کمک! دختر ما ساخت انجمن.


A man and woman sit together, looking tired and distressed, each of them holding a hand to their forehead.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس Wavebreakmedia/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

تخته سنگ در حال حاضر درخواست کسانی که به خواندن بیشتر برای حمایت از ما روزنامه نگاری به طور مستقیم با اشتراک به تخته سنگ به علاوه. بیشتر بدانید.

دنی آنلاین هفتگی به چت زنده با خوانندگان. در اینجا یک ویرایش متن این هفته chat.

پرسش: دختر ما انتخاب: ما به تازگی متوجه ما (بزرگسالان) نوجوان دختر از مدرسه کاهش یافته است و ترک کار پاره وقت برای انجام آنلاین کار جنسی. به طور طبیعی ما در حال هیجان زده در مورد این اما او دوست دارد به فشار دکمه های ما و ما می دانیم که اگر ما جسم, آن را فقط درایو خود را حتی بیشتر. این بود برخی از قوی تمایل به انجام کار جنسی در او بسیار تنبل و می خواستم به پول بدون نیاز به نشان می دهد تا برای یک کار روزمره است. در حالی که او با استفاده از نام واقعی در تصاویر و ویدئوها و یک جستجوی سریع در گوگل فقط نام آنها را می کشد تا به راحتی (چهره او قابل مشاهده است). به تازگی بستگان او (خاله ها و عموهای پدربزرگ و مادربزرگ خانواده و دوستان) درخواست شده است در مورد او و ما بچه های دیگر چگونه آنها انجام می دهند و چگونه ما دختر در مدرسه. ما موفق به آنها بگویید که او را در مدرسه دیگر, اما آنها بپرسید که چرا و آنچه او را از انجام کار و که در آن ما گیر کرده. چند بار از ما خواسته شد ما ساخته شده سریع بهانه ای برای خاموش کردن تلفن, اما من می دانم که آن را به می آیند تا دوباره. دختر ما التماس ما به ما بگویید اما من نمی دانم آنچه که ما قرار است به انجام. در بالا از آن ما بسیار شرمنده از دختر ما را انتخاب و احساس ما با پدر و مادر بد. شریک زندگی من می گوید ما باید به آنها بگویید که آنها در حال رفتن به پیدا کردن در نهایت. من پاره شده. ما چه کنیم ؟

یک: شما و نه “باید” کردن دختر خود را به بستگان خود را, حتی اگر این کار به راحتی قابل دسترس توسط موتور جستجو. “او را در انجام کار آزاد آنلاین” کاملا قابل قبول ، شما می توانید اگر شما می خواهم به صحبت کردن با دوستان خود را در مورد چگونه شما در حال رفتن را از طریق یک پچ خشن در رابطه شما با او است که شما احساس می کنید خاموش کردن از فرایند تصمیم گیری و که شما در تلاش در پیدا کردن راه هایی برای ارتباط با او. شما حتی می توانید صحبت کردن با یک درمانگر در مورد این چیزها. آنها واقعی و دشوار است و شما باید یک راست به دنبال پشتیبانی می کند که شما کشف کردن که چگونه به فرزند خود عشق که کشیدن دور در بزرگسالی و انتخاب که آیا سخت را برای شما به مقابله با. اما تفرج او می تواند نه تنها قرار دادن او در معرض خطر—آن هم ممکن است یک رابطه در آینده با او غیر ممکن است.

شما لازم نیست که به مانند او انتخاب و یا با آنها به توافق برسند. اما تفرج او نمی خواهد شما هر یک از چیزهایی که شما می خواهید: آن را نمی خواهد متقاعد کردن او برای رفتن به مدرسه آن را نمی تسهیل اعتماد متقابل و احترام و آن را نمی خواهد کمک به امنیت یا خوب بودن.

چگونه به دریافت مشاوره از Prudie:

• ارسال پرسش برای انتشار به prudence@slate.com. (سوالات ممکن است ویرایش شود.)

• عضویت در چت زنده در روزهای دوشنبه ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول بحث.

• تماس صوتی از عزیز احتیاط پادکست در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

س: در رابطه با انقضا تاریخ: دوست پسر من و من (هر دو 23) شده اند دوستیابی برای نه ماه گذشته. این اولین رابطه و اولین بار من به تجربه آنچه در آن مانند به در عشق است. ما هر دو می دانستند که ما موضع گیری در ازدواج و بچه از آنجایی که ما برای اولین بار شروع به دوستیابی, اما چون من در این میانه من دختر داغ تابستان زمانی که من ملاقات فعلی من دوست پسر, من کاملا خوب فقط با معمولی دوستیابی در نهایت به تجربه آنچه که دوست دارید و حداقل باید سرگرم کننده و اتصال با مردم در یک جنسی و/یا دوستیابی زمینه. او نمی خواهند به ازدواج و بچه ها در حالی که من انجام دهد. پدر و مادر او طلاق گرفته اند و پس از او 12 یا 13 بود و او قادر به رشد تا شاهد سالم و شاد طولانی مدت ازدواج تا او ترس او را گیر ناراضی عشق, ازدواج و یا در نهایت داشتن به نیمی از پول خود را به یک زن که بهره مندی از یک سیستم است که به نفع کودکان رفتن با مادر اگر یک طلاق اتفاق می افتد.

ما هر دو توافق کردند که نه فقط به فکر آینده و آن را همه ما در این میان است. به تازگی آن را سخت تر شده اند به فکر می کنم در مورد تاریخ انقضا برای روابط ما. من نگران هستم که بعد از من نخواهد بود به آن را من تمام راه را من هنوز هم می توانید انجام دهید در حال حاضر. یا بدتر مارپیچ به عمق افسردگی شدید به عنوان یک نتیجه از بودن قادر به حرکت چون من فقط می توانید تصویر بودن با او. ما خیلی سازگار در هر راه به جز که اختلاف. یک بزرگ متاسفانه. من نمی خواهم به قبل از موعد مقرر پایان رابطه (و نه سبک من). من فقط می خواهید می شود قادر به لذت بردن از عشق ما قدر دوست پسر من واقعا آن را من قبل از همه ما اجتناب ناپذیر پایان. و همچنین جلوگیری از اینکه کاملا نابود هنگامی که زمان می آید.

یک: این امر می تواند یک چیز اگر شما احساس شما تا به واقعا لذت بردن از این رابطه به عنوان طولانی به عنوان شما می توانید. اما به شما می گویند آن را به گرفتن سخت تر و سخت تر به فکر می کنم در مورد آن است که شما در مورد نگرانی های فزاینده به یک “عمیق افسردگی شدید” بیش از این “بزرگ” اختلاف و است که شما ترس “کاملا نابود شده” اگر شما دو حفظ دوستیابی. این هم یک کمی در مورد که او معتقد است که پدر و مادرش طلاق به معنی آن است که غیر ممکن است برای او ایجاد سالم و دوست داشتن رابطه عاشقانه را به عنوان یک فرد بالغ که این ایده از مادر خود فرضی کودکان دریافت حمایت از کودک در صورت طلاق خواهد بود “سود” به جای یک ضرورت برای شما می دانید که بالا بردن کودکان است. این یک نشانه بزرگ است که او تنها می تواند پیش بینی چنین نتیجه متضاد و حتی امکان دوستانه متقابلا احترام co-پدر و مادر ارتباط است.

شما می خواهید بچه ها او را نمی کند. هنگامی که او فکر می کند در مورد بچه ها او تصور جنگ گریزی که با “او” و حریص بی پروا زنان است. هنگامی که شما تصور می کنید به ماندن با او و نه ازدواج یا داشتن فرزند شما تصویر تعداد ویرانی و ناامیدی عمیق. آن را در حال حاضر سخت را برای شما برای متوقف کردن فکر کردن در مورد این چیزها—من فکر نمی کنم آن را در همه زودرس برای پایان دادن به این رابطه و به دنبال شخص دیگری که شما با آنها بیشتر رایج است.

Q. هیچ چیز دیگری برای ارائه: من یک فرد دانشگاهی بهداشت محیط و ما اغلب بحث در مورد بیت از ما در زندگی شخصی. برای مثال اخیر اگر کسی است که مردم اغلب در مورد چگونگی آخرین آنها قبل از تولد مراقبت از انتصاب رفت. من تقریبا همیشه تنها شخص سیاه و سفید در جلسات. با BLM تظاهرات همکاران می خواهید برای بررسی در با من و من اغلب احساس می کنید بیش از حد غرق به تقطیر افکار من صادقانه و مودبانه بنابراین من گفت: بسیار کمی تا کنون. من با حضور در تظاهرات و کار عدالت در سلامت پروژه ها و خدمت در تنوع نقش رهبری. مکالمات آنها به نظر می رسد می خواهید شخصی (به عنوان مثال نه مربوط به ما پروژه های واقعی) اما بین این تحول ساختاری حرفه ای تحول COVID-19 و نامربوط از دست دادن شخصی من واقعا هیچ پهنای باند بیشتر. چه یک اسکریپت است که اساسا می گوید: “لطفا در این باره با من” اما مانع, آینده, شخصی, حکایات? من ناراحت نمی آنها در حال چک کردن در با من, اما من نیاز به یک استراحت از بحث در مورد زندگی شخصی من در تمام سفید تنظیم می باشد.

یک: من فکر می کنم شما در حال توسعه بسیار کامل اسکریپت در خود نامه در حال حاضر: “من در برخورد با بسیاری در حال حاضر و نیاز به یک استراحت از سنگین مکالمات شخصی [درباره Black Lives Matter تظاهرات COVID-19 پلیس وحشیگری خود را های اخیر از دست دادن] در محل کار. من درک است که شما دنبال آن هستید به حمایتی—بهترین راه شما می توانید برای حمایت از من در حال حاضر است به من برخی از فضا. من به شما اجازه می دانم زمانی که و یا اگر من احساس تا به از سرگیری چنین گفتگوهای بعد از آن, اما در حال حاضر من می خواهم به جای صحبت در مورد کار و یا چیزی نسبتا نور است.”

شما همچنین می توانید فقط می گویند “من نمی توانم در مورد صحبت X در حال حاضر” بدون اینکه وعده خود را در مورد در دسترس بودن برای آینده مکالمات شخصی در مورد نژاد پرستی در محل کار و یا شتاب به اطمینان خود را سفید همکاران که شما می دانید که آنها به خوبی این معنی که آنها انجام نداده اند هر چیزی اشتباه است ، آن را کاملا مودب و کاملا حرفه ای به سادگی به کاهش درخواست برای یک مکالمه شخصی و شما لازم نیست که به دقت نیمکت این مرز به منظور ایجاد آن را برای خودتان.

* پرسش: من می تواند به توقف قصابی دوست من در رویاهای من: من از نزدیک با یک دوست”هری” برای تعدادی از سال و توسعه عمده در پیروز شدن بر او. من هم با خوشحالی به “جی.” سال گذشته هری reassigned بنابراین ما شاهد کمتر از هر یک از دیگر و در حال حاضر که COVID ضربه من را دیده اند او را در فرد در ماه اگر چه ما اجتماعی عملا چند بار. من استفاده می شود به آدمهایی که رویاهای جنسی در مورد هری اما به نظر می رسد مانند آنها تمام زمان اتفاق می افتد در حال حاضر. ما نمی نگه داشته و در تماس نزدیک از آنجایی که ما نقل مکان کرد و به کار از راه دور تا شاید من فقط او را از دست ندهید. Jay آگاه است من له و نگران نیست اما من فکر نمی کنم او می خواهد به شنیدن در مورد آنچه که هری و من در حال انجام در سر من. اما من احساس عجیب و غریب نگه داشتن این را از او و من نیز احساس وجود دارد به یک دلیل که چرا من با داشتن این رویاها در همه زمان ها در حال حاضر. شاید اگر من در این مورد من می توانم بفهمم به همین دلیل آنها اتفاق می افتد. باید به صحبت می کنید ، من باید سعی کنید اتصال با هری بیشتر و دیدن اگر رویاهای دور ؟ تا آنجا که من لذت در گاه به گاه فانتزی من نه در عمل و نه در له من در هری.

یک: آن من جای تعجب نیست در همه است که شما در حال خواب دیدن به وضوح در مورد هیجان انگیز در شخص تماس با کسی که توطئه شما در طول یک بیماری همه گیر که در طی آن شما به سختی قادر به دیدن هر کسی خارج از شریک زندگی خود را. من فکر نمی کنم رویاهای دقیق یک به یک نمایندگی تحت اللفظی ساده خواسته یا نیت—و نه در آرزوی چیزی است که شما باید به وظیفه اخلاقی خود برای. اگر شما می خواهید برای شروع به نگه داشتن یک رویا مجله و یا نوشتن برخی از افکار و اندیشه/احکام/منافع/کنجکاوی این رویاها تحریک برای شما, سپس شما ممکن است پیدا کنید که مورد علاقه, اما شما قطعا تحت هیچ الزامی به انجام این کار و نه شما را به “انجام” هر چیز در پاسخ به این رویاها. من شخصا پایین آمدن در جایی در وسط بین “رویاهای بی معنی آنها را نادیده گرفت” و “رویاهای تنها به ما بگویید آنچه ما واقعا می خواهید و احساس—انجام هر کاری که رویاهای خود را به شما بگوید انجام دهید.” اگر هدف شما این است که به “شکل دلیل چرا” شما رویای راه شما انجام, شما ممکن است آن را برای یک زمان طولانی. هیچ تک تاسیس دلیل برای خواب و یا برای مونتاژ معنی یا ساختار از رویاهای; شما واقعا باید این آزادی را به معنای برای خودتان.

پرسش: ازدواج مریم: مریم من, بدون من ندیمه و کسی که به من برگزار شد تا زمانی که پلیس آمد تا بگوید شوهر من مرده بود. هیچ کس من عشق یا اعتماد بیشتر است. او است فاقد خاصیت جنسی, و من به خاک سپرده شد مرد تنها من می خواستم بود. ما هر دو نزدیک به 40 از 30. من نمی خواهم بچه ها. ما با توجه به ازدواج به دلایل مالکیت و مراقبت های بهداشتی و بدست چیزی جز فلک از خانواده های ما. شاید من را ملاقات من افسانه ای soulmate در 41 اما هر کس در خانواده من در ازدواج شماره 2 یا 3 هیچ. با انواع آسیب های روانی کودکان در دو. جهان زنده خواهد ماند من و نه مادر بودن و آن لطمه می زند که مردم من عشق نمی تواند خوشحال کننده برای من بود. مریم زندگی با من در حالی که من ازدواج کرده بود و من ایستاده بود در حالی که من به خاک سپرده شد شوهر من. من نمی خواهد زنده باشد اگر نیست آن را برای او.

من نمی فهمم چرا خواهران چنگ در رابطه جنسی که خود ازدواج درگذشت از آنجا که آنها تا به حال بچه ها و نمی خواهم به داشتن رابطه جنسی با شوهران خود را دیگر. نه به کلیشه اما باتری بهتر از هر دوست پسر ممکن است. من می دانم که مریم را برای مراقبت از من اگر من صدمه دیده است و من به او اعتماد با همه چیز. من می خواهم با او ازدواج کند اما, آن لطمه می زند که خانواده من نمی توانم قبول زندگی من است. بخشی از من می خواهد به “بیرون” به طوری که آنها باید یک اسکریپت به دنبال دارد. برادر ما بود و همه خوشحال است برای او. من می دانم که من نمی هنجار اما من احمق و یا “دیوانه”.

یک: من متاسفم خانواده خود را نمی تواند خوشحال کننده برای شما. مریم برای تلفن های موبایل مانند یک فرد قابل توجه است و پیوند شما دو نفر است نادر و ارزشمند است. من نمی دانم که شما را به “بیرون” به منظور توجیه این رابطه به خود و خانواده وجود دارد اما به نظر می رسد به اتاق به بحث nonlogistical دلایل ازدواج کرده است. شما می گویند شما در حال فکر کردن در مورد ازدواج “به دلایل مالکیت و مراقبت های بهداشتی” اما وجود دارد خیلی بیشتر به آن از آن: شما را دوست دارم مریم بیشتر از شما دوست دارم هر کس دیگری در جهان است. شما اعتماد او را با همه چیز. شما متعهد به مراقبت از یکدیگر در هر دو بیماری و در سلامت. شما چشم در چشم مورد سوال از داشتن فرزند. شما از لحاظ جنسی سازگار است. شما شناخته شده هر یک از دیگر برای سال; شما با هم زندگی می کردند; شما ایستاده بود با یکدیگر از طریق bleakest, دردناک ترین لحظات زندگی خود را; شما می خواهید به ادامه ساخت یک زندگی با هم. کسانی که فوق العاده, عمیق, احساسی, معنی دار, دلیل برای ازدواج با کسی و من فکر می کنم شما باید از استرس کسانی که در کنار تمایل خود را برای حمایت قانونی وقتی که می آید به مراقبت های بهداشتی و اموال: “من نمی خواهم به ازدواج با برخی از انسان خیالی من ممکن است یا ممکن است نه دیدار با روزی. من می خواهم به ازدواج با مری. او من را خوشحال می کند. این من را خوشحال می کند. من امیدوارم که شما می توانید پیدا کردن یک راه برای شاد بودن, برای من, اما اگر شما می توانید نیست لطفا آن را نگه دارید برای خودتان.”

اگر آنها باقی بماند ممکن است کمک به آنها را به یاد این: “من قصد ندارم برای ازدواج انتخاب بر اساس چه نوع و یا فرکانس سکس اقوام من فکر می کنم من باید داشتن. من قصد دارم به این تصمیم با خود من بهترین منافع شخصی و شادی داشته باشید.”

پرسش: دوست پسر من خریداری یک خانه بدون من گفتن: دوست پسر من از دو سال که از هم جدا شده است (هنوز طلاق گرفته) به تازگی خریداری یک خانه بدون اجازه من می دانم. ما صحبت کردیم در مورد خرید خانه با هم اما هرگز حل و فصل هر چیزی قطعی است. او را در حال حرکت در با کودکان خود. من باید ناراحت است که او را شامل نمی شود من در تصمیم گیری? من کمک نمی کند هر چیزی از منظر مالی. من همچنین نگران آن است که هنگامی که از او طلاق نهایی است او را از دست بدهند که من ممکن است در سرمایه گذاری از یک تزئینی چشم انداز.

یک: دوست پسر خود را علاقه مند در اجازه دادن به شما “سرمایه گذاری” در خانه جدید خود را یا از تزئینات چشم انداز و یا هر یک از دیگر ؟ از آن صدا مانند او می خواهد شما را به حرکت در با او یا باید خیلی به این محل در همه, بنابراین من کنجکاو هستم که در آن شما در حال گرفتن این ایده که شما در حال رفتن به او را با کمک به طراحی داخلی. این سوال که آیا خود را به زودی به شود-ex است و هر گونه ادعا در این خرید یک سوال بهترین جواب توسط وکیل خود به جای شما یا من. اما شما می توانید (و باید!) از او بپرسید چه چیزی تغییر بین گذشته خود را باز گفتگو در مورد احتمالا خرید یک خانه با هم روزی و اخیر خود تصمیم به خرید یکی از خود را. من فکر نمی کنم شما می توانید فرض کنیم که او به دنبال ورودی خود را در اینجا. و در حالی که این بدان معنا نیست که شما نمی تواند نگه داشتن آشنایی با خوشحالی—مقدار زیادی از زوج ها نمی با هم زندگی می کنند و یا تمام تصمیم گیری های مالی به طور مشترک—آن را قطعا عجیب و غریب که او نمی گویند هر چیزی در مورد خرید خانه خود را در آخرین باری که شما دو صحبت در مورد homebuying. در حال حاضر زمان برای پرسیدن چه خبر است و در همان صفحه.

Q. آیا آن را خوب به من بگویید به اجازه رفتن از مرحوم عشق از [او] زندگی ؟ هنگامی که خواهر من 19 بود او شروع به آشنایی آشنایی با برادر خود به نام جو است. او چند سال بزرگتر از او و به دلایل بسیاری از پدر و مادر من را تأیید نمی کند. به این دلیل او را شکست چیزهایی با خواهر من (اما هرگز به او گفتم دلایل) و آن را در قلب او. سال بعد او به تماس با او و او توضیح داد که دلایل خود را و که او تا به حال همیشه او را دوست داشتم. او احساس همان. او همیشه احساس کردند که او واقعا the one that got away. خواهر من مشغول بود در آن زمان و برنامه ریزی یک سفر به “دیدار” جو اما خانواده من و او نامزد نشد در مورد آن صحبت کردیم و او را از آن. خواهر من ازدواج نامزد و یک سال و نیم پیش شروع به داشتن رابطه با جو. شوهر او را یافت و آنها هنوز هم در میان طلاق کثیف. سابق من برادر در قانون است و نه یک مرد خوب: او شفاهی و ذهنی شدید خواهر من به شدت. در حالی که من نمی پوشی امر من درک می کنم که چرا او آن را انجام داد. پس از اولیه جدایی از شوهر خواهرم بود که خوشبختانه برنامه ریزی بود و جو با عشق از زندگی خود پس از این همه سال. سپس جو به طور ناگهانی درگذشت. او معتقد است که او آخرین فرد به صحبت با او.

او کاملا ویران کرد و گفت: من چندین بار است که اگر به آن نیست برای دخترش او را گرفته اند زندگی خود را. خانواده من هرگز دوست جو و دیدم او را به عنوان یک ادم بیکار و تنبل و دروغگو و فریبکار بنابراین در حالی که تلاش برای حساس آنها نیست دقیقا ناراحت است که او خارج از تصویر. در حال حاضر تقریبا دو سال بعد خواهر من است به ظاهر بسیار بهتر انجام به طور کلی. او خود جای خود را با او دختر است و در حال حاضر در محبت و حمایتی رابطه با دوست خوب من. اما من بزرگ شده اند به طور فزاینده ای بیشتر نگران وضعیت روانی. او چند “عزاداری” روز در سال است. آخرین بار او را دیدم جو آخرین روز آنها را در فیلم آخرین روز او در روز درگذشت او ، مدت کوتاهی پس از او هم با من دوست او گفت: یکی از چیزهایی که او دوست داشت در مورد او این بود که او چگونه او را به یاد جو. تولد او بود و روز دیگر و من او را یک رنگ ارغوانی روشن. او کاملا آن را دوست داشتم و مخفیانه جلب اعتماد در من پس از آن بود که جو گل مورد علاقه و آن را کاملا “مناسب است.” او به من ارسال Snapchat روز دیگر گفت: او نام این گیاه پس از جو تاریخ و زمان آخرین نام. من التماس خواهر من برای رفتن به درمان یا هر نوع مشاوره و او امتناع کند. من می ترسم برای او و من او را تنها محرم تنها شخص او اعتماد در خانواده ما. چگونه من بگو خواهر من است که او نیاز به حرکت و دریافت کمک کند ؟

یک: من درک می کنم که چرا شما فکر می کنم درمانی ویژه مشاوره غم و اندوه خواهد بود مفید برای خواهر خود را. من فکر می کنم این امر می تواند بیش از حد. اما من فکر نمی کنم او نیاز به حرکت می کند—یا, نه, من فکر نمی کنم من و شما به اشتراک گذاشتن یک کار تعریف “حرکت” لزوما به نظر می رسد. او به طور مستقل زندگی, مراقبت از او و (در کلمات خود) در یک “دوست داشتن رابطه حمایت” با کسی که سهام بسیاری از جو کیفیت خوب. او همچنین سوگوار از دست دادن یک مرد او عمیقا عاشق یک مرد او جدا شد از برای سال های بسیاری در حالی که او در ازدواج سوء استفاده و که مدت کوتاهی پس از درگذشت آنها آشتی. که باعث می شود یک معامله بزرگ از حس به من. نگه داشتن یک گل که او به یاد او صرفنظر از چند روز از سال به اذعان و غمگین رابطه خود و به افتخار حافظه خود را—هیچ یک از این اعتصاب به عنوان خطرناک یا بی جا و یا به عنوان هر نوع مانعی برای او در حال حاضر بهداشت و شکوفایی. او نمی بدرفتاری او شریک زندگی کنونی و نه او سعی به بازسازی و او را در جو کنید. شما در مورد خود را برای درمان در موارد متعدد, و من فکر می کنم آن زمان به اجازه رفتن. شاید او می خواهد روزی; شاید او نمی خواهد. اما در عین حال آن را برای تلفن های موبایل مانند او زندگی می کنند یک زندگی خوب است.

Q. Re: دختر ما ساخت انجمن: هی چه اتفاقی افتاد به “شما خواسته به دروغ بر شخص دیگری نمایندگی و شما حق به کاهش است که درخواست”? (نگاه کنید به “Q. من غیر منطقی ؟” در قسمت 1 از این چت.) اگر بستگان بپرسید آنچه او را از انجام, من فقط می خواهم بگویم چیزی به اثر “نپرس!” و یا “اجازه نمی رفتن وجود دارد. آب و هوای دوست داشتنی ما” و یا اگر آنها باقی بماند “شما در حال رفتن به از او بخواهید در مورد آن!”

یک: من فکر می کنم تفاوت بین این دو بسیار واضح است, اما من به شما نیش می زنند بدون در نظر گرفتن در وضعیت حرف نویسنده این است که خواسته به خاطر یک امر از یک دوست نزدیک از او که به طور مستقیم تحت تاثیر او و تعهد او را به شریک زندگی خود را. در وضعیت دوم این است در هر کسی و او را نیز در معرض خطر اجتماعی سرزنش از انگ زدن و اتهام کیفری اگر او را خواست. که گفت: من با شما موافقم که “نمی خواهند” و یا “من نمی خواهم به بحث در مورد آن” است نیز خوب است و این که نویسنده نامه باید احساس رایگان به صحبت صادقانه اگر مبهم در مورد دختر خود را کار می کنند. آنها را مجبور به آمده تا با یک پوشش قابل قبول داستان اگر آنها را ناراحت کننده ، با تشکر از شما برای آن را نشان می دهد; من باید گنجانده شده است که به عنوان یک گزینه اصلی من پاسخ دهد.

Q. Re: دختر ما انتخاب: اگر شما پدر و مادر نگران در مورد او پس از استفاده از نام واقعی او را در برخی از این فیلم ها شما می توانید از ارائه به (کمک) پرداخت برای یک مدیریت اعتبار آنلاین شرکت. آنها کمک به پاکسازی آنچه که می آید تا زمانی که شما را وارد کنید نام خود را به های مختلف رسانه های اجتماعی و موتورهای جستجو به طوری که او در گذشته (و یا در گذشته از افراد مختلف با همین نام!) نکنه چشم انداز شغلی در آینده است. این نیز کمک خواهد کرد او حفظ حریم خصوصی.

یک: من فکر می کنم آن را یک ایده خوب در اصل اگر چه من نمی دانم که آیا نویسنده نامه را در دسترس خواهد بود برای این نوع از گفتگو با پدر و مادر خود را. وجود دارد یک دلیل مردم اغلب اتخاذ حرفه ای نام برای کار جنسی است که به زندگی غیر نظامی اما من مطمئن هستم که رابطه بین نویسنده نامه و دختر خود را جامد به اندازه کافی در حال حاضر برای آنها که این گفتگو. من هم نمی خواهم در این نامه نویسنده به احساس مانند آنها باید به مدیریت این برای دختر خود و یا ارائه کمک های او به نظر نمی رسد که می خواهید از آنها (و است که آنها هنوز مطمئن شوید که آنها می خواهند به من بدهید). اگر آنها احساس برای آن آنها ممکن است مساله را یک بار و او را تشویق به در نظر گرفتن حفظ درجه ای از حریم خصوصی یا حفاظت از خود وقتی که می آید به کار کرد. اما اغلب آنچه من می خواهم برای نویسنده نامه در حال حاضر این است که این آزادی را برای مقابله با احساسات خود را از سرخوردگی فاصله رد و نگرانی در امن و محرمانه زمینه.

دنی M. Lavery: با تشکر از شما برای کمک به هر کس—از دیدن شما در هفته آینده.

اگر شما از دست رفته قسمت 1 از این هفته, چت, اینجا را کلیک کنید به آن را بخوانید.

بحث در این ستون ما در Facebook صفحه!

از مراقبت و تغذیه

س: چگونه می توانم متقاعد کردن من و پسر من هنوز هم او را دوست دارم زمانی که او در نظر گرفته شده است دور از من ؟ What hurts the most است که قادر به صحبت کردن با پسرم در راه واقع بینانه. من می ترسم او شروع به احساس می کنید که من داده ام در او. او هرگز نمی خواهد می دانم که چقدر سخت تلاش من و من چقدر او را از دست ندهید. این سال پر خواهد شد سر خود را با تلخی و خشم نسبت به من درک نیست که آن را فراتر از کنترل من است. و من هرگز نمی توانم به او بگویید که چقدر من را سرزنش پدر خود را. یک بار من به او گفتم که من با تلاش بسیار سخت برای رسیدن به او را بیشتر و که من برنامه ریزی شده بود به درخواست دادگاه فقط در چند هفته پدر خود را شروع به پریدن کرد بیش از همه به من. بیشتر بخوانید و ببینید چه Carvell Wallace تا به حال به می گویند.

دنی M. Lavery جدید کتاب چیزی است که ممکن است شوک و بی اعتبار شما ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی