کمک! Quarantining با من شریک ساخته شده است من متوجه او وحشتناک در کار خود را.


A woman and a man look at each other while sitting side by side and using laptops.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس nyul/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

تخته سنگ در حال حاضر درخواست کسانی که به خواندن بیشتر برای حمایت از ما روزنامه نگاری به طور مستقیم با اشتراک به تخته سنگ به علاوه. بیشتر بدانید.

دنی آنلاین هفتگی به چت زنده با خوانندگان. در اینجا یک ویرایش متن این هفته chat.

Q. من شریک کار عادات بی رحم: شریک زندگی من “بو” همواره مشکل نگه داشتن یک شغل برای بیش از هشت ماه; او به من گفت این بود که عمدتا به دلایل خارج از کنترل خود را (مانند کارفرمایان وحشتناک). من به طور کلی پشتیبانی می کند او را در اشتغال خود را جستجو برای چند سال گذشته. من بسیار بالا و طراحی حرفه ای خودم اما من همیشه سعی کردم که جداگانه و نه “مالیدن آن در” زمانی که او تا به حال بسیار مشکل پیدا کردن مناسب است. Prudie کار از خانه است کاملا مصور چه چیزی باعث می شود بو بد چنین کارمند. من احساس می کنم بد گفت: این ، آن را سخت به تماشای. بو چند اگر هر گونه سیستم های سازمانی. او می نویسد کردن وظایف در تصادفی ورقه کاغذ که پس از آن از دست داده و من اغلب او را بشنود نیاز به عذر خواهی برای مردمی برای فراموش کردن مهلت و یا تحویل. در جلسات او rambles دائما مصرف برای همیشه برای رسیدن به اصلی خود را درخواست. اگر من در یک جلسه با او من می خواهم فقط لحن و جلوگیری از آینده جلسات خود را با او. هنگامی که او را غرق و یا تاکید او تصویب یک تن با مردم و باعث می شود آنها احساس بد برای درخواست او را به انجام کارهایی هستند که 100 درصد بخشی از کار خود را. من مربی بسیاری از ورود به سطح کارکنان در طول سال و من می دانم که این رفتار قطعا coachable. آن را پاک نشدنی بخشی از شخصیت او را! هر چند من به وضوح نمی خواهد مربی او را به خودم, من فکر توصیه که او در رسیدن به یک مشاور حرفه ای یا مربی به او کمک کند با اجرایی عملکرد. او می تواند بسیار موثر تر در کار خود را و من می دانم که او می تواند شادتر دانستن او انجام یک کار بهتر. آن را سخت به پخش بو این قابل اشتباهات بیش از و بیش از همه در حالی که به فکر هیچ چیز او می توانید انجام دهید برای تغییر وضعیت خود را. در همان زمان, من می دانم که من می خواهم اگر ناراحت شریک من سعی کردم به من مشاوره حرفه ای. بو واقعا حساس در مورد این موضوع خاص است. باید چه کار کنم ؟

یک: بهترین راه حل دراز مدت است که احتمالا رفتن به شامل پیدا کردن راه به تماشای بو در کار می کنند. بدیهی است که روی حیله و تزویر با توجه به این که شما هر دو کار از خانه اما برای فضای تا آنجا که ممکن است برای قرار دادن بین خود و محل کار خود را—مطمئن شوید که دفتر خود را تنظیم در جهات مختلف اگر شما نمی تواند در اتاق های جداگانه پوشیدن سر و صدا لغو هدفون زمانی که او در یک جلسه یک پیاده روی خود را هنگامی که شما می توانید ، که راه آن را احساس نمی بسیار مهم برای رسیدن او به مشاوره خود را حق دور; من می خواهم شما را قادر به پیدا کردن برخی از صلح و آرامش برای خودتان که آیا او پذیرای یک مکالمه یا نه.

وقتی که می آید به لحاف یک موضوع شریک زندگی خود حساس است در مورد من تمایل به فکر می کنم بهتر است به طور مستقیم و از راست به جای سعی کنید به اشاره راه خود را از طریق گفتگو و یا درخواست بسیاری از سوالات مهم: “ما قبل از صحبت در مورد مشکل خود را حفظ شغل برای بیش از یک سال و من یک پیشنهاد دارم من فکر می کنم ممکن است مفید باشد. آیا شما می خواهید به شنیدن در مورد آن, و یا می خواهید به جای نه؟” اگر او علاقه مند بزرگ; شما می توانید شناسایی چند مسائل عمده (با تمرکز بر آنچه مهم است یا ساده ترین راه برای رفع جای دادن او بسیار دقیق توضیح همه چیز او تا به حال انجام اشتباه) و چند نشان می دهد مربیان است. اگر او را نمی, شما می توانید به عقب و اجازه دهید او را در حفظ و یادگیری از اشتباهات خود را. در هر صورت به دنبال راه هایی به مقیاس و خلاص خود را از عادات کار شما را پس از این گفتگو بنابراین شما لازم نیست به خودتان پیدا کنید در تلاش برای نظارت بر او را برای پیشرفت در همه زمان ها.

چگونه به دریافت مشاوره از Prudie:

ارسال پرسش برای انتشار به prudence@slate.com. (سوالات ممکن است ویرایش شود.)

عضویت در چت زنده در روزهای دوشنبه ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول بحث.

تماس صوتی از عزیز احتیاط پادکست در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

Q. چه چیزی در یک نام است ؟ من 13 ساله به تازگی به عنوان جنس مایع است و می خواهد به گرفتن برخی از مراحل نسبت به انتقال. من خیلی خوشحال هستم که آنها احساس به اندازه کافی راحت به من می آیند و من بسیار می خواهم به حمایت از آنها. ما شروع به تحقیق کلاسور و صحبت در مورد آنها در خانواده آنها راحت بودن را ترجیح داده ضمایر و غیره. وجود دارد فقط یک مسئله: آنها می خواهند نام خود را تغییر دهید. من احساس می کنم اگر وضعیت متفاوت بود, من به پشتیبانی این را به عنوان به خوبی, اما من با داشتن یک مشکل با آن است. داستان کوتاه است که پدر خود که گذشت دو سال پیش برداشت کردن نام خود را. این یکی از چیزهایی است که آنها همیشه قادر خواهد بود به آنها را در ارتباط با پدر خود. نام خود را نسبتا و هم مرد (فکر می کنم “Peyton”) پس از آن مانند نام قوی جنسیتی اتصال یک راه یا دیگری. من تعجب می کنم که خواهد بود من وحشتناک مادر به می گویند که آنها نیاز به صبر کنید تا زمانی که آنها 18 به تغییر نام خود را از نظر قانونی در امیدوار است که آنها ممکن است تغییر ذهن خود را. حداقل پس از آن من می توانید با استفاده از زمان در بین آمدن به شرایط با قطع که ملموس اتصال به اواخر شوهر من. و یا آن را باعث جبران ناپذیر لکه دار کردن در ارتباط من با بچه ؟

یک: شما 13 ساله درخواست شما برای شروع کارهای اداری برای درخواست قانونی برای تغییر نام در حال حاضر و یا فقط درخواست برای شروع به رفتن با یک نام متفاوت در مکالمه روزمره? بدیهی است همان احساسی پیچیدگی اعمال خواهد شد را برای شما بدون در نظر گرفتن اما من تعجب می کنم اگر شما با قرار دادن این سبد قبل از اسب. و در حالی که من درک می کنم که چرا این احساس سرشار و به چالش کشیدن من فکر می کنم این یک اشتباه (و نه “وحشتناک مادر” قلمرو صرفا معکوس) به قاب امکان بچه خود را تغییر نام خود را به عنوان یک حرکت یا نسبت یا بیشتر به دور از پدر مرحوم. که خیلی افتضاح از فشار برای قرار دادن در بچه خود را که من مطمئن هستم که عاشق پدر خود را بسیار و نیست انتقال به “دور” از او و یا حافظه خود را. هر ترانس کسی که انتخاب یک نام جدید است و با وجود داشتن نام شده توسط پدر و مادر; تصمیم به انتقال لزوما و یا به طور خودکار در مورد نماینده ای که پدر و مادر را انتخاب کنید. نه من فکر می کنم شما را بسیار پیشرفت کرد و گفت: “شما نباید نیاز به تغییر نام خود را به دلیل من فکر می کنم تولد خود را با نام gender-neutral به اندازه کافی برای برآوردن شما”—که هنوز هم باعث می شود بچه خود را در حال گذار در مورد احساسات خود و نه بچه خود را.

این بدان معنی نیست که شما باید برای شروع کارهای اداری امروز, البته, وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را بین “صبر و پنج سال بیشتر” و “اجازه دهید دادگاه این بعد از ظهر.” و من امیدوارم که شما خودتان را هم به دنبال فردی پشتیبانی برای کمک به شما در مقابله با احساسات خود و راه هایی که تغییر می تواند باعث تشدید اندوه پس شوهر شما اینجا نیست به تجربه بچه خود را با انتقال شما. اما اگر شما بخواهید برای تاخیر در امیدوار است که بچه خود را متوقف خواهد شد که مایل به تغییر نام خود من فکر نمی کنم آن را در واقع برآوردن هر دو شما و کودک شما ممکن است شروع به احساس گناه که خود را transness است به نحوی مضر به پدر خود را, حافظه, و شما ممکن است شروع به احساس مانند کنترل بچه خود را با نام تنها راهی است که به افتخار خود را در غم و اندوه است. شما وحشتناک است. شما عزادار و شما از دست شوهر خود را و شما را دوست دارم نام او را انتخاب کرد و برای بچه خود را و است که باعث می شود یک معامله بزرگ از حس من امیدوارم که شما پیدا کردن مقدار زیادی از راه هایی برای پشتیبانی از هر دو بچه خود را در استقلال و اتاق را برای احساسات خود را که شما می توانید. موفق باشید.

Q. اختلال عملکرد خانواده: من 47 سال, پیر مرد با زن, خواهر, جوان, خواهر و برادر کوچکتر. خواهر بزرگتر من است و من باید متفاوت پدر از ما خواهر و برادر دیگر انجام دهید. بر اساس آنچه که من شنیده ام از ما و بستگان ما پدر بیولوژیکی بود سوء استفاده و در نهایت ممنوع از بازدید توسط مقامات در کشور ما متولد شد ، من خواهر و برادر جوان’ پدر, عروسی, مادر ما وقتی که من یک کودک به تصویب رسید و ما در زمانی که من در حدود 8. او همچنین سوء استفاده از سمت من: تنبیه بدنی رایج بود در ما کوچک نظامی شهر اما ما خوش شانس بودند اگر او تنها با استفاده از کمربند خود را برای ضربه زدن به ما. او آمد و ما با هر چیزی که نزدیک بود به دست حتی خود ما اسباب بازی برای چیزهایی مانند بازی بیش از حد با صدای بلند. خواهر و برادر من می خواهم چند swats اما من می خواهم لگد و ضرب و شتم برای زمان بسیار طولانی. اگر آنها پایه برای یک روز من می شود پایه برای هفته ها. بعد ناپدری من داد تا نوشیدن شد و کاملا مذهبی است. او در حال حاضر شماس بسیار برجسته کلیسا. اما او همچنان با من متفاوت تر از او می کند و خواهر و برادر من و مقصر می داند به من برای هر چیزی و همه چیز. مادرم موافقت با همه چیز او می کند حتی زمانی که او در مقایسه با من منفی با خواهر و برادر.

هجده ماه پیش من قطع ارتباط با آنها. مادر من به نام و پیامک, اما من در نهایت مسدود شدن شماره خود را. من این بحث را با بهترین دوست من و پسر عموی مورد علاقه من. آنها هر دو آن را به ظاهر هر فرصتی آنها حتی بعد از من خواست آنها را به و گفت که من فقط می خواهم یک شکست پاک فرصتی برای مقابله با آن را در خود من. آنها به نظر می رسد فکر می کنم من غیر منطقی بودن آن خانواده است و خانواده و که من باید “فقط آن را نادیده گرفت.” من نمی توانم. چگونه می توانم آنها را به عقب ؟

یک: “خانواده این است که خانواده” واقعا یک بحث بسیار به عنوان یک گو. شما قطعا آگاه است که خود پدر و مادر و خواهر و برادر خود را خانواده خود را دوست و پسر عموی نیست حتی شما را با ارائه اطلاعات جدید: شما تصمیم به قطع تماس با دانستن کاملا خوب است که خود را از بستگان بودند در واقع بستگان خود را و پس از تلاش برای “فقط آن را نادیده گرفت” برای 47 سال. یک اسکریپت: “من به نادیده گرفتن آن بهترین شات برای چندین دهه و در حال حاضر من در تلاش چیز دیگری است. شما لازم نیست که با من موافق نبود برای بحث و من به دنبال مشاوره و یا پیشنهادات. من امیدوارم که شما می توانید رها کردن موضوع, چرا که اگر شما نمی توانید من را به ادامه این گفتگو با شما.” در ضمن من امیدوارم که شما می توانید در این باره با دوستان دیگر (و یا شاید حتی یک حمایت یا بحث گروهی برای بزرگسالان که تبدیل شده اند جدا از بستگان خود) که خیلی مشتاق به شما بگویم فقط تظاهر شما نیست مورد آزار قرار گرفته در حالی که صحبت کردن به خود معتادان—شما سزاوار حمایت در این تصمیم نه دوم-حدس زدن و همچنان قربانی سرزنش.

Q. من عاشق پسر ممکن است نشت لوبیا: من در 30s و مجرد; هر چند من امیدوارم که به یک شریک زندگی بلند مدت روزی یک حرفه ای خواستار یعنی من واقعا وقت ندارم برای شدید ارتباط در حال حاضر. من به طور کلی به نظر می آیند با این. سال گذشته من شروع دوستیابی “نیل.” من می دانستم که او ازدواج کرده بود اما او در حال حاضر جدا از همسر خود. او و خود را از 5 سال زندگی در یک کشور دیگر. پس من به دنبال هر چیزی جدی من دیدم هیچ مشکلی با این—تا نیل همسر و پسر رفت و برگشت به شهرستان ما به دلیل از کار خود را. آنها هنوز هم زندگی در دو خانواده هستند اما از نظر قانونی ازدواج اگر از لحاظ فیزیکی از هم جدا شوند. نیل را شروع مهد کودک در پاییز خواهد بود و حضور در همان مدرسه به عنوان خواهرزاده من. خواهر زاده من است و من به اشتراک گذاشتن یک نام خانوادگی و به طور کلی نگاه به طور یکسان. من وحشت زده نیل پسر او را تشخیص و چیزی می گویند. بقیه خانواده من هیچ ایده من در رابطه با یک مرد متاهل. من احساس می کنم ما در حال نشستن بر روی یک بمب ساعتی است, اما به نظر می رسد نیل به فکر می کنم شانس ما گرفتن در معرض حداقل است. من مخالفم. من واقعا عاشق او هستم و شروع به دیدن یک آینده احساسات او شفاهی متقابلا اما من از آنها بدم میاید احساس انتظار برای کفش دیگر را به رها کردن. باید چه کار کنم ؟

یک: من می دانم این است که سوال خود را, اما من بیش از یک کمی نگران برای این بچه ها و تمام خانواده خود را با توجه به اینکه آنها ظاهرا قصد بازگشت به کلاس های حضوری بدون واکسن در وسط یک بیماری همه گیر. وقتی که می آید به وضعیت خود را همه شما نیاز به تمرکز بر روی این است: خود را مرتب سازی بر اساس-از پسر است نه علاقه مند در کمک به شما با مشکل خود را, بنابراین شما در حال رفتن به نیاز به کشف کردن آنچه شما می خواهید به بدون او انجام دهد. اگر خود را بزرگترین اولویت این است که مطمئن شوید که بستگان خود را نمی پیدا کردن شما در حال قدمت نیل و نیل نیست نگران امکان پسرش blurting کردن “شما باید همان نام خانوادگی به عنوان پدر من دوست دختر جدید” اما شما پس از آن چه مراحل شما آماده را به جلوگیری از آن است که نتیجه یا خود را به مدیریت اضطراب قبل از آن ، اگر شما در حال شروع به دیدن یک آینده با او, شما در نهایت باید بگویم چیزی به خانواده خود را; من فکر نمی کنم آن را در همه عملی به امید شما فقط می توانید صبر کنید به امید نیل در نهایت طلاق همسر خود و پس از آن وانمود به شما دو فقط فرار به یکدیگر در خیابان و شروع به قدمت پس از آن. را به شما و نه به آنها بگویید که در حال حاضر و آن را با بیش از? اگر نیل می شکند تا با شما برای گفتن به خانواده شما ؟ آن را هنوز هم احساس ارزش آن را به حرکت می کند از پنهان کاری به باز بودن? اگر نیل به “شفاهی متقابلا” منافع خود را در آینده با هم اتحاد او همچنین “شفاهی ابلاغ” این واقعیت به خود ، آیا او درک جدایی خود را به عنوان مقدمه ای برای طلاق و یا او هنوز هم تحت این تصور که آنها در یک رابطه عاشقانه? چگونه به خوبی شما بدست می دانم که نیل را با توجه به این که شما نگران او را تشخیص خواهرزاده خود را از یک نام خانوادگی مشترک? آیا او می دانم که شما در حال قدمت پدرش و یا آیا او فکر می کنم شما فقط یک خانواده دوست ؟ من نمی توانم پاسخ این سوال برای شما البته به طوری که من می توانید انجام دهید این است که شما را تشویق به آمده تا با برخی از مرتب کردن بر اساس برنامه ریزی—هر نوع طرح فراتر از فقط “امید یک kindergartner نمی منفجر کردن راز من.”

(برای آنچه در آن ارزش, من فکر می کنم شما در حال حاضر شدید ارتباط از نوع شما ادعا می کنند شما لازم نیست که زمان برای. شاید شما می خواهم حتی بیشتر رایگان اگر شما دنبال شدید رابطه با کسی در دسترس است. مواد غذایی برای تفکر!)

Q. دل شکسته بیش از پسر عموی خیانت: پسر عموی من و من بهترین دوستان در حال رشد است. ما تنها شش ماه از هم جدا زندگی می کردند و در پایین جاده از هر یک از دیگر. او یک فرد که من احساس می کنم همیشه خواهد بود قادر به دفعات مشاهده شده است. ما تا به حال یک میلیون sleepovers داخل, جوک و سنت های ما مشترک اسرار عمیق با یکدیگر است. ما عملا متصل در ران از بدو تولد تا زمانی که من 20 بود. پس از آن من مشغول شدم. از من خواست او را به یکی از دو ساقدوش عروس و فکر کردم که ما متصل در سراسر عروسی روند. من فکر کردم لیسانس و دوش عروس خوب پیش رفت. سه روز قبل از عروسی من او پیامک و گفت که عروسی من بود “بیش از حد هرج و مرج” است که او نمی خواهد برای رفتن وجود دارد و آن چیزی بود که من می گویند به تغییر ذهن خود را. او همچنین گفت که من تغییر کرده بود و انتظار بیش از حد از او در طول فرآیند (که گیج کننده است چرا که او تا به حال هیچ وظایف). من گیج شده بود و گرفته گارد و ازدواج کردم بدون او وجود دارد. ما نمی صحبت در بیش از یک سال و من به خوبی با اشک هر بار من از او فکر می کنم. او نه تلاش برای رسیدن به من به طوری که من احساس می کنم مثل من تنها بود تنظیم خودم را برای شکست به سعی کنید به صحبت کردن با او را دوباره. باید چه کار کنم ؟

A: اگر شما احساس نمی کنید عاطفی آماده به صحبت با او نشده است اما شما امیدواریم که برای انجام این کار در برخی از نقطه شروع به فکر کردن در مورد چه نوع پشتیبانی و یا آماده سازی ممکن است کمک به شما آماده به طوری که شما می خواهم که قادر به حداقل تصور چنین مکالمه بدون گریه. (که نه به دست کشیدن گریه راه—آن را کاملا خوب به گریه بیش از یک بیگانگی به خصوص یکی از شما هنوز کاملا نمی دانند و شما لازم نیست که به کل خونسردی و یخی آرام خود را هدف.) ممکن است برای کمک به دیدن یک درمانگر در آماده سازی قبل از رسیدن به او و یا حتی برای نوشتن برخی از افکار و سوالات خود را با ترس و امید خود را ایده های خود را برای آنچه که آشتی ممکن است مانند نگاه قبل از دادن یک تماس و یا ارسال یک نامه. من نمی توانم به شما قول می دهم که تلاش برای در تماس گرفتن به این معنی است که او قادر به صحبت صادقانه و با مهربانی به شما در مورد آنچه که او به معنای زمانی که او گفت: شما عروسی بود “بیش از حد پر هرج و مرج” اما من فکر می کنم وجود دارد به فکر می کنم در مورد این گفتگو فراتر از به سادگی موفقیت و شکست است. اگر هدف شما این است برای یادگیری بیشتر در مورد چگونه او احساس صادقانه و صبورانه تأمل در آنچه شما ممکن است شده اند یا بدون گرفتن بلافاصله دفاعی و یا عجله به سرزنش خود و ارتباط خود را صدمه دیده و غم و اندوه را در از دست دادن دوستی خود را پس از آن من فکر می کنم وجود یک امکان واقعی برای موفقیت است. شما لازم نیست که برای انجام آن فردا اگر شما احساس می کنید آماده, اما آن را برای تلفن های موبایل مانند شما می خواهید برای پیدا کردن اگر آن را ممکن است برای آماده شدن روزی. من امیدوارم که شما می توانید.

Q. دوست نمی خواهید برای دیدن من در حال حاضر که من نقل مکان کرد و دور: دو سال پیش من از شیکاگو به کوچکتر شهرستان میانه. در مورد هر ماه من بازگشت به شیکاگو برای ملاقات با مشتریان ، شرکت من اجازه می دهد تا انتخاب کنید که در آن بمانم. من چند تن از دوستان در شیکاگو یکی بودن “کتی” که یک ساقدوش عروس در عروسی. کتی گفت که هر زمان که من در شهر او را دوست دارم برای دیدن من. من با او چند بار و من سعی می کنم مرتب سپاسگزار مهمان و چرخش بین او و دیگر دوستان است بنابراین به عنوان نه به بار هر کسی. حدود یک سال پیش من ماند با کتی برای آخرین بار. پس از آن زمانی که من خواسته ام در مورد مراجعه او به من گفت که او “نمی خواهید به تغییر برنامه خود را” به طور خاص روزانه سالن جلسات و ساعات خوش با همکاران. من فوق العاده انعطاف پذیر در گذشته و روشن ساخته است, من نمی خواهم او را به تغییر برنامه خود را در تمام! به مسائل بدتر آخرین بار پرسیدم او گفت: او خسته بود با داشتن بیش از, اما پس از آن ارسال شده در رسانه های اجتماعی چگونه هیجان زده او بود که از دوستان مختلف اقامت داشت با او—همان هفته من شده اند در شهر است. چرا نبود او با من صادق است که کسانی که تاریخ نیست در دسترس است ؟ من متوقف درخواست برای دیدن او, و او را به طور کامل متوقف پیام کوتاه. هیچ چیز از راه دور تیره و تار یا منفی اتفاق افتاده در طول هر یک از بازدیدکننده داشته است و این باقی می ماند که باید دو شب در یک زمان. Where did I go wrong? و چگونه من از کتی از او کاهش یافته است, تمام, تماس با من ؟

یک: من نمی دانم که در آن شما را اشتباه رفت—شما ممکن است به اشتباه رفته و در همه. آن را کاملا ممکن است که شما به عنوان مودب و با وجدان مهمان به عنوان شما می تواند احتمالا شده که کتی فاصله ناشی از چیز دیگری است. شاید شما یک بازدید کننده مدل و او فقط دوست داشت او دیگر دوستان بهتر است یا احساس می کند که شما دو نفر از هم جدا شده اند اما نمی خواهند به آن اعتراف. وجود دارد به نظر نمی رسد به هر چیزی آشکار در پایان خود را که شما نیاز به منعکس و یا عذرخواهی به طوری که آن را واقعا فقط یک سوال که آیا شما می خواهید به خطر بیشتر سکوت و یا رد درخواست او چه اتفاقی افتاده است. اگر شما می خواهم به جای حفاظت از خودتان و او را یک بستر گسترده شما قطعا می توانید. اما اگر شما می خواهید برای ارسال یک پیام آخرین و می گویند: “من نمی دانم چرا ما را متوقف صحبت کردن. این صدمه زدن به احساسات من و من از دست شما. من نمی دانم اگر من چیزی برای اذیت کردن شما در یکی از بازدیدکننده داشته است و یا اگر وجود دارد چیزی دیگری که شما نمی خواهید برای به اشتراک گذاشتن با من, اما من آرزو می کنم من می دانستم که چه چیزی تغییر کرده است. اگر شما همیشه احساس می کنید مانند صحبت کردن در مورد آن در دسترس من” شما قطعا می توانید. کتی را تنها کسی می داند که چرا او را متوقف مایل به میزبان شما. اگر شما می خواهید به فشار برای وضوح شما باید یک راست به طوری که اگر شما می خواهید برای محافظت از خودتان و فرض کنیم که هر کسی که به سادگی یخ شما نمی تواند اعتماد با آسیب پذیری بیشتر و تمرکز بر روی دیگر خود دوستی شما می توانید انجام دهید که بیش از حد.

Q. پروژه های گروه همه را دوباره و دوباره ؟ من به تازگی رهبر پروژه برای یک پروژه تحقیقاتی در محل کار من برای اولین بار. من فقط یک زن و شوهر از سال خارج از مدرسه فارغ التحصیل و من بسیار هیجان زده هستم که این مقدار آزادی برای اولین بار. به عنوان یک دانش آموز من کمک در یک پروژه تحقیقاتی برای یکی از استادان من بود, و آن را بسیار آموزشی و غنی سازی فعالیت برای من. در حال حاضر به عنوان یک رهبر پروژه من کار با یک تیم از جمله من سرپرست یکی دیگر از سرپرست و چند تن از دانشجویان به دنبال اعتبار برای ترم تابستان. آنها فوق العاده هستند و روشنگری و در جلسات ما, من عاشق شنیدن آنچه که آنها می گویند. اما در این بین بار آنها شده اند کمی کمتر از پاسخگو زمانی که من بپرسید برای ورودی. ما کار کرده اند در چند کارهای بزرگ که منجر به کنار ما نشست و من فرستاده اند یک مقدمه و یک ایمیل یادآوری در مورد هر یک. من فقط توقف در فرد به بررسی اما خیلی از تیم ما این است که کار از راه دور. در ضمن به دلیل اینکه آنها دانش آموزان و کلاس های تابستان ما اغلب کار نمی کند همان روز. زمانی که من بررسی مشترک ما اسناد آن را مانند به نظر می رسد هیچ کس جز خودم در حال ساخت هر گونه تغییرات. من واقعا می خواهم این پروژه به همکاری می شود برای بالا بردن دانشجویی صدای و به آنها همان سطح دسترسی و مربیگری که من به عنوان یک دانش آموز پژوهشگر. هر ایده هایی برای نحوه تعامل با آنها را ؟ من انجام کاری اشتباه است ؟

یک: من فکر نمی کنم شما در حال انجام هر چیزی اشتباه است اگر چه من کمی شگفت زده شده که به شما اختصاص داده شده به رهبری یک پروژه که شامل سرپرست خود را. این معمول است برای خود را در حرفه یا رشته ای ؟ آن را به من اعتصاب به عنوان یک ذاتا غیرقابل دفاع وضعیت اگر شما مسئول نظارت بر فرد که به طور معمول نظارت شما به دلیل زنجیره فرماندهی و مسئولیت می شود بلافاصله مبهم. شما می توانید شروع به از جمله مهلت در ایمیل های پیگیری شما: “من نیاز به نهایی ویرایش توسط جولای 25 [و یا هر زمان که] بنابراین لطفا مطمئن شوید که برای اضافه کردن شما به اسناد به اشتراک گذاشته شده توسط جولای 23.” شما همچنین باید این گزینه از صحبت کردن به طور مستقیم به سرپرست خود را در مورد مشکل خود را گرفتن دیگران برای دیدار با مهلت و درخواست برای مشاوره: “من می دانم این است که کمی غیر معمول از آنجا که به طور معمول من به شما گزارش می و برای این پروژه همه چیز معکوس است. آیا شما شده است در این وضعیت قبل از, و اگر آنچه را به شما توصیه می کنم سعی کنید بعد؟”

وقتی که می آید به دانش آموزان کار با شما اگر شما نمی باید بسیار مراقب باشید. فقط اجازه دهید آنها را می دانم که اگر آنها از دست رفته تاریخ برای گرفتن خود را ویرایش نمایید و از آنها بخواهید برای اضافه کردن آنها را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. احتمالا حداقل یکی از عوامل پیچیده توسط این واقعیت است که بسیاری از دانش آموزان خود را ممکن است در برخورد با همه گیر-مالی مرتبط با اضطراب بیمار و بستگان و نگرانی در مورد سلامت خود و آینده و…. بنابراین من می خواهم شما را تشویق به ماندن فکر باز و انعطاف پذیر هنگامی که شما در برقراری ارتباط با آنها و مطمئن شوید که به درخواست اگر وجود دارد هر چیزی از آنها شما نیاز به منظور پایان کار خود را.

Q. Re: چه چیزی در یک نام است ؟ من یک پسر ترانس و تا به حال قابل ملاحظه ای شبیه چیزی که با پدرم بود که بسیار حمایت بلکه جلب اعتماد در من در یک نقطه که آن را به او صدمه دیده است به فکر می کنم از نام مادر من انتخاب کرده بود برای من دیگر استفاده می شود پس از او می خواهم گذشت. او به من نگفت در این زمینه در تلاش برای کنترل من و یا منع از انجام هر کاری. کلمات خود را بيشتر از “من دوست دارم نام شما انتخاب کرده اید اما آن را به من احساس عجیب و غریب که نام مادر خود را برداشت برای شما نیست برای رفتن به مال دیگر. من می دانم که این غیر منطقی است اما شما می توانید فکر می کنم از هر راه ما می تواند افتخار او با هم؟” من عمیقا لمس او در جلب اعتماد من خیلی با احترام و آن را منجر به بحث در مورد چگونه ما هر دو احساس ما می خواستیم به انجام بیشتر ما به طور منظم زندگی به افتخار مامان حافظه. (ما برخی از تصاویر فوق العاده از قاب و بازدید از قبر او هم بیشتر است.) من در واقع به پایان رسید تا نگه داشتن نام را به عنوان نام میانی که پدرم دوست داشت. فقط یک فکر است.

A: با تشکر بسیار برای این. من فکر می کنم آن را یک ایده بسیار دوست داشتنی به درخواست برای راه آنها می تواند افتخار حافظه خود را با هم. به نظر می رسد روشن است که این چیزی است که آنها هر دو می خواهند و وجود دارد بسیاری از راه های دیگر برای نویسنده نامه به مطمئن شوید که آنها در حفظ میراث او زنده است. من نمی خواهم به احتیاط حرف نویسنده در برابر درخواست برای یک “سازش” نام میانی فقط به خاطر انتقال کودکان اغلب احساس می کنم خیلی فشار به لطفا و یا جلب رضایت پدر و مادر خود را که من نگران بچه حس آزادی و امکان. اما فراتر از اجازه دادن به بچه رهبری راه را در نام اکتشاف, من فکر می کنم وجود یک تن از اتاق را برای نویسنده نامه به آدرس غم و اندوه در مورد تجربه تغییرات شوهر او نیست زنده به دیدن و دنبال کردن راه هایی برای ترکیب حافظه خود را به این تغییرات پس از آن احساس می کند مانند او در حال حاضر در برخی از راه معنی دار. برای آنچه در آن ارزش, من فکر می کنم دوران نوجوانی بود که همیشه سختی خواهد بود چرا که آن می آید با خیلی تغییر حتی بدون اضافه کردن انتقال به مخلوط بنابراین آن را می سازد بسیاری از حس است که این سایه های اضافی از غم و اندوه است که به بازی در اینجا.

Q. Re: چه چیزی در یک نام است ؟ من می خواهم صادقانه با بچه خود را که وجود دارد برخی از دلایل عاطفی چرا ایده تغییر نام سخت است. من فکر می کنم آنها را درک برخی با شدت در اطراف این سوال پس از آن را حس می کند به صداقت در مورد که در آن از آمدن به جای اجازه دادن به آنها خود را توسعه فرضیات در مورد احساسات خود و انگیزه. و آنها هنوز هم می تواند استفاده از این نام در بیشتر مواقع حتی بدون قانونی آن در حال تغییر است. موفق باشید. این یک چالش کشیدن وضعیت.

یک: من با شما موافقم که این هر دو مهم برای نویسنده نامه صادقانه در مورد احساسات خود با او بچه و که او باعث می شود مطمئن شوید که او یکی دیگر از خروجی (یک دوست نزدیک سن خود را یک درمانگر یک گروه پشتیبانی برای پدر و مادر از ترانس و یا سوال بچه ها همه از بالا) که در آن او واقعا می تواند به همه چیز بدون هیچ گونه نگرانی در او فشارها بر او 13 ساله است. او باید فرایند خارج از واحد خانواده برای اولین بار به طوری که او می تواند صحبت رک و پوست کنده و عاشق و بدون ویرایش و خودش را قبل از داشتن یک بیشتر محدود گفتگو با او بچه.

دنی M. Lavery: با تشکر دوباره به همه! ببینید شما در هفته آینده.

اگر شما از دست رفته قسمت 1 از این هفته, چت, اینجا را کلیک کنید به آن را بخوانید.

بحث در این ستون ما در Facebook صفحه!

از چگونه به آن را انجام دهد

Q. من کاملا فریب خورده در مورد اندازه آلت تناسلی مرد تمام زندگی من? من به تازگی با یک مرد که گفت که او تا به حال 10 اینچ, آلت تناسلی مرد. آن را در واقع ، اما وقتی به من گفت من (گی) دوستان در مورد این مرد را وقف او به من گفت که اندازه گیری خاص از لحاظ آماری بسیار بسیار بعید است که این مرد احتمالا فقط دور شدن با آن را به خاطر مردم اریب دیدگاه (بیشتر به خاطر بچه ها دروغ به طور مداوم مردم فکر می کنم کوچکتر با اندازه بزرگتر). او گفت: پسر من بود احتمالا بیشتر شبیه به 8 یا 9 اینچ و در حال حاضر “بزرگ” توسط بسیاری از افراد استانداردها. او چیزی بیش از 7 اینچ است که “بزرگ” با توجه به این که به طور متوسط آلت تناسلی مرد است و بیشتر شبیه 5 اینچ یا کمی بیشتر است. این است … درست است ؟ چگونه نادر است که یک 10 اینچی آلت تناسلی مرد ؟ آیا همه بچه ها دروغ ؟ همه وحشتناک لکه بینی در اندازه واقعی زمانی که آنها آن را ببینید ؟ خواندن آنچه Stoya و غنی Juzwiak تا به حال به می گویند.

دنی M. Lavery جدید کتاب چیزی است که ممکن است شوک و بی اعتبار شما ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountViagrabahisnowsweet bonanzabeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000joybetMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisataşehir escortlarelektronik sigara