کمک! همسر من با استفاده از پس انداز ما به قید وثیقه و خانواده اش از یک طرح هرمی است.


Woman yelling at man who looks frustrated
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس از گتی ایماژ به علاوه.

تخته سنگ در حال حاضر درخواست کسانی که به خواندن بیشتر برای حمایت از ما روزنامه نگاری به طور مستقیم با اشتراک به تخته سنگ به علاوه. بیشتر بدانید.

برای دریافت مشاوره از Prudie, ارسال پرسش برای انتشار به [email protected]. (سوالات ممکن است ویرایش شود.) پیوستن به چت زنده هر شنبه در ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول زندگی بحث و گفتگو. تماس بگیرید و یا عزیز احتیاط پادکست صوتی در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

عزیز احتیاط

من تمام وقت کار می کنند اما در زمان دوم شغل پاره وقت برای صرفه جویی در پول به طوری که من و همسرم می توانید با عوض کردن خانه ما. آن را کوچک و تنگ و ما سه بچه به اشتراک گذاری یک اتاق یک نفره, بنابراین ما واقعا نیاز به فضای بیشتر. همسر من اجرا می شود از یک طرف کسب و کار خارج از خانه ما. همسر من و به پدر و مادر حمایت خواهرش مالی چرا که او حاضر به کار, و آنها اغلب فشار همسرم برای پول است. ما قبلا توافق کردند که همسر من می تواند آنها را به عنوان مقدار از درآمد خود را به عنوان او را دوست دارد اما این است که بقیه از ما, درآمد برای خود ما نیاز دارد.

شما احتمالا می توانید حدس بزنید چه اتفاقی افتاد بعدی: خواهر من در قانون به سرقت پدر و مادرش کارت اعتباری برای خرید به یک طرح هرمی و خرید هزاران دلار’ ارزش و بی فایده. از آنها خواسته به قید وثیقه آنها را از آنجا که آنها نمی خواست به اتهامات مطبوعاتی در برابر خواهرش برای سرقت هویت بنابراین او خالی کردن حساب کاربری که در آن ما می خواهم صرفه جویی در پول برای عوض کردن خانه ما. که $30,000 رفته. پدر و مادر او “وعده” آنها خواهیم پرداخت ما به عقب, اما من می دانم که ما هرگز نمی بینیم که دوباره پول است. خشمگین نمی کند و شروع به توضیح من احساس می کنم. همسر من می گوید او را ببخشید اما که آنها پدر و مادر خود را. من ترک من شغل دوم و گفته من همسر او را به کشف کردن که چگونه به پرداخت هزینه برای عوض کردن. من همچنین گفت که اگر او می دهد پدر و مادر او دیگر پنی من را ترک کند. او گریه می کند و به من می گوید من ناعادلانه بودن. برای تقریبا دو سال من مشغول به کار در سراسر ساعت به صرفه جویی در پول برای یک اتاق دیگر برای بچه های ما. من از دست رفته تعطیلات و تعطیلات آخر هفته. قیمت مسکن در حال ظالمانه در محله ما. من نمی فهمم چگونه به حرکت رو به جلو از اینجا. من همسرم را دوست دارم, اما من نمی دانم اگر من همیشه می توانید اعتماد او را دوباره.

—پمپاژ-پانچ

این یک ویرانگر خیانتو من اصلا تعجب می کنم که شما خشمگین در همسر خود است. همسر خود را نقض اعتماد خود را نمی شد یکی کوچک و آن را صدمه دیده است نه تنها شما به عنوان شریک زندگی خود را, اما هر سه از فرزندان خود را. من خوشحالم که شما خود را ترک شغل دوم و نه وادار کردن خودتان برای رفع این ظروف سرباز یا مسافر خود را به همسر و بستگان او ایجاد شده است. اگر شما در حال حاضر راه اندازی یک حساب شخصی که همسر خود را نمی توانید لمس کنید لطفا انجام دهید. از آن لازم است کمی از استقلال مالی است که ممکن است بازسازی اعتماد آسان تر است. اما با توجه به این که شما در حال حاضر در حال صحبت کردن در مورد ترک اگر او همیشه می فرستد پدر و مادر او دوباره پول (که به نظر می رسد به احتمال زیاد) این احتمالا ایده خوبی است برای صحبت با یک وکیل طلاق است. شما لازم نیست که برای ارتکاب به تشکیل پرونده فقط تماس تلفنی به برنامه و آن را مفید خواهد بود را به یاد چه قانونی مراجعه شما ممکن است در صورت وجود نسبت به دوره نقاهت برخی از پول خود را. پاسخ ممکن است به سادگی “آن را برای همیشه رفته” اما آن را نمی تواند صدمه دیده است را بپرسید.

من خیلی مطمئن نیستم که چگونه شما می توانید بازسازی اعتماد اگر همسر شما عذرخواهی برای سرقت $30,000 شامل توجیه “اما آنها پدر و مادر من” و او در حال حاضر متهم شما از درمان او ناعادلانه. اما اگر شما علاقه مند در تلاش برای بازسازی اعتماد قبل از طلاق با توجه به در نظر بگیرید به دنبال یک زوج مشاور با تجربه در درمان زوج های برخورد با سوء مدیریت مالی و خیانت. صرف نظر از آنچه شما باید انجام دهید به خودتان یادآوری کنید از موارد زیر: شما می توانید اعتماد ندارند کسی که حاضر به اذعان آنها چه اشتباه و چه کسی نه متعهد به رفتار متفاوت در آینده است.

کمک! شوهرم از من متنفر پخت و پز.

دنی M. Lavery پیوست Soleil هو در قسمت این هفته از عزیز احتیاط پادکست.

اشتراک عزیز احتیاط پادکست در اپل پادکست, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

عزیز احتیاط

من عصبانی فمینیستی که قبلا فکر می کردم که من همجنسگرا بود و من کاهش یافته است (سخت) در عشق با یک مرد مستقیم, سفید, ایران-رای گیری انجیلی نر. او است رسا ترین فرد من حتی شده با زمانی که آن را می آید به من گفتن همه چیز در مورد من که او را دوست دارد و احترام می گذارد. او سرگرم کننده و خنده دار و شیرین و لطیف و فیزیکی/شیمی جنسی است مثل هیچ چیز من تا کنون احساس با یک مرد. آن است که مست کننده و اعتیاد آور اما من محکوم به شکست است چرا که ما های مختلف ارزش های اجتماعی ؟

—عصبی از پرش

من فکر می کنم شما می دانستم که زمانی که شما نوشت: این که من احتمالا نمی تواند به شما قول می دهم که شما و دوست پسر خود را هرگز شکستن. آن را برای تلفن های موبایل مانند شما می خواهید به فکر می کنم از خود را در موقعیت های مختلف اجتماعی به عنوان پایه و نه مخل: “اگر عصبانی قبلا گی فمینیستی مانند من می تواند برای این مرد سپس آن را باید واقعی عشق نوعی که طول می کشد تا ستاره سرد به نوبه خود.” شما آزاد هستید تا به امروز کسی به شما لطفا و آن را بی حد و حصر خوب چیزی که دوست پسر خود را به شما احترام می گذارد شما را دوست دارد و رفتار شما هست. این سوال رو شما در حال حاضر نیست “آیا من باید به این مست شیمی جنسی به دلیل مشاوره نویس disapproves از رابطه ما ؟” اما “چگونه دوست پسر من و من در مورد بحث ما مقادیر مختلف?”

این فوق العاده است که او را سرگرم کننده و خنده دار و شیرین و لطیف و این فوق العاده است که شما با داشتن عالی ، اما کسانی که همه چیز شما را در مشترک (یا حداقل چیزهایی که شما موافق) به طوری که آنها لازم نیست که مقدار تحمل خود را در تفاوت های قابل توجهی. چگونه شما دو صحبت در مورد اعتقادات مذهبی مختلف? چگونه او را درک تمایلات جنسی خود را? آیا شما احساس فشار یا داخلی و یا خارجی به فاصله خودتان را از گذشته روابط با زنان و یا فعلی خود را در روابط با دیگر عجیب و غریب مردم ؟ است او به عنوان بیانی زمانی که او به شما در مورد تعهدات سیاسی خود را به عنوان او است که او به شما گفتن چقدر او شما را دوست دارد ؟ آیا او فکر می کنم شما در حال رفتن به جهنم ؟ این نیست که خود شیرینی و یا حس شوخ طبعی بی ارزش هستند. آنها واقعی آنها مهم! اما آنها بی ربط به این سوال که “آیا ما به اشتراک گذاری سازگار ارزش?” و یا حتی “هنگامی که ما اختلاف نظر دارند بیش از چیزی معنی دار هستند که ما هر دو قادر به گوش دادن احترام و پیدا کردن یک قابل زندگی مصالحه؟” مهم ترین چیزی که باید از خودتان بپرسید این است که چه شکست ممکن است شبیه به شما. آیا این به معنی شکستن بیش از مقابلهای صمیمانه برگزار شد باورهای ؟ یا آیا این به معنی نادیده گرفتن خود و تفاوت های سنباده لبه های شخصیت خود را و به دنبال راه های دیگر به منظور حفظ صلح ؟

عزیز احتیاط

“سارا” است که آشنایی من از طریق یک دوست مشترک, “Abby.” من سعی کنید برای حفظ فاصله از آنجا که سارا همیشه به نظر می رسد در یک نوع بحران و یا یکی دیگر. چند هفته پیش سارا 20 ساله پسر “کریس” فرود در بیمارستان پس از تنظیم کردن غیر قانونی و آتش بازی. آسیب های خود را ندارد تهدید کننده زندگی است اما او نیاز به مراقبت و ابی به تازگی پیامک من یک لینک به یک صفحه سارا ایجاد کرده بود به crowdfund خود صورتحساب های پزشکی. من خوش شانس هستم که به هنوز یک کار در حال حاضر, اما من نمی مقدار زیادی از پول و من در تلاش برای صرفه جویی در همه توانم برای کمک به حمایت از پدر و مادرم که از دست داده اند بیشتر از درآمد خود را پس از همه گیر. بعد او را دنبال کرد تا با “هر چیزی که شما می تواند کمک بزرگ خواهد بود. آنها واقعا در رفتن از طریق بسیاری در حال حاضر.” من گفت من می توانم ارسال پول از آنجا که من نیاز به کمک پدر و مادر من, اما من می خواهم خوشحال به ارسال بیش از وعده های غذایی و یا درایو کریس به برخی از ملاقات های پزشکی. ابی پاسخ بود “وای. من فکر نمی کنم این درخواست که خیلی به پرتاب چیزی سارا راه است.”

من بار دیگر تاکید کرد که من تا به حال هیچ پول نقد یدکی اما من مایل به کمک در راه های دیگر. او گفت: “شما نمی توانید.” که پنج روز پیش و او هنوز به من پیامک از. ما مورد استفاده برای متن در هر روز و گاهی در مورد مسائل اساسی و گاهی اوقات فقط goofing در اطراف. پس از چند روز سکوت من فرستاده او “فقط گفت: سلام” text اما او هیچ جوابی نداد. باید چه کار کنم ؟ دوباره امتحان کنید ؟ صبر کنید برای او چیزی بگویم ؟ فقط فرض کنیم من از دست داده ام 15 سال دوستی بیش از این ؟

—بسته-کیف پول و سیاست

اجازه ندهید که 15 سال دوستی محو شد و بدون حداقل تلاش به اساسی پیگیری گفتگو. به Abby تماس بگیرید و از او بپرسید چه چیزی او را آزار. او واقعا عصبانی با شما به صورت داوطلبانه به رانندگی کسی را به یک قرار ملاقات های پزشکی? برای داشتن درآمد محدود و انتخاب خود حمایت پدر و مادر از نظر مالی زمانی که آنها در حال مبارزه? یا چیز دیگری در جریان است که او را نمی, های, یا او را غرق با همه گیر مربوط به استرس است که او در زمان نامناسب در شما و یا او شدید انتظارات غیر واقعی از دوستان او. هر چه می گذرد بر شما سزاوار به درخواست برای یک پاسخ مستقیم و به یاد بگیرند که آیا یک فرصت برای حل و فصل این ناگهانی chilliness.

گرفتن در این هفته Prudie.

مشاوره بیشتر از مراقبت و تغذیه

ما 15 سال است که به طور کلی سرگرم کننده و آسان بچه. تنها مشکل عمده است که یکی برای پدر و من اساسا به سرزنش. ما به پایان رسید تا اینکه اتفاقی cosleepers و نمی دانم که چگونه به خودمان را خارج از آن. ما نمی هر گونه نظری یا مشکلات رشد با cosleeping اما ما باید تمام انواع از مشکلات شخصی با آن: در حال تحت فشار قرار دادند به رختخواب بیدار شدن از خواب هر بار که او حرکت می کند; در حال لگد در معده (پدر) و یا به معنای واقعی کلمه تبدیل شدن به پسر ما بالش (من); و قادر به در واقع جمع شدن به عنوان بزرگسالان است.

ما halfheartedly سعی کردم برخی از انقراض روش اما ما نمی توانیم به نظر می رسد آنها را به گرفتن حق خود گریه می کند من سر صدمه دیده بسیار است. من می دانم که بخشی از مشکل این است که فاحشه خانه خود را که هنوز هم حاوی یک سنگ سخت تشک نوزاد. چگونه می تواند ما را در درمان این وضعیت قبل از ما از خواب بیدار با 12 سال خوابیده بین ما ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>