود را پیدا کنید که قبلا آسان به حرکت صمیمیت با شوهر خود را در حال حاضر عمیقا بیگانه. شما شدند به سوی هر چیزی با کلمه لزبین در آن است. شما نمی فقدان دانش است. آنچه شما نیاز دارید این است که حمایت از, توصیه های عملی تشویق به گفتن چیزی که شما را می ترساند بسیاری را با صدای بلند و مردم شما می توانید با خیال راحت بیرون بیایند. موفق باشید.

عزیز احتیاط بدون سانسور

“او چشم که با پرتو افکندن فردی حمایت نیست.
دنی Lavery و فضل Lavery بحث در مورد یک نامه در این هفته عزیز احتیاط بدون سانسور—فقط برای تخته سنگ به همراه اعضای.

عزیز احتیاط

من به تازگی به پیوست یک برنامه آشنایی به ادویه تا من انفرادی قرنطینه کنید و سعی کنید برای پیدا کردن مستقیم مردانی که علاقه مند بودند در ویکتوریا به سبک epistolary عاشقانه. من همسان با یک استاد در نزدیکی کالج که پیام دوم به من گفت که او “ترانس های عاشقانه.” آیا من چیزی اشتباه با گزارش حساب خود را به نرم افزار ؟ من نمی ترانس (نه آن بود که هر یک از کسب و کار خود را). این مدت واقعا rankled و من فقط می توانید تصور کنید که چگونه آن را ممکن است شخص دیگری. من سمت چپ بود در یک چرخش از سوالات در مورد چگونه من در حال حاضر و چگونه مردم با دیدن من در مقابل چه کسی هستم. من حسرت به طور مستقیم به چالش کشیدن او را در لحظه. “ترانس ایمری” است fetishistic مزخرف درسته ؟ باید گفت: چیزی ؟ من او گزارش شده اما من نه رسیدن به کارفرمای خود که من به راحتی قادر به پیدا کردن با یک جستجو در گوگل. Ugh! من فقط در تلاش برای پیدا کردن عشق و سایش ابزار ponchos.

—من بد متحد?

گزارش مشخصات کسی به سادگی به این دلیل که او علاقه مند به آشنایی ترانس زنان است نه یک عمل همبستگی با ترانس مردم است. برخی از کشورهای مستقل مشترک المنافع مردم (و ترانس مردم!) فراموش fetishize و objectify trans اما به سادگی ابراز علاقه به آشنایی ترانس زنان است که خود را “مزخرف” می کند و شایستگی یک گزارش. آن را قطعا نمی شایستگی تماس با کارفرمای خود. این مرد هیچوقت از شما درخواست تهاجمی سوال در مورد بدن خود را به شما صحبت می کنند در یک dehumanizing مد و یا تهدیدی برای ایمنی خود را. این بدان معنی نیست که شما موظف به مانند او. اما شما تا به حال هیچ ایده چگونه او رفتار ترانس زنان او نزدیک یا خرما که آیا او یک احترام شریک زندگی یا هر چیز دیگری. نه گزارش او بهبود زندگی هر واقعی ترانس زنان است. من فکر می کنم دلیل شما دوم حدس زدن خود را در حال حاضر است چرا که شما آگاه هستید در برخی از سطح است که شما جرم شد که این مرد فکر کردم شما ممکن است ترانس, و شما به دنبال برای تنبیه او را برای آن. اما که نمی خواهد حذف و ناراحتی خود را و آن را کمک نمی کند ترانس مردم ، تنها درون گرایی می توانید انجام دهید که.

من نمی خواهید به بیش از حد سخت بر شما. من همچنین می خواهم شما را قادر به پیدا کردن عشق و سرگرم کننده و همراهی و من اعتقاد دارم که شما هنگامی که شما می گویند شما می خواهید برای حمایت از ترانس مردم است. اما هیچ اجماع جهانی در میان اطلاعرسانی در مورد اینکه آیا کشورهای مستقل مشترک المنافع مردانی که خود را توصیف به عنوان “ترانس های عاشقانه” به طور معنی داری متفاوت از باغ-انواع اره. (این واقعیت که اره گاهی اوقات در رفتن به انتقال خود را نیز پیچیده است.) من می خواهم شما را تشویق به دنبال کردن انواع چشم اندازها از ترانس زنانی که نوشته شده در این موضوع مانند کای چنگ تهم دیانا Tourjée جانت مسخره و دیگران. و اگر شما علاقه مند در یک متحد کمک مالی به ترانس رهبری سازمان مانند GLITS Inc, St. James درمانگاه Comptons نما فرهنگی منطقه یا بامیه پروژه امروز.

عزیز احتیاط

من برای یک کار به عنوان یک کمک نویسنده برای یک سایت و به پایان رسید تا گرفتن آن—اما در یک داوطلب بر اساس. ارتباط من با ویرایشگر من رفت و برای اولین بار در. سپس یک روز من تن به تن او را یک ایده او آن را پذیرفته و من در تکمیل مقاله. او گفت که او می خواهم پاسخ با یادداشت “امیدوارم” در عرض یک هفته. او در پاسخ به دو هفته بعد (که در واقع خوب) درخواست من برای تغییر فریم که به معنی بیش از شروع از ابتدا. من نا امید و آرزو او می گفت: تا آنجا که من تن به تن این ایده در وهله اول. من هم نمی خواهم برای قرار دادن در کار اضافی هنگامی که من حتی برای آن پرداخت می شود. من یک روز جداگانه شغل و کار برای این سایت در شب و تعطیلات آخر هفته. بعد از آن من تو را دیدم آنها چاپ مقاله با شبیه فریم اما از دیگر نویسنده است. من می خواهم احساس خوب اگر من سردبیر گفته بود من نوشتن نبود جلسه استانداردهای خود را یا از من خواست به زمین چیز دیگری چرا که دیگر نویسنده در حال حاضر پوشش آن. اما او فرستاده من قطعه با چند نظر به عنوان اگر او بودند تنها معرفی ترفند کوچک به جای درخواست من برای بازنویسی همه چیز. من فکر می کنم او می تواند آن را به کار گرفته بهتر است. یا من زیاده?

—یک داوطلب را به ارزش

اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است در واکنش به ویرایشگر خود راوجود دارد هیچ خطر داشتن overreacted. آن را دشوار است به ارائه حکم در مورد اینکه آیا ویرایشگر خود را شکست خورده در وظایف خود نسبت به شما را بدون دانستن بیشتر در مورد فریم ، اگر زمین خود را تحت پوشش نسبتا گسترده موضوع آن ممکن است نسبتا ساده تماس ترجیح می دهند یک نویسنده دیگر اما اگر فریم و این موضوع منحصر به فرد و اصلی برای شما, شما ممکن است زمینه را برای هل دادن به عقب. بسته به اندازه از این سایت و تعدادی از سردبیران شما ممکن است حتی کسی شناخته شده دیگری بود نوشتن در همان موضوع. آن را برای تلفن های موبایل مانند شما را دیدم این سایت تا به حال اجرا چیز دیگری در همان موضوع قبل از اینکه شما تصمیم گرفت که چگونه به پاسخ به طوری که او ممکن است فرض شما را به حال خود رها شده این پروژه و نیاز به حرکت می کند.

مشکل بزرگتر این است که شما اعمال می شود برای پرداخت کار و ارائه شد یک داوطلب است نه نشانه خوبی اجرا سازمان است. و نه آن را صدا مانند ویرایشگر خود را به شما ارائه راهنمایی های بسیار وقتی که می آید به او معیارهای پذیرش رزین ویرایش پیش نویس مناسب مهلت و یا تفاوت بین پذیرش مشروط “به من چیز دیگری به طور کامل و من دوباره ارزیابی پس از آن.” شما هم می توانید از او بپرسید برای جزئیات بیشتر در مورد انتظارات خود, سیاست, و, سرمقاله, دستورالعمل یا—و این شرط بندی بهتر با توجه به این که شما فقط باید خیلی وقت بعد از کار—شروع به تبادل به سایت هایی که پرداخت نویسندگان برای کار خود را.

کلاسیک Prudie

من یک زن جوان که به تازگی ازدواج بسیار موفق ورزشکار. او دلسوز و مهربان و با ملاحظه. ما هر دو می خواهند کودکان, اما در یک جهان که در آن بسیاری از کودکان بدون خانه دوست داشتنی من, من نمی توانم تصور کنید که داشتن بیولوژیکی فرزندان هنگامی که ما می تواند ارائه یک زندگی فوق العاده است برای کودکان که هرگز در غیر این صورت باید یکی. شوهر من همواره حمایت از این اما به تازگی او به ارمغان آورد یک پیشنهاد جالب. همسر سابق خود که از من بزرگتر است و هرگز دوباره ازدواج کرد از او خواسته می شود یک اهداکننده اسپرم. او یک حرفه ای موفق و نمی خواهد نیاز به حمایت مالی اما من فکر می کنم این پیشنهاد عجیب و غریب است. او استدلال می کند که آنها هر دو بسیار عالی ژنتیک خواهد بود که “تلف” اگر آنها نمی پرش در چه چیزی می تواند تنها شانس خود را برای داشتن فرزند بیولوژیکی. او گفت: آن است که هیچ تفاوتی از اهدای اسپرم به یک بانک جز این که او می داند که مادر قادر خواهد بود برای ارائه به خوبی برای فرزندان خود. دو تقسیم دوستانه با توجه به فشارهای هر دو از حرفه خود. من خودخواه بودن به او می گویند باید در پیدا کردن یکی دیگر از اهداکننده اسپرم?

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynabahisnowbeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000silivri korsan taksiMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisKurtköy Escort